Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#157651) zozyk válasza DonCosta (#157650) üzenetére


zozyk
addikt

A garázsban a jobb oldalon láthatod az álcaértéket is többek között, próbálgasd felpakolt-leszerelt festéssel.

(#157652) Gyuri27 válasza Greentea (#157647) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az is8 se volt rossz tank (mondjuk én marha szar voltam azzal is). De mint látjuk ő tudott vele játszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#157653) Papooo válasza Gyuri27 (#157652) üzenetére


Papooo
senior tag

Nem volt rossz, de jó sem, mert bármi jött szembe, keresztülhugyozta.
Arról nem is beszélve, hogy jó ha minden tizedik csatába dobta be toptriernek.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#157654) palfitom válasza Greentea (#157644) üzenetére


palfitom
félisten

:Y Jézusom!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#157655) Gyuri27 válasza Papooo (#157653) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezért nem ment vele. De a sebesség miatt lehetett vele helyezkedni az ágyú meg jó volt.
Magam is jobb szeretem a páncélozottabb tankokat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#157656) lacibacsi válasza jr1994 (#157643) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Gondolom elkezdődik a teszt és a két új tank még mindig csak egy coming soon lesz."

És lőn... :W :W :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#157657) h1mpi válasza lacibacsi (#157656) üzenetére


h1mpi
nagyúr

IS-M milyen?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157658) lacibacsi válasza h1mpi (#157657) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsánat gyarló lelkemnek, de a 705A-val kezdtem a tesztet... :B Hogy az IS-M harcolni milyen azt nem tudom, de nekem rondák ezek az új tankok...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#157659) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Én is akartam írni,hogy van teszt (most meglehet kövezni) ;] Meglepő,hogy bejelentés nélkül :U

Na már ott is kiírták :B

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#157660) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mekkora hülyék ezek az oroszok.... A két letakart tank, még mindig le van takarva.... Direkt azok miatt raktam fel a teszt klienst... :D A 705 egy kalap szar... Főleg úgy, hogy a saját csapattársak kilőnek... Meg amúgy mindenki goldot lő... fölösleges az egész.

(#157661) mcwolf79 válasza SoulReaver (#157660) üzenetére


mcwolf79
veterán

"Meg amúgy mindenki goldot lő"
Ez téged meglep? Tesztszerveren mindig is mindenki gold-ot lőtt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#157662) h1mpi válasza mcwolf79 (#157661) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem, minek átverni magam, hogy hú de jó az átütése a HEAT-nek, aztán meg pislogok éles szerveren az APCR-el

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157663) mcwolf79 válasza h1mpi (#157662) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, te 1 vagy az 1000-ből :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#157664) joergie válasza mcwolf79 (#157663) üzenetére


joergie
őstag

Akkor én a 2. ;]
Belőtték az új orosz TD-nek a pontosságát 0.43-ra. Végignéztem a többi tier10 td pontosságát, fv4005 és e4 0.38, összes többi jobb. Azért néztem, mert 4-500mről sorozatosan nem találtam el autoaimmel álló tankokat. Csak pislogtam. Oké hogy még finomítanak rajta, de ha az obj268 hasonló paraméterekkel, nagyobb alfával 0.33 akkor onnan kellett volna kezdeni, nem csak nekem tűnik így logikusnak? Vagy ELÍRTÁK? Mert az mocskosul gáz lenne...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#157665) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Honnan lehet leszedni a teszt szervert?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#157666) lacibacsi válasza joergie (#157664) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerintem is nagyon pontatlan. Ráadásul irtó lassan repül a lövedéke. Majdnem AT-2 feelingje van TierX-ben!! :Y Ezen nem finomítani kell, hanem erősen buffolni, mire élesbe kikerül.

A 705A-ról meg vagy jót, vagy semmit. Tehát..... :O

(#157665) BogyóBP : Az elmúlt két napban négyszer írták és linkelték. Olvasol is vagy csak írogatsz? (Annyira ismerős valahonnan ez a stílus... :K )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#157667) galervin93


galervin93
őstag

Nincs kedve valakinek tesztszerveren gyakorlózni? Én az új hátsótornyos heavyket próbálnám ki, de randomban ez nem az igazi, jó lenne a sok ruszki bot helyett értelmes ellenféllel. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157668) Papooo válasza joergie (#157664) üzenetére


Papooo
senior tag

"4-500mről sorozatosan nem találtam el autoaimmel álló tankokat"
Az autoaim csak közelharcra való, ha biztosan át tudod ütni az ellenfelet, minden másra ott a kézi célzás... :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#157669) kchryss válasza Gubu0101 (#157625) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs olyan, hogy tesztszerver oroszoknak. Csak 1 teszt szerver van amit minden régió használ. Ezért van tele a tesztszerveren a chat ruszki írásokkal.

(#157644) @Greentea:
Ruszki szerveren is vannak érdekes emberek, skill4ltu-nak néha fennakadnak a szemei amikor megnézi a szolgálati feljegyzéseket.

Találkozott egy "speciális" oi-val: [kép]
Azt hitte kezdő játékos. Aztán csata után mikor meglátta a totál statját: [kép]
Itt pedig amikor meglátta, hogy a 74e csatájából 23e-et oi-val ment:

Itt egy jól sikerült reroll hívta szakaszba, 77%-os wr: [kép] [kép] [kép]

Egy másik jól sikerült reroll 73% wr és majdnem 5e totál átlagsebzés: [kép] [kép]

70% wr, 4e átlagsebzés: [kép]
JPE100-zal 100 csata 5900 átlagsebzés. :DDD

(#157670) galervin93 válasza Papooo (#157668) üzenetére


galervin93
őstag

"autoaim csak közelharcra való, ha biztosan át tudod ütni az ellenfelet"

Én is így voltam ezzel, gondoltam végre egy olyan csata, ahol SU-152-vel alaplőszerrel is lőhetek, csak hát nem nagyon akarta az ég azt a hatodik killt... Persze tudom, miért nem vártam, miért nem kézzel, miért nem... Ezelőtt egy vagy két meccsel egy Radley-met lopta le egy Obj 268, idegből nyomtam ezt, legalább a topgun legyen meg, erre nem a láncba ment akkor célkörrel...!? Mindegy, több is veszett Mohácsnál...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157671) joergie válasza Papooo (#157668) üzenetére


joergie
őstag

Most akkor elmagyarázom neked. Mivel ez egy tesztszerver, megtehetem, hogy teszt jelleggel ugyanarra az álló célpontra rálövök többször, autoaimmel(3szor, és egyszer anélkül-hogy kiismerjem az ágyút, a lövedék sebességét, pontosságát, célzását, átütését). Mivel 20 fps-el játszok(sniper módban 10-15), és balkezes vagyok, jobbkezes egérkezeléssel, ezért jobban bízok a szervercélkereszt szerint mozgó autoaimben, ami folyamatosan az ellenséges tank súlypontján tartja a célkeresztet helyettem.
Amúgy meg javaslom tanuld meg kezelni az autoaimet, mert nem csak közelharcban, és nem csak light-al, meddel jó, csak meg kell tanulni kezelni, szóval ajánlom figyelmedbe(sok függ a lövedék sebességétől, a célpont mozgásától, sebességétől, kiszámíthatóságától, páncélozottságától, torony forgási sebességétől; de neked mondjam, biztos lila játékos vagy...)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#157672) Czmorek válasza kchryss (#157669) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Teszt szeró am. most fun az oroszok miatt. Meglövök valakit -aki sztem orosz- és rám támad mint egy megvadult állat. Leszarja mennyi hp van még benne, vagy kijön fedezőkből 10 ellen elé. Nem is egy volt ma... Ilyenkor vagy én, vagy a csapaton aprította szét.

+egy jó kör teszt szeroról:

[ Szerkesztve ]

(#157673) Greentea válasza kchryss (#157669) üzenetére


Greentea
senior tag

:Y 77%-os reroll nagyon para!

2x2 néha 5

(#157674) Viktoár


Viktoár
addikt

A "csapatnak" hála ismét összejött egy ász az O-Ni -ra. :) Tőlünk 4-en már az elején kiszálltak 0 dmg-el, majd a végén egyedül maradtam 6 ellen amiből 3 arty. :( Magamban már elkönyveltem hogy megint bukó de szerencsére pont úgy jött az ellenfél "ahogy vártam".

Közben igyekeztem arty safe pozícióban maradni, az utolsó artyt kergettem egy darabig dehát ezzel a döggel nem tudtam utolérni és spotolni. Aztán kitaláltam hogy beállok foglalni így amikor meglő hogy reseteljen már tudni fogom hogy merre menjek érte. ;] Ez most bejött, szerencsére volt még annyi hp-m hogy felvegyem a lövését aztán sikerült sarokba szorítani.

Az előző meccsen bekékültem mert a szerencsétlen T69 beautókázott a lövésembe. :DDD

Üdv:Viktor

(#157675) Greentea


Greentea
senior tag

Megint sikerült 4,6k dmg-et összelőnöm vele :)

2x2 néha 5

(#157676) jano_77 válasza SoulReaver (#157660) üzenetére


jano_77
nagyúr

Többször megfogadtam, hogy pont emiatt nem érdemes a tesztet elindítani, mivel mindenki GOLDOT spammel! Én ott is pont ugyan olyan beállításokkal tolom, amivel éles szerveren is fogom, így nem igen lövök goldot csak végszükség esetén.
Most mindenki az orosz tankokat tolja - egyértelműen:

Szerintem az Obj.257 nem olyan nagy szám, bár volt olyan az enemynél, akiről bárhol lőttem pattantam, de természetesen én akár hogy forgattam a fickó mindig belőtt! :U

Aztán ahogy néztem, lesz még itt a jövőben pár új tank, akár TD:

Obj.268 5 egy új CW jutalom tank lehet?

Vagy heavyk is:

Az Obj.777 II pont az elmúlt napokban olvastam, hogy talán az lehet majd a T-10 utáni most még letakart tank.
De mi lehet az Obj.257 P? :F

Az Obj.705A vonal nem tűnik rossznak, de mivel van már 2 tier10 orosz heavym, és a hátsó tornyos tankok nem a szívem csücske, így egyenlőre nem fogok rájuk rabolni. Vannak megkezdett ágaim, azokat fogom folytatni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157677) emre válasza vhw (#157634) üzenetére


emre
veterán

Ez egy annyira jó gondoltat, hogy akár tőlem származhatna. :C :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#157678) hitman77 válasza emre (#157677) üzenetére


hitman77
senior tag

:) Én is ezt mondom/gondolom már egy ideje, de még mindig vannak akik csak az egyik oldalát látják. :O

(#157679) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nekem nem megy a tesztszero, pedig most fressitette magat
mod: most legalabb berakott varakozasra

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#157680) Viktoár


Viktoár
addikt

Kell a szerencse is egy jó napi stathoz ez nem vitás, de azért ne felejtsük el hogy tenni is kell érte. A 4-5k dmg nem hullik csak úgy az ölünkbe mint az egylövéses csaták és a 0:15. ;)

Például egy rossz sorozatban amikor minden pattan, mellé megy vagy akár a földet lövi akkor ki tehet róla? A játékos mert nem céloz a tank fölé hogy ne a földet lőjje a löveg? :) Ezek a dolgok nem rajtunk múlnak, ugyanúgy próbáljuk kiiktatni az ellenfeleket csak éppen ezt dobja a gép.

Amikor összejön egy jó sebzéses kör az azért más mert joggal gondolja az ember hogyha céloz és rálő egy tankra akkor az oda is megy, azért céloz és nem vaktában lövöldöz. Ergo "természetes" hogy ennyit összelő az illető

Összefoglalva: A szopás jön magától akármit csinálsz míg a győzelemért vért kell izzadni. Ezért skill alapú a jó napi stat. Ha nem így lenne akkor mindenki lehetne kék meg lila játékos attól függően hogy mit dob a gép. :)

Üdv:Viktor

(#157681) jano_77


jano_77
nagyúr

A Brit tornyos TD-knél a Chariotier tornya is csak bizonyos szögig fordul mint a Challengernek vagy rendesen körbe fordul? A tier7-nél ez baromira meglepett. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157682) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Pf....

(#157683) kchryss válasza jano_77 (#157681) üzenetére


kchryss
addikt

Én régen toltam a challengerrel, de akkor körbeforgott annak is csak piszok lassan. És a charioteer is körbeforgott régen. Nem tudom, hogy ez változott-e.
Most nézem tanks.gg-n. A challenger kapott egy új tornyot avenger néven. Az alap torony körbeforog teljesen ez a fejlesztett torony viszont tényleg 60 fokot forog mindkét irányban.
Charioteer-hez csak 1 torony van és az 360 fokban körbeforog.
Tanks.gg-n meg lehet nézni: [link]
Gun constraints résznél.

challenger fejlesztett torony
challenger stock torony

(#157684) jano_77 válasza kchryss (#157683) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen :R

Tier10 BC arty ugye zárt tornyú, miért nem lehet rá ventit rakni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157685) Dobi 562


Dobi 562
addikt

IKV 90b. 3. gunmark. :))

120 csata kellett hozza. Johet az Udes.

Volt ma egy ilyen korom is vele:

Replay ha valaki megnezne.

[ Szerkesztve ]

(#157686) robogo81 válasza SoulReaver (#157682) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ahhoz képest hogy "pontos",alig ütött át valamit, a teszten is érdekes a rng...

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#157687) kchryss válasza jano_77 (#157684) üzenetére


kchryss
addikt

Kezdetben lehetett rá rakni. Aztán nyitott tornyos lett és nem lehetett. Aztán a hd modellel zárt tornyú lett, de elfelejtették visszaadni neki a ventit. :)

(#157685) @Dobi 562:
Grat! Fix tornyos td-vel ebben a metában nem egyszerű boldogulni, nagy reszpekt ezért a teljesítményért. :)

[ Szerkesztve ]

(#157688) SoulReaver válasza robogo81 (#157686) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kimaxolt legénységgel, lila felszerelésekkel+ pótkajával... :)

(#157689) jano_77 válasza Dobi 562 (#157685) üzenetére


jano_77
nagyúr

gratulálok! Minden tankra ki szeretnéd húzni vagy ennyire bejött ez a TD?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157690) robogo81 válasza SoulReaver (#157688) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nézetem is a legénység százalékát,gondoltam nem sima fullos,hanem extra extrás,csak nem írtam már oda.
De akkor is full golddal 11/5 átütés?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#157691) HellGreg


HellGreg
őstag

Csak nekem van olyan érzésem, hogy szarabbul jártam az Obj 268 4-gyel mint a 263 volt?

(#157692) Dobi 562 válasza kchryss (#157687) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi! Nem olyan nehez vele jatszani, van jo sebesseg + gundep + camo. Mozogni kell vele a palyan folyamatosan. A teljesen statikus TD jatek amit sokan csinalnak az tenyleg nem mukodik. :)

(#157689) jano_77: koszi neked is! A sved TD agat mikor elkezdtem akkor megfogadtam, hogy csak akkor megyek tovabb a kovetkezore mikor meg lesz a 3. gm. Az 5-osnel mondjuk feladtam mert azzal a jatek minden percet gyuloltem, de a 6-7-esen meglett.

(#157693) Jadro válasza Dobi 562 (#157685) üzenetére


Jadro
veterán

Ez igen szép körre sikeredett, gratula! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#157694) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Az biztos, hogy nagyon jó a páncélja(még most)

(#157695) adamgreen válasza SoulReaver (#157694) üzenetére


adamgreen
senior tag

Na igen a 310 es alsó lemez kicsit beteg ;]

(#157696) dokee78 válasza SoulReaver (#157694) üzenetére


dokee78
félisten

Object 430u milyen lett?
Később kipróbálom,de kiváncsi vagyok a véleményedre.

(#157697) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Valahogy be lehet állítani ne csak egy szinten lévő tankokat lehessen szakaszba rakni?
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#157698) BogyóBP válasza zsloti (#157697) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nem.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#157699) SoulReaver válasza dokee78 (#157696) üzenetére


SoulReaver
veterán

Amennyire lehet véleményt alkotni a teszt szerver után, kb annyi, hogy mozgékony, aránylag pontos is, kicsit keveslem a 252mm átütést, a többi t10 medhez képest. (E-50M, M48, Leo1, stb). Páncélja használható. Ki kell használni, hogy kemény a tornya és sokat kell riszálni vele.. :)

(#157700) dokee78 válasza SoulReaver (#157699) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi. :R
Ez valami újítás,hogy várni kell mire bedob test szerverre?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.