Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#183101) #77646080 válasza Gyuri27 (#183096) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem nagyon. 🙂

(#183102) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudom sokszor volt már téma és sokszor elfogadhatónak is találtam a magyarázatot: több spotja volt, előrébb harcolt, többet sebzett, nagyobbakat lőtt, stb, DE a mostani egyik csatámban történtekre nagyon kíváncsi volnék, hogy véleményetek szerint miért kapott több XP-t a másik Cent AX?!?
A felsoroltak egyike sem jöhet magyarázatnak, mert:
- egy helyen harcoltunk El Halluf-on A-1-2-nél
- több spotja van: nincs spot dmg-e, nekem van, még ha nem is sok
- többet sebzett: mondhatni ez sincs Neki, nekem azért valamennyi van
- kill egyikőnknek sincs
- megsebesített jármú: neki 1, nekem 2

szal mit gondoltok, miért kapott Ő több XP-t!? Ennyire random már ez is nem csak a találatok a csatában!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#183103) ooloo válasza #77646080 (#183077) üzenetére


ooloo
őstag

Ne is mond ... hihetetlen miket pattint . Persze azoknak a játékosoknak a lövéseivel a páncél sem tud mit kezdeni , akiknek a kezét fogja a WG célzás közben és gyufásdoboznyi gyenge pontokat találnak el . Mindezt kapáslövésekkel . A WG a célzókörön belül - és talán még azon kívül is - oda helyezi a találatot ahová csak akarja . Végtére is jól van ez így .....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183104) ooloo válasza jano_77 (#183102) üzenetére


ooloo
őstag

A csatában az ellenség első észleléséért (felderítéséért ) nem jár valami plusz ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183105) nanus válasza jano_77 (#183102) üzenetére


nanus
senior tag

A megtett távolságra km pénz helyett xp-t fizet a wg, az elhasznált lőszer után szintén,kivéve ha gold mert azért xp-t von le :K

(#183106) jano_77 válasza nanus (#183105) üzenetére


jano_77
nagyúr

Aha értem...hacsak így nem, mert ezekben mondjuk fölém nőtt ez nem vitás ;] :K

(#183104) ooloo: ne is mond! Utolsó csatámban szintén Cent AX-el voltam és Fishermens Bay-en bementem középre. Felspottoltak ellennél középen két tankot, mondom jól meglövöm őket. S.Conqueror lepattintott - természetesen a hasával - de Ő egyértelműen beütött! Nem is ez verte ki a biztit, hanem a másik oldalról a balom vagy mi közeléből egy 8-as Progetto (halál vérvörös nyomorék BOT, aki azt sem tudja merre áll a tank eleje) kapásból olyan ammo rack-et lőtt, hogy 1600 dmg-el el is küldött a garázsba pihenni. Na ekkor mondtam azt, hogy akkor mára elég volt. Anyját a retek WG-nek, hogy ennyire belenyúl a játékba és saját kénye kedvére alakítgatja. :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#183107) dvids válasza jano_77 (#183102) üzenetére


dvids
aktív tag

Azért jár egy kevéske xp, ha egy tankot először spotol valaki (neki 2, neked 0).
A kritikus sebzésekért is jár egy kevés, pl. letrackelt valakit sebzés nélkül (ezt még átütésnek sem jegyzi az eredményjelző), de ha löveget lő ki, vagy a megfigyelő bigyuszt az is ér. Meg persze a sebző lövése is sebezhetett valamit bent.
Ezek általában elhanyagolhatóan kevés XP-k, de itt mindketten nagyon keveset kaptatok.

[ Szerkesztve ]

(#183108) popey37 válasza jano_77 (#183102) üzenetére


popey37
addikt

2 felderitett tank. neked egy sem volt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#183109) ooloo


ooloo
őstag

Na ez a szégyen nem a faláb ... Két utolsó csatám . Mind a két csatában két arty a top sebző !!!! Azt sem lehet mondani , hogy gyenge játékosok voltak a csapattársak , mert volt közöttük kék és sárga bőven Azaz tapasztaltabb versenyzők . Nyilván itt sem nyúlt bele a játékmenetbe a WG ... naná , hogy nem . Mert aki mást állít , olyan mintha azt mondaná , hogy Ufót látott. ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183110) Injun


Injun
aktív tag

Az M35/M55-öt érdemes kifejleszteni ha nem érdekel a 10-es?Van egyáltalán különbség M40/M43 és közte?

(#183111) wwenigma válasza Injun (#183110) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Legjobb az ágon szvsz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#183112) Barret001 válasza ooloo (#183109) üzenetére


Barret001
addikt

Azért XP-ben nagyon ott vagy :D

(#183113) Barret001


Barret001
addikt

Asszem abbahagyom,ezen csak rontani lehet...

(#183114) ooloo válasza Barret001 (#183112) üzenetére


ooloo
őstag

Ennél a járgánynál nem ez a lényeg .... ;)

Azért itt már csurrant-cseppent . ;]

A két T110E5 kapta az "áldásom" kétharmadát ... biztosan imába foglalták a nevemet . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183115) ooloo válasza Barret001 (#183113) üzenetére


ooloo
őstag

Megtáltosodtál ! (?) 13 csata alig 24 h alatt ? :Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183116) joergie válasza ooloo (#183114) üzenetére


joergie
őstag

Elég szarházi volt amit csináltál. nálam ez az epic ellentéte.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#183117) Barret001 válasza ooloo (#183114) üzenetére


Barret001
addikt

Irígyellek! Nekem az XP a legfontosabb,kell a legénységre!

(#183118) ooloo válasza joergie (#183116) üzenetére


ooloo
őstag

Nem akarlak bosszantani de .....

És.. nem személyeskedünk , főleg csúnya szavak használatával , mert kipenderítenek mindkettőnket a topikból ! ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183119) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#183102) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az nem lehet h o tovabb volt eletben mint te es mondjuk be volt szorulva valami helyre ahol nem tudtak kozvetlenul ramenni, lerohanni mert mondjuk fedezve volt? neha arra is ad pontot(nem is keveset) ha csak szimplan az ellenseg kozeleben vagy x ideig, azt ugy veszi a jatak mintha vallt vetve kuzdenel pedig lehet full passzivba toltal xar jatekot es a fenti eset allt fent. melle losz egyet es masodik harmadik vagy xp-ben mert mondjuk eltoltottel 3 percet ugy 50 meteren belul volt egy vagy tobb ellenseges tank. ezt mar tobbszor eszrevettem pl himmelsdorfnal, bemesz a templom melle a hegyen valami gyors tankkal es az ellenseg ott probal side-olni tornyozni melletted tiz meterre ugy h veled egyenlore nem tudnak mit kezdeni, meccs vegen kapsz annyi xp-t mint a franc pedig nagyjabol csak proxiszpotolod oket x ideig tok feleslegesen. persze ha nem 2 perc a csata :D

mindjart feldobok egy tigris aszt amit nemreg mentem, ne azt nezd h bene voltam csak magat a szituaciot.
(masik palya ruinberg) [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#183120) wwenigma válasza joergie (#183116) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tette a dolgat amit kell a tankkal, probléma? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#183121) h1mpi válasza ooloo (#183109) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 212A-val rengetegszer előfordul, hogy én vagyok a top sebző. Azokat nagy százalékban el is bukjuk....

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#183122) inferno88 válasza h1mpi (#183121) üzenetére


inferno88
őstag

IS-3A a boltban

Semper fi!

(#183123) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#183119) üzenetére


e-newsee
addikt

Valami ilyesminek kell lennie, mert Janónak 3x annyi sebzése volt, plusz neki volt assistja, míg a másiknak nem. Az a 2 első spot nem számíthat annyit önmagában. Pláne, ha utána nem ő tartotta spoton őket (márpedig nem). Volt, amikor 5-6 első spottal, de minimális sebzéssel jöttem ki csatából, és majdnem utolsó voltam, mert az első spot - már bocsánat - lósz@rt sem ér, ha aztán nem lövi őket senki. Szóval itt tényleg max az lehetett, amit mondtál.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#183124) Warton válasza inferno88 (#183122) üzenetére


Warton
őstag

óóó WG, hogy is volt csak az, amikor azt mondtad, hogy ezt a tankot csakis a lootboxból lehet nyerni... :U

(#183125) Jokerdapro válasza peterson79 (#183087) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én az általad emlitett setupot használom, persze javítás skillel megkoronázva. Hidd el okoz meglepetést amikor láncolnak és pik pakk fent a lánc....(meg persze nagy javító, az is húz le még egy picit a javítási időből ;) ) Célzás gyorsító véleményem szerint azért felesleges mert többnyire közelharc van nem snipe, meg az átütése is egész kellemes. :) Ha szereted az ilyen típusú gépeket ezt imádni fogod. Kivéve persze amikor lemegy a csata nélküled... xD

(#183126) Jokerdapro válasza ooloo (#183103) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Erre van egy nagyon jó taktika, probálkozni kell... én minden bizonytalanra rápróbálok, meglepően jó hatékonysággal. ;] Átfutó lt-t troll ágyúval, sárga átütésjelzőnél is tehát ha van lehetöség rá. És hidd el amikot bejön akkor mindig van utánna egy hub@zmeg de jó vagyok... ;]

Jano_77: jó játékos vagy sok csatával, árul már el miért nem tudod még mindig elengedni ezt a wg kénye kedve szerint belenyul dolgot? (Biztos iván ott ül és várja hogy leülj játszani hogy ki tudjon veled baszni ;] )

[ Szerkesztve ]

(#183127) e-newsee


e-newsee
addikt

Van egy 30%-os kuponom, ami a szokásos majdnem mindenre, de valójában semmire sem jó. Gondoltam, felhasználom valami tankra, ami már megvan, hogy megkapjam az árát aranyban. Nem akarok sokat költeni, csak hogy legyen goldom a felszereléseket leszedni, ha le kell, esetleg néha egy-egy nap prémet venni in-game. Még anno a Gamestar-os kóddal kaptam a Churchill III-at. Az a kérdésem, hogy arra is megkapnám a goldot, vagy azt csak ezüstért váltanák be, merthogy nem vettem, hanem kaptam?

Ui.: Egy jó dolog viszont van a shopban. Ha van kuponod, akkor odarak egy kis ikonkát azokhoz a cuccokhoz, amikre valamilyen kupont fel tudsz használni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#183128) peterson79 válasza Jokerdapro (#183125) üzenetére


peterson79
őstag

Aha, emlékeztem, hogy valaki írta már itt is, mert ez amúgy Skill setupjából van.
Tegnap mentem még vele annyit, hogy felrakjam a nagy láncot rá, tök jó volt az 5x szorzó - már amikor nyertünk és top 10 is voltam..
Amúgy reflektálva Jano problémájára, szerintem is az van amit írtok, az ellenfélhez közel kell lenni, az is elég sok pont, na meg minél tovább életbe maradni.
Tegnap konkrétan T95-el mentem olyan kört amikor 2 percig éltem, lőttem egy lepattanót, aztán ki is szedtek oldalról, olyan 73 xp-t kaptam érte...

(#183129) BsReiki


BsReiki
csendes tag

Az Excalibur küldetés sorozatban a Blokk 13-as küldetéshez nyerni is kell ? Folyamatosan nem adja meg , igaz már nyertem is és 3. lettem sebzésben mégse adja, már kínomban reseteltem.
És nem irta, hogy elvesztem a haladásom, lehet bugos a küldetés ?

(#183130) Barret001 válasza Jokerdapro (#183126) üzenetére


Barret001
addikt

"Jano_77: jó játékos vagy sok csatával, árul már el miért nem tudod még mindig elengedni ezt a wg kénye kedve szerint belenyul dolgot?" Mikor valaki már megközelíti a határait,nagyon zavaró a helybe topi...Nekem még nincs ilyen gondom,duplázom a véennyócam,ha az a cél :D 626-ot könnyű

(#183131) Barret001 válasza ooloo (#183115) üzenetére


Barret001
addikt

4 év alatt 4200 csata,bele kell húzni :D

(#183132) Barret001


Barret001
addikt

Megint találtam egy gyöngyszemet! Ez már szerelem :D

[tier4yohey]

(#183133) Bobyjack válasza BsReiki (#183129) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Elvileg nem kell. A csata 3 legjobb sebzője között kell lenned hétszer. Arra figyelj, hogy az ellenfél csapata is bele van számolva ebbe, tehát nem elég a saját csapatodban a legjobb háromban lenned.

Ha túléled a csatát akkor a másodlagos is sikerül.

Elvileg az N gombot nyomva mutatnia kéne csata közben, hogy a 7-ből hánynál jársz az adott pillanatban.

(#183134) ooloo válasza Jokerdapro (#183126) üzenetére


ooloo
őstag

Én is leadok egy-két ilyen lövést , de az esetek 90% ban sikertelenül . Pár hónappal ezelőtt a Stug III ra sikerült a 3. kiválóság jelet megszereznem . A célegyenesben voltak olyan lövéseim , hogy szégyelltem magam . Állhattam volna szemben az ellenséggel , akkor is eltalálom . Igazolni nem tudom , hogy belenyúl a "szórásképpel" a becsapódási pontokba , de meggyőződésem , hogy azt teszi . Gyorsan hozzátenném , hogy nem aljas szándékkal teszi ezt a WG . Csupán egy törékeny egyensúlyt próbál fenntartani , és minél több játékost megtartani . Ha nem nyúlna bele a játékmenetbe , akkor már évekkel ezelőtt lehúzhatta volna a rolót . Szerintem jól van ez így ... annak ellenére , hogy néha morgolódok , ha én vagyok a soros , akit mindenki belőhet .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183135) Barret001 válasza ooloo (#183134) üzenetére


Barret001
addikt

Tegnap nekem is ment a pixelshot.Ez volt leosztva.

(#183136) ooloo válasza Barret001 (#183135) üzenetére


ooloo
őstag

Naná ... mindenkinek jár a jóból . :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183137) BsReiki válasza Bobyjack (#183133) üzenetére


BsReiki
csendes tag

Köszi !
"Arra figyelj, hogy az ellenfél csapata is bele van számolva ebbe, tehát nem elég a saját csapatodban a legjobb háromban lenned."
na erre nem is gondoltam, csak a saját csapatomban való helyezésemet figyeltem :)

[ Szerkesztve ]

(#183138) Barret001


Barret001
addikt

Jó dolog ez a visszajátszás eltárolás! Visszanéztem a tegnapi utolsó meccsemet. A saját FV szedett ki,be is kékült. Láttam én a csata végén hogy kék,akkor nem figyeltem,hogy ki lőtt ki.Segíteni akart,mint a sportszeletes bácsi...

(#183139) Dr.Én válasza Barret001 (#183138) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem tegnap artyval sikerült nagyott sebezni két csapattársba.. Ellen a törmelék fal másik oldalán volt, nagyon mögé céloztam és sikeresen a törmelék fal innenső felébe lőttem...
Szóval elnézést kértem...
Tegnap a kukas kocsival semmit se találtam el... Annyira szivatta az RNG...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#183140) peterson79 válasza Bobyjack (#183133) üzenetére


peterson79
őstag

Az ellenfél is bele van számolva??

Bár van benne logika....de nem sok

(#183141) Raysen623 válasza h1mpi (#183097) üzenetére


Raysen623
addikt

Várjáááá!!! :DDD Nekem van IS-4-em, ami az egyetlen orosz tizesem egyelőre. Szerintem várd meg amíg kihúzom a többit és akkor azokat is nerfelik. Jellemzően ugyanis pont azokat szokták ami meglesz :DD Vannak véletlenek.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#183142) Bobyjack válasza peterson79 (#183140) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Hát ha úgy van fogalmazva, hogy a csata legjobb sebzője legyél, akkor nem elég csak a csapatotból a legjobbnak lenni. Vannak olyan küldetések is, de ez nem olyan.

(#183143) kchryss válasza e-newsee (#183127) üzenetére


kchryss
addikt

Lényegtelen milyen módon szerezted meg a Churchill III-at csak az számít, hogy most a garázsodban van vagy nincs. Ha a garázsodban van és pénzért veszel Churchill III-at akkor arannyal kompenzálnak, ha a garázsodban van és nem pénzért veszel (pl küldetéssel szerzel) egyet akkor kredittel kompenzálnának. Vagyis a te esetedben most aranyat kapnál, méghozzá ha jól tudom akkor a 100%-os árát, nem pedig a 30%-kal csökkentettet.

[ Szerkesztve ]

(#183144) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Vigyázzatok a szellemekkel :DDD
Szerk: Csak úgy huss elment mellettem.... :Y :F

[ Szerkesztve ]

(#183145) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Egy dolog miatt hiányzott a Wot, az évek alatt, amit úgy hívnak update. :O

(#183146) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hetvegen egeszen adta a wot, 109 meccsen 61,5% winrate
mondjuk reggel elkezdte mar lehuzni de azert jobb volt mint elozo heten
csak h pozitivat is irjak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#183147) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Lehaltak a szerverek? Nem enged be.....Aslaint frissítettem, előtte minden OK, most meg azt mondja, hogy a szerverek túlterheltek (mindkettővel próbálkoztam...)

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#183148) #77646080 válasza Zolee_70 (#183147) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, nálam is ugyanez a helyzet.

(#183149) Dr.Én válasza Zolee_70 (#183147) üzenetére


Dr.Én
veterán

detto , haldoklik...

WOT: kissio

(#183150) #77646080


#77646080
törölt tag

Most vissza tudtam lépni a kettes szerverre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.