Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#158401) Jag válasza galervin93 (#158389) üzenetére


Jag
senior tag

:-)

Akkor sírjunk együtt.
kb. egy éve gyűjtök a skoda T50-re TVP átugrással.
Tegnap összejött, fullosan első csata 6500dmg, 10kill.
kb. 15 csatát mentem, 3-4000 dmg-ekkel. (hozzám képest ez jó)
Na, ma mi van? :-)))

(#158402) Warton


Warton
őstag

Na, ez is megvan. :DD Már nem bírtam ki, úgyhogy egy kis freexp-vel rásegítettem, mert még egy csatát már nem nagyon bírtam volna ép ésszel lejátszani ezzel a szarral.

A japán nehéz ágról meg csak annyit, hogy azért nem olyan egyszerű ez mint, ahogy elsőre és kívülről tűnik. Túl lassú a tank, mire a csatába érek addigra sok esetben már eldőlt pro vagy kontra. Folyamatos arty fókusz és persze mindig akkor találnak el amikor töltök. Igazából mindig töltök, az egész játék egy nagy töltés. Jó nem mondom vicces oneshotolni a ScorpionG-ket fullhpról, de kb. 30 csatából egyszer történik ilyesmi. A japán ágból kiemelkedik az OI meg talán az O-HO. Az O-NI és a Type4 inkább rossz volt, de minden másra ott prém HE. :DDD A Type4-et prémHE nélkül játszani olyan mint egy sajtreszelővel maszturbálni érdekes, de ugyanakkor fájdalmas.

(#158403) Luperator válasza Warton (#158402) üzenetére


Luperator
tag

Az O-Ni-t én a páncéltörő ágyúval használom mint java részt előtte az O-I-t is. Igaz, a troll mindenbe sebez, de sokáig tölt és a páncéltörő ágyú penje azért egyáltalán nem rossz. T9-ben persze annyira nem acélos már, de azzal a tankkal valahogy kegyesebbnek érzem az mm-t. Amúgy igen, arty mágnes és rutinosabb játékos is szétkapja ha tudja hol kell.

(#158404) e-newsee


e-newsee
addikt

Tegnap azt vettem észre, hogy nem megy az xvm. Gondoltam, hátha aktiválni kell, de nem, az még jó volt. Aztán néztem a játékon belül az értesítési ablakban, ott azt mondja, van új verzió (7.3.3). De nekem már az van fent, és a weboldalukon is az a legutóbbi már 13-a óta. Ennek ellenére nem működött. Legalábbis a statok nem. A többi minden más hibátlanul ment. Nem, mintha nagyon hiányzott volna a statisztika, de mindenesetre érdekes. Így utólag olyan, mintha elvesztette volna a kapcsolatot az xvm az adatbázisával. Tapasztalt valaki hasonlót tegnap este?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#158405) Luperator válasza e-newsee (#158404) üzenetére


Luperator
tag

Nekem fent van jó ideje, a legfrissebb verzió és többnyire hiba nélkül fut. Vannak csaták amikor rejtélyes oknál fogva nem megy, de a következő csatában megint jó. Játszottam tegnap este meg ma is, nekem működik.

(#158406) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Nagyobb kihagyás után tértem vissza a játékhoz.
Régebben volt olyan mód ami mutatta mennyi ideig tölt az a tank ami meglőtt
Mára már tiltott mod lett vagy csak én nem találom?
Kösz
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#158407) Yofej75 válasza zsloti (#158406) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hali!

Az tiltott.

Üdv:
R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#158408) zsloti válasza Yofej75 (#158407) üzenetére


zsloti
senior tag

Köszönöm szépen
Pedig nagy segítség volt egy olyan bénának mint én xd
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#158409) yoeuromail válasza zsloti (#158408) üzenetére


yoeuromail
tag

mára már fizetős lett xD

Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

(#158410) Jadro


Jadro
veterán

Jött egy 260 megás frissítés. What is it?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#158411) vJokka válasza Jadro (#158410) üzenetére


vJokka
aktív tag

Launcher frissítés: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#158412) galervin93


galervin93
őstag

Gyá, meghalok, milyen cukin beszélnek a kíni csajok. :DDD Már csak ezért is szeretni fogom az 59-16-ot. :))
Amúgy erre a gépre is ugyanaz érvényes, mint a T-34-re, hogy az 57 millissel kell használni? Nézegetem a nagyobbik ágyút, ugyan pontatlanabb, de közelharcban az talán annyira nem számít, a töltésidő sem vészesen rosszabb, de a 138-as átütés határozottan jobb, mint a 112. Szerintetek?
szerk.: közben a SU-152-vel két meccs, elsőben masszív arty-fókusz (T8-ban egy T7-es TD-re), másodikban meg oldalamra borultam a meccs legelején... Nesze neked gm-húzás. :(

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#158413) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha színezem a tankot, akkor melyik álcafestést kell rárakni, hogy az álca bónusza is meglegyen, de a szín is maradjon?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#158414) Jadro válasza vJokka (#158411) üzenetére


Jadro
veterán

Á köszi, erről a hírről lemaradtam. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#158415) Fel válasza h1mpi (#158413) üzenetére


Fel
addikt

Áttetsző / transparent

(#158416) h1mpi válasza Fel (#158415) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kössz

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#158417) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Elég is ennyi.. :D Kár, hogy ez a wr olyan ritka, mint a fehér holló......

(#158418) Gyuri27 válasza SoulReaver (#158417) üzenetére


Gyuri27
félisten

Épp minap néztem. Egyik nap karistolok mint egy bot 1000 körüli wn8-al. Wr 60% felett.
Másik nap 1300-1500 körül 40% wr. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#158419) SoulReaver válasza Gyuri27 (#158418) üzenetére


SoulReaver
veterán

Amikor nem ezek a 15:0 -ás körök vannak, amik kedvemet szegik a játékban, akkor megy nekem is....

(#158420) zodo


zodo
nagyúr

XVM-ben hol találni a Hatodik Érzék beállításait?
pl.: ki-be kapcsolása, kijelzés ideje, képének helye.

(#158421) zozyk válasza zodo (#158420) üzenetére


zozyk
addikt

battle.xc

// Path to sixth sense icon ("" for original icon).
"sixthSenseIcon": "xvm://res/SixthSense.png",

elements.xc

// Sixth sense lamp
{
"$delay": 100,
// Sixth sense lamp duration (in milliseconds). Example: "sixthSenseDuration": 7000,
"sixthSenseDuration": "sixthSenseDuration",
// Sixth sense lamp
"sixthSenseIndicator": {
// To use some settings in this section, you may need to remove "//" before "$interval". Reduces the performance!
// "$interval": 0,
"_alpha": 100,
"_x": "sixthSenseIndicator._x",
"_y": "sixthSenseIndicator._y"

[ Szerkesztve ]

(#158422) zodo válasza zozyk (#158421) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.

(#158423) jr1994 válasza galervin93 (#158412) üzenetére


jr1994
addikt

Én az 5A-ba képeztem női parancsnokot, engem inkább sokkolt elsőre a hangja :D de már kezdek vele megbékélni.

59-16-hoz: én még a táras ágyúval használtam régen, azóta hogy elvették nem játszottam vele. Papíron érdekes a nagyobb átütésű ágyú, én kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#158424) Czmorek válasza Gyuri27 (#158418) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Ha nem túl gyors a járműved, de erős a csapat, vagy csak spontán erős, akkor jobban eloszlik a sebzés a csapaton belül.
Így lehet alacsonyabb a wn8-ad ha magas a wr.

Ha gyenge a csapat és nem te vagy az első percekben elhulló, akkor meg van mit lőnöd, hogy tolja a wn8-ad.

(#158425) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Egy Tiger 131 Ász:

replay

+ egy T92 HMC Ász :DDD

replay

(#158426) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#158418) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem ha nincs meg a 2000wn8 akkor nem erzem h epkezlab szinten jatszottam volna. Utobbi idoben boven elofordult sajnos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#158427) Atti777


Atti777
senior tag

A Blitzben 15% RNG lesz az átütésnél [link]

Путин, иди нахуй!

(#158428) h1mpi válasza Atti777 (#158427) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Remélem átveszik ide is :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#158429) Gyuri27 válasza BÁ Nutrition (#158426) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kinek mi a szintje. De ezzel a wn8 és a wr közti anomáliára próbáltam rámutatni.

Én még mindig az a player vagyok aki hajlamos oda menni ahova kell. Mikor a lemingek egy oldalra mennek vagy a bázison kempelnek. Nem sokat segít ez a wn 8-on.

Amúgy az artisták is (tisztelet a kivételnek) egy külön állat faj. Az, hogy a csapat elmegy lemingezni az oké.
De hogy még az artisok is sok esetben őket supportálják nem azt a pár marhát aki próbálja tartani a másik szárnyat azért az valahol vicc.

Lehetne itt is 15-15% átütés és sebzés.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#158430) Fel válasza Atti777 (#158427) üzenetére


Fel
addikt

Beleolvastam a hozzá fűzött kommentekbe. Tanulságos... :U

(#158431) ImpersonatoR

ELC Even 90 – Standard

7,187.65 Ft

Nézegetem de nem tudom kell e nekem ...camoja mondjuk tényleg jó, light kuldikhez jó lehet.. de az az agyú :)

(#158432) KisApám


KisApám
addikt

Az ELC EVEN 90-est hogy lehet megkapni és HOL?
Nagyon régen játszottam, nem tudom: vásárolható, vagy egyéb máshoz kötött?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#158433) ImpersonatoR válasza KisApám (#158432) üzenetére

Ha van prémium fiókod (és gondolom eleget költöttel mar a játékra) akkor dobja be speciális ajánlatba.
Nekem legalábbis ma bedobta, hogy hűséges felhasználó vagyok és megvehetem ha gondolom mások előtt prém shopbol ha akarom.

(#158434) KisApám válasza ImpersonatoR (#158433) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi. "Csodás" ára van ennek is, és gondolom ezt sem lehet majd megvenni játékon belül GOLD-ért. Halleluja! :N
Rámarkoltál a csodás ajánlatra? :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#158435) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#158429) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Elvileg nincs olyan h hova kell menni. A scheffek igazodnak a csapathoz, ez csak zold szintig van igy h ide vagy oda kell menned. Ha fejlodni akarsz azt kell megtanulni h alkalmazkodj. Mondom ezt zoldkent

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#158436) KisApám


KisApám
addikt

Mai kedvencem Circonflexestől :DDD
Ma kissé meg van bolondulva :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#158437) joergie


joergie
őstag

Ez a láthatatlan fal dolog mióta van benne a játékban? Tesztszerveren tapasztaltam, és hát nem örültem neki, de most hogy látom éles szerveren is, elment az életkedvem. Ez már az a szint, ami nálam nem fér bele. sok faszság belefért, de ez már nem. Amíg a szögekkel meg terepviszony átjárhatósággal operáltak, legalább kiszámíthatóan viselkedett a tank, most a semmire mászik rá, ha szerencsém van nem borul fel. Ezzel megint ott tartunk, mint pár epizóddal(újak kedvéért olyan 3-4 évvel ezelőtt) korábban, amikor kiálltál a peremre fullgázon, és megfogott a rendszer, mert egyszerűen nem tudta a garfikus motor.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#158438) WOT-H-A-C válasza ImpersonatoR (#158433) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Stadard fiók és az utóbbi 2 évben annyit költöttem a játékra, hogy karira vettem 2 kis ládát. Ennek ellenére nekem is feldobta. (Mondjuk régen folyamat vettem a havi prémet, én marha :W :DDD)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#158439) galervin93 válasza jr1994 (#158423) üzenetére


galervin93
őstag

No feltettem a 76-osat, ég és föld, ez való a gépre, legalábbis nekem sokkal jobban kézre áll, mentem is pár ezer feletti karikát, talán tartani is lehet vele ezt vagy ezt megközelítő átlagot.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#158440) kchryss válasza KisApám (#158436) üzenetére


kchryss
addikt

Jaja, rég volt már ennyire vidám.

[Tánc arty kill előtt]

[Fail rammolás]

(#158441) kchryss


kchryss
addikt

Pár érdekes AMX 13 105 csata skill4ltu-tól:

15 ezer assziszt és csak első oszály, nem díjazza eléggé a játék a felderítést: [AMX 13 105 - We Did Not Deserve Ace Tanker]

Top tier carry 1v7: [AMX 13 105 - Alone Against An Army]

A harmadikat sajnos nem találtam meg a youtube csatornáján és twichen sem látom a kiemelések között, de ezt érdemes megnézni. Onnantól izgalmas hogy visszamegy a bázisra és látja hogy a saját arty az oldalán fekszik, visszaborítja majd pár másodperc múlva 1100-at lő az arty a top tier td csapattársba, itt majdnem meghalt a röhögéstől. Aztán ketten maradtak a td-vel és zseniálisan visszahozták a csatát. A végén pedig gyönyörűen látszik hogy aktiválódik egy bot irányította tank. :)
02h55m22s-nél kezdődik a csata

[ Szerkesztve ]

(#158442) zozyk válasza ImpersonatoR (#158431) üzenetére


zozyk
addikt

Én nem bírtam ki, megvettem.
Szerintem fun kis jószág. :)
És a mérete, az kb vicc. :D

(#158443) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Francia arty vonalhoz képest miben másabb az amcsi arty vonal ?
Tervbe vettem hogy elkezdem...
Tier 5-ig free XP-ből ki húzom..

WOT: kissio

(#158444) jimmy74 válasza Dr.Én (#158443) üzenetére


jimmy74
őstag

Elmondhato a francia mobilisabb viszont ehhez párosul a kisebb löveg ès sebzès.
Kivétel amcsiknál az m44 ès m53 ami viszont mozgékony is.

WoT:jimmbo

(#158445) SoulReaver válasza Dr.Én (#158443) üzenetére


SoulReaver
veterán

M53 elég jó. Gyors, fordul valamennyit a tornya, nagyot lő aránylag...

(#158446) morgolodo válasza Dr.Én (#158443) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Franciák pontosabbak, szerintem érdemesebb ott kezdeni.

(#158447) joergie válasza Dr.Én (#158443) üzenetére


joergie
őstag

Kezdőnek énis a franciát szoktam ajánlani. Az M5355 OP shit, de nagyon nem adja az xp-t.
Az amcsi van a skála egyik végén, nagy kitéríthetőség, ágyúmozgatásra nagyon szétugrik a célzókör, közepes célzásidő közepes mobilitás(kivéve a fent említett 2), snapshot nem műxik(obj261 viszont parádés), viszont jobban be tudsz lőni terepelemek mögé (pár fokról van szó, de néha ez is számít).
Francia ultramobilis, közepes-nagy kitéríthetőség, ágyú gyorsan-közepesen céloz, aránylag rossz szögeket lő, viszont gyors a lövedék, cserébe kicsit sebez, érdemesebb inkább a stun-dmg-re menni, meg láncolásokra, illetve lowhp tankok kiszedésére.
Kezdőnek azért gondolom a franciát, mert kb az utolsó utáni pillanatban is le lehet lépni vele, amúgy meg sokszor tudsz vele lőni, így könnyebb kiismerni az ágyút, meg szokni a lövéseket.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#158448) jano_77 válasza morgolodo (#158446) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én az amcsi arty ágat és a németet csináltam kezdetben, aztán indultam el a fransziákon és azt kell mondjam, hogy a franszia élvezetesebb játékot tud képviselni, mert fürge és viszonylag pontosak és a nagyok már forgó tornyosak. Viszont nem sebeznek akkorát mint az amcsi és német társaik. Én most a tier10 franszával vagyok bajban, mert kifejlesztve ugyan ki van, de teszt szerveren nem győzött meg. Baromi sokat tölt - igaz 3 skulót -, de olyan lassan lövi ki a tárat és még csak nem is volt annyira pontos, mint a 9-es. User error vagy más is így érezte? :F
T92 HMC az M53/55-höz képest milyen, érdemes megvenni vagy inkább a 9-est vegyem vissza? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#158449) emre válasza Dr.Én (#158443) üzenetére


emre
veterán

Marhaság a free xp-t ilyenre áldozni :N
Az amx12t-ből húzzad ki az f3 artyt, az már használható, az xp-t meg tartogasd a fejlesztésekre.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#158450) dokee78 válasza Dr.Én (#158443) üzenetére


dokee78
félisten

Ha egy gyengébb játékos véleménye is számít:
Nem akartam artyzni,de a küldetések miatt muszáj volt.
Franciával kezdtem,Tier3-Tier4-el játszottam.
Majd rájöttem,hogy nincs kabitas még 6-os szinten sem.

Kis kihagyás után rászántam magam az amerikai ágra.
Tier4-től már élveztem,ellenben a franciával.
M44-et meg is tartottam,jelenleg az M12-nél tartok.
Tetszik az ág.
Várom a Tier8-ast.

Public testen mentem egy 3919 dmg-s Tank Ász kört.
Noobként.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.