Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#207351) jano_77 válasza Imilenni (#207349) üzenetére


jano_77
nagyúr

Utóbbi! Ki kell fejlesztened a tornyot és nagyobb löveget, viszont utána rögtön meg is veheted az STB-t. Köszi a tippet a SH-hez. :R

dualface: én is egérrel jelölöm, hogy melyiket szeretném fejleszteni. Gyorsabb számomra, mint a CTRL- számbillentyű. Ha már a billentyűk kerültek szóba, szerintem is elég fos, hogy nem a 4-5-6 számokon vannak a javítás és egyéb dolgok. Nekem is eléggé kiesik és nehézkes megnyomni a csata hevében a 3-ast, ahhoz, hogy javítsak. Ezt jó fosul találta ki a WG. :o :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207352) jano_77 válasza ollie (#207348) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem azt sem. Nem kaptam én sem semmit. Írtam is a WG-nek, hogy ennyire szarul megy a szekér, hogy már ezeket a kis "megbecsülés" ajikat is elfelejtik, elsunnyogják? Kaptam is egy választ, ami szerintem egy AI által megírt maszlag, hogy majd továbbítják a levelem a fejlesztő csapatnak, de addig is ott a fórum, oda írjam meg a hasfájásomat, bla-bla-bla.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207353) Imilenni válasza jano_77 (#207351) üzenetére


Imilenni
addikt

Huh, elég kevés ez a Csiri, nemtudom végigszenvedem-e :D
Esetleg lesz mostanában free xp akció?

Press "F" to pay respects.

(#207354) e-newsee válasza jano_77 (#207339) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha a szakaszoknak külön van, az jó. Én az olyan riggelésre gondolok, amikor haverok egyszerre nyomnak a csata gombra, így nagy eséllyel ugyanabba a csatába kerülnek. Tavaly nem egyszer volt olyan, hogy az első 7 helyezettből 5 ugyanabból a klánból volt. Pláne a vége felé, amikor már kevesebb volt a játékos, még nagyobb esély volt egy csatába kerülni. Akkor csináltak egy kategóriát direkt az ilyen reportnak a support oldalon. Csak ha jól emlékszem, azzal is az volt a baj, hogy a csalóktól ugyan elvették a pontot, de te attól még nem lettél első. Asszem odáig fajult a sírás miatta, hogy az event végére már lett replay mentés is, pedig az elején még nem volt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207355) szbalogh válasza jano_77 (#207351) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, ezt én is meg akartam kérdezni. A T28-at vagy a T95-öt át fogom lépni. Van vagy 60 amcsi tervrajzom meg sok száz sima.
A T25 AT meg még mindig szuper.

Nick: HE_Storm

(#207356) jozefgucci1 válasza szbalogh (#207343) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mikor megláttam a neved és a képed azt hittem egy régebbi topikot nyitottam meg :DDD Nekem is tegnap volt az első csatám , mert első körben azt sem tudom mi merre van , nehéz eligazodni .Neked elveszett az accod vagy eladtad végül ? Szerencsére nekem megmaradt minden és jelentős mennyiségű cucc halmozódott fel rajta . Nem is tudom merre induljak a 20 milla kredittel és a 300K Frre Xp-vel + kötvény is 10+K van Mi most a meta ág amit érdemes húzni vagy vinni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#207357) #65537792 válasza e-newsee (#207354) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor már értem miért van az, hogy amikor 3an vagyunk mind a ketten engem lőnek és ha próbálok menekülni követnek. Én botokra gyanakodtam.... :U

(#207358) jano_77 válasza jozefgucci1 (#207356) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szevasz Jozef!!!! Nocsak, nocsak. Lassan visszatérnek a régi játékosok!? Tök jó. ;)
Obj.430U, Obj.277, EBR105, S.Conq, Progetto 65, Leopard1 ezek jók jelenleg. Jók még a svéd medek is. Most buffolták a T110E5, ami jól sikerült, de szerintem ez tuti meg van már Neked - meg a előzőekből is elképzelhető, hogy több meg van. Üdv. újra a csatatéren! (bízom benne, hogy nem otthon van gond, ami miatt újra van időd játszani!?! :U )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207359) szbalogh válasza jozefgucci1 (#207356) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem tudom melyiket érdemes húzni, új vagyok a játékban :DDD
Eladtam mindkettőt, amin obj260 volt. Meg azt is, amin meghívtam magam barátnak a T95E2-ért.
RHM PzW, E-100, CGC, Obj 140 és E3 ágakat hajtom.

Nick: HE_Storm

(#207360) Thrawn válasza szbalogh (#207359) üzenetére


Thrawn
félisten

Az Obj 140 - ha minden igaz - benne lesz a következő Top of the Tree-ben, ami 20-án jön.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207361) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Udv. Utobbi hetekben nem mentem egy csatat sem. Ez az uj felszereles moka mennyire cseszte ossze a jatekot? Pl h 18 masodpercig felvillanhatnak, atlathatnak a bokrokon meg hasonlok?
Ahogy lattam csomo tankomrol felszereleseket is ledobaltak meg ugye kitalaltak h az elso vagy az elso ket felszereles helye ad bonuszt neked meg mar mashogy van kiosztva ezert akar ugyanazzal a kiosztalssal is muszaj atrakosgatni a felszereleseket stb szal ez mennyi bosszankodast okoz? En meg hozza se nyultam. Kivancsi lennek mi a tapasztalat. Par tankon elerhetetlen lett par felszereles. Erre nem tudom mi szukseg volt. (T4-T5)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#207362) jozefgucci1 válasza jano_77 (#207358) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szevasz Jano :DDD Minden csodálatos , egyszerűen most van időm játszani aztán felraktam a wot-ot . Az OB277-et néztem én is az jó lenne . EBR , Progetto nincs meg ,de azért annyi tankot nem akarok húzni . Az OBj260-at még mindig ki lehet húzni ?
Majd valami szakasz félébe szívesen beszállnék ,de jelzem baromi béna vagyok :DDD

Szbalogh : Mindíg is tudtam , hogy mazochista hajlam vagy :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#207363) jano_77 válasza Thrawn (#207360) üzenetére


jano_77
nagyúr

Illetve kapni fog némi buffot is az E50M ággal egyetemben.

Jozef: húzhatod igen az Obj.260, nem szűnt meg, viszont vannak új tankok, új küldetésekért.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207364) szbalogh válasza Thrawn (#207360) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi az infót, az nagyon jó lesz :C

Jano: Az még jobb :R

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#207365) Djuree válasza Imilenni (#207349) üzenetére


Djuree
félisten

na ez nekem új, hogy lehet ilyen nagy kedvezményt kapni a fejlesztésre?
bezzeg régen nem voltak ilyenek. :D

szbalogh: ja az a logo jó lett. :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#207366) Imilenni válasza Djuree (#207365) üzenetére


Imilenni
addikt

Blueprints :K

Press "F" to pay respects.

(#207367) Stigma.HC válasza jano_77 (#207351) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Utolsó csatám, meg is lett a 15-ös szint. Orosz vasat simán körbe táncoltam a végén.
Szinte csak az angol és amerikaival tudtam rendesen érvényesülni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#207368) zozyk


zozyk
addikt

Még ha Diegho is visszatérne.... ;]

(#207369) Djuree válasza zozyk (#207368) üzenetére


Djuree
félisten

tényleg vele vajon mi lehet?
milyen szigorú volt mindig. de nem lehet mindenki uniqum. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#207370) jano_77 válasza Stigma.HC (#207367) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula :C

Djuree: játszik azóta is csak más néven (W00ha) nem megy rosszul Neki :N :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207371) nomic


nomic
aktív tag

Első meccs a "kicsikével", már imádom! :DD

Az ág többi része milyen? Én jókat hallottam róla, plusz könnyűnek tűnik a fejlesztés, mert mindenhol (?) felmegy a stock láncra a torony és a top löveg.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207372) Djuree válasza jano_77 (#207370) üzenetére


Djuree
félisten

azigen, szép lila. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#207373) sfefe válasza szbalogh (#207347) üzenetére


sfefe
őstag

Ha epp nem dobja fel a fejlesztest az N betu is kihozza a listat azt hiszem ugyis lehet valasztani ha elotte epp nem volt idod vagy nem tudtal

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#207374) Black_Sheep válasza jozefgucci1 (#207362) üzenetére


Black_Sheep
tag

Üdv újra! :)
A Tepsi TS-en érdemes próbálkoznod, bár eléggé cserélődött a gárda.

(#207375) Djuree


Djuree
félisten

ezzel a steel izével tényleg adnak egy 9-es tankot jutalomnak?
akkor nyomom én is ha nem kell nagyon sokat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#207376) dualface válasza Djuree (#207375) üzenetére


dualface
tag

Idén 3 tank közül tudsz megszerezni kettőt. Viszont ha eddig nem játszottál korábban a Frontline játékmóddal, akkor még egy tank megszerzésére van esélyed.

mindegyik tier 9:
Amcsi AE phase 1 // Francia Char Futur IV // Orosz Obj. 777

(#207377) egyedülülő válasza Djuree (#207375) üzenetére


egyedülülő
őstag

12 tokent kell összeszedni és utána kiveheted az egyik tankot a háromból.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#207378) ollie válasza Djuree (#207375) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Négyszer lesz idén steel hunter, és a kilences tank kiváltásához mind a négy alkalommal el kell érned a maximum szintet.

***

(#207379) dokee78 válasza jano_77 (#207358) üzenetére


dokee78
félisten

Progetto nerfelve szerintem felejtős! :(((

(#207380) sfefe válasza Djuree (#207375) üzenetére


sfefe
őstag

mentem vele parat de nekem felejtos...
Nekem tul gagyi, dedos ez a gyujtogetes stb...palyak tankok tok benak...
de ez az en velemenyem masnak lehet bejon...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#207381) szbalogh válasza sfefe (#207373) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi!

Nick: HE_Storm

(#207382) peterson79 válasza Djuree (#207375) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem úgyis beérhetsz a legjobb 5 közé, ha csak korzózol a pályán mindenféle csatát elkerülve. Ha szerencséd van, még ennél fentebb is sikerülhet.
Legtöbben az elérhető szint 2/3-át vagy akár az egészet, azaz a 15 szintet megcsinálták pár óra alatt...és 1 hetünk van rá... szóval Én adnék neki egy esélyt.

Ja, ha eléred a 15-öst akkor 3 Tokened lesz, még 3 ilyen esemény lesz ebben az évben, szóval a 12 tokent zsebben érezheted.

[ Szerkesztve ]

(#207383) szbalogh válasza Djuree (#207375) üzenetére


szbalogh
őstag

Van egy csomó küldetés most, ami 9-10 tankkal teljesíthető csak. Sajnos pár napos csak az első 8-as tankom és ahhoz tervrajzok sincsenek, hogy átugorhatnám :O
Kellene még ma egy 9-es vagy 10-es tank :D

Nick: HE_Storm

(#207384) nomic válasza peterson79 (#207382) üzenetére


nomic
aktív tag

Nekem tegnap este 1 óra alatt lett meg a 8as szint, és még csak az első nap volt, szóval simán meg lehet csinálni napi fél óra játékkal, feltéve ha nem halsz meg rögtön az elején. (bár szerintem egy kicsivel átlag feletti játékos (~1400-1500 wn8) kb. minden körben ki tudja odáig húzni.)

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207385) jano_77 válasza szbalogh (#207383) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez milyen küldi, amiről beszélsz? Sima napi küldi vagy a SH-hez kapcsolódó? Mert én azt nem is néztem tegnap. Lehet esetleg pontokat szerezni randomban is a SH-hez? :F

Jozef: engem is megtalálhatsz a TEPSI-s TS-en ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207386) ollie válasza jano_77 (#207385) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van Tank Rewards.

***

(#207387) kchryss


kchryss
addikt

The Big Story of Small Tanks RanZar



3 csillag kellett volna az ajtóra, de azért így is jót nevettem rajta. :)

(#207388) Thrawn


Thrawn
félisten

Más is kapott ingame kérdőívet?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207389) jano_77


jano_77
nagyúr

A napi küldiknél láttam olyat, hogy SH modban 3000 sebzésnél ad 200 pontot illetve egy kilőtt tank esetén további 100. No most a 3K sebzésesnél azt látom, hogy 5x lehet teljesíteni 24 órán belül, a másikat 1x. Jól láttam eddig a dolgot?
Vagyis akkor naponta lehet 1100 pontot gyűjteni SH modhoz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207390) hulp01


hulp01
senior tag

Hát ez a steel hunter nem lesz a kedvencem (ez se). Baromira függ attól, hogy hova rak le. Volt három köröm, amikor úgy rakott le, hogy spawn, és már lőttek is. Valahogy az rng mindig úgy hozta ki, hogy én haltam meg (18-19. hely). Aztán mivel már csak a német tank maradt, azzal elkezdtem gyűjtögetni. Ott nem találkoztam egy jó ideig senkivel, de mivel lassú és nem tud gyorsan gyűjtögetni, kinyírtak. Aztán az előbbit meg az amcsival megnyertem. Arra adott 700 pontot. Egyből ugrottam is a 10-es szintre. Szóval a jó öreg rng. Hogy ezek a nyomorultak nem tudnak egy olyan módot leprogramozni, ahol csak minimálisan van jelen a véletlen...
Ja, és itt mivel nem kaptam a nyakamba egyből mindenkit, volt idő összeszedni a cuccokat. Kb. 6-7-en lehettünk, mire egyáltalán találkoztam valakivel. Arra meg olyan brutál tankom volt már, hogy simán kinyírtam kettőt vagy hármat. De ez a végén a radiation mindenkit kinyír dolog is mekkora baromság.

[ Szerkesztve ]

(#207391) peterson79 válasza hulp01 (#207390) üzenetére


peterson79
őstag

nem látjuk egyformán ezt az egészet, de talán ebben is van szépség :)

Pont az a legjobb, hogy nem a másikon múlik, hogy nyersz vagy sem. Igen, az RNG itt is jelen van, de ugyanúgy Nálad is megvan. Te is pattingatsz és sebzel magasat, nem csak szopóág van.
Azt ajánlom amit Jano-nak. Az elején menekülj. A Raven és a Harbinger a két legjobb, mert gyorsak, mozgékonyak és nagy a tűzerejük. Felváltva mentem velük és ma sorban jöttek a győzelmek. Ésszel kell menni, nem szabad csak úgy beesni a közepébe, abban nagy a rizikó.
Dinamika, Tűzerő. Erre a kettőre kell menni és simán körbeszaladod az ellent, még meg sem tud sebezni, mert nem forog a tornya olyan gyorsan - legtöbb esetben persze.

(#207392) Macka


Macka
veterán

Urak!
Kanjpz 105 milyen? Használható?

(#207393) kchryss válasza jano_77 (#207389) üzenetére


kchryss
addikt

Igen. Ráadásul a 3000 sebzéses küldetésből többet is megad 1 csatán belül ha annyit sebzel. Például 9 ezeret sebzel akkor már 3 kész az 5-ből és 600 plusz pont.

[ Szerkesztve ]

(#207394) jano_77 válasza kchryss (#207393) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen ez így van, de még 3K-t sem sebeztem egy csatán belül, nem hogy 9K-t! Összekeversz vkivel. ;)
Viszont az 1 megsemmisített ellenfelet nem értem, mert azt nem adja meg, pedig öltem már meg több csatában is ellenséget. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207395) kchryss válasza jano_77 (#207394) üzenetére


kchryss
addikt

Én tegnap 3 csatát játszottam, Ezzel a 3-mal megkaptam az összes küldetést és 0-ról 9-es szintre ugrottam.
Az 1 killes küldetés lehet bugos mert nekem is később adta meg. Volt killem mindegyik csatában mégis csak a harmadikra adta meg.

(#207396) oke válasza kchryss (#207393) üzenetére


oke
senior tag

Egy csatában kell 3000-et sebezni, vagy összeadódnak?

(#207397) ooloo válasza Macka (#207392) üzenetére


ooloo
őstag

A papíron pontos ágyú a gyakorlatban felettébb pontatlan . Lassan veszi fel a max sebességet , de legalább hajlamos a túlfordulásra . Páncélátütése elfogadható . Ez a páncélvadász amolyan néha előveszem és gurulok vele 1-2 csatát . Szerintem nem éri meg a pénzt , hacsak nem vagy "gyűjtő .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#207398) kchryss válasza oke (#207396) üzenetére


kchryss
addikt

Összeadódnak. 1 nap kell 5x3000-et.

(#207399) jano_77


jano_77
nagyúr

Áruljátok már el nekem, hogy a Harbinger hogy a retekben tud olyan gyors lenni mint a fransdzia light a csata legelején közvetlenül, hogy nem tudtam előle meglógni, SŐT még ahelyett, hogy lehagytam volna folyamatosan közeledett rám és persze minden lövésével talált. :F :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207400) Imilenni


Imilenni
addikt

Esetleg valahogy vissza lehet kapcsolni a régi nézetet a tankoknál a garázsban?
Arra gondolok hogy lehessen látni hogy pl melyik modul van felszerelve a tankra?

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.