Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206951) ollie válasza peterson79 (#206950) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Saját sebzés és láncolás vagy spot, utóbbi attól függ, hogy melyik értéke magasabb.

***

(#206952) peterson79 válasza jano_77 (#206944) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem azt írja rá, hogy extend rental period, de hogy most mikor került oda és miért, azt nem tudom. Nekem nem működik.

(#206953) peterson79 válasza ollie (#206951) üzenetére


peterson79
őstag

Igen? Csak az egyiket számolja bele?

(#206954) notika77 válasza peterson79 (#206941) üzenetére


notika77
senior tag

Közkeletű vélekedéssel ellentétben a WoT-ban is számít a reflex. Főleg akkor, ha lagol és szerveroldali célkeresztet kell használni.
Régebben egész jó reflexeim voltak. 2013 környékén mielőtt elkezdtem WoT-ozni :). Évek óta nem értettem, hogy miért nem tudok 1vs1-ben, szemtől-szembe nyerni, az én tankom miért nem találja el az ellen parancsnoki nyílását. Pár hónapja rátaláltam az aiming.pro oldalra és azon pár tesztre, amin siralmasan teljesítettem (10% körül). Azóta nem kérdés, hogy mozgó tankot miért nem találok el, most az zavar, hogy az álló tankokat miért nem :).

ui.: Kíváncsi lennék, hogy ki hogy teljesít pl. Skill assessment->Speed->4) Angle holding - Reaction Speed teszten. Egy gömb megy különböző magasságokban jobbra-balra egy viszonylag szűk nyílásban és azt kell eltalálni. Ehhez vagy regisztrálni kell vagy egy tesztet elindítani és utána automatikusan készít egy 24 órás fiókot és elérhető lesz a fenti "menüsor".

szerk.:
#206953: Igen, csak a nagyobbat számolja a kombinált sebzésbe (gunmarkba)! Egyébként ezt valaki meg tudja indokolni, hogy miért így van? Mi értelme? Nekem nincs ötletem.

[ Szerkesztve ]

(#206955) Argh! válasza notika77 (#206954) üzenetére


Argh!
aktív tag

Probáltam ezt az aiming oldalt de belőlem nem várt hatásokat vált ki, és nem azért mert nem találom el.

Miután elkezdem pár másodperc múlva érzem hogy legszivesebben letépném az arcomat, felvenném a monitort és darabokra törném az asztalon mialatt folyamatosan üvöltök mint egy állat. :K [Ha nem tudod elképzelni]

Komolyan ilyet még a WOT sem tud kiváltani belőlem. Tapasztalt valaki hasonlót? :D

[ Szerkesztve ]

(#206956) Emu válasza notika77 (#206954) üzenetére


Emu
őstag

Érdekes, nálam sem jött ki sokkal magasabb érték, épp megütöm az átlag alját. Monitor input lagját is beleszámítja? :DDD

(#206957) notika77 válasza Emu (#206956) üzenetére


notika77
senior tag

Azt én is hibáztatom :)
Azon a teszten értél el átlagot, amit írtam? Nekem ott a 3. körben sikerült véletlenül összehoznom egy találatot. Mire mozdulok már bőven kifelé tart a gömb :(

[ Szerkesztve ]

(#206958) e-newsee válasza notika77 (#206954) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a reflexeket méri, bár nálam mindig ugyanabban a magasságban jött a labda, és érzésre ugyanabban az ütemben is. Szóval beálltam középre, és csak ritmusra kellett kattintani. Másodikra már 75%-os találatom lett.
Viszont ami jó edzés a törmelék mögött himbálózó tank kupolájának lekövetésére, az a "Horizontal tracking". Na, az durva! Egy rövid kis oszlop megy jobbra-balra, véletlenszerűen irányt váltva, neked meg el kell találnod közben minél többször. Hát hajrá, nekem 15% jött össze.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206959) notika77 válasza e-newsee (#206958) üzenetére


notika77
senior tag

Rossz tesztet tettem be! https://aiming.pro/#/training/core-skills/speed itt a Reaction speed "játékban" jönnek különböző magasságokban a gömbök.
ui. 16 találatom volt az előzőn, na az sem fényes

szerk.: ez a link csak akkor működik, ha már van fiókod!

[ Szerkesztve ]

(#206960) Pug válasza notika77 (#206959) üzenetére


Pug
veterán

szerk.: ez a link csak akkor működik, ha már van fiókod!

ugyan azt hozza be a link...

Akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#206961) vJokka válasza notika77 (#206954) üzenetére


vJokka
aktív tag

Régi CSS-s reflexek már megkoptak :D , igaz azt is csak szórakozásból játszottam, baráti klánnal. Taktikánk kb. annyi volt, hogy "ki merre lát" :DDD .
Elsőre ezt sikerült összelőnöm:

Update: Elsőre a horizontal trackinget raktam be.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206962) Emu válasza notika77 (#206959) üzenetére


Emu
őstag

Tessék már jobb vagy mint én, ebben a változó magasságosban esélyem nincs eltalálni a golyót. Bár most munkahelyen laptopról próbáltam, de szerintem otthon sem lenne sokkal több esélyem.
Mondjuk akkor is kipróbáltam volna ezt a tesztet mikor Battlefield2-ben EU elsőségért küzdöttünk sok évvel ezelőtt :)

(#206963) kchryss válasza peterson79 (#206941) üzenetére


kchryss
addikt

227 csatával 3 markolta. Ezek közül a legjobb 8 csatát rakta a videóba. Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy mennyire csalóka ha csak a kiválogatott legjobb csatákat nézi az ember. Az én, te vagy bárki más legjobb csatáiban is ugyanilyen jó találati arány/rng lett volna.
Fel van töltve google drive-ra mind a 227 csatája. Neki is vannak rossz csatái, replay analyzerrel megnéztem volt olyan csata is közte ahol 18x lőtt, ebből 7 talált és abból 4 sebzett csak.
Streamer rng és unikum rng nem létezik ezt csak a konteósok beszélik be maguknak hogy legyen mire fogni miért nem képesek arra amire a jobb játékosok igen. Néha szoktam nézni élőben amikor játszik, ugyanúgy vannak szopatós csatái, rossz rng-je mint bárki másnak ahogy az összes többi streamernek is, ilyenkor idegbeteg módjára szokta rázni az egerét mérgében. A konteósok agya ezeket a peches lövéseket teljesen ignorálja a szerencséseket meg felnagyítja.

Egyébként igen full prém lőszerrel játszott (csak megcserélte a lőszer helyét és az 1-esre rakta a goldot), full lila felszereléssel és press acc-on ahol az összes legénységi tagon az összes skill alapból rajta van 100%on. Ilyen legénységet normál accounton kb lehetetlen összehozni.

[ Szerkesztve ]

(#206964) Dobi 562 válasza kchryss (#206963) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudod hova tunt Iyouxin? Egy ideje nem lattam fent Twitch-en es Youtube videot sem toltott fel. Te mindig kepben vagy, ezert kerdezlek. :)

(#206965) peterson79 válasza kchryss (#206963) üzenetére


peterson79
őstag

Engem csak az az elképesztő szerencse "bosszant" ami ezekben a csatákat jellemezte. Már-már gyanúsan hülye ellenfeleket kapott, azt mondanám legszívesebben, hogy fizetett színészek, de mint tudjuk ilyen sincs.
Gondolom neki kicsit máshogy is jár az agya a betegsége miatt és jobban tud fókuszálni vagy ilyesmi. Persze, élőben megint más az egész, de azért gondolom nem játszhat nagyon rosszul alapból sem.

(#206966) kchryss válasza notika77 (#206959) üzenetére


kchryss
addikt

23x találtam el a gömböt első próbálkozásra. Az elején nem ment aztán ki kellett tapasztalnom és a végén már sorban jöttek a találatok.
Mindenkinek más az egér beállítása és máshogy használja az egerét. Nekem az alap érzékenység nagyon alacsony volt ennél az oldalnál, sokszor azért késtem le a célt mert lassú volt az egér mozgása. Felvettem 0,8-ról 1,5-re és nekem sokkal jobb lett.



(#206964) Dobi 562
Én is hiányoltam. Utolsó youtube videója alatt azt írták hogy nyaral. Szóval szerintem nem kell aggódni miatta, csak kipiheni magát.

[ Szerkesztve ]

(#206967) Dobi 562 válasza peterson79 (#206965) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mindenki ugyanazokat a jatekosokat kapja maga melle illetve ellenfelnek. Az egyeni skill ott jon elo, hogy ki mit hoz ki az adott szituaciobol. A WoT-ban allandoan donteseket kell meghozni, a jo jatekosok tobbszor hoznak jo dontest.

(#206966) kchryss : koszi! :R

(#206968) csapee válasza Dobi 562 (#206967) üzenetére


csapee
senior tag

Tudjuk "Lőrinc" az elő példa... ;] :P

Csapee

(#206969) notika77 válasza kchryss (#206966) üzenetére


notika77
senior tag

Ez a különböző magasságokban érkező gömbös tesztre vonatkozik? Mert akkor "elérhetetlen" magasságokban van a teljesítményed az enyémhez képest. Hiába állítgattam az egeret 10+ próbálkozásból 4 a rekordom (talán össze-vissza kattintgatós szerencsés is van a 4-ben, nem emlékszem :) ) .

szerk.: Újráztam. 5-6 alkalommal ment el középen a gömb csak klikkelni kellett volna. 1x sikerült visszahúznom rá az egeret, mert természetesen, ahogy feltűnt elrántottam :). Ez is mutatja mennyire szerencsejáték a WoT, mert még így is elég sokszor találok, pedig élnem sem lenne szabad ilyen reflexekkel :)

[ Szerkesztve ]

(#206970) Dobi 562 válasza csapee (#206968) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lorinc? Az ki? Lemaradtam valamirol szerintem. :)

(#206971) notika77 válasza Dobi 562 (#206970) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem az ország világ legtehetségesebb gázszerelőjére gondolt, aki minden tendert megnyer, ugyanazokat az ellenfeleket kapja, de ő mindig ügyesebb és okosabb.

[ Szerkesztve ]

(#206972) Dobi 562 válasza notika77 (#206971) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jaaaa! :D

(#206973) peterson79 válasza Dobi 562 (#206967) üzenetére


peterson79
őstag

Amiket láttam abban semmi olyan nem volt amitől hanyatt dobom magam. Oké, tudja hova kell lőni, bár Premium-mal valószínű könnyebb..ugye? De ezen kívül nem nagyon kellett megerőltetnie magát. Nem azt mondom, hogy megcsinálnám utána, de nem is tűnt olyan kivitelezhetetlennek. Neked például simán menne...ja, hogy ezért vagy Te a jobb játékos..értem..

(#206974) kchryss válasza notika77 (#206969) üzenetére


kchryss
addikt

Az Overspeed Skeet tesztről van szó és 1-es Difficulty-vel, ugye? [kép]
5. próbálkozásra így sikerült: [kép]
Itt amúgy mi lenne a kritikus találat, mert az nálam mindig 0?

Nekem is kopóban vannak a reflexeim egyébként és ezt érzem is a wot-ban. Emlékszem hogy régebben sokkal hatékonyabban találtam el a mozgó célpontokat és nem azért mert jobb lett volna akkor a szórásom hanem jobb volt a célzásom (szemem, kezem, reflexeim).

[ Szerkesztve ]

(#206975) notika77 válasza kchryss (#206974) üzenetére


notika77
senior tag

Igen, arról. Kritikus, mikor csapkodom az asztalt egy 0-ás próbálkozás után. :)
Komolyan, mire észreveszem a gömböt és mozdulok, már kifelé megy. És még akkor is sokszor rossz irányba mozdulok rándulok (ez pontosabban írja le a reakcióm). Ez van, ha az ember elmúlt 40 :)

ui.: már a szúnyogokra is sorozatlövést adok le a levegőben vagy ha leszállt, akkor szőnyegbombázok, hátha talál :)

[ Szerkesztve ]

(#206976) nomic


nomic
aktív tag

Na, majdnem egy héten keresztül ívelő balszerencsém véget ért ma, ritkán van ilyen jó napom. :DD Ma minden összejött, prémium+booster+duplázós meccsek voltak a legjobbak, 2. gunmark a T-54en, RNG is mellettem volt, és valamiért az agyhalottak is úgy-ahogy elkerültek.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206977) kchryss válasza notika77 (#206975) üzenetére


kchryss
addikt

Jó ez a célzás fejlesztő/tesztelő oldal egyébként, nekem nagyon bejött. Jól eljátszogattam a tesztekkel.
Ami még bekavarhat a tesztekbe az a ping és a monitor válaszideje. Az én monitoromnak a specifikációja alapján 8ms a válaszideje ami elég átlagosnak mondható, nem gamer monitor, de azért mondjuk egy rosszabb tévén lehet ennél sokkal nagyobb késleltetés is. Netem sem kiemelkedő, legolcsóbb upc csomag. Nálad mennyi a monitor válaszideje?

Van egy másik tesztes oldal is amit meg én fedeztem fel pár hete: https://humanbenchmark.com/
Itt is el lehet játszadozni. Nem kell hozzá regisztráció.
Az első teszt reakcióidőt mér. Ott leellenőrizhetnéd, hogy tényleg a reflexekkel van-e a baj. 200-250ms körül teljesítenek általában, én 200 körüli átlagot produkáltam.
A második teszt itt is lövöldözős. Aztán a többi teszt már mással kapcsolatos, de ki lehet próbálni őket, hátha kiderül, hogy nem csak a reflexeiddel vannak gondok hanem süket is vagy és szenilis. ;]
A legjobb magyar fortnite játékos (21 éves, de ovisnak néz ki olyan iyouxin forma a srác) is megcsinálta a teszteket. Ami igazán meglepett az a vizuális memória tesztje volt: [37:47-től]
Én azon a teszten 8-as 9-es szintig jutok általában ami elég gyenge. Ő meg simán elment 14-es szintig ami számomra érthetetlen.

Vannak amúgy egészen elképesztő reflexekkel megáldott profi játékosok. Shroud például elég ismert, őt csodálom a képességei miatt. Itt van pár klip tőle amit érdemes meglesni:
[klip1] [klip2] [klip3] [klip4] [klip5] [klip6] [klip7]
Sosem játszottam ilyen gyors, precíziós lövöldözős játékokkal, biztos vagyok benne hogy nagyon rossz lennék bennük. Konkrétan az én agyam még azt is nehezen fogja fel hogy a fent linkelt klipekben mi történik, olyan gyorsan jönnek az események pedig nekem csak néznem kell ennek a srácnak meg reagálnia a dolgokra. Egészen elképesztő amit csinál.

Van egy ingyenes, böngészőben regisztráció nélkül játszható butított grafikájú lövöldözős játék ahol ki lehet próbálni kinek mennyire mennének az ilyen játékok.
Iyouxin szokott vele néha játszani: [1:40-től]
Neki is nagyon jó reflexei vannak, én alig bírom követni szemmel az eseményeket ő meg ugrálva lazán lövi a precíziós fejlövéseket mozgó célpontokra.
Párszor kipróbáltam én is a játékot, nem sok sikerélménnyel. Ha valaki tenne egy próbát vele:
https://krunker.io/

Ami pedig a wot-ot illeti. Itt is kell reflex a nagyon jó teljesítményhez, de azért fps játékok közül itt a legkevésbé fontos. Itt simán lehet aránylag eredményesen játszani 100-as pinggel és rossz reflexekkel ha az ember jól lát a pályán és tudja mikor hova érdemes menni. Ez a legtöbb másik fps-re nem igaz.
Van az a vicces reklám a wot-ról amit Dobi szokott linkelni: World Of Tanks - Stop Getting Owned by Kids
Nyilván el vannak túlozva a reklámban dolgok, tudjuk hogy a wot mesze van jelen formájában attól hogy egy jó stratégia lövölde legyen és csak az éles gondolkodással lehessen benne eredményeket elérni, de azt a fortnite-os és cod-os vagy battlefield-es részt mocskosul eltalálták benne. Csak percekig próbáltam ezeket a klasszikus lövöldözős játékokat ki, de pont olyan szerencsétlennek éreztem magam bennük mint a csávó a reklámban. Akárhogy koncentráltam nem találtam el senkit engem meg pillanatok alatt kinyírt bárki bárhonnan. Na wot-ban ezt nem éreztem soha, itt a kezdetektől fogva azt éreztem, hogy ha rossz voltam akkor az nem azért volt mert nem vagyok képes jobb lenni hanem azért mert még nem tudok sok mindent de éreztem hogy meg tudom tanulni a dolgokat. COD, pubg, fortnite, valorant, apex, rust és a többi hasonló manapság nagyon népszerű játékban, bár nagy részüket nem próbáltam soha de videókat nézve azt látom hogy ha 1 évig játszanék velük akkor sem tudnék élvezhető szintre fejlődni, csak free dmg lennék a gyerekeknek. :)

[ Szerkesztve ]

(#206978) hulp01 válasza kchryss (#206977) üzenetére


hulp01
senior tag

Mennyire így van ez nálam is, amit az utolsó bekezdésben írtál. Én a Warzone-t raktam fel, amikor kijött. Előtte kb. 20 évvel ezelőtt cs-ztem kicsit, de amúgy csak single player fps-sel játszottam. Ott meg általában gyík nehézséggel, hogy szórakozás legyen, ne idegeskedés. Na, mondom kipróbálom ezt a Warzone-t is. Számomra ez érthetetlen, hogy mi ebben a jó. Volt, hogy földet értem, és meghaltam. Aztán meg tíz percig kóvályogtam úgy, hogy ellenféllel se találkoztam. Szerintem túl nagy benne a bejárható terület. Kb. két hétig játszottam vele, aztán töröltem. Nem nekem való az a játék. Aztán utána tértem vissza a wothoz 6-7 év kihagyás után. Sajnos most ez se megy annyira jól, de azért messze nem olyan szarul, mint a Warzone. Itt legalább van sikerélményem és vannak tök jó csatáim is. Meg persze idegesítő rng is. Tegnap a CS-44-gyel általában két sebző találattam értek véget a csatáim. Viszont meglepő módon a svéd 8-as meddel meg nagyon jó csatáim voltak bőven 2k feletti sebzéssel. Ráadásul az utolsót már a csata felénél temettem, mert nálunk volt vagy 5 olyan játékos, akiknek 100 alatti hp-ja volt, az ellenfélnél meg többnek is full hp-ja. Hogy ezt hogy hoztuk le, nem tudom, de az ellenfél elég béna volt.

(#206979) e-newsee válasza kchryss (#206977) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezekkel én is így vagyok. Soha nem is játszottam igazán klasszik FPS-ekkel, csak pár offline változattal (rengeteg quick reload-dal), nekem sem mentek az ilyenek soha. A egerészéshez az izommemóriám rettenetesen sz@r. Ezekhez meg az kell. A WoT-tal elvagyok, de néha itt is érzem, hogy elértem a korlátot a célzást illetően. Pl. amit tegnap is írtam, hogy amikor valaki himbálja a tankot, és izeg-mozog vele, akkor én ott baromi nehezen tudom lekövetni mondjuk a kupolát. Pláne, ha kicsi, és egy mozgékonyabb tankról van szó. Ellenben belenézek néha streamekbe, és csak lesek, hogy egyeseknél mintha valami k.rva rövid zsinórral lenne rákötve a kupolára a célkereszt, mindegy, merre mozog a tank, a célzó megy utána.

A Shroud féle klipekhez meg annyit kiegészítenék, hogy a lövöldözős (de úgy általában a gyorsabb) játékokat mindig sokkal nehezebb felfogni nézőként, mint résztvevőként. Ha te játszol, tudod, merre fogsz továbbmenni, fordulni, honnan várod az ellent, melyik sarokba fogsz belesni, ismered a játék környezetét, van egy kvázi terv a fejedben, hogy mit fogsz csinálni. Míg külső szemlélőként csak sodródsz az árral, minden infót csak utólag kapsz meg, persze, hogy le vagy maradva a felfogásban. A játékos már a következő lépésen gondolkodik, te meg még az előzőt értelmezed. Gyakorlatilag van egy jelentős lag nálad a játékoshoz képest. Ha nem ismered a játékot belülről, akkor meg még rosszabb.
Ugyanez megvan a WoT-nál is, csak nem veszed észre, mert ismered a játékot. De még így is, ha valaki úgy játszik, hogy másodpercenként ki-be zoomol, rángatja a kamerát jobbra-balra, mintha valami pörgős FPS-ben lenne, akkor azt baromi nehéz nézni, és felfogni. Pedig ismered a pályát, tudod, hogy mit miért csinál, de egyszerűen nem lehet rendesen lekövetni. Nem is szeretem sokáig nézni, mert csak a fejem fájna.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206980) Eugene Roe válasza kchryss (#206977) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Az biztosan nem 8ms :) ha nem gamer, vagy adaptive synces akkor jellemzően 20-50ms az a 8ms.

A gamer tn-ek, meg újabb ips stb már tudnak 7-8ms-et.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#206981) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki, hogy mi lett a Super Chaffee-vel?!? - mert hogy arról volt szó :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206982) jano_77 válasza kchryss (#206977) üzenetére


jano_77
nagyúr

Shroud linkelt első klipjét megnéztem. Szerintem nem olyan ördögtől való, amit csinál, mert ha jobban megnézed a videó részletet, akkor látható, hogy előre tudja, hol fognak felbukkanni az ellenségek, akiket ki kell lőni, vagyis nem először csinálta végig a pályát. Szerintem :U

Ami pedig a legjobb magyar fotnite játékost illeti: szerintem pontosan ezt hívják fénykép memóriának vagy fotómemóriának. Vagyis lefotózza az agya, amit lát és simán vissza tudja mondani, rajzolni. Az ilyenek villám gyorsan olvasnak pl könyvet, mert nem soronként olvas, hanem rápillant az oldalra és már lapoz is. Nekem sajnos nem ilyen a memóriám. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206983) Macka


Macka
veterán

Urak!
A kötvényért megvehető 10-es FV-röl mik a vélemények?

(#206984) jano_77 válasza jano_77 (#206982) üzenetére


jano_77
nagyúr

kipróbáltam ezt a humanbenchmark-os oldalt. Nekem ez volt eddig a legjobb reagálásom:

Macka: nekem azt mondták, hogy pénz (kötvény) kidobás az ablakon, mert nagyon eljárt felette az idő és a meta!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206985) peterson79 válasza e-newsee (#206979) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem is ez volt Emília videóinál. Alig szűkül és már lő is, naná, hogy talál. Sokszor olyan is van, hogy lő, de már ki is lép külső nézetbe. Ez meg gondolom a videó hibája, de úgy néz ki, mintha már kizoomolás után lőne. Nagyon fura, de szerintem Én is így csinálom, csak akkor nem tűnik fel.

(#206986) jano_77 válasza jano_77 (#206984) üzenetére


jano_77
nagyúr

A gépelési tesztnél vajon mi a lényeg? Angolul kell gépelni és ezt rontottam el? Mert magyarul hiába pötyögtem mint a gép, 1,7% 4WPM lett az eredményem. :U :F

Vizuális memóriám a béka segge alatt! :O :((( 3-3x a 9-es szintet tudtam csak elérni. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206987) jano_77 válasza jano_77 (#206986) üzenetére


jano_77
nagyúr

Legalább a verbális memóriám az rendben van :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206988) ollie válasza jano_77 (#206981) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak feltételezés volt.

***

(#206989) Emu válasza kchryss (#206977) üzenetére


Emu
őstag

Nekem 2000 környékén lett netem otthon, Quake3 Arena-val kezdtem, majd jött először párhuzamosan a Battlefield 1942, végül Battlefield 2 megjelenésével (2004-2005 táján volt) maradtam azon az FPS vonalon.
Egy ismerősnek köszönhetően sikerült bejutnom elég magas szintre, azonban ahhoz, hogy ott megmaradjak napi 8-10! óra játék kellett (ez akkor nem tűnt olyan soknak, mint ma :DDD). Jöttek is eredmények, szerintem a válogatottas pólóm még mindig megvan otthon valahol. Az érettségi közeledte kellett, hogy rádöbbentsen, hogy nem mehet így tovább.
Pár éve még megvettem a BF1-t azonban már ugyanúgy jártam mint te, ahhoz, hogy számomra elfogadható teljesítményt tudjak nyújtani, olyan időbefektetés kellett volna amit már nem akarok megtenni. Lehet kellene ilyen kezdőknek mint mi külön szerver, aztán lenne játékélmény.

(#206990) dualface válasza Emu (#206989) üzenetére


dualface
tag

Szerintem az összes ilyen FPS a fiatalok sportja. Nagy általánosságban az emberi reflexek a kor előrehaladtával elkezdenek romlani, valakinek előbb, valakinek utóbb, illetve ki lehet tolni napi 5-8 óra gyakorlással, de nem véletlen hogy többnyire tinédzserek vannak a topon ezekben az játékokban.

Anno Jingles mondta valamelyik videójában, hogy az FPS-ekkel ellentében a wotban valamennyire tud érvényesülni, mert itt ha tudsz gondolkodni azzal már el tudsz érni valamit, akkor is ha öreg vagy és nincsenek refflexeid. (Valahogy úgy hangzott angolul "because I am old and crap" és jól kiröhögte magát)

(#206991) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Valaki akinek fent van a gun mark mod meg tudna nezni mennyi most a Standard B elvart sebzes 100%-hoz? Mentem vele par szar csatat es felugrott 96,5%-ra... Ennyit csokkent volna a nerf miatt? :F

(#206992) jano_77 válasza ollie (#206988) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a sebesség vmi vicc lehet amit a tanks.gg ír egy medre!? :Y Biztosan ki fogom vinni a garázsból ha tényleg ennyi előre a sebessége. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206993) notika77 válasza kchryss (#206977) üzenetére


notika77
senior tag

A jelenlegi monitorom annyira régi, hogy input lag információ nincs a neten, a G2G pedig 5ms. Ez azt jelenti, hogy kb. 2 másodperc alatt a bal szélről a jobb szélig mozgatva az egérkurzort végig 4-5 kurzort látok. Előítélettel élve a TV-k rossz input lagja miatt, hozzátenném, hogy IPS-es LED-es TV-monitor, ami szeptemberben lesz 8 éves. Szerintem minimum 30ms az input lag, de az 50 körüli értéken sem csodálkoznék. A net pedig "hónapokig" 18-24 óra közt játszhatatlan a WoT szerverek irányában, ezért (is) szoktam rá az éjfél körüli kezdésre. Mintha az utóbbi pár napban javult volna. Tegnapelőtt jónak tűnt a ping, így 8 körül kezdtem a játékot és csak 2 csata ment el azon, hogy a vízbe ment a tank vagy a fedezékből kiment a mező közepére a lag miatt, tegnap viszont már csak egyszer volt egy kis lag.

272ms lett 3 sorozatom átlaga. Ilyen programot én is csináltam még 2010 előtt, de ott zöldből pirosra kellett klikkelni 10x. Néha 130ms körül sikerült, de az átlag talán 160-170ms lehetett. Ez csak a klikk, a koordináció akkor sem volt túl erős. MoH:AA-ztam a WoT előtt és a Mauser Kar98K és annak Sniper változata volt végére a kedvenc fegyverem és persze az only rifle szerverek. Sosem voltam igazán jó (még a klánomba is volt olyan aki kispisztollyal alázott és azzal osztogatta a fejeseket - civilben sebész), de a reflexeim miatt átlag feletti voltam és sok szerverről rúgtak ki csalást sejtve.

(#206994) notika77 válasza peterson79 (#206985) üzenetére


notika77
senior tag

Erre a sniperből kilépésre és közben lövésre volt itt a fórumon egy olyan válasz pár éve, hogy régebben mintha érzésre pontosabb lett volna a lövés ilyenkor :). Egyébként az érzés tényleg megvan, tesztelni még nem próbáltam.

(#206995) peterson79 válasza notika77 (#206994) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem beszokott laggolni és össze-vissza ugrál a célkereszt. Nem tudom, hogy a modpack miatt vagy amúgy is csinálja, de volt olyan, hogy közvetlen közelről is képes volt mellélöni mert éppen elkapta a célról...

(#206996) e-newsee válasza jano_77 (#206992) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha azt nézzük, hogy mindössze 210 lovas motor hajtja, akkor nem meglepő a lassúság. De mi lesz vele dombon felfelé? :F A Pz.T25 megvan, az sem egy száguldó vadállat dombon felfelé, pedig annak ~23 a P/w aránya, ennek meg alig 8.
Két nagy előnye van. A 2x olyan vastag frontpáncél, mint az összes többi 5-ös mednek, és a 12,5°-os lövegsüllyedés. Szóval tornyozni jó lesz, csak győzd kivárni, amíg felér a dombra. Anélkül, hogy mondjuk egy Lefety "száguldás" közben szétkapna...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206997) 3 válasza jano_77 (#206981) üzenetére


3
senior tag

A Valiant mindenki ajándéka, a Super Chaffe pedig valószínűleg a régi regeké lesz (a T-50-2 és a Super Hellcat után). Szerintem sosem volt szó másról, csak arról, hogy a Valiant lesz az 1500 évfordulós pontért kiváltható tank. Most úgy fest, hogy vagy nem lesz 1500 pontos tank kiváltás, vagy valami mást válthatunk ki 1500 pontért.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206998) jano_77 válasza 3 (#206997) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a Valiant neve most került előtérbe először! Az 1500 évfordulós tokenért kiváltható tankra egyik oldalon az Obj.780 jelezték, még arra is kitértek, hogy a tornyon látható dobozokon lévő számok az 1.10 - vagy akár a 10-ik évfordulót - jelzi. :U
jobb oldala
bal oldala
De amúgy az ajándékokat illetően - Valiant + S.Chaffe - legyen igazad! :K ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206999) Argh!


Argh!
aktív tag

Az [Object 777 lI] tank az miből, honnan van? Tegnap találkoztam vele előszőr a szerveren.

[ Szerkesztve ]

(#207000) e-newsee válasza Argh! (#206999) üzenetére


e-newsee
addikt

Frontline/Steelhunter tokenekből lehet(ett) kiváltani.
Egy ismertető róla Schefftől.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.