Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27951) VGYke válasza zoli03 (#27947) üzenetére


VGYke
addikt

Szakbarbár, zoli03 köszönöm! Első körben az nem tiszta, hogy miért más a méret egy Traking és egy országútinak. Tehát ez a Merida minek számít 80-90% országúti használatnál, országútinak vagy másnak?
Bocs zoli03 az asszony dolgozik, így egyedül nem tudom magam méregetni. A lapot elmentettem, holnap a munkatárssammal (aki nő :B ) megmérettetem magam és beírom az adatokat az általad javasolt helyre...

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#27952) gycs02 válasza Zola007 (#27949) üzenetére


gycs02
tag

Szia!
Bocs, hogy nem kerestem vissza a hsz-t, de érdeklődtél egy nyíregyi boltról. Ma jártam ott, ha még aktuális, mi az ami érdekel? Ma már nem leszek gepnél.

Más ebből a lidl-s km órából létezik fekete is, mert csak gyönyőrű pirossal találkoztam?

[ Szerkesztve ]

(#27953) Cathfaern válasza VGYke (#27951) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Trekkingek meg országútik azonos méretezéssel rendelkeznek. Mindkettőből 54-56 közötti kell neked, egyéni méretektől függően. Szóval az 55-ös teljesen jó lesz neked :) Amúgy amiben teleszkóp van, az mind trekking, országúti/fitness bicikliken merev villa van.

gycs02:
4 színben is van, fekete, fehér, piros, kék.

(#27954) Zola007 válasza gycs02 (#27952) üzenetére


Zola007
veterán

Köszi, már kilőttem őket :)

#27953) Cathfaern: ha nem valami slopingos váz rövid stucnival, akkor 175 centihez 76-os átlépővel simán sok lesz neki az 56-os outi váz, de még az 54 is. Az már az én méretem 183 / 83-hoz

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27955) glacious válasza Cathfaern (#27953) üzenetére


glacious
addikt

A 605mm-es effektív felsőcső szerintem egy 175 centis embernek iszonyat hosszú. De miért nem próbálja ki?

(#27951) VGYke: nem a használattól függ, hanem a geometriától és az alkatrészektől. Egy monti attól még monti, hogy sose látott hegyet. Az egy cross bringa, nagyjából MTB és trekking geo között, kicsit sportosabb használatra. Vagyis inkább aszfalt, de ha lemész egy földútra hasonlóan fogsz haladni.

[ Szerkesztve ]

(#27956) Cathfaern válasza glacious (#27955) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én 178cm magas vagyok, és nekem 56-os is jó, csak azért gondoltam... bár az tény, hogy nekem 81cm-es átlépő magasságom van.
De jogos, úgy a biztos ha kipróbálja az ember.

(#27957) TripleB válasza evilskati (#27902) üzenetére


TripleB
senior tag

A Speeder nagyon drága. Ennél sokkal jobb felszereltségűt adtam el olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#27958) glacious válasza Cathfaern (#27956) üzenetére


glacious
addikt

Hát igen, a testi adottságok. Tavaly, amikor bringát kerestem, elég nehezen találtam árban és méretben is megfelelőt. Mondjuk ezek a meridák kicsit kisebbek, mint a pl. a kelly's, de nagyobbak, mint a rock machine cross bringái.

[ Szerkesztve ]

(#27959) Zola007 válasza glacious (#27958) üzenetére


Zola007
veterán

Detto
Én fitnesst keresek. Hosszban 56 lenne a jó, de abból meg slopingos kellene, mert az egyenesebb csövű átlépésije 82 centi körül van, az meg már érzékenyen tudja "érinteni" az embert :B , ha nem figyel oda leszálláskor

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27960) evilskati válasza TripleB (#27957) üzenetére


evilskati
aktív tag

Köszi! Bővítenem kell a keresést, mert Pest és környékén 60ért már fékváltókarosakat is találni, míg itt Gy-M-S megyében, még 90ért is vázváltós van.

(#27961) rétisün válasza Zola007 (#27959) üzenetére


rétisün
veterán

én a ~176 centimmel 56-os fitnesst használtam (merida speeder) sose 'érintett érzékenyen' hogy magas lenne a váz.....persze lehet, hogy hosszúak a lábaim, sose mértem átlépési magasságot.
amúgy nagyon sok geometria táblázatban benne van az átlépési magasság is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27962) glacious válasza Zola007 (#27959) üzenetére


glacious
addikt

59-es ejtett csövű meridát próbáltad?

(#27963) Zola007 válasza rétisün (#27961) üzenetére


Zola007
veterán

ezért sem tartom relevánsnak az ilyen testmagasság - vázméret táblázatokat.
A váz mérete sokkal inkább függ az átlépési magasságtól.
A testmagasság inkább a stucnihosszt és a nyereghátrahajlást határozza meg
Amiket én néztem, azoknak nincs ilyen adata, de fényképről a kerékméret és támvilla ismeretében meg tudom határozni
#27962) glacious: melyikre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27964) glacious válasza Zola007 (#27963) üzenetére


glacious
addikt

Most direkt megnéztem a speedereket ez már nem túl egyenes, de kétféle változat van mindegyikből. [link]

[ Szerkesztve ]

(#27965) Zola007 válasza glacious (#27964) üzenetére


Zola007
veterán

nem azért van belőle 2 féle
hanem a kisebbik, amelyik csak 47-52-56 méretben készül az a női váz rövidebb stucnival, valamivel erősebb lejtéssel, de az effektív felsőcsőhossz és minden egyéb paramétere ugyanakkora.
Az új 2014-es Speederek viszont erősen túl vannak árazva, 160 ezerért claris, tourney és altus cuccok nekem kicsit erős.
Ezt a szintet hozza 130-ért a Caprine Speedmax vagy kicsit tuningolva 110-115 körül a Neuzer Courier DT is.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27966) rétisün válasza Zola007 (#27963) üzenetére


rétisün
veterán

igen, az ilyen táblázatok nem igazán megbízhatóak, pl. én most 58-as cyclocross vázat használok, 100-as stucnival, holott a táblázatok szerint 55-ös is már majdnem nagy kéne legyen.
próbáltam egy 55-öst, mielőtt ezt a vázat megrendeltem, és igencsak rövidnek éreztem.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27967) TayRol válasza Zola007 (#27965) üzenetére


TayRol
veterán

90e-ért vettem a 60-as méretű, 2014-es DT Courieremet Claris cuccal. Ár/értékben nincs jobb, a váz 7005-ös, ha kell, a többihez képesti különbözetből szépen lehet tuningolni.

[ Szerkesztve ]

(#27968) Zola007 válasza TayRol (#27967) üzenetére


Zola007
veterán

én is így vagyok vele, de Debrecenben csak rendelésre tudom hozatni, jó lenne előtte kipróbálni egy56-ost, hogy tudjak viszonyítani
Az 56nak is már 82 centi az átlépője, a 60asnak mennyi?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27969) TayRol válasza Zola007 (#27968) üzenetére


TayRol
veterán

nem tudom pontosan, hülyeséget nem akarok mondani. itt van a garázsban, de a melóhelyen nincs mérőszalag. délután megírom. 190 magas vagyok, semmi nem ér hozzá a vázhoz, ha terpeszben állok.:D

(#27970) glacious válasza Zola007 (#27965) üzenetére


glacious
addikt

Aha, a compare oldalon írja, hogy gent/lady, így már érthető :) Már én is észrevettem, hogy bizonyos márkáknál a névért extrán kell perkálni.

(#27971) gyulank


gyulank
addikt

Sziasztok! Szerintetek egész biciklit, vagy alkatrészeket olcsóbb venni, amikből össze lehet rakni?
Vagy inkább a régi biciklihez vegyek új dolgokat?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#27972) tatabike válasza gyulank (#27971) üzenetére


tatabike
őstag

Alkatrészenként (természetesen azonos felszereltséget feltételezve) mindig drágább egy bringa. Esetleg úgy tudsz kihozni egy üzletben kapható bringát hasonló árszintre kicsit jobb alkatrészekből, ha Te magad építed fel a nulláról, és nem veszel igénybe fizetős szervizt. De ehhez szerencse is kell, mondjuk alkalmi áron beszerzett alkatrészek, sok utánajárás, stb. Végülis a munkáddal váltod ki a költségek egy részét.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27973) gyulank válasza tatabike (#27972) üzenetére


gyulank
addikt

Úgy gondoltam. Feltételeztem, hogy ha külön venném egy kész biciklire az alkatrészeket, akkor is én cserélném, szóval meg nem fordult a fejemben, hogy ha darabokba veszem meg nem én rakom össze.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#27974) gyulank válasza tatabike (#27972) üzenetére


gyulank
addikt

Csak rendelni tudnék, így az alkalmi árak felejtősek, sőt, ha több helyről szállíttatnék drágább lenne.
Amúgy az normális, hogy a belső lóg a felnin? A kerék méretei: 29cm sugár a legszéléig, 13mm mély a perem, 27mm széles kívülről, és 2mm vastag a lemez. Azt mondták, erre 26"-os gumi kell. Ebből feltételezem, hogy ez MTB, de ebben sem vagyok biztos. Tettem volna fel képet, de: A megadott kép nem megfelelő (JPG max. 8 Mpx, 3 MB; PNG max. 1366x800 px, 600 kB; GIF max. 65x65 px, 60 kB)! - pedig 2560*1920 1,58MB JPG

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#27975) brownus


brownus
veterán

(#27976) tatabike válasza gyulank (#27974) üzenetére


tatabike
őstag

Nem normális, ha lóg a felnin a gumi. Amiket megadtál méreteket, nem tudom, milyenek, a 26 collos monti felnire 559mm-es, az országútira 622-es gumi megy rá, átmérőre értve. Elvileg a felnibe valahol bele kell legyen ütve az átmérő mm-ben.
Az e-bike weboldal elég korrekt, ha 40ezer felett rendelsz, ingyen kiviszik.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27977) Cathfaern válasza brownus (#27975) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szimpatikus kezdeményezés :R Nem bpi vagyok, de ha lenne helyben ilyen, ezerszer inkább ott vennék, mint megállni bolt előtt, kesztyű-sisak le, lezárni biciklit, bemenni boltba, venni valami péksüteményt (útvonalamon nincs más), sorban állni kasszánál, kesztyű-sisak fel, lakatokat leszedni / eltenni, továbbteker...

(#27978) #16729600


#16729600
törölt tag

Nézegetem a Pécsi bringa hirdetéseket,eszméletlen igénytelen dolgok vannak, íme egy gyöngyszem [link]

(#27979) tatabike válasza #16729600 (#27978) üzenetére


tatabike
őstag

:DDD De legalább őszinte... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27980) brownus válasza Cathfaern (#27977) üzenetére


brownus
veterán

jaja, én is így vagyok vele. örülnék neki, ha beindulna!

(#27981) hegyimorc , ma már minden házi, meg kézműves... :D

[ Szerkesztve ]

(#27981) hegyimorc válasza brownus (#27975) üzenetére


hegyimorc
senior tag

A "házi sütésű pékáru"-n azért elmosolyodtam

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#27982) fpeter07


fpeter07
veterán

Ő elmondhatja magáról, hogy letekerte a pelotont! [link]

(#27983) gyulank válasza tatabike (#27976) üzenetére


gyulank
addikt

De ez ilyen, és így gyűrődött benne a lapos gumi, ami szétszedve így lóg. És akkor nem tudom, milyen gumit kéne vennem ehhez.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#27984) glacious válasza gyulank (#27983) üzenetére


glacious
addikt

26*1,75-ös belsőtől felfelé jók lesznek bele. A mostanin mi a felirat? Mondjuk a gyűrődés azért van, mert annyira alacsony volt a nyomás, hogy a forgás bevitte. Ránézésre, elég sokáig volt laposan használva, mert csúnyán megtört a külső oldalfala.

[ Szerkesztve ]

(#27985) gyulank válasza glacious (#27984) üzenetére


gyulank
addikt

Döntsétek már el, hogy jó, ha lóg, vagy nem jó! A fényképen lévő belső:
CST 26"
26x1.75/2.125
47/53-559
SV
Nos, ezt tegnap tettem bele, és kb. 1 félórát bicikliztem, visszafele vettem észre, hogy már ráz. Ez a 2. hátsó ami ezt csinálja, talán a külső is közrejátszik, vagy a felni belsejében lévő egyenetlenségek. Mivel az 1.-ben is ilyen van, és az nem ereszt, nem hiszem, hogy a méretkülönbség miatt van, de attól még gondolom, az a legjobb, ha pont akkora amekkora hozzá való, plusz a külsőnél se mindegy. Ha a 26"-os külső is így lógna rajta akkor jól járnék, ha megrendelném többezerért.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#27986) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Hali!
Jóó ideje nem voltam itt :D Volt egy pici esés, meg műszaki gondok, de lassan de biztosan újra nyeregben :)

Rögtön jönnék is egy kérdéssel. Vettem egy kerékszettet, amin tízes Shimano sor volt. A tizes sort eladnám, mert kilences rendszerem van. Eredetileg volt a sor mögött egy hézagoló, pontosan 1 mm. Adjam a hézagolót a sorral a leendő vevőnek?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#27987) glacious válasza gyulank (#27985) üzenetére


glacious
addikt

Ugye a felniben van felniszalag? A külsőn megadott min-max nyomásérték közé kell fújnod, a megfelelő méretű belsőt. A másik fontos dolog, hogy ellenőrizd a szelepet nem ereszt-e és húzd meg egy szelepkiszedővel.

(#27988) gyulank válasza glacious (#27987) üzenetére


gyulank
addikt

Van benne szalag. Nem tudom, milyen a megfelelő méret.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#27989) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valaki próbált már kulacstartót gyorskötözővel vagy valami mással vázra rögzíteni? Csak egy hely van kulacstartónak, de kéne kettő. Láttam már ülésre szerelhetőt is, de ott már van táska, külön hátizsákot nem akarok vinni innivalónak, meg nem is akarok megállni újratölteni.

[ Szerkesztve ]

(#27990) gyulank válasza HollyBoni (#27989) üzenetére


gyulank
addikt

Nem próbáltam, el se tudom képzelni, minek egy kulcstartó biciklire, hát még több, de azt el tudom, hogy ha azt a karikát rászorítod a vázra, az attól még mozogni fog a vázon, és lehúzódik alulra, és a kis karika vékony, és nyújtja a rögzítőt, és kis pontra koncentrálódik a kulcs csomó, főleg fékezésnél, és egyszer csak leesik, és lehet észre se veszed. Vagyis szerintem vagy lemezből, és csavarból csinálj bilincset ami rögzíti, vagy fúrd ki, és úgy csavarral, vagy legalább vastag dróttal tekerd rá! De biztosabb, ha szerzel egy zsebet. :K

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#27991) hNp88 válasza gyulank (#27990) üzenetére


hNp88
aktív tag

a kolléga kulacstartót szeretne :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#27992) Tony39 válasza gyulank (#27990) üzenetére


Tony39
csendes tag

KULCS ≠ KULACS, de ha poénból írtad írtad, akkor hatalmas. :C :DD

(#27993) ígyvanferi válasza gyulank (#27990) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én a fékkarra húzom rá. Na nem a kulacsot. ;]

(#27994) tolvaj! válasza Tony39 (#27992) üzenetére


tolvaj!
őstag

Holly elírta először, és azóta szerkesztette :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#27995) Cathfaern válasza HollyBoni (#27989) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Láttam már ilyen megoldást, talán topicban is van akinek van ilyen. Működik a dolog, csak tegyél gumi alátétet a kulacstartó alá.

[ Szerkesztve ]

(#27996) HollyBoni válasza Cathfaern (#27995) üzenetére


HollyBoni
veterán

:R Végülis lehetne úgy hogy amit így rögzítek, oda csak berakom a második kulacsot, és átrakom a rendesbe ha abból kifogyna, így nem nyúlok hozzá annyit, kevésbé tud elmozdulni.

(#27994) tolvaj!: Nem írtam el. :N

[ Szerkesztve ]

(#27997) glacious válasza gyulank (#27988) üzenetére


glacious
addikt

Pedig ennél kisebb átmérőt csak gyerekbringákon találsz. Vedd meg a legnagyobb, 26-os átmérőhöz valót és tegyél bele közel 4bar nyomást. Bár 4 baron ez a mostani is biztosan ráfekszik a felnire és külső belső felületére. Amikor applikálod, oszlasd szét szépen a felületen és pumpáláskor ellenőrizd, hogy minden megfelelő.

(#27998) tolvaj! válasza HollyBoni (#27996) üzenetére


tolvaj!
őstag

Akkor ketten is félre olvastuk? El kell mennem szemészhez :D

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#27999) Solad válasza HollyBoni (#27989) üzenetére


Solad
őstag

Szervizben is láttam ilyen megoldást amikor a vázban az egyik menet beszakadt, igaz ott a másik csavar még segített a rögzítésben.

Szvsz működhet, csak az kell megoldanod, hogy az elcsúszást megakadályozd.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#28000) gyulank válasza glacious (#27997) üzenetére


gyulank
addikt

Hogy értve legnagyobb? Most akkor ez a kerék 26"-os? Vagy azért 26"-os gumit tegyek bele, mert nincs rá való? Akkor hogy cserélem ki a külsőt? Mert az nem megy össze a pumpálástól, ha a kerék kisebb.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.