Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#207551) Thrawn válasza kchryss (#207550) üzenetére


Thrawn
félisten

20 csata nem kevés vele az tény, mert csak lejtőn megy 24 km/h-val, szegény nagyon lassúcska. Én betöltöttem a full goldot és úgy gyorsan végeztem vele. A végére egész megkedveltem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207552) 3 válasza kchryss (#207550) üzenetére


3
senior tag

Ha választanom kellene, hogy mire verjek el 1500 tokent, tier 6-os tank helyett inkább személyes tartalékokat vennék.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207553) peterson79 válasza notika77 (#207549) üzenetére


peterson79
őstag

Eladásra esetleg? 300e vagy több kredit jön be vele, van aki ezt nézi.

Személy szerint nem foglalkozok vele, ennyi kreditet kifarmolok 1 óra alatt, de inkább többet.

(#207554) notika77 válasza peterson79 (#207553) üzenetére


notika77
senior tag

Sosincs elég kreditem, most is el tudnék költeni csak tankokra vagy 30 milliót + felszerelés, de 300k kreditnél szerintem még 2 ronda térképes stílus is többet ér, 1500 coinért pedig 15-öt lehet venni. Talán még a 75 direktíva vagy boost is többet ér, még akkor is, ha egyesével kell megvenni :W

(#207555) Black_Sheep válasza jr1994 (#207507) üzenetére


Black_Sheep
tag

Pedig rém "egyszerű", csak 3.400 sebzés kell 6 killel tier 9-ben városi mapon...

(#207556) galervin93


galervin93
őstag

Vtepsiseknek üzenem, hogy a kolléga szedjen egy kis Xanaxot. :DDD Fogalmam sincs mit csináltam, T30-cal nyomtam a W-t, meg lőttem amit tudtam. Jó persze gondolom kényelmetlen érzés IS-4-gyel 900-at sebezni, de hát erről asszem nem én tehetek. :N

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#207557) Black_Sheep válasza galervin93 (#207556) üzenetére


Black_Sheep
tag

Wordemorkot ismerem, alapvetően nyugodt arc. Feldobnád a replayt? Kíváncsi vagyok, miért rage-el.

(#207558) galervin93 válasza Black_Sheep (#207557) üzenetére


galervin93
őstag

Sajnos nincs meg a replay, nem fér el a bagóért osztogatott sokterrás HDD-k korában, meg minek is menteném, hisz abból maximum tisztázni lehetne egy vitás esetet.
Természetesen.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#207559) Silverr válasza galervin93 (#207558) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem értem ezért minek kellettt igy kiakadni, tök egyszerű véletlen szituáció szerintem :F
Talán már eleve rossz napja volt..

[ Szerkesztve ]

(#207560) Jarod1


Jarod1
addikt

EZ a valiant komoly? 19 km es csúcssebesség...a guta majdnem megütött..

(#207561) Black_Sheep válasza galervin93 (#207558) üzenetére


Black_Sheep
tag

Köszi. :)
13:46-nál keresztezed az útját, meg kell állnia, de ez mindennapos dolog, szót sem érdemel. Aztán 12:10-nél belelősz a Kranwagenbe, és elkezded üldözni, majd félrelököd Wordemorkot, így nem tud belelőni az ellenfélbe. Gyökér megoldás volt, mert esélyed sem lett volna betölteni, mielőtt szétkapják. A végén pedig beszóltál neki.
A szerencsétlen megoldásod után elkezdett téged lövöldözni, elgurult a gyógyszere, ezt én sem értettem, ha nem veled foglalkozik, akkor az artyba belelőhetett volna.
A fő problémája valószínűleg nem Te voltál, hanem maga a csata: 15:4-es villámkör, ahol lassú tankkal nehéz értelmes sebzést kiosztani. Sajnos gyakori az ilyen kör, de felesleges ezen rage-elni. Neki a sokadik ilyen köre lehetett ma, ezért reagálhatott így.

(#207562) Jadro válasza Black_Sheep (#207561) üzenetére


Jadro
veterán

Tehát akkor jó meglátás volt a xanax 🤣 Olcsóbb megoldás lehet a delete, ha nem bírja ezt a hatalmas feszültséget, amigy egy játlk tud okozni. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#207563) szbalogh válasza peterson79 (#207536) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi. Jönnek a tervrajzok a küldikből. Az E-100 is már 40k XP-vel olcsóbb :D

Nick: HE_Storm

(#207564) Barret001 válasza Jarod1 (#207560) üzenetére


Barret001
addikt

Valamivel balanszolni kell a páncélját...

(#207565) peterson79 válasza notika77 (#207554) üzenetére


peterson79
őstag

A skinek nekem is tetszenek, azt hiszem a 4-es ami leginkább bejön.

(#207566) nomic


nomic
aktív tag

Kb. mennyire adja a tank ászt a Leopard PT A? Tudom, hogy magas a követelmény, mert nem kezdő tank, de azért reméltem, hogy erre már megadja.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207567) Argh! válasza nomic (#207566) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én is most lettem túl a PTA-n, mire kifejlesztettem a LEO1-et elment tőle a kedvem :D
Superteszten PTA nerf van, nem értem miért .

[ Szerkesztve ]

(#207568) zodo válasza nomic (#207566) üzenetére


zodo
nagyúr

Wotreplays oldalán az utolsó ász kör ami tegnap esti azt 4400 dmg-ra adta. ;]
Konkrétabban: 1 363 xp-re. ;)

[ Szerkesztve ]

(#207569) nomic válasza zodo (#207568) üzenetére


nomic
aktív tag

1181 XP volt nekem. Akkor nem kellett volna sok. :(

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207570) peterson79 válasza nomic (#207566) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

[Itt] van egy aki 1295 Base XP-re megkapta.

(#207571) peterson79 válasza nomic (#207569) üzenetére


peterson79
őstag

1181 XP-d volt és nem adta meg? Az érdekes..akkor fentebb ment az utóbbi időben.
jaa, valamiért azt olvastam, hogy 1381... :D akkor már értem.

[ Szerkesztve ]

(#207572) galervin93 válasza Black_Sheep (#207561) üzenetére


galervin93
őstag

Az az üldözés inkább csak annyi volt, hogy mivel láttam, hogy kipusztult ott az ellenség, elindultam a hegy felé (a 704 helyére). Hogy most eközben fel is ökleltem egy-két embert, hát előferdül (nem néztem újra a replayt, de nem is emlékszem a konkrét esetre, annyira nem ragadt meg bennem). A beszólás a végén, hát na, szerintem nagyon finom voltam és nőies, de szeretik ezt a stílust. :DDD
Nem szoktam így 'árulkodni', de tudom hogy vagytok páran aktív klánélettel, aztán ott azért nem mindegy a magatartás.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#207573) Swinegod


Swinegod
őstag

Tényleg nagyon érdekel, másoknak is így működik minden egyes rohadt T8+-os meccs?

Bárhova megyek, egy másik oldal veszít és hátbalőnek vagy kihal mögülem a csapat és csak lezergel 3+ ember

UI: Gyűlölöm a rohadt Mauschent és egy kocsok nagy kupolát rakni arra a toronyra ami amúgy is kartonpapírból van hajtogatva egy baromság

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#207574) ooloo válasza nomic (#207569) üzenetére


ooloo
őstag

A mai napra a ponthatárok a Leopard PT A -hoz .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#207575) nomic válasza ooloo (#207574) üzenetére


nomic
aktív tag

Köszi. Ez milyen mod?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207576) ooloo válasza nomic (#207575) üzenetére


ooloo
őstag

Ez egy ASLAIN kiegészítő .... minden tankhoz mutatja a napi aktuális értékeket .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#207577) szbalogh


szbalogh
őstag

Jól sejtem, hogy ha kifejlesztem az E-100-at, akkor megkapom ez E-75-re is a nagy ágyút?

Nick: HE_Storm

(#207578) ollie válasza szbalogh (#207577) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudod addig kifejleszteni az E100-at, amíg nem fejleszted ki a nagy ágyút az E75-re

***

(#207579) notika77 válasza szbalogh (#207577) üzenetére


notika77
senior tag

Nem tudod kifejleszteni az E-100-at csak a nagy ágyú után. Ha a löveg megvan és az E-100-at tervrajzért 0XP-re csökkented, akkor majd 0XP-ért lehet kifejleszteni. A 0XP-s tank még nincs kifejlesztve.

(#207580) e-newsee válasza zodo (#207568) üzenetére


e-newsee
addikt

No igen, de kicsit több assistja, spotja és killje volt a sebzés mellé.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207581) zodo válasza e-newsee (#207580) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, nem akartam oda írni hogy az ász körhöz kevés a base camp. :)

(#207582) Thrawn válasza ooloo (#207574) üzenetére


Thrawn
félisten

Meg tudod nézni mennyi a Bourrasque-hoz?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207583) e-newsee válasza Thrawn (#207582) üzenetére


e-newsee
addikt

Nagyjából te is be tudod saccolni. A wotreplays.eu-n leszűrsz a tankra, az ászra, utolsó pár napra, és berendezed XP szerint növekvő sorrendbe. Nagyjából megmondja, mennyi volt a legkevesebb XP, amire ászt kaptak a napokban. De persze pontosan senki sem tudja, mert napi szinten változik, és nincs hivatalosan közzétéve sehol.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207584) ollie válasza Thrawn (#207582) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1529

Amúgy megnéztem, az Aslain-ban valami Garage Mastery a mod neve, fel is tettem.

***

(#207585) ooloo válasza Thrawn (#207582) üzenetére


ooloo
őstag

Szívesen megnézném , de csak azoknál a tankoknál mutatja , ami a garázsban van . Nekem nincs meg a Bourrasque .

Na... bádogember segített . Csak óvatosan a kiegészítőkkel . Nehogy a teljesítmény rovására menjen . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#207586) Thrawn


Thrawn
félisten

Köszi mindenkinek! Csak azért kérdeztem, mert 400+ csata után lett meg vele az első ászom egy olyan csatában, ahol szerintem nem is mentem jó kört. Még mindig nagyon magasan van ennél a tanknál a határ.
ooloo: a MoE mod mindig fent van nálam, de nem szoktam rágörcsölni csata közben :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207587) e-newsee


e-newsee
addikt

Most akkor meddig tart a SH? Ma éjjel 3-ig, vagy holnap este még tudok játszani? :R
Csak azért kérdem, mert ha holnap még okés, akkor ki tudom fullozni én is a tegnapi kezdés ellenére. Jelenleg a 12. szinten vagyok +100 pont, tehát kell még 300+400+500=1200 pont. Ha behúznám a napi küldiket, az 1100, egyszer meg csak összejön egy 5. hely.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207588) galervin93


galervin93
őstag

Egy kis fun a zseb-grillével. Szokás szerint jött a bot-report meg egyebek... A legvégén mondjuk ha türelmesebb vagyok, akkor meglett volna a Radley plusz az utolsó ellenség utolsó lövedékkel való kinyírásáért járó fogalmamsincsmilyenmedál... Azért egynek így is elmegy. :) Kedvenc tízes light, a nerf óta végre egyre kevesebb a kerekes kripli is, lehet vele érvényesülni. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#207589) nomic


nomic
aktív tag

Az mennyire normális, hogy 5 meccs egymás után bottom tier vagyok +2 MM? Nem az lenne az algoritmus lényege hogy megakadályozza ezt? :F

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207590) ooloo válasza Thrawn (#207586) üzenetére


ooloo
őstag

Csak poén akart lenni ....... nem gondolom , hogy rágörcsölsz . Inkább csak a fórumban néha-néha felbukkanó "lincshangulatnak" szolt , ami a kiegészítők használatát vagy éppen nem használatát érinti . Mindegy is .... csak tréfának szántam . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#207591) Viktoár válasza Black_Sheep (#207561) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha éppen szopóágon van akkor tegye le egy kis időre, keressen valódi "kikapcsolódást" és ne legyen seggfej. ;)

Üdv:Viktor

(#207592) Thrawn válasza ooloo (#207590) üzenetére


Thrawn
félisten

Vettem :)
A lincshangulat szerintem az XVM-nek szól, amit valahol meg is tudok érteni. Már régóta nem használom de csata elején rögtön kiderül ki az aki igen: next lost game, again tomatoes, stb :D

nomic: teljesen normális, leginkább a tápláléklánc alján van az ember :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207593) Archman 3 válasza nomic (#207589) üzenetére


Archman 3
tag

Sajnos én is így éreztem, ezért csináltam egy 100 csatás statot. Csak t8-as pém tankokkal. 49 csata csak t8, T6-ot 3x láttam, t8-t7 5x, t9-t7 6x, t9-t8 24x, a maradék 13 csata t10. Ebből is látszik hogy nincs egyensúlyban a csaták leosztása. Pedig én is úgy tudom hogy elvileg figyel erre az mm. Ja és ebbe volt hétköznap, hétvége, délután és esti csata.

(#207594) e-newsee válasza Archman 3 (#207593) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért ez még mindig sokkal jobb, mint két éve, amikor egy 8-as tankkal 100-ból 40-50x 10-es csatában voltál.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207595) popey37


popey37
addikt

tier6-ban mit kell még tennem egy tank ászért? többet sebzek mint egy tier 8-as csatában és erre egy nyamvadt 3. osztállyal kibassza a szemem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#207596) Thrawn válasza popey37 (#207595) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha nyertetek volna akkor megvan. Better luck next time! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207597) 3 válasza nomic (#207589) üzenetére


3
senior tag

Nem. Az algoritmus lényege, hogy időnként megmérje, hány szopatós csatán keresztül vagy hajlandó tovább játszani. Az összegyűjtött adatokból a WG kiszámolja, a következő negyedévben mekkora kukit és milyen mélyre tolhat le a játékosok torkán.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207598) kchryss


kchryss
addikt

Olyan szépen visszahoztam a csatát egy csomó tank ellen. Ha az artyjainknak lett volna billentyűzete meg is nyerhettük volna. Komolyan nem értem mennyire agysérültnek kell lenni ahhoz, hogy a kezdő spawn pontról ne mozduljanak el akkor se ha perma spoton tartok egy tankot 3 percig amit simán lőhetnének ha odébb gurulnának, meg akkor sem amikor 3v3-ban maradtunk a végén.

(#207599) notika77 válasza kchryss (#207598) üzenetére


notika77
senior tag

Grat!

[ Szerkesztve ]

(#207600) peterson79 válasza Archman 3 (#207593) üzenetére


peterson79
őstag

Ez az MM tökéletes. Pont az mutatja, amit kell. Többet vagy saját tier ellen, mint korábban bármikor. Az esetek felében.

Soha, senki nem mondta, hogy a leosztás mindig Neked - vagy éppen nekem - fog kedvezni, de a korábbi rendszernél sokkal jobb lett!
Felejtsd el azt, hogy állandóan jó vagy legalábbis szerinted jó MM-et kapsz. Akkor a többivel mi lenne? Ez az MM most így jó ahogy van. A játékosok miatt játszhatatlan legtöbbször, nem az MM miatt. Egyébként magasabb osztályú tank ellen elért eredményt több XP-vel jutalmazza a játék.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.