Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206601) jano_77


jano_77
nagyúr

most nézem csak, hogy a Standard B-t nagyjából haza vágták rendesen. Sok tulajdonsága nem maradt, amit nem rontottak volna (szóráskép, célzásidő, torony forgás és még ráadásként a motor erőt is). :((( :O

Prototipo Standard B
A Cannone da 105 Rh V1 löveg szórása Prototipo Standard B (R 1) a toronyban 0,35 méterről 0,37 méterre változik
A Cannone da 105 Rh V1 löveg szórása Prototipo Standard A (W 2) a toronyban 0,35 méterről 0,37 méterre változik
A Cannone da 90 Rh löveg szórása Prototipo Standard B (R 1) a toronyban 0,32 méterről 0,33 méterre változik
A Cannone da 90 Rh löveg szórása Prototipo Standard A (W 2) a toronyban lövés után 17%-kal növelve
A Cannone da 105 Rh V1 löveg szórása Prototipo Standard A (W 2) a toronyban lövés után 33%-kal növelve
A Cannone da 90 Rh löveg szórása Prototipo Standard B (R 1) a toronyban lövés után 17%-kal növelve
A Cannone da 105 Rh V1 löveg szórása Prototipo Standard B (R 1) a toronyban lövés után 33%-kal növelve
A Cannone da 90 Rh löveg szórása Prototipo Standard A (W 2) a toronyban 2 másodpercről 2,1 másodpercre
A Cannone da 105 Rh V1 löveg szórása Prototipo Standard A (W 2) a toronyban 2,4 másodpercről 2,6 másodpercre változik
A Cannone da 90 Rh löveg szórása Prototipo Standard B (R 1) a toronyban 2 másodpercről 2,1 másodpercre változik
A Cannone da 105 Rh V1 löveg szórása Prototipo Standard B (R 1) a toronyban 2,3 másodpercről 2,5 másodpercre változik
A Prototipo Standard A (W 2) torony forgatási sebessége 32 fok/másodpercről 30 fok/másodpercre változik
A Prototipo Standard B (R 1) torony forgatási sebessége 34 fok/másodpercről 32 fok/másodpercre változik
Az MB 837 Ea motor teljesítménye 750 lóerőről 690 lóerőre változik

Lesz értelme egyáltalán használni még? R.I.P. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206602) galervin93


galervin93
őstag

Szerintem pont annyi nerfet kaptak az olaszok, amennyit kellett (kivéve a prémium, persze ahhoz nem nyúltak), most kerültek a helyükre. Bár tegyük hozzá közel sem volt ez prioritás.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#206603) peterson79 válasza Met (#206596) üzenetére


peterson79
őstag

Annyira rossz az álcázása, hogy hálót kell rárakni?
Tippem szerint 500 fölötti így a látótávolság, persze attól függ van-e pótkaja illetve milyen képzettséggel rendelkeznek a legények.

(#206604) peterson79


peterson79
őstag

Egyébként a tegnapi parádés kezdés után T100lt úgy megmakacsolta magát, hogy később egyetlen egy értelmes kört nem tudtam vele menni :D
Vagy városi pálya vagy irtó nagy pech és már az elején elrontottam a meccset.

Ja, most a szpotolj 6 ellenséget úgy, hogy ne vegyenek észre és aztán győzni illetve túlélni is kell a játékot küldetés megy. Nehezebb, mint ahogy gondoltam.

(#206605) 3 válasza jano_77 (#206592) üzenetére


3
senior tag

Ha nem tévedek, a tier 4-7 tankokra a legmagasabb osztályú (legdrágább) felszerelést kaptad meg, ha a felszerelés 1.10 előtti alapára magasabb volt, mint a patch után az adott tankhoz való felszerelés alapára.

Tíz darab tier 4-7 tank esetén egy felszereléssel számolva milliós nagyságrendű kredit pluszban lehetsz, ha kreditért veszel leszerelő készleteket, leszeded a felszereléseket, és az eddig fel nem szerelt magasabb tierű tankokra teszed azokat, majd a tier 4-7 tankokra új felszerelést veszel. Akkor lehet igazán nagyot fogni, ha sok felszerelés nélkül álló magas tierű tankod van, és szeretnéd felszerelni őket, és a tier 4-7-es tankokra leárazáskor veszed meg a felszereléseket.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206606) inferno88 válasza jano_77 (#206601) üzenetére


inferno88
őstag

Skill nem temeti őket, azt mondja, hogy ennyi nerf kellett neki és még mindig jó.

Semper fi!

(#206607) notika77 válasza 3 (#206605) üzenetére


notika77
senior tag

Nekem már csak pár tankom vár megvételre és mindegyikre megvolt már a felszerelés a depóban. Most a T5-7-es tankjaimról le kell szednem egy csomó felszerelést és újat kell vennem. A levett felszerelés eladási ára nem fedezi az újat. Nekem ez sok millió kreditembe fog kerülni.

(#206608) jano_77 válasza 3 (#206605) üzenetére


jano_77
nagyúr

Minden tankom fel volt szerelve, pláne a nagyobbak! Vagyis hiába lett a sok alacsony tierű tankon magasabb optika és társai, nincs mire felrakni. És nem, nem akartam semmit leszedni, hogy venni kelljen mást, még akkor sem, ha az a másik kevesebb kreditbe kerül. Ha akciós lesz....és addig meg ne játsszak, ha épp olyan tankkal szeretnék menni, amire kell az új felszerelés, csak azért, mert a WG szeretett volna ismét kicseszni velünk. :U

notika77: köszi szépen, erről beszélek én is. Csak vannak, akik nehezen értik meg, pedig igyekeztem nem bonyolultan fogalmazni. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206609) Macka válasza inferno88 (#206606) üzenetére


Macka
veterán

Én ma délelőtt mentem a progetto 65-tel, 430U-val, nem érzem rosszabbnak őket.

(#206610) ollie válasza 3 (#206605) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha valakinek nincs szüksége azon magasabb tier-ü felszerelésre, akkor bizony egy csomó creditet húzott ki a zsebéből a WG. Pont ugyanez igaz arra is, hogy csak 30 ticketet adtak felszerelés eltávolítására, csak ott ugye gold a tét. Nagyon kevés ilyen kapzsi cég van, pedig a tulaj már dollármilliárdos (talán a Ubisoft meg az Activison hasonló még).

***

(#206611) zodo


zodo
nagyúr

Egyelőre nem folytam bele az új felszerelések tulajdonságaiba vagy egyes tankokra tehető variációk tanulmányozásába.
106 tank áll a garázsba és kaptam 30 leszerelőkészletet.
Továbbá kaptam 1-et valamire és napi küldetésekből ahol 3 db nyerhető már 6-ot behúztam a lehetséges 21-ből valamint 1.750.000 kreditért vettem 50 db-ot.

Tier / Tank a garázsba / Általában használtak:

II / 9 / 1
III / 6 / 0
IV / 3 / 0
V / 13 / 1
VI / 11 / 4
VII / 7 / 2
VIII / 24 / ~12
IX / 7 / ~4
X / 26 / ~12

Ebből a VIII, IX és X-es Progin és 37 tankon 0 felszerelés van.
Kivárok a következő frissítésig hogy a "Megváltozott osztály jelzős" felszerelések is depóba kerüljenek.
Ilyen jelzővel 15 felszerelésem van és nem napi szinten használt tankokon van.
Több olyan tank van amin csak át kell mozgatni a felszereléseket.
Ezért nem látom mennyi lesz a végleges kiadás az új felszerelésekre a plusz bónuszok végett
de a gold helyett kreditért vett leszerelő kit szerintem jó ötlet volt.
Legnagyobb szívás esetembe hogy épp megvettem a KV-2-t amin mindhárom felszerelés megy vagy mennie kell a depóba.

Pearl River-nek örülők mert anno szerettem ha nem is mentem rajta nagyon sokat de kellett már valami "új" pálya.
Elkezdtem a Lengyel VII-el az új közepes ágat.
Nem rossz de csak pár csatám van ezért nem is mondanék róla véleményt.
E100 nálam 1 csatás volt remélem jobb lett, Progikat még nem mertem bevetni.

Hó végig lesz még pár akció mint fogyócikk, legénység vagy a Játékshow ami általában több akciót is kínál.
Szóval kivárok. :)

(#206612) notika77


notika77
senior tag

Ha esetleg nem tudnátok ki az a lengyel ürge, akit meg kell menteni és véletlenül sem kapjátok meg parancsnoknak a küldi teljesítéséért:
[link]
:)

egy Wotinfo-s hozzászólásból

(#206614) popey37 válasza notika77 (#206612) üzenetére


popey37
addikt

ez mekkora videó. szét röhögtem magam . :C :C :C :C :C :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#206615) 3 válasza notika77 (#206607) üzenetére


3
senior tag

A tier 4-7 tankokon maradt - felfelé nyilas - 1-es osztályú felszerelések alapára 600 ezer kredit. A tier 4-es tankokra csak 3-as osztályú felszerelés kell, és mindegyik 50 ezer kreditbe kerül. A tier 5-7-es tankokra 3-as vagy 2-es osztályú kell, (100?)-200-300 ezer kreditért.

Ha vásárolsz 1 millió kreditért 25 db leszerelő kitet, és leveszel 25 db 1-es osztályú felszerelést tier 4-7 tankokról, eladod őket, akkor 6,5 millió kredited lesz: (25*300000)-1000000. Ha vásárolsz 12 db 200 ezer- és 13 db 300 ezer kredites felszerelést a tier 4-7 tankokra (6,3 millió kredit), marad 200 ezer kredited. Ilyet persze nem csinálsz, mert nem vagy hülye.
Hanem vásárolsz 1 millió kreditért 25 db leszerelő kitet, és leveszel 25 db 1-es osztályú felszerelést tier 4-7 tankokról, így lesz 15 millió kredit értékű felszerelésed. 6,3 millió kreditért felszereled a tankokat, és örülsz, mert spóroltál 7,7 millió kreditet. Ha mindenből a legdrágább kell, akkor 7,5 milliót költesz, és 6,5 milliót spóroltál.
Természetesen ilyet sem csinálsz, mert még mindig eszednél vagy. Hanem vásárolsz 1 millió kreditért 25 db leszerelő kitet, és leárazásig használod a tier 4-7 tankokon az 1-es osztályú felszereléseket. A leárazás előtti napon leveszel 25 db 1-es osztályú felszerelést tier 4-7 tankokról, így lesz 15 millió kredit értékű felszerelésed. Ekkor eldöntöd, hogy szükséged van-e a leszerelt felszerelések 2-es/3-as osztályú változataira a tier 4-7 tankokon és a maradék kreditre, vagy az új felszerelésekre kellenek. Ha nincs szükséged semelyik régi felszerelésre, eladod őket 7,5 millió kreditért, és lesz 6,5 millió kredited. Ha másnap, a leárazás alatt a tier 4-7 tankokat szereled újra fel, és minden felszerelésből a legdrágábbat veszed, akkor is marad 2,75 millió kredited. Ha tojsz a kis tierű tankok felszerelésére, és magas tierű tankokra veszed meg a legdrágább új felszereléseket (600 ezer kreditért, de mivel leárazás van, 300 ezerért), akkor 21 darabra elég az összeg.

Összefoglalva: a következő leárazásig össze kell írni, pontosan mire van szükség, aztán még a leárazás előtt eladni a felesleges felszereléseket, és leárazáskor bevásárolni.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206616) 3 válasza notika77 (#206607) üzenetére


3
senior tag

Elfelejtettem megkérdezni, hogy miért kell új felszereléseket venned? Én nem érzem kötelezőnek.

Ha esetleg nem volt világos, kizárólag az 1-es osztályú felszerelésekről volt szó. Innen indultunk:
"Nekem tegnapi tapasztalatok nagyon elvették a kedvem a játéktól. :(((
Ha már optikából is csináltak 2 félét - kicsit, nagyot - akkor mennyiből tartott volna a nyomorék programozónak úgy megirni a dolgot, hogy az alacsony tierű tankon lévő az kicsi legyen, a magas tierűn pedig nagy?!? Jaaa, hogy ez esetben nem szívtuk volna meg és nem kellene vásárolni új felszereléseket!? Elcseszett4egy nyomorék pénzsóvár cég ez a WG! :W"

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206617) popey37


popey37
addikt

amx cda 105 sima löszere 1520 m/s kezdősebességű, az ebr prémtankra 4 lövés, abból 3 kerék egy meg egyszerüen átment rajta. a játék leggyorsabb löszere sem képes megsebezni a kerekes fostalicskát, pedig elvileg most nerfelték őket.
1000 méteres pálya, a lövedék nem egészen 1 másodperc alatt keresztülrepüli elvileg, de egy 250 méterre lévő tankot nem tud megsebezni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#206618) ollie


ollie
MODERÁTOR

Megint van új tankrewards, ugyanazok a küldik meg a ponthatárok.
A választható tankok: HT No. VI, Su-85I, Pz. IIIK

***

(#206619) 3 válasza popey37 (#206617) üzenetére


3
senior tag

A prémium kerekeseket nem nerfelték: "Made changes to the mechanics of causing damage to wheels. Damage to a drive wheel will reduce the overall power of the vehicle, and damage to a traction wheel will affect its speed. Considering that almost all wheeled vehicles in the game have all-wheel drive, damage to any wheel will cause a reduction in dynamics. This change does not affect the Premium wheeled vehicles, the Panhard EBR 75 (FL 10) (Tier VIII) and the AM 39 Gendron-Somua (Tier II). These vehicles will remain unchanged."

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206620) 3 válasza 3 (#206615) üzenetére


3
senior tag

Tévedtem, a felfelé nyilas 1-es osztályú felszerelések ingyen leszerelhetőek. Emiatt a példákban 1 millió kredittel vagy 1 millió kredit értékű felszereléssel több marad a játékosnak.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206621) kchryss válasza notika77 (#206612) üzenetére


kchryss
addikt

Nem parancsnokot kapunk a küldetésért hanem csak legénységi skint ha jól értelmezem.

(#206622) notika77 válasza kchryss (#206621) üzenetére


notika77
senior tag

Én is ezt írtam, hogy nem kapjuk meg ;)

(#206623) Argh!


Argh!
aktív tag

Van valakinek STRV-je? A Turbo charger ami +4kmp/h ad az működik siege módban is?

(#206624) Pug


Pug
veterán

Hát az E100 így se lett azért orosz meta heavy, de a kis ágyú egészen adja (adná, gold nélkül a nevetséges alap pennel felejtős).

Viszont most már így nem egy tuvat hulladék.

Azért az nem rossz, hogy kevesebb, mint 10 sec-enként tudok egy 530-as alfás lövést elengedni, de nagyon kell neki a gold... :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#206625) Kelvin válasza Pug (#206624) üzenetére


Kelvin
őstag

Gondoltam én is meglesem az E-100-at, kár volt. Semmit nem változott a játék, illetve valószínű még szarabb lett. Még 11 perc volt vissza a csatából, valamiért nem látszik a képen. Elég egy ilyen kör és már emlékszem miért hagytam abba.

Pug :
Ha pay to win tankos vagy akkor 8.8 másodpercenként lőhetsz a kiságyúval.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#206626) peterson79 válasza Kelvin (#206625) üzenetére


peterson79
őstag

Most itt mit kell nézni? hogy hátulról kilőttek?

(#206627) KISDUCK válasza peterson79 (#206626) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem azt, hogy bement a buffolt E100-al és 4 perc alatt ment 15:1-es vesztes meccset. gondolom a mondandója az lenne hogy hiába jött a "balansz" még is rakás bélsár továbbra is a játék.

(#206628) Pug válasza Kelvin (#206625) üzenetére


Pug
veterán

Hat egy tank minimal buff-jatol ne is vard, hogy megvaltozik maga a jatekmenet :DDD :N

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#206629) zodo válasza Kelvin (#206625) üzenetére


zodo
nagyúr

Egyre rosszabb a játék menet és ki tudja mennyi van hátra a játék végig.
Korai lenne temetni de előbb utóbb mindennek vége lesz egyszer.
Jó csaták mármint ami kicsit is élvezhető, mint a fehér holló egyre ritkább.

Azt mondom amit évekkel ezelőtt is.
Ez nem egy karrier játék és mindenki ellened van, ha ezzel magam ellen is beszélek mert nem vagyok pro.
Viszont amíg ~6 hetes fiókkal ~1k csatával már Tier X-be bóklászhat valaki addig ne várjunk sokat mert biztosan a mi csapatunkban lesz vagy a másik agyhalott 90k+ csatás fiókkal.

(#206612) notika77

Nem tudom honnét de nekem már van korábbról ilyen GB skinem.
Jelenleg esélyem sincs Tier VII -ről eljutni X-be hogy elérjem a küldetést.

[ Szerkesztve ]

(#206630) notika77 válasza zodo (#206629) üzenetére


notika77
senior tag

Megnéztem nekem is van 4 db, de engem a skin (főleg egy olyan ami csak a garázsban látható) nem igazán vonz. Csak arra próbáltam utalni, hogy ha már egy ágat ki "kell" húzni, akkor adhattak volna egy 0. skilles parancsnokot. Miután az ágat kihúzta az ember már annak sem lenne értéke, de mégis mintha valami lenne.

A 60TP-ben egy versenyzős parancsnokom van és 3 csajszi, így ha akarnám sem tudom egyikre sem lehet feltenni ennek a "nagyfülű" szemüveges artistának a fejét :)

szerk.: Körülbelül annyi lenne az értéke, mint a BattlePass-ból kiváltott cseh parancsnoknak, miután már évek óta megvan a tízes. Mind a két skin randa, de a cseh randább volt, ezért azt választottam. Persze kiderült, hogy megkaptam mindkettőt (megvettem a tavalyi aranyból az Improved Battle Passt), de parancsnokból kicsivel használhatóbb lett volna az amerikai.

[ Szerkesztve ]

(#206631) kchryss


kchryss
addikt

Tavaly az európai klán döntőben nagy meglepetésre a R4YD megverte a FAME-et méghozzá elég simán. Aztán a nagy döntőben ahogy várható volt szépen elagyabugyálták őket a ruszki nyertesek.

Az idei EU döntőben a Dakival újraegyesült bosszúra szomjazó FAME agyonvert mindenkit. 18 csatából 18-at nyertek, minden ellenfelüket 0-ára verték. Várhatóan izgalmasabb lesz a ruszki nyertes elleni nagy döntő is majd.

Most egyébként rankedhez hasonlóan a klán döntőből is tiltva voltak a reward tankok. Sokkal jobbak is voltak a csaták chieftain nélkül.

Clan Rivals: Rise of the Machines - Meet the Winners

[ Szerkesztve ]

(#206632) zodo válasza notika77 (#206630) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem kötelező kihúzni de ha mégis akkor igen, adhattak volna parancsnokot is.
Nem panaszkodóm mert a Pudel-t mikor a prémshopba került megvettem és abba van jelenleg egy ~3-4 skilles legénység mert cserélgettem őket mikor a heavy ágat húztam és Ali (a Lengyel hírmondó hölgy) érkezett.
60TP-be majdnem 2-nél járnak míg a barakban Lengyel Rudy BIA-s legénység várakozik.
CS-44 meg ~1,5 -el ülnek és majd meg látjuk hogy kell variálni őket.

Battle Pass-ból én is Cseh csajt vettem ki.

(#206633) kchryss válasza zodo (#206632) üzenetére


kchryss
addikt

Ja én is ezen bosszankodtam, simán adhattak volna igazi skilles parancsnokot.
Én most elcsesztem mert a pudelre voltak képezve a legények. Jó lett volna elnyomnom ott az összes legénységi könyvet, hogy 5 fő kapjon az xp-ből. De elfelejtettem és már átképeztem az új ágra. Szemétség hogy nem lehet a könyvet használni prém tankban ha nem a prém tankra van képezve a legénység, hiába működnek benne 100%-osan.

(#206634) ollie


ollie
MODERÁTOR

Brutális. Az úriember a csapatunkban (full tier 8) elment az ellenfél bázisa helyett a spawn pontjára (mert hogy assault mód volt), és várta perceken keresztül, hogy befoglalja a bázist.

***

(#206635) Argh! válasza ollie (#206634) üzenetére


Argh!
aktív tag

Van aki full beszívva szeret játszani mert úgy vicces , nincs ezzel semmi baj :D

(#206636) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem normális aki kitalálta a Commander's Vision System-et. 11k spot ygerekjáték volt LHMTV-vel. Iszonyatosan aids-cé teszi a játékot szerintem. 3-4 bokron keresztül spotoltam mindenkit.
Replay: [link]

***

(#206637) kchryss válasza ollie (#206636) üzenetére


kchryss
addikt

Egy nap alatt ez már a harmadik 10e spot körüli kör csak itt a fórumon játszóktól. Mind a 3 csata prokhorovka.
Kérdés az hogy az új felszerelések miatt vagy anélkül is ennyi lett volna-e?

(#206638) Argh! válasza kchryss (#206637) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nekem van egy 7.5k assist [T25 Pilot] replayem. A csata közepén elhullatam pedig szép is lehetett volna. :D
Sima optika, új spotter cuccok nincsenek a tankon.

[ Szerkesztve ]

(#206639) e-newsee válasza kchryss (#206637) üzenetére


e-newsee
addikt

Prokhorovkát nem piszkálták? Lehet, hogy elcsesztek valamit a bokor mechanikákon.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206640) ollie válasza kchryss (#206637) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd meg a replay-t, hogyan spotoltam fel az ellenfeleket. Talán a nélkül is ennyi lehetett volna, de sokkal több szerencsével. Csináltam 9-10k spotot már tier7 lighttal is (még a patch előtt), szóval nem a tudásomon múlik, de itt nagyon durva volt, hogy milyen könnyen spotoltam.

***

(#206641) ollie válasza e-newsee (#206639) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, változtattak bokrokon, de úgy tudom, hogy csak a dombon, meg magát a dombot is kicsit átalakították.

[ Szerkesztve ]

***

(#206642) kchryss válasza e-newsee (#206639) üzenetére


kchryss
addikt

A bokor mechanika eddig is olyan volt hogy nagyrészt működött, de azért jó pár bugos bokor volt/van. Nem hiszem hogy ezért lenne ennyi spot ott mert máshogy működnének a bokrok.
Ezen a pályán régen is lehetett 10k-t spotolni ezért kérdeztem rá, hogy biztos az új rendszer miatt van-e, mert simán elképzelhető hogy amúgy is eleve egy ilyen jó kör lett volna.
Meg kell nézni a replay-eket egyenként aztán el lehet dönteni, hogy volt-e esetleg nagy szerepe az új felszerelésnek.

(#206641) ollie
Térkép nézegetőt húzogatva azért azt látni, hogy nem csak a dombon variáltak: [link]

Régen is végig lehetett menni a fasoron úgy hogy az ellenség torkában voltál már mégsem láttak: [link]
Majd később meglesem a replay-t, hogy te merre mentél.

[ Szerkesztve ]

(#206643) kchryss válasza ollie (#206641) üzenetére


kchryss
addikt

Egyébként 2x voltam prokhorovkán. A dombra nem mentem még, mindkétszer középre mentem. De nekem úgy tűnik hogy sokkal nehezebb középről ellőni a dombot. Nem arról volt szó, hogy az északi oldal hátrányban van ezért gyengítették délről a domb pozícióját? Nekem középről úgy tűnik, hogy pont hogy erősebb lett mert most már el sem lehet lőni a déliek előre tolt spotterét a dombon.

[ Szerkesztve ]

(#206644) vJokka válasza kchryss (#206643) üzenetére


vJokka
aktív tag

Akkora mélyedés lett ott, hogy még a Pudellel is elvoltam, déli oldalról mentem fel spotterkedni.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206645) kchryss


kchryss
addikt

A Wg hogy reklámozza kicsit az új lengyel tankokat csinált egy versenyt 28 streamer között a Brawl Club keretein belül: [link]

Aug. 04.-től 30-ig versenyeznek és a cél hogy minél több új lengyel tankot 3 markoljanak.
Skill4ltu és Daki elég komolyan vette a kihívást. Úgy kalkuláltak, hogy free xp-vel kihúzzák a 10-est és még az első napokban 3 markolják amíg alacsonyan vannak az elvárt értékek. Ők ketten nagyon nekiestek ennek a tanknak.
Daki végül 97 csat alatt 3 markolta. 4500 átlag sebzés 1000 átlag assziszt:

Skillnek viszont úgy néz ki beletört a bicskája. Utálja ezt a tankot, jóval elmaradnak az átlagai Dakiétól. Már 13 órája nyomja vele, most mikor írom a posztot hajnal fél 5kor még mindig játszik, az előző 3-4 órában beragadt 90% környékére. :D
Az a helyzet, hogy elég valószínű, hogy szerver restart után óriásit fog ugrani a kiválósági jelhez az elvárt kombi. Ha holnap nem sikerül 3 markolnia és nekiesik a többi streamer is akkor akár napokig olyan magasan lehetnek az értékek, hogy lehetetlen lesz markolni. Daki ezzel szerintem meg is nyerte ezt a versenyt.

[ Szerkesztve ]

(#206646) peterson79 válasza kchryss (#206642) üzenetére


peterson79
őstag

Több dolgot is változtattak, linkeltem korábban az oldalt ahol csúszkával tudod megnézni - igaz, madártávlatból - hogy előtte illetve utána milyen volt/lett.
(Ja, látom az megvan, bocs :) )

Szerintem a Commander's Vision egyértelműen sokat dob a játékon, főleg ezen a pályán, hiszen csökkenti az álcaértéket. Így kisebb az esélye annak, hogy addig kell menni a bokrok között, hogy végül a proxy spot miatt tudd csak felderíteni a másik light-ot vagy a Leopardot. Azt vettem észre, hogy annak a tanknak van talán a legjobb álcaértéke a közepesek között, vagy alig tudom felderíteni vagy csak a legvégén villan, pár méterre.
Sorban csinálom a light-os küldiket honor-al, nekem egyértelmű, hogy az új felszerelés miatt könnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#206647) Djuree


Djuree
félisten

sziasztok!
biztos sokan emlékeznem még rám innen, remélem. :D
lassan 2 év után visszatérek, ma eladom a lapost és már úton az asztali is elvileg.
már nagyon hiányzik a wot, biztos sok új dolog van azóta.
jó lesz visszaszokni, lehet rontok a statomon kicsit majd eleinte. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#206648) Djuree


Djuree
félisten

modokat miket érdemes felrakni?
gondolom xvm az alap még mindig?
ezenkivül van még ami elég fontos? 3-4 modnál nem akarok többet...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#206649) nomic válasza Djuree (#206648) üzenetére


nomic
aktív tag

Semmilyen modnak nincs már értelme. Ha érdekelnek a statok akkor YasenKarsen és Marks of Excellence calculator. XVM-et felejtsd el inkább, csak rossz hatással lesz rád.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206650) KISDUCK válasza Djuree (#206648) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én a wgmods essentialst tudom ajánlani. Ez egy telepíthető válogatott modpack és telepítés közben oldalt képernyőképpel is mutatja, hogy mit tud az adott mod. Ebből szerintem érdemes feltenni nyújtott 6. érzéket ami 8-10secig világít. A kilőtt fehér tankok és vasúti kocsik is hasznos. A csomagból még a battlehitst ajánlanám ami a garázsban ad egy plusz menüt amivel meg lehet nézni, hogy te hol találtad el a tankokat és hogy téged hol találtak el. Ha szeretnéd az xvm-t azt ebből a csomagból is fel tudod tenni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.