Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182501) ooloo


ooloo
őstag

Egy kérdés ... ha eladom a Leo-t , akkor a rajta maradt harci tapasztalattal mi történik ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182502) adamgreen válasza e-newsee (#182499) üzenetére


adamgreen
senior tag

6-9 es MM volt . odaát leopárdok és kranvagenek.abba bárki belecsap 8-900 akat. majd amikor szuper heavyk jönnek ellene full tier 10 ben megnézem hogy muzsikál. én orosz streameken már mind sima ágyuval látom használni.de rajta probáljátok csak ki. ;]

(#182503) Chris0321 válasza ooloo (#182501) üzenetére


Chris0321
addikt

Semmi, megmarad örökre.

(#182504) inferno88 válasza adamgreen (#182488) üzenetére


inferno88
őstag

Lehet, hogy sokaknak nem tetszik, de én imádni fogom, hogy így át lehet hasítani 1-1 tankon, illetve hamar letudhatóak lesznek a stock modulok.

Semper fi!

(#182505) ooloo válasza Chris0321 (#182503) üzenetére


ooloo
őstag

Áttevődik a soron következő tankra ? Fogalmam sincs .... még nem adtam el tankot harci tapasztalattal . Nem kockáztatnék , mert cirka 300E harci tapasztalat van még rajta .

Az eddigi választ köszönöm ! :R

Van még egy lehetőség... ha elit tank a Leo akkor átváltható szabad XP-re .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182506) zodo válasza ooloo (#182505) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem csapnak semmit sehova.
Adott tankkal szerzett xp a fejlesztésekre költhető valamint a soron következő tank kifejlesztésére.
Eladáskor a rajta maradt avagy fel nem használt harci xp rajta marad a tankon így akár évekkel később ha visszaveszed rajta lesz és húzhatód tovább a következő tank kifejlesztésig.

Leo akkor lesz elit ha kifejleszted a soron következő mindkét 8-as tankot de akkor ugye már nem lesz harci xp a Leo-n mivel abból fejleszted ki őket.

[ Szerkesztve ]

(#182507) zodo válasza ooloo (#182505) üzenetére


zodo
nagyúr

Upsz csak most olvasom a felhalmozott xp mennyiségét így valóban marad egy jó adag amit átválthatsz aranyért free xp-re.
Tanks.gg alapján a két VIII-as 92,550 + 95,400 xp-t kell költened hogy elit legyen a Leo ezért ~100k harci xp marad rajta.

(#182508) ooloo válasza zodo (#182507) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem csak az volt homályos , hogy mi van akkor ha eladom a tankot .

Köszönöm a választ ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182509) Viktoár


Viktoár
addikt

Asszony acc-ján kipróbáltam a kv1-et. Még mindig beteg egy tank. :DDD

A sajátomon a 85mm- est használtam (jó régen volt) de a 57mm-es löveg nagyon fun. Használható pen, jó pontosság és iszonyatos dpm. A legények 79%-osak, felszereléssel 84/92% és még skilljük sincs, de már így is 2.14 alatt tölt a löveg. :C
Egyik csatában egy Tiger p-t úgy sikerült láncolni hogy csak az első görgője látszott ki a ház mögül. Ott lefőtt neki a KV. :DDD

Szerintem nem számítanak rá hogy ~2 mp-enként kapnak egy 85 -ös pofont. Akinek megvan a kv1 annak ajánlom hogy próbálja ki az 57mm-es löveget. Nagyon fun. :K

Üdv:Viktor

(#182510) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Szép Jó Estét!

Jajj de szeretni fogom ezt vasat :D

:R :R :R

WOT: kissio

(#182511) Barret001 válasza Viktoár (#182509) üzenetére


Barret001
addikt

T-34 legjobb lövege.Olyan mint egy auto loader,csak nem kell tárazni :D

(#182512) Raysen623


Raysen623
addikt

Ez jó volt végre. Bivaly ez a gép.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182513) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Elkezdtem óvatosan játszogatni megint. :B

Beteg ez az új prémium fiók, egy hónaposra beneveztem, a többit majd meglátjuk.

(#182514) zodo


zodo
nagyúr

Délután kaptam kupont (szokásos Epic medál vs epikus ajánlat) és most néztem rá, ezen a megjelenítésen is fabrikáltak a srácok.
Igaz, tényleg jó mindenre a shopban.

(#182515) ooloo válasza Dr.Én (#182510) üzenetére


ooloo
őstag

Vigyázz az elhamarkodott kijelentésekkel.... ;] amíg eléred a szintedet , addig tényleg faxa köröket lehet menni az adott tankkal , de aztán ......

Én most próbálgatom az Emil II Svéd nehezet . Eléggé vegyes képet mutat . Ha fel tud venni egy olyan pozíciót ahol csak a tornya látszik szemből , akkor csak az arty tudja onnan kivakarni . Pályafüggő , mint a többi .

Amúgy szép kör volt ... gratulálok ! :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182516) Johnny


Johnny
senior tag

A frissítéssel elég szép fps növekedés is jött. 55-60 fps helyett 80-85 - ugyanúgy fullon minden beállítás.

(#182517) Viktoár válasza Barret001 (#182511) üzenetére


Viktoár
addikt

Igen, ugyanazok a löveg értékei csak a kv1-en 26 lövés/perc míg a T-34-ern "csak" 17 lövés /perc az alap tűzgyorsaság. :)

Üdv:Viktor

(#182518) Dr.Én válasza ooloo (#182515) üzenetére


Dr.Én
veterán

Persze, ebben teljesen igazad van... :K
általában miután meg van az új tank, akkor az első jó pár csata nagyon élvezetes, nagyon lehet hozni vele a jó eredményeket...de utána esik le szint, persz van olyan tank aminél nem így van, de soha nem lehet tudni milyen karokat húzogat fent a WG :D
Az EMIL 1-et anno eladtam, de az EMIL 2. és Krangagn az megtartós maradt :K
DE az arty az nagyon tudja szeretni mind a kettőt... :DDD
Köszönöm
:R :R :R

WOT: kissio

(#182519) #77646080 válasza wwenigma (#182486) üzenetére


#77646080
törölt tag

Teljesen egyetértek ezzel. Szerintem jó döntés volt a premium acc részére megadni ezeket a többleteket.

(#182520) #77646080 válasza Kelvin (#182493) üzenetére


#77646080
törölt tag

Helyesen döntesz. Amikor hozzád hasonlóan, nem éreztem jól magam a játékban, én is szünetet tartottam. Utána majd meglátod, hogyan lesz később.

(#182521) jano_77 válasza Dr.Én (#182510) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez már a BUFF-olt változata!? Mert nekem nem tűnt annyira használható vasnak korábban. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182522) Dr.Én válasza jano_77 (#182521) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen! 3 skuló a tárban, növelték a sebzést es kajával és BIA-s legénységgel 19, valamennyi másodperc a töltés idő...
Szóval igen jót tett neki azt vettem észre..

WOT: kissio

(#182523) Barret001 válasza Viktoár (#182517) üzenetére


Barret001
addikt

Fordítva! Érdekes lenne ha a Kv-1 lőne gyorsabban. Ez az alap statisztikája.

[ Szerkesztve ]

(#182524) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehetséges, hogy EZ lesz a Frontline titkos 9-es tankja!?
OBJ.777 V.2? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182525) Dr.Én válasza jano_77 (#182524) üzenetére


Dr.Én
veterán

WG esetében simán elképzelhető lenne...

WOT: kissio

(#182526) dualface


dualface
tag

Ha nekem a LEO-n ki volt minden fejlesztve (elit státusban volt) és eladtam, akkor most ki van fejlesztve az új 8as med, vagy buktam az elit státust és vissza kell vennem a LEO-t, hogy ezt is kifejlesszem?

Valaki esetleg járt hasonló cipőben? Nem találtam erről pontos infót.

(#182527) ooloo válasza jano_77 (#182524) üzenetére


ooloo
őstag

Simán elképzelhető ... lehet , hogy rosszul tudom , de a volt szovjetunió területén van a legtöbb játékos és a bevételük gerincét is ez a régió alkotja . Próbálnak némi egyensúlyt fenntartani , de az üzlet az üzlet .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182528) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Csak nekem tűnik úgy, hogy titkon nerfelték a Panther II sebességét, mozgását?

nightly xvm letöltés(katt)
Valaki működő napi statisztika modot nem tud?
Keresem minta(katt) típusú, elvileg "Sexy Battle Results" néven futó modot.

(#182529) KISDUCK válasza dualface (#182526) üzenetére


KISDUCK
addikt

Elit státusz szerintem megmaradt. Nekem az Elc amx elit volt annak ellenére hogy nem volt kifejlesztve a 6-os kerekes. Az új gépet pedig ki kell fejlesztened ha játszani akarsz vele, ha volt a leon annyi amikor eladtad akkor abból vagy szabad xp-ből, ha egyik sincs akkor célszerű megvenni megint.

(#182530) ooloo válasza dualface (#182526) üzenetére


ooloo
őstag

Nem kell visszavenned . Nem kell elit státusz , hogy a következő tankot megvedd . Ha van elég XP a Leon , ill. van elég szabad XP akkor megveheted a VIII as medet .

Közben megkaptad a választ ...

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182531) ooloo válasza Dr.Én (#182518) üzenetére


ooloo
őstag

Az Emil II nehezet most járatom be ..... használható , de én még béna vagyok vele . Szokni kell , mint minden tankot . Egy biztos . Tart tőle az ellen rendesen . Úgy látom , hogy Te sikeres vagy vele .... milyen felszerelést raktál az Emil II-be ?
Nekem függőleges stabilizátor , fokozott szellőzés és távcső van rajta .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182532) e-newsee


e-newsee
addikt

Valaki bedobna egy screenshotot az új svéd ágról? Köszi! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#182533) dualface válasza KISDUCK (#182529) üzenetére


dualface
tag

Köszönöm a választ, akkor megszívtam, mivel nem volt rajta XP hagyva ( akkor még nem tudtam hogy lesz belőle ág). Temészetesen free xp-t nem pazarolok ilyesmire, meg nincs is annyi.
Régen volt olyan, hogy ha már ki volt maxolva egy tank és oda új ág került rá, akkor azt már nem kellett visszavenni és kifejleszteni.
Gondolom nem érte meg a WG-nek ez a fajta politika :D

[ Szerkesztve ]

(#182534) ooloo válasza grizlisandor (#182528) üzenetére


ooloo
őstag

Tessék ... Aslain

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182535) Chris0321


Chris0321
addikt

Olvastam, hogy séf sírdogált amiért a prémium fiók mellé jár napi 5 alkalommal 3x xp pluszba a győztes csatákra és, hogy ez mennyire nem fer a prémium nélküli játékosokkal szemben. Ma 3 csatát tudtam menni, 0 győzelem 250 wn8. Tényleg szemétség, hogy ekkora előnyöm van a nem fizető játékosokkal szemben. :DD
De legalább az Overlord pályát letilthattam már ezért megérte belépni.

(#182536) h1mpi válasza Chris0321 (#182535) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A prém fiók ára változott? Vagy lehet sima prémet venni meg WoT prémet? Nem játszottam mostanában és nem értem ezt. Azt olvastam, hogy a prém WoT prém lett, ha tudtam volna akkor még vettem volna....

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#182537) Dr.Én válasza ooloo (#182531) üzenetére


Dr.Én
veterán

Most imitálóm hogy dolgozom...
Függőleges stab. Ventilátor és talán célzás gyorsító.. Ha jól emlékszem fejből..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#182538) Chris0321 válasza h1mpi (#182536) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak wot prémium van, aki prémiumos volt az megkapta az újat. Én 15-én 3249 ft-ért vettem egy hónapot és most 3096 ft-ot ír ugyan arra a csomagra (kis tank + 30 nap) így szerintem ugyan abban az árban van és nem is volt szó drágulásról hanem arról, hogy aki megveszi a prémiumot több mindent kap érte.

(#182539) ooloo válasza Chris0321 (#182535) üzenetére


ooloo
őstag

Fer vagy nem fer , de tény , hogy a fizetős réteg biztosítja a nem fizetős rétegnek az ingyen játékot . ;) Az sem fer , hogy sokan gyalog járnak és mások autóval közlekednek ? Aki nem akar költeni az gyalog jár . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182540) inferno88 válasza ooloo (#182539) üzenetére


inferno88
őstag

Egyetértek. Nem látok problémát azzal, hogy előnyt szerzek azzal, hogy fizetek a játékért. A full ingyen játékosok attól még nem kerültek jobban hátrányba.

Semper fi!

(#182541) ooloo válasza Dr.Én (#182537) üzenetére


ooloo
őstag

Számottevő javulást eredményez a fejlesztett célzórendszer felszerelése ? Nekem távcső van helyette ... a másik kettő azonos a Te kiosztásoddal . De igazad lehet , mert úgy vettem észre , hogy kissé lemaradva a többiektől , némiképp a háttérből kell "operálni" . Így a felderítés nem jellemző .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182542) grizlisandor válasza ooloo (#182534) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hopsz lemaradt, hogy nem szeretnék ilyen modpackot.
Azért köszönöm. :)

(#182543) Chris0321 válasza grizlisandor (#182542) üzenetére


Chris0321
addikt

Ebben a modpack-ban az a jó, hogy csak azt telepíti neked amit te akarsz így ha egy modot akarsz használni csak azt fogod ha 30-at akkor annyit és folyamatosan frissítve van és a kompatibilitásra is figyel a készítője így elvileg nem fordulhat elő, hogy két mod ütközése miatt kidobál a játék.

(#182544) sanya53


sanya53
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy a Solo’s ModPack nem kap frissítést 1.5-re?
Tegnap is kerestem, de semmit nem találtam róla.

[ Szerkesztve ]

(#182545) Dr.Én válasza ooloo (#182541) üzenetére


Dr.Én
veterán

A tár miatt kicsit háttérben próbálok mindig lenni, illetve fedezék közelében...
De ugye top tierben lehet tolni vele az oldalt, ha nem figyelnek rád az artyk..

WOT: kissio

(#182546) Chris0321 válasza sanya53 (#182544) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehet még nem készült el vele. Ilyenkor a modok készítőinek kell egy kis idő míg az új verzióhoz használhatóvá alakítják a modjukat.

(#182547) wwenigma válasza sanya53 (#182544) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ma kapják meg a ruszkik az 1.5-öt, még mukodo nightly xvm sincs.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#182548) sanya53 válasza Chris0321 (#182546) üzenetére


sanya53
aktív tag

Akkor várok türelmesen.
Meg nyugodtam, azt gondoltam, hogy én vagyok béna, de ezek szerint még nincs azért nem találtam.

Azért köszönöm.

(#182549) ooloo válasza Dr.Én (#182545) üzenetére


ooloo
őstag

Arra inspiráltál , hogy leszereljem a távcsövet és a fejlesztett célzórendszert rakjam fel helyette .... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182550) ollie válasza Chris0321 (#182538) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak WoT prémium van. Akinek eddig volt prémiuma , annak megmaradt az eredeti, és kapott hozzá ugyanannyi WoT prémiumot is. A régi fajtát továbbra is meg lehet venni.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.