Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#157901) galervin93 válasza galervin93 (#157900) üzenetére


galervin93
őstag

Még hogy a T49 nem használható a trollal... :)) Utolsó meccs közel 5k sebzés, úgy kezdtem, hogy egy T-54-et oldalba kaptam, 350 sebzés + lánc + rekesz, kapott egy lövést a Type 61-ünktől és már pukkant is, kb. a 40. másodpercben - nem volt szerencséje. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157902) h1mpi válasza galervin93 (#157901) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem tudom használni Vele, átlagban sokkal magasabb a sebzésem a 4 mp-ként lövő sima gunnal, mint a trollal. A trollal nem ritka a 700-800-as kör, ami a simával szinte lehetetlen, ha gondolkozik az ember. Én max a fun faktor miatt szoktam feltenni rá.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#157903) Razermazer


Razermazer
őstag

Egy kérdésem lenne felétek, lehet hülyén hangzik, de ugye jól gondolom hogyha a tesztszerveren a megvélő tankomból rakok legényeket, az általam kiválasztott és kipróbálandó tankba, ahol ugye full skilltree-t tudok képezni nekik( esetemben egy 4 skilles legénységről van szó) akkor a pluszban kiképzett skillek a tesztszeró után törlődnek a legényekről igaz?
Vagyis nincs értelme a mostaniakat használni mert elveszik minden extra, ezért érdemes 0-és legényeket belerakni kimaxolni aztán tolni neki?.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#157904) SoulReaver válasza Razermazer (#157903) üzenetére


SoulReaver
veterán

Úgy is csak az új tankokat próbálod ki, vagy amelyiket ki akarod húzni, akkor nem mind1? Egyébként a gold se a free xp se a credit nem marad meg, akkor a skilles legénység miért maradna? :)

(#157905) Razermazer válasza SoulReaver (#157904) üzenetére


Razermazer
őstag

Végül is jah nem jótékonysági intézmény ;)

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#157906) SoulReaver válasza Razermazer (#157905) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az egész teszt szerver egy felesleges hacacáré.... az össze ruszki ugyan olyan buta paraszt mint a lengyelek....

(#157907) Razermazer válasza SoulReaver (#157906) üzenetére


Razermazer
őstag

Tapasztalom, tényleg csak arra jó hogy kipróbáljam amit szeretnék majd a jövőben.
Persze ez is csak szubjektív, mivel egyáltalán nem tudom meg, hogy mennyire is jó az a kiszemelt tank, mert ami ott megy az agyfasz.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#157908) ddt500hu válasza h1mpi (#157902) üzenetére


ddt500hu
veterán

Használható. Irgalmatlan köröket lehet vele menni. De a másik sokkal megbízhatóbb. :U
Én egyszerűen megtartottam a T49-et miután megvettem a 10-est. T49 troll gun, Sheridan kis gun.
A trollal elég sok az egylövéses csata. :((

(#157909) galervin93 válasza ddt500hu (#157908) üzenetére


galervin93
őstag

Így van, a troll only fun, a kicsi hosszabb távon egyenletesebb teljesítményt garantál. Ugyanakkor azzal nem lő az ember bombavetőt. :P Kis gunnal nem több egy átlagos kilencesnél, míg a kályhacső odavágós. :-) Én is csak poénból nyomom a trollal, immár 1111 csata van a dögben, és nem tudom megunni. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157910) lacibacsi


lacibacsi
addikt

16/24. Ez nem valami új műszakbeosztás, hanem egyrészről a mai győzelmi mutatóm, másrészről az új küldetéssorozat mai teljesítéséhez szükséges csaták száma. A 15 top10-es csata készen lett 16 csatából, de még 8 kellett a 13k XP-hez. Voltak elhúzódó csaták is, így összesen majdnem 3 óra kellett a teljesítéshez.

Na most...

1. Ma volt lehetőségem játszani, de egyébként ennyi időm nincs a WOT-ra minden nap.
2. Ma szerencsés napom volt, nem vagyok én ilyen jó játékos, tehát máskor több csata fog kelleni kellene a teljesítéshez.
3. A 2. pontból következően még kisebb az esélyem, hogy heti 1-2 naptól eltekintve sikerül behúzni a feltételeket.
4. (Avagy végkövetkeztetés) Dugja fel magának a kötvényeit a WG!

Pardon... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#157911) PaJa1


PaJa1
őstag

Üdv!
Volna esetleg valakinek kedve szakaszozni? 2 év aktív kihagyás :) után rázódnék vissza a játékba, de már kevésbé komolyan, kevesebb időt rááldozva.
Kíváncsi vagyok mi változások voltak ez idő alatt.
TS, Discord vagy ingame duma kéne... kopnak a billentyűk :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#157912) Dr.Én válasza lacibacsi (#157910) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen..ezzel teljesen egyet értek...nekem sincsen ennyi időm, hogy naponta ott üljek és tudjak játszani..max hétvégén...
Részemről nem érdekel a kötvény szerzés...

WOT: kissio

(#157913) h1mpi válasza lacibacsi (#157910) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt leírtuk korában, semmit nem ér ez a kötvényesdi. Ilyen RNG és szóráskép mellett az a minimális előny amit adnak a kötvényből fejleszthető cuccok, kb nulla...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#157914) Greentea válasza h1mpi (#157913) üzenetére


Greentea
senior tag

+1
Régen aranyat osztogattak könnyebb küldivel, most kötvényeket nehezebbel... :( Túl van ez a kötvényesdi nagyon hypeolva

(#157915) jr1994 válasza Greentea (#157914) üzenetére


jr1994
addikt

A kötvényes tűzoltó jó cucc.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157916) Stunts666


Stunts666
őstag

Ki kellene venni a light tankokat vagy vissza a régi rendszert... Bassza a rezet hátul. Hiába írja az ember, hogy menj spotolni te f*sz... Bementem kamikaze módon Lorr-al, hátha spotolok. Mikor elesik az oldal, akkor megy spotolni a green player (1700 wn8) és miután meghal, akkor kezd el anyázni minket... LOL

(#157917) jr1994


jr1994
addikt

Miért von le a játék 50000 kreditet ha kilövöm a saját artimat?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157918) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Már nem lehet venni tokeneket amikkel bizonyos ágakat lehet átugrani a kampányban?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#157919) wwenigma válasza jr1994 (#157917) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

He he he.

----

Ezek utan felek megkerdezni, miert ennyi idiota van csak a jatekban...

BogyóBP: azt sosem lehetett, befejezett ágért kapsz.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#157920) galervin93 válasza jr1994 (#157917) üzenetére


galervin93
őstag

Mert nem úgy csináltad, hogy legyen mögötte a tűzvonalban ellenfél is.
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157921) wwenigma válasza galervin93 (#157920) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, a nyomorékságnak vannak fokozatai, még nem jutott el ide. Ez követi azt hogy tegyuk az ágyúnkat az arti csövének tövébe. ;] Panther kolibri ágyúja kifejezetten ajanlott hogy ne sebződj...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#157922) sequator válasza galervin93 (#157920) üzenetére


sequator
senior tag

Szerintem a javítás árát akkor is kell fizetni, csak a bannolást úszhatja meg, ha "véletlenül" a tűzvonalba került artijukat lövi.

sautia

sequator

(#157923) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#157921) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ezt ki is probalom tesztszerón xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#157924) Viktoár válasza BÁ Nutrition (#157923) üzenetére


Viktoár
addikt

Ne szarozz, próbáld ki élesben. ;]

Amúgy én is láttam már ilyet, azóta sem tudom hogy miért jó ez. :N

Üdv:Viktor

(#157925) h1mpi válasza jr1994 (#157915) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez hogy működik pontosan? Csak akkor veszi le a kötvényt, ha kigyullad a tank? Mert van kb 2-3 ezer kötvényem ha jól rémlik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#157926) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#157925) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a Daniboy fele streamben hallottam h kb hasonlo mint az automata tuzolto mukodese, szal olyan mint egy extra fogyocikk, tudsz helyette csokit rakni vagy javitast stb.
probalni nem probaltam, nekem kb 100 kotvenyem van :D sose hasznaltam meg :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#157927) jr1994


jr1994
addikt

Na jó elmondom a teljes sztorit csak kíváncsi voltam mit szóltok látatlanban ;]

Szóval én 5A, ő GW E100. El Halluf, már fent voltam B3-ban. Valaki megkérdezte hogy xy tank jó-e (legutóbb talán tier6-ban láttam ilyet), nekem meg olyan kedvem volt hogy elkezdtem pofázni. Neki meg nem tetszett. Erre a gyökérkezelt fogja magát és csak úgy belémlő majd 600-at. Néztem hogy hogy lő meg az arti fel sem voltam spottolva. Ja hogy a sajátunk volt. Na, akkor játsszunk. Visszamentem érte a bázisra és kapott egy repeszt az oldalába. Persze odarakhattam volna a csövem, vagy lökdöshettem volna egész csata alatt, de nem volt annyi türelmem. Amúgy igen jó tank ez a WZ, tudom ajánlani.

(#157925) h1mpi: nem tudom én eddig nem annyira figyeltem, de azt hittem olyan mint az ellátmány hogy mindig fogy. Legközelebb majd megnézem. De már 8-9 tankomban használom, és így is csak gyarapszik szép lassan a kötvény. Mikor pár hete elkezdtem volt 2000, most 2100 fölött volt, aztán jött ugye a küldetés is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157928) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.
Nem volt időm játszani viszont kipróbáltam volna a tesztszerón az új orosz gèpeket.
Letudnátok írni kinek milyen tapasztalata van esetleg netán vagy melyik az amit a játékosok zöme próbál vagy jónak tűnik?!
Persze nézőpont kérdése ez de vannak visszajelzések meg tapasztalatok akik már próbálták úgy vélem...
:R

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#157929) jano_77 válasza jimmy74 (#157928) üzenetére


jano_77
nagyúr

olvasd el a wotinfo.hu í cikket, ami erről szól ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157930) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#157926) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor beteszem a gyúlékonyabb tankokba, bár igazából nem számít ha leégek, nem vagyok superunicum hogy rontaná a kiváló statom :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#157931) Bozso68


Bozso68
senior tag

Az orosz ágat akkor húztam, amikor még KV1S volt.
Most rámegyek az IS7-re, viszont ez a KV85 jó pár csata után sem adja nagyon nekem...
Pláne, top tier egyszer voltam csak.

[ Szerkesztve ]

(#157932) h1mpi válasza Bozso68 (#157931) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt én is utáltam, de az IS jó lesz. Egy tanácsra a kisebb ágyúval használom és igencsak jól muzsikál Nálam.
Szinte medként mehetsz vele csak a HP-d és a "láncod" megvan pluszba. 6 sec reload tud meglepit okozni :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#157933) Bozso68 válasza h1mpi (#157932) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi, megnyugtató.
A vigasztaló, hogy 15K XP-t kell csak gyűjtenem az IS-hez.
Eddig az amcsi ágat húztam, de az E5-öt mindenki ekézi, szép lassan azért az is meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#157934) Papooo


Papooo
senior tag

Kaptunk egy kis ebéd utáni mikropeccset. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#157935) jano_77 válasza Papooo (#157934) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem 10 után mikor beléptem, már úgy indult el a windows, hogy jelezte, hogy volt frissítés a WOT-hoz

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157936) e-newsee


e-newsee
addikt

World of Patch... :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#157937) adamgreen


adamgreen
senior tag

Quick news – 9.22 is planned for the 6th of February on RU, and most likely the 7th on EU. An open beta of 1.0 will be released in March.

Tehát február 7 ig van idö grindelni. huzzatok bele ;]

(#157938) dokee78 válasza jimmy74 (#157928) üzenetére


dokee78
félisten

Object 257 OP lett,szerintem jobb,mint a T-10.
Bár tegnap már kapott teszt szerveren nerfet a hátsó tornyos Tier 9-es másik orosz heavyvel egyetemben.

Object 430u szerintem nagyon OP lett,ő elvileg így marad.
Közelharcoltam vele teszt szerveren T57 Heavy és TVP T 50/51-el is,és Golddal pattant mindkettő.
Már nem tudom írták vagy mondták,de állítólag szemből csak a has része a gyenge pont.
Lassabban tölt,mint a T-62A,viszont nagyobb az áfája.
MrScheff írt róla egy röpke cikket,olvasd el.

Object 263 4 orosz TD sem rossz,meglepően gyors és mozgékony,sokat tud pattintani is.

(#157939) jr1994 válasza adamgreen (#157937) üzenetére


jr1994
addikt

De jó, asszem még 140k xp kell a 430-hoz. És kezdem megunni a 9-est :D

Na meg lassan bemutathatnák a másik két 10-est, vagy azokat nem kell tesztelni?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157940) adamgreen válasza jr1994 (#157939) üzenetére


adamgreen
senior tag

A 9.22-es patch várható érkezése: február 7.

Az 1.0-s patch tesztelése valamikor márciusban kezdődik, de azt fontos megjegyezni, hogy nem lesz külön tesztszerver hozzá.

ennyit irtak egyenlőre .

(#157941) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Tesztszerver másoknak se megy?

(#157942) Bozso68


Bozso68
senior tag

Meglett az IS :) .
A végére már belejöttem a KV85-be :) .

[ Szerkesztve ]

(#157944) zozyk


zozyk
addikt

Kamikaze jump ;]
(vagyis, hogyan sebezz 1k-t a Löwével egy Type4-be)

(#157945) galervin93 válasza sequator (#157922) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, a bannolásra gondoltam.
Ugyanakkor elég érdekesen van számítva ez a csapattárs általi sebzésért járó kompenzáció, illetve a csappattárs sebzéséért járó büntetés, néha egész érdekes számok jönnek ki akár pluszban, akár mínuszban. Mindegy, nem olyan gyakori jelenség ez azért... ...még. ;]

wwenigma
Ó igen, ágyú az ágyúnak. Mondjuk száradjon le a keze annak, aki kitalálta, bár videón nézve vicces. :DDD Szerencsére rég nem artyzom, nem kell félnem, hogy a nyugalmas klikkerkedés közepette egyszer csak elpukkanok. :)) Sokkal inkább jellemző, hogy kapom az ezreseket puha tankban, de még mielőtt elkezdenénk, kiszállok a végtelen karatéból. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157946) jimmy74 válasza dokee78 (#157938) üzenetére


jimmy74
őstag

Köszönöm

WoT:jimmbo

(#157947) h1mpi


h1mpi
nagyúr

MM megint durva. 5/5 meccs +2-ben... így fun húzni az IS-t... :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#157948) Atti777


Atti777
senior tag

Rohadjon meg aki a 3-5-7 MM-et kitalálta

Путин, иди нахуй!

(#157949) palfitom válasza zozyk (#157944) üzenetére


palfitom
félisten

:C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#157950) h1mpi válasza Atti777 (#157948) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem tudom ki mit fizet azért hogy toptier legyen, de nekem minden 20. kör olyan kb...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.