Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206151) vJokka válasza hulp01 (#206112) üzenetére


vJokka
aktív tag

"Vicces, hogy amikor azonos xp-m van egy csapattárssal, akkor is én vagyok az, aki pont kicsúszik az első ötből."

Ezen változtattak volna? Tavalyi rankedben nekem volt hármas holtversenyem első helyért vesztes csatában, és mind a hárman kaptunk sráfot: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206152) hulp01 válasza vJokka (#206151) üzenetére


hulp01
senior tag

Nem hogy nem kaptam, hanem egyenesen levontak.

Amikor már csak két stráf hiányzott a kettes divízióhoz, akkor jött négy ilyen csata:

Igen, nulla sebzéssel lőttek ki, mert jöttek a szokásos nulla sebzéses sárga track lövések. Kettőt lőttem és már 6 ellenfél volt a nyakamban egyszerre és még a kibaszott arty is engem lőtt. Persze mint látható, a miénk nem csinált semmit. 3 tankot szedhettek volna ki egy lövéssel, mert egymás nyakán voltak, és nem. Az AMX30B ott volt mögöttem, de mire felnéztem már menekült, hogy aztán máshol ne csináljon semmit. A nyomorék tvp-s haverjával együtt.
Persze én vagyok a hülye, minek erőltetem. Néha sikerül mentenem, de annyira nem vagyok jó, hogy mindig sikerüljön kompenzálni a balfaszokat. Hogy ezek hogy kerülnek fel kettes divízióba az számomra rejtély. Szóval most megint küzdhetem vissza magamat, mert 4 stráfot veszíteni nagyon könnyű, de szerezni kurva nehéz ilyen csapatokkal. Nem mindegy, hogy 1500 sebzésre stráfot kap az ember, vagy levonnak tőle. Nálam általában ez utóbbi van.

[ Szerkesztve ]

(#206153) wwenigma válasza kchryss (#206123) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Majd megtapasztalod amirol beszelek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#206154) jano_77


jano_77
nagyúr

legutolsó csatában ismét stream-ben szerepeltem és le is tardoztam a light-ot és a 2 artyt. A light Mr.Schéf volt! :B :U Legalább nyertünk. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206155) hulp01


hulp01
senior tag

Esküszöm én mindjárt sírok. Hát ezt nem hiszem el mi volt itt este. 2 stráfra voltam a division 2-től, most megint 8-ra vagyok. Egyszerűen ez feldolgozhatatlan számomra. A legutolsó csatában Lakevillen a saját ebr tök simán lehozhatta volna és bazmeg nem tudott kinyírni két artyt. Mit vétettem én, hogy mindig ezek a retardált nyomorékok jutnak az én csapatomba? Megint semmi értelme nem volt annak, hogy játszak, csak felhúzom magam.

(#206156) BloodRay válasza hulp01 (#206155) üzenetére


BloodRay
veterán

Túlságosan rástresszelsz. Tegnap én is túlerőltettem, bevallom szarul játszottam. Ma meg elengedtem a dolgot, probáltam úgy játszani mint randomban és simán meglett a div 2 rank 5. Tegnap meg div 1 rank 9-ről csak visszafele rank 7-8-ig jutottam. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#206157) 3 válasza KisApám (#206132) üzenetére


3
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=XewOFMAuEqI

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206158) hulp01 válasza BloodRay (#206156) üzenetére


hulp01
senior tag

Lehet. Kora este még sikerült chevront is menteni vesztes csatában, mert pont első lettem. De ott is senki nem segített. Főleg az artykra voltam nagyon mérges, mert semmit nem találtak el, így még spot dmg-re se számíthattam. Persze engem folyamatosan eltaláltak az ellenfél artyjai, szép kis 300-akat sebezve. Pedig a Patton becsülettel állta a tankok kokijait. Volt egy csomó blocked dmg, de az arty ellen nem tudok mit csinálni dimbes-dombos nyílt terepen. És még így is izgulhattam, hogy a végén 3,5k sebzésre meg pár killre megkapjam azt az egy nyamvadt chevront. Mennyivel stresszmentesebb lenne ugyanezt győztes csatákban 1500 sebzéssel megcsinálni. És ugye a 3,5k sebzés jó eséllyel 2 chevron győztes csatában. Ráadásul mind közelharcban, szóval jöttek a csillagos sebzések.

[ Szerkesztve ]

(#206159) peterson79 válasza hulp01 (#206158) üzenetére


peterson79
őstag

Patton-nál számít a blokk vagy csak a sebzés és az assist?

(#206160) hulp01 válasza peterson79 (#206159) üzenetére


hulp01
senior tag

Szerintem számít, mert a blokkolást is csillagozza. Ebben a tekintetben szerintem olyan, mint egy heavy. Megesküdni nem mernék rá, de talán még a bekapott sebzés is (nem artytól). Bár szerintem eléggé elbaltázottak ezek a szerepkörök, meg hogy ezekért jár az xp. Mert a Patton is csak hulldownban bírja, amúgy nem nagyon. És sajnos nagyon gyakori az ammorack és ha a hátulját találják el, akkor gyullad is előszeretettel.
Tegnap az egyik meccsen Serene Coast-on a dombról menekültem le, miután megint egyedül maradtam bármiféle arty támogatás nélkül. Az ellenfél SuperConquerorja meg nem a dombon, hanem jóval lejjebb a szikla mögül lövöldözött. Na, a lényeg az, hogy ő gyorsabban felért a hegyre, minthogy én biztonságosan leértem volna. Pedig előbb biztosan nem indult, mint én. Utánamlőtt, ami természetesen trackelt és sebzett is (nem ám sárga trackelő lövés sebzés nélkül, ahogy nekem szokta adni). Bár mindegy, mert sehova nem tudtam volna menni onnan. Azért kellett menekülnöm, mert már jött az ellenfél artyfókusza, mert a parton már mindenki halott volt. A Pattonnak van egy olyan csodálatos tulajdonsága is, hogy hátrafordított toronnyal csak légvédelmi ágyúnak jó.

[ Szerkesztve ]

(#206161) kchryss válasza vJokka (#206151) üzenetére


kchryss
addikt

Most is van a vesztes top1-nél. Pont tegnap kaptam így stráfot osztozva egy másik játékossal ugyanannyi xp-vel: [kép]
Az 5. helynél lehet hogy nincs ilyen, logikátlan lenne, de a wg-től nem meglepő.

(#206162) peterson79 válasza vJokka (#206151) üzenetére


peterson79
őstag

Ezen nem változtattak. Ha egyenlő XP van és így is sráfszerző helyen vagy akkor mindenki kap sráfot. De ezt jelzi is annál az adott személynél vagy személyeknél.

(#206163) hulp01 válasza kchryss (#206161) üzenetére


hulp01
senior tag

Előfordulhat, hogy nem vont le, csak mondjuk egy korábbi csata eredménye is akkor lett meg, aztán csak azt láttam, hogy kevesebb van. De arra tisztán emlékszem, hogy hatodikként, pirossal voltam. Replay-t nem mentek, és erről pont printscreen sincs. De igazából mindegy is.

(#206164) jano_77 válasza kchryss (#206161) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én láttam már olyat, hogy az első és az 5ik kapott sráfot vesztes csatában. Csodálkoztam is rajta, hogy hogyan.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206165) peterson79 válasza hulp01 (#206160) üzenetére


peterson79
őstag

Hmm, érdekes. Hazaértem és megnéztem. Patton-ra azt írja, hogy Damage Upon Your Spotting és Blocking Damage.
Konkrétan a sebzés nincs beleírva, de adni ad rá csillagot meccs közben. Akkor gondolom ezt úgy kell érteni, hogy sebzésre értelemszerűen adja a bónuszt, ezen felül pedig ami még számít az a blokkolás és az általad felderített ellenfelek csapat általi sebzése.

(#206166) hulp01 válasza peterson79 (#206165) üzenetére


hulp01
senior tag

Érdekes ez az egész, mert az IS7-nél meccs közben nagyjából ugyanezekre adta.

(#206164) jano_77

Ilyet én is láttam többször is, és már akkor sem tudtam mire vélni. És semmi extra teljesítményt nem láttam mellette.

(#206167) vJokka válasza kchryss (#206161) üzenetére


vJokka
aktív tag

WG-től kitelik :DDD

(#206165) peterson79 : weboldalon azt írja, hogy csak saját sebzésre ad és pattintásra.
"Role actions:
- Dealing damage to vehicles in the view range (upon own spotting)
- Blocking damage"
[link]
Szerintem asszisztra nem ad extra XP-t.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206168) peterson79 válasza vJokka (#206167) üzenetére


peterson79
őstag

Jah, assist-ra nem ad. Én játékon belül néztem, de a modokat ki kellett kapcsolni, mert azok miatt nem látni. Faszán meg van szerkesztve az is :D

(#206169) jano_77


jano_77
nagyúr


hogy jut el div2-be egy 36% WR-al rendelkező vélhetőleg retard BOT játékos?!?
és hogy van az, hogy hozzám - itt épp az enemynél volt - kerülnek általában ezek?! Mostani 2 csata kb 3 percig sem tartott és ledarált az enemy minket 15:2 illetve 3-ra! Mintha a pályán sem lettünk volna konkrétan! :W :O
Jaaa és az qva érdekes, hogy randomhoz hasonlóan igyekszem játszani, ahol mindig van spot és közreműködési sebzésem, itt rankeden bármit csinálok, sosincs SEMMI! Kibaszott érdekes és különös! Hiába derítek fel ellenséget, mert akkor tutira nem lövi ezek szerint SENKI! :F :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206170) jano_77


jano_77
nagyúr

Na ilyet sem láttam még sem rankeden, sem randomon - itt mondjuk érthető ugye - hogy 3 tank körbe állta az egy lövéses WZ 111 5A-t, hogy el tudjon menekülni! :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206171) Barret001 válasza jano_77 (#206169) üzenetére


Barret001
addikt

Az nem lehet hogy a sok bot javított mm-et kap? Ha jó csapatba kerülnek,könnyebb feljutni! Végül is a WG gyerekei,megkülönböztetheti őket :)

(#206172) jano_77 válasza Barret001 (#206171) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom baszdki, de én ma nem mentem még 5:15 csatát sem, mind nagyobb arányban dőlt el vagy oda - ez a gyakoribb - vagy nekünk, de 3 perc! :U :O
Olyan mintha a csapatomon vmi átok lenne, mert senki nem találja el a célpontot, nem tudnak sebezni - köztük persze én sem - és minden pattan, ha esetleg az enemy volt olyan figyelmetlen és beleszalad egy lövésünkbe! Nekik meg mintha egy hatalmas mágnes húzná a lövedéket a gyenge pontjainkra és minden simán beüt! :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206173) Dobi 562 válasza jano_77 (#206169) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azért kerültek hozzád azok a gémerek mert én tegnap úgy kiégtem, hogy ma már egyáltalán be sem léptem a játékba. Tegnap engem boldogítottak. :DDD

(#206174) jano_77 válasza Dobi 562 (#206173) üzenetére


jano_77
nagyúr

ha csak egy napról lenne szó, egy szót sem ejtenék itt a fórumon! De napok óta - igazából mióta ranked elindult - ez van és ez már több mint idegesítő! Hiába jön nekem krchyss azzal, hogy az én balfaszságom miatt vagyok még csak itt! Ja, nem vitatom, hogy volt/van, hogy én követek el orbitális faszságot, de nem minden csatában és nem egyfolytában! :U :W :O

DIV2 5-6 szintje között liftezem fel, s le már immáron 3-ik vagy 4-ik alkalommal! Már a gyomrom is felfordult tőle! Kínkeservesen felmegyek 6-ra, majd villámgyorsan visszalök a játék az 5-re! Csak azért nem tovább, mert az 5-ös szint védett! :O :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206175) Argh! válasza jano_77 (#206174) üzenetére


Argh!
aktív tag

Miért kínlódsz vele ? Annyira kell az a fos 9es tank?
Engedd el....
:D

[ Szerkesztve ]

(#206176) Stigma.HC válasza Argh! (#206175) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én tegnap döntöttem el, hogy bizony nekem nagyon nem kell. Be kell vallani, jelenleg irtózatosan béna vagyok :D Nem megy egyáltalán. Div 3 és azt hiszem a 8-as szint, ami védett. Vagy 7-es. Az is igaz, hogy alig játszottam az utóbbi időben, utóbbi 2 hétben nem sok szabad időm volt , azt se a játékra fordítottam. Mondjuk nem is bánom. Ez van. Majd megyek vissza T9-be, ott jelenleg a T49-el ökördkötem az utóbbi hetekben és élveztem nagyon :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#206177) jano_77 válasza Argh! (#206175) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem, nem a 9-es tank miatt csinálom, mert arra meg lenne a kötvényem már most! Én amiatt szeretném elérni a DIV1-et, hogy az érte járó kötvényt még hozzá tudjam dobni a licitemhez, hogy hátha éppen ez kell majd a Chifihez! Ennyi :U :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206178) Argh! válasza jano_77 (#206177) üzenetére


Argh!
aktív tag

Klános dolgokhoz nem értek, mikor lehet legközelebb megszerezni a Chifit ha most nem lesz meg?

(#206179) jano_77 válasza Argh! (#206178) üzenetére


jano_77
nagyúr

talán Novemberben lesz ismét vmi kampány, ha igaz. De a mostani event illetve ahogy zajlott, eléggé elkeserített. :U

Megtáltosodtam és sikerült feltornászni magam a DIV.2/7-es szintre :)) :B

talán van remény (KOPP KOPP KOPP)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206180) hulp01


hulp01
senior tag

Én div3 rank7-8-nál ragadtam le. Egyszerűen képtelen vagyok továbbjutni onnan. Ha van egy frankó csatám, amiben kapok két chevront 100%, hogy a következő kettő olyan lesz, hogy semmi nem talál be, ami meg igen, az nem sebez. Tegnap pl. volt olyan, hogy simán két chevront érdemeltem volna, de egy wz kapta. Pedig több volt a sebzésem és a spot dmg-em is. Neki két killje, nekem egy. Én közelről lőttem az ellent, ő 300m felettről. Valami nyolccal több xp-t kapott. Következő vesztes körben volt 5 killem, igaz csak 1800 dmg-re, de ott meg chevron lost volt.
Az mm-nek is gratulálok, mert nagyon sokszor div1-div2-es ebr-eket rak be hozzám, és a vesztes csatánál simán ők viszik el a chevront, mert valószínűleg jobb játékosok is, és egy OP szarral játszanak.
Valahogy annyira sikerül mindig ráéreznem, hogy mit nem kéne tenni az adott csatában. Amikor megyek előre (nem eszetlenül), akkor bedarálnak kettő perc alatt, csapat nem támogat. Utána mondom jó, akkor óvatos leszek, hátrébb maradok, na akkor nyerünk 15:0-ra úgy, hogy jó esetben kettőt lövök, és lemaradok mindenről. Ja, és valami eszméletlen artymágnes. Azok a retardált klikkerek csak engem lőnek. És nehéz Pattonnal érvényesülni, ha oldalanként van 4 Progetto, meg mondjuk 2-3 TVP. Ki kell nekem is fejleszteni majd őket a következő szezonra. Bár ezek után nem tudom mennyire akarom én ezt még egyszer.
Amúgy lehet, hogy spotra nem ad plusz xp-t a Patton, de az alap xp-be meg nagyon is beleszámít, szóval azért érdemes arra is törekedni.

(#206181) jano_77


jano_77
nagyúr

Ismét lecsapott a WG "kemény" ökle! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206182) dokee78 válasza jano_77 (#206181) üzenetére


dokee78
félisten

Ha igaz egyáltalán.

(#206183) ooloo válasza jano_77 (#206181) üzenetére


ooloo
őstag

Helyes ... hetente kellene megismételni a műveletet . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#206184) nanus válasza jano_77 (#206181) üzenetére


nanus
senior tag

" 1.460 fiók került felfüggesztésre 1 hétre illegálisnak minősülő külső program használata miatt"

Na ez szánalmas ,röhejes,mi az hogy egy hét? Gondolom a nem fizetős csalást használókat bannolják,mert első a bevétel:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#206185) peterson79 válasza hulp01 (#206180) üzenetére


peterson79
őstag

Hasonlóképpen megy nekem is, annyi különbséggel, hogy div 2-rank 5-ig elkapartam valahogy. Próbáld késő este, 10-11 óra körül, nekem akkor több szerencsém van. Milyen tizesed van még?

(#206186) jano_77 válasza peterson79 (#206185) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is tegnap 22 után sikerült az 5-ről a 7-ig felkúszni és sok csata sem kellett hozzá. Voltam győztes csatában első és vesztesben is első. :K Illetve volt, hogy az segített a sráf szerzéshez, hogy a csapatban voltak nálam gyengébben teljesítők - meg is lepődtem, mert elkönyveltem, hogy ez tuti nem lesz sráf, hisz gyenge voltam, aztán nagyot néztem. :Y :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206187) Thrawn


Thrawn
félisten

Annyit szidjátok a rankedet, hogy lassan kedvem támad kipróbálni :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#206188) köpet


köpet
aktív tag

Barátaim, én eladtam a lelkem az ördögnek, befizettem némi prémiumra és megtáltosodott az MM; hetekig tartó helyben járás után végre gyűlik a kredit és az XP, nem csak 3 perces csaták vannak és inkább rak felső tierbe vagy középre, mint alulra.
Mondjuk ürítsen sünt aki ezt a rendszert megálmodta, hogy fizetni kell, ha valaki nem elég jó és el akar érni valamit, de én most megtörtem.
Lehet, hogy ez is csak beetetés, bár egy hasonló időszakon túl vagyok, akkor a végén rakott állandóan alulra, hogy szokjam, mi lesz nélküle. Ha nem lenne célom - most a T30 kell a skinhez, mint gombhoz a kabát - nem csengetnék, elvoltam úgy is, bár jóval kevesebb sikerélménnyel járt a játék.
Tegnap aggódva fedeztem fel, hogy a super conquerorhoz is van egy klafa skinem, ajajj ... :))

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#206189) 3 válasza köpet (#206188) üzenetére


3
senior tag

A hullámok prémium előfizetés mellett éppúgy jelentkeznek, ahogy nélküle.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206190) popey37 válasza nanus (#206184) üzenetére


popey37
addikt

csak 990 fiokot függesztettek fel 1 hétre, a többit bannolták végleg és törölték a rankedből is.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#206191) hulp01 válasza peterson79 (#206185) üzenetére


hulp01
senior tag

Vicces, mert nekem meg pont fordítva volt. Hétfőn délután simán felmentem rank 9+2 chevronra, amit még aznap este sikerült lerontanom. Próbáltam én már mindenféle elméletet felállítani, de mindig megdőlt. Győzelmi szériáim nincsenek, masszív szopóág viszont annál többször.
Van jópár tizesem, de mindegyik a régi rendszer szülötte. E100, T110E5, IS7, IS4, WZ, T57, AMX50B, E50, batchat, M48, Centurion AX, Obj140, T62 (ez nem biztos), Grille, Obj268, Obj268-4, Foch (kétféle is).
IS7-tel toltam viszonylag sokat, és egész jól is ment, de aztán meguntam, hogy minden köcsög arty engem lő. Meg a pánzél nem sokat ér, mert itt aztán egyből töltik a prém lőszert, és szevasz. Aztán jött a batchat, de az elég gyenge szerintem. Pont néztem, hogy milyen röhejes dpm-je van: 2100 valamennyi, ami még egy heavynél is gáz lenne. Aztán a Patton. Eleinte tök jól ment vele, de aztán megjelentek a klikkerek ott is. De mindegy, nem a tankon múlik, hanem a sofőrön (meg egy kicsit azért az rng-n is).

(#206192) peterson79 válasza hulp01 (#206191) üzenetére


peterson79
őstag

Hű, pedig Neked aztán van miből válogatni. Szerintem az Obj140-et vagy T62-őt, a WZ-t, de akár a Grille és Obj268-asokat is kipróbálhatnád. Igazából sosem tudni mikor melyikkel adja majd be a jó kört.
Na persze ami jobban kézre esik, azzal adagold neki,de ne görcsölj rá, én is elengedtem már. Tegnap 1-2 sráf plusz aztán egyből mínusz. De legalább innen nincs lentebb :)

(#206193) nanus válasza popey37 (#206190) üzenetére


nanus
senior tag

Annak a 400-k is örülök ,de a többit miért nem végleg, mint ps-n account repül szeva? És még mennyi csaló van ,mert ezek szerint csak rankedre hegyezik magukat?
Az én fiókom tk miatt majd két évig volt felfüggesztve 3-6 hónapos eltiltások miatt(lehet nekem köszönhetitek hogy ezt kivették :D ),az apróságot nem számítva :DDD

(#206194) peterson79 válasza köpet (#206188) üzenetére


peterson79
őstag

Nincs köze hozzá. Nekem évek óta van előfizetés, saját kútfőből illetve más játékosok figyelésével és tapasztalatból alakultak az eredményeim úgy, ahogy most állok, 6820 ingame értékelés. 4000 akárhányról hoztam fel pár év kihagyás után. Ez csakis rajtad múlik, az RNG-t alapból be kell rakni a képletbe és úgy játszani. Ettől még ki lehet magad idegelni a játékon, de felesleges :) Mondom Én, aki kiidegeli magát rajta :W:D de azért sokszor sikerült eldobnom a gyeplőt, akkor érdekes módon jobban adta. Velünk van a baj, rágörcsölünk, miközben csak játszani kellene...

Ja, az egészet úgy értem, hogy az előfizetés csak pár extrát ad, xp, kredit pl, ezen felül semmit. Gyorsabb haladás, oszt csókolom. Ügyesebb nem leszel.

[ Szerkesztve ]

(#206195) hulp01 válasza peterson79 (#206192) üzenetére


hulp01
senior tag

Obj268-cal mentem, amikor top of tree volt. Az mekkora csalódás volt. Régen, mielőtt abbahagytam az egy brutál jó td volt. De most... Minden átlövi szemből is, és az ágyúja akkora homályokat tud lőni, hogy csak na. Plusz a mostani villámcsatákhoz lassú is. A grillét nem próbáltam még, anno a WTF volt meg, csak azt ugye kivették (pedig azzal milyen pusztítást lehetne végezni a progetto hordák között. :) Obj140-nel mentem pár kört, de annak az ágyúja sem volt az igazi, és legalább mindig ammorack-et kapott. Bónusznak még gyúlladékony is. Bár e két tulajdonsága a Pattonnak is megvan. De annak legalább fasza az ágyúja. WZ-vel is mentem párat, mert azt pont azért vettem meg, mert Skill azt mondta róla, hogy nagyon király. Én ezt annyira nem éreztem rajta. Nekem az IS7 jobban bejön a kettő közül. A nem goldozók illetve távolról lövöldözők ellen szerintem jobb az IS7 páncélja. Ha megnézed, az általam felsorolt tankok közül max. 1-1 van oldalanként. Nem véletlen, hogy mindenki a progettot, tvp-t, obj430u-t, obj277-et meg a SConquerort tolja. Plusz arty és ebr, de azok száma szerencsére limitált. Nem is értem azokat, akik e100-zal, JPZE100-zal jönnek rankedre. De az igazán hardcore user az Maus-zal nyomja. :D

(#206194) peterson79

Na, én pont fordítva tolom. :D 8000 feletti ingame értékelést már sikerült 8k alá letornáznom, mióta tavasszal újrakezdtem. De azért már az 1400-as wn8 nagyjából megvan, de az is 2000 felett volt, mikor abbahagytam (még picivel talán felette van most is). Azért most már kezdek belejönni, de még mindig messze nem megy úgy, mint mikor abbahagytam.
A prémiumnak szerintem egyetlen előnye van: nem kell a credit miatt aggódni.

[ Szerkesztve ]

(#206196) peterson79 válasza hulp01 (#206195) üzenetére


peterson79
őstag

Igaz, a gyorsaság nagyon fontos. De azért sokszor találkozunk állóháborúval is. Senki nem mer lépni, mert elpárolog a HP-ja pillanatok alatt...a gold sok mindent kiöl ebből a játékból is.
Mentem már Én is Maus-al, igazából nem olyan rossz az :) pattintani és lőni is tud. Mivel ritka és könnyű célpontnak tünik, ezért sokan vele akarnak birkózni, így addig a többiek oszthatják őket.
Egyébként az nem világos néha, hogy amikor tök jól állunk, HP előny, tank előny, abból, hogy a picsába tudunk veszíteni? Mondjuk lehet megfordul a szerencse, egy-egy hiba nálunk és máris lehet bukni a meccset, de néha olyanok vannak, hogy nem hiszem el. Persze ilyennel nyerünk is, nem azért mondom. Meg úgy kapok sráfot, hogy nem is sokat csinálok, aztán meg kidolgozom a belem és pont lemaradok..de ezeket már kiveséztük, az XP számolás átka ;)

(#206197) hulp01 válasza peterson79 (#206196) üzenetére


hulp01
senior tag

Igen, ez nálam is ugyanígy van. Van, hogy 1500 kombináltra jön a stráf, van, hogy 3000-re se.

Ami még feltűnt mostanában, hogy több olyan pálya is van, ami úgy van kialakítva, hogy ahogy mész a kulcspozícióba, simán spottolnak és lőnek is. Tipikus példa erre mountain pass (ami eléggé egyoldalú is) és a bányás (nem tudom mi a neve). Az egyik oldalról indulva simán lőhető a másik oldal összes hegyre vonuló tankja. Míg a másik oldal simán eljuthat a hegyig, nem veszélyes rájuk senki. Hasonló a helyzet a havas pályán is. És ugye úgy kezdeni a csatát, hogy fele hp-d már nincs is meg, nem annyira vicces.

(#206198) Dobi 562 válasza hulp01 (#206195) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rankeden lattam egy Maus-t, 2. lett xp-ben Malinovkan 7k pattintassal + 1 sebzo lovessel. :D

(#206199) hulp01 válasza Dobi 562 (#206198) üzenetére


hulp01
senior tag

:D Mondjuk van hp-ja, amiből lehet gazdálkodni. Azért egy 60tp is megküzd vele, mire HE-vel szétszedi.

(#206200) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kchryss remelem nem haragszol meg erte, kivancsisagbol raneztem mindkettonk rankedes statjara Progetto-val.

Nalam tobb az atlag sebzes, illetve kicsivel pontosabban lovok. Nalad tobb a csatankenti spot, illetve kill de csak minimalisan. ebbol arra kovetkeztetek nalam agresszivabban jatszol. De megis mi indokolja az 54% vs 42% gyozelmi aranyt? Nem tudok rajonni. Ha vegig red line-on kempelnek akkor elfogadnam, hogy hiaba a kiemelkedo atlagsebzes ha azt rossz helyen es idoben adom le magambol, de igyekszem menni a csapattal, figyelem a terkepet, ha van ellenfel aki egyedul marad es ugy gondolom megvan egy tarbol, akkor megyek ra. Szoval nem passzivan jatszok.

Nyilvanvaloan az en jatekomban van a hiba, mert randomban hasonloan szar a gyozelmi aranyom (2800 dmg + 700 assist atlag es 48% win rate, 1.4 atlag spot, 1.61 atlag kill ) 160 csata utan. Ez borzaszto rossz es ennyi csatanal mar nem lehet azt mondani, hogy majd hosszu tavon ugyis igazodni fog a gyozelmi arany a teljesitmenyhez.

A vicc az, hogy az elodje a Standard B le van gunmarkozva 64% gyozelmi arannyal es azert akkora kulonbseg nincsen jatekstilusban a ket tank kozott.

Neztem multkor Straik-ot ahogy rankedezett Progetto-val es nagyon hasonloan hasznaljuk a tankot (nyilvan o 1000-szer jobban mert sokkal jobb jatekos mint en) es nem tudok rajonni mi az oka ennek a gyenge gyozelmi aranynak.

Ha valakinek van otlete, akkor szivesen meghallgatom! Konteoktol es trollkodastol kimeljetek meg, elobbiben nem hiszek, utobbira immunis vagyok. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.