Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196964) popey37 válasza Argh! (#196962) üzenetére


popey37
addikt

ugy, hogy csak tier 10-be tolja a skorpió G-t és kilométerekről kilönek pillanatok alat, ha meg hátul maradok az artyk szednek szét.
ezt a tankot is elbaszták rendesen. amikor bejött 3k volt az átlagsebzésem vele, most talán 1600
a wg-nek ez a hobbija, csinál egy jó tankot és amikor a sok idiota megveszi-köztük én is- utána kap egy nerfet amit nem jelentenek be, az összes prémtank ilyen
egy kis plusz talajellenállás, már nem is megy 55km/h-át csak 35-45 között, egy kis célzássebességet rátesznek, elveszik a pontosságot és kész is. az alfa sebzést meg sem közeliti a sebzése, legtöbbször a minimum környékén sebez.
az évek alatt kb 15 prém nyolcast adtam el, mert egyszerüen játszhatatlanok voltak.
de a fejleszthető tankokkal ugyanez a helyzet: a régiek emlékeznek még a KV-1S tankra, istenkirály volt, erre letették tier 5 be és elvették az ágyút meg a többit, obj 268 V4 dettó.

én nem tudom ki hogy van vele, de ha cmegcsinálok valamit és jó a végeredmény akkor direktben nem rontom el. hatványozottan igaz ez a wotra is, a sok elbaltázott tank-pálya meg hasonlók miatt egyre kevesebb a játékos. én még emlékszem azokra az időkre ahol 300-350k játékos volt a két szerveren. Ma? örülj ha 150k megvan.
itt már csak a lehuzás megy.
gondolod nem fogják megvenni azt a 700 tokent a tankért? dehogynem, erre épít a wot

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.