Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27567) Teasüti válasza Runner_fxr (#27425) üzenetére


Teasüti
nagyúr

UST? ;) 1,8 bar-t eddig csak belső nélküli felhasználóktól hallottam.
1.9-es semislick külső, 3 bar-on szoktam vele montizni, aszfalton 4 bar. Érzésre szoktam leengedni terepre érve, úgy kb sikerül belüni 2,5-3 közöttire. Gondolod kevésbé vakmerő 2 baron lejtőzni 50-nel, mint 3 baron? ;] Mondjuk felütni még soha nem sikerült. :C

(#27409) deicide
Nem tudom volt-e már, de mutatnál egy képet a montidról nekem, amivel te 30+ átlagot tekersz? :R
Amúgy elmész te a sóhivatalba! :P Hátszéllel szoktam 30 körül tekerni aszfalton. :DD
Persze ha vmi 12 kg körüli minimál montid van virsli gumikkal, akkor nem lepődök meg. Az XC-vel és a semislick-el 4 baron én is tudtam 30-at tekerni spd-vel hosszabb távon is.

(#27415) cashback
Jééé ilyet lehet vásárolni is? Hol? Ebay? :D
Én úgy craftoltam egyet esztergán az enyémbe.

(#27430) Runner_fxr
Hát igen... Maradt a sufni tuning. Akartam bele tűgörgőst, de nem létezik 20x30 közti méretben belső gyűrűs kivitel. :(
Legalábbis feltúrtam a netet, meg boltosokkal is beszéltem, de semmi eredménye.

(#27435) cashback
Beszarok, ilyet lehet kapni??? Csak 5 éve okoz problémát a dolog és csak néhány hónapja vettem rá magam, h készítsek egyet. :Y Amúgy vmiért nálam a váz átmérője 31 mm, nem 30. Ritka szar szabványon kívüli méret...

(#27563) Tüzi
Patikamérlegen számolják ki a futásteljesítményt manapság. Külön mérnök van arra, hogy az amúgy faszán megtervezett bármit elrontsa egy-egy kritikus ponton. Bicikli láncnál a hőkezelés vagy az anyagösszetétel jöhetne szóba, amivel kicentizik a km-eket. HG-40 láncot most dobtam le és nem mentem vele 1500-at sem?! Viccnek is gyenge. Ellenben a bringa gyári láncával tizenpár' évvel ezelőttről több éven keresztül tekertem, míg most évente minimum két lánc lenyúlik.

Vki korábban linkelte a német bikediscount oldalt, onnan most rendelek 8-as HG-70-est, még 10 euro sincs, ami nevetséges ár. LX-nek titulálják, vagyis talán régi, vagyis talán még jó minőségű. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.