Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182651) kchryss válasza dvids (#182648) üzenetére


kchryss
addikt

Offroad helyett "sima utazást" (smooth ride) akartál írni. Arty-val nem ralizunk. :)

(#182639) @Chris0321:
Most tényleg az az érved, hogy azért jó így, mert te amúgy is kikapcsolod a többi módot? :D
Van egy csomó pálya ami támadó módban sokkal jobban játszható, mint simában és van pár ami ütközet módban is jó, bár ebből kevés van. Sokan nem kapcsolják ki ezeket a csatamódokat és velük ez kitolás.
Engem nem izgat nagyon a dolog, mert egyik pályával sincs nagy gondom, lehet nem is fogok kizárni semmit, de azért én látom a logikai bukfencet abban, hogy valaki kizár egy pályát, mert nem szeretné látni, erre berakja oda a játék csak azért, mert 2 bázis helyett 1 van. Tudom, hogy előre bejelentették, hogy így fog működni, de már akkor sem tetszett ez sokaknak és elég valószínűnek tartom, hogy hamarosan megcsinálják, hogy nem csak a normál verziót fogja kizárni.

(#182652) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ti nektek be van kapcsol a nagy csata és be is dob titeket? Engem nem igazán akar oda behívni. BC-vel sokszor bedobott t9 vagy t8-ba, ha full X volt akkor is valami hagyományos pályát kaptam csak.

(#182653) Viktoár válasza wwenigma (#182647) üzenetére


Viktoár
addikt

"Ilyen botokkal nem lehet semmit csinalni bakker..."

Nem az a baj hogy botok, hanem hogy egy oldalra kerül mind. Illetve simán vállalható lenne hogy bizonyos értékelés alatt ne mehessenek t8 fölött.

Az goldnerfet én is nagyon várom.... jó pár lila belekékül.. ;]

Üdv:Viktor

(#182654) dvids válasza kchryss (#182651) üzenetére


dvids
aktív tag

Szándékosan offroadot mondtam. Az jól jön, ha át kell menni másik pozícióba. Az object amúgy is egy mozgékony arty, szóval érdemes vele néha helyezkedni. A smooth ride a mozgás közbeni lövegpontosságot növeli, arra sokkal ritkábban van szükség - meg amúgy is halottnak a csók.

[ Szerkesztve ]

(#182655) Chris0321 válasza kchryss (#182651) üzenetére


Chris0321
addikt

Sokan nem is tudják, hogy ki lehetne kapcsolni ezeket a csata módokat pedig sokat javítana a csapat esélyein ha nem lennének benn a csatában. Lehet azért csinálták meg így mert szerintük egyes pályák használhatóbbak más módban és nem akarták, hogy azért menjen a sírás.

(#182656) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Mivel nem érkezett válasz vettem egy T-10 et, remélem nem basztam rá nagyon!

Zoolee

(#182657) ooloo válasza ollie (#182646) üzenetére


ooloo
őstag

Most tényleg ... miért nem lehet értelmesen válaszolni ? Feltett egy kérdést és választ vár . Lehet , hogy kezdő és vannak buta kérdései , de ki nem volt kezdő és ki nem tett fel buta kérdéseket ? Nem kell mindenkit - aki nem a kedvetekre tesz - csípőből leoltani .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182658) Ebit válasza L-e-f-i-e (#182645) üzenetére


Ebit
addikt

A célzás, töltés gyorsítás az elsődleges, a többi ráér.

(#182659) L-e-f-i-e válasza dvids (#182648) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Köszönöm, én is a Bia, sixth sense párosra gondoltam utána meg bizonytalan, de ezek szerint a többi már annyira nem is lényeges. :)

=^-^=

(#182660) ooloo válasza L-e-f-i-e (#182659) üzenetére


ooloo
őstag

Ezen kettő képesség 100% ra való feltornázásával elleszel egy darabig , ha most kezded a legényeket húzni . Mire a 3. képességhez érsz már nem lesz kérdés számodra , hogy mi legyen a következő skill . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182661) ollie válasza ooloo (#182657) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 10-es artyval kezdő, ja.

***

(#182662) kchryss válasza dvids (#182654) üzenetére


kchryss
addikt

Amikor nincs célpont a lősávban és fordulnod kell az artyval akkor a sima utazásnak mindig van szerepe, kevésbé ugrik szét a célzókör, vagyis hamarabb be tudod célozni az új célpontot.
Az offroad-nak csak akkor van szerepe ha mocsárban vagy más puha talajon mész, ha artyval mocsárban kell menekülnöd akkor az már tényleg halottnak a csók.

(#182663) dvids válasza kchryss (#182662) üzenetére


dvids
aktív tag

Igaz, fordulásnál számít.
Viszont én artyval nem csak meneküléskor mozdulok meg, szóval jól tud jönni az offroad driving is.

(#182664) ooloo válasza ollie (#182661) üzenetére


ooloo
őstag

Már le is káderezted ? Jobb vagy mint az AVH valaha . ;] Nem tudhattam , hogy nem kezdő ... akár lehetett volna az is .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182665) L-e-f-i-e válasza kchryss (#182662) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A sima utazásnál azt irja, hogy az egy helyben történő fordulásra nincs hatása, csak ha mozog, így ez esetben az off road tényleg jobb lehet artyra.

Amúgy ez lesz az első 10 es artym, szóval aryt fronton igenis kezdő vagyok, és nem oylan egyszerű ám mint sokan gondolják, jól kell helyezkedni, és figyleni melyik fronton kell beavatkozni, és még akkor is sokszor lutri találok e vagy sem :P

=^-^=

(#182666) ollie válasza ooloo (#182664) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te teteted, vagy tényleg ilyen vagy? Tanácsot kért tier 10-es artyhoz, akkor szerinted honnan tudom, hogy van tier 10-es artyja?

(#182665) L-e-f-i-e_: ha még az artyval való játék is gondot okoz, akkor ez nem a te játékod. És de, igen, nagyon egyszerű a játék az artyval.

[ Szerkesztve ]

***

(#182667) Viktoár válasza ollie (#182666) üzenetére


Viktoár
addikt

Minden tankkal egyszerű játszani. Jól játszani már nem az. ;)

Megszámlálhatatlanul sok csata ment már el azon hogy az atristánk béna volt és a végjátékban nem tudta mit/kit kellene lőni illetve fedezni.Vagy pozíciót váltani mert onnan nem tudja támogatni a megmaradt csapattársait.

Én is azon az állásponton vagyok hogy gusztustalan egy dolog az arty, de ettől még kell hozzá gyakorlat/tudás hogy eredményes legyél vele. Lehet vele ész nélkül puffogtatni csak az szart sem ér. :N

Üdv:Viktor

(#182668) L-e-f-i-e válasza ollie (#182666) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azt szerencsére nem te döntöd el, és sokkal inkább igaz rád ha már ennyire zsigeri alapon zavarnak az artyk a játékban, mellesleg sehol nem írtam, hogy gondot okozna vele a játék, sőt, viszont szeretném kimaxolni a benne rejlő lehetőségeket és gondoltam a játék fórumán erre van lehetőség, de köszi az "építő" hozzászólásokat. :)

Régebben sokat játszottam a játékkal, sose zavartak az artyk, ugyanúgy a játék részei, és nem tegnap kerültek be, tudni kell velük játszani, hisz ha összevissza lövöldözöl akkor hatástalan, és mivel az ellenfélnél is van arty fontos, hogy a csapatodban levő legyen a jobb. legalábbis én így gondolom. :K

=^-^=

(#182669) ooloo válasza ollie (#182666) üzenetére


ooloo
őstag

Tanácsot kért , ahogy fogalmaztad . És mit kapott ?

Mindegy is ... elengedtem . :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182670) popey37 válasza ooloo (#182669) üzenetére


popey37
addikt

azért egy tizes artyhoz minek tanács? előtte van 9, abból jó esetben 5-6-ot kihuzott, tehát nem nullás a legénység, ha meg igen, hááát....

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#182671) ooloo válasza popey37 (#182670) üzenetére


ooloo
őstag

Nem az a lényeg , hogy van x-es arty vagy nincs ... és az sem , hogy kezdő vagy éppen profi. Teljesen szabályos módon tette fel a kérdését . Nem volt benne semmi provokáló . Segítséget lehet kérni a fórumon ? Lehet . Mindenki a legjobb tudása szerint válaszol - ha egyáltalán válaszol - a feltett kérdésre ? Igen . Vagy mégsem? Saját bevallása szerint kezdő ... miért kételkednénk benne ? Amúgy meg itt rengeteg a penge játékos . Miért ne segítenék tanácsokkal azokat , akik kevésbé jók a játékban . Erre is hivatott a fórum . Vagy tévedek ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182672) zozyk válasza Viktoár (#182667) üzenetére


zozyk
addikt

Én is azon az állásponton vagyok hogy gusztustalan egy dolog az arty, de ettől még kell hozzá gyakorlat/tudás hogy eredményes legyél vele. Lehet vele ész nélkül puffogtatni csak az szart sem ér. :N

Végre egy értelmes hozzáállás.... :R :R

(#182673) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Ezzel a kilences franciával nagyon lehet osztani, ha összeállnak a csillagok. Amekkora fostaliga a nyolcas ezen az ágon, akkora király ez a kilences. Minden izzadságcseppet megért, hogy elérjem ezt a tankot.

(#182674) Yofej75 válasza L-e-f-i-e (#182668) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szerintem engedd el...tudod, mindenütt vannak ilyen artyfób emberkék akik arra sem tudnak értelmes magyarázatot adni, hogy mi a bajuk az artykkal de az észt osztják ész nélkül... :DDD

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#182675) ollie válasza Yofej75 (#182674) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én tudok magyarázatot adni, konkrétan azt, hogy nulla ész kell hozzá, cserébe tönkreteszik a játékot. Igen, az arty játékosok miatt sokkal rosszabb a játék.

***

(#182676) wwenigma válasza ollie (#182675) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nulla ész kell hozza... :DDD

A jatekot a goldspammer retardok teszik tonkre. Meg azok akik sirnak az arty miatt mert nem tudnak hulldownba bekempelni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#182677) jr1994 válasza ollie (#182675) üzenetére


jr1994
addikt

Engedd el.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#182679) L-e-f-i-e válasza Yofej75 (#182674) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ó én fel se vettem a hisztijét, igazából megmosolyogtat. :B

Persze mindig is ment az arty sírás leginkább azoktól akik nulla tehetséggel folyamatosan arty free shot helyeken álldogáltak, és csodálkoznak ha belövik őket, sőt 100 alkalom után 101. alkalommal is beáll ugyanoda :)

=^-^=

(#182680) Pug válasza ollie (#182675) üzenetére


Pug
veterán

Az artyk teszik tonkre a jatekot?
Te mivel jatszol? Mert ezek szerint nem a WOTtal.... :DDD

(#182681) Chris0321 válasza ollie (#182675) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha ezt egy moderátor meglátja bajban leszel.

(#182682) kchryss válasza Chris0321 (#182681) üzenetére


kchryss
addikt

Miért, mit írt ami miatt bajban kéne lennie? :F

(#182683) ooloo válasza kchryss (#182682) üzenetére


ooloo
őstag

konkrétan semmit . Egyébként is ... Ő a moderátor . Magát nem fogja kimoderálni . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182684) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma nagyon adta idiotagaming, 0/8 gg
enjoyed

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182685) Chris0321 válasza kchryss (#182682) üzenetére


Chris0321
addikt

Lényegében semmit,-e miatt a semmi miatt már ki tudja hányszor volt komoly vita amit nem egyszer a moderátorok zártak le. Plusz azóta ki tudja hányszor nerfelték az artykat, a legutolsó pach-ben is ha jól tudom. Plusz artyval játszanak a legkevesebben de még mindig ott tartunk, hogy az arty maga a gonosz és az artysok idióták és ezt egy moderátor írja le akinek lezárni kellene a vitát nem elindítani.

(#182686) Yofej75 válasza ollie (#182675) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Mindig is érdekelt, hogy aki szeret sakkozni az miért nem gyűlöli a vezért (királynőt)...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#182687) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#182684) üzenetére


Barret001
addikt

Kíváncsivá tettél :D Mentem 5 kört,mind bukó lett...

(#182688) Atti777


Atti777
senior tag

Az artyknak alapvetően támogató szerepkört kellene betöltenie, nem a sebzésosztót, szóval a leginkább járható út az lenne, hogy szinte teljesen elvennék a sebzést és csak a stun maradna. Tudom hogy a valóságban egy tüzér meg tudott semmisíten egy tankot egy lövéssel, de ez nem a valóság, hanem egy játék.

Sokszor feljön érvként, hogy "tanuld meg, hol vagy biztonságban az arty elől" - ezel az a gond, hogy egy nyíltabb pályán, három artyval kb. sehol. Ja, de, ha elkerülöd hogy spotolódj, akkor jó vagy > irány valami bokor a pálya szélén > campfest. Miközben a WG szerint az arty a camp csökkéntésére van, de valahogy mégis azokat lövik, akik aktívak a csatában. És ez a legnagyobb gond, hogy az ellenséges tankok ellen tudsz aktívan védekezni, az arty ellen nem.

"Az artyk száma csökken" - hát nem éppen. A WG meg az artys személyes küldetésekkel rá is kényszerít, hogy artyzz, ha haladni akarsz a feladatokkal. Személy szerint nem igazán éreztem ingerenciát a fegyvernemhez régebben, de a küldetések miatt el kellett kezdenem. Mostanában nagyon sokszor van 3-3 arty oldalanként, nem igazán látható csökkenés.

A legfőbb gond, hogy a WG csak maszatolgat, azt is lassan. A stun bevezetése nem rossz dolog, de megmaradt a sebzés is, és még mindig vannak artyk a top sebzők között a csatában. One shot már tényleg nincs de 6-700 sebzés még elég gyakra előfordul. Az artyk maximális számát is csökkenteni kellene, a 3 túl sok, pláne mikor mind rád fókuszál.
És lehet itt a fórumon siránkozni / hőbörögni, a WG nagy ívben tesz rá, az egyetlen visszajelzés, amit észrevesznek, az pénz. De amíg hülyére keresik magukat az ötszázadik prémtankkal is, nem hiszem hogy radikálisan módosítanának a játékon.

Ez persze csak az én véleményem, nem muszáj vele egyetérteni.

Путин, иди нахуй!

(#182689) Barret001 válasza Atti777 (#182688) üzenetére


Barret001
addikt

Ha valaki morog az arty miatt,mégsem játszik avval,az a szado-mazo kategória :D
Élvezi ha szivatják. Meg van a lehetőség átállni a másik oldalra.

(#182690) galervin93 válasza Barret001 (#182689) üzenetére


galervin93
őstag

Múltkori akcióban pár rozéfröccs hukk után megvettem a már évek óta kifejlesztett 9-es németet hukk, mondom akkor sok kihagyás után kipróbálom a gyík-módot hukk. Pár napja beléptem, mondom ez meg mi a tök itt a garázsban??? Egy karika nem sok, annyit nem mentem vele, el is adtam gyorsan. :DDD Hát ennyi artyzás jutott nekem, pár évig újra elég is lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#182691) Tarill


Tarill
őstag

O-hot jól agyonvágták 14.5 ről 19.5 lett a töltésidő meg még a lőszert is gyengítették na meg a kurva annyukat.

(#182692) Barret001 válasza galervin93 (#182690) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem nem megy az arty,nem is érdekel.Futottak még kategória. Elfér a kerekes járművek mellett...

(#182693) Viktoár


Viktoár
addikt

Az ász határ naponta változik vagy hetente vagy hogy működik? :)

Nem pedózni akarok a low tierben csak az asszonyt is meghívtam az öcsém mellett ebbe a toborzós programba és ő nem annyira aktív hogy idejében megcsinálja.Így besegítek neki-magamnak. A legjobb tankja a kv1 ezért játszok azzal. :B Tudom nem nagy dicsőség, de szegény ember vízzel főz. :B

Sikerült megszerezni a második csillagot rá. :C

Kiváncsi voltam arra is hogy fejlődtem-e és jobb lenne-e a statom ha újból kezdeném a játékot. Persze nem fogom mert annyit nem ér. Hát ég és föld a sajáti accom és most az asszonyé. :C

Üdv:Viktor

(#182694) Raysen623


Raysen623
addikt

Nagyon érdekesen működik ma a játék. Rápakoltam egy távcsövet a T34-re, ennek ellenére a pofámban jelenik meg a T44 és kilő. Reagálni sem volt időm. A lagos szervert meg dugják fel maguknak.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182695) kchryss válasza Atti777 (#182688) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon szépen összefoglaltad. Minden mondatoddal egyetértek.

(#182685) @Chris0321:
Teljesen kulturáltan leírta a véleményét amivel lehet egyetérteni vagy nem egyetérteni. A vita nem rossz dolog ha értelmes mederben folyik és nem megy át személyeskedésbe.
Amit nem értek, hogy miért az arty vált ki mindig ilyen indulatokat. Ha leírom, hogy a tédézéshez nem kell sok ész, mert csak hátul csücsülsz egy bokorban és sütöd a pecsenyédet akkor abba senki nem köt bele. Ha ugyanezt az artyról írja le valaki akkor meg elszabadul a pokol.

(#182693) @Viktoár:
Ász határ és a kiválósági jelhez az elvárt értékek is naponta frissülnek reggel amikor a szerver újraindítás van.

(#182696) Barret001 válasza Raysen623 (#182694) üzenetére


Barret001
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#182697) Barret001 válasza Viktoár (#182693) üzenetére


Barret001
addikt

4 év alatt 227 meccs? Nagyon érdekelheti a játék...
Gondolom csak Te játszol az accounttal.

[ Szerkesztve ]

(#182698) BÁ Nutrition válasza Barret001 (#182687) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

JgTig.8,8 cm 2/11
Skorpion G 1/8
Obj. 430 1/6

4/25 thank you

szuper session volt, igazan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182699) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#182698) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ma valszeg mindenkinek szopórollert ad a WG :DDD

WOT: kissio

(#182700) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#182698) üzenetére


Barret001
addikt

Szerintem beállítottad az egyéni rekordodat... Nekem a legjobb azt hiszem 14% winrate :D Természetesen mínuszban!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.