Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182351) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Egy kis segítségre lenne szükségem...

Reggelre behalt a rendszer lemezem. A mai napom újratelepítéssel telt, aminek végén első játéknak a WOT-ot szerettem volna feltenni. Le is töltődött a Game Center, meg is csinálta a telepítést, de amikor a "Játék" gombra kattintok, csak egy üzenetet kapok, ami szerint már fut a játék... De ugye nem fut, hiszen éppen most szeretném indítani.

Gép újraindítás meg volt, Game Centert újraindítottam, de semmi. A gépen minden driver a legfrissebb, más zavaró program nincs.

Ötlet? Valaki találkozott már ilyennel?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182352) jano_77


jano_77
nagyúr

Mennyi XP-t kell gyűjteni a svéd Leo-ra, hogy a következő medet ki tudjam egyből fejleszteni? :F :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182353) Thrawn


Thrawn
félisten

skill4ltu már jobban van: [link] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#182354) dvids válasza lacibacsi (#182351) üzenetére


dvids
aktív tag

Nézd meg task managerben (feladatkezelőben) hogy mi fut és lődd ki ami a háttérben megy.

(#182355) ImpersonatoR

Nemzeti töredéket nem lehet csinálni gondolom univerzálisból ?
Nemzeti alig jön főleg ami kéne :(

(#182356) lacibacsi válasza dvids (#182354) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak a vgc.exe és egy WargamingErrorMonitor.exe program fut, amikor elindul a Game Center. Ha rákattintok a "Játék"-ra, még csak fel sem villan a wot.exe... :(

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182357) ChristianID válasza lacibacsi (#182351) üzenetére


ChristianID
tag

Nekem volt ilyen, nem vettem észre, hogy nem vagyok bejelentkezve... check, hátha... (merthogy akkor is kiírja a game, hogy fut, ha nem vagy bejelentkezve...)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#182358) Atti777 válasza lacibacsi (#182351) üzenetére


Atti777
senior tag

Ha nem ragaszkodsz a Game centerhez, akkor itt egy régebbi telepítő, ami nem rakja fel azt a túlcsicsázott ótvart: [link]

Путин, иди нахуй!

(#182359) wwenigma válasza Viktoár (#182349) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gratula. Mondtam en hogy jo. :)

lacibacsi: dobj bele egy 256os SSD-t rendszernek - arra mehet majd a WOT is, nem kell particionalni - es rakj fel egy normalis Win10-et. Classic Shell programmal eszre se fogod venni hogy nem win7...legujabb 1903-at javaslom.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#182360) ooloo válasza jano_77 (#182352) üzenetére


ooloo
őstag

Kb. 95-100 xp max. + a nagyobb löveg , motor , lánc .... Szerintem 180 xp-ben megáll . Ez csak az én szerény véleményem .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182361) HellGreg


HellGreg
őstag

Azé elmegy a jó édes a..ába ez a játék az RNG-jével amikor egész napra minden heavymen leveszi a páncélzatot 1 mm-re és a lepke is átfingja szemből a tornyot. :W
persze véletlen hogy pont pattintós feladat van aktiválva. :U

[ Szerkesztve ]

(#182362) Barret001


Barret001
addikt

Ritka pillanatok.Sikerült megnyernem egy meccset a csapatomnak :) Kemény 4 kill.Nem is ez a lényeg.

[A csataszámait figyeljétek!]

(#182363) kchryss válasza jano_77 (#182352) üzenetére


kchryss
addikt

Tanks.gg szerint ennyi lesz, nem tudom mennyire pontos, de gondolom teszt szerverről vannak a számok:

[Forrás]

(#182353) @Thrawn: Az szép volt. Ezen még ő is meglepődött. :DDD

(#182362) @Barret001: Nem siet felső tierbe. Emesét (MS1) nagyon szeretheti. :)

[ Szerkesztve ]

(#182364) kchryss válasza lacibacsi (#182356) üzenetére


kchryss
addikt

Nézd meg jobban a feladatkezelőt, ott kell lennie annak a worldoftanks.exe-nek is.
szerk. Vagy nézd meg a vírusirtót, hátha blokkolja a futását.

[ Szerkesztve ]

(#182365) jano_77 válasza kchryss (#182363) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

Mára is jutott a csoda team-ekből sajnos. Nem értettem, hogy a hegyen fent lévő ellenfelek, miért kezdenek és legfőképpen miért tudnak elkezdeni lejönni hozzám az alsó kiülőre, aztán a végén megláttam ezt és rögtön világossá vált :W :O

Murovankán járt-e már más is úgy, hogy a jelzett bokorban egy láthatatlan roncsnak ütközött és nem tudott konkrétan rendesen beállni, mert tolta maga előtt a láthatatlan tankot - illetve mikor megálltam, akkor az kezdett el tolni engem :F :Y

Azért volt ez meglepő, mert voltam már többször is ott és eddig nem tapasztaltam :F Milyen BUG ez vajon? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182366) Barret001 válasza HellGreg (#182361) üzenetére


Barret001
addikt

Én 5 meccset bírtam menni,annyi az agyhalott...Sikerült 20% winrate-et elérni. Azt az 1 meccset sikerült lehoznom. Be is fejeztem...Azért 4 meccsből kevesebb mint 400 xp az durva! Persze ahova kell az xp,ott szoptam.Mérgemben elővettem a kis kedvencemet,1 körre...1600 xp :D Sajnos nem erre a tankra kell.De ha nem adja,kár erőltetni.A tegnapi 66,6% WR ma visszaüt.Nehogy má" javuljak! No majd legközelebb :)

(#182367) lacibacsi válasza Atti777 (#182358) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm! Tudtam, hogy van valahol GC nélküli telepítő is, csak nem találtam. Ezzel sikerült úgy felrakni, hogy el is tudom indítani... :)

(#182357) ChristianID: Be voltam jelentkezve, nem az volt a hiba. De azért köszi az ötletet! :)

(#182364) kchryss: Tűzfalon engedélyeztem a játékot, de amikor az nem engedi, akkor ki is szokta írni, hogy hálózati hiba... (vagy valami).

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182368) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Van arról infó, hogy mikorra várható a következő ranked season?

(#182369) kchryss válasza Bobyjack (#182368) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem hamarosan jön. Azt írták az 1.5-ös patch-csel jön ami május 2-án érkezik. Május 13. - 20. frontline hét, szerintem úgy csinálják, hogy ez a kettő ne ütközzön. Szóval szerintem vagy május elején lesz 10-14 nap vagy május 20 után.

(#182370) HellGreg válasza Barret001 (#182366) üzenetére


HellGreg
őstag

Melyik a kis kedvenced? :)

(#182371) Barret001 válasza HellGreg (#182370) üzenetére


Barret001
addikt

Valentine II :) Van benne legalább normális legénység.

[ Szerkesztve ]

(#182372) Krytec


Krytec
tag

Üdv,

Csak kíváncsiságból, ilyet mindenki kapott? vagy miért adták? 4 milla kredit meg 4k kötvény az nem olyan rossz.. :)

(#182373) wwenigma válasza Krytec (#182372) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

4 éves jutalom.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#182374) kchryss válasza Krytec (#182372) üzenetére


kchryss
addikt

Jó régen léphettél be korábban ha ezt most kaptad meg. :D
Ez a 10. évfordulós ajándék: [link]
Minél régebben regelted az acc-od annál nagyobb jutalmat kaptál: a tiéd a 4-5 éves kategória:
Service medal representing your years in-game
Service emblem representing your years in-game
4,000 Bonds
4,000,000 Credits
T-50-2, Tier VI Soviet light tank

Fél évvel ezelőtti event ez, de egy évig érvényes vagyis aki 2019. nov. 28. előtt belép és legalább 1 éves az acc-ja az kap valamit.

(#182375) Krytec válasza kchryss (#182374) üzenetére


Krytec
tag

Ja értem kösz :D Majdnem egy éve nem játszottam már ma léptem be

(#182376) Barret001


Barret001
addikt

Most lehet hogy hülyeséget kérdezek! Adott ez a tank.A csigaszem hozzátesz a látótávolságához 9 ! métert!
Akkor van értelme használni? :D Azt írja,+25% de maximum 445 méter.

(#182377) popey37 válasza Barret001 (#182376) üzenetére


popey37
addikt

igy van, max 445 méterről veszed észre az ellent ha gyenge az álcája, ez az elméleti látótávolság. persze nem fogod észrevenni 445-ről, mert álca skill meg a tank alap álcaértéke miatt kevesebb.
ha viszont a max látótávod 500 méter, akkor nagyobb a valószínüsége, hogy előbb spottolod, de akkor is csak 445 méteren lesz látható.
pl. egy jó spottertankot 445m látótávval mondjuk 300 méterről látod meg, ha 500m a látótávod akkor sokkal előbb.

de majd jön valaki aki jobban ért hozzá és jobban elmagyarázza.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#182378) peterson79


peterson79
őstag

Most vegyétek elő a nehezen használható tankokat amiket minél előbb le akartok tudni, mert iszonyat XP áradat lesz egy-egy jobban sikerült kör után: XP eső

[ Szerkesztve ]

(#182379) kchryss válasza peterson79 (#182378) üzenetére


kchryss
addikt

Az a baj, hogy a nehezen használható tankokkal nem nagyon van jól sikerült csata. ;]

(#182380) peterson79 válasza Barret001 (#182376) üzenetére


peterson79
őstag

Visibility System

Ezt nézd meg és kábé megérted, hogy hogy máködik a rendszer a WOT-ban. Persze ez csak kézikönyv és van még a Csodák könyve is ezen felül...magyarul amikor valami nem úgy működik, ahogy Te gondolod és akkor is látnak amikor Te azt hiszed nem fognak és ez igaz fordítva is.

(#182381) peterson79 válasza kchryss (#182379) üzenetére


peterson79
őstag

Azért egy minimális (azaz jelen esetben Private Ryan) kört lehet velük futni és az az 50% elég sok. Főleg ha még boost-ot is nyomsz rá...
Személy szerint ráfekszek a Standard B-re, nekem azzal megy nehezen a játék, de magam sem értem miért...

[ Szerkesztve ]

(#182382) SyMbioTe válasza peterson79 (#182378) üzenetére

Íjj, még azt hittem ma még lesz a Tiger Day és ledarálhatom a Tiger P-t.
Hopp, most látom még van, nem szóltam. :B
No mindegy, talán ez is segít majd :D

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#182383) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Nem vagyok nagy RNG konteo hívő, de csak hogy rájátsszak pár itteni hívőre, ebben a csatában 5-ből 5 lövésem egymás után 400 alatti sebzést dobott a kilences francia heavyvel (AMX M4 51). Temészetesen egyik sem volt kill shot. 2000 sebzés helyett 1861 - 5 lövésből. Van ilyen de szar megélni :).

(#182384) e-newsee válasza Bobyjack (#182383) üzenetére


e-newsee
addikt

Örülj neki, hogy 5-ből 5 bement! Még pluszos rng-t is akarsz? ;] :P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#182385) dvids


dvids
aktív tag

Öngyilkos artynál, golspammernél, anyázónál is van lejjebb: kedves csapattárs az új Avengers filmet spoilerezi chatben. :o

(#182386) BÁ Nutrition válasza dvids (#182385) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Olyat poponlottem en is hetvegen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182387) zozyk válasza dvids (#182385) üzenetére


zozyk
addikt

Ezért be se léptem, nehogy a Trónok harcát is spoilerezzék... :B

(#182388) Gyuri27 válasza dvids (#182385) üzenetére


Gyuri27
félisten

Láttam.
Trónok harcát is.
Annyit mondhatok egyikben sem támad fel Han Soló
Remélem azt a filmet már láttad. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#182389) e-newsee


e-newsee
addikt

T92 lightra mit tegyek a venti és a töltésgyorsító mellé?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#182390) Viktoár


Viktoár
addikt

Szégyen és gyalázat a tier 10 is.
Mintha tier 3-ban játszottam volna.

Üdv:Viktor

(#182391) ollie válasza e-newsee (#182389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

optics

***

(#182392) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#182390) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Amugy nem hiszem. Marmint vannak ilyen eredmenyek gyakran de tier3ban meg elboldogulok tier 10ben meg csak agyonlonek jobbara. Igaz nagyjabol max 9es tankkal megyek ellenuk de nem hiszem h sokat valtozna a helyzet tizeskent se

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182393) Barret001


Barret001
addikt

Elmúlt 24 óra 14 meccs,14,29% winrate...Lehet ezt még fokozni? Befejeztem.

(#182394) jano_77 válasza Barret001 (#182393) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ma én voltam a jó oldalán a brének ezek szerint, mert 20/17 győzelem és sikerült egy egészen izgalmas csatát menni MINES térképen a kis AMX 1357 GF-el, amire meg is kaptam az ÁSZT! :B
Mondjuk minden nagyképűség nélkül rá is szolgáltam, hiszen tier9-ben top sebző lettem és a T49 és TS-5-el hármasban lehoztuk a csatát, már-már vesztett helyzetből. Sok pénzt nem tettem volna fel rá, hogy nyerünk, mikor már csak 3 maradtunk. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182395) 5-ös kezelő válasza Barret001 (#182393) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nekem is sok vesztes volt, de kaptam egy tank ászt KV-2-vel. Szinte minden lövés talált és sebzett. Ghost Town, egybázisos csata. Furcsa, mert kávézáskor egy -két lövés után meghalok általában. :) 32 ezer kreditet is kaptam, új rekord.

[ Szerkesztve ]

(#182396) cooi11 válasza wwenigma (#182320) üzenetére


cooi11
senior tag

Szia!
A RAM-ok milyen sebességel mennek ha alapbeállításon
van a PC?
Kihasználja a 3000MHz sebességét?

[ Szerkesztve ]

(#182397) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#182394) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem 32 csata 75%lett vasarnap 2050 efutyivel. Miutan megoldottam h ne fagyjon le a tank iranyitasa mar jobban ment. Addig volt par egyloveses meccsem tier9 toptierkent :) amugy a mecsmeker masnal is jo mar mostonaban? Erzesre kb 5x ha voltam -2 bottom tier.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182398) wwenigma válasza cooi11 (#182396) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

2133MHz az alap, XMP profilban vannak az idozitesek a névleges sebesseghez. Kell, mert a magok közötti kommunikáció a prociban ezen a sebessegen megy és nagy különbség van közte kb. 3000-3200MHz sebességig. Ryzen 2xxx topikban volt erre mérés is. Ramot adott alaplap támogatási lista alapján és topikbeli tapasztalatokra építve kell választani.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#182399) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#182397) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam is az a tapasztalat, hogy lényegesen kedvezőbb lett az MM - KOPP KOPP KOPP!
Tegnap elsősorban tier7-el mentem - talán egy csata volt AMX 50B-el a 20-ból - és alig kerültem tier9-es csatába. Mondjuk pont azzal sikerült egy szuper kört menni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182400) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Én vagyok osztopusz a jobb oldali BC25. A kérdésem hogy miért kaphatott több xp-t smooth0 a baloldali BC25? 808 sebzésem 9-es tankba ment, tudom hogy neki volt egy killje, de kombinálva a spotot és a dmg-t arra számítottam hogy xp-ben én kapok többet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.