Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#207301) nomic válasza ChristianID (#207300) üzenetére


nomic
aktív tag

A győztes kap 300-at, 2-3. helyezett 200-at és a 4-5. helyezett 100-at.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207302) ChristianID válasza nomic (#207301) üzenetére


ChristianID
tag

thx...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#207303) ollie válasza ChristianID (#207300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Első 5.

***

(#207304) KISDUCK válasza Indian74 (#207297) üzenetére


KISDUCK
addikt

Miből gondolod hogy csal?

(#207305) Barret001 válasza KISDUCK (#207304) üzenetére


Barret001
addikt

Nem ő a legjobb minden meccsben?

(#207306) Indian74 válasza ollie (#207298) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm,de miért is???!

NAGYPAPA

(#207307) Swinegod válasza KISDUCK (#207304) üzenetére


Swinegod
őstag

Néha meglepően érdekes módokon működik az RNG, gondolok arra, mikor a túlélésedhez csak az kell, hogy mondjuk egy 390-es átlagsebzéssel meglőjed a 350-et, de 330-at rollol, így meghalsz. Ilyenből gyanúsan sokat tapasztalok

Nemrég egy IS, kb 400m-ről rám nézett fél másodpercre, lőtt és instant meg is halt. Mondanom sem kell talált és megölt. 0.46 szórás meg 3,4s célzádiő a farkam, az

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#207308) Indian74 válasza KISDUCK (#207304) üzenetére


Indian74
senior tag

Pl T 44 es tank 1300 hp 1157 hp-ról azt mondja ki vagyok löve...érdekes,de sorolhatnám,csak nem minden bizonyitott,elegem van a játékból,csak is a pénzt kéregeti,lehetek én top játékos,bár sajnos nem vagyok az,csak gyenge,ezt be ismerem nem vagyok valami jó játékos,de rossz sem,egy a lényeg, utálom ha egy játék ott csal ahol tud,ez szerintem nagy baj......

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#207309) KISDUCK válasza Indian74 (#207308) üzenetére


KISDUCK
addikt

Attól tartok te csak szimplán nem érted a játékmechanikát. Ammorack robbanás esetén instant halál van, bosszantó, de nem csalás.

(#207310) Indian74 válasza KISDUCK (#207309) üzenetére


Indian74
senior tag

Hát szerintem nem egészen,lehet hogy nem értem de nem robbantottak fel,nem kaptam ammorack et,stb, szimplán kivett a játékból, Nagyon érdekes volt,de mást is mondhatnék csak az ARG nem adja meg,lehetne azt mondani rá,pl oldalról nem ütök át ugyan olyan tankot....

NAGYPAPA

(#207311) KISDUCK válasza Indian74 (#207310) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mit jelent az hogy szimplán kivett a játékból? Ezt kérlek pontosan határozd meg!

(#207312) e-newsee válasza Indian74 (#207310) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha egy arty kilövi az összes legénységi tagod, akkor hiába marad HP a tankon, akkor is meghaltál. Még ez lehetett. De olyan, hogy HP marad a tankon, van benne élő legénységed, és mégis azt mondja, hogy ki lettél lőve, olyan nincs. Nem bug, hanem nincs. Láttunk már sok érdekes anomáliát, bugot, cheatet, de ilyet nem. Azért, mert nincs.

Amúgy mi az az ARG?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207313) egyedülülő válasza e-newsee (#207312) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Mindig lehet tanulni valami új dolgot. :)

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#207314) ChristianID válasza e-newsee (#207312) üzenetére


ChristianID
tag

(RNG)? :) (englishül kiejtve akár még hasonlíthat is..) :)

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#207315) Imilenni válasza egyedülülő (#207274) üzenetére


Imilenni
addikt

Teljesen igaz amit ír cyverwarfare
Szinte minden végjátékban nyertem az amerikaival.
Gyors táras tankot húztam belőle Patton toronnyal, legyőzhetetlen a végén... :R

Press "F" to pay respects.

(#207316) Balesz1899 válasza Indian74 (#207310) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Igen, az hogy ugyanolyan tankban ülsz, még nem jelent 100%-os átütést, akármennyire is fura. Lőhettél rossz szögben, spaced armort, szimplán tracket, akármit.

Valamint komolyan érdekelne, hogy az ilyen indokokkal történő "feljelentéstől" milyen eredményt vársz?

Ha nem tetszik a játék, ne játssz. Fegyvert sem fog senki a fejedhez, hogy költs rá.

(#207317) vJokka válasza Indian74 (#207308) üzenetére


vJokka
aktív tag

Van azért jó pár tank ami ki tud lőni annyi HP-ról. Itt egy lista, érdemes a tetejét átnézni:
Tanks.gg. Akár még egy KV-2 is ki tud szedni HE-vel, ha hátulról kapod és még gyújt is.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#207318) egyedülülő válasza Imilenni (#207315) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Akkor lehet én egy másik játékkal játszottam. Esetleg belecsúsztam valamiféle térgörbületbe, dimenzókapuba és azért működött jól az orosz. :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#207319) Imilenni válasza egyedülülő (#207318) üzenetére


Imilenni
addikt

Hogy építetted?
Az összeset ugyanolyan kinézettel láttam.
V alakú front/duplacső.

Press "F" to pay respects.

(#207320) zodo


zodo
nagyúr

Rájöttem miért vagyok sz.p.rolleren.
Szinte csak a 121B-el megyek és 316 csata 55+ % győzelmi arány, ezért kapom a napi 9/1 9/1 7/1 leosztásokat.
3000+ sebzés sem elég mert nem.
Kék és Lila játékosok 0 sebeznek mert biztos véletlen.

Mi lesz a vége?
51,55% -ról visszatesznek 47%-ra a többséghez mert egyedül képtelen vagyok lehozni a csatákat?

[ Szerkesztve ]

(#207321) Chris0321 válasza Mynock (#207260) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs mit. Én is az Aslaint használtam míg játszottam a játékkal, ma már a Wows-al sem szoktam.

(#207322) jano_77 válasza Imilenni (#207315) üzenetére


jano_77
nagyúr

hogy építed fel pontosan a Raven-t? Mikor melyiket választod (1-2)?

Nekem nagyon kínkeservesen megy a haladás. 9-es szintre sikerült elszenvednem magam, de nagyon ritka sajnos, mikor be tudok kerülni az első 5-be. Tudom ez az én hibám is, de az baromira bosszant és hátráltat is, hogy az auto célzásom vmiért nem működik. Mire rá tudok állni a célra, már kaptam 3 lövést is, mert Neki viszont ahogy megpillant, azonnal hőkövetőként áll rám és el is talál, akár kanyarban is. Nem értem miért nem tudom befogni rendesen a célt. Esetleg vki tud segíteni, hogy pontosan hogyan is működik a gyári auto célzás? Mert hogy NINCSEN fent semmilyen mod, mert akkor nem működött a SH mod.
Nekem eddig a Harbinder (brit), Raven (amcsi) és a Arlequin (franszia) járgányok jöttek be. Némettel egy csatát mentem, lassú mint a dög, de belőtt minden - ellenben én nem tudom sebezni sokszor azt a szart. Orosz dög mert valami fájdalom, mennyire szar. Lassú, lomha mint egy bálna, de cserébe még csak eltalálni se nagyon tud semmit. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207323) vJokka válasza zodo (#207320) üzenetére


vJokka
aktív tag

Eddig meg pluszos csapatokat kaptál, 1780-as átlagsebzéshez 55%+ WR elég kimagasló, 50% körül reálisabb hosszútávon.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#207324) phoenix1989 válasza KISDUCK (#207294) üzenetére


phoenix1989
őstag

? Szemtol szemben alltunk csak kicsit tavolabb es lelassitva 2 szer is az also lemezt latom villanni de arra ra sem lathat. Marmint a padlolemezre :-)

(#207325) Indian74 válasza e-newsee (#207312) üzenetére


Indian74
senior tag

Bocs igen RNG akart lenni,de mindegy....
Szerintem akkor velem van a baj,nem szeretem az olyan játékokat ahol ennyi anomáliát,bugot találni,ja persze az is érthetelen számomrae hogy velem szenben kb 150-200 méterre egy tank tejes terjedelmében,rácélozva,beszükülve és ráadásul álló tank és nem hogy lepattanó hanem mellé megy a lövésem,de nem hogy egy hanem kb három négy is....

NAGYPAPA

(#207326) Macka


Macka
veterán

KanJpz 105 milyen mostanság? :F

(#207327) peterson79 válasza jano_77 (#207322) üzenetére


peterson79
őstag

Szia Jano.

Pár ötlet, hogy segítsen a haladásban:
-mindig a dinamikára fejleszd a tankot. A gyorsaság nagyon fontos ebben a játékmódban
- amikkel játszol pont erre jók, a Raven és a Harbinger a két legjobb tank ehhez,mert gyorsak és baromi magas a DPM-ük
-dinamika alatt mind a tank mozgását segítő, mind a gyors tüzelést adó fejlesztések értendők
- szerintem a dupla csöves fejlesztés nem jó, túl sokszor van lepattanó lövés és a duplával sok időt vesztesz. Nekem az automata ujratöltő sem jött be
- próbálj nagyon sokáig bújkálni az elején, maradj a pálya szélén, ahol kevesebb ellenfél van és elsősorban a zöld fejlesztéseket keresd
- az airdrop-ot próbáld minél többször felszedni, abban van a legtöbb XP és felszerelés, a Harbinger legjobb cucca a Berserker, azzal dupla gyorsan lősz, gyakorlatilag kivégezheted bármikor, bármelyik ellenfelet (persze ehhez gyakorlás kell, hogy tudd, mikor milyen tankot támadhatsz nagyobb baj nélkül)
- szerintem a francia, az Arlequin a legnehezebben játszható, de ugyanakkor az a leggyorsabb is, többnyire el lehet vele menekülni a nagyob balhék elől. Viszont, ha kifejleszted maxra, akkor a 10-es táras ágyúval Hádész lehetsz a csatamezőn és learathatsz bárkit (ha okosan csinálod persze)

Talán ennyi. Összeségében sok gyakorlást igényel a játékmód, teljesen más, mint tavaly. Ne add fel és ne görcsölj rá erre sem.
Az elején menekülj, bujkálj és fejlessz. 4-es,5-ös szinttől már azért egész használható tankod van. Próbálj csipegetni az ellenfelekből, az is sok XP-t ad!

[ Szerkesztve ]

(#207328) Barret001 válasza zodo (#207320) üzenetére


Barret001
addikt

Nem szabad 1 tankra beállni! Ezt én is beszoptam azóta sem tudtam visszaállítani az előző winrétet... Majdnem 1%-ot estem,hiába nő a wn8 folyamatosan...Eleinte nagyon adta vele,aztán visszavette...

(#207329) hulp01


hulp01
senior tag

Tegnap kipróbáltam ezt a steel hunter módot. Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Az itteni ajánlásokra az amerikai és a brit tankokkal játszok. A német az rohadt lassú, az orosz se nagyon jött be, a francia meg nem annyira gyors, mint amennyire papír. Amikor a némettel mentem tök simán kinyírtak szemből is, míg én még sebezni se nagyon tudtam, ha velem volt szemben. Ráadásul itt weakspotokra lőni nem nagyon lehet. Ez a fejlesztés nagyon hülye billenytűkombinációt kapott, mert közben nem lehet vezetni. Nekem is az a tapasztalatom, hogy az elején kerülni kell a többi tankot. Túl gyorsan zajlanak az események. Sokszor elolvasni nincs időm, hogy mit lehet fejleszteni, plusz még nem megy egyből az se, hogy az a három plusz vacak mit ad bónuszként. Viszont szerintem sokkal gyorsabban lehet haladni, mint a Frontline-ban. Már hatos szinten vagyok, és lövésem sincs hogyan. Egész biztos, hogy csak az első öt kap pontot (+a napi küldetések). Mert én kb. 3-4-szer jutottam csak el a pontszerző helyekig (negyedik-ötödik hely), meg meglettek a napi küldetések is. Hogy a fenébe vagyok akkor hatos szinten? Volt olyan csata, hogy negyedik lettem, és valami 600 pontot kaptam. Azt akkor hogy? Ráadásul ha csak az első öt kap, akkor a játékosok 90%-a soha nem kapna pontot. Nekem a frontline sokkal tisztább volt, hogy mit kell csinálni és mit jutalmaz a program.

Miután meguntam mentem pár kört a svéd kilences meddel. Szerintem sokkal szarabb, mint a nyolcas volt, pedig nagyjából ugyanaz a tank. Kriminális ágyúja van. Azt elfogadom, hogy menetből tényleg nem érdemes semmit lőni vele, mert egészen biztos, hogy mellémegy még 10m-ről is. De hogy siege módban is kb. orosz ágyúk pontosságát hozza... (abból is inkább a kv2 trollgunjáét). Megint jönnek a két sebző lövés/meccsek. Tegnap két-három csatát is sikerült nullázni ezzel meg a T34-gyel. Na, arra meg aztán végképp ráférne a buff.

[ Szerkesztve ]

(#207330) jano_77 válasza peterson79 (#207327) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezekkel nagyjából képben voltam, de azért köszi a tanácsot! :R Fejlesztésnél majd figyelek jobban. Pl mikor feljön egy olyan opció, hogy sebesség vagy dinamika, akkor melyik a jobb? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207331) Veatta


Veatta
aktív tag

Hogyan lehet beváltani az évfordulós érméket A46-ra? Tudja valaki?

(#207332) hulp01 válasza jano_77 (#207330) üzenetére


hulp01
senior tag

Én a dinamikát szoktam választani. Könnyebb körözni az ellen körül. Volt egy nagyon izgalmas csatám egy orosz ellen, kb. 5 percig lőttük egymást, illetve köröztem körülötte. Valahogy folyamatosan pattogott rólam, én is sokszor, szóval próbáltam mindig mögé kerülni. Szerencsére nagy, nyílt terep volt (a folyómeder) és más se nagyon avatkozott bele. Végül kinyírtam, de arra már odaért más tank is, és a kevés hp-ról simán kiszedett. De legalább bekerültem az első ötbe.

(#207333) zozyk válasza Veatta (#207331) üzenetére


zozyk
addikt

Ott van az évfordulós boltban, ahol a matricák, de tegnap még "hamarosan" felirat volt.

(#207334) peterson79 válasza jano_77 (#207330) üzenetére


peterson79
őstag

Dinamika. Ugyanúgy gyorsul a tank, de sokkal fordulékonyabb. Az amcsival röhögve körbetáncolod a tankokat, nem tudnak lekövetni toronyforgásból. Te közben 3mp-enként lövöd őket.
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni :)

(#207335) Veatta válasza zozyk (#207333) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszönöm! Megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#207336) zodo válasza vJokka (#207323) üzenetére


zodo
nagyúr

Korábban több volt az átlagsebzés úgy hogy nem vettem észre a pluszos csatákat.
Legtöbb esetben top 5 sebzőként kellett zárnom aztán jött egy reccs.
3 db fejlesztett jutalom felszerelés a 4 skilles BIA-s legénység és semmit nem találok el a 0.31 szórású löveggel vagy pattan valamint több bekapott lőszer rekesz és gyulladás míg korábban inkább pattantak rólam.

08.20. lesz 5 éves a fiókom, kíváncsi leszek mit vágnak hozzám. :)

(#207331) Veatta

Augusztus 24-től Október 12-ig lehet majd beváltani az évfordulós boltban.

[ Szerkesztve ]

(#207337) Veatta válasza Veatta (#207335) üzenetére


Veatta
aktív tag

Még nem aktív.

(#207338) e-newsee


e-newsee
addikt

Összeszámolásra találtatok már példát? Tavaly nagyon durván ment, szinte minden második csatában klántagok végeztek az elején. Ahogy nézem, ahelyett, hogy idén ellene tettek volna, inkább engedik a szakaszokat is. Legalábbis a videóban volt róla szó.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207339) jano_77 válasza zodo (#207336) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne nagyon éld bele magad. Nekem 07.30-án volt 8 éves és semmit nem kaptam. :(

e-newsee: szakaszok lehetnek, de külön csak szakaszokkal együtt! :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207340) nomic válasza zodo (#207336) üzenetére


nomic
aktív tag

Lehet kapsz egy kupont és kedvezményesen tejelhetsz a WG-nek. ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207341) zodo


zodo
nagyúr

Ha jól rémlik -30% mindenre jó kupont szoktam kapni. :)
Mondjuk nincs is mire költenem, kaptak már eleget.

(#207342) dualface válasza jano_77 (#207322) üzenetére


dualface
tag

Nekem is az amerikai és brit vált be. A brittel sikerült nyerni is egyet.
Igazából a berserker szerintem túl erős. Ha van ilyen fogyóeszközöd, akkor egyik tanknak sincs esélye 1v1-ben. Pontosabban volt egy meccsem ahol a legvégén kikaptam 1v1-ben , de egy másik brit volt és mindketten nyomtuk a berserkert, annyin múlott, hogy melyikünk sebzett nagyobbakat átlagban

Én amcsit is britet is mozgékonyságra és nem sebességre fejlesztettem, Ágyúnál oedig próbálgattam a tárast, párszor de az nem jött be. Full HP tankkal szemben nem elég egy tár sebzése, illetve a brit a berserkerrel nem működik a tárral mert töltesz mialatt leketyeg, míg a normal töltésű ágyúval kétszer annyit tudnál sebezni.
Itt jegyezném meg, hogy tárassal nem sikerült eljutni max szintre, tehát lehet, hogy a fullos táras amcsi/brit már megéri.
Illetve próbálgattam a végén hogy a fordulási sebesség helyett armort választottam és meglepően jól működött, sokat pattintottam, de nagyon lassú lett tőle a tank, így nem vagyok még meggyőződve róla hogy megéri. Illetve eléggé keverem a brit és amcsi tankot, mert felváltva mentem velük. Lehet, hogy az egyiknél jó az armor, másiknál nem.

Az oroszt is próbáltam erőltetni, de hiába. A csata elején túl lassú és pontatlan. Már az elején hátrányba kerülök a csomag gyűjtögetésnél, és ezt a hátrányt egyszer sem sikerült behozni.
Jellemzően mire 2 fejlesztésig eljutottam vele összeakadtam olyannal akinek 3-4 fejlesztése megvolt és 1v1-ben röhögve szedett ki még a francia is. Pedig ellenfélként magas szinten félelmetes az orosz, de én sosem tudtam eljutni vele magasabb szintre.

Szerintem ma még megpróbálom az oroszt, de ha ma sem fog menni, akkor hagyom a fenébe.

(#207343) szbalogh


szbalogh
őstag

Hú srácok de durva mi van ebben a WoT-ban! Már úgy 5 éve is elég sok akció meg küldetés volt de most ez már követhetetlen számomra. Emlékszem még, amikor egy hónapot grindoltunk egy fostos 6-os prémiumtankért. Mot meg kb azt se tudod melyiket válaszd! Értem én, hogy 10 éves buli meg minden de ha csak a kötvényeket nézem, abból is lassan összejön egy 8-as prémiumra való. Pedig kb 2k csatám van csak.
Aztán a fejlesztés is milyen könnyen megy! 5 ágat húzok egyszerre és mindegyikeből meg tudtam azonnal venni a 7-es vagy épp 8-as tankot, amint kifejlesztettem. És akkor a fejlesztés is milyen könnyű már! Napi 5x győzelemre plusz XP, nem is tudom mennyi de ilyen 5-6 ezrek a győzelemre. Aztán dobálja fel a rendszer a prémium napokat is. Meg ott vannak tömkelegével ezek az egyéni fejlesztési boostok vagy mik (tank, legénység meg free xp boostok 1-2 órára).
Legnagyobb tankom a királytigris :B Elsőre sikerült vele a 6000 pattintásos küldetés. Fasza lett ez az ág.
Én is tegnap játszottam először a steel hunter móddal. Valóban a brit és amcsi a legjobbak. Az amcsival sikerült egy második és első hely is egyszer-egyszer. Jobb a nagy nyílt terepen kezdeni, vagy oda igyekezni az elején, mert ott nem kell az akadályokat kerülgetni a dropokért. Ha látsz a radaron több tankot egy helyen nagyon megéri odasietni és csatlakozni a harcba és azt lőni, akinek több a HP-ja, és ügyesen lefarmolni mindkettőt :) Eddig mindig a táras ágyú fejlesztést választottam az amcsival de amikor telejsen kifejlesztett Harbingerrel futottam össze az mindig hamar szétlőtt. Valószínűleg eddig nem volt azzal szerencsém. Ha meg van az első táras ágyú fejlesztés, akkor már mindig keresem az ellenfeleket, harccal lehet gyorsan fejleszteni. A németnek a kupolája és a frontján a vezetőnyílás könnyen belőhető szemből. Az orosznak is a kupolája a gyenge pont. Bár ebből még nem láttam maxra fejlesztett verziót.
A DMECH-be meg gyertek, mert egyedül vagyok :DDD

Nick: HE_Storm

(#207344) jano_77


jano_77
nagyúr

Sajnos a hivatalos oldalon nem jelzi a piktogram fölé állva az egérrel, hogy sebesség vagy dinamika, de a piktogramból nagyjából azért kiderül, azt szeretném megkérdezni, hogy mit gondoltok az alábbi fejlesztésekkel kapcsolatban, ezt használjátok Ti is a 3 tank esetében?
Raven:

Harbinger:

Arlequin:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207345) Djuree válasza szbalogh (#207343) üzenetére


Djuree
félisten

halihó!
én is most térek vissza, vettem gépet, megy ultrán most. :D
én is csak lesek mennyi minden van, nem látom át egyenlőre, én csak játszani akarok. :DDD
te még maradtál a klánunkba mint utolsó mohikán, köszi. :R
mindenki kilépett mert inaktív lett. de tervben van felvirágoztatni.
a gyerekek mennek oviba idén, remélhetőleg lesz egy kis időm gémelni újra.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#207346) peterson79 válasza jano_77 (#207344) üzenetére


peterson79
őstag

Ha jól láttam a kis képeket a mobilon, akkor igen.
Szerintem egyébként előbb-utóbb ráérzel, hogy melyiket fejleszd és már reflexből fogod nyomni.
Néha két csata között kell gyorsan fejleszteni, amikor bedobja.

(#207347) szbalogh


szbalogh
őstag

Van valami billentyűkombináció a fejlesztésre, hogy csata közben is tudjam csinálni vagy csak akkor ha feljön a kép?

Djuree: Fejembe vettem, hogy harmadszorra is behúzom az obj 260-at :) Maradtam, mert a DMECH-nek van a legjobb logója :DDD

Bakker, megvettem a Tiger 131-et. :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#207348) ollie válasza zodo (#207336) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kapsz egy kupont, hogy vegyél valamit.

***

(#207349) Imilenni válasza jano_77 (#207322) üzenetére


Imilenni
addikt

Szia!
Egyszerűbb ha a számokat írom szerintem.
1 - 2 - 2 - 1 - 1 - 2
Igaz hogy táras lesz így, viszont az 5-ös felszereléssel ha aktiválod elég gyorsan tölt, + addig mész egy kört, körbetáncolod aki maradt.
Eddig mindenkit nehéz tankkal láttam csak a végén, hát meg is szívták!

Más:

Szóval ha kifeljesztem a Type 61-et, akkor utánna rögtön meg is vehetem az STB-1-et, vagy még ki kell fejleszteni a Type 61-en a tornyot és löveget?

Press "F" to pay respects.

(#207350) dualface válasza szbalogh (#207347) üzenetére


dualface
tag

Elvileg csak akkor tudsz fejelszteni, ha épp nem harcolsz, és akkor automatikusan fel is dobja a választást.

Bill. combo pedig CTRL+1 a bal oldali fejlesztés, CTRL+2 pedig a jobb oldali.

Nekem a CTRL+egér bal klikk vált be, mint legmegbízhatóbb és gyors választás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.