Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#158551) Greentea


Greentea
senior tag

köszi! Holnap beruházok rá! :)

2x2 néha 5

(#158552) joergie válasza Johnny_vT (#158528) üzenetére


joergie
őstag

Minden ág végén tier10 van már, light arty td is. Matchmaking még mindig fos. le lehet esni magasról, nem fog meg semmi(el lehet veszteni a kontaktot a talajjal), és megdöglesz, fel lehet borulni és megdöglesz, van tank ami 1500 fölött sebez(és megdöglesz).
arty kevesebbet sebez, de bénít 10-20sec-re. A fogyóeszközök 90másodpercenként újratöltenek.
Mapokat azóta 3szor átdolgozták, mindet újra kell tanulni. Van egy rakás táras, főleg franciák, de svéd is van tier8+, meg amerikaiak, meg cseh tier9-10. Van 1 táras arty is(tier10 francia). japán heavy-k HE trollgunnal, mint a Kv2 csak páncélozottabb.
Ja és tele van a játék OP (főleg tier8) prémiumtankkal, utóbbi 1-1,5 évben ez volt a tendencia, hogy ontották az OP prémtankot, havonta akár 2-3. Bár a játék képének nem tesz jót, azért szerintem nem kicsit megszedték magukat ezzel.
Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#158553) Jokerdapro válasza joergie (#158552) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

És ezek az OP 8as prém vasak rommá vannak szop@tva a rengeteg tier 10es meccsel. :U ( MM <3 )

(#158554) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
Remélem nem követek el eretnekséget, ha megkérdezem, játszik itt valaki PS4-en?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#158555) ooloo válasza Jokerdapro (#158553) üzenetére


ooloo
őstag

Nem csak a prém tankok , a normál 8-as tankok is zömmel +2 tierben játszanak . :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#158556) Dr.Én válasza Jokerdapro (#158553) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen, ebben van igazságod...
Van nekem is jó pár 8-as prém tankom és hát, van. aki csak porosodik..

WOT: kissio

(#158557) sequator válasza Puculo (#158537) üzenetére


sequator
senior tag

Defenderre ne nagyon számíts. Túl OP lett, WG kivonta a shopból. Szerintem évekig nem lehet majd kapni, mint anno a Type 59-et. Aztán addigra eljár felett az idő és újra szórják majd jó pénzért. A népek veszik, mert csak az emlék lesz, hogy OP volt valamikor.

sautia

sequator

(#158558) inferno88 válasza mcwolf79 (#158554) üzenetére


inferno88
őstag

Hozzátok a fát, csinálunk mcwolf-nak máglyát! :DDD

@Aki gondolkodik a Churchill III holnapi megvételén(más orosz prém HT hiányában): Ne gondolkodj, vedd meg, nagyon zsír.

Semper fi!

(#158559) vhw válasza mcwolf79 (#158554) üzenetére


vhw
addikt

5-10 csata erejéig kipróbáltam, de nem adta.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#158560) csaabz válasza Jokerdapro (#158553) üzenetére


csaabz
őstag

Én a T32-vel csak és kizárólag tier 10-be kerülök.... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#158561) _Zsolt_


_Zsolt_
tag

Sziasztok.

Most van akcióban az amcsi T34.
Mi a véleményetek róla?

(#158562) Papooo válasza csaabz (#158560) üzenetére


Papooo
senior tag

Mert manapság minden T8-as tank (sz)OP. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#158563) h1mpi válasza csaabz (#158560) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az elég kellemetlen azzal a pennel, de legalább erős a kupakod :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#158564) Chris0321 válasza _Zsolt_ (#158561) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem a játékba kerülése óta megvan, van vele pár csatám. Az ágyú átütése jó, kicsit lassan tölt és viszonylag pontos. A tank teste puha, a torony elég jól tud pattintani, a tetejét be lehet lőni de a dombokon szerintem jól használható. Nem túl gyors tank, bár nekem már profi legénység van benne így nem panaszkodom. Ha nem ingyen kaptam volna hanem fizetnem kellett volna érte sem bántam volna meg, hogy bekerült a garázsba.

(#158565) Gyuri27 válasza csaabz (#158560) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tök mindegy mivel játszol. A napi stat írja a játszott átlag tiert. A +2 majd minden nap megvan.

Amd - Radeon - Ryzen

(#158566) Puculo válasza sequator (#158557) üzenetére


Puculo
aktív tag

Hát, a remény hal meg utoljára.. De azért köszi a választ. Az IS 6-ról esetleg van tapasztalat? Tier limit miatt lehet vele boldogulni?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#158567) kchryss válasza Gyuri27 (#158565) üzenetére


kchryss
addikt

Pont pár napja volt róla szó, hogy a napi stat átlag számolója nem jó. Illetve nem ér semmit, mert a wg babrált valamit a csataszintekkel. Csomó csatát eggyel nagyobb szintűnek vesz mint amilyen a csatában lévő tankok legmagasabb szintje vagyis abból az átlagból amit ír nyugodtan levonhatsz 0,6 - 0,9 körül.

(#158568) Jokerdapro válasza csaabz (#158560) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Respect! 198 alap átütés és a tier 10 egy mondatba... :R

(#158569) jr1994 válasza Johnny_vT (#158528) üzenetére


jr1994
addikt

Érdekesség még, hogy végre kirajzolási körünk van, nem négyzet, de ezt úgyis észreveszed ha játszol.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#158570) inferno88 válasza Jokerdapro (#158568) üzenetére


inferno88
őstag

T32 nagy szerelmem volt, de annyira alátettek az MM-mel, hogy kín volt kihúzni rajta az utolsó XP-ket az M103-ra(ami meg en bloc nem lett a kedvencem).

Semper fi!

(#158571) zozyk


zozyk
addikt

Undorító klikker,fúúújjjj... ;]
Ripléj nincs, mert a T10et elküldem a *****-ba. :B
EZ az első Gore medálom. :)

[ Szerkesztve ]

(#158572) Jokerdapro válasza zozyk (#158571) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha ez az első gore az csak eggyet jelenthet... nem artyzol eleget ;]

(#158573) sequator válasza Puculo (#158566) üzenetére


sequator
senior tag

Nekem van IS-6-om, de egy ideje már nem jó vele játszani. Mióta bejöttek a guruló bunker, HE-t lövő HT-k, megerősítették a brit HT-k páncélját, valamint egy csomó nagy átütésű tank került a játékba.
A 175 mm átütés röhej, cserébe mindenki tudja, hogy hol kell az IS-6-ot lőni (ha mégsem, akkor jön a gold).
A csapatok persze elvárják, hogy menj a HT dühöngőkbe Type 4, Defender, WZ-111 1-4 Conqueror, stb ellen, ha nem mész, akkor megy a report bot, premnoob, meg a beléd lövés, kitolás a tűzvonalba, stb.

Néha kigurulok vele, de csak azért, hogy a "minden T8 mindig menjen T10-be" remek MM-et kikerüljem.
Szerencsére "ingyen" volt, pénzt biztos nem adnék most érte.

sautia

sequator

(#158574) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jajj de adja ma... :D Minden talál, működik a páncél, stb.... Jó lenne, ha így maradna... :)

(#158575) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Másnál is lagg parádé van? :( A 30-50 helyett 100-150. Bosszúbol vettem egy nyolcas artyt ;]

(#158576) galervin93 válasza Jokerdapro (#158575) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, azért jó az arty, mert azzal 150 ping mellett is ugyanannyit sebez az ember, mint normál esetben. ;]
:))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#158577) Jokerdapro válasza galervin93 (#158576) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

GW tiger P stock 3k demázs :DDD mama csuklik ;]

(#158578) Dr.Én válasza Jokerdapro (#158575) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, nálam is lagg szopás van..Artyval próbálkoznék, csak ma nagyon foshalom a leosztások vannak... :D

WOT: kissio

(#158579) Jokerdapro válasza Dr.Én (#158578) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ne is mond lagg, Dc minden mi szem száj ingere... de úgy döntöttem akkor is megkeserítem pár ember napját. :DD

(#158580) Dr.Én válasza Jokerdapro (#158579) üzenetére


Dr.Én
veterán

amcsi arty vonalat tolnám, de tele van piroskáékkal az egész és még sebezni se lehet..agyrém az egész... :D

WOT: kissio

(#158581) ddt500hu válasza SoulReaver (#158574) üzenetére


ddt500hu
veterán

Na takaroggyá! :DDD :C

(#158582) zodo válasza kchryss (#158567) üzenetére


zodo
nagyúr

Gondolom a tavaszi MM szintek + Tier X light-ok vagy talán a járműosztályok súlyozása a bűnös.
Wotwiki évek óta nincs frissítve, egyéb részletesen taglalt cikk sem jelent meg az érdemi változásokról. :(((

Napi stat biztos rosszul számol de egy biztos, mai 2 órás B-C 12t -el tett 16 csatám így állt össze:

11x Tier X
5x Tier IX
0x Tier VIII

YasenKrasen 0.9.21.0.2 (nem a legfrissebb) statisztika szerint ez avg tier 9.9

(#158583) mcwolf79 válasza sequator (#158557) üzenetére


mcwolf79
veterán

Annyira OP, hogy a PS4-es verzióban most is benne van a prémshop-ban.
Sőt, PS4-en az E25 is bent van a tech tree-ben aranyért, plussz a WTE100 is benne van a tech tree-ben 3. T10-es német TD-ként.

Nem tudom a WG miért nyomja a bullshit-et ezekről az "OP és imba" tankokról, ha az egyik platformon van,akkor a másikba miért nem hagyja benne :F Mindegy.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#158584) sequator válasza mcwolf79 (#158583) üzenetére


sequator
senior tag

Nem néztem, de úgy rémlik, hogy nem azonos stattal szerepelnek a tankok a különböző platformokon. Vagy PS4en kevesebben játszanak és kevesebb volt az "OP ez-OP az" rinyálás :D

sautia

sequator

(#158585) Imilenni válasza sequator (#158584) üzenetére


Imilenni
addikt

Ott nincs rinya (gondolom a chat hiánya miatt :)) )
Egyébként tényleg érdekes hogy ott elég sok minden megvehető, de ne felejtsd el hogy MÁS készíti a konzolos verziót!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#158586) adamgreen


adamgreen
senior tag

Ez remélem valami kurva nagy vicc

[link]

:C :C :C

(#158587) Dr.Én válasza zodo (#158582) üzenetére


Dr.Én
veterán

nem hiszem el hogy nem akarnak semmit se csinálni, hogy senki sem veri a szar MM miatt és az RNG és a leosztások miatt a tam-tamom..jó verik...csak nem érdekli őket..gondolom...

WOT: kissio

(#158588) zodo válasza adamgreen (#158586) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem hiszem. :N
Szó volt róla hogy idén már lesz valami új "meglepi" a szerelmesek napjára.

(#158589) kchryss válasza zodo (#158582) üzenetére


kchryss
addikt

Én is úgy gondolom hogy az új mm és a lightok 10-esbe tolása miatt van ez a helyzet. A napi stat mod cache fájljában meg lehet nézni, hogy melyik csata milyen csataszinten játszódott. Ha jól tudom azokkal a csatákkal van gond ahol van top tier light mert ott +1 a csataszint mint amennyinek lennie kéne. Ez felveti azt a kérdést hogy vajon a lightoknak eltérő mm-je van mint a többi tanknak és más eséllyel kerülnek bizonyos szintű csatába? Ha lesz időm újra játszani akkor megvizsgálom a dolgot.

[kép]

Szerk. xvm-ben battleresult.xc-ben volt régebben egy olyan opció hogy "showbattletier". Ezzel be lehetett kapcsolni hogy a csatajelentőben kiírja a csata szintjét. Ez az opció pár verzióval ezelőtt eltűnt az xvm-ből, valószínűleg pont azért, mert már nem úgy működik az mm és a csataszintek mint régen. Így akarják eltusolni a dolgot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#158590) kchryss válasza kchryss (#158589) üzenetére


kchryss
addikt

*eltussolni

(#158591) xAttilax válasza kchryss (#158589) üzenetére


xAttilax
őstag

"úgy gondolom" ez a lényeg :) Amíg nem tudjuk az MM pontos működését addig minden csak konspiráció

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#158592) notika77 válasza notika77 (#158511) üzenetére


notika77
senior tag

22:45 és ma is megjavult a ping :)

(#158593) jano_77 válasza notika77 (#158592) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tudod mit!? Inkább maradjon NARANCS a retek PING jelzőm, de akkor lehet játszani normális csatákat és még nyerni is (8/8). Mióta újra zöld a ping, folyamatosan agyhalott csapatok és bukó csaták! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#158594) kchryss válasza xAttilax (#158591) üzenetére


kchryss
addikt

Ez a baj, hogy nem adják ki mostanában a pontos működését semminek. Pedig ha kiadnák akkor kevesebb lenne a konteó és nem lehetne belekötni ennyi mindenbe.

Régebben le volt írva az mm pontos működése, mióta variáltak rajta azóta nincs. Régebben kiadták a tankok belső moduljainak elhelyezkedését is, most ha kijön egy új tank akkor csak gyakorlóban próbálgatva tudod ezt megállapítani.

Egyébként az xp számítás, kredit számítás és kiválósági jel számítás képletén sem tudom, hogy mi a fenét titkolnak annyira. Kreditszámítás képletét kiadták volna korábban akkor nem kellett volna a karácsonyi bónuszok után naponta olvasgatnom, hogy a játékosok 99%-a szerint nerfelték a tankok kredithozamait, miközben szerintem nem nerfeltek semmit csak hozzászokott mindenki az ünnepi bónuszhoz.

Skill4ltu meglátogatta a wg főhadiszállását, kérdezgette a fejeseket és dolgozókat a kiválósági jelről, de maguk a wg-sek sem tudták neki megmondani, hogy pontosan hogyan működik. Skill szerint eltérő a számítása a ruszki és az európai szerveren legalábbis a tapasztalai alapján így "érzi", de erről sem tudtak neki semmit mondani.

(#158595) Barret001 válasza jano_77 (#158593) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem a mai nap 33% winrate... Visszaütött a 73-as :D

(#158596) adamgreen


adamgreen
senior tag

Úgy néz ki még se vicc volt :C :C :C

[link]

:DDD

(#158597) Dr.Én válasza adamgreen (#158596) üzenetére


Dr.Én
veterán

na ne már..... :D
okés..a küldetések nem vészesek, de ezért ne is legyen az :U

WOT: kissio

(#158598) zodo válasza kchryss (#158589) üzenetére


zodo
nagyúr

Feltettem ide a 16 csatám csatajelentőjét.
Fájlnév = lejátszott csata sorszáma, kötőjel után a napi stat szerinti csata osztály

16 csatám besorolása:

Battle tier 11 = 3x
Battle tier 10 = 8x
Battle tier 9 = 5x
Battle tier 8 =0x

Három 11-es csatában csak 2x volt X-es Light míg a 13. csatámban nem volt ilyen és mégis 11 csatának jelölte.
Engem mondjuk nem hat meg ahogy eddig sem a battle tier besorolás de jó lenne legalább 2x top tierként részt venni egy 2 órás etapban.

(#158596) adamgreen

Felőlem ott marad :DDD persze mert tavaly megvettem 1/4 áron de annyira suta köröket mentem vele hogy csak na pedig mások istenítik.

[ Szerkesztve ]

(#158599) adamgreen válasza Dr.Én (#158597) üzenetére


adamgreen
senior tag

Hivatalos oldalon is kint van tehát nem kamu

[link]

:C

Nem tudom hogy sirjak e vagy nevessek :C

(#158600) Jokerdapro válasza adamgreen (#158599) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ez de sz@r, és még április 1 sincs. :( Legalább pár boostot be lehet húzni. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.