Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#157951) SoulReaver


SoulReaver
veterán

K. anyját a wg-nek...

(#157952) zozyk válasza SoulReaver (#157951) üzenetére


zozyk
addikt

Ámen. :K

(#157953) Yofej75 válasza zozyk (#157944) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C :R ezb+... ügyes vagy :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157954) Atti777


Atti777
senior tag

Azt hiszem megtaláltam "A hét botja" győztesét

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#157955) wwenigma válasza h1mpi (#157947) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne keseritsetek mar el, most kezdem a ma esti etapot. :O

Meg asszem kezdek egy uj accot mert allandoan a rossz csapatot kapom, pirosak mindig nalam.... :W

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#157956) jano_77


jano_77
nagyúr

tier10-ben mitől függ az, hogy ad Kötvényt vagy sem csata végén?!?
113: 672 dmg, 1 kill - 5 kötvény
Skoda T50/51: 2597 dmg, 1517 spot, 1 kill - 0 kötvény
Mindkettő győztes csata
?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157957) Razermazer


Razermazer
őstag

No véleményem az új patch-el majdan behozott orosz tankokról op szarok, kipróbáltam mindent teszten, object 268 4 páncélvadász bazdmeg, belőhetetlen, gyors, kibaszott alfa damage. Obj 257 seggscrape aztán senki nem lovi be azt se, viharzik az is mint az istennyila, obj 705A az egy erőd iszonyat gunal szintén gyors lassan fordul de ki nem szarja le. Tiszta arany korszak köszönt be, csak azzal lehet őket belőni, wg-nek meg ömlik majd a pénz.
Valahogy én karácsonykor éreztem, hogy nem véletlenül osztogattak dobozokból annyi prém tankot, meg ugye naponta voltak speckó ajánlatként. Majdnem mind, egy két kivételtől eltekintve, tier 8-as prém amiknek az átütése sehol nincs ezekhez a szörnyekhez, még goldal sem!!! hogy miért, azért hogy vegyél prémnapot még többet, ha ezek ellen akarsz bármit is tenni, és nem akarod hogy a számlád kredithozama legatyásodjon.
Az én garázsomban két tank van amit talán mondom talán szembe tudok állítani, az egyik a t54 prot 1, a másik a wz-120-1G-FT, az előbbi ha van support akkor oldalról és hátulról okozhat kellemetlenséget sebzést azt nem 250-ees sebzés ha jó a roll, vicc az egész, a másik a heat lőszerrel, de nem oldalról a rétegelt páncél megeszi és kiröhögi, az is csak gyenge ponton, de hol is van gyenge pont 1pixelen meg 2 pixelen what :DDD :N .
A legrosszabb a szegény fv4202-m papírmasé lesz nem opció. Szóval tier 8 kivégezve ingyen damage lesz mindenki a 9-es 10-es heavyknek, tankdestroyereknek.
Azt hiszen hogy ezután pihetetve lesz a dolog jó ideig.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#157958) zodo válasza jano_77 (#157956) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerk: infó

[ Szerkesztve ]

(#157959) Barret001 válasza Razermazer (#157957) üzenetére


Barret001
addikt

Nosza itt az ideje artyzni :D

(#157960) kchryss


kchryss
addikt

Lemmingrush átjött eu szerverre amcsiról, mert ott túl kevés a játékos és azok is elég bénák. Most belenéztem az élő adásába hát itt sem sokkal jobb a helyzet. :D
Ezt nézzétek meg mit csinált a full hp-s bc25tap, én a fejem vertem a falba miközben néztem:
[link]

(#157961) Yofej75 válasza Barret001 (#157959) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157962) jano_77 válasza zodo (#157958) üzenetére


jano_77
nagyúr

És szerinted a leírtakban hány medált véltél felfedezni akár csak egy sima kis szaros medált nem is EPIC-et?!?
Most is mentem egy ocsmány szar kört Cent AX-el (830 dmg) és adott 6 Kötvényt!
Előtte STB-1-el 4900 dmg és NULLA kötvény! Sehol nem volt medálom!

Vagy a béna körre adja, hogy ne menjen el a kedvem?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157963) zodo válasza Atti777 (#157954) üzenetére


zodo
nagyúr

Tied tényleg jobb :D én a sajátommal küzdők support oldalon. :(((

Angol nyelvtudás hiányából csak fordító segítségével próbálóm megértetni velük amit nem akarnak.
Nyilvánvaló bot és már tegnap érkezett az ígéret hogy tesznek ellene.
Írtam amivel korábban leráztak ilyen témában hogy ismerem a fair play cikk tartalmát, tudom vagy van bot és afk szűrő a kliensben de úgy látom nem működik.
Erre fel még ma is fel tudott menni a szerverre de mégis hogyan, pláne hogy miért. :(((

(#157964) kchryss válasza jano_77 (#157962) üzenetére


kchryss
addikt

10-es tankkal kerülhetsz 10-es 11-es és 12-es csatába. 12-es csata amikor csak 10-es tank van a csatában, nincs se 9-es se 8-as, na ez ad egy rakás kötvényt akkor is ha nincs medál. Ha vannak 9-es vagy 8-as tankok is a csatában akkor csak medálért jár kötvény.

(#157965) zodo válasza jano_77 (#157962) üzenetére


zodo
nagyúr

Konkrétan én sem értem. :B
pl.: B-C 12 t VIII light Ace köreimre 1 és 6 míg egy semmilyen IS-7 körre 12 kötvényt kaptam.

(#157966) jano_77 válasza kchryss (#157964) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor azt mond el kérlek Nekem, hogy az alábbi két csatában mi alapján kaptam a Kötvényeket!? Csak azt ne mond, hogy mert nyertük a 113-ast, azért kaptam 5, a másikat meg buktuk ezért semmit?!? Az smafu, hogy az egyikben TOP XP vagyok a másikban meg egy szinte BOT teljesítményem volt!? :F



"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157967) zodo válasza zodo (#157963) üzenetére


zodo
nagyúr

Ismételt válasz is megérkezett, mint mindig más-más support kollégától:

Hello jackie_brown,

Thank you for your reply.

As my colleague informed you, we can't inform you what actions were taken against the player. But I can assure you that we simply can't delete someone else's account.

Also please note that there is an automatic system for AFK/BOT behavior.

I understand that you want this player to be punished according to your suggestion but as we already explained, we'll take sanctions according to our rules and we can't disclose this information.

Thank you for your understanding.

If you have any further questions, don't hesitate to contact us again.

Kind regards,

Ja, én meg "elhiszem" mert úgy sem tehetek mást. :(((

(#157968) Barret001 válasza Atti777 (#157954) üzenetére


Barret001
addikt

40,7% winrate hogy jön ki? Kilövi a saját csapattársait? :D Ezt csak tudatosan lehet produkálni...

(#157969) jr1994


jr1994
addikt

Megnéztem és természtesen akkor is levonja a két kötvényt a csoda tűzoltás, ha nem gyullad ki a tank. Olyan mint a pótkaja, elhasználódik.

Janó: pont úgy van ahogy most leírtad :DD

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157970) zodo válasza zodo (#157967) üzenetére


zodo
nagyúr

Reopen és azonnal egy újabb support kolléga:

Hello jackie_brown,

Thank you for coming back to us.

As everything was explained and there is nothing to say, I am now closing this ticket.

Thank you for understanding.

We are looking forward to your answer.

Kind Regards,

hát akkor Fuck WG!

(#157971) jano_77


jano_77
nagyúr

tier7 = SZÁNALOM

és nem csak a tier8 MM-e van elqrva, mert T67-el is feszt tier7-be dob :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157972) Gyuri27 válasza jano_77 (#157971) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem jobb t10 se. Ma megint a light hátul a bázist örzi nap volt. Amikor nem. Meg a menjen mindenki egy oldalra és ne nézzük a mini mapot játékot játszották.

Amd - Radeon - Ryzen

(#157973) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A mai nap legjobb képe: (a mai bot team másokat is szivat)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157974) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

1 hete egy értelmes kört nem lehet menni, olyan szar a mm mint még soha. 2-3 perces csaták, csak +2 tier, és állandó szellem lövedék.
Amikor a 3 skilles legénységű fullos udessel full rászűkülve 4 lövés megy a körön kívülre, azt mégis hogy?
Elmennek az anyjukba...

(#157975) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai kedvenc mondatom:
"myckey76 (2018.01.24. 22:27:03) ha a WG nem adna be nektek minden találatot a faszba sem lennétzek; nem te döntöd el mekkora király vagy hanem a gép"

(#157974) Dareiosss: itt a válasz a kérdésedre egy mondattal fentebb! :K ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157976) Stigma.HC válasza Gyuri27 (#157972) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most hogy újból elkezdtem játszani egy dolog tűnt fel igazán. Vagy én emlékszem rosszul vagy megváltozott valami a könnyű tankoknál mióta bejöttek a tizesek. De majd minden csatában nem számít milyen pálya, szinte kivétel nélkül mind megy face to face harcolni a nehéz tankokkal. Ezt most miért? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#157977) Bozso68


Bozso68
senior tag

IS-en milyen sorrendben érdemes fejleszteni? A 100-as löveg már megvan.

(#157978) Barret001 válasza Bozso68 (#157977) üzenetére


Barret001
addikt

Hátha segít: [JS elemzés]

(#157979) Emu


Emu
őstag

Üdv újra!

Utolsó 3,5k hozzászólás teljesen kiesett, történt valami érdekes? Van valami hír ami nem jelent meg wotinfon?

(#157980) kchryss válasza jano_77 (#157966) üzenetére


kchryss
addikt

Mit nem lehet ezen érteni, már ezerszer le lett írva mire jár a köszvény. :P
Akkor utoljára mire mennyi köszvény jár:
12-es szintű csatában (vagyis olyanban ahol minden tank 10-es szintű) és Grand battle (vagyis 30v30) csatamódban mindenki kap kötvényt aki minimum 400 alap xp-t elért. 400 xp-re 4 kötvény jár, ha több xp-t szereztél akkor arányosan több az alábbi képlet szerint: Szerzett kötvény = 4 * 1.18 ^ ((alapXP - 400) / 100).
De hogy ne kelljen számolgatnod, ezért a wg csinált egy grafikus felületet ahol megnézheted mennyi xp-re mennyi kötvény jár.

(katt a képre a grafikus kötvény számolóhoz)

Ezen kívül medálokért is jár köszvény, hogy miért mennyi az a zodo által is linkelt oldalon megnézheted: 0.9.20.1 - Kötvények és medálok

STB-1-es csatád: 313 xp-t szereztél, mivel 313<400 így 0 kötvényt kaptál, pont amennyi járt.
113-as csatád: 560 xp-t szereztél amire 5 kötvényt kaptál, pont amennyi járt.

[ Szerkesztve ]

(#157981) Bozso68 válasza Barret001 (#157978) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi szépen!
Olvastam azt az elemzést, csak gondoltam, hátha kapok frissebb tanácsot :) .

(#157982) BÁ Nutrition válasza Razermazer (#157957) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A 257 seggscrapet neztem en is, eleg durva

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#157983) kchryss


kchryss
addikt

(#157984) notika77 válasza kchryss (#157983) üzenetére


notika77
senior tag

:)
Rosszul állt be a bokorba és kilógott? Másként nem nagyon tudta volna spotolni a T49, ha jól gondolom.

(#157985) kchryss válasza notika77 (#157984) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon közel volt a T49, ő is kispotolta a T49-et pedig az előtt is volt bokor.
Egyébként ha előbb villant volna a lámpája akkor sem éli túl, mert a csetet olvasta és nem figyelt oda. :D
Most archiválom a november végi adásait és akkoriban elég sokszor előfordult vele, hogy nem a játékra figyelt. Kedvencem az volt amikor Karelia-n támadó módban támadó oldalról elvergődött az ellenfél bázisa alá a sziklákhoz, ott kicsit megpihent majd elkezdett olvasni valamit és arra válaszolt, mert azt hitte biztonságban van. Aztán miközben magyarázott egyszer csak megjelent az ellenfél artyja aki leugrott mellé és kilőtte. :DDD

szerk. Mivel ezt nem találtam clip formájában így feltöltöttem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#157986) notika77 válasza kchryss (#157985) üzenetére


notika77
senior tag

Azért láttam már nem egy tankot elmenni egy bokorban álló BC 12t mellett. A T49-nek nincs akkora álcája és még a bokor sem takarta, mikor feljött.

(#157987) kchryss válasza notika77 (#157986) üzenetére


kchryss
addikt

Camo kalkulátor szerint nincs nagy különbség. Kb 217m-nél spotolja a bc12t a t49-et és 207m-nél a t49 a bc12t-t ha egy 25%-os (közepes) bokor van közöttük. A 2 bokor szerintem 200m-en belül van, az nagyon közeli.
Persze az is lehet hogy kilógott, de ha kilógott akkor akár az ellenfél bc12t-je is spotolhatta.

+1 bónusz videó, ezt sem találtam clip formájában: [link]
:D

(#157988) Yofej75 válasza kchryss (#157985) üzenetére


Yofej75
aktív tag

és (#157987)

Na, ezek az igazi "World of LOL" videok. :C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157989) BogyóBP


BogyóBP
addikt

VIII tier Rhm. Skorpio G lesz még valaha megvehető? Vagy a lorr 40t? a 9.22 vel jön az engine update is?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#157990) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

6:34-kor ér megtalálni a nap botját?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#157991) h1mpi válasza wwenigma (#157990) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt hogy tette oldalra? :C :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#157992) Jag válasza zodo (#157970) üzenetére


Jag
senior tag

Frankon ezzel toltod az idodet?

(#157993) e-newsee válasza Atti777 (#157954) üzenetére


e-newsee
addikt

Én csak a Skorpi G statján hüledezem. Azzal a tankkal hogy lehet 5,56 wn8-at produkálni 730 csatából? :Y
Még ha Han Yolot játszik, akkor is többet csinálna az assistból. És nem adja fel!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#157994) Jag válasza kchryss (#157985) üzenetére


Jag
senior tag

Ez a skill gyerek nem semmi egy figura. A multkor fel hp-n volt es rarontott ket full hp-s nehez nyilt terepen, meg o is beszart. Aztan addig ugyeskedett, lancolgatott, hogy siman kinyirta mindet.
Durva mikbol kimaszik.

(#157995) inferno88


inferno88
őstag

Reggel eliteltem a T28 Protot, így megvehetem már a T28-at.
A proto-t nagyon szeretem, full heavyként használom(van is a csövön 2 csillag). Talán csak a láncot kéne kihúznom rá, mert a nagy mordály már megvan.
A kérdés az, hogy a HD-sítés után és ezzel a 8-as mm-mel mennyire ajánlott/fun tank?

Amúgy a protonál a 3.gm-hez mennyi átlag sebzés kellhet?

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#157996) Johnny


Johnny
senior tag

Nem mennek a szerverek ?

(#157997) palfitom válasza wwenigma (#157990) üzenetére


palfitom
félisten

Ér. :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#157998) palfitom


palfitom
félisten

Jagdpanther után JPantherII vagy Ferdinand lenne a jobb irány?

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#157999) Dobi 562 válasza wwenigma (#157990) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tegnap Sand River-en tamadtunk, volt egy rozsaszinure festett Maus. Felmaszott a dombra, oda a palya sarkaba ahova TD-k szoktak menni es ott volt vegig. Majd amikor utoljara maradt es felspottoltak megprobalt elmenekulni de felborult. :C

Es biztos nem bot volt mert chat-en beszelgettunk vele es normalisan valaszolgatott. Raneztem a statjara csata utan, 43% win rate, wn8-at nem tudom. Chat-en legalabb vicces volt, nem is haragudtam ra. :DDD

(#158000) vhw válasza palfitom (#157998) üzenetére


vhw
addikt

A JP2 mozgékonyabb, már-már medes, nagy ágyúval és effektíven páncélozott felépítménnyel.
A Ferdi lomhább, több a HP, löveg ugyanaz, de szélesebb az ágyú kitéríthetősége oldalra, viszont a páncélja nem igazán nyújt többet - sok a weakspot, elég nagyok, a legvastagabb részek is pont olyanok, hogy 200+os pennel gyakran átlövik (prem lőszerrel meg...) A JP-n legalább a meredeken döntött részt a löveg mellett nehezebben ütik át, ha van egy jó hulldown pozíció.

Alapvetően jobban ki lehet használni a JP előnyeit. (ha nincsenek korábbról a Porsche motorok kifejlesztve, akkor plusz szívás a Ferdit harcképessé tenni)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.