Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182701) Phobion válasza Atti777 (#182688) üzenetére


Phobion
őstag

Egyetértek, kivéve azzal, hogy nincs one shot. Medium és light-okat lazán lehet one shotozni.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#182702) ooloo válasza Dr.Én (#182699) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem tegnap volt a mélypont ...

És mindez az új szerzeményekkel : Emil II , UDES 16 :DDD

Emil II : Nagyon szokni kell . Közepes , de inkább gyengébb köröket megyek vele .

UDES 16 : Ez a közepes inkább egy mozgékonyabb tornyos TD . Nagyon sok jó játékos így is használja . A mozgékonyságán lehetne javítani . A mozgékonyságon azt értem , hogy lassan veszi fel a max sebességet . Nem kiemelkedő ... amolyan közepes.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182703) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

20-25 fps-em van mióta vettem 30 nap prémiumot a szokásos 70-90 helyett... :) Valami ötlet, hogy mitől lehet? Drivert már frissítettem.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#182704) Antonius1978 válasza Eugene Roe (#182703) üzenetére


Antonius1978
addikt

Most szamigalja a szerver, hogy - mivel premiumot vettel - szoporollerre kerulj, vagy sem, es ugy tunik nem tudta eldonteni, ezert zuhan a teljesitmenye amig ossza-szorozza magaban :DDD

Komolyra forditva a szot, nem tudom mi lehet az oka, nezd meg a videovezerlo ujratelepitese utan a jatekban a beallitasokat, es vedd lejjebb a minoseget, amig megallapitod, hogy melyik beallitassal meg a legjobban.

(#182705) zodo válasza zodo (#182607) üzenetére


zodo
nagyúr

Tegnap is egész jó napom volt de nagyon sok kellett még az áhított cél eléréséhez.
Ma már félve léptem be de 1,2 és 3 győztes csata után újra 51.33% a total wr. :)
Tudom nem nagy szám de pontosan 1251 csata ment el hogy visszaszerezzem úgy hogy ez idő alatt tuti nem voltam 51.20 alatt egyszer sem.

Más:

Maga szintjén melyik használhatóbb Conq vagy S. Conq?

Kifejlesztettem 135 csata alatt a tízest de nem mindenáron akarok Nehéz tankkal játszani úgy hogy a Conq-ot egész megszerettem.
Conq statom.

(#182706) Viktoár válasza Barret001 (#182697) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezért kell nekem összelapátolni a pontokat. :U Én a kv1-el játszom a többit nem én fejlesztettem ki. Bár tény és való hogy nem játszik vele. Nagyon ritkán, nem érdekli. :(

De ha már van accja gondoltam meghívom és majd pötyögök rajta. :K

kchryss: Így már világos, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#182707) Ivanh


Ivanh
tag

Sziasztok!

Mire jó a pályatiltás, ha nem működik?

:(((

egy órán belül 2x is behozta a tiltott pályát...

ja, nem vok nagy mod-használó, de azt szoktam használni, ami ki fehéríri a kilőtt tankot... :Y
folyamatosan kidob a játékból, ha felteszem, sajnos.... :O de ez lehet, hogy verziószám difi... :U
amúgy, minden okés :C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#182708) kchryss válasza zodo (#182705) üzenetére


kchryss
addikt

Mind a kettő nagyon jó a maga szintjén, de talán egy kicsivel a super conq jobb ebből a szempontból is.
Ha játszanál rangsorolt csatában akkor a super conq-nak nagy hasznát veheted főleg most, hogy nerfelték a type5-öt.

(#182709) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az artyk valódi nerfet kaptak sokkal kisebb a sebző rádiusz

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#182710) kchryss válasza Ivanh (#182707) üzenetére


kchryss
addikt

Már volt téma a napokban. Csak a normál csatatípusra vonatkozik a kizárás. Ütközet és Támadás módban kaphatod a kizárt pályát. Ha nem akarod sehogy sem látni az adott pályát akkor ki kell venni a pipát ez elől a két mód elől itt:

(#182711) zodo válasza Ivanh (#182707) üzenetére


zodo
nagyúr

Volt már téma, Normál csatára vonatkozik a tiltás.

kchryss

Köszi!
Kredit nincs még rá de lehet beszerzem max. majd ha akciós lesz.

(#182712) ooloo válasza Ivanh (#182707) üzenetére


ooloo
őstag

Én is használom a kilőtt fehér tankos mod-ot ( Aslain ) , de minden rendesen működik . Fent van a 4-es verzió , ha Aslaint használsz Te is .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182713) Ivanh válasza kchryss (#182710) üzenetére


Ivanh
tag

Köszi!
Megpróbálom így, amúgy is csak normált játszom, még csak pár hónapja szórakozom a játékkal, sok mindent nem is ismerek még.... :R

ooloo: felraktam anno azt az aslaint, de egyelőre átláthatatlan számomra, nem kapkodok, minden nap meg van a felfedezés öröme... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#182714) BÁ Nutrition válasza kchryss (#182710) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ki mit zart ki a mapok kozul?
en Ensk, Cliff

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182715) Tarill válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


Tarill
őstag

Fjords, utálom mindennel fuj

(#182716) Ivanh válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


Ivanh
tag

nekem a "seggfrid line" nem jön össze rendesen egyetlen tanktípussal sem, amikkel játszom... :W ;]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#182717) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


jr1994
addikt

Empire's border, Minszk. Tarill most hogy mondod Fjords is esélyes. Nehéz döntés :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#182718) kchryss válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


kchryss
addikt

Én még fel sem raktam az új patch-et. ;]
Lehet nem fogok kizárni egy pályát sem. Ha mégis akkor talán párizs vagy ha olyan tankot húzok akkor specifikusan ami annak a tanknak nem fekszik.

(#182719) ooloo válasza Ivanh (#182713) üzenetére


ooloo
őstag

Majdnem minden mod-hoz van képi megjelenítés . A legjobbak között van - ha nem a legjobb - a pack-ok között. . Használata gyerekjáték. Még nekem is megy , pedig matta hülye vagyok mindenhez ami a számítógéppel kapcsolatos . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182720) ooloo válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


ooloo
őstag

Ensk szintén , és ami eddig soha nem ment Himmelsdorf. Kilőném még Párizst is , de csak két opció van . Fjords sem a szívem csücske.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182721) ChristianID válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


ChristianID
tag

Én Párizst zártam ki... minden bajom van, ha meghallom a betöltőjét.. :)

... 6000 napja, hogy regisztráltam... az sem most volt.. :)

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#182722) Puculo válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


Puculo
aktív tag

Még nem próbáltam ki az új patch-et, mostanában pihentetem a játékot. Viszont ennek örülök hogy le lehet tiltani 2 pályát normál csatában. Nálam Tundra és Airfield megy a levesbe..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#182723) Atti777


Atti777
senior tag

Én Párizst tiltottam, de lehet átállítom Province-re (prém nélkül csak egyet lehet tiltani)

Mentem pár csatát, nekem egész jó lett a wr, de biztosan nagyon OP lehetek a P.43 terrel, mert folyamatosan low tier vagyok :DDD

Путин, иди нахуй!

(#182724) KISDUCK válasza ChristianID (#182721) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én is Párizst zártam ki, ha lehetne többet, akkor az összes kis méretű mapot kizártam volna. Párizsnál előny volt még hogy csak normál csata van rajt, szóval minden játékmódot így bekapcsolva hagyhattam.

(#182725) #77646080 válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


#77646080
törölt tag

Párizs. A többin elboldogulok.

(#182726) h1mpi válasza Atti777 (#182723) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én Párizs, Minszk tiltásban vagyok :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#182727) ChristianID válasza KISDUCK (#182724) üzenetére


ChristianID
tag

Kíváncsi vagyok, hogy a WG vajon fog-e levonni bármilyen következtetést a kizárt mapok listájából... avagy legalább addig eljutnak-e, hogy vajon a játékosok miért pont azok(at) a térképeket zárták ki legtöbben... :F

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#182728) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mielőtt átlépek free xp-ből az OBJ430-ast nyugtassatok meg, hogy a 10-es jobb lesz. Ezzel annyira nem megy, hogy a 6-os lightal többet lövök...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#182729) inferno88 válasza BÁ Nutrition (#182714) üzenetére


inferno88
őstag

Paris, Mines

Semper fi!

(#182730) mettek


mettek
addikt

Kaptam rgy T-50-2 premium tankot ami ugye kulonálló a tank ágtól. Az ezzel összeszedett tapasztalati pontot fel lrhet valahogy használni vagy az kuka kategória?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#182731) jano_77 válasza h1mpi (#182709) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem csak a troll gunok HE lövedékeit nerfelték most hanem az összeset!?
Én azt érzem, hogy a lightok HE lövedékeivel is mókoltak tán vmit, mert korábban az EBR Hotschkiss - vagy mi a szösz - HE lövedékével, ha megkínáltam egy ellen lightot, akkor 2-300 simán sebzett, most meg van hogy 10 alatt, de sokszor 100 alattit! WTF? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182733) xFreex válasza mettek (#182730) üzenetére


xFreex
aktív tag

Vagy bekapcsolod a legénység gyorsított fejlesztését, és akkor a legénység kapja meg a tank tapasztalatot is a továbbiakban míg ki nem kapcsolod, vagy a tapasztalatot átváltod aranyért szabad tapasztalatra.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#182734) h1mpi válasza jano_77 (#182731) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elvileg csak azokhoz nyúltak, amit írtak. Lehet pont peched volt és olyan helyen találtad el ahol nem ütött át jobban :F

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#182735) jano_77 válasza h1mpi (#182734) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor nagyon sokszor volt pechem :-( :U

Kerekes lightok:
nyugtassatok meg, hogy a Lynx 6x6 jobb mint elődje a Hotshckiss!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182736) dokee78 válasza h1mpi (#182728) üzenetére


dokee78
félisten

Gyengébb játékos vagyok mint te és nem freeztem ki.
Élvezet volt bele tenni a 430-ba azt a 287000 XP-t.
Számomra az egyik legjobb Tier 9-es tank.

jano_77 jobb a Lynx 6x6
Én a 6-ost kedveltem,a 7-est gyűlöltem.
Lynx 6x6-al eddig 20 csatám van és bejön.

[ Szerkesztve ]

(#182737) ollie válasza jano_77 (#182735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 6x6 a legrosszabb az egész ágon.

***

(#182738) jano_77 válasza dokee78 (#182736) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. És mennyire igényli a freeXP-t? Nem nagyon van most jelenleg és ha el lehet vele lenni nélküle, akkor nem pazarolnám rá, tartalékolnám másra. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182739) Viktoár


Viktoár
addikt

Most néztem utána a toborzó program dijazásának.Ugyan még odébb van a vége, de elméletileg majd ezek közül lehet egyet választani ha teljesítjük a feltételeket. :U

t

Őszintén szólva azthittem hogy nagyobb lesz a felhozatal, dehát ajándék lónak ...

Ti melyiket választanátok? :F

Üdv:Viktor

(#182740) ooloo válasza ollie (#182737) üzenetére


ooloo
őstag

Dolgozott a radír .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182741) jano_77


jano_77
nagyúr

Próbálnám a Cent AX-el csinálni a dolgokat, mentem 4 egészen elfogadható csatát, természetesen mindet buktuk. Majd megyek egy ótvar szart 450 dmg és 4K spot-al és naná, hogy ezt megnyerjük! Még úgy is, hogy a "nagy" Quickybabi a túloldalon volt és volt mellette egy Obj.279 is. :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182742) kchryss válasza Viktoár (#182739) üzenetére


kchryss
addikt

Ha nem lenne meg egyik sem akkor nálam ez lenne a sorrend: FV, T92, Liberté, JT88, Pancser8.8

A kicsiknél a panther/m10 tűnik egyértelműen a legjobbnak. Viszont a kv122-t, és tiger131-et nem ismerem, azokat nem tudom milyenek, firefly-lal sem játszottam még, de arról sok videót láttam és az alapján elég pocsék tank.

Ha vége a szezonnak akkor majd variálnak a tankokon és mást is lehet szerezni. Abban viszont biztos vagyok, hogy nagyon jó prém tankot nem fognak berakni ebbe soha. Így is nagy dolog ez, én például ha kezdő lennék nagyon örülnék egy fv-nek vagy libertének. Nekem anno wz-111 jutott és dicker max mint első ingyenes tankok, azért azoknál van itt sok ami jobb, bár a wz-t szeretem a mai napig annak ellenére, hogy nem nagyon kompetitív már.

[ Szerkesztve ]

(#182743) Barret001 válasza jano_77 (#182741) üzenetére


Barret001
addikt

Ez volt élete legrosszabb köre,csak második lett...Vagy kiment wc-re meccs közben :D

(#182744) Barret001 válasza kchryss (#182742) üzenetére


Barret001
addikt

Elmúlt 7 nap 41,67% wr.Nem tudom mi van,nem ehhez vagyok szokva.Mai nap 28,57%...

(#182745) h1mpi válasza dokee78 (#182736) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor Te szereted a perverz tankokat :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#182746) e-newsee válasza jano_77 (#182608) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem az lehet, hogy amikor a csatajelentőt látod, akkor már megkaptad a csatában szerzett XP-t, ami így ment a legénységre. Azután kikapcsoltad a képzést, majd azután rányomtad a 3x-os szorzót. Így az extra XP, mivel akkor már ki volt kapcsolva a gyorsított képzés, a tankra ment. Semmi extra nem történt, időrendben mentek a dolgok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#182747) jano_77 válasza Barret001 (#182743) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem ment sehová, mert végig farkas szemeztünk egymással - dombharcoltunk.
Sajnos a Kranvagen-nek nem tudtam semmivel sebezni a tornyát, így nem okoztam Neki a spot-on kívül semmi mást. Viszont a többiek lebontották. Mondjuk meglepődtem, hogy heavyvel nem a városba ment be Highway-en, hanem a T57 HT-el együtt a medes sarok felé jöttek.

Amúgy tegnap a Cent AX el volt átkozva nálam, mert 5 csatát mentem és csak pont ezt a gyatra szart sikerült nyerni, hiába sikerült a másik 4 sokkal jobban. :O

(#182746) e-newsee: ez logikusnak hangzik, simán lehetséges. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182748) inferno88 válasza Viktoár (#182739) üzenetére


inferno88
őstag

Én AMX-et és FV-t választottam.

Semper fi!

(#182749) Dr.Én válasza Viktoár (#182739) üzenetére


Dr.Én
veterán

csak egy kérdésem van.
3X500 pontot kell elérni. DE első szakaszra van a vissza írt idő vagy a 3x500-ra? kb 30 napom van még a ki irás szerint...

WOT: kissio

(#182750) e-newsee válasza Dr.Én (#182749) üzenetére


e-newsee
addikt

A 3x500-ra. Én is ebbe futottam bele asszonnyal. De már van 383 pontunk. Szóval kb napi 40 pont, és meglehet. Persze pár nap ki fog esni, de ha szakaszban nyomjátok, akkor nem olyan veszélyes. Elég jól gyűlnek a pontok. Epic medálra különösen. Érdemes nagyobb tierben csinálni, mert asszem 3000 sebzésre 10 pontot kapsz, ha jól emlékszem. Ha nagyon kell, akkor meg meg lehet kérni egy ráérős havert, aki még játszani is tud, hogy ebben a pár hétben segítsen ki titeket pár csatával, ha épp nem érsz rá.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.