Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#183701) inferno88 válasza AlexHerceg (#183695) üzenetére


inferno88
őstag

Hát igen. Pozitívum, hogy jöhetnek még jó kis 7-es 8-as tankok.

Semper fi!

(#183702) h1mpi válasza inferno88 (#183700) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Biztos, hogy fix lesz a festése, mint a GF tankoknak.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#183703) Jokerdapro válasza AlexHerceg (#183695) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem feltétlen. Megeshet, hogy reggel egy lazább ajánlat van, (mint most a francia fcm pak) este pedig a jobb cuccok. Este azért mégis csak több játékos van. :)

[ Szerkesztve ]

(#183704) L-e-f-i-e válasza Dr.Én (#183696) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A kreditet én is sokallom érte, viszont ez a tank megvan nekem és valóban nagyon op. Akinek a winrate meg ilyenek a fétise azoknak ez is tökéletes választás, szemből nehezen belőhető, az ágyúja, gyors, pontos, egyetlen hátránya hogy nagyon lassú, minden másban a tierje felett áll. :)

=^-^=

(#183705) Dr.Én válasza L-e-f-i-e (#183704) üzenetére


Dr.Én
veterán

Akkor ugyan olyan op mint a kis fraszia lefety tank!!! :D
:R

WOT: kissio

(#183706) Viktoár


Viktoár
addikt

Én reggel behúztam a francia pak 40-et mert a kilences td-nél járok és elég skillezetlen a legénység, Meg ugye a skilleket nem 9-10 -be kell a legénységre kihúzni. :DDD

Szóval nekem kapóra jött, tegnapi nap összességében összelőttem 4 millát szóval annyira nem sajnáltam rá a kreditet. A bulldognak nem láttam értelmét csak porosodott volna mint ahog y atöbbi light tankom.

Talán még funolgatásra is jó lesz. :K

Üdv:Viktor

(#183707) egyedülülő válasza inferno88 (#183694) üzenetére


egyedülülő
őstag

"Ma IS-6B vagy T-34B-re számítottam. Feldughatják a kis pik-pak prémjüket, főleg ennyiért. Max 500-at érne."

Halmozottan magyar hozzáállás. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#183708) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Nem játszottam már egy éve, de ezért az akcióért tuti felmegyek, hátha bejön egy 8-as prém. :D

(#183709) inferno88 válasza egyedülülő (#183707) üzenetére


inferno88
őstag

Nem magyaros hozzáállás volt, ne dögöljen meg a szomszéd tehene, de az fcm pikpak nem kő.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#183710) lacibacsi válasza IMIIKE1998 (#183708) üzenetére


lacibacsi
addikt

Biztosan jön MÉG. Tegnap is az volt... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#183711) sith7


sith7
nagyúr

Milyen tankoknak van black verziója ?

pl. ha lenne black T34, az játszható még a jelenlegi metában ?

(#183712) sanya53


sanya53
aktív tag

(#183713) IMIIKE1998 válasza lacibacsi (#183710) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Csak már azt sem tudom, hogy melyiknek van prémium kredithozama. :D

(#183714) ooloo válasza egyedülülő (#183707) üzenetére


ooloo
őstag

Ne Magyarozz , az itt TILOS ! Végtére is Magyar fórumon vagy . Látnád a többi nációt ... élükön a Németekkel . Még a sza...t is megenné , ha nem lenne büdös .

sith7 : Szerintem igen . Tegnap volt egy afférom ezzel a tankkal . A Mauschen tornyát úgy ütötte be alap lőszerrel mint a huzat . A tornya szemből nagyon jól védett .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183715) egyedülülő válasza ooloo (#183714) üzenetére


egyedülülő
őstag

Arra utaltam, hogy creditért lehet venni prémgépeket és még akkor is fanyalgás van. Amúgy meg általánosságban is megy a sírás sokszor szerintem ok nélkül, de ezt a fórumon már sokan leírták előttem is.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#183716) MaximPeti válasza Viktoár (#183706) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Következő pach-től kreditért lehet majd legénységi xp-t boostolni. Ez a prémium tankban való legénység képzés értelmetlenné fog válni szerintem.

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#183717) ooloo válasza egyedülülő (#183715) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván ... ha a Magyar szót kihagyod , egy büdös szót nem szólok .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183718) Jokerdapro válasza MaximPeti (#183716) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Öööö tessék? Erről van valami link mert én ilyenről nem tudok. :U

Szerk: fanyalgás mindig van, és lesz is. Sosem lesz elég jó mindenkinek. Meg persze vannak olyanok is akik már zsigerből tolják... jah és ajánlom a wotinfo látogatását, a komment szekció általában zseniális! ;]

[ Szerkesztve ]

(#183719) ooloo válasza Jokerdapro (#183718) üzenetére


ooloo
őstag

Nem hülye a WG ... bármit hoz be , azzal nem fog keresztbe tenni a prém tankoknak . Ha hoz is bármi újítást , az a prém tankok előnyét nem fogja csorbítani . Szvsz.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183720) sith7 válasza ooloo (#183714) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

Következő pach-től kreditért lehet majd legénységi xp-t boostolni. Ez a prémium tankban való legénység képzés értelmetlenné fog válni szerintem.

és ha a prémtankban is bekapcsolod ezt az opciót ?
akkor az dupla :))

amúgy meg én sem hinném, hogy az egyik fő bevételi forrását megöli

(#183721) Viktoár


Viktoár
addikt

A lényeg hogy bármit is fognak variálni, a prémtankban gyorsabban fognak fejlődni a legények és több kreditet fogsz keresni. Különben értelmetlenné válna az egész prémtankos szekció.

Ezekkel a tartalékos bónuszokkal már így taccsra vágták a játékosállományt.

Kb 700 csatával kihúzhatsz egy egész ágat, bekapcsolt tartalékkal,prém fiókkal. :U

Üdv:Viktor

(#183722) #77646080 válasza MaximPeti (#183716) üzenetére


#77646080
törölt tag

Kérlek, adjál ehhez valamilyen forrást (linket). Érdekel, honnan ered az információ.

(#183723) Warton válasza #77646080 (#183722) üzenetére


Warton
őstag

[link]

Alul lehet látni, hogy ezeket a training bookleteket creditért is meg lehet majd venni. A konkrét összegek azonban ki vannak satírozva.

[ Szerkesztve ]

(#183724) Simulacrum válasza sanya53 (#183712) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Benéztem, hogy mi a helyzet a WoT-tal, úgy látom brutál nagy baj lehet, ha már ilyenek mennek. :)

(#183725) #77646080 válasza Warton (#183723) üzenetére


#77646080
törölt tag

Köszönöm.

(#183726) Jokerdapro válasza Warton (#183723) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hmm, köszi! Érdekes, bár most csak végig szaladtam rajta, ahogy látom lehet kapni ilyen cuccot a tervrajzokhoz hasonlóan is. :) (a tévedés, félre olvasás jogát fenntartom! :P )

(#183727) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hétvégi küldetések
már csak az a kérdés, milyen szopórollert kapunk mellé :U :DDD

WOT: kissio

(#183728) sith7 válasza Dr.Én (#183727) üzenetére


sith7
nagyúr

Tiszta véletlen, hogy 12 óránként "adnak" prémtankot, és a küldetést is csak prémtankkal lehet megcsinálni :D

(#183729) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Amúgy dióhéjban melyik 8-as prémiumokat éri meg megvenni heavy/med viszonylatban? :R

(#183730) inferno88 válasza IMIIKE1998 (#183729) üzenetére


inferno88
őstag

Én listámban ezek a prémek a jók:

Heavy: IS-3A, Defender, Löwe, AMX mle 49, Somua SM, T26E5, 50TP prototyp.

Med: Lorr 40t, Revo(határeset a jelenlegi ellenfeleknél, de még jó), T44-100, T54mod1(előbbi még mindig jobb), Super Pöri, Progetto, Cent 5/1, Hype59, Lansen, Primo Victoria

Semper fi!

(#183731) IMIIKE1998 válasza inferno88 (#183730) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi, akkor ezek közül ha valamelyik lesz a héten, akkor megveszem. :R

(#183732) sith7 válasza inferno88 (#183730) üzenetére


sith7
nagyúr

Hype59

ha nem elírás, akkor :C :DD

(#183733) inferno88 válasza sith7 (#183732) üzenetére


inferno88
őstag

Azért elég sok milliméter van a H és T között. Az ujjamnak nincs akkora a szórásképe, még a 25% RNG-vel sem. :DDD

Semper fi!

(#183734) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

T100-LT vagy AMX 13 105?

Az orosz light vonalon semmi tapasztalatom nincs, viszont francia vonalon igen. ELC-t nagyon szeretem, a 13 57 meg egyenesen imádnivaló! Viszont a T100-LT-ről regélik hogy a legjobb tizes light. Olykor meg visszaolvasván az AMX 105 is kapott dícséretet! Az AMX-hez lennének legényeim is! Ez alapján help! :R

LT küldik meg valami fun érzésre is szükségem van! Ez lenne az 1. X-es lightom. :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#183735) Pakmara válasza Carasc0 (#183734) üzenetére


Pakmara
őstag

A héten Skill egyik videójában ezt a két lightot hasonlította össze. Ha jól rémlik azt mondta hogy az orosz jobban megfelel a metának ill. a kerekes 10-es is erős, de neki 13 105 jön be jobban mert szereti a tárasakat.

(#183736) kchryss válasza inferno88 (#183694) üzenetére


kchryss
addikt

Nem is rossz ötlet. eladom a 907-em, VK72-m, 121b-m, chieftain-em aztán majd visszaveszem őket ha lesz rá kreditem. :DDD

(#183712) @sanya53:
Ezek a tankok kerültek be a tegnapi patch-csel a játékba. Ez viszont nem jelenti feltétlen azt, hogy a fekete piaccal jönnek. Szerintem nem ezek lesznek és szerintem nem is lesz mind a 14 prém tank.
Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy most rakják be fekete piaccal kötvényért a játékból kivett tankokat (FV TD, FV heavy, Foch).

Ezzel az egész fekete piaccal csak azt sajnálom, hogy a ruszki acc-omat nem fejlesztettem már fel olyan szintre hogy most vásárolni tudjak. Pedig milyen jól jött volna ott pár potya prém tank. Viszont ahogyan most a WG a játékhoz áll nem hiszem, hogy ez utolsó lehetőség volt. Mostanában tényleg két kézzel osztogatnak minden jót. Nagyon meg akarják tartani az új játékosokat ami nem is baj. :)

(#183734) @Carasc0:
Ahogy az előttem lévő hozzászóló írta a három legjobb 10-es light az amx, a t100lt és a kerekes. Nehéz összehasonlítani őket, mert nagyon eltérő stílus mind a három. Van akinek ez jön be van akinek az.
Az amx-ben és a t100lt-ben közös az, hogy az egész ág a hozzájuk vezető úton nagyon jó tankokból áll. Gyakorlatilag nincs szenvedős tank ezen a két ágon, 5-től 10-ig mind jó a saját szintjén és jól is vannak egyensúlyozva. Ellentétben a kerekes ágon például elég sok a hajtépős jármű.

[ Szerkesztve ]

(#183737) ooloo


ooloo
őstag

Amolyan végkiárusítás feelinget érzek . Kár lenne ezért a remek játékért . Ha mégis megy a levesbe ( remélem nem a közeljövőben ) , akkor lesznek fejlesztők , akik rámozdulnak az űrre , amit a játék hagy maga után .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183738) Viktoár válasza ooloo (#183737) üzenetére


Viktoár
addikt

Űr még most is van, messze nem tökéletes a játék. :DDD

Üdv:Viktor

(#183739) kchryss válasza ooloo (#183737) üzenetére


kchryss
addikt

Épp ezért van ruszki acc-om. :DDD
Amikor az eu szerveren lehúzzák a rolót akkor a ruszki szerveren még évekig menni fog a bolt. 10 szerver van ott. Van egy jó oldal amin meg lehet nézni a wot szerverek játékosszámának alakulását. Azt is mutatja melyik szerveren éppen hányan vannak online: stats.wotapi.ru

Az elmúlt 1 év az eu és a ru szerveren:

Ru szerveren még mindig 300e körül van az átlag játékosszám naponta. Ennek ellenére ott is megy ez a fekete piac akció szóval nem hiszem, hogy azért rakták volna be, mert válságban lennének.

(#183740) ooloo válasza Viktoár (#183738) üzenetére


ooloo
őstag

Persze , hogy nem az ... szerintem soha nem is volt az . De minden hibájával együtt szerethető . És mindenki tegye a szívére a kezét , aki játszik a játékkal és látogatja a fórumot . Hiányozna ez a sokat köpködött , gyalázott játék ?

kchryss : Nem azt írtam , hogy válságban vannak , csak azt , hogy olyan érzésem van . Eddig nem voltunk hozzászokva , hogy hetente vagy szinte naponta kapunk "cukorkát" .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183741) IMIIKE1998 válasza ooloo (#183737) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mondják itt, hogy a War Thunder jobb, de szerintem nagyon más a 2 játék. Nekem a wot jobban bejött mindig.

kchryss: És az orosz szervereken nincs nagy pinged?

[ Szerkesztve ]

(#183742) popey37


popey37
addikt

a t110 E4-nek csináltak valamit az ágyújával mert 150 méterről fullra beszükülve 4x alálőttem a tanknak, az 5. lövést direkt feljebb céloztam, az meg elment a holdba.
annyira jó hogy hozzányulkálnak mindenhez sutyiba.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#183743) kchryss válasza IMIIKE1998 (#183741) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs nagy pingem. Sőt a ru3-as szerver Németországban van, azon jobb a pingem mint eu1-en vagy eu2-n. Csak érdemes olyan szervert választani ahol sokan játszanak, mert ott jobb szokott lenni az mm, a ru3-on meg általában kevesebben szoktak lenni.
Egy region changer nevű pici mod-ot használok így fel sem kell telepítenem a ru klienst. Elég felraknom ezt a mod-ot és az eu kliensemmel beléphetek a ru szerverre. Mutatja a pinget is, de csak hozzávetőlegesen.

Eu2-n például hiába ír 51-et biztos hogy magasabb szokott nekem lenni, nincs túl jó net-em.
Ru 1-2-3 mindig jól játszható 100 alatti pinggel, de igazából 200-as pinggel sem lenne katasztrófa játszani.
Windows parancssorból megpingelheted az összes wot szervert aztán megnézheted hova mennyi a pinged:
ping -n 10 login.p1.worldoftanks.eu
Ez a parancs például 10x pingeli meg az eu1-es szervert.
eu1 címe: login.p1.worldoftanks.eu
eu2 címe: login.p2.worldoftanks.eu
ru1 címe: login.p1.worldoftanks.net
Innentől meg ha a "p" utáni számot növeled sorban jönnek az adott ruszki szerverek 10-ig csak az a lényeg hogy .net a ruszki szerverek címének vége.

[ Szerkesztve ]

(#183744) IMIIKE1998 válasza kchryss (#183743) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ez érdekes. Én fps-ből megelégszem 45-tel is, de 80-as ping felett már nehezen tudok játszani. Valahogy engem zavar, megérzem a különbséget.

(#183745) sanya53 válasza kchryss (#183736) üzenetére


sanya53
aktív tag

Egy szóval sem mondtam, hogy ezek lesznek.
Ezt a wotinfo.hu hozta le, nem én találtam ki.
Ha nekem volna 907 a büdös életben sem adnám el az tuti. :Y
Jó neked, hogy meg van inkább örülj neki és szopasd vele a népet. :K

(#183746) Jadro válasza kchryss (#183743) üzenetére


Jadro
veterán

Simán az EU-s accoddal tudsz menni Ru szerverre így? Vagy bilibe lóg a kezem? :)

sanya53: Az ugye megvan, hogy vissza tudja venni utána?

Más: King Tiger - ha az lesz - megfontolandó? Még most kezdek utánakeresgetni. Eddig azt néztem mit tudnék eladni. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#183747) IMIIKE1998 válasza Jadro (#183746) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Szerintem úgy értette, hogy van külön accja az orosz régióban, csak nem kell két klienst használnia, csak felhasználót vált.

(#183748) kchryss válasza Jadro (#183746) üzenetére


kchryss
addikt

Természetesen nem az eu-s fiókommal játszom a ruszki szerveren, azt nem lehet megcsinálni sajnos. Úgy van ahogy a fórumtárs írja, csináltam ruszki fiókot csak nem kell leszednem a játékot újra hanem 1 klienssel beléphetek ide is meg oda is az arra alkalmas fiókkal.

(#183745) @sanya53:
Egy szóval sem írtam hogy te találtad ki. A cikket linkelted a cikkre reagáltam.

(#183749) Jadro


Jadro
veterán

Tegnap az első black marketes tank tényleg elfogyott? Mert Az Fcmpak amilyen sebességgel fogyott reggel, most annyira nem mozdul és még több mint 1400 darab van belőle. Mintha igazából nem is tudna elfogyni. Kicsit marketingfogásnak érzem ezt a számlálót. :)

Aztán majd az arany type-nál tuti rámcáfolnak. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#183750) sith7 válasza Jadro (#183749) üzenetére


sith7
nagyúr

Az első sokkal jobb tank volt, mint ez

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.