Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#157801) SoulReaver válasza Stigma.HC (#157800) üzenetére


SoulReaver
veterán

Gondolom ezt csak tudja...

(#157802) Tarill


Tarill
őstag

mekkora most a sor teszterón? :D

(#157803) h1mpi válasza Tarill (#157802) üzenetére


h1mpi
nagyúr

semekkora

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157804) Tarill válasza h1mpi (#157803) üzenetére


Tarill
őstag

az jó, előbb még 10k volt és alig ment le :/

(#157805) h1mpi válasza Tarill (#157804) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nemrég játszottam és nem kellett várnom

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157806) jano_77 válasza Stigma.HC (#157800) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Ru251-em közel sem ELIT, mégis bent van a listában!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157807) h1mpi válasza jano_77 (#157806) üzenetére


h1mpi
nagyúr

az még az előző patchek miatt elit, sima xp-t nem lehet átváltani

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157808) Stigma.HC válasza jano_77 (#157806) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha nyolcas korában elit volt akkor bizony a státusza elit maradt kilences létére is... függetlenül attól, hogy a tízest ki kell most húzni.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#157809) jano_77 válasza Stigma.HC (#157808) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmm....ezt nem tudtam....köszi az infót :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157810) jano_77


jano_77
nagyúr

Ilyen az én formám: megyek az új szerzemény Obj.430 II-el 3 csatát - 2200, 3100, 990 dmg - vajon melyiket sikerült tripláznom!? :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157811) Viktoár válasza jano_77 (#157810) üzenetére


Viktoár
addikt

Én az O-Ho-t húznám de tier 8 teljesen játszhatatlan. :( Az első körben top tier voltam azután 21 kör t10.
Emellett 20 kör kellet az 5 győzelmes küldihez. :C Remélem az MM-el csinálnak valamit mert a t8-as tankokkal nagy cumi van.

Üdv:Viktor

(#157812) Dobi 562


Dobi 562
addikt

trojai nevu jatekost ismer innen valaki? :DDD

Ellenfelkent talalkoztunk, meglottem ketszer, azota hisztizik meg a PH-t szidja nekem chat-en.

[ Szerkesztve ]

(#157813) Viktoár válasza Dobi 562 (#157812) üzenetére


Viktoár
addikt

Mi köze a ph-nak a wothoz? :U

Üdv:Viktor

(#157814) Dobi 562 válasza Viktoár (#157813) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem szokta olvasni a topikot.

(#157815) Viktoár válasza Dobi 562 (#157814) üzenetére


Viktoár
addikt

És ha megnéz egy rossz filmet akkor a torrent oldal a hülye? :DDD

Üdv:Viktor

(#157816) jano_77


jano_77
nagyúr

A festések is adnak álca értéket vagy azok csak optikai tuningok? :F (színes festékekre gondolok)
Vagy fel kell tenni előbb egy álcafestést, majd utána a színes festéket!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157817) Fel válasza jano_77 (#157816) üzenetére


Fel
addikt

A festések nem adnak álca bónuszt.
"Egyedivé" teheted vele a tankod, kb. ennyi.
Ha festeni is és camózni is akarsz, akkor csak az átlátszó álcafestéseket használd.

(#157818) jano_77 válasza Fel (#157817) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm erre voltam kíváncsi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157819) BogyóBP válasza zodo (#157764) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nem mondod bazmeg?...omg. Nekem pontosan ez kell, berakható a WOT asztali verzióba? Lehet ez a mobilos..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#157820) kchryss


kchryss
addikt

Gondoltam jól bevásárolok kis javítóból és kis elsősegélyből mivel fogyócikk akció van. Erre látom, hogy a kicsik nem akciósak csak a nagyok. Ilyenre nem is emlékszem, hogy lett volna hogy ezeket szétválasztották.
Úgy látszik ez az új akció rendszer a wg-nél. Legénység ki- és átképzésnél ugyanez, csak a 100%-os képzés akciós a 90%-os kredites nem. Festésre eddig mindig 50%-os akció volt, most csak 25%. Mondjuk ez utóbbit meg is értem, mert elég jól jártunk az új festés rendszerrel. Most bevásároltam kredites festésből azokra a tankokra amikkel csak ritkán megyek. 56250 kredit egy tankra, 3 évszak és 100 csata ami simán elég lesz rájuk várhatóan több mint egy évig.

(#157821) galervin93 válasza kchryss (#157820) üzenetére


galervin93
őstag

Már volt ilyen akció, hogy külön vették a dolgokat, legalábbis nekem rémlik legalább egy.

Nekem időm nem volt a hétvégén, tegnap beléptem egy negyed órára, és vettem egy-két felszerelést, meg fogyót, a következő tank-vásáromkor már minden gépnek lesz szerkója, legénysége. És még így is maradt elég sok kreditem. Jól megy a sorunk, mostanában, na. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157822) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.
Ez a kedvezményes xp átváltás goldèrt meddig tart?nem tudtam hètvègèn játszani..

WoT:jimmbo

(#157823) zozyk válasza jimmy74 (#157822) üzenetére


zozyk
addikt

Ajánlat időtartama: január 20. (szombat) reggel 6 órától január 23. (kedd) 6 óráig

(#157824) jimmy74 válasza zozyk (#157823) üzenetére


jimmy74
őstag

:R
Még annyi lenne :) tudom lerágott csont már de érdemes a T10-et csak azért visszavenni hogy kapjak egy másik 9-est? Vagy ha nincs majd a garázsban addigra akkor tolni kell az xpt vagyis kikell fejleszteni azt a 9-est?

WoT:jimmbo

(#157825) zozyk válasza jimmy74 (#157824) üzenetére


zozyk
addikt

● Ha a T-10 ki van fejlesztve a 9.22-es verzióváltás előtt, akkor az Object 257 is ki lesz fejlesztve a 9.22-ben
● Ha a T-10 a garázsban van a 9.22-es verzióváltás előtt, akkor az Object 257 is a garázsban lesz a 9.22-ben.
● Ha az IS-7 nincs kifejlesztve a T-10-ből, akkor a T-10 legénysége és a rajta található XP is átkerül az Object 257-be.
A lőszerek, a felszerelések, a fogyócikkek, a festések és az emblémák is a depóba kerülnek.

forrás

[ Szerkesztve ]

(#157826) e-newsee válasza jano_77 (#157676) üzenetére


e-newsee
addikt

Az Object 257 régen egy Tier10-es CW tank volt. Szerintem a "P" jelzőt az a tank kapja meg, akinek megvolt a 10-es verzió. Mert ugye ugyanazon a néven nem szerepelhet két tank.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#157827) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Meglepve néztem, hogy az Obj. 705-ös a T-10 és a Obj. 257-es gundepje is 5 fok. Nekem a 705-ös gundepje kb. 2 foknak tűnt. Lehet hogy másképp kell játszani ezzel a hátsó tornyos HT-al? A Chrysler K-nál nem éreztem hátrányát ennyire ennek pedig ott is csak 6 fok.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157828) zozyk


zozyk
addikt

Azért az jó dolog, hogy a kötvényes küldihez nem feltétel a győzelem, csak a top10 XP. :B
Ma duplán kapom vissza a tegnapi jó köröket. :DDD

(#157829) BÁ Nutrition válasza zozyk (#157825) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mikor jon az uj patch? Meg egy honap ha minden igaz ugye?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#157830) jimmy74 válasza zozyk (#157825) üzenetére


jimmy74
őstag

Nagyon köszönöm!
Akkor lényegében érdemes megvenni mert így anyagilag jobban járok pontosan egy 9-es tank eladási árával.

WoT:jimmbo

(#157831) zozyk válasza BÁ Nutrition (#157829) üzenetére


zozyk
addikt

A jelenlegi információk alapján a teszt szerver január 18-án indul, és valamikor februárban érkezik a frissítés a normál szerverekre.

Forrás

(#157832) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#157829) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én addigra kihúzom az IS3-at, de a T-10-re valószínű nem lesz idő még úgy se, hogy az ST-I, miatt ki van fejlesztve szinte minden az IS3-ra. Úgyhogy a maradékot freexp-ből kihúzom már csak azért is, mert, akkor 2 tankot kapok egy áráért. Az IS-7 mindenképp kell és valószínű a T-10 utáni is jó lesz.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157833) jano_77 válasza zozyk (#157828) üzenetére


jano_77
nagyúr

3/10 - szerinted? 3-4 perces csaták és elpárolgott a csapat. :O

(#157832) h1mpi: én max nyerészkedés miatt veszem meg a T-10, hogy a kapott Obj.257 el tudjam adni. Nem jött be teszt szerón. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157834) e-newsee


e-newsee
addikt

Ha esetleg van olyan, aki még nem váltotta be a karácsonyi kedvezményeket a nagyobb tankokra (én már igen, csak eszembe jutott), akkor az most megteheti majd az új oroszokra is? Csak mert a kedvezményt az 1.0-ig lehet beaktiválni, viszont hamarosan új tankok jönnek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#157835) jano_77 válasza e-newsee (#157834) üzenetére


jano_77
nagyúr

január 15-i ki kellett választani, mire kéred a kedvezményeket és márciusig tudod majd meg is venni őket! Vagyis az új orosz tankokra NEM tudod felhasználni, mert amit eddig nem választottál ki, azt buktad.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157836) h1mpi válasza jano_77 (#157835) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem nem így van, még márciusig ki lehet választani, de lehet rosszul tudom...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157837) jimmy74 válasza h1mpi (#157836) üzenetére


jimmy74
őstag

Sztem már nem lehet.
Nincs is olyan lehetőség ingame amióta a diszitketès megszűnt.

WoT:jimmbo

(#157838) Chris0321 válasza jimmy74 (#157837) üzenetére


Chris0321
addikt

Minden belépéskor feldob egy kis üzit, hogy van kiválasztatlan kedvezményem mert tier 4 és alatta nem használtam fel.

(#157839) h1mpi válasza jimmy74 (#157837) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elvileg (jobb alul) ott ahol a napi statot is nézed van egy ajándék csomag. Ott van ez a menü, ha jól emlékszem.
Én ellőttem az összeset, Nekem már nem adja fel.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157840) palfitom válasza jimmy74 (#157837) üzenetére


palfitom
félisten

De van. Jobb alulra katt, s figyelmeztet, hogy vannak még fel nem használt jutalmak!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#157841) e-newsee válasza palfitom (#157840) üzenetére


e-newsee
addikt

Így van. Először félreértelmezte szinte mindenki, de tisztázódott. A kiválasztott kedvezmény nem évül el, de márciusig ki kell választani, mire akarod majd felhasználni. Épp ezért fordult meg a fejemben a fenti dolog.
Nekem tier 5, és alatta nincs kiválasztva semmire, és fel is dobja belépéskor az üzenetet, hogy vannak be nem aktivált kedvezményeim.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#157842) h1mpi válasza e-newsee (#157841) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én kiválasztottam 4 tankot és eladtam egyből.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157843) e-newsee válasza h1mpi (#157842) üzenetére


e-newsee
addikt

Ilyenre én is gondoltam, hogy megveszem a legdrágább tankokat, és eladom őket, de 5-ös szintig ahhoz túl olcsók, hogy megérje foglalkoznom ilyenekkel. Jelenleg van kb 23 misi kreditem a tegnapi 1,3 milliós nettómmal együtt, szóval annyira nem vagyok rászorulva. Persze, ha esetleg meg akarom venni majd az új oroszokat, akkor biztos fogy a della, de azért mire oda jutok, gyűlik is még hozzá.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#157844) h1mpi válasza e-newsee (#157843) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tier4-ig nem nagyon lehet keresni vele, de én nem spóroltam azon a 8 klikken.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157845) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Caernarvon 0/7 érdekes forditva sosincs ilyen.
Köszönjük a mai napot is tisztelt wg.

Ez a tank stocként büntetés. Nyilván a bot siemka csapatok is kitesznek magukért.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#157846) galervin93 válasza h1mpi (#157844) üzenetére


galervin93
őstag

Ennyi, kb. 1 perc lerendezni ezt a low-tier dolgot, ingyé' kredit meg mindig jól jön. :-)

Közben nyomtam egy 10-meccses low-tier etapot a Valentine II-vel, hát ez még mindig egy genya gép. :D És úgy érzem, rátaláltam a megfelelő felszerelésekre is, picit érdekesen hangzik, de több különböző kombináció után végül az optika, szellőzés, repeszpáncél trió vált be. Előbbi kettő a látótáv miatt, ami jelenleg 420 méter körül van, ráadásul mozgás közben, mindez 30% feletti álcával! Tier4-ben halálos. :-) Utóbbi pedig az itt még gyakori repeszes ágyúk ellen. Az ágyúja meglepően pontos, beszűkülve olyan lövéseket ad be távolra, és sorozatban, nem szökőévente... 2 mp alatt tölt, lehet vele alázni. Jaaa, és BiA még nincs is, begyűjtöm vele a 15k xp-t a küldetéssel, aztán újraosztom ,na az még picit rátesz egy lapáttal mindenre. :))
Lassan itt a Valentin Bálint-nap, féláron, esetleg még kevesebbért ajándék ez a gép. Persze a sok kezdő miatt egyszemélyes hadsereget kell vele játszani, de pont ez a jó. Bele a sűrűjébe, hallgatni a pattogókat, közben meg lőni a meggymagot. Irtó jó buli, átlag 3-4 perces, pörgős meccsek, sebzés meg medál-hegyek, jó kis kikapcsolódás. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157847) vhw válasza galervin93 (#157846) üzenetére


vhw
addikt

Akkor mostanában puhult a mezőny T4-ben? Vagy megy a prem ammo? :)
Már régen vettem elő, a HD kasztni segített rajta?
Már a vége felé azért hanyagoltam, mert nem nagyon jelentett akadályt a páncélja - viszont egyre több volt olyan ellen, amit meg az ágyúja nem vitt át.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#157848) Gyuri27 válasza Gyuri27 (#157845) üzenetére


Gyuri27
félisten

3/13 lett. Átlag t bőven t9 felett. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#157849) Warton válasza galervin93 (#157846) üzenetére


Warton
őstag

Ugyanilyen a Sentinel is, meg a B2. Most a Sentinel a nagy kedvenc, egyetlen baja van, hogy simán berak tier6-os csatába és azért az OI-k ellen már nem akkora buli. :U A Valentin meg úgy tudom végig tier4-ben marad.

Amúgy az a véleményem, hogy egyetlen tier4-es tanknak sem lenne szabad tier6-os tankot látnia, mert nagyon nem fer, amikor egy OI vagy egy KV-2 egylövéssel kiszed fullhp-ról, ráadásul úgy, hogy még prémlőszerrel is valószínűleg le fogsz pattani róla. :U Még a tier5 azt mondom rendben van, mert ott még van némi szemernyi esélyed.

(#157850) e-newsee válasza galervin93 (#157846) üzenetére


e-newsee
addikt

Dettó, én is néha be szoktam nézni vele egy kis köpködésre. Fele lőszer nálam gold, és ha szembe jön egy másik Valentine, vagy egy DW2, B2, akkor azokra áttöltöm a goldot, aztán hadd szóljon. De akár full golddal is mehet az ember, akkor sem lesz mínuszos a kör. Ezt a felszerelés kombót még nem próbáltam, de lehet, ma megnézem. Jónak hangzik. :R
Meg felülvizsgálom a legénységemet is, mert olyan régóta van meg a tank, hogy akkor még tuti nem volt fogalmam arról, hogy ebben mi lenne a jó a legénységnek. :)

Ui: Tudom, nem gold, hanem prémium lőszer, de a prémspam hülyén hangzik. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.