Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182801) e-newsee válasza Barret001 (#182791) üzenetére


e-newsee
addikt

Pont így jártam évekkel ezelőtt én is a KV-1-el. Ment két tárnyi kört körülöttem, sebzett rajtam huszonpárat talán, mert pár lövés valami oknál fogva beütött. Aztán megvártam, míg egy körben beér elém, és elküldtem aludni. Akkor még a nagy löveget próbálgattam, szóval... ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#182802) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezeknek a buffoknak, újraegyensúlyozásoknak sosem lesz vége. Mindig lesznek tankok amik a többihez (amiket már buffoltak) képest alulmaradnak. Így azokat is buffolni kell akkor viszont megint másikak lesznek hátrányban..... és így tovább......

Persze ha fix értékekkel dolgoznának és nem mindenben az rng döntene akkor sokkal egyszerűbb lenne belőni minden tankot a neki szánt szerephez. A játékmenet meg nem lenne időnként ennyire frusztráló. :N

Viszont így nem lehetne olyan könnyen elcsalni balanszolni a csatákat.

Üdv:Viktor

(#182803) jano_77 válasza Pakmara (#182800) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi szépen :R

Árulja már el nekem vki, hogy az miért van, hogy a Type61-nél csökkentik a sebzést, a Leo PTA-nál meg növelik!? Értem én, hogy vékonyabb a páncél a németnek, de annak megint mi értelme, hogy egyik 9-es 390 sebzését csökkentik 30-al 360-ra, míg a másikét pont ennyivel növelik 420-ra!? :F :U

Az viszont tetszik, hogy az STA-2 változtatásai még jobbá, használhatóbbá tehetik majd a tankot, ami szerintem eddig is elfogadható volt. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182804) Pakmara válasza Viktoár (#182802) üzenetére


Pakmara
őstag

Szerintem nem cél az egyensúly. Szvsz direkt tolják túl a buffot/nerfet néha-néha, így terelik a játékosokat egyik ágról a másikra. Ha beáll a meta és van 5-6 ág amit érdemes fejleszteni akkor mindenki azt húzza ki a többi ágat meg csak funságból max. Ha "balanszolnak" és más lesz erős akkor azt fejlesztik sokan. Így marad mozgásban a rendszer.

Konteo: Azért minden szentnek effekt megvan: orosz tankok szvsz kevésbé vannak visszavéve egy jó adag buff után mint mondjuk egy német. (Grille vs Objekt 268 4)

(#182805) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerintetek várható holnaptól, hogy leárazzák a tier8-as normál tankokat!?
"05.08-05.13 - Military Parade Weekend: Hallod már a dobokat és trombitákat? Egy nagy parádé veszi kezdetét, rengeteg leárazással és küldetésekkel."
Jó lenne akciósan megvenni a Lynx 6x6-ot még a Frontline kezdete előtt, hogy a játék módban tudjam húzni az UDES 14.5.el együtt. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182806) inferno88


inferno88
őstag

2019MILITARYPARADE
1 nap prémium

Semper fi!

(#182807) Raysen623 válasza Barret001 (#182791) üzenetére


Raysen623
addikt

Amennyiben szerinted tank ismeret függvénye hogy mikor megy át a lövedék az ellenséges tankon keresztül sebzés nélkül vagy mikor fúj a levegőbe az ágyú akkor nagyon jóhiszemű vagy. Bár így működne a dolog, nekem is jobban tetszene.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182808) Viktoár válasza inferno88 (#182806) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi, meddig él a kód? Holnap tudnám aktiválni ha még működne. :)

Üdv:Viktor

(#182809) Dr.Én válasza Viktoár (#182808) üzenetére


Dr.Én
veterán

[link]
szerintem még tudod holnap is... :K

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#182810) #77646080 válasza Viktoár (#182808) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ilyesmivel nem érdemes várni. Nem tudni, mennyi időlimit vagy más korlátozás van hozzá.

Most még elfogadta. Addig aktiváld, amíg működik. :)

(#182811) #77646080 válasza Dr.Én (#182809) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ezt jó tudni, köszi. :)

(#182812) Hafy75


Hafy75
aktív tag

A Day of Premium & Double XP with the Military Parade

2019MILITARYPARADE

Na!!!

(#182813) Dr.Én válasza #77646080 (#182811) üzenetére


Dr.Én
veterán

szerintem május 11-ig élni fog..szerintem :DDD
:R

WOT: kissio

(#182814) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát meglátjuk holnap. :R Ma hiába aktiválom nem fogok tudni odaülni a gép elé. Nem igaz, hazudok csak holnap jobban ki tudnám használni, a mai pár csatára pazarlás lenne ellőni. :B

Üdv:Viktor

(#182815) peterson79 válasza jano_77 (#182793) üzenetére


peterson79
őstag

Hogyan csinálja?
14-16 órát nyom le naponta, szinte csak azzal a tankkal megy, kiválóan teljesít, naná,hogy pár nap alatt megvan...neki ez már a kisujjában van

(#182816) Thrawn válasza inferno88 (#182806) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#182817) e-newsee válasza peterson79 (#182815) üzenetére


e-newsee
addikt

Plusz mindig azt mondják, hogy az elején könnyebb, mert kisebb a merítés, és még nem ismerik annyira az emberek a tankot, hogy igazán jó eredményt hozzanak ki belőle huzamosan. Magyarán mondjuk a top 1 és a top 2% között nagyobb a különbség, mint mondjuk fél év múlva. Vagy valahogy így ell elképzelni. Aki ráfekszik a témára, és tényleg jól játszik, az hamar felkerülhet a top ligába vele.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#182818) jano_77 válasza e-newsee (#182817) üzenetére


jano_77
nagyúr

kicsit irigylem az ilyen embereket, akik mást sem csinálnak, csak játszanak egész nap - mondjuk másfelől meg milyen élet az ilyen? :F - tulajdonképpen ez a hivatásuk és a hobbijuk egyben.

inferno88: köszönöm a kódot :R (azért bízom benne, hogy ez a kód és a 2x XP csak előszele a Parádéra beharangozott akcióknak, kedvezményeknek, mert így elég karcsú lenne. Nagyon várom a tank leárazást főleg tier8 és felette :B )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182819) inferno88 válasza jano_77 (#182818) üzenetére


inferno88
őstag

WG bácsinak köszönjétek, ne nekem :D

A 2x XP jól fog jönni. Bedobok mellé egy boostot + a prém fiók jóságai miatt remélhetőleg hamar átszenvedem magam az AMX M4 45-ön.

A 9-es BC-25 végre fullos lett, nagyon jól lehet vele aratni.

Semper fi!

(#182820) peterson79 válasza jano_77 (#182818) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt most jól összefoglaltad, milyen élet az ilyen?
Persze, biztos csinálnak mást is mellette, bár Skill-t nézve, amikor néha-néha elszólja magát és éppen kondizni volt vagy Tank Fest-en, de amúgy stream-en kívül is játszik ezzel a f*ssal nem vagyok benne biztos, hogy sok a mellékes:)
Amúgy amikor hétvégén elhatározom, hogy na most grindelek valamit, sosem sikerül, a 2 óra szavidő lejár és eldobom a francba az egészet, nekem ennyi ideget nem ér az egész. Az hogy Ők meg 12 órát nyomják, majdnem egyfolytában és nem töri ketté a billt...hát le a kalappal:D

[ Szerkesztve ]

(#182821) ollie válasza peterson79 (#182820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

6-7 órát játszik egy nap, ezzel keresi a kenyerét. Nem látok benne kivetnivalót. Több ideje van magánéletre, mint egy átlagos dolgozó embernek.

***

(#182822) dvids válasza peterson79 (#182820) üzenetére


dvids
aktív tag

Ha valakinek a játék a munkája másként kezeli a vele járó feszültséget is. Ők nem kikapcsolódni lépnek be, más a mentalitás. Gondolom te se baszod szét a billentyűzetet (vagy bármit) a munkahelyeden, pedig ott sokkal jelentősebb bosszúság érheti az embert.

[ Szerkesztve ]

(#182823) Raysen623 válasza inferno88 (#182819) üzenetére


Raysen623
addikt

Az új prém fiók megoldás egyébként nekem nagyon bejön. Kilences angol TD-vel nagyon kevés meccsel máris 50k XP felett vagyok. Hamar meglesz a tizes is :D Tényleg ráfért már a játékra.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182824) kchryss válasza dvids (#182822) üzenetére


kchryss
addikt

Ez személyiségfüggő. Van nem kevés streamer aki bizony szétveri ami a közelében van. Skill alapból ilyen nyugis természet, ha offline játszana is így viselkedne, hiteles amit csinál. Ráadásul rajta azt érezni, hogy még mindig élvezi is a játékot és nem munkának tekinti. Sokszor elmondta, hogy az álmainak él, boldog így, abból keresi a kenyerét amit szeret csinálni. Ha meg nem megy neki a játék vagy valami felhúzza akkor simán otthagyja, befejezi a streamet és akár pár napot ki is hagy és pihen. Nyáron szokott nehezebb dolga lenni, mert a tenger mellett lakik és a jó időben inkább strandolna mint játszana, olyankor azért érezni, hogy fejben máshol van. :)

(#182825) jimmy74 válasza h1mpi (#182785) üzenetére


jimmy74
őstag

tényleg ennyire op a 10es új svéd?

WoT:jimmbo

(#182826) kchryss válasza jimmy74 (#182825) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem nem, de nem láttam olyan sok csatát vele, hogy meg tudjam ítélni. Skill azt mondta neki most ez az egyik kedvenc tankja, de nehéz vele jól játszani. Csak nagyon jó játékosok kezében jó tank, az ilyen tankokkal nekem nincs bajom, mert átlagban átlagosak. A progetto65 is ilyen, azzal is nagyon megy skill-nek mégsem tartom op tanknak, mert sokaknak meg nem megy vele. Ezek neki kézre állnak. Daki is most húzza rá a 3 jelet, ő el van maradva átlagsebzésben a jó 10-es medjeihez képest, neki nem áll kézre.
Az meg, hogy 8k sebzés nem ász, nem jelent semmit, van egy csomó 10-es normál tank amivel 8k sebzés nem ász és mégsem op tankok.

[ Szerkesztve ]

(#182827) Raysen623 válasza jimmy74 (#182825) üzenetére


Raysen623
addikt

Egy ideig még igen. Ezzel terelik a népet az új ág kifejlesztésére.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182828) zodo válasza jano_77 (#182805) üzenetére


zodo
nagyúr

Tavaly volt VIII-X (X-es várok) tavaly előtt nem volt, hamarosan kiderül.

(#182829) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Nettó játszhatatlan ez a szar :D eddig 20 fps volt 3 napja a 1000 helyett, most 1-2 van.

1 évig nem volt prémium, minden maxon ment, amint megvettem, fél napig volt max fps, aztán meg ez. Megérte, hol lehet ticketet küldeni itt?

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#182830) inferno88 válasza Eugene Roe (#182829) üzenetére


inferno88
őstag

Windows 10 esetén szokott ilyen gond lenni, ha nincs letiltva a win update-ben a driverek frissítése. Ha mondjuk újrarakod(teljes, nem express) módon az nvidia vagy amd csomagját és megjavul, akkor tuti ez a gondod.

Semper fi!

(#182831) Pug válasza Eugene Roe (#182829) üzenetére


Pug
veterán

User error-ra sztem nincs ticket...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#182832) ooloo válasza ooloo (#182796) üzenetére


ooloo
őstag

bocsi.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182833) ooloo válasza jano_77 (#182797) üzenetére


ooloo
őstag

Tanácstalan vagyok mint egy kisközség ... a legényekre nem lehet panasz . A negyedik képesség 84 % os . A parancsnoknál az 5. 85% os . Nem megy , de nem adom fel ..... :DDD Ismétlés a tudás anyja .

German_TD : Valóban ..... a legtöbben a háttérből operálnak . Én is próbálkoztam ezzel a taktikával de nem jött be . Nagyon nem . Igaz , nincs sok tapasztalatom a közepes tankok terén . A Lansen C és a Leo jobban adta .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182834) Eugene Roe válasza Pug (#182831) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Aranyos elképzelés, de tényleg nem csináltam semmit, leszámítva, hogy előfizettem prémiumra. Lehet erre errorként tekinteni, csak nem ideális :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#182835) jano_77


jano_77
nagyúr

Egészen jól ment a játék az új 8-as svéd meddel, egészen az utolsó 2 csatáig. Vmit átállítottak a kocsog ruszkik, mert az kizárt, hogy hirtelen egyik pillanatról a másikra olyan fos csapatokat kapok, hogy kár elindítani a csatát, eleve bukóra van ítélve! :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182836) Pug válasza Eugene Roe (#182834) üzenetére


Pug
veterán

Én a user errort arra értettem, hogy a prém fiók meglétét feltételezed valamilyen performance issue mögött.. :U

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#182837) ooloo válasza jano_77 (#182835) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem nem az egyik pillanatról a másikra , hanem szinte azóta , hogy elkezdtem játszani az UDES 16-tal . Ilyet nem tapasztaltam a többi tanknál . A csapatomban a játékosok többsége átlagos narancs , míg az ellen tele van zöld statisztikás játékosokkal . Vannak jobb körök , de az nem számottevő . Kb 10 %

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182838) Raysen623 válasza inferno88 (#182806) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszi, még most is működött. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182839) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Melyik pácélvadász ágat gyúrjam? Mindegyikkel kb ugyan ott tartok.
Grille 15
Badger
T110E4

(#182840) galervin93


galervin93
őstag

Empire's Border és Pilsen, istenem, végre, kukaaa. :K Thx WG! Új (és végre jó!) MM, csupa faja újítások, lályk. Kár hogy már nem játszok rendszeresen, most igazán könnyen lehet fejleszteni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#182841) ollie válasza Khaosz55 (#182839) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a Grille a legjobb ezek közül, második A Badger, harmadik a T110E4.

***

(#182842) Khaosz55 válasza ollie (#182841) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én is így gondoltam van skorpióm nagyon szeretem.
Viszont a badger is tetszik olyan stílusú tankom nincs.

(#182843) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Durva ez a napi 5 alkalmas szorzó. Társítva egy boostal nagyon keményen ki lehet húzni egy tankot...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#182844) jr1994 válasza galervin93 (#182840) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem ez a fejlődés már túl gyors. Igy még több 1000 csatás bot fog tier10-be érni :( régen személyes tartalékok nélkül is ki tudtuk húzni a tankokat. Anno prém nélkül noob koromban 4-500 csata volt a 9-es tankokból kihúzni a 10-est, most már 100 alatti is elég.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#182845) #77646080 válasza h1mpi (#182843) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így igaz, én is nagyon elégedett vagyok ezzel.

(#182846) galervin93 válasza jr1994 (#182844) üzenetére


galervin93
őstag

Tiszta sor, de nézd máshogy a játékot. Olyan úgysem lesz, mint régen, hát akkor használjuk ki a számunkra is jó változtatásokat. :K

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#182847) Viktoár válasza galervin93 (#182840) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem akarok olyannak tűnni mint akinek semmi sem elég de az MM még mindig nem az igazi. Jobb mint volt ez biztos, ám nem ritka a hajmeresztő összeállítás.

Például tier 6-ba berak egy top heavy szakaszt egy tier 4-es td szakasz ellen. :C

Vagy az előbbi csatám ahol 16 könnyűtank volt, azaz oldalanként 8. :F :Y Szerinted milyen volt egy nehéztankkal játszani az adott csatában?

Nyugodtan lehetne az összes tankosztályt maximalizálni ahogy az artikat is. :U

Üdv:Viktor

(#182848) h1mpi válasza jr1994 (#182844) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tők mind1 a prém tankkal is be lehetett kerülni tier10-be 0 körrel is.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#182849) kchryss válasza jr1994 (#182844) üzenetére


kchryss
addikt

Ha 4-5 éve hozzák be ezt a prém fiókot akkor én is ezt mondanám. Viszont mióta vannak személyes tartalékok, évente 2 event amikor hetekig +50% mindenre, gyakori x5 hétvége, frontline ahol a 8-as tankokat gyorsan át lehet ugrani, gyakori napi küldetések amik 10e xp-t adnak, szóval most már eleve olyan gyors volt a fejlődés, hogy ez a plusz gyorsítás már nem oszt nem szoroz. Eddig is 100 csatából kihúztad a 10-es tankot, most ez 90 csata lesz, kb a tök mindegy kategória. Ha nézegetted csata után a játékosok statisztikáját már az új prém fiók előtt is tele volt a 10-es mm kevés csatás kezdő játékosokkal. Nem új keletű probléma és nem is biztos, hogy problémaként kell rá tekinteni. Fel kell zárkóztatni az új játékosokat, mi meg nem tehetünk mást mint reménykedünk, hogy minél többen megtanulnak játszani közülük akár 10-es tankokkal.

(#182850) h1mpi válasza kchryss (#182849) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kell 10-ben is a free dmg :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.