Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#157451) jr1994 válasza jano_77 (#157450) üzenetére


jr1994
addikt

Erre való a wotzilla.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157452) ddt500hu válasza Jag (#157448) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ööööö de.
3 gyerekem van (most éppen itthon vannak velem mert mind a 3 bárányhimlős), van egy tök jó állásom, edzek, nyáron motorozom és már csak a hétvégén wot-ok pár órát.
És kék vagyok. :U

(#157453) Gyuri27 válasza xAttilax (#157447) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amikor spotolok. Azaz nem lövik a spotot.
Én nem vagyok jó játékos. Sose volt ez titok. Ezt tetézi, hogy pár agyatlan csapat után nem nagyon gondolkozom csak megyek előre.
Azt is láthatod olyan marha sok csatám nem volt ezekkel a tankokkal. A is4-l meg a csatáim javát akkor mentem mikor t9 volt.
Ezzel együtt 1100 felett (wr is 50 és +)van a wn8 és nem 700 alatt.
Az e5-el nem tudok mit kezdeni mióta nerfelték (és a csatáim javát azóta mentem vele).
De ezért mondtam. Én szivesen játszom a sárgákkal, zöldekkel. A pirosak játszanak a pirosakkal. A kékek meg a lilák egymással.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#157454) Jag válasza ddt500hu (#157452) üzenetére


Jag
senior tag

Di'cséretes.
De azért gondolom nem a hétvégi pár óra alatt jött össze a 25000 csata....

(#157455) Jag válasza notika77 (#157449) üzenetére


Jag
senior tag

Nem sokba, de most már tudom miért.
Hozzád hasonlóan ha nem tud cseverészni, nincs csapat.
Ezért kijelentjük, hogy a játék nem csapat alapú.
Világos.

(#157456) ddt500hu válasza Jag (#157454) üzenetére


ddt500hu
veterán

5 év alatt nyilván voltak olyan periódusok amikor sokat játszottam. Főleg amikor klánoztam. De azt is láthatod, hogy 2 napja nem játszottam. :U
És ma sem fogok. Valszeg holnap se. No time. :N
Majd a hétvégén.

(#157457) Jag válasza ddt500hu (#157456) üzenetére


Jag
senior tag

Világos, csak arra akartam rávilági'tani, hogy te most már pontosan tudod, hogy 3 gyerek mellett nem szoktak az emberek kék, lila statot húzni és 25000 csataszámokat letolni.
Neked sem sok életed volt, mikor klánoztál és beletoltál ennyi időt a wot-ba.
Szóval van összefüggés a stat és az "RL" között
Meg persze kell egy jó nagy adag ügyesség is hozzá kétségtelen.
De szerintem családfőként pontosan fel tudod mérni, mennyi minden van egy ember statja mögött.
Azt figyelembe véve, hogy nem mindenkinek volt "üresjárati" időszaka éveket klánozni.

A 3 gyerkőcért meg gratula.
Marha nagy mák, hogy egyszerre bárányhimlősek. :-)
Milyen motor?

[ Szerkesztve ]

(#157458) h1mpi válasza Jag (#157457) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a kék szintet lehet hozni heti pár óra játékkal is. Az nem idő kérdése, hogy tudsz-e gondolkozni és látni a csatában.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157459) ddt500hu válasza Jag (#157457) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én úgy gondolom, hogy túl van misztifikálva a jó stat elérhetősége.
Elmondom mi kell az 1500wn8-hoz. Találd el az ellenséges tank hasát. PONT!
Ennyi. Semmi más nem kell hozzá.

Köszi. ZX-10R (volt mert pont most adtam el).

[ Szerkesztve ]

(#157460) h1mpi válasza ddt500hu (#157459) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem Z1000 volt, de már nincs meg :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157461) Jag válasza h1mpi (#157458) üzenetére


Jag
senior tag

Lehet, csak odáig el kell jutni.
Úgy értem, hogy ha nem vagy egy született tehetség, akkor idő, mire szép lassan felfejlődsz.
Sztem az első 5000 csata egy átlagos játékosnak gyakorlatilag nem sokat számi't, ha a statot nézzük és úgy, hogy nullárol indul.
Onnantól van értelme a stattal foglalkozni. Heti pár óra játékkal ez elég hosszú idő.
pl.:
Heti 5 órával számolva ez kb. 1,5-2 év...

(#157462) h1mpi válasza Jag (#157461) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 13 000 csatám van 3.5 év alatt. Az első ezer az bot üzemmód volt. Azóta próbálok gondolkozni.

1500 csatánál olyan 500-as wn8-am volt, 6000 csatánál már 1500-as. Mondjuk én már az első hónap után itt voltam, de az elején igen makacs voltam és azt hittem majd én tudom :DDD de nem tudtam :o

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157463) Yofej75 válasza Gyuri27 (#157445) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Teccikérteni, de még mennyire.

Fura egy fickó vagy hallod-e...

Engem sem érdekel a gomba meg a paradicsomszósz de azért a gombás pizzámat senkinek nem adom! Se a bolognai spagettit! Ilyen egyszerű ez kéremszépen.

Meg, hogy a 10-12 idióta siemka amőbaállat elindul egy oldalra te szegény meg maradsz egymagad a másikon...merthogy középre is mennie kell valakinek...

LOL

Hallod, a 8-10 perc spotolást a másik oldalon kellene véghez vinned...ott, ahol a 12 majom hülyéskedik egymással :DD

Mondom én, vicc ez az egész :D

Random. Random. Random. Állítólag a CS:GO is hasonló játék, tele van siemkákkal ráadásul azok még szerintem Parkinson-kórban is szenvednek (gondolom, amiatt rángatják az egeret jobbra-balra folyamatosan) :DDD

(Amúgy értem a lényeget csak most jól esik humorizálni)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157464) galervin93 válasza Jag (#157461) üzenetére


galervin93
őstag

Szerintem a "született tehetség" erős túlzás, maradjunk annál, hogy "van érzéke".
Sokan túlmisztifikálják ezt a dolgot, valami ördögtől valónak tartják, pedig nem az (mármint a jó teljesítményt).
Igazából csak el kellene fogadni mások, de legfőképp magunk teljesítményét, és nem másban keresni saját eredménytelenségünk okát (nem neked szól, általános gondolat).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157465) Razermazer válasza ddt500hu (#157459) üzenetére


Razermazer
őstag

Még kiegészíteném azzal, hogy láncold mindkét oldalt ha teheted, az elsőt úgyis javítja, de addig is kap apait anyait, a másodiknál vége aztán lőheted a hasikáját :DDD :R

Más:

Szomorúan olvasom hogy volt ilyen rendszer hogy stat alapján sorsolt, igen tudom sokat kellett várni, viszont nagy hiba volt kivenni, én is afelé húzok inkább, hogy a velem egyenlő szinten lévő játékosokkal robogjak.
Ha fejlődök lépjek feljebb, a wn8-at ezért is kéne implementálni a játékba, szóval kéne de nem lesz belőle semmi.
Az mm rendszer úgy van kialakítva hogy inkább frusztráljon izgalomba tartson (lásd tier 8 tortúra, 25%
rng, +2 tier) másodlagos szempont a szórakozás, bár ugye valakinek, valakiket ez pörget, ez tartja
szórakoztatónak(adrenalin függés). Így van az, hogy egy vesztes nap után, újra és újra visszafogsz ülni
játszani mert nehogy már velem szórakozzanak. Itt jön még az is hozzá, hogy aki fizet is érte, még
inkább frusztrált lesz miért is, mert a pénzéért nem azt kapja amit szeretne. A WG viszont sosem ígérte
azt, hogy a pénzedért nyerni is fogsz folyamatosan meg jó is leszel(Itt jegyezném meg, hogy aki egy petákok nem fizet érte az nem is ennyire pörög ezen, kb eljut tier 4-5-6-ig oszt csókolom ha elege van abba is hagyja,
vagy nagy ritkán gurul egyet).

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#157466) Yofej75 válasza ddt500hu (#157459) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köszi a tanácsot ("Elmondom mi kell az 1500wn8-hoz. Találd el az ellenséges tank hasát. PONT!") :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157467) zozyk


zozyk
addikt

Ez ez "csapat"?
Segitett volna rajta a kommunikáció? :F
Nem hinném...

(#157468) Razermazer válasza zozyk (#157467) üzenetére


Razermazer
őstag

Csak bábel lett volna és szitkozódás, annak meg semmi értelme.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#157469) Jag válasza h1mpi (#157462) üzenetére


Jag
senior tag

Ismerős, az első 2000 csatát laptopon, teljesen lebuti'tva, 20 FPS-el nyomtam.
Utána újra kellett tanulnom az egészet. :-)

(#157470) Gyuri27 válasza Yofej75 (#157463) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mai meccs. Én t10. 3 t10 volt. Emberek (ne siemkázzunk) mennek balra. Mondom oké. Megyek jobbra.
Szerenszém volt. Jött egy ltg egy 50-100 meg valami. Mondom jó lesz. Bemegyünk erőszakosba hátha a másik 3 van annyira okos, hogy supportoljon. Én turtam a t10-t. Kaptam az áldást, volt ami pattant. Adtam is.
Betoltuk az oldalunkat és fordultunk a másik szárny hátába. Low hp-val túl éltem. Meg se néztem mit sebeztem. Azt láttam, hogy akik velem vannak előttem végeztek.
Nem érdekel se a sebzés, se a frag. kicsit minuszos lett a kör. De az se érdekelt. Örültem a jó csatának, hogy van 3 olyan játékos aki supportál ha kell, ha már oda adom a hp-m 90%-t.
Remélem így már tecccik érteni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#157471) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] na erről beszélek. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#157472) Yofej75 válasza Gyuri27 (#157470) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Eddig is értettem a lényeget. Engem is zavar amikor mindennemű logikának szembemennek emberek. Amikor többen is jelezzük, hogy mki húzzon nyugatra mert ott van az édenkert de egy-két játékos úgy gondolja, hogy ő bizony keletre megy (Mekka felé vagy miapénisz) és majd átverekszi magát az ellen 3-5-10 vegyes felállású támadó kontingensén aztán meg jön a "noob team" és tsai gyalázkodások amit én lereagálok egy "i told it..." vagy vmi hasonló válasszal miután a jobbszárny elhullott.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157473) Jokerdapro válasza h1mpi (#157462) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Uhh de irigyellek, nekem az első 5-6k csatám volt bot-mod kb 3-400wn8al. Utánna találtam rá a fórumra. Azóta probálok nem f@rok üzemmódba játszani, tanulni.

(#157474) ddt500hu válasza Yofej75 (#157466) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tényleg ennyi. 3 klánnal szoktam csapatozni ha van kedvem.
Hétvégén a csapattársam sírva gyalázza a wg-t mert pattan a Löwe-ről az Is3-al GOLDDAL!
Tényleg? Szemből pattansz golddal a Löwe tornyáról? Mi lett volna ha célzol is és nem autoaimmal lősz? Mondjuk a hasára ha már 50m-re volt a semmi közepén! :W
600wn8. És fogalma sincs róla, hogy miért szar játékos.

(#157475) Yofej75 válasza ddt500hu (#157474) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Én nem is kételkedtem benne, bocsi ha annak tűnt.

Ez egy "ismert titok" mivel aki megnézi a tankok páncélzatának vastagságát az láthatja, hogy az alsó lemez általában vékony s mégha döntve is van akkor sem beszélhetünk olyan hatalmas effektív vastagságról.
De ugyebár nem kihívás az alsó lemezt célozni mert az nagy (s általában rejtve is van) :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157476) emre válasza Gyuri27 (#157471) üzenetére


emre
veterán

ja, a hülye buzi heavy meg ugorja át ha már megáll középen :DDD
kb. tizedszer nézem, de ezt szőrfoss bepislogta

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#157477) Luperator


Luperator
tag

A csapatjátékról annyit, hogy ma top tier voltam T29-el. Örültem neki, gondoltam nem lesz rossz. 6 killel és 2600 sebzéssel zártam, de úgy, hogy közben végig a levegőben volt, hogy kikapunk.

Kértem a csapat megmaradt részét (először 5-en maradtunk, aztán 3-an), hogy kezdjük foglalni a zászlót mert ott könnyebb védekezni mint szanaszét. Baszott mindenki rá és a végén egy amúgy piros játékos segített és így nyertünk.

Megjegyzem, általában azért minimális együttműködés van de ez is megesik. És azért nem kezdtem levadászni a maradékot, mert egy kivétellel td-k maradtak meg.

(#157478) Tarill


Tarill
őstag

Lesz ebből holnap tesztszeró? Semmi hír róla

(#157479) Jag válasza emre (#157476) üzenetére


Jag
senior tag

Nem pislogta be, azért nem találta el, mert kitolta.

(#157480) Dr.Én válasza Tarill (#157478) üzenetére


Dr.Én
veterán

én már letöltöttem, hátha lesz holnap valamikor...várom már... :)

WOT: kissio

(#157481) emre válasza Jag (#157479) üzenetére


emre
veterán

A bat-et teljesen figyelmen ívül hagyta, illetve el kellett volna engedni a heavyt.
Az hogy a td-t nem találta el részletkérdés egy puha td-vel nem rongyolunk előre. Ezt nem így kell megoldani.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#157482) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Teljesen beteg emberek wotoznak a HT-al elmennek spotolni a lightal kempelnek, borzasztó lett az állomány...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157483) Dr.Én válasza h1mpi (#157482) üzenetére


Dr.Én
veterán

ne is mond, ma nagyon hülye csapat társak vannak... :U
de már megszoktuk...

WOT: kissio

(#157484) Jag válasza emre (#157481) üzenetére


Jag
senior tag

Nyi'lvan, sztem oktasd ki foch-t.

(#157485) galervin93 válasza emre (#157481) üzenetére


galervin93
őstag

Az egy dolog, hogy "mi lett volna, ha...". De ha már így alakult, akkor a heavy figyel és megvárja, míg lő. Én is elvartam volna ezt a helyében, a heavyben ülve meg megvártam volna. Kb. 1 másodperc lett volna. Ilyen apró nüanszok összeadódva meccseket dönthetnek el, ld még pillangó-effektus. Hány meg hány ilyen történik egy csatában, amit nem lát az ember, csak azt, hogy 3:15 négy és fél perc alatt.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157486) h1mpi válasza Dr.Én (#157483) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem tudom megszokni, mert ezek miatt nem élvezetes játszani... :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157487) Gyuri27 válasza h1mpi (#157482) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az még nem is baj ha kempel a lightal. Ha legalább spotol. De mikor az arty mellé, td mögé áll be nem tudom mire számít? Mert az átütésük amúgy se combos + 300-500 méter. Élvezetes lehet.

Amúgy le lett írva, hogy ez teljesen jól van. Úgy játszik ahogy akar.
Ha lightal az arty mellöl akar sniperkedni ne szólj semmit. Tölts he-t és kínáld meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#157488) Greentea válasza h1mpi (#157482) üzenetére


Greentea
senior tag

A tier 10-es lightoknak ezért sem értem az értelmét... Szerintem egy kezemen megtudom számolni, hogy hány tier 10es lightot láttam spotolni az újrakezdésem óta kb 400 tier 10-es csatámban.
Hátul campel majdnem az összes a td helyeken zöld kék stattal :) De ha ezt kell velük csinálni akkor nem szóltam, nem néztem nagyon utánuk mert nem szeretek lightal játszani :D

2x2 néha 5

(#157489) Gyuri27 válasza Greentea (#157488) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert a wg rendszere okos (mondjuk a wg-él mindenki az). Lightnél a spot low xp, low wn8. A sebzés ad rendesen. Ezért kell hátulról spammolni a goldot. Tádá máris ződ-kék-lila vagy (nyilván nem, de lehet wn8-t tolni vele rendesen).

Amd - Radeon - Ryzen

(#157490) emre válasza galervin93 (#157485) üzenetére


emre
veterán

Elméletileg, de neki kell a paradicsom fejével gondolkodni, mert ha fordítva is menne akkor mindenki unicum szinten játszana. Meg a másik oldalról is meg lehet nézni, hogy ha nyomulnak utánam akkor nem állítom meg az egész sort, úgy hogy kikerülni sem tudnak.

Szóval ha a heavy nem tolják meg, a bat akkor is kilőtte volna, csak akkor még egy lövést le tud adni a td-re.
Ezért felesleges háborogni, ment a sebzés után mert alig volt már ellenfél és az 1400 amit addig összeszedett a ződ wn8-hos is kevés, de nem figyelt eléggé.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#157491) h1mpi válasza Greentea (#157488) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ott max az AMX-el lehet a többinek pokolian szar álcája van. Én a 6-8-ig terjedő lightokra gondolok

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157492) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Már csak kreditet kell termelni és meg vehetem kemény 156 csata után a kínai 10--es TD-t..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#157493) zozyk válasza Gyuri27 (#157489) üzenetére


zozyk
addikt

"Mert a wg rendszere okos (mondjuk a wg-él mindenki az). Lightnél a spot low xp, low wn8."

Cáfolnám a spot low xp-t, a wn8-hoz meg köze nincs a WG-nek.
light spot & 0 dmg = top xp
500dmg = top xp
És ezek csak az én bénaságaim. :B

Az alapok ugye,az alapok...

[ Szerkesztve ]

(#157495) Gyuri27 válasza zozyk (#157493) üzenetére


Gyuri27
félisten

Cáfoljad. 1000hp-s light 1,5x2 sebzésért már bőven lila statot kapsz.
500 dmg az lószar. Már elnézést.

Amd - Radeon - Ryzen

(#157496) Luperator


Luperator
tag

Amikor a top tier sem garancia a győzelemre

Aki nem látta ez egy E-100 visszajátszás lesz és számomra tanulságos, hogy a csapat igenis tönkre tudja tenni a top tier játékot is.

(#157497) zozyk válasza Gyuri27 (#157495) üzenetére


zozyk
addikt

Szövegértelmezés ember! :W

Mit irtál: "Lightnél a spot low xp."
Ez cáfoltam, tisztában vagyok vele, hogy az 500 dmg az semmi egy 1390-el (1k csata után csak tudom), csak ugye van mellette 8k spot.

(#157498) h1mpi


h1mpi
nagyúr

T49 snapshot... ha az RNG így akarja akkor öröm van, tegnap egy T32-t nem tudtam belőni 5-ből 4-szer..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157499) Gyuri27 válasza zozyk (#157497) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mire össze spotolsz 3-4k-t ami rendes xp. Addig egy 700-800hp-s lightal 1200-1300 már lila wn8 (ha épp nem akkor majdnem). Mennyivel egyszerűbb hátulról lőni a spotot.
De nem vitatkozom. Keress rá a topikban le lett írva melyik osztály mire kap több xp-t és mire kevesebbet.
Márpedig a light a spotra kevesebb xp-t kap mint a sebzésre. Míg a td a sebzésre kap kevesebbet.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#157500) Viktoár válasza Luperator (#157496) üzenetére


Viktoár
addikt

Jajj de kár érte, jó játék volt. :K 1-2 ilyen buta játékos és oda a teljes élvezet. Örülsz ugyan hogy jó kör volt de ha segítenek akkor hozható lett volna.

Más:

Elkezdtem a franciska td ágat, most tartok az ARL V39-nél. Vicces kedvükben voltak a wg-nél mert az alap lánctalpra semmi nem megy fel. Így tier 8-ban nyomom a 3-as löveggel. :DDD :C Ezzel kell összeharácsolni az 5k xp-t. Azután melyik löveget ajánljátok mert van egy pár ehhez a tankhoz.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.