Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#157401) lacibacsi válasza BogyóBP (#157384) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Az a baj hogy a kék vagy épp zöld stat az nem csak tőled függ hanem attól is hogy nyertek e."

Milyen stat? A "stat" szó alatt általában a WN8 értéket értik az emberek. Arra pedig pont nem igaz, amit írtál. Sok sebzés, sok kill = zöld-kék-lila stat (WN8)

(#157395) e-newsee : :C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#157402) Yofej75 válasza Gyuri27 (#157392) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Három gondolatféleség fogalmazódott meg bennem.

1. Ez egy csapatjáték lenne ha az a 15 azonos oldalról induló játékos valóban tudna egy csapatot alkotni. De nem tud, mert ez hiába csapatjáték akkor is az egyéni érdekek számítanak mivel mindenki jobb akar lenni, mint a másik (és ha másban nem sikerül akkor jön a noobozás így legalább nagypofában nyertes lehet még az is aki kékzöldlila stattal kilöveti magát az első három percben és az atyaistent is hibáztatja, mintha a kurvaanyázástól legközelebb jobban menne neki a játék). Ennyit a csapatjátékról...random csatákban a csapatjáték a kölcsönös tisztelet hiányában elmarad...

2. Ez inkább kérdés lesz. Inkább költői kérdés. Amikor nem voltál narancs-zöld-kék hanem mondjuk piros, vagy neadjisten fekete akkor is a hozzád hasonlókkal szerettél volna játszani?
Kifejtve: ha random csatában mindenki a saját szintjére lenne beskatulyázva akkor sok-sok játékos meg is ragadna azon a szinten mivel hiányozna az a játékosállomány akiről lehet puskázni, akik a azért a kurvaanyázás mellett esetleg másban is jeleskednek.

3. Drasztikus a jutalmazás/büntetés gondolatmeneted és nem is életszerű. Hol hallottál már olyat, hogy a vesztes csapat legjobb x tagját premizálják (a hazai focin kívül persze)? Na, meg a büntetés azért, mert a nyertes csapatban nincs benne vki az első tízben...viccnek még csak-csak elmegy, de ember komolyan ilyesmit nem is gondolhat...esetleg aki anyukájával aláíratja az igazolását arra az esetre ha véletlen a technikával történt baleset az mentesül a büntetés alól? :W

(+1. a "siemka botozást" a kurvaanyázással azonos dobozba szoktam rakni a csaták során és valahogy nem tudom elhinni, hogy bármi miatt muszáj ennyire átmenni gyökérbe)

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157403) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Amúgy azt nem tudjátok mért hord félre a tank "fasza"? Ha csont bevagyok szűkűlve úgy is van olyan hogy elmegy jobbra, vagy lefele, vagy fölfele a lövedék de rittig nem középre ahol a célzókám van, van hogy 2 lövés is egymás után..Én ezt nem értem. Pedig lassan a 3. skill megy az embereken. :F :F

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#157404) Yofej75 válasza e-newsee (#157395) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Asszem, nekem is a leírtak miatt unszimpatikus az az avatar. :C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157405) notika77 válasza Gyuri27 (#157396) üzenetére


notika77
senior tag

Neked még nem esett le, hogy ez nem csapatjáték? Ez egy tankos játék.

szerk.: Lassú voltam. Már megint.

[ Szerkesztve ]

(#157406) ddt500hu válasza notika77 (#157405) üzenetére


ddt500hu
veterán

De ez egy csapatjáték hiszen van két csapat. :U Csak az emberek 90%-nak ez nem esett még le és ezért sírnak állandóan amikor kikapnak.

(#157407) Czmorek válasza Gyuri27 (#157396) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Szerintem nem több a buznyák ha nyersz. Én így vettem észre.

(#157408) Gubu0101 válasza Gyuri27 (#157396) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az a baj,hogy már rég nincs csapatjáték a wotban cw-n kívül,mert ott még ugye irányított.
Hiába is verődök egy társasághoz ha helyzet van ált mindig ott hagynak,mint ma is volt rá példa :((
Na igen az egész elhúzott a statisztika felé,bár én inkább hamarabb rámegyek egy lilára vagy kékre,mint piros vagy zöld netán sárga játékosra ;]

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#157409) h1mpi válasza BogyóBP (#157403) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van olyan hogy szóráskép. Próbáld végig olvasni a kezdőknek való leírásokat.

Anno itt volt egy nagy váltás "nerf":

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157410) palfitom válasza Czmorek (#157407) üzenetére


palfitom
félisten

Szerintem (is) több.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#157411) Gyuri27 válasza Yofej75 (#157402) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én nem akarok másnál jobb lenni. Magamnál igen. Sosem leszek lila. Kék sem nagyon. Nekem jó a narancs meg a zöld 50+ wr-el. Ott szeretnék fejlődni még ha lassan is.

Szeretem a kiegyenlitett meccseket. Azokat élvezem. Azt nem amikor 15-3-ra ledarálnak vagy épp forditva.
Igen legyenek ligák. Aztán aki akar, tud fejlödni az lépjen feljebb.
Aki csak duduzni akar, meg tankkal pancsolni az maradjon meg a sajátjai közt.

Az elméletem nem fals. Hasonlót tervez a wg (és más online random csapat játékokban is van, terveznek hasonló). Nem egy csatában van, hogy a top tankok kereken 0 dmg-vel zárnak.
Mondok jobbat. Ha egy csatában én is bot vagyok top tankkal és az utolsó 5 helyre kerülök. Én se kapjak semmit még ha nyert is a csapat. Mert semmit nem tettem hozzá.

Neked az a gyökérség ha valaki siemkázi. Nekem az ha valaki tankot mos, nézi, hogy dölnek a fák, porol az út és 0 dmg-t, spotot csinál egy meccsen.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#157412) h1mpi válasza Gyuri27 (#157411) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem volt egy célom azaz 1800-as WN8 volt. Aztán nem tudom mi miatt egyszer csak ugrott 150-et a WN8-am és 1800+ lett. Mivel a következő kerek szám a 2000, így az a célom. A recentem unicum, de pontosan tudom, hogy csak a light tankok miatt. A "valós" tudásom olyan 1800-as WN8 körül van. Kellenek célok, mert különben megunom ezt is. Ha meglenne az összes tank a játékban, akkor is megunnám, bár tény, hogy akkor jóval nagyobb lehetőség közül lehetne választani :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157413) Jokerdapro válasza BogyóBP (#157403) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha jól tudom ezt hívják szórásképnek. :)
Szerk. Megelőztek. :U

[ Szerkesztve ]

(#157414) jr1994 válasza Gyuri27 (#157411) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor már biztos nagyon várod a februárt, újra lesz ranked! ott játszhatsz hasonló szintűekkel, és az a kívánságod is teljesül, hogy a vesztes csapat legjobbjait is megjutalmazza a játék. Legutóbb hogy sikerült a szezon?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157415) Gyuri27 válasza jr1994 (#157414) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem szezonoztam. Nem játszom túl sokat. Előtte egy évet kihagytam vagy még többet. Meg a hónapos kihagyások se kevés. Viszont ha lesz időm fogok. Most napi pár csata, pár szorzó. Aztán kiégek. A nap mint nap kapott siemkáktól meg a 25-40%-s wr-től.
Ha meg jön a battleforge (lehet megint kihagyás lesz).

h1mpi: persze. Kellenek. Csak mások a léptékek. Mint írtam nem is játszom annyit, hogy nagy formában legyek. Én is szeretnék fejlődni, új tankokat megszerezni, ágakat kihúzni. Csak sokkal lassabban mint pl te.

Amd - Radeon - Ryzen

(#157416) HellGreg


HellGreg
őstag

Ezt a WN8 dolgot aki kitalálta süllyedt volna el... Mióta tudok róla, másról se szól a játékom, csak hogy nehogy a wn8-am szar legyen mert akkor mit gondolnak rólam a többiek... Ennek nem sok értelme van de sok embert beszippantott úgy látom. Aki meg csak szórakozásból játszik (merthogy az lenne ennek a célja), azt elküldik a p..ába Tetrist játszani, mert zavarja a "nagyok" játékát. Nem így kéne lennie. Mindenkinek ugyanannyi joga van játszani. Lehet hogy egy 3000 WN8-as játékos jó a tankban, de egy rakás szar az élet más területein. De ugye itt ő valaki. Ha máshol nem is. Persze én is szeretnék a jelenlegi 1150-ről feljutni legalább egy 2000-re, de nem süllyedek odáig, hogy 500 WN8-as játékosokat alázok a chatben. Mindenki kezdőként kezdi, QB se hinném hogy egyből tank ászt tolt a Leichttraktorral.
Mire jó ez az egész fikázás? Szar életű, kisebbségi komplexusos emberek ezen az egy téren jók, és arra verik a nyálukat... szánalmas.

(#157417) BogyóBP válasza h1mpi (#157409) üzenetére


BogyóBP
addikt

De konkrétan nem arrol beszélek hogy elsütöm az ágyút csak úgy, persze hogy akkor megy világgá a lövedék. Én arról beszélek hogy ez akkor is bőven van amikor teljesen bevagyok szűkülve a célpontra. Ilyenkor nem szabadna hogy szórjon. Halkan hozzátenném hogy a WOT on kivül sehol sincs ilyen egy tankosban sem, sem a ground forcesban sem a armored warfare ban.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#157418) jano_77 válasza zozyk (#157368) üzenetére


jano_77
nagyúr

Rohadtul elfelejtitek, hogy ez nem egy egyszemélyes árkád játék, ahol Te vagy a sok gép ellen és lövöd őket halomra és haladsz egyre előrébb a pályákon, hanem itt van rajtad kívül még 14 másik, akinek ezzel a - fát döntögetek, tankot mosok (had ne mondjam milyen gondolkodással) - tönkre vágod a "szórakozását" játékát! Mert az az illető, hiába feszül meg és próbál mindent megtenni, ha a játékon belül egyre több ilyen degenerált - és most nem Rád célzok ;) - gondolkodású játékos vagy BOT van, akik miatt hiába való minden! Szomorú, hogy ezt értelmes, felnőtt - de akár normális gyerekek is - nem tudják felfogni, megérteni! Ezért tart ott az ország, ahol. Mikor emberek nem tudják felmérni vagy éppen elfogadni saját képességeiket, mert azt gondolják, hogy Ők a "Janik", miközben meg annyira sötétek mint afró asszony picsáján a májfolt!

Krytec: lehet, hogy nyertünk, de nem rajtad múlott!

(#157386) zozyk: "Mi alapján , milyen jogon döntöd el TE hogy ÉN hogyan játsszak egy játékot?" - nem nekünk kell, kellene eldönteni, hanem Nektek - nem is értem miért vállalod ezt fel a saját nevedben is, mikor tudom, hogy Te nem ilyen játékos vagy!? :F - felfogni, hogy ez nem az a játék, ahol ilyet lehet csinálni: tankot mosni, fákat döntögetni, tankot vezetgetni! Ez nem egy szar DVD-s egyszemélyes játék, itt nagyban befolyásolod több másik ember játékát! Nem hiszem el, hogy ezt ennyire nehéz felfogni! Ehhez szerintem még diploma sem kell!

(#157390) Yofej75: közel sem kell az életemnek lennie ennek a játéknak, mint ahogy nem is az, szinte alig van rá időm, hogy játsszak, DE van annyi eszem, hogy fel tudom fogni, amit korábban már több ízben is leírtam! Ehhez kell felnőni többeknek és akkor nem lesz szerintem gond - még itt a fórumon sem. ;)

(#157402) Yofej75: 1-es pont: pont azért nem lehet csapatjáték - aminek lennie kellene - mert rengeteg hozzád és az itt fennhangon szólókhoz hasonló inkább nem mondok semmit, vannak a játékban, akik úgy állítják be ezt a játékot, mint egy egyszemélyes árkád játék! No itt kezdődnek a bajok! Ezen kellene változtatni és nem nekünk, akik csapatjátékként próbáljuk meg játszani! Mert hogy én simán oda megyek segíteni is, ha vki bajban van és látom, hogy segítségre szorul, vagy vissza megyek bázist védeni, ha látom hogy az enemy már húzza és nem arra megyek, hogy minél több sebzésem legyen mielőtt befoglalnak! Ezt kellene mindenkinek tennie, csinálnia és akkor sokkal jobb lehetne ez a játék!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157419) Jag válasza notika77 (#157405) üzenetére


Jag
senior tag

Ha ez nem csapat játék, akkor szerinted mi az?

(#157420) palfitom válasza jano_77 (#157418) üzenetére


palfitom
félisten

"Mert hogy én simán oda megyek segíteni is, ha vki bajban van és látom, hogy segítségre szorul, vagy vissza megyek bázist védeni, ha látom hogy az enemy már húzza és nem arra megyek, hogy minél több sebzésem legyen mielőtt befoglalnak!"
Igen, ennek így kellene lennie. :R

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#157421) h1mpi válasza Gyuri27 (#157415) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos én se játszok sokat. Az elmúlt hónap extra sok játékot adott (300 körül), de ez év közben jóval kevesebb lesz...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#157422) Yofej75 válasza Gyuri27 (#157411) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Na, szerintem ez a ténymegállapítás abszolút nettó hülyeség: "Mert semmit nem tettem hozzá." Hacsak annyit tettél, hogy ellenfél figyelmét lekötötted amíg másik csapattárs(ak) végez(nek) vele az semmi? Rengeteg ilyen "semmi" előfordulhat csak látni kéne a fától az erdőt (amit mi azért irtunk, hogy több legyen a fény :DD )

A siemkázás épp úgy, mint a noobozás is megalázás, sértés szvsz gyökérség (mivel mások legyökerezése szintén gyökérség ezért én sem vagyok különb de legalább van indokom :D )

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157423) Yofej75 válasza HellGreg (#157416) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C így megy ez...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157424) HellGreg válasza jano_77 (#157418) üzenetére


HellGreg
őstag

Szerintem a legigazságosabb rendszer az lenne ha a játék In game rating alapján besorolná a játékosokat. Mondjuk:

2001-3000
3001-4000
4001-5000

stb. Egy csata csakis egyazon sávon belüli játékosokból tevődhetne össze. A játék minden héten vagy hónapban feljebb, illetve lejjebb léptetné a játékost a pillanatnyi rating alapján.
Így meghosszabbodna a várakozási idő, de nem fordulhatna elő az a helyzet, hogy egy 6700-as játékos amiatt lenne esélytelen egy csatában, mert történetesen van vele még 10db 2000 körüli.

(#157425) KisApám


KisApám
addikt

Akkor lenne igazi csapatjáték, ha mind a 15 játékos össze lenne kötve voice chat-ba, és pl. a legjobb WN8-al rendelkező volna a kapitány, és HA lehet, a többiek követnék az utasításait. De ez inkább már KLÁN szintű.

Vagy ha nem is ez, de legalább a többiek figyelnék a chat-et és a térképet, hogy a legjobb játékosok hova klikkelnek, milyen tanácsokat adnak csata során, hogy elvileg hogy és mit kellene tenni a győzelem érdekében.
Tegnap QB-t néztem,Churchill Gun Carrier-el volt és egy Strv 74-el gyönyörű szépen leírogatták, lepingelték mit és hogy és gyönyörűen lehozták a csatát.

Amúgy meg csapatjáték "KÁOSZ" módban,
a 15 ismeretlen összedobva, mi lenne más? :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#157426) Gyuri27 válasza Yofej75 (#157422) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL az, hogy 0 dmg-t hozol és free dmg meg frag vagy pont semmit nem tettél a játékhoz.
Ugyanúgy mint az aki afk. 4 max 5 shot. Azaz 5 tank idejéből elvettél átlag 8-9 secet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#157427) sequator válasza jano_77 (#157418) üzenetére


sequator
senior tag

Az emberek többsége önző és közönyös. Még ennél komolyabb ügyekben (munkahely, lakóközösség, stb) sem képesen ezen felülemelkedni és csapatként működni. Akkor mit vársz egy anonimitás mögé rejthető játékban, aminek semmi tétje nincs?
Megkockáztatom, hogy a játékosok egy része nem is tudja, hogy a többi tankot is emberek irányítják. Komolyan azt hiszik, hogy ez csak egy árkád tankos játék és az ellenfél csak AI.

sautia

sequator

(#157428) galervin93


galervin93
őstag

Ááá, esküszöm szerelmes lettem a Centi 7/1-be. :D Kezdek ráérezni, ma már közel háromezer sebzéssel zártam, 11/16 győzelem, volt 6k+ köröm, de a koronát ez a kör tette fel a mai napra. Maga a csata része nem is volt olyan nagy kunszt, ott kezdődött a buli, amikor 1v4-ben maradtam a Conway-jel, Ltwt-tel meg két artyval. :)) Az M53-at az utolsó másodpercben lőttem ki - jött is a csííít report duma. :DDD Persze rágyúrtam a látótávra, 510 m. :)
Ha valaki el akarna indulni ezen a vonalon szerintem ne habozzon, nem klasszik hull-down gépezetek, de jók abban, hogy egy gyors pillantás majd lövés után vissza is húzzák a buksit, fifti-fifti tud pattintani is, a löveg meg parádés. Jó cucc na! :K

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#157429) notika77 válasza Jag (#157419) üzenetére


notika77
senior tag

Itt játszol 3 percet egy csoporttal majd 4-et egy teljesen másikkal, esélyed sincs megismerni a másik játékost. Hiába van a játékban lehetőség leírni mit akarsz, idő nincs megbeszélni. A játékosok egy részének ki is van kapcsolva a chat és gyakran még a "csapat" felével sem tudsz közös nyelven kommunikálni (angolul sem). A játékon belüli hangátvitel bár megoldott, de nem nagyon hallok ott sem beszédet, ha ritkán be is kapcsolom valamiért. Talán mert nem is "csapatszintű", hanem csak a szakasztársak tudnak egymással beszélni?

szerk.: Csak ismételni tudom magam. Megelőztek. Már megint leírták előttem a lényeget :)

[ Szerkesztve ]

(#157430) lacibacsi válasza BogyóBP (#157417) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Ilyenkor nem szabadna hogy szórjon"

Már javasolták neked többször is, én is csak annyit mondanék: OLVASS MÁR UTÁNA A JÁTÉK MŰKÖDÉSI ELVEINEK! Akkor talán nem mondanál olyan baromságot, mint elébb... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#157431) xAttilax válasza Yofej75 (#157422) üzenetére


xAttilax
őstag

Csapatjáték: CW, SH, Csapatcsata, Előrenyomulás..stb - Itt általában van taktika és csapatjáték, nem lehet egyéni érdeket előtérbe helyezni, pl: ha azt mondják az a 3 megy és meghal akkor az történik, ha nem viszed be a HP-d vagy nem shield-ed a csapatársat vagy nem azt csinálod amit mondanak akkor basznak ki.
Itt kb olyan játékosok vannak mint te és általában az ellen is hasonló.

Random: BÁRKI játszhat saját taktikája szerint és legtöbben az EGYÉNI teljesítményt akarják maximalizálni mivel nincs erős kontakt a csapat között, ezért nem igen lehet rájuk számítani (nincs shield, HP bevivés..stb. Ami tökéletesen megérthető, hiszen te sem áldoznád be magad egy olyan csapattársért aki lehet utána ugyanúgy csak eldobja a tankot lövés nélkül. Itt sok a hobby játékos, akit kurvára nem érdekkel a stat vagy a taktika, csak látta a TV-be "tankjátékponthu-t" és nyomkodja mint egy COD-ot

Szerintem aki csapatot és taktikát akar az menjen az első csoport egyikébe és nem fog csalódni és sírás is kevesebb lesz.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#157432) zozyk válasza xAttilax (#157431) üzenetére


zozyk
addikt

Én nem ugyanezt irtam? :D

(#157433) Jadro válasza galervin93 (#157428) üzenetére


Jadro
veterán

Ha hazaérek megnézem. :) Pont hétvégén vettem meg és nekem az előző centi is nagyon bejött. A 7/1 még alap, de az emberkék mondjuk 4 skillesek már. Mentem vele így is egy szép kört (egyelőre csak ez az egy kör van benne), szerintem barátok leszünk. :)

Szerintem igen jól lehet hull-downozni velük, a múltkori buff óta meg pláne. Az ágyú meg parádésan szuperál az erős legénységgel.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#157434) xAttilax válasza zozyk (#157432) üzenetére


xAttilax
őstag

nem fejtetted ki, lehet, hogy sokan még nem is játszottak ilyen modokat ;)
Szerintem Gyurinak nem sok tapasztalata van ilyen jellegű csatákban így lehet nem is tudja, hogy igazából mit is takarnak.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#157435) Yofej75 válasza jano_77 (#157418) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Majdnem minden szavaddal egyet értek ám azt nem fogom fel, hogy miért tűnsz szinte mindig agresszív idegbetegnek amikor a játékról van szó...

"DE van annyi eszem, hogy fel tudom fogni, amit korábban már több ízben is leírtam! Ehhez kell felnőni többeknek és akkor nem lesz szerintem gond - még itt a fórumon sem." ez olyan fenyegetésfélének tűnik.

Nos, ez meg személyeskedés: "rengeteg hozzád és az itt fennhangon szólókhoz hasonló inkább nem mondok semmit..." - mire is gondoltál?

Az első bekezdésből inkább nem is idéznék :DD

Szóval ki mondta azt neked, hogy akár én akár a többi "degenerált" nem megfeszülve próbál mindent megtenni a csapatért miközben csak a kritikát kapják azért mert a "hajad statja is milyen"?
Ja, meg a lökdösődést a többezercsatás játékosoktól amikor az új accommal be mertem menni egy tier nyolcas prémium tankkal csatába...igaz, hogy a végén én hoztam a legtöbb sebzést de ugyebár az előítéletek...
Tudod, sajnos ahogy Ti is úgy mi is (mindegy, hogy ki az a Ti és mi) általánosítunk, szerintetek minden piros statos játékos tomato és szarul játszik és rontja a WR-tetek, szerintem pedig minden ittottamott okoskodó zöldkéklila nagyon szerencsés mert sokszor volt jó időben jó helyen de azzal lehetne igazán nagy valaki ha esetleg az okoskodás (meg az állandósult "kurvaanyázás") helyett továbbadna valamit a tapasztalataiból :DD

Ezt még én is elmondhatom magamról: "Mert hogy én simán oda megyek segíteni is, ha vki bajban van és látom, hogy segítségre szorul, vagy vissza megyek bázist védeni, ha látom hogy az enemy már húzza..." de ugyebár mondani bármit bármikor...még talán azt is, hogy fákat döntögetni lépek be a csatába hátha páran becumizzák :D :DDD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157436) Jag válasza notika77 (#157429) üzenetére


Jag
senior tag

Szóval te csak akkor tudsz csapatban játszani, ha beszélhetsz?

(#157437) ddt500hu válasza HellGreg (#157416) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem meg a wn8 a legjobb dolog amit valaha kitaláltak. :DDD
Egyszerű a dolog.
Vannak béna emberek (80%) és ügyesek (20%).
Csakhogy az életben nem annyira feltűnő a bénaság.
Béna: nem indul el a zöld lámpára, kilötyköli a kávét, csetlik-botlik, utolsónak választják a fociban.
Senkit nem érdekel, senkit nem zavar és ami a lényeg...nem kell róla tudomást vennie.
Itt viszont van egy mérőszáma a bénaságnak/ügyességnek.
Ez az ami zavarja azokat akik bénák. Hogy itt "papírja van róla", hogy béna.
És rögtön jön a kifogás, hogy neki van élete, nem a gép előtt éli ki magát stb. stb. stb.
(Általában min. 30 000 csatával rendelkezik).
Persze a kék biztos egy rakás szar az életben aki csak a gép előtt van elemében. Véletlenül sem lehet 3 gyermekes családapa, jó munkával, 2-3 hobbival amiben ügyes. :DDD

Szóval miért jó a wn8? Éppen a hozzá való viszonyulás miatt. Gyönyörű jellemábrázolásokat lehet vele csinálni.
" Mióta tudok róla, másról se szól a játékom, csak hogy nehogy a wn8-am szar legyen mert akkor mit gondolnak rólam a többiek..."

Gratulálok! :D :C

A wn8 egy mérőszám. Ennyi és nem több. Aki ezt nem fogadja el az meg is érdemli.

500? Béna vagy. Nem tudom miért, de béna vagy! Vagy nem látsz, vagy 1mp a reakcióidőd, vagy nem ismered a játékot, vagy egy gyáva szar vagy de ebben a játékban béna vagy!
1000? Hát attól függ. Kevés csatával (10k alatt) még elfogadható, sokkal sem nagy a baj de már nem nagyon fogsz fejlődni.
1500? Na te már hasznára vagy a csapatnak, talán meglövöd a hp-at HT-TD-vel és ha rászánsz egy kis időt lehetsz még jobb.
2000? Jó játékos. Neki is vannak rossz napjai de ritkán megy el rajta a meccs.
2500 felett meg jön az unicum szint. Nem igényel magyarázatot.

ui. Reroll, low tier, statpadder idióták persze teljesen külön állatfaj. :U

(#157438) notika77 válasza Jag (#157436) üzenetére


notika77
senior tag

Kommunikáció nélkül nincs csapat.

(#157439) Yofej75 válasza Gyuri27 (#157426) üzenetére


Yofej75
aktív tag

LOL, #csakadmg ? De ha egy sebzéssel kilövöm azt akit te 80%-ban már legallyaztál akkor ugyanúgy én vagyok a köcsög mintha hagynám, hogy az az enemy téged üssön ki vagy nem? Szóval mindenképp én vagyok a siemka noob tomato bármit teszek mert a Ti mentalitásotok ezt diktálja. Mert Ti vagytok a mindegymilyenszínűunicumjátékosok :DD :C

Szerintem én is túl szélsőségesen gondolkodom és Ti is csak pont másképp. Ebből nem lesz úgysem összeölelkezés ígyhát én eleresztem ezt a fonalat s hagyom hagy fújja a szél amerre akarja.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#157440) jr1994 válasza HellGreg (#157424) üzenetére


jr1994
addikt

Így is gyakran kell perc felett várni tier 10-ben. Nagyon megnézném hogy hogy oszlanak el tank szint szerint a csatára váró játékosok, de valószínűleg nem véletlenül vették ki.

(Újoncok kedvéért: a játék régen nem csak tank típusok hanem szintek szerint is kiírta hogy hányan várnak csatára).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#157441) jano_77 válasza HellGreg (#157424) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem meg már régen azt kellett volna bevezetni ebbe a játékba, hogy bizonyos szintű tankokat csak bizonyos értékelést elérve lehessen kifejleszteni! Mert az nonszensz, hogy világtalan majmok ülnek tier10 tankban úgy, hogy azt sem tudja melyik az eleje!
Persze ez azt jelenti, hogy nyilván nekem is lenne olyan tank, amit nem tudnék elérni, de én elfogadnám, mert fel tudom mérni a képességeimet és el is fogadom, hogy annyi, amennyi, sokakkal ellentétben!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#157442) Jag válasza notika77 (#157438) üzenetére


Jag
senior tag

Hát akkor meg is fejtettük a történetet.
Nincs dumcsi, nincs csapat.
Nem az emberekkel van baj, akik szarnak a másikra, csapatra?
Nem, az a gond, hogy nem lehet dumálni.
Világos.

Akkor azt elárulod, hogy miért van két (a csapat szót akkor most már nem használhatom ugye) banda egymás ellen? Csak úgy viccből?

(#157443) xAttilax válasza jano_77 (#157441) üzenetére


xAttilax
őstag

ahogy előttem írták, akkor várnál egy 10-20 percet tierX-es csatákra + havi prémium is lenne vagy 5K mert kurvára sokan hagynák a francba az egészet.
Ez a játék egy üzlet is, ezt szerintem nem kéne elfelejteni.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#157444) palfitom válasza jano_77 (#157441) üzenetére


palfitom
félisten

Sajnos (vagy nem), ez a játék üzleti alapokon nyugszik, így ez nem fog megvalósulni.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#157445) Gyuri27 válasza Yofej75 (#157439) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van baj. Nem érdekel a dmg, nem érdekel a frag.
Napi stat van fönt egyedül. Ami nekem a lényeg. Legalább a zöld szint meglegyen. Meg az 50+ wr.
Ezen felül az érdekel, hogy lehetőleg normális csatákat menjünk (ne 15-0 vagy 0-15).
Meg az érdekel, hogy átlag emberekkel játsszak. No de mikor a sokadik csatán is elmegy az összes siemka egy oldalra (10-12 játékos) majd szemben 5 tank és megállnak. Mert megállt a tudomány. Egymást lökdösik és lövik. Azt nem igazán szeretem. Mint ahogy azt se, hogy 10 perc spotolás után t8-10-be 2k alatt lőnek a népek mert ahhoz is hülyék. Teccik érteni mi is az én bajom?

Amd - Radeon - Ryzen

(#157446) Remus389


Remus389
veterán

Nem tudom de en olyan magasrol les***om hogy 0-15-re kikapunk, vagy 6* zsinorba vesztes csapatba vagyok.

Egyszeruen nem tud felidegesiteni a jatek, peace van.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#157447) xAttilax válasza Gyuri27 (#157445) üzenetére


xAttilax
őstag

" t8-10-be 2k alatt lőnek a népek mert ahhoz is hülyék" de egy troll vagy :D :D :D

gondolom ez sejted kié :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#157448) Jag válasza ddt500hu (#157437) üzenetére


Jag
senior tag

"Persze a kék biztos egy rakás szar az életben aki csak a gép előtt van elemében. Véletlenül sem lehet 3 gyermekes családapa, jó munkával, 2-3 hobbival amiben ügyes."

Öööö nem.
3 gyerek, 2-3 hobbi, feleség, munka után vagy semmi időd játszani, vagy ha van, akkor az kurvanagy gáz a családodra nézve.
Vagy le sem szarja a wot-ot.
Ezek a lehetőségek.

Egy szint után wot-ban jónak lenni (meg úgy általában online játékokban, meg egyébként bármi másban) rengeteg idő és pénz.

(#157449) notika77 válasza Jag (#157442) üzenetére


notika77
senior tag

Te meg tudod mondani, hány csapatban játszottál eddig? Esetleg van visszajátszásod is egy ilyen csatáról, ahol csapatod volt?

(#157450) jano_77 válasza xAttilax (#157447) üzenetére


jano_77
nagyúr

tier10 tankjaimat megnézheted nekem is, mert kb hasonlóan szar lesz, ugyanis nem megyek velük!
Tankokat húzok, így azokat nézd, amikkel éppen aktívan játszom is!
játékban is mindig azzal jönnek, hogy milyen a statom X, Y tier10 tankkal! de azt már nem nézik, hogy mennyit és mikor mentem vele utoljára. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.