Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182751) Dr.Én válasza e-newsee (#182750) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem is kb 380 pont van összesen...végig vittem a kiképző akármit, kaptam egy T34-85M tankot..illetve választottam a sima T34-85..abba húzom a legénykéket... :DDD
jó persze én csak létre hoztam egy új profilt és csak szórakozásból kezdtem el...
Hát mit mondjak, nem könnyű :DDD
Az elején kaptam egy Skorpió G-t egy hétre...azzal toltam úgy se periszkóp, se semmi nem volt rajta...mert nem volt kredit venni rá :DDD

WOT: kissio

(#182752) dokee78 válasza jano_77 (#182738) üzenetére


dokee78
félisten

Freeztem a nagyobb teher bíró kereket és a 2-es löveget.
Full alapon nem sokat mentem vele.
Ezzel már lehet 80 körül száguldozni,itt működik a 2 közlekedési mód.

Szvsz bőven játszhatóbb,mint a 6-7.
7-es a rohadt alma az ágon!

[ Szerkesztve ]

(#182753) egyedülülő válasza jano_77 (#182731) üzenetére


egyedülülő
őstag

Bár így lenne.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#182754) Antonius1978 válasza xFreex (#182733) üzenetére


Antonius1978
addikt

Te tankozol is? :R

(#182755) jr1994 válasza galervin93 (#182477) üzenetére


jr1994
addikt

Reagálni akartam erre a hsz-re, csak most jutottam el oda hogy megcsináljam a képet. Az én esetemben 1390-nel voltam, velem még egy 9-es skoda meg egy arti, és elég kevés HP-nk volt. Az ellenségnél két STRV TD, 9-esek. Szitu a képen. Mondom a skodának hogy álljon rá a cap-re, csalogassuk ki a TD-ket és keresztbe lövöm őket. Azt nem volt lehetőségem leirni csata közben hogy ne ölesse meg magát :D annyi esze nem volt mikor ráestek, hogy visszavonuljon. Engem is megszivatott az ágyúm, két lövésem mellément, úgyhogy vesztettünk. Pedig a terv hibátlan volt :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#182756) Raysen623 válasza Viktoár (#182739) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezt a toborzóprogramot hol lehet elkezdeni? Többen írták hogy új acc-ot csináltak hozzá.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182757) Barret001 válasza jr1994 (#182755) üzenetére


Barret001
addikt

Így jár,aki tervezget a wotban.

(#182758) e-newsee válasza Raysen623 (#182756) üzenetére


e-newsee
addikt

Most már várd meg, amíg ez a szezon lejár. 30 napod lenne megcsinálni az egészet, ami azért annyira nem egyszerű. Utána állítólag lesz új szezon, arra megint jó sok idő lesz.

Amúgy a kérdésedre a válasz:
A garázsban a bal alsó sarokban van egy kézfogós ikon. Arra kattintasz, elolvasod, amit ír, majd legenerálsz egy linket. Ha ezzel a linkkel regisztrálsz, vagy lépsz be olyan accounttal, amivel 60 napja nem játszottak, akkor lesz egy újoncod. De a leírásban facán ott van minden.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#182759) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#182758) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb 3-400 csataval kell szamolni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182760) nanus válasza e-newsee (#182758) üzenetére


nanus
senior tag

"60 napja nem játszottak" ezt az elmúlt 2 évben 3-6-3-3 hónap kitiltások után 4x is meghívhatom magam egy másik accounttal , :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#182761) ollie válasza nanus (#182760) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jézusom, mit kell tenni, hogy ennyi időre kitiltsanak?

***

(#182762) nanus válasza ollie (#182761) üzenetére


nanus
senior tag

(OFF)semmit csak tk.6 hónap után a 3. csata után ujabb pihi.majd a 3 hónap után 3 nap és ujabb 3 hónap gg(/OFF) de a másik accon visszafogom magam....

[ Szerkesztve ]

(#182763) BÁ Nutrition válasza nanus (#182762) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

neha ertheto, tegnap egy conway s*ggbelott kb 600ert majd ugyanennyi le is egett rolam. jo kezdes volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#182764) Bobyjack válasza nanus (#182762) üzenetére


Bobyjack
senior tag

De mi késztet valakit TK-zásra? Talán ha egyszer kékültem valaha, akkor sem akarattal...

(#182765) Gyuri27 válasza Bobyjack (#182764) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mikor valaki kitol a bokorból mert az az ő helye pl.

Amd - Radeon - Ryzen

(#182766) Viktoár


Viktoár
addikt

Köszi mindeninek a tippet, egyik tank sincs meg az accomon. :N Akkor behúzom majd az AMX m4 mle49-et és reménykedem hogy öcsém is végigcsinálja hogy az fv is beguruljon. :R

A kis accon számomra is a legegyértelműbb a panther m10. Illetve még a tiger 131 ami számításba jöhet.

Dicker az van, nem rossz de egyre több a gyors kis szutyok és egyre jobban elveszik a csatában. :U

Üdv:Viktor

(#182767) e-newsee válasza nanus (#182762) üzenetére


e-newsee
addikt

Semmi rosszindulat, de ennyi kitiltás után jobb is, ha nem vagy az aktív játékosok között. Van elég, aki nem vét a szabályok ellen, mégis lehet miatta idegeskedni, nem kellenek még az "extra feltétek" is. ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#182768) Bobyjack válasza Gyuri27 (#182765) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jó de leállni vele harcolni és a haláláig lőni, azért elég erős nem?

(#182769) galervin93 válasza jr1994 (#182755) üzenetére


galervin93
őstag

Az ilyenektől felforr az agyvizem. :N

Barret001
Jó, de nem mindenki akar leragadni párszáz, egy-két ezer sebzésnél, és ha az ember tudja is, mi volna a jó az adott szituban, az már fél siker. A másik fele meg az, hogy a pancserek meg tudják, meg merik-e csinálni, amit a szájukba rágtak, vagy ahhoz is túl artysták gyíkok. Néha pozitívan csalódik az ember, de inkább a másik eset a jellemzőbb...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#182770) dokee78 válasza Bobyjack (#182764) üzenetére


dokee78
félisten

Őszintén mondom rettentően szégyellem magam,mert nagyon sok esetben voltam és vagyok kék jelenleg is.
Rendszeresen szidom a csapat társaimat már akkor is,ha a saját figyelmetlenségem miatt hullok el idő előtt.
Egyszerűen már az is felhúz,ha valaki nem oda megy a csatában,ahova úgy gondolom,hogy mennie kellene.

Utólag mindig bánom,de az adott pillanatban az idegtől elborul az agyam.
Igen velem van a baj,sőt már javasolták,hogy hagyjam abba a játékot,ha így felhúz.
Viszont nem tudom letenni,főleg ha jön a sok bukta a debilek miatt.

Valahogy le kellene szoknom,de ez a düh lehet a jellememből is fakad,hiszen a Public Testen például igazából tét sincs és ott is sokat vagyok csapat sebző.

Valahogy változnom kellene,de semmi ötletem nincs,hogyan csináljam.

(#182771) kchryss válasza jr1994 (#182755) üzenetére


kchryss
addikt

Ilyenkor az arty-t kell a cap-re küldeni. ;]

(#182772) Chris0321 válasza dokee78 (#182770) üzenetére


Chris0321
addikt

Régen én is ilyen voltam. Igaz én nem nagyon sebeztem csapattársat de sokszor voltam már akkor ideges mikor leültem játszani mert tudtam, hogy na most kezdődik a szívás. Többször abbahagytam a játékot is hosszabb-rövidebb ideig. Aztán egyszer elegem lett, ez csak egy játék és kikapcsolódnom kellene vele nem idegeskedni. Megfogadtam pl., hogy ha az első öt csatában nem sikerül legalább 3 x nyernem nem folytatom tovább aznap. Azóta nem idegesítem magam a játék miatt, ha úgy érzem nem megy egyszerűen kilépek és csinálok mást.

(#182773) Bobyjack válasza dokee78 (#182770) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igazából ez egy nehéz kérdés, sajnos nem tudok tanácsot adni. Én annyiban láttam fejlődést magamban, hogy ha megyek az adott pályán a szokott helyemre, akkor szigorúan mindig megnézem, hogy hányan és milyen játékosokkal vagyok körbevéve a csaptomból. Ha látom, hogy nagyon gyenge az oldal, gondolok itt arra, hogy csak 3-an vagyunk mondjuk, és 6-7 ellenfél várható, akkor elengedem és akár a pálya másik felére is átmegyek, ha ott jobban tudok védekezni. Sok olyan pálya van, ahol a bázisig, vagy amögé visszavonulva elég szépen tartható túlerő ellenében is. Ilyenkor feladom annak a lehetőségét, hogy én menjek az ellenfél bázisáig, de legalább nem bukunk el feltétlenül egy teljes oldalt. Nem szégyen és elég sokszor múlik ezen a csata.

Nekem ezek a szituációk voltak a legidegesítőbbek mielőtt tudatosan igyekeztem ezt elkerülni. Menni egy oldalra és baromi hamar elvérezni sokkal gyengébb játékosok ellen csak azért mert 1-2 csapattag jobbnak érezte a lemming traint aznap. Ez a kiszolgáltatottság nagyon ki tudott hozni a sodromból. Sokszor szakasztársakat is érdemtelenül kiosztottam ezért, amit utólag már bántam. Nem látok bele a fejükbe, másként játszanak mint én. Próbálom az én elméletemet szóban vázolni nekik, de sokszor nem vagyunk közös nevezőn, ami a magam által kockázatosnak (de jó lendület esetén busásan kifizetődőnek) tartott stratégiáim esetén megbosszulja magát. Egyébként pláne nehéz logikát találni olyan játékosokban akik alulról karcolják a párszázas WN8-at. Kicsit az az érzés, hogy adaptálódni kell hozzájuk, nem szabad rájuk számítani csak a minimális dolgokban. Ott áll melletted akkor talán lőni fog az ellenre, ha az kinéz a sarkon és talán őt fogja lőni az enemy, ha eljut a lövésig. Ennyi, ezt a minimálisat várom el és ennyire számítok. Ha több jön össze, akkor megemelem a kalapom. Ha nem akkor pech.

Van azért ezen kívül is ok, amiért én is szoktam ideges lenni, általában a saját szerencsétlenségemen, RNG-n, vagy saját rossz döntésen, de ilyenkor már eléggé a halálomon vagyok, és nincs is időm a csapattársat lőni. Próbálok a helyzetből a lehető legtöbbet kihozni ameddig kitart a HP-m. Kiborító néha a játék, de azért a maroknyi kiemelkedő, szívdobgós, rajtad múlós-lehozós csatáért megéri vele játszani.

(#182774) Gyuri27 válasza Bobyjack (#182768) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ő kitol mert paraszt. Kapsz egy maflást.
Erre te adsz neki egyet.
Ő is neked. Akkor meg már ki is szeded.
Ez egy folyamat.
De ha egy nap sok a retard és hasonlók vannak csatákon keresztül akkor kiszeded.

Minap nekem is volt. Ez a szitu. Kitolt. Meglőttek. Én meg 13-65-el kitáraztam. Persze, hogy megdönlött pedig nem ez volt a cél.
Egy óra banán.

Amd - Radeon - Ryzen

(#182775) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Full hatban, az eddigi legrövidebb nyertes meccs nekem..15:0-ra győztünk. Érdekes volt.

Na!!!

(#182776) Bobyjack válasza Gyuri27 (#182774) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Gyakorlatilag sose lövöm meg a csapattársat ilyenkor, mert csak rosszabb lehet csapat szinten ha elkezdjük lőni egymást. Sose lesz vége és majdnem két tankot lenullázunk. Nekem is garantáltan kevesebb HP-m lesz, szóval csak a saját helyzetemen rontok.

(#182777) kchryss válasza Bobyjack (#182776) üzenetére


kchryss
addikt

+1
Kitol a bokorból -> nem lövöm meg, elmegyek máshova, probléma megoldva.

(#182778) Barret001 válasza Bobyjack (#182768) üzenetére


Barret001
addikt

TK-az általában 1 lövés. Párszor nálam is előfordult már véletlenül! Bele szoktak néha gurulni a lövésembe.Ez ellen nem lehet védekezni! Sőt néha nem is kell :D

(#182779) Barret001 válasza kchryss (#182777) üzenetére


Barret001
addikt

Elég ha a levegőbe lősz mellette,és gyorsan lelépsz.

(#182780) Pug válasza kchryss (#182777) üzenetére


Pug
veterán

Kinek hogy, ha engem kitolnak, az a minimum, hogy láncolom...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#182781) SyMbioTe válasza Pug (#182780) üzenetére

És ilyenkor jön az, amit Bobyjack is mondott, ő is visszalő, te is, és lenullázódik két tank a csapatban. Biztos megéri. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#182782) DVlad


DVlad
őstag

Mai vicces jelenetem: volt egy agyatlan, aki már az elején agresszor troll volt, lökdösődött, stb. Bent álltam egy helyen, mire belém jött valakivel, akivel épp összeakaszkodott és tologatták egymást. Nem bírtam kijönni onnan, de nyomtam a gázt, mire a gyökeret szép lassan felfordítottam, aki rákerült a másikra és mind a ketten felrobbantak. Nekem -1 lett (Miért nem 2?) és kék a tankom. :D

(#182783) galervin93 válasza SyMbioTe (#182781) üzenetére


galervin93
őstag

Nem-nem, megvárom míg szpotolódik, és akkor láncolom. :K Akár a pálya teljesen más oldalán, totál ártalmatlan szituban. Mert nem felejtek. ;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#182784) Raysen623 válasza e-newsee (#182758) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszi az infót, megtaláltam de ebbe tényleg nem vágok bele :D

Más: valaki legyen szíves kifejteni hogy a pék f@szába lehet vízszintes felületen sebezni???!!! Karmos lőszer is van már? :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182785) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Skillnek megvan a 3MOE az új Svéd 10-esre. 8K dmg és csak 1st class... megint nem kicsit opé tankot csinált a WG...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#182786) Raysen623


Raysen623
addikt

Mára be is fejeztem ezt a játékot. A jó édes anyukáját ennek a sebzéstolvaj játéknak. T34-től lopja a sebzést, megyek egyet 4-es olasz tankkal, ami képtelen volt megsebezni a T28-at oldalról 5 méterről!!!!! Mi a fasz van itt?! :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182787) robogo81 válasza Raysen623 (#182784) üzenetére


robogo81
aktív tag

Valaki olyan lőtt meg akinek az ágyúja kalibere legalább 90 mm-es volt,az IS teteje 30mm,akár milyen szögben találja el átviszi , 3x kaliber szabály a neve ha jól emlékszek.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#182788) Pug válasza galervin93 (#182783) üzenetére


Pug
veterán

Ennyike... ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#182789) Barret001 válasza Raysen623 (#182786) üzenetére


Barret001
addikt

Luchs nincs a garázsodban? 1 tár 1 tank :D

Amúgy RNG táras tankkal nehezebben bánik el.

[ Szerkesztve ]

(#182790) Raysen623 válasza robogo81 (#182787) üzenetére


Raysen623
addikt

KV3 volt az illető. Szerinted? Ja: szemből lőtt.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182791) Barret001 válasza Raysen623 (#182790) üzenetére


Barret001
addikt

Ez a játék a tankok ismeretén alapul,tudni kell,melyik tank felejtős.Még egy szar Amx 40 is megtréfálhat,pedig az egy 4-es "light"... Engem is lőtt már (Kv-1) Pz1-c. Több tárat belém küldött,mert nem hitte el,hogy feleslegesen lő. Csinált nekem egy acélfalat :D

(#182792) Viktoár


Viktoár
addikt

Ma sem gyűjtöttem sok pontot. 12. -ik csatára sikerült leszorzózni a kv1-et. :C Még mentem egy párat aztán megelégeltem.

A tegnapi után nem csodálom hogy balanszolni kell az accot de akkor is na.......... :C

Üdv:Viktor

(#182793) jano_77 válasza h1mpi (#182785) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy a retekbe csinálja meg ilyen gyorsan a 3 jelet!? Most jött be a tank, nincs még egy hetes sem!? Vagy Neki beleszámít, mikor teszteli az is?! :F

Ma is a bré rossz végére kerültem - amin már annyira meg sem lepődöm -, de azért a WG benyelhetné, hogy az a kevés nyertes csata, amit kapok egy nap, az biztos akkor lesz, mikor semmit nem tudok csinálni a csatában, csak szaladok a sebzés után. :W :O :o 31 csata 12 győzelem. FUWG

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182794) Barret001 válasza jano_77 (#182793) üzenetére


Barret001
addikt

Tegnap jó wn8-am volt,tele bukó meccsel. Ma jó winrate,átlag alatti wn8. Ki van ez találva rendesen!
Így mindkét stat stagnál.

(#182795) kchryss válasza jano_77 (#182793) üzenetére


kchryss
addikt

Normál tankokat nem a streamerek szokták tesztelni, ezt ő is akkor kapta meg mint mi. 133 csata kellett neki a 3 jelhez, ráért, sokat játszott vele a napokban. :)
Visszanézhető egyébként az összes csatája vele, szóval ha kíváncsi vagy rá hogyan csinálta, nézd meg!
Utolsó 2 csatáját mindenképpen érdemes meglesni. Egymás utáni két csata egyikben 7k sebzés és ász, másikban 8k sebzés és első osztály: [3ó46p15mp-től 4ó9p-ig]

(#182796) ooloo


ooloo
őstag

Nektek hogyan muzsikál az új Svéd ág ? Nekem gyalázatos a statisztikám . Mindenki belő olyan szögben amilyenben csak akar . Mindenről pattanok , vagy ha nem akkor csak kritikus . Nagy ritkán megadja a találatot , de ez ritka . Volt olyan köröm is , ahol tíz találat közül egy sem volt értékelhető . A papír tankokról rendszeresen pattanok . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182797) jano_77 válasza ooloo (#182796) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hasonló az érzésem eddig, de nekem csak a 8-as van még csak meg és a közepes löveggel mentem, este lefekvés előtt lett meg a nagy löveg. Most már fullos, kíváncsi leszek, így hogyan muzsikál. :F

LEOPARD 1 rebalance
Nem hangzik rosszul, SŐT! Kíváncsi leszek rá. Nem is tudom mikor vittem ki utoljára a garázsból szegény cicust. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182798) #77646080 válasza ooloo (#182796) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam rendben van a 14-es UDES. A középső ágyú még okozott kellemetlenséget, de a nagyobbal jól elvagyok. 75% találati arányom van vele.

Ne told előre, ez valóban nem állja a pofont. 🤔
Inkább használd második vonalból, támogatásra.

Viszont nekem annyira megtetszett, hogy inkább játékkal pakolom rá az XP-t. Eredetileg kipróbálás után átléptem volna.

(#182799) jano_77


jano_77
nagyúr

Arról tud esetleg vki, hogy a Type61-en mit változtatnak!? Remélem kap ő is egy jó kis buffot, mert egy bitang jó tank volt, de elszaladt mellette az idő sajnos. :(( Mondjuk ha a búbját lecsökkentenék. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182800) Pakmara válasza jano_77 (#182799) üzenetére


Pakmara
őstag

Ime

[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.