Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182251) h1mpi válasza kchryss (#182250) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem mostanában Yzne, mouzakrobat és mailand jön be, meg skill persze örök :))

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#182252) kchryss válasza h1mpi (#182251) üzenetére


kchryss
addikt

Yzne-t nagyon bírom én is. Jól is játszik, jól tud beszélni, jókat mond és a személyiségét is kedvelem, szinte mindig nyugodt, nem rage-el. Ráadásul ő szinte az összes többi streamer-rel jóban van. Például Skill-nél rendszeresen előfordul a cset-en amikor ő nem stream-el, Skill szokta is őt reklámozni.
Mouz nekem nem szimpi, őt nem szeretem. Mailand-nak imádom a játékát és a személyiségét is kedvelem, de általában németül beszél attól a nyelvtől meg a hideg ráz a rossz középiskolás emlékek miatt. :D

Én a "balti triot" szoktam nézni. Skill(litván), SirFoch(lett), DezGamez(észt). Ők nagyon jóban is vannak egymással, Dez mondjuk ritkán stream-el, de nagyon jó videókat gyárt.
Circon-t szoktam még rendszeresen nézni, neki is jó a játéktudása és emberileg is rendben van. Daki-t többnyire csak a játéka miatt nézem, főleg ha klános csatákat játszanak és ő a field commander, illetve ha épp jó napja van és józan akkor szórakoztatóak is az adásai.

Ha van időm akkor mostanában meg ruszki streamereket nézek, ők többnyire youtube-on nyomják. Nem értem mit mondanak, de a ruszki nyelv nem bosszant fel úgy, mint a német. :)
Mostanában ezek a nagyobb ruszki streamerek elég sokat szakaszoznak a nézőikkel, sokszor gyerekekkel, mókás hallani a 10 éves ruszki gyerekeket ahogy rácsodálkoznak a játékra.
Jove például nagyon népszerű ruszki streamer, Jove modpack-ból ismerős lehet a neve.
[Jove]
[LeBwa]
[Straik]
[TR1SS]
[Near_You]
[Inspirer]

(#182253) kchryss válasza kchryss (#182252) üzenetére


kchryss
addikt

Jove például most is élőben nyomja, 5500-an nézik youtube-on, miközben twitch-en a legtöbb néző jelenleg QuickyBaby-nél van 2500-zal. Csak az a baj, hogy ezeket a youtube-os stremereket nehéz megtalálni, mert nincs normális gyűjtőoldal ami listázza, hogy ki streamel élőben youtube-on.

(#182254) kchryss válasza h1mpi (#182251) üzenetére


kchryss
addikt

Na Mouz épp most lőtt ki engem osztagban az új 8-as prém td-vel amit még csak a streamerek tesztelnek. Most még jobban utálom. :DDD

(#182255) h1mpi válasza kchryss (#182254) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:)) circonban azt nem szeretem mostanában, hogy sokszor napokig játszik egy tankkal pl., amire GM-et húz... sokszor valami tier5-ös fs talicskával :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#182256) DVlad válasza kchryss (#182246) üzenetére


DVlad
őstag

Nem tudtam.

Kíváncsi vagyok, mi lesz ma a szubtotál. Eddig 3 győzelem, 2 döntetlen.

[ Szerkesztve ]

(#182257) kchryss válasza kchryss (#182254) üzenetére


kchryss
addikt

Ahh ez mekkora volt. Nyomulás előtt kocaosztagoztunk, ott játszottunk az utolsó csatában MouzAkrobat-ék ellen. Aztán bemegyünk nyomulásra és pont őket kaptuk. 4-0-ra vertük el őket 4 nagyon jó csatában. Biztos kiborult mert ő volt a taktikus. :DDD
szerk. Most nézem nem is ő taxolt, hanem csak beült egy gyengébb klánba nyomulni. Kár volt neki, csúnyán elkaptuk őket. ;]
Itt nézhető vissza [4ó44p15mp-től kezdődik és 4 csata]

Ez lesz az új háttérképem: :DD

Más téma, állítólag a 430 és 430u nerf-et máris eltörölték. Biztos sírtak a ruszkik miatta: 430 and 430u nerfs already cancelled?

[ Szerkesztve ]

(#182258) Raysen623


Raysen623
addikt

RNB ma megint rámszállt. Tortoise-t a sárga földig butította. Kész vagyok... :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182259) lemusz válasza inferno88 (#182241) üzenetére


lemusz
addikt

(#182260) wwenigma válasza Raysen623 (#182258) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:D

SU-100M1 ACE nekem most adta, eletem legmagasabb alapxp-je asszem. :D Pedig elsore mondom vesztunk, ennek vege. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#182261) kchryss válasza lemusz (#182259) üzenetére


kchryss
addikt

Az első csatája vele jó példa arra, hogy a szuperunikumoknak is lehet nullás csatájuk. Ezért nem értem az olyan posztokat amikor valaki arról rak be képet, hogy "nézd már ez is nullázott pedig pro, biztos miatta kaptam ki". A legjobbaknak is vannak ilyen nullás köreik, skilltől többórás válogatást tudnék összevágni amikor a csata elején túlvállalta magát és semmi sebzéssel meghalt, de 100 csatából egy ilyen nála a többi 99-ben meg bejön az agresszív taktikája.

(#182260) @wwenigma:
Grat! Úgy látszik az alap xp rekordok időszaka van. Először Daki, aztán te. :C

(#182262) sanya53 válasza inferno88 (#182239) üzenetére


sanya53
aktív tag

Akkor már ezek szerint kapható is. :Y :R
Nem is olyan vészes az ára, remélem nálunk sem fogják feljebb vinni sokkal.

Dr.Én : Lehet, hogy már a jövőhéten nálunk is megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#182263) kchryss válasza sanya53 (#182262) üzenetére


kchryss
addikt

Csak nem meg akarod venni? Skill videója és a paraméterek alapján ez a td az egyik legrosszabb 8-as prém tank lesz. Sok skilles legénységgel is csak 12 az álcája ami fele annyi mint a skorpióé márpedig a skorpiónál is arra panaszkodik mindenki, hogy minden felspotolja. Na ez a td konkrétan világít annyira nincs álcája. A tornya olyan lassan forog, mint ha nem is lenne neki. Páncélja sem ér sokat, a toronyfront kivételével papírból van, de ott is beütik ha prém lőszert töltenek rá. Az egyetlen jó dolog benne az ágyúja, de ha ilyen platformon van az ágyú akkor feldughatod magadnak, mert nem tudod kihasználni.
Ha sniper td-t akartak csinálni akkor álca kellett volna neki, ha roham td-t akkor meg páncél, így hogy egyik sincs neki nem tudom milyen szerepkörben állná meg a helyét. De legalább viccesen néz ki, olyan mint egy dagadt fejű T-50-2. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#182264) sanya53 válasza kchryss (#182263) üzenetére


sanya53
aktív tag

Eszembe sem jutott a vásárlás, pontosan az álcája és a sok belőhető dudor miatt.
Na meg a kinézete, gyalázatos egy darab lett. Szóval nekem tuti nem bejövős.

Más: Alakulnak a dolgok a szuper teszt szerveren. Van még remény.

[link]

(#182265) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Nevetséges, hogy visszaléptek az object 430 és 430U nerf kapcsán, közben meg a másik három nemzet tankját nerfelgetik, balansz címszó alatt. Hozzáteszem a páncélját kéne nerfelni elsősorban, mert az igencsak op a 430U esetében.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#182266) Dr.Én válasza wwenigma (#182260) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az igen!!! :Y Gratula :R :R :R :R
Nekem is nagyon bejön ezen TD, nagyon szépeket tud pattintani is mellé, jó vele játszani!

(#182265) egyedülülő
Én akkor fejlesztettem ki, amikor be került a játékba...Szerintem annyira nem egy húúúú de op tank, csak tudni kell vele játszani, mert ha hibázol akkor szét szednek pikk pakk...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#182267) h1mpi válasza kchryss (#182263) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megnéztem én is skill videóját nem véletlen ilyen olcsó ez a ****. Amikor a Superunicum szenved 2K sebzésért, akkor azt a tankot el kell kerülni. Olyan puha, hogy a lightok belövik szitára, de úgy mozog, mint a KV5. Remek párosítás :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#182268) BÁ Nutrition válasza kchryss (#182263) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem a csillagok haborujabol az uj R2D2 jutott eszembe rola, vagyis az nyilvan valami mas hogyishivjak, nem emlekszem mi a neve ket gomboc fagyi porog egymason :D

masik h a Tiger day csak pentekre vonatkozott vagy hetvegen is lesz?

itt nem lustalkodtam el a keresest: Tiger Day Mission - 27-29 April

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182269) jim bcs válasza sanya53 (#182264) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#182264) sanya53
:D Nagyon remélem, hogy tényleg nem nyúlnak hozzájuk, ezeket még lehet élvezni is játék közben, van némi sikerélmény velük, a nehéz vonalra ráuntam.

(#182267) h1mpi
"Olyan puha, hogy a lightok belövik szitára, de úgy mozog, mint a KV5"
Ezt szebben nem is lehetett volna behatárolni, pontosan :DDD

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#182270) CirrMee válasza h1mpi (#182267) üzenetére


CirrMee
addikt

Daki is pörgette tegnap este - hát, azért ott sem voltak olyan prő damage értékek... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#182271) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

masnal is xarakszik a retardaltgaming vagy csak nalam??????????
nem reagal a billentyuzetre ez a kretenjatek ha belepek a csataba

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182272) Raysen623 válasza wwenigma (#182260) üzenetére


Raysen623
addikt

Amit tőlem elvett azt neked odaadta :D Gratula, ez igazán szép volt.

(#182265) egyedülülő: az oroszok sajnos ebben élik ki nemzeti felsőbbrendűségüket. Nem tűnt még fel mennyire OP-k az orosz tankok? Mindig is azok voltak és azok is maradnak. Már bánom hogy nem az orosz med ággal kezdtem anno.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182273) Dr.Én


Dr.Én
veterán

T-103 megérkezett!!

WOT: kissio

(#182274) jano_77 válasza sanya53 (#182264) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már meg is lehet venni a T103 potom 15.561 jó magyar HUF-ért!
Illetve kapható a Black Dog és az LT-432 is. ;)
Menjetek, vegyétek ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182275) Dr.Én válasza jano_77 (#182274) üzenetére


Dr.Én
veterán

Kapható 8,540.19 Ft-ért is....
Már találkoztam vele csatában is....ellenfélként még nem kerültem vele szembe

WOT: kissio

(#182276) popey37 válasza Dr.Én (#182273) üzenetére


popey37
addikt

hát ezt sem veszem meg :)

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#182277) sanya53 válasza jano_77 (#182274) üzenetére


sanya53
aktív tag

Van 8,540.19 Ft - is, de szerintem ez olyan 4 ezres kategória lehet.

Dr.Én: megelőztél :C

[ Szerkesztve ]

(#182278) Dr.Én válasza popey37 (#182276) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én se igazából..még mindig tartom magam ahhoz hogy nem költök a játékra... :)

Top of the Tree: Get to the Centurion Action X ennek nagyon örülök....most húztam ki az ágat, már csak meg kell akkor vennem ha akciós lesz Centurion AX :C
A 7/1 annyira megszerettem hogy elég volt 65 csata hogy meglegyen a nagy tesója...
(jó..oké... grindrészt freeből letoltam) De nagyon remek tier kilences tank :C

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#182279) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#182271) üzenetére


jr1994
addikt

Én azt vettem észre, hogy a spotsebzést nem képes pontosan számolni a játék. Ma is 3400-at írt játék közben, aztán csata után látom hogy 4000 lett. Pedig halál után is hozzádja ha még gyűlik.

Top of the tree: meh, most már nem adnak annyi prémium fogyócikket az első csatára a nagy tankokkal. Azért lehet rámegyek a 200k sebzésre a tízessel. Az 5/1 bérlet jó lesz, kíváncsi vagyok a tankra. A Somua is kellemes meglepetés volt, bár meg nem venném.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#182280) ollie válasza Dr.Én (#182275) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg 31k-ért is :DDD

***

(#182281) ollie válasza jr1994 (#182279) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Változtattak a játék közben spot sebzés kijelzésén pár patchcsel ezelőtt, bizonyos esetekben nem mutatja (asszem rövidebb ideig jelzi ki, mint korábban). Nem tudom, hogy ez a változás miért volt jó.

[ Szerkesztve ]

***

(#182282) sanya53


sanya53
aktív tag

Jöhetnek a svéd járgányok, megkaptam a svéd legényeket. Van 588 K szabad TP és 38 Milla ezüstöm.

(#182283) jano_77


jano_77
nagyúr

Volt hír ugye, hogy újabb modok kerültek tiltólistára és június 1-től akik használják és lebuknak, azokra ban vár!
Akkor hogyan fordulhat elő az, hogy a WGMODS oldalon - ami ugye a WG hivatalos modos oldala - olyan ASLAIN modpack van fent, amiben a 2-ik mod még mindig bent szerepel!? Mégsem tiltott a dolog? Én használtam az elsőt és másodikat, de nem szeretnék újra tiltólistára kerülni, ezért inkább kikapcsolom, de fura, hogy benne van a legújabb ASLAIN-ben a második.
Hogy van akkor most? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182284) ollie válasza jano_77 (#182283) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert csak június 1-től lesznek ezek tiltottak. Addigra biztos kikerül ez az Aslainból is.

***

(#182285) lemusz


lemusz
addikt

Ezeken a tiger napokon ha a tiger1-esemmel megyek, ahol lényegében már csak a crewt kéne húznom, oda is pozitív hatása van ennek a x2 XP-nek?

(#182286) jano_77 válasza ollie (#182284) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok, ez logikus magyarázat lenne, de az első modot már most is kivette!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182287) Dr.Én válasza jr1994 (#182279) üzenetére


Dr.Én
veterán

Szerintem nagyon jó tier nyolcas prém tank, jobb az FV 4202-nél...
Tornya jól pattint, mozgékony.... lehet vele másod vonalból is meglepetéseket okozni a nagyoknak... :)
Te kezedben meg biztos hogy jól fog muzsikálni.. :K

WOT: kissio

(#182288) memphis221


memphis221
tag

Hali! ha érdekel valakit hoztam egy videót! Skoda t 50 7 kill 8.6K dmg

[link]

köszönöm

" memphis22 "

(#182289) jr1994 válasza memphis221 (#182288) üzenetére


jr1994
addikt

Szép kör, gratula! Nem hiába mondom hogy még mindig az egyik legjobb 9-es tank a Skoda.

Néhány észrevétel a videóhoz:

-A players panel replay visszanézésekor automatikusan a játékosok nevét irja ki a tank neve helyett, ezt a felvétel elején célszerű átállitani a tank nevére
-A hangok kicsit furcsák, valami nagyon hangos, legénységi hang meg mintha nem is lenne
-Tipik csapattárs arty, mikor kéne, nem ér semmit, bezzeg mikor az utolsó tankot vadásszuk le mindig be tudják lopni. A végén mikor proxyztátok egymást bemehetett volna TD módban, bármekkorát sebez a Borsigba neked megvan egy tárból.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#182290) kchryss válasza lemusz (#182285) üzenetére


kchryss
addikt

A harci xp-t megkapja a legénység is vagyis az x2 xp valójában x2 legénységi xp is, szóval igen, van pozitív hatása.

(#182283) @jano_77:
Jövő héten jön az 1.5-ös patch. Annál úgyis frissíteni kell az összes modpakkot és azokba már nem fognak bekerülni ezek a tiltottak.

(#182291) memphis221 válasza jr1994 (#182289) üzenetére


memphis221
tag

köszönöm! igazábol nem értek hozzá csak nyomkodom! HD-ba hogyan tudnám felvenni?

" memphis22 "

(#182292) kchryss


kchryss
addikt

Elvileg májusban jön a következő rangsorolt szezon. Kíváncsi leszek a ranked metára a nerfelt type5 után. Szerintem még jobban heavy központú lesz mint korábban és még kempelősebb lesz, mert a type5 bontogatta a beásott páncélozott tankokat a leghatékonyabban. Az obj279 miatt pedig nagyon sokan fognak sírni, elég jó választásnak tűnik rankedre és itt többen lesznek akiknek már megvan, gyakrabban lehet majd vele összefutni mint randomban.

(#182293) BÁ Nutrition válasza memphis221 (#182288) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

liked

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182294) egyedülülő válasza Raysen623 (#182272) üzenetére


egyedülülő
őstag

Akkor fel sem kellett volna vetni a balance lehetőségét és nincs gond. Így azért kicsit zavar a dolog.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#182295) sanya53


sanya53
aktív tag

Ha a Leon megvan az Emil 1-re és az Udes 14-re a TP akkor a Leot eladhatom és akkor is kitudom fejleszteni az Emilt és az Udes 14-et?
Tudom még nincs Udes14. :K

ollie: Köszönöm, akkor el is adom.

[ Szerkesztve ]

(#182296) ollie válasza sanya53 (#182295) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, eladhatod.

***

(#182297) frame>24


frame>24
addikt

Ez mi ez?! :DDD ok, az új SU100Y...

#T-103

mosmá nem törlöm ki, a kereső nem adja be "103"-as keresésre a korábbi említést, szal bocs.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#182298) wwenigma válasza wwenigma (#182260) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megcsináltam videóban is: SU-100M1 ACE

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#182299) sanya53 válasza wwenigma (#182298) üzenetére


sanya53
aktív tag

Na ez azért kemény! Nagyon szép volt gratulálok. :C :Y

(#182300) Dr.Én válasza wwenigma (#182298) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nagyon jó volt nézni, igazán szép kör volt, sok szerencse is volt veled, ami nagyon kell! Tényleg nagyon szép kör volt!! :C :C :R

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.