Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#158051) BogyóBP válasza hitman77 (#158049) üzenetére


BogyóBP
addikt

Akkor a ferdinánd érdemesebb?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#158052) hitman77 válasza BogyóBP (#158051) üzenetére


hitman77
senior tag

Ezt nem tudom, az másik ág. Itt megálltam a Jagdpanther-nél.

(#158053) Viktoár válasza BogyóBP (#158050) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor melyik medet ajánlod? Sajnos medekkel nem igazán játszom de kellene valami a küldetésekhez.

Üdv:Viktor

(#158054) kchryss válasza Viktoár (#158053) üzenetére


kchryss
addikt

A fejlesztési fában lévő 10-es nem táras med-ek közül a 140 és a patton jelenleg a legjobb.

(#158055) jr1994 válasza BogyóBP (#158050) üzenetére


jr1994
addikt

Ja végül is csak az egyik legjobb med a játékban...

Viktoár, nyugodtan húzd ki a 140-et, nem fogod megbánni. 9.22 után az A-44 féle palacsintasütő ágról már nem lehet majd átmenni T-54-re, úgyhogy a T-44 felől ajánlom, bár én azzal sosem játszottam, de a buff után papíron az sem rossz.

Whaaaat megnéztem tanks.gg-n, a T-44 kb mindenben jobb mint egy Pershing pl, akkor mindenképp arra menj szerintem. (Ugye még a lightok felé lehetne.)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#158056) Viktoár


Viktoár
addikt

Oksa, köszi a tippet, akkor a T-44 felé megyek. :R

Üdv:Viktor

(#158057) BogyóBP válasza jr1994 (#158055) üzenetére


BogyóBP
addikt

Melyik a legjobb?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#158058) kchryss válasza BogyóBP (#158057) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem most kb ez a sorrend objektíven nézve:
907 > 140 > tvp > bc > patton > e50m > t62a > ax > 430 > leo > 30b > stb > 121

(m60-at és e6-ot nem tudom besorolni, mert sosem próbáltam őket, de akiknek megvan azok nincsenek jó véleménnyel róluk, t22 a 430 szintjén van, de keveseknek van meg)

Persze kinek mi áll kézre. 121 kilóg lefelé a 907 pedig felfelé, a többi mind használható, másnál lehet más a sorrend. Ha szubjektíven nézném akkor az ax előrébb lenne, mert nagyon szeretem az e50m meg hátrébb, mert én nem tudok vele játszani. :)

[ Szerkesztve ]

(#158059) jr1994 válasza BogyóBP (#158057) üzenetére


jr1994
addikt

Talán ahogy Kchryss írta a 140 és a Patton a két legjobb. Nekem a Patton nagyon jól indult, azóta viszont béna vagyok vele. Nem tudnék dönteni a kettő között.

Ha a tárasokat is belevesszük, ezt a kettőt akkor is a BC elé helyezném mindenképp. A TVP-vel még nem játszottam, ott van a garázsban, majd ha kicsit megunom a Pattont. Amúgy tetszik ez a sorrend, szinte teljesen egyetértek.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#158060) jr1994


jr1994
addikt

Amúgy csak mondom, van a tanks.gg-n egy bizonyos Object 430B, 3800 alap DPM-mel. Az mi az?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#158061) kchryss válasza jr1994 (#158060) üzenetére


kchryss
addikt

Egy fekete 430-as. ;]

Reddit-en és wot fórumon azt írják ez egy szellem tank amire azért van szükség, hogy a régi 430-ról átmentsék a játékosok statjait, a 263-ból is csináltak egy ilyen verziót. A régi statok nem maradhatnak az új tankon, mert egy teljesen más tank lesz, valahol viszont meg kell jelennie ezeknek a statoknak különben sok csata kiesne egy játékos értékeléséből.

[ Szerkesztve ]

(#158062) Bozso68


Bozso68
senior tag

Mi a tapasztalat, ping szempontjából van különbség kábel és wifi között?

(#158063) SoulReaver válasza Bozso68 (#158062) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nyilván jobb a kábel...

(#158064) Yofej75 válasza Bozso68 (#158062) üzenetére


Yofej75
aktív tag

A wifi válaszideje sokkal lassabb. Azaz a játékélmény rosszabb. Ha még van hajad, akkor a wifin keresztüli kapcsolódás nem ajánlott.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#158065) Jag válasza Yofej75 (#158064) üzenetére


Jag
senior tag

A wifi-vel nem az a baj, hogy lassabb a valaszideje, mert egy jo minosegu eszkozzel gond nelkul tudod azt a pinget, amit a halozatod tud. A gond vele az, hogy ezt nem tudja konstans es vannak csomagvesztesek.

(#158066) Tarill válasza BÁ Nutrition (#158047) üzenetére


Tarill
őstag

Igen arra. Lehet csak a full tier7 miatt van, de elég tölteléktanknak érzem. Top tierbe még nem rakott hogy ott milyen. Lassú, puha van hozzá 8 gun de egyik se ér túl sokat :D az előd dw2 jobb volt

(#158067) h1mpi válasza Jag (#158065) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én kb 2 évig játszottam wifi-vel és most kábellel. Nem vettem észre különbséget.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#158068) Luperator válasza Bozso68 (#158062) üzenetére


Luperator
tag

Otthon normális kábeles net híján wifis mobilnetes megoldás van. Na most a gépre is WiFi antenna van dugva és a mobilnet is azon keresztül szórja így sokszor megesett a többszázas ping, olykor 999 is. Sikerült ezt áthidalni egy USB kábellel így legalább a modem közvetlen a gépre csatlakozik, 40-70 közötti pinget adva l. Nem világbajnok, de játszható.

Gyanítom kérdésed nem erre a sarkított példára utalt, de így is megoldható még ha körülményesnek is hangzik.

(#158069) Jag válasza h1mpi (#158067) üzenetére


Jag
senior tag

Igen, Wot-ban nem annyira zavaro, (ilyen rng mellett plane :-)) de mondjuk egy fps-ben mar erezheto.

(#158070) zozyk


zozyk
addikt

Hétvégi ajánlat:
Spotlight: Light TanksRivaldafényben a könnyű tankok!

[ Szerkesztve ]

(#158071) h1mpi válasza zozyk (#158070) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na ez jó hír, legalább jó fejek és gold kedvezményt adnak a 180 nap prémből, ha már mindenki dugig van goldal a ládák miatt...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#158072) Dr.Én válasza h1mpi (#158071) üzenetére


Dr.Én
veterán

én már decemberben megvettem a 180 nap prém elő fizut..meg még kaptam mellé vagy 20-30 napot a ládákból....
most egy darabig elég lesz... :D
meglátjuk hétvégén mit hoz az RNG nagy isten... :)

WOT: kissio

(#158073) Emu válasza h1mpi (#158071) üzenetére


Emu
őstag

Már aki kapott elég goldot a ládákból...
2 csomagot vettem, egyet meg ajándékba kaptam, de az árának megfelelő gold mennyiség sem volt benne...na ezért nem lottózom :)

(#158074) Yofej75 válasza Jag (#158065) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Oké, jó minőségű eszközzel valóban meg tudod közelíteni a hálózat "eredeti" pingjét (nem szőrszálhasogatás de ezredmásodpercekről van szó).
Köszönöm a kiegészítést.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#158075) Yofej75 válasza Emu (#158073) üzenetére


Yofej75
aktív tag

A ládák tartalmának goldban számított értéke vásárlási árral megegyező vagy nagyobb volt. Pl. 250 G + 100 e Cr, vagy 500 G stb...Nem azt írták, hogy minden ládában kapsz az értékének megfelelő goldot plusz még valamit.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#158076) e-newsee


e-newsee
addikt

Csak megerősíteni tudom az előzőeket. Egyszer net előfizetés nélküli helyen wotoztam laptopon úgy, hogy a mobilnetet osztottam meg telóval. A ping konstans 40-50 között volt, semmi kiugrás. Szóval, ha jó a net, jók az eszközök, erős a jel, akkor jól muzsikál a wifi is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#158077) h1mpi válasza Yofej75 (#158075) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó csak a credit az gyakorlatilag nem ér semmit, legalábbis Nekem. Azt megtermelem 2 kör alatt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#158078) Emu válasza Yofej75 (#158075) üzenetére


Emu
őstag

Szerinted én vásárláskor nem voltam tisztában ezzel? :O

De ki az a marha, aki wotban pénzért kreditet vesz? :W

h1mpi: erről van szó!

[ Szerkesztve ]

(#158079) Yofej75 válasza h1mpi (#158077) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Igaz, de átszámítva a 100000 Cr is 250 G ami kb 1 prémnap illetve szintén kb egy garázyhely. Legalábbis ez volt az átváltási arány a ládák tartalmát tekintve.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#158080) Yofej75 válasza Emu (#158078) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:DD

Gondolom, tisztában voltál vele.

Én sem veszek pénzért kreditet mert az valóban begyűjthető ingame is de ha csak 200000 Cr volt egy ládában azzal is teljesítette a WG az ígéretét.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#158081) Bozso68


Bozso68
senior tag

Köszönöm mindenkinek a wifi-témás választ.

Most kábelezem be a házat router, PS4, 2 NAS, 4 TV között, és kérdéses volt, hogy a laptophoz is húzzak-e ki kanócot az íróasztalhoz. Maradt egy szabad portom a switch-en, kábelem meg vagy 30 méter, így eldőlt a dolog. Remélem, javulnak valamelyest a statisztikáim tőle. :D

(#158082) Yofej75 válasza Bozso68 (#158081) üzenetére


Yofej75
aktív tag

A kábeles kapcsolat jó hatással lehet a statisztikára (ha ez is szempont) mivel pl. a parancs kiadása és végrehajtása (azaz bal klikk és lövés) között csökkenhet az időtartam.
Néha nálam is genyózik a hálózat, olykor egy pillanatra nem az történik aminek a billentyűzet- vagy egérhasználat alapján kellene és van, hogy észre is veszem, hogy a kapcsolatjelző bogyó a ping kijelzés mellett abban a pillanatban pirossá válik de előtte és utána zöld.
Kisváros (széle), UPC kábeles kapcsolat.
Megyeszékhelyen Digivel nem volt ilyen problémám.
Pedig kábel és kábel...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#158083) Tarill


Tarill
őstag

Azért ezt a skill4ltu gyereket se az eszéért fogják elrabolni :D belenézek néha a livejaiba de nem vált ki túl sok rokonszenvet

(#158084) Jadro


Jadro
veterán

Szeretem ezt a T29-et. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy eladtam, de jóvátettem és meghálálja. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#158085) SoulReaver válasza Tarill (#158083) üzenetére


SoulReaver
veterán

Meg ne haragudjon itt rád valaki, hogy fikázod a bálványát... :)

(#158086) Tarill válasza SoulReaver (#158085) üzenetére


Tarill
őstag

Nem az a bállvány stílus :D jól tolja az vitathatatlan de egy kicsit tenyerestalpas vagy csak az a fura akcentus teszi... Nem tudom :D

(#158087) galervin93 válasza zozyk (#158070) üzenetére


galervin93
őstag

Remélem ingame is akciós lesz a Type, arany van dögivel, no meg pont erre az akcióra vártam, hogy megvegyem az 59-16-ot, amibe a karácsonyi csajokat kértem. Tökéletes volna. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#158088) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy kis Jagdpanther cikk az indexről [link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#158089) Bozso68 válasza Yofej75 (#158082) üzenetére


Bozso68
senior tag

9K játék után sem vagyok profi, sőt... A statisztika meg nő comment! :D
De legalább az esélyt megadom a jobb reakcióidőre, habár nem tűnt fel eddig se, hogy gond lenne wifin, csak szerelés közben indult be a vezérhangya.

Az meg végiggondolva mindegy, hogy a szegély alatt egy, vagy két utp kábelt vezetek el, a krimpelésbe meg már elég jól belejöttem. :D

(#158090) Imilenni


Imilenni
addikt

~70k csatája van a srácnak, és kiakad hogy valaki tudja hol kell lőni a már évek óta bent lévő tankját :))

Press "F" to pay respects.

(#158091) jr1994 válasza h1mpi (#158088) üzenetére


jr1994
addikt

Jó a cikk, csak sajna tele van elírással. Nem Gudertian, hanem Guderian. Jagdpanther V? Inkább Jagdpanzer V, vagy simán Jagdpanther.

"A náci Németország a 30-as években - leginkább Hitler 1933 -as hatalomra jutásától kezdődően - óriási tempójú haderő-fejlesztésekbe kezdett,..."

Előtte milyen volt a náci Németország hadereje? :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#158092) nanus válasza Imilenni (#158090) üzenetére


nanus
senior tag

Nem az volt a baja hogy tudtad, hanem az hogy minden lövésed oda is ment gg sry

[ Szerkesztve ]

(#158093) e-newsee válasza Bozso68 (#158089) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha mindent beleszámítasz (rákészülés, koncentráltság, stb), az ember reakcióideje egy ilyen játékban úgy kb 0,3-0,7 mp között ingadozhat. Most, hogy ahhoz hozzájön-e az a 0,01-0,02 mp, amivel a wifi mondjuk lassabb a vezetékhez képest (ha egyáltalán), az már oly mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#158094) galervin93


galervin93
őstag

Komolyan nem hiszem el, és ez egy T8 csata... De legalább meglett a második jel...
Rákövetkező csata még komolytalanabb... Ez legalább ász lett.
Borzasztó a játékosok felhígulása...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#158095) vhw válasza galervin93 (#158094) üzenetére


vhw
addikt

Hígulás - már mihez képest?
2-3-4 éve tán jobb volt a helyzet?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#158096) galervin93 válasza vhw (#158095) üzenetére


galervin93
őstag

Magasabb tierben valamivel jobb volt a helyzet. Persze nem sokkal, de azok a gyenge játékosok, akik mondjuk átlag 100-200 xp-ket szednek, mostanra már eljutottak T10-be, és ez baj. Egyszerűen a felső 3 trie ugyanolyan óvoda, mint lent, csak picit több páncéllal, sok hp-val meg "kisebb" mapokkal (nagyobb látótáv). És míg tier5-ben nem feltűnő, hogy valaki nem a helyén van, mert nem szpottolják ki, itt rögtön szétkapják. A páncélját nem tudja használni. A látótávját, álcáját nem tudja kihasználni. Sötöbö...
Mindegy, elszórakozok így is, csak túl sok a rohanós csata, ahol nem az eszed használod, hanem mész, darálsz mint a gép, mert lemaradsz a sebzésről.
szerk.: nem tudok mást mondani a Centi 7/1-ről, mint hogy fenomenális! Kíváncsi vagyok, vajon majd az AX is hasonló érzést lesz-e eggyel feljebb, nagyon csábító a jóval nagyobb dpm. Persze még vagy 90ezer xp, de úgy érzem nem lesz nehéz összeszedni, ez a mai etap. Közben már 80% felett van a gm, kíváncsi vagyok, össze tudom e szedni vele a harmadikat. Egyelőre a szpot hiányzik, pedig bitang jó a látótávom, de majd kitalálok valamit, ha oda jutok. :-)))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#158097) vhw


vhw
addikt

Érik az a T11, 500k-1 millió xp-s lépcsővel, 15millió kreditért. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#158098) dokee78


dokee78
félisten

Olasz Prémium Tank a láthatárok,Autoreloadning teknikával.

[ Szerkesztve ]

(#158099) Jag válasza Tarill (#158086) üzenetére


Jag
senior tag

Hát nem. Marha idegesi'tő egy fazon. Hangos, túlreagálja a dolgokat és nincs humorérzéke.
És szerintem egy erőszakos ember, csak szerencsére ezt ő is tudja magáról és ezt a harsánysággal tartja kordában. Meg a saját maga nyugtatásával. Sokat rá mernék tenni, hogy ebből volt már gondja és életmódváltásra kényszerült. Ami egyébként becsülendő.
Viszont durván jól és korrektül játszik. És nem csak akkor, ha sikerül jó pozi'cióba kerülnie.

(#158100) wwenigma válasza dokee78 (#158098) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bakker ez mekkora görény mechanika lesz hozzáértő kezében. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.