Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#183901) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Vicces ez a HESH lövedék előbb egy táblában akadt el... amit nem is láttam, hogy ott van

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#183902) CirrMee


CirrMee
addikt

Halálcsillag beszerezve (f.Bulldog is pár napja). Kezd fogyni az a fránya pénz, már csak 30.7 millám maradt... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#183903) Jadro


Jadro
veterán

Ez így egy vicc azért...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#183904) CirrMee válasza Jadro (#183903) üzenetére


CirrMee
addikt

Fek...
...ete bádog' is ilyen volt pár napja. Majd beáll szépen pár nap alatt. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#183905) ooloo


ooloo
őstag

El tudom képzelni , hogy még gold-ért is váltottak át kreditet az elvetemültebbek , csakhogy megvehessék a mai "főnyereményt" . Csavaros észjárású a ruszki . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183906) Darkness1


Darkness1
aktív tag

Úgy látszik van esély arra, hogy a sima FV215b is bekerüljön a piacra. Akinek megvan, mondana róla pár szót? Mit ér manapság?

Ugyanitt kérdezem, hogy az M48 Pattonon ki mit használ? Én stab+optika+rammer-re gondoltam, de lehet érdemes szellőzést feltenni az optika helyett?

No stress, no work Today!

(#183907) ollie válasza h1mpi (#183879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fasza, nekem ilyenkor kell úton lennem...

***

(#183908) Jokerdapro válasza h1mpi (#183901) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ez bizony ilyen.... a hesh csodái :D Lesz itt még ennél is érdekesebb. :P

(#183909) h1mpi válasza Jokerdapro (#183908) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak szokni kell, amúgy nagy poén és elég drága vele a játék :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#183910) kchryss


kchryss
addikt

Bónusz kód: DONUTSSINDBESSER

(#183911) Barret001 válasza kchryss (#183910) üzenetére


Barret001
addikt

Köszi!

(#183912) Jokerdapro válasza kchryss (#183910) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ehh dejó hogy frissítettem az oldalt... én is pont be akartam dobni. :DDD van róla kép hogy mit ad? :P

(#183913) kchryss válasza Darkness1 (#183906) üzenetére


kchryss
addikt

FV215b elég gyenge. A probléma vele, hogy bár hátsó tornyos és ezért sidescrape-re lenne ítélve, túl puha az oldala hogy ezt megtehesse. Egyetlen jó dolog van azon a tankon az ágyú, na az elég pöpec.
Azért nem tud kompetitív lenni, mert a super conq gyakorlatilag mindenben jobb. Ha a super conq rétegelt oldalpáncélját ez kapta volna a super conq meg ennek a puha oldalát akkor lenne mindkét tank jól egyensúlyozva.

M48 patton-ra alapból optika-stabi-töltésgyorsító, de skill például ruszki szerveren miután a legénységen meglett az összes látótávnövelő skill az optikát cserélte ventire. De ez csak akkor ajánlott ha skilles a legénység és kólával használod. Aktuális klip hozzá a gyűjteményemből: [link]

(#183912) @Jokerdapro:
Attól függően ad valamit hogy a pár nappal ezelőtti német kódért kapott küldetést megcsináltad-e. Ez annak a folytatása.

[ Szerkesztve ]

(#183914) galervin93 válasza popey37 (#183857) üzenetére


galervin93
őstag

Az aranytojást tojó tyúkra évekig nem figyeltek úgy, ahogy kellett volna, elég rosszul táplálták, és mire észrevették, hogy baj van, lehet már késő lesz és megdöglik. Most azt látjuk, hogy próbálják minden földi jóval ellátni, hátha sikerül még. Meglátjuk. :)

Én a nerf után azonnal eladtam az FV 4005-öt (cserébe visszagurult a Conway, 3 markolni akarom), és mivel mérges vagyok a ruszkikra, ezt sem vettem meg, Bár kreditem sincs... Szóval ma este kredit-farmot tartok szerintem. Hátha beakad valami jó vétel a következő napokban. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#183915) Barret001 válasza galervin93 (#183914) üzenetére


Barret001
addikt

Szoktam éjfél után játszani,siralmas a játékosszám.Van olyan is,hogy nem sikerül összerakni 30 embert 1 csatába...

(#183916) Barret001 válasza Jokerdapro (#183912) üzenetére


Barret001
addikt

Legénységi xp

(#183917) Darkness1 válasza kchryss (#183913) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Köszi. Akkor maradok az alap felállásnál az M48 esetében. Egyébként a 4. skillt húzza a legénység, ami megy majd bele és a látótáv javítók még visszavannak. Álca, javítás, stb. fontosabb sztem. Kóla az lesz benne.

Az FV-t régen tesztszerveren próbálgattam, valahogy megfogott, de végül nem húztam ki mire kivették a tech tree-ből. Azt én se értetem sose miért olyan gyenge az oldala.

No stress, no work Today!

(#183918) kchryss válasza Jokerdapro (#183912) üzenetére


kchryss
addikt

Na szóval ennek a folytatása: Berliner vs. Pfannkuchen: Das Gefecht ums Gebäck

Aki megcsinálta azokat a küldetéseket azoknak most adott egy új küldetést. 5 csata x5-ös szorzó ha top10 vagy győztes csatában.
Plusz adott pár személyes tartalékot.

(#183919) Jokerdapro válasza kchryss (#183913) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Öhh melyik is volt ez a kód? A ranked miatt nem figyeltem annyira. :U :)

Szerk:fck nem frissítettem! Köszi! ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#183920) popey37 válasza galervin93 (#183914) üzenetére


popey37
addikt

az fv 4005 nálam is garázsban van, de borzalom vele játszani. én is gondolkodom az eladáson, a 8-as csirkét megtartottam, szeretem vele tolni, a convay sem volt rossz lehet visszaveszem a tizes helyett én is.

a csillagrombolóért meg sokallom a 23 millát. de taliztam már 12-vel ma este, 6-6 mindkét oldalon. döntetlen lett :9

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#183921) galervin93 válasza Barret001 (#183915) üzenetére


galervin93
őstag

Low tierben ez még a legnagyobb játékosszámnál is jellemző volt, egyetem alatt sokat toltam kezdőként éjszakába nyúlóan, nem egy 6v6 meccsem volt. Prokhorovkán külön buli az ilyen. Látótáv nulla, merészség a júzerektől nulla, én meg ülök egy FCM Pak-ban... ;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#183922) ooloo válasza Barret001 (#183915) üzenetére


ooloo
őstag

Érdekes ... én is rendszeresen tolom éjfél után , de semmi ilyet nem tapasztaltam . Talán az arty-nál telik több idő , mire csatába rak , de semmi komoly csúszás .
Hajnal 3 körül kezd lassulni a csatába jutás és ott is csak tier7 alatt számottevő . Én ezt tapasztaltam .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#183923) Barcelona95


Barcelona95
tag

A következő CW kampány mikor lesz és milyen tankok lesznek szerezhetőek?

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#183924) popey37


popey37
addikt

nem birtam a véremmel, kifejlesztettem szabadból a 7-es EBR-t. hát egy állat tank, meg kell velée tanulni játszani, de végre egy light ami úgy néz ki bejön.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#183925) frame>24


frame>24
addikt

Nem bírtam benne hagyni a Halálcsillagot, (AMX50B, E-50M, VK-100.01(P) eladódtak)
Viszont kit is öltünk meg vele? :D

A TVP 1096hp-ról pukkant, +a sarokban lévő T-44 is kapott egy 1100k-s blindshotot.
Nagyon clumsy, de 2-3 penetráló hit lég.

(ma este 19h körül még ~2000 db volt a piacon)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#183926) Jokerdapro válasza frame>24 (#183925) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hogy is volt, no rules? :DDD Használd egészséggel. ;] Ha elindul a hesh vonat(vagy ap) akkor mennybe menetel, de ha nem akkor halálpokol... :)

[ Szerkesztve ]

(#183927) kchryss válasza Barcelona95 (#183923) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt nem tudni előre általában. Decemberben, januárban szokott lenni nagy kampány, évente egyszer. Nyáron meg hol van mini kampány hol nincs.

(#183928) kchryss


kchryss
addikt

Állítólag kiszivárogtak, hogy mik lesznek a fekete piacos ajánlatok:
26-án: reggel PZ V/IV, délután PZ2J
27-én: reggel Pz.Kpfw. IV hydrostat, délután Alpine Tiger
28-án: reggel IS-6B, délután 10-es festések mint karácsonykor volt az IS7, BC, Grille, T57
29-én: reggel T34B, délután Foch155
30-án: Caernarvon AX

Illetve ami még érdekes, hogy az 1.5-ös patch-ben amikor a kukáskocsit és a type-okat nerfelték és bejöttek a svéd med-ek, a T-44-122 buffot kapott vagyis valószínűleg van ezzel a tankkal tervük, lehet ez is jön hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#183929) kchryss válasza kchryss (#183928) üzenetére


kchryss
addikt

Bocs a sok posztért, de hátha tényleg ezek lesznek az ajánlatok szóval kis infó a pz v/iv-ről:
Van egy alfa verziója amit az alfa teszterek kaptak meg és van a sima verziója, gyakorlatilag a két tank minden paraméterében megegyezik.

Nagyon ritka tank mindkettő, valószínűleg ti sem találkoztatok még velük. Skill4ltu kölcsönben kapta a WG-től hogy markolja. Mindkettőt 45 csata alatt 3 markolta.
- Tier limites 5-ös szintű német med
- Nagy súlya ellenére nagyon mozgékony, jó végsebesség és nagyon jó gyorsulás, ennek következtében kiválóan lehet vele rammolni
- Frontpáncélja a saját szintjén jó a torony viszont gyenge pont és mindenhol belőhető
- Ágyúja jó pontos és gyorsan köpködi a lövedékeket, előre 8 fok, oldalra 10 fok a csőlehajlása, átütése közepesnek számít
- Negatívum, hogy elég magas így könnyű felspotolni és nehéz vele elbújni

Összességében nézve nekem elég op-nak tűnik, de mindenki döntse el saját maga, hogy mennyire lehet jó. Tapasztalatra sajnos ezzel kapcsolatban nem nagyon lehet alapozni, mert nem sokaknak van meg ez a tank.

Tanks.gg profilja: [link]

Kifejleszthető tankok közül a Pz.Kpfw. III/IV áll hozzá a legközelebb, de ez a tier limit ellenére szinte mindenben jobb nála: [pz iii/iv vs pz v/iv]

Skill4ltu 3moe csatái:
alfa
sima

[ Szerkesztve ]

(#183930) BÁ Nutrition válasza kchryss (#183928) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Talan alpine tiger erdekelne a skin miatt meg a tizes skinekbol vannak hianyzok de amugy egyik tank se really op, meg kb pont nem is leszek itthon abban a 3 percben mig elfogynak. Talan a skinekekbol nem 1000 dbot raknak ki megvetelre

Ranezve a statra 60 csata alatt mar felhuztam 46ra a winratet :) what a supprise. Legalabb 5-6 dezertalas volt meg tuti lesz csetban is

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#183931) Gyuri27 válasza kchryss (#183928) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez szép és jó. DE lesz benne olyan jó ajánlat mint a buldog?
Mert ezek nekem nem érnek 20 millákat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#183932) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Alpine Tiger... :( Vigye, aki akarja...

10k aranyért nem nagyon kopik... :)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#183933) ollie


ollie
MODERÁTOR

Alpine Tiger, 40000 db, 10000 gold

[ Szerkesztve ]

***

(#183934) Dr.Én válasza lacibacsi (#183932) üzenetére


Dr.Én
veterán

kizárt, kell a fenének... :DDD

WOT: kissio

(#183935) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Nem is pörög az a számláló lefelé :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#183936) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Nincs itt semmi látnivaló! Feküdjön vissza mindenki aludni még. ;] ;]

(#183937) Dr.Én válasza Jokerdapro (#183936) üzenetére


Dr.Én
veterán

Már késő :P lefolyt a kávé... :D

irány creditet gyűjteni, később nem lesz annyi időm rá sajnos...irány délbe Keresztelő :D

WOT: kissio

(#183938) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Hogy jártam az FV215b 183-al.....

Mindig is vágytam rá, így tegnap beindult a hangya. Kreditem nem volt, így azt gondoltam megszabadulván néhány használaton kívüli Tier10-es-től megveszem az áhított csillagrombolót.

Elkezdem eladogatni a tankokat, mígnem 17 M-nál azt mondta a rendszer, hogy elértem a napi limitet, több tankot nem tudok eladni.....

Na b+. Ügyes vagyok, elbsztam jópár milla creditet a semmire.

Nem maradt más, írtam a supportnak, hogy ez van, bocsi, hülye vagyok, please help.

Ma reggelre visszaállítottak mindent, mert "you are a valued Wargaming customer and player".

Ez azért jól esett.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#183939) inferno88 válasza ollie (#183933) üzenetére


inferno88
őstag

Reggel 5:55-re állítottam ébresztőt. Úgy tippeltem, hogy most "kib@sznak" velünk a WG-sek és meglepnek reggel egy komoly ajánlattal. A Cidris Tigris 10k aranyért nem érdekel, az tuti. Másfél órával később visszanéztem, hogy hányat adtak el belőle, barátnőm a konyhában nem értette, hogy miért röhögök ilyen hangosan. Kemény 600 darab ment el :C :C
Cidris Tigris - mindenki ezt akarja.

Amúgy nektek mi a véleményetek arról, hogy nem szóltak a nagyközönségnek arról, hogy az arany Type59-ben a tesóskinen kívül semmi különös nincs? Nem durva egy kicsit, hogy 25k aranyat fizettek ezren és úgy gondolhatták, hogy 2x-es jár mindenből? Persze ebben benne vannak azok is, akik en bloc kellett a tank(tudom itt is van pár kolléga, aki behúzta).

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#183940) Pug válasza inferno88 (#183939) üzenetére


Pug
veterán

Ha nem fogyott volna el, en is vittem volna szo nelkul a Hype-ot...

(#183941) Dr.Én válasza Pug (#183940) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem nem kellett volna, meg van a sima verzió, bőven elég... :D

DE most ezen kínai vas, a kutyának nem kell...hétvégente is sűrűn bent van akcióban ..szerintem akkors e veszik :U :N

WOT: kissio

(#183942) lacibacsi válasza Dr.Én (#183941) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerintem azért nem fogy, mert aki feltétlenül ezt a skint akarta látni a tankján, az becserélte a WZ-111-et tavaly, amikor volt ilyen akció...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#183943) Gyuri27 válasza Dr.Én (#183941) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vastagon fog a toll.
Még a játék csúcsán is drágák voltak.
De azért 11-12k-ért most is kapni egy AA-AAA gamét.

Amd - Radeon - Ryzen

(#183944) Viktoár


Viktoár
addikt

Jó reggelt, miről maradtam le? Ja semmiről még most is van alpári tigris. :D

Az igen, írjátok hogy 40k-ról indult a számláló és jelen pillanatban van 39.265. :C

Remélem nem csak ilyen aranyért vásárolható ajánlatok lesznek mert átlagfelhasználó még mindig csak pénzért tud aranyhoz jutni. Így nemigen fogok tankot venni. :N

Meg akkor minek kuporgatom a szaros kis kreditemet, már rendesen kinéznek a feketepiacról. :DDD

Üdv:Viktor

(#183945) Dr.Én válasza lacibacsi (#183942) üzenetére


Dr.Én
veterán

pontosan, illetve szerintem a mai nehéz tankok mellett nem rúg az ágyúval labdába...
közbe előveszem az IS-6-ot...hát szívom a fogam vele rendesen..hiába tier limit :U

(#183943) Gyuri27
Bizony bizony...
Nem is kicsit... Sok érte 10000 arany :DDD

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#183946) AlexHerceg válasza kchryss (#183928) üzenetére


AlexHerceg
tag

Végül is az alpesi tájger bejött a tippjeid közül, némi időpont eltéréssel :)
A lefety francia ötös artyt bevállatam volna funolni, de a tippjed is alapján nem lesz.
Ezekből talán az AX...talán.

Írtad: Állítólag kiszivárogtak, hogy mik lesznek a fekete piacos ajánlatok:
26-án: reggel PZ V/IV, délután PZ2J
27-én: reggel Pz.Kpfw. IV hydrostat, délután Alpine Tiger
28-án: reggel IS-6B, délután 10-es festések mint karácsonykor volt az IS7, BC, Grille, T57
29-én: reggel T34B, délután Foch155
30-án: Caernarvon AX

Hominem te esse memento...

(#183947) Dr.Én válasza kchryss (#183928) üzenetére


Dr.Én
veterán

gondolom a Foch155 elég drága játékszer lesz..érdemes érte tankokat eladni? :U

WOT: kissio

(#183948) inferno88 válasza Dr.Én (#183947) üzenetére


inferno88
őstag

Ha lesz, akkor szerintem az is 23 milka körül várható.

Semper fi!

(#183949) Viktoár válasza inferno88 (#183948) üzenetére


Viktoár
addikt

A foch nem lenne rossz. Nekem nincs 23 millám csak 17 de még "tankokban" van 10 amit ha kell eltudok adni. :D

Üdv:Viktor

(#183950) Dr.Én válasza inferno88 (#183948) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, a körbe várom én is...
igaz legénység nem lenne bele :DDD
Liberté van, Lefety és Lorr 40...
Vagy még is..Arty vonalon ott vannak a 9-ces legénysége :D

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.