Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#183451) ooloo válasza Raysen623 (#183447) üzenetére


ooloo
őstag

Sok mindennel nem vagyok tisztában , de egy biztos . A játék ad és elvesz . Egy jól megírt program , ami figyelembe vesz mindent és annak függvényében pattannak le rólad a lövések vagy nem , találnak célba a lövéseid vagy nem és kapod a -25% RNG-t vagy nem . Lehet széllel szemben hugyozni , de nem érdemes . :N

A tévedés kockázatát fenntartom !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183452) Gyuri27 válasza popey37 (#183448) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem mostanság nemigen 50% wr fölötti nap.
Nem is érdekel.
Mint ahogy az se hogy t6-7 megint +1t-vel zár nap mint nap (1,3-1,5).
Azaz fasza lett az mm. Pont mint rég.
Ha meg felhúz ez a fos és t10. Akkor se vagyok top tank mert akkor meg full 10-es csata.
Mindegy. Csinálom a chimerás küldiket. Meg az m10 küldiket. Wn8 meg wr leccarva. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#183453) Raysen623 válasza ooloo (#183451) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem végül a tortoise-al sikerült elforgatnom a kockát. Normál csatán szétkúrtam vele mindent ami szembe jött :D Utána az utolsó frontline is győzelem volt, és itt hagytuk abba...a csúcson :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#183454) ooloo válasza Raysen623 (#183453) üzenetére


ooloo
őstag

Látod ... borúra derű . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183455) Injun


Injun
aktív tag

Hogyan kell artival TD módba váltani?

(#183456) KISDUCK válasza Injun (#183455) üzenetére


KISDUCK
addikt

F1-t lenyomod írja a bill. kiosztást, de ha jól emlékszem "G"-vel lehet váltani nézetet.

(#183457) kchryss


kchryss
addikt

Frontline-ban szerintetek dezertálnak az emberek ha nem úgy alakul a csata ahogy szeretnék az elején?
Alig telt el 5 perc belőle és már több mint a fele csapatnak nem maradt tankja, gyakorlatilag egyik szektorba sem volt értelme mennem, mert mindenhol túlerőben volt az ellenfél. Kizárt dolognak tartom, hogy dezertálás nélkül ilyen gyorsan elfogyjon mindenkinek a tankja.

5k sebzéssel top3 sebző lettem a mi oldalunkon, legtöbb kill, miközben csak lightokkal mentem. Természetesen tábornok nem lett senki, mert túl rövid volt a csata.

(#183458) jimmy74 válasza kchryss (#183457) üzenetére


jimmy74
őstag

Azért ez nem semmi :DDD
Érthetetlen számomra a dezertálás mert ha látni vereség lesz attól még könnyen lehet pontokat szerezni.
Én hétvégén teljesítettem amit lehetett vagyis 6-os szint és csak a kövi szezonban haladhatok tovább,pedig a kettes szinttel kezdtem elég hamar letudtam.

WoT:jimmbo

(#183459) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Kaptam egy Skorpió G-t a kis accountomra ajándékba 7 napra. :)) Azt írták hogy a levél utantol szamolodik, jó hogy most még 5 napig nem nagyon tudom tolni....de hátha lehet majd festés nelkulire cserélni egyszer.... ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#183460) inferno88 válasza Raysen623 (#183431) üzenetére


inferno88
őstag

Tier6-ban a SU-100Y 440-et lő 196 átütés mellett, golddal pedig 510-et 175 átütés mellett, csak hogy elrontsam a napod :DDD

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#183461) #77646080 válasza wwenigma (#183459) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, nekem is most érkezett róla e-mail. Aktiválom a kis fiókban, elfér rajta. 🙂

(#183462) lacibacsi válasza kchryss (#183457) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem dezertálnak, hanem egészen egyszerűen várakoznak. A játékban öt percenként nyílik meg egy újabb tank elérhetősége. Ha az első öt percben kilőnek, akkor még nem áll rendelkezésre a következő tankod. Ilyenkor vannak ezek a csodás helyzetek, hogy 2-3 ember szaladgál egy fronton...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#183463) Raysen623 válasza inferno88 (#183460) üzenetére


Raysen623
addikt

Az orosz oldalon már megszoktuk az ilyen jellegű perverziót ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#183464) Bobyjack válasza kchryss (#183457) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Megvan ennek az oka. Sajnos a WG nem rakott be korlátot, hogy minimum 3-4 tier 8-as tankod legyen ennek a módnak a játszásához. Ezért van nagyon sok olyan játékos, aki bérelt T44-FL-el nyomja és ez az egyetlen tankja. Vagy esetleg helyette van neki egy darab pénzért vett prémje. Ha ez elhullik, akkor darantáltan 5 percet várakozik, mert fizikailag nincs mivel bemennie. Tény, hogy a berakott screenshoton nagyon durván sok elhullott játékos van, ennyit még közelítve se láttam egyszerre.

Vicces, hogy tegnap rám is írt este pont egy ilyen. Vesztettünk, de első lettem a csapatban, erre megkaptam a csapattárstól, hogy mekkora reroll k*cs*g vagyok . LOL, nálam kevésbé nehéz rerollnak lenni. Egyébként az illető 30-ból 27-ik lett a csapatban. 1.5k csata 0 db 8-as tank, csak a bérelt T44. Sok értelme van így Frontlineozni.

[ Szerkesztve ]

(#183465) DVlad válasza popey37 (#183335) üzenetére


DVlad
őstag

Nekem az a tapasztalatom, hogy támadóként többször nyerek. Vagyis általában a támadók nyernek.
Nálatok mi a stat ezzel kapcsolatban?

(#183466) inferno88 válasza Bobyjack (#183464) üzenetére


inferno88
őstag

Amúgy erre még nem is gondoltam. Elindulni egyetlen 8-as tankkal FL-be. :W

@Raysen623: Most meg is jött a kedvem, hogy elővegyem a nagy dobozt és osszak párat azzal a tengerészeti löveggel.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#183467) CirrMee válasza jimmy74 (#183458) üzenetére


CirrMee
addikt

Érthetetlen számomra a dezertálás mert ha látni vereség lesz attól még könnyen lehet pontokat szerezni.

Szvsz pedig van az a pont, ahol az idegrendszered épsége miatt jobban megéri 'desszertálni.
Tegnap EU 1 -en folyamatosan olyan meccsekre dobált este, hogy a hajam is égnek állt. Kb. 10 perces meccsek, max 5-6 ezres sebzések (!) mindkét oldalon. Szokásos hordabarmok kerekes g*cikkel. Ha támadóknak jutnak ezek, akkor már a meccs elején automatikusan távoznak az egyik szomszédos szektorba, volt rá példa, hogy pár percen belül kiürült a B ahol voltam, mert az A szektorban volt kedvük száguldozni. Nálunk meg maradt pár tapasztalatlanabb játékos küzdeni.

Védőként is simán megcsinálják, mert lóf*szt nem védenek, helyette hagyják bebukni az első vonalat, csak hogy utána bemehessenek a támadók spawnja mögé, és kedvükre száguldozva lövöldözhessenek. Természetesen a kerekes sz*rokat kilőni alig lehet, ha eltalálod, lepattansz, vagy picit meglassulnak pár másodpercre. Cserébe ők 90% -os aránnyal eltalálnak, miközben vindízelt' megszégyenítő módon kétszázzal repegetnek a terepen...

Természetesen nem csak ezek segghülyék, olyan is volt, hogy védőként B -ről indultunk, majd nem sokkal a kezdés után azért buktunk, mert a szektor fele a folyamatos támadások ellenére fogta magát, és átment az A -ra, mert csak.

Én is azon vagyok, hogy változtatások kellenének. Osztom azt a véleményt, hogy tanulatlanok ne nagyon jöhessenek be, ha egyszer tanulatlanul (alapesetben) eleve nem kezdhet senki mondjuk tier8-9-10 -es gépekkel a fán. A kerekes sz*rokat is jó lenne létszámban erősen leszabályozni, hogy ne tudjanak hordázni. Plusz nem ártana megoldani azt is, hogy a védők védjenek, és ne a támadók által korábban elfoglalt szektorokban szántsanak, mert ott nyugi van, és előtt utóbb úgyis téved oda valaki. Valami figyelmeztető rész sem ártana, ha valamelyik szektorban durván felborul az egyensúly a létszámok miatt (vagy büntetésből ott pl redukálni arányosan a foglalást/védési pontokat).

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#183468) Bobyjack válasza inferno88 (#183466) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Sajnos ez a rendszer és jelenleg minden joga megvan egy játékosnak, hogy így tegyen. Ez egyértelműen a WG hibája. Nagyon egyszerűen lehetne korlátozni az ilyen játékosokat.

A másik oldalt is megértem természetesen, aki kihasználja ezt a rossz szabályt. Ott van egy tök béna accounttal, de így kegyetlen mennyiségű kreditet tud összefarmolni. Prémium nélkül egy héten lightos játékkal milliókat tudsz profitálni így. Miért ne használná ki?

(#183467) CirrMee: Én nem tartom hibának, ha egy másik zónába átmész. Sőt szerintem kifejezetten hasznos ha lighttal adaptálódsz a helyzethez. Én például C-t mindig ott hagyom egyből védőként. Támadóként máshova rakom be magam miután meghalok, mert az egy teljesen elbaltázott zóna, állóvíz támadóként és védőként is. Azt az egyet büntetném, amikor olyan zónából megy el valaki védőként ahol már eleve látványos túlerőben vannak a támadók, az nálam halálos bűn. Ennek ellenkezője szintén nagy állatság, amikor C-t 15 tank fogja, úgy hogy 4 támadó van ellenük és örülnek a fejüknek, hogy milyen ügyesen el tudják tolni a vonalig a támadókat. De közben a másik négy zónát simán letolják...

Szerintem a hatékony támadáshoz egyértelműen kell, hogy 1-2 tankkal több támadó legyen egy adott zónában. Sokkal könnyebb helyet csinálni a foglaláshoz így. Tegnap volt egy támadó csatám, ahol egyetlen bázist se foglaltunk el rendes játékidőben, annyira rossz volt a csapat. Sikerült egy hosszabbítást kiharcolni, azzal elfoglaltunk még 2 bázist, de ennyi volt, kifújt.

[ Szerkesztve ]

(#183469) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Fb csoportból emeltem át, nem néztem meg hogy mit ad, vagy milyen küldetés. Aki tud róla valamit az majd firkantsa már ide. :)

"Bonus: tengelyhatalmak: MONTEAXIS
Bonus szövetségesek: MONTEALLIEs

vagy ez vagy az a kettő közül az egyiket tudod felhasználni azt még nem tudom hogy milyen küldetések hez jut vele az ember"

(#183470) Bobyjack válasza Jokerdapro (#183469) üzenetére


Bobyjack
senior tag

[link] Személyes tartalékokat, garázshelyeket, emblémákat. Nem nagy eresztés.

(#183471) CirrMee válasza Bobyjack (#183468) üzenetére


CirrMee
addikt

Félreérted.
Nem az a bajom, hogy át lehet járni - ezzel soha nem volt bajom, és a játékmód egyik legjobb pontjának tartom.

Azzal van a bajom, amit elkezdtél részletezni, hogy indokolatlanul nagy létszám vándorol rövid időn belül. A támadó oldalt még csak meg tudod magyarázni azzal, hogy ők a támadók, és a foglalás a céljuk. Viszont már itt is nagyon fel tud borulni az egyensúly. A játékmódnak nem ez a lényege, nem ezért van átjárási lehetőség, hogy 30 támadó (köztük egy rakás kilőhetetlen "nídforszpíd" kerekes sz*r) álljon szembe 10 szerencsétlen védővel.

De írtam, hogy megcsinálják a védők is, ráadásul akkor is képesek tömegével továbbállni, amikor nincs igazán okuk rá (még csak a foglalás elején járnak, lövik is vissza a foglalókat, de képes akár a védők fele átmenni a szomszédba, mert csak). Tegnap egy alkalommal közel 40 védő volt az A -n (szemben 10 gép sem volt), miközben a B -t meg pillanatok alatt foglalták, azonnal kinyírták a megmaradó védőket, majd újabb pár perc alatt a kerekesek már kivégezték az E -t is, 5:30 körül pedig már a harmadik üteget álltak neki szétszedni...

Az biztos, hogy valamit kell majd kezdeni a játékmóddal, mert egyre gyakrabban futok bele hasonlókba, és egyre többen kezdik megutálni az ilyenek miatt.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#183472) ako001 válasza CirrMee (#183471) üzenetére


ako001
aktív tag

"Tegnap egy alkalommal közel 40 védő volt az A -n (szemben 10 gép sem volt), miközben a B -t meg pillanatok alatt foglalták, azonnal kinyírták a megmaradó védőket"
Trollmode on:
A számokból ítélve át állt pár támadó:-DD
Trollmode off.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#183473) lacibacsi válasza ako001 (#183472) üzenetére


lacibacsi
addikt

:))

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#183474) Warton válasza Bobyjack (#183470) üzenetére


Warton
őstag

Ki a kicsit nem becsüli...

(#183475) Bobyjack válasza Warton (#183474) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jogos, nagyon negatív vagyok mostanában. :R

(#183476) Barret001 válasza Bobyjack (#183475) üzenetére


Barret001
addikt

Ilyen ez a WOT.

(#183477) Viktoár


Viktoár
addikt

Na mentem 4 kört a rangsorolt csatába. Négyszer kikaptunk 15:4-re és mindenki full golddal nyomja. Ez végig ilyen vagy csak a kezdők szerencséje? :DDD

Üdv:Viktor

(#183478) wwenigma válasza Viktoár (#183477) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az a lenyeg hogy Top3-ba legyél vagy mi ad chevront. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#183479) Dr.Én válasza Viktoár (#183477) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én az IS-7 amit be vetek mindig és igen, 17 gold lőszer van benne, amit használok... Ki probalom az M92 arty...
Illetve obj 430 es Kranvagn hogy szuperál majd...
Bár amilyen béna vagyok nem jutok nagyon fel...

WOT: kissio

(#183480) Viktoár


Viktoár
addikt

Én szuper konkival gurultam, eddig mindig benne voltam a sráf megartós mezőnybe. Csak sráfot nem szereztem mert bukó volt mind és így csak az első kap. Prémium lőszer nélkül nehéz több sebzést összeszedni mint a többiek. Na majd este betárazom én is a prémium lőszert.

Most ötödikre sikerült egy sráfot szerezni. :C

Ezek közül melyik tankot erőltetnétek rangsorolt csatára?

Üdv:Viktor

(#183481) Bobyjack válasza Viktoár (#183480) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Régi meta szerint SupConq, IS7. Ha változtattak az XP mechanikán, akkor a következő napokban elválik jelenleg mit érdemes vinni. Sajnos tényleg sok goldot kell vinni, komoly hátrányban van, aki nem így tesz, mert szinte mindenki azzal lő vissza.

(#183482) Pug


Pug
veterán

Maus valoban hasznalhato ranked-re, vagy csak WG marketing?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#183483) Viktoár válasza Bobyjack (#183481) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor megpróbálom azokkal a tankokkal. :R

Pug: Szerintem szétgoldozzák azt is de próba cseresznye. :K

Üdv:Viktor

(#183484) #77646080 válasza Pug (#183482) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az új ("kísérleti") XP számítás szerint kedvez neki, ha sokat tud pattintani - így lehet, hogy valóban értelmet kap az Egér.

(#183485) kchryss válasza Bobyjack (#183464) üzenetére


kchryss
addikt

Nem is értem, hogy miért nem adnak lehetőséget több prém tank bérlésére kreditért frontline-hoz. Csak nyerne vele mindenki, még ők is. Mondjuk 1 millió kredit lenne egy 8-as prém tank 1 hétre és csak frontline-ban lehetne használni. Jelenleg csak aranyért lehet bérelni ami nem jó megoldás.
- A kezdők nyernének vele, mert:
1) simán visszahozná a kreditet amibe kerül
2) 1 tank helyett végre 3-4 tankot tudnának váltogatni
3) frontline jó terep ahhoz, hogy megtanuljanak játszani (gyenge pontok, tank irányítás, páncélhasználat, taktikai elemek mint pl flankelés, mindezt sokféle szituációban pörgősen az újjáéledés miatt gyakrabban és tét nélkül)
4) könnyen jutnának jó legénységhez, az EBR-rel én randomban egy kört sem mentem még, csak frontline-ban játszom vele a kapott bia-s legénységgel és 4x2 óra játékkal már ki is húztam rá egy újabb skillsort prém fiók nélkül, mire vége lesz az összes idei epizódnak már lehet 5 skilles lesz a legénység ;]

- Mi, tapasztalt játékosok is nyernénk vele, mert:
1) ígyis-úgyis bejönne az újonc játszani akkor már ne 1 tankkal tegye ezt meg hanem többel, így ritkábban kerülne 5 percig parkolópályára és hozná ezzel hatalmas hátrányba a csapatot
2) sokkal jobb ha frontline-ban tanulnak az újoncok mint ha élesben randomban tennék ezt, én nem is szoktam felhúzni magam azon ha bénáznak frontline-ban, csak az szokott bosszantani ha túl hamar vége a csatának miközben mehetne még sokáig, de amúgy az előző napokban elégedett voltam, mert a csaták 70%-ában megszereztem az őrnagy vagy a tábornok rangot, engem meg csak ez érdekel
3) ha a frontline miatt gyorsabban megtanulnak játszani az újoncok annak a randomra is pozitív hatása lesz a jövőben
4) mi is bérelhetünk tankokat így tesztelhetnénk hogy megéri-e megvenni, mennyire áll kézre, vagy lehetne azért bérelni mert legénység kéne valamelyik ághoz amihez amúgy nincs prém tankunk

A WG is nyerne vele, mert:
1) kiegyenlítettebbek lennének a csaták, kevesebb lenne a panasz
2) eleve azon munkálkodnak hogy az újoncokat felzárkóztassák, ez ideális terep lenne hozzá
3) a bérelt tankok végleges megvásárlásához adnának 15%-os kedvezményt valószínűleg többen vásárolnának ha előtte ki tudnák próbálni a tankot

(#183467) @CirrMee:
Egyértelműen az EBR az egyik legjobb tank ehhez a módhoz. Én is azzal játszom pedig én is utálom a kerekeseket. Ekkora pályán hatalmas előny az ilyen szintű mozgékonyság.
Nem könnyű egyébként jól játszani velük, nem az a bajom velük, hogy opék lennének, mert nem azok. Egyszerűen nem illenek bele a játék képébe és szerintem hiba volt őket behozni. Több olyan régi motorost ismerek aki miattuk hagyta abba a játékot. :(((

(#183465) @DVlad:
Egyértelműen a támadók vannak/voltak előnyben frontline-ban. Pár nappal ezelőtti egyik kis patch-ben ezért módosítottak pár dolgot a védők javára. Kicsit növelték a tornyok páncélját és csökkentették annak a tartaléknak a hatását ami a foglalást gyorsítja. Azóta mintha kicsit kiegyenlítettebb lenne, de még mindig a támadók vannak előnyben szerintem.

(#183486) kchryss válasza Pug (#183482) üzenetére


kchryss
addikt

Elméleti szinten nagyon jó lehet a Maus. Elvileg jó neki az új xp számítás. A Type5 nerf miatt is erősebb és az átdolgozott arty kábítás és a hatékonyabb repeszpáncél felszerelés is jót tett neki. Ha a prém lőszert is nerfelik akkor lehet Maus meta lesz majd. :DDD

Az hogy a gyakorlatban is jó-e azt majd az idő eldönti. Pár dolgot érdemes megemlíteni:
1) Még nem tudni mennyire lett kiegyensúlyozott az új xp képlet. Az lesz a meta tank amivel a legkönnyebben lehet a legtöbb xp-t szerezni. Minden csata után érdemes figyelni melyik tankok végeztek az első helyeken.
2) A ranked meta folyamatosan változik szintről szintre, napról napra. Ehhez alkalmazkodni kell. Azt hogy egy adott tank mennyire használható nagyban befolyásolja hogy leggyakrabban milyen tankokkal kerül össze. Van amelyik tank az alacsonyabb szinteken hatékony a gyengébb játékosok ellen, van amelyik a magasabb szinteken, van amelyiknek a gyors csaták kedveznek, van amelyiknek a lassú kempelősebb csata.
Maus-nak például egyértelműen az kedvez ha lassú a csata, aránylag kevés a med, sok a heavy. Ha kempelős meta lesz akkor feltehetően nagyon jó választás lesz hozzá a Maus. Ha med-es rush-olós meta lesz akkor a Maus nem ér sokat.
3) Maus esetében nincs olyan, hogy ideális szög, nincs olyan, hogy ha így forgatod be akkor nem lehet belőni. A 340mm-es heat esetében mindig van olyan szög ahol nagy valószínűséggel beüti. Ha túlforgatod akkor az oldalának a teteje, ha szembe van a tornya akkor a pofazacsi, ha beforgatod a tornyot akkor meg az ágyúcső töve amit tanks.gg nem jelez belőhetőnek a rétegelt páncél miatt, de a gyakorlatban bizony be fog menni ott. Viszont ha hintáztatod a tankot, rázod a fejét vagy ha egy hülye van szemben akkor rengeteget tud pattintani. Az IS-7 a gyenge prém lőszerével meg ha jó helyen találja el is 50%-ban pattan. Illetve az se gáz ha belőnek, sok a hp, lehet trade-elni, főleg medekkel, kapsz 320-at/390-et adsz 490-et, előbb elfogynak mint te. :)

(#183487) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Mountin pass-on ez volt eddig a legjobb lt-s köröm.... :B :B :C

(#183488) popey37


popey37
addikt

hát ez a ranked a legszarabb valami amit a wot eddig alkotott.
17 csata 5 nyert, a vesztesek mind 5:15 vagy rosszabb, a nyertből 3700 sebzéssel, 4k spottal nem lehet benn lenni a legjobb 5-ben. a vesztesekben 2500-3000 sebzéssel rangvesztés folyamatosan.
tele van csalóval, megint alkotott a wg rendesen.
legalább itt kiszürhetnék a sok retardált csaló modokat használókat ha már a randomban nem teszik.

6-700 wn8-as gamerek ugy tolják át a pályát sebződés nélkül, hogy a lövedékek mint a géppuskagolyók pattognak róluk. BC, t57 heavy , 50B szinte mind papirtank és nem üti át semmi egyiket sem.
a S.konqueror oldaláról 330-as átütéssel 4x pattantam le egymás után, még láncot sem kapott.

a frontline után itt a második szar alkotása a wg-nek. szerintetek el tudnak még kurni valamit ebben a játékban?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#183489) Pug válasza kchryss (#183486) üzenetére


Pug
veterán

Köszi a részletes választ! :R

A többieknek is!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#183490) jr1994 válasza popey37 (#183488) üzenetére


jr1994
addikt

Nem a ranked hibája hogy heatet lősz egy papír tank lánctalpába.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#183491) ooloo válasza popey37 (#183488) üzenetére


ooloo
őstag

Most próbáltam ki először a Ranked csatát ... Az első 5 csata mind bukó . De nem ám , hogy éppen nyert az ellen . Nem ... úgy elruháztak minket , csak úgy füstölt . Mindezt 5 percen belül és az ellennél min. 80% a a tankoknak életben maradt . Azt hittem , hogy kiegyenlítettebb csaták vannak rankeden , és a győzelemért meg kell izzadni . :U

Azt hiszem itt be is fejeztem a ranked csatát . :C

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183492) jr1994 válasza ooloo (#183491) üzenetére


jr1994
addikt

Először el kell jutni egy olyan szintre ahol nincsenek botok és akkor talán lesznek kiegyenlítettebb csaták :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#183493) kchryss


kchryss
addikt

Ja még egy tanács. Aki fel szokta magát húzni és még a frontline-on is képes rage-elni az a rankedet messziről kerülje el, mert a pszichiátrián fog kikötni. ;]

(#183494) Pug válasza Pug (#183489) üzenetére


Pug
veterán

Nah, mivel csak gold spam megy, így a páncélja semmit nem ér...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#183495) ooloo válasza jr1994 (#183492) üzenetére


ooloo
őstag

Mindegy ... elengedtem . De azért köszi az infót .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183496) h1mpi válasza kchryss (#183493) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen ez teljesen értelmetlen játékmód így. Ha nem vagy az első háromban oda-vissza lépkesz. Ez semmire nem jó, de legalább ezt is kipróbáltam.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#183497) Viktoár válasza ooloo (#183491) üzenetére


Viktoár
addikt

Elég elbaszott egy játékmód. :DDD Igazából semmi perc alatt elveszi a játék azt a kevés sráfot amit összeszedsz.

Még annyira sem szabad komolyan venni mint a randomot. :N A sok e-penis huszár spammeli a goldot mint az állat. Belépsz, elbohóckodsz és ennyi. Rengeteg az agyhalott ott is, nem éri meg vesződni vele.

Üdv:Viktor

(#183498) h1mpi válasza Viktoár (#183497) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Próbálok rájönni, hogy ezzel mi a célja a WG-nek, de nem jövök rá. Ezek egyre hülyébbek, komolyan :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#183499) h1mpi válasza h1mpi (#183498) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Artyval fun és elég jól adja az XP-t :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#183500) kchryss


kchryss
addikt

Na első rangsorolt csatámban teszteltem a maus-t és az új xp rendszert:

Mint látható az xp maradt továbbra is sebzés/kill központú. Ez a jármű szerep xp arányaiban az xp kisebb része, ezért nincs nagy hatással az egészre és amíg a normális xp kiszámíthatatlanul működik addig itt is lesznek érthetetlen esetek.
Mint látható blokkolt sebzést sem érdemes farmolni, majdnem 6k-t pattintottam a szerep xp-m mégsem lett számottevő. Jobban megéri sebezni, mint pattintani.

És hogy mi a probléma az eredeti alap xp-vel? Erre mindig a két szezonnal ezelőtti ranked példát hozom fel ami klántársammal esett meg és amit már többször linkeltem ide a topikba:

Itt jól látni, hogy az E4 úgy lett top5 xp-ben a csapatból, hogy konkrétan semmit sem csinált. Nincs sebzés, nincs kill, nincs felderítés, minimális assziszt van és mégis 5. lett és olyanokat előzött meg akiket nem szabadott volna. Amíg ilyen esetek előfordulnak addig az xp rendszerről nem lehet elmondani, hogy jól működik.

Ami magát a rangsorolt rendszert illeti:
Már korábban is írtam, ugyanolyan teljesítménnyel el lehet érni a létra tetejére 100 és el lehet érni 200 csatával is, a kettő között csak az a különbség, hogy előbbi esetben szerencsés mm volt sok győzelemmel, utóbbi esetben meg szerencsétlen mm sok vereséggel. Ugyanakkor az is elmondható, hogy mégis van szerepe a haladásban a tudásnak és teljesítménynek, mert a jobb játékos több vesztes csatát fordít át nyertesbe, többször lesz top1/3/5/10 a saját csapatában ezért ugyanolyan mm mellett gyorsabban halad a jobb játékos, mint a rosszabb.
Ha valakit bosszant az ha sokszor a többiek miatt nehezebben halad, ha előfordul hogy jól játszik mégsem megy előre sőt néha hátraesik és ha nem képes hosszú távon átlagban nézni a dolgokat, nem elég kitartó akkor tényleg nem érdemes rankedeznie.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.