Hirdetés

2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#157201) takessz válasza kchryss (#157115) üzenetére

takessz
(senior tag)

hát nem tudom kis ágyúval nem annyira az igazi,goldal lövöldöztem a 90 es ágyúval 3 lövésböl már 1000+ az aktuális wn8 míg a piciből 5 kell ehez,90 es gun is pontos csak be kell szűkülni neki még pár meccset tolok felváltva azt kiderül majd melyik jobb :)

Apple iPhone 7 32G Matte Black iOS 12.4 "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#157202) adamgreen válasza jano_77 (#157200) üzenetére

adamgreen
(senior tag)

Igy van . na most ha ez igaz és meglépik akkor aztán kurva világ lesz itt :C

Tankrol egy régebbi összefoglaló.Itt még only CW reward tank volt.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#157203) Gubu0101 válasza adamgreen (#157199) üzenetére

Gubu0101
(senior tag)

bár itt prém ként hozza :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus "W.O.T _ZSoLTe_" Uplay ZSoLTeeeeeee"

(#157204) lacibacsi válasza adamgreen (#157202) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Hűha! Erről a tankról tényleg sok jót el lehet mondani. Gyors, meg..... ???? Meg még mi? Testpáncélja nincs, 4,174 a ROF és 1835 a DPM, de legalább pontatlan is, a -3 fokos "csőlehajlás"-ról nem is beszélve. Vagy csak én látom kevésbé rózsásnak ezeket az adatokat? :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#157205) adamgreen válasza lacibacsi (#157204) üzenetére

adamgreen
(senior tag)

Ivánékat ismerve biztos hogy nem ezek a statok lesznek :C

(#157206) galervin93 válasza adamgreen (#157205) üzenetére

galervin93
(őstag)

Akkor meg mire a feszkókeltés?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157207) adamgreen válasza galervin93 (#157206) üzenetére

adamgreen
(senior tag)

Mi van rosszul indul a heted ? :DDD

(#157208) dokee78 válasza jano_77 (#157195) üzenetére

dokee78
(félisten)

Köszi.
Vége felé elég izgalmas lett.
Fostam a Jagd E100-tól nagyon.

e-newsee Köszi,alakul igen.
Nemrég kezdem jobban fejlődni,egyedül Daniboy89-et nézem tőle próbálok tanulni.
Lehetett volna Ready Walters vagy esetleg Pool medál is,ha nem kapkodok és nem lövök annyit mellé.

[ Szerkesztve ]

(#157209) zozyk

zozyk
(addikt)

Na ezt valaki magyarázza el nekem. :F
Van egy halom fogyócikkem, de mégis felszámoltak rá 75ezret, de hogy is jön ki a 75k? WTF?
OK ok,meg is van, a 100 csatás festést is fogyócikknek írja. :R

[ Szerkesztve ]

(#157210) SoulReaver válasza jano_77 (#157182) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

A letakart tankokról semmi hír? Az érdekelne... Ha szarabb tankok lesznek mint mondjuk a maus, akkor hagyom a mausnak a sok xp-t.

Huawei P20 pro

(#157211) Wucky

Wucky
(senior tag)

Szevasztok! Hosszú kihagyás után most kezdtem újra. A spot sebzést miért nem díjazza a rendszer? T5-be 3 skilles kegénységgel. Lőnek 1200-at és kapok 2-300 xp-t. Ha 0 spot dmg de lövök 200-at 3-400 között az xp. Még az xvm is szarik rá ha spotolok. Nem számolja csak a saját dmg-et.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#157212) e-newsee válasza jano_77 (#157200) üzenetére

e-newsee
(őstag)

Szerintem a második az az, hogy az Obj. 430 II utáni tanknak nem lesz körbeforgó tornya.
Amúgy az prémiumból lejövő tankok (Obj. 777 II, Obj. 257) biztos nem egy az egyben jönnek át, hanem újra "balanszolva". Utóbbi biztos, hiszen annak a prémium változata még T10-es volt.
Bár ez érdekes, hogy akik anno megszerezték CW-n a 257-et, azoknak most marad az eredeti paraméterekkel, mondjuk átnevezve, vagy lebutítják nekik is T9-re?

(#157211) Wucky:
Milyen tankkal voltál, hányas szintű meccsben, miket sebeztél, milyen messziről, stb? Sok mindentől függ a kapott XP.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#157213) lacibacsi válasza Wucky (#157211) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

XVM szarik rá valóban. A WN8-nak ugyanis csak elenyésző mértékben része a spot sebzés. Viszont az XP-ben megjelenik a spot. Tisztán spotolós körre is szépen számol, de ha lősz is mellé egy párat, akkor potyognak a Tank ászok...

(#157214) jr1994 válasza dokee78 (#157208) üzenetére

jr1994
(őstag)

Nekem nem igazán jön be DB streamje, állandóan az megy hogy hát elcsesztem de nem baj az unikum stat megvan. Kit érdekel?

Az ászhoz grat!

(#157212) e-newsee: az obj. 257-et nem adták ki CW tankként, legalább is én még sosem láttam csatában, és videón se.

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157215) Wucky válasza lacibacsi (#157213) üzenetére

Wucky
(senior tag)

Hát nem ezt vettem észre. T50-el rendszeresen T7-ben vagyok. Nem sok ott az 1000-1200 spot dmg,de alig kapok xp-t érte. Akkor van 7-800 xp mikor majd 1000-et lövök.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#157216) galervin93 válasza adamgreen (#157207) üzenetére

galervin93
(őstag)

Á nem, csak ránéztem az avatarra, hátha végre elolvasom az első értelmes hozzászólásod a fórumban, de csalódnom kellett. :B Nincs ezzel semmi baj, majd idővel kialakul ez is. ;)

---

Kezd nagyon bejönni ez a Ctni 7/1, meglett a top motor, így már tényleg kifejezetten jól mozog. Picit ő is kritikus-érzékeny, kel bele mindenből a nagy...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157217) jano_77 válasza SoulReaver (#157210) üzenetére

jano_77
(veterán)

Az Obj.777 II az pont az egyik, ami a T-10 után lesz ezek szerint. ITT van egy bemutató YT videó róla - oroszul tudok előnyben!

EZ pedig az Obj.430U-ról.

Szerintetek várható a WG-től egy olyan csavar, hogy annak ellenére, hogy most azt nyilatkozták, hogy a SU-122-54 kikerül a játékból, mégis meglépik, hogy mint mostanában a lecserélt 10-eseket, mégis bent hagyják és annak, akinek a garázsban van, ott is marad csak pluszban bekerül az új kilences a butított Obj.263 is!?
Azért érdekel, mert kell még kb 100K XP a SU-101-be, hogy elérjem a SU-122-54-t és kíváncsi vagyok, hogy érdemes egyáltalán hajrázni, hogy meglegyen még vagy tök felesleges, mert ha nem marad, akkor mind1, hogy ezt veszem meg a SU-101 után vagy az új Obj.263-t! :F
Viszont érdekelt volna milyen a 122-54, mert kinézetre kicsit hasonlít a Stug III-ra és azt nagyon kedveltem. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157218) dokee78 válasza jr1994 (#157214) üzenetére

dokee78
(félisten)

Köszi.

Igen a WN8-at figyeli állandóan.
Viszont bírom a tagot,GB-től szerintem jobb streamer,bár kinek mi jön be.

(#157219) lacibacsi válasza jano_77 (#157217) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

"Szerintetek várható a WG-től egy olyan csavar, hogy annak ellenére, hogy most azt nyilatkozták, hogy a SU-122-54 kikerül a játékból, mégis meglépik, hogy mint mostanában a lecserélt 10-eseket, mégis bent hagyják és annak, akinek a garázsban van, ott is marad csak pluszban bekerül az új kilences a butított Obj.263 is!?"

Talán a wotinfo-n olvastam, hogy a "prémium" változata nincs benne a szupertesztben, tehát a verzióváltással szinte biztos, hogy nem marad meg, így annak lehet esélye, amit (#156930) sequator mondott, vagyis bekerülhet majd jófajta konvertibilis forintért.

Most számold meg, hogy hányszor fogalmaztam feltételes módban, ezt emeld négyzetre, majd oszd el egy átlagos siemka véennyócával és máris megkapod az esélyét annak, hogy valami majd lesz, vagy nem... :K

[ Szerkesztve ]

(#157220) h1mpi

h1mpi
(nagyúr)

Ma egy okos 103-0 folyamatosan engem sarazott, hogy miért nem spotolok az M41 GF-el és csak a WN8-ra gyúrok. Leírtam Neki, hogy Siegfried Line-on támadó módban azt tudom, hogy K7 környékén felnézegetek, meg lövöm a városnál lévő tankokat oldalba. Szerinte nem ez egy light dolga, hanem rongyoljak be és akit felspotolok majd Ő lövi :DDD A végén 2700 dmg-el és 1800 spot asszisztal zártam... nyertünk és az összes nmy, aki ott volt meghalt Nekem is köszönhetően.
Sokan miért hiszik, hogy a "light" tankok öngyilkos spot tankok? :U

Mazda 6 & iPhone = relax

(#157221) Chris0321

Chris0321
(addikt)

Szevasztok.

Nem tudom, hogy lehet-e ajándfékba küldeni de most kaptam egy 20 %-os kupont a T-54 FIRST PROTOTYPE-ra, érdekel valakit? 24 órán át él a kedvezmény.

(#157222) SoulReaver válasza h1mpi (#157220) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Mert minden nyomorék siemka ezt látja tőlük és szerintük ez a dolguk :D

Huawei P20 pro

(#157223) Greentea

Greentea
(senior tag)

Mi ez már tényleg... Húzom a gun markot erre a sz@ros Grille-re, erre ilyen lövések miatt visszaesik a gunmark és kezdhetem elölről az egészet. Természetesen utána rámjött a BC és kilőtt :)) :W

szerk:
Jaa vágom persze, hogy oké játék, vannak hibák. Nem "sírás" ként irtam, csak azért na :)

[ Szerkesztve ]

kétszer kettő néha öt

(#157224) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Hagyjál már nyerni B+........

Huawei P20 pro

(#157225) Gyuri27 válasza SoulReaver (#157224) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

A karácsonyi szezon óta nekem is marha remek a wr-em. Ok a wn8-am nem ilyen magas. De nem is piros és csak egy-egy nap (mikor a gépet kivágnám) sárga, amúgy zöld és nagy ritkán kék.
Nem szeret a wot téged se. Vettél csomagot: Küldtél ajándékot serbnek?

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#157226) Razermazer

Razermazer
(őstag)

A ruhásszekrény ereje ha nem megyek előre bukta, igaz jó tier csak ugye egyedül kell lehozni egy furnérdobozzal, de ez jó volt rng szeretett. Erősen kell is bele a háromskilles legénység.

Baromi jó lenne ez a gép, ha kicsit kisebb lenne, semmi mást nem akarnék változtatni. Vele egyengetem a wr-t :D

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#157227) zodo válasza lacibacsi (#156551) üzenetére

zodo
(veterán)

TD a legutáltabb osztály ha nem kell, nem is játszom velük.
2000k sebzés miközben maradj észrevétlen küldi
Főként +2t-be, vagy ostoba one side team, esetleg mindent leszedtek előlem csatákat követően kb. 50. próbálkozásra jött össze. :(((

Kihúztam közben a Jagdtiger-t.
Használhatóbb (persze nagy löveggel) mint a JP II?

(#157229) BogyóBP válasza zodo (#157227) üzenetére

BogyóBP
(addikt)

Az egy nagyon jó tank. Nagyon pontos gyorsan tölt és nagyot sebez. Én most a T54 el szenvedek, nagyon purdé egy tank, van már med em meg toltam sokat spotterrel is de ennek nem értem az elvét még hogyan is kellene vele játszani. Spotthoz kevés, fronthoz gyenge, flankelni szoktam vele, de az se mindig sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#157230) BogyóBP

BogyóBP
(addikt)

Valaki nem tudja milyen XVM je van a csávónak? Vagy hogy ez melyik lenti csomagban van benne? [link]

(#157231) emre válasza zodo (#157227) üzenetére

emre
(veterán)

Arra a küldire hellcat és a borsig ajánlott. :)

(#157230) BogyóBP

Semmilyen.

[ Szerkesztve ]

A porcukros tigris olyan mint a chilis csoki, csak jobban kaparja a torkod.

(#157232) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

7 győzelem, 21 bukta..... Erről hol kell ticketet nyitni? VAgy kit küldjek el a K. anyjába, hogy az mm jobb legyen?

Huawei P20 pro

(#157233) BogyóBP válasza emre (#157231) üzenetére

BogyóBP
(addikt)

Akkor hogy tudom bekapcsolni vagy elővenni azt a funkciót hogy mutassa egy kis lámpával ha valakit már felderitettek? Illetve az XVM ből kilehet venni a sajátos sebzés mutatóját? Nekem tetszik az ahogy az alapban mutatja a lőszer rekesz, gyujtás, sebzés levonás-t.

(#157234) emre válasza BogyóBP (#157233) üzenetére

emre
(veterán)

most már legalább nagyjából értem a kérdést :U

a spotolás jelzőt bármelyik xvm tudja, de van xvm nélküli változata is
a többinek meg a beállításokban néz utána

(#157235) Zolee_70

Zolee_70
(senior tag)

Ha valaki még szenved az AMX 65t-vel, annak mondom, hogy megéri. AMX M4 51 nagy toronnyal brutál jó frontpáncél, ágyú mint az 50B-n.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#157236) lacibacsi válasza zodo (#157227) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Megjött a gyorsreagálású hadtest? ;]

Amúgy ja. A Jagdtiger SOKKAL jobb, mint a JPII. Már meg van az JgPzE100, de a JT-t is megtartottam...

(#157237) galervin93 válasza Razermazer (#157226) üzenetére

galervin93
(őstag)

Grat!
Jó "kis" cucc, én is szeretem. Egy ideig nem volt ruszki TD-m, aztán elkezdtem a troll-ágat, igazából csak a 152-ért, no az is egy vaddisznó! :K Ma 20 meccset toltam vele 1800+ átlaggal. :)) 29. csatára az első jel is meglett vele, nem is emlékszem, sikerült-e valaha ilyen kevés meccsel csillagot összehoznom. Genya egy gép, az egyszer biztos. :DD

(#157238) Jag válasza BogyóBP (#157230) üzenetére

Jag
(senior tag)

Pöttyet aimbot-nak tűnik a dolog.

(#157239) h1mpi válasza BogyóBP (#157229) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Nekem jól megy az “orosz” Német meddel :)) a tornya meg a dpm brutál jó. Valaki azt mondta nem jó tank ez a T55A, hát szerintem meg ajándék tankhoz képest nagyon élvezetes a játék vele.

[ Szerkesztve ]

Mazda 6 & iPhone = relax

(#157240) jano_77

jano_77
(veterán)

Nem lesz SU-122-54-em egészen biztos a 9.22 előtt! Ott rohadjon meg a garázsban a rozsda alatt! Majd free-ből átugrom! Vicc ez a tank és az MM is amit folyton kapok vele! 1/6 és brutál bukók és persze szinte állandó tier10! :W :o

[ Szerkesztve ]

(#157241) zodo válasza BogyóBP (#157229) üzenetére

zodo
(veterán)

Köszi akkor amint lesz rá keret és kedvem, megveszem.
T-54 nekem is meg van. Nem vagyok jó de jobban szeretem mint a nagy tesóit.
Ehhez hozzá tartózik hogy én még a nerf előtti időszakban játszottam vele.
Konkrétan meg sem tudnám mondani, mi változott talán a lövegével variáltak.

(#157231) emre

Mostanra már meg lett az a küldi, továbbiakat nem tudom hogy erőltessem-e ezzel vagy alap Jagdtigerrel.
Csaj, stb nem is lenne lényeg de TD-15 kitüntetéssel annál inkább hogy mehessek a kövi kampányra.

Hellcat-el nagyon szenvedtem, pedig T67-el élveztem a játékot. Borsig sincs meg.

(#157232) SoulReaver

Akkor most neked is a "lent" van.
Nekem eddig 1/5 úgy hogy az 1-et sebző csatámban lehozta a csapat, némi mákkal.
Részletek mindenki által ismert okok végett.

(#157236) lacibacsi

Nem. :N Olvastam csak nem kívántam reagálni hátha hamar meg lesz de nem úgy lett. :DDD

Köszi neked is a megerősítést.
Egyelőre lenne mire költenem, pl. a kari akciós tier 9 bc-re esetleg teljes árú amx 30-ra.

Más:

Nem tudom már kinek az ötlete volt a garázs díszek lebontása de köszönet érte! :R
Igaz talán csak 3-4 dísz maradt a komplett díszítésből de így a Szovjet után a Hagyományos karácsonyi álca is meg lett.

(#157242) adamgreen

adamgreen
(senior tag)

kis érdekesség. :Y

(#157243) jano_77 válasza adamgreen (#157242) üzenetére

jano_77
(veterán)

ez mi a csöcs? :F

(#157244) emre válasza jano_77 (#157240) üzenetére

emre
(veterán)

A 122-54 annyira szar, vagy az elődje?

(#157245) adamgreen válasza jano_77 (#157243) üzenetére

adamgreen
(senior tag)

a karácsonyi event alatt ennyi prémium tank, disz, dekoráció stb ment el.

[ Szerkesztve ]

(#157246) jano_77 válasza emre (#157244) üzenetére

jano_77
(veterán)

az elődje! a SU-122-54-ről jókat hallottam, igaz nem mostanában, most nem tudom mennyire állja meg a helyét. De a SU-101 az botrányosan szar! :W

(#157247) h1mpi válasza adamgreen (#157242) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Az albumokat ahhoz képest kevesen rakták ki

Mazda 6 & iPhone = relax

(#157248) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#157243) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

Pl 2millii uj tier 10es. Nekem e100 mint elso tizes tank. Jatszani egyenlore nem fogok vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#157249) BÁ Nutrition válasza zodo (#157241) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

Regen a nagyobb dpm-es agyu volt pontos most forditva. Eleg xar amugy mozgas kozben a szoras vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#157250) WOT-H-A-C válasza h1mpi (#157247) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Én csak a modernt hajszoltam, hogy kihúzzam az E5-öt, de nem sikerült. Talán 3 dísz hiányzott, hogy meg legyen a teljes. Viszont az E5 így is meg lett. Paradicsom létemre nem volt rossz, de kicsit sajnálom, hogy a végét eltrógerkodtam, mert meg is lehetett volna.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.