Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1559) Zizifull válasza Atlantis (#1544) üzenetére

Zizifull
(csendes tag)

En sem tamogatom a csapattars kiloveset. Ha az ember elfogadja, vagy netalan maga ki is lovi, az ilyen csapattarsat eleg ingovanyos talajra teved.
- Egyreszt benne van a jatek szabalyban, hogy a csapat nyer az osszes ellenfel kilovesevel VAGY foglalassal.
- Ha befoglal, akkor teljes mertekben a szabaly betui es szelleme szerint jatszik. (nem vitatom az osszes ellenfel kilovesenek plusz hozadekat)
- Mi alapjan dontjuk el, hogy mar biztos nyert az egyik csapat? Van amikor nem szamitasz ra, van is erre erem... (Kobalov talan? 1 vs 5)
- Mi alapjan dontjuk el, hogy ez akkora vetseg hogy TK-t erdemel? Engem szemely szerint az egy iranyba megindulo komplet csapat jobban idegesit. Ilyenkor kezdjem el loni a csapattarsakat mert nem ugy jatszanak ahogy en szeretnem? Hol a hatar? Mivel szerintem mindenkinel mas, ezert tanacsosabb a jatek szabalyaihoz igazodni.
- Azt meg megertem, ha valaki egy felindult pillanatban, nem tudja magat visszafogni es tehetetlen duhebe belelo a csapattarsba (de nem tamogatom), de az furi, ha ezt forumon mint meno dolgot meseli.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.