Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) #16729600 válasza Zola007 (#27848) üzenetére


#16729600
törölt tag

És az egyenletbe nem lehet esetleg azt is belevenni adott körülmények fennállása esetén,hogy teszem azt ugyan kicsi a távolság és alacsony az átlagsebesség, de az alany túlsúlyos, már 2 km/h tempónál liheg mint az állat,izzad,mint egy ló és taknya-nyála egybefolyik az erőlködéstől ? Ilyenkor csak több kcal ugrik le a szervezetből nem ? :D

(#27852) Zola007 válasza #16729600 (#27851) üzenetére


Zola007
veterán

de
pont erre szolgálna a pulzusmérés és a zsírmentes tömeg
viszont aki 22 km/h-t 55 km-en keresztül tud tartani, valószínűleg nincs olyan rossz kardiovaszkuláris állapotban

Épp ezért értelmetlenek ezek a kalkulátorok. Pulzusmérő órák jóval jobb közelítést adnak. Amelyikbe pedig beadható (pl. Polar rs300x-től felfelé) egy terheléses teszten mért VO2max érték, azok még pontosabbak.
Addig csak tippelgetés az egész

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27853) HollyBoni válasza feka007 (#27850) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem zavarja meg sok dolog vagy még nem tesztelted?

Nézegettem róla testbikeon véleményeket, szokásos. Egyik hozzászólásban 5 répa, másikban 1. Mindegy, szerintem megveszem aztán hátha jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#27854) #16729600 válasza Zola007 (#27852) üzenetére


#16729600
törölt tag

Akkor megnyugodtam, ez az én egyenletem,tehát az Endo értékeket nálam 2 vel szorozni kell és nem osztani :D

(#27855) sanzi89 válasza bluekoli (#27845) üzenetére


sanzi89
addikt

Hogyan lehet 24-es? Tudtommal nincs is 8-as Deore váltókar. :U

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#27856) Cathfaern válasza Zola007 (#27848) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Saját mérés: [link], ugye pulzussal korrigált energia fogyasztás. Tegyük hozzá, hogy akkor ~82kg voltam, illetve ahogy írtam nem is hajtottam agyon magam. Oké a 2300 túlbecslés volt, de az 1300 akkor is erősen alulbecslés.

És igen, nyilván nem hajszálpontosak ezek a kalkulátorok. De ugye egy most kezdő és erősödni / fogyni vágyó nem fog tudni 2 évre visszamenőleg napi pontos gramm adatot szolgáltatni :U Valahol el kell kezdeni, és arra tökéletesek.

szunya1:
Ha beírod az átlagpulzust is, akkor valamennyire beleveszi ezt (ugye ha valaki edzett, akkor mondjuk a 20km 20km/h tempóval sima ügy lesz neki, mondjuk 100-as átlagpulzus. Ugyanez edzetlennek lehet mondjuk 150-es átlagpulzus).

[ Szerkesztve ]

(#27857) anorche1 válasza anorche1 (#25334) üzenetére


anorche1
őstag

Sajnos mégsem vált be :((
Rövidtávon ugyan jobb, de hosszabbon nem :( Szerintem túl keskeny, ez 140 a gyári 145mm -es.
Ötlet mit próbáljak ki 5e környékén? Kb. 11cm -re vannak az ülőgumóim egymástól.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#27858) PumpkinSeed válasza Solad (#27787) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

:D

(#27789) deicide

Szóval akkor semmi esély végig kerékpárúton menni. Balatonnál hol kezdődik a kerékpárút?

Amúgy a 28km/h-s átlag 48km átlagos, vagy már kicsit jobb?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27859) #16729600 válasza Cathfaern (#27856) üzenetére


#16729600
törölt tag

Érdekes dolog ez,sőt azt mondanám,hogy nem feltétlenül általánosítható ez sem mindenkire,Nekem alapból magasabb a várnyomásom,gyógyszert nem kell szednem csak odafigyelnem rá.Ellenben intenzív mozgáskor azonnal rendeződik,sőt a pulzus szám is alacsonyabb sok esetben ,mint terheletlenül.Lehet ez valami genetikus dolog.lányom élsportoló és kardiológushoz küldték,mert a válogatott edzőtábora után a terheléses sportorvosi (sportkórház ) edzettség szint felmérő vizsgálatokon se tudott emelkedni se a pulzusszáma,se a vérnyomása.Amúgy én sem vagyok annyira pacal,mert én is élsportoltam és az összes korosztályos válogatott tagja voltam ( jégkorong ) Igaz ez még a múlt században volt ( hanem régebben :) ) és azóta a melóm miatt nagyon eltunyultam.

[ Szerkesztve ]

(#27860) Zola007 válasza Cathfaern (#27856) üzenetére


Zola007
veterán

nem vagyok regisztrálva, így nem látom az edzésed

Sajnos sokan tévesen ítélik meg az edzésüket, az olcsóbb órák is csak alap képletekkel számolnak, a fejlettebb fitness és irommanes órák teljesen más algoritmus alapján.
mint említettem terheléses mérések nélkül erősen becslés az egész.
Mindenesetre hobbi szinten nincs is nagy jelentősége

#27859) szunya1: ez annyit jelent, hogy vagy lusták vagy türelmetlenek voltak a terheléses vizsgálaton, amit sportkórházban csodálnék.
Általában a célpulzus a maximális 80-85%-a. Ha bicikliztették, akkor talán hamar leállították (250wattnál kiszállítják a népet általában).
Viszont futópadon meg lehet egy olimpikont is úgy hajtani, hogy eléri a célpulzust

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27861) deicide válasza PumpkinSeed (#27858) üzenetére


deicide
veterán

Kevésbé forgalmasabb utakon tudsz menni így: Biatorbágy-Etyek-Vértesacsa-Lovasberény-Székesfehérvár-Szabadbattyán-Füle-Főkajár-Akarattya. Onnan már van bringaút. Csak ez jóval hosszabb és dimbes-dombosabb.

A 28-as átlag már elég jónak mondható hosszabb távon. Én 2 éve még 23-as átlaggal kerültem a Balatont MTB-vel, azóta fejlődtem hozzá.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27862) pengemetal válasza Zola007 (#27860) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Terheléses vizsgálaton kívül meg lehet állapítani az egyéni max. pulzust? (Mintha valami lépcsőre felmenő technikáról lett volna szó korábban a fórumon, megpróbálom megkeresni). Ma feltekertem a Citadellához, hátha, de csak 170-ig ment a mérő. Annál többnek kellene lennie.

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#27863) Tüzi

[link] :DDD :DDD

más:
elmentem ma tekerni, mázli, hogy sima rövidgatyában... mezben kellemetlenül éreztem volna magam.
ilyet még nem láttam bicajon...
nem siettem, érthető okokból.
szegénykének egy idő után nagyon megfájdult a dereka, és elkezdett előttem vonaglani a nyergen.
ennek örömére majdnem hasraestem egy kátyúban.
de csak majdnem (:
ráadásul szerintem szerethet bicajozni, mert volt mozgása hozzá.

megmondom őszintén, hogy ez a látvány nagyon inspiráló lenne, hogy minden reggel elmenjek vele... bicajozni :P :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#27864) tolvaj! válasza sanzi89 (#27855) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nekem is alivio váltókarral van szerelve. Hátul deore + hg 41-8.

Tüzi :C

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#27865) fpeter07 válasza deicide (#27821) üzenetére


fpeter07
veterán

Az a legolcsóbb megoldás. Mondjuk ezelőtt boltban igencsak meglepődtem, amikor az egyik Fox villának minimum 5x akkora bolt a sárférőhelye, mint az RS-emnek. Vegyél ciklokrossz gépet patkófékkel, az nem fog eltömődni. :)

(#27866) HollyBoni válasza fpeter07 (#27865) üzenetére


HollyBoni
veterán

Patkó és V féknél nagyon összegyűlik a sár, nálam többször már a kerék alig tudott forogni.

[ Szerkesztve ]

(#27867) Zola007 válasza pengemetal (#27862) üzenetére


Zola007
veterán

Természetesen megoldható. Alapos bemelegítés után hegynek felfelé futással ami a csövön kifér.
Azonban én még edzetteknek sem ajánlanám
Nem akarok rémkeltő lenni, mert bár kicsi az esélye, de ha beüt a gebasz, akkor ott halsz meg az út szélén.
Egy terheléses EKG magándokinál egy 10.000 ft, minden ilyen esetben jelen kell lennie minimum 2 fő képesített személyzetnek újraélesztés esetére.
Másrészt az EKG-n már jóval hamarabb látszik, ha gebasz van. Szóval szerintem ennyit megér a dolog, ha valakit komolyan érdekel és távlati tervei vannak a versenyzéssel. utána jöhet laktátküszöb, vo2max, stb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27868) lsebestyen válasza HollyBoni (#27866) üzenetére


lsebestyen
addikt

Na ja, + azzal sárban már nem is fogsz tudni megállni.

(#27869) fpeter07 válasza pengemetal (#27862) üzenetére


fpeter07
veterán

Megy az bringával is. Keresel egy emelkedőt és menni kell, mint a mérgezett egér. Ha nagyon a határon vagy elkezd elhomályosulni a külvilág és csillagokat látsz. Volt már benne részem pár éve, akkor még nem voltam ilyen edzett. Most nem gyúrok a 200-as pulzusra.

(#27870) Tüzi válasza Tüzi (#27863) üzenetére

szegény :( fáj a dereka :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#27871) Gyufaaa válasza Tüzi (#27870) üzenetére


Gyufaaa
veterán

És,, Most meg masszíroztad neki? :D

(#27872) syberia válasza sanzi89 (#27855) üzenetére


syberia
veterán

Nekem is 9-es Deore hátsó váltóm van a 8-as rendszeren, sokkal pontosabb mint a gyári Acera volt. :R

(#27869) fpeter07: Igaz nem a szomszédban van, de nagyon jó "kis" emelkedő.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#27873) Szakbarbár válasza Tüzi (#27863) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Látod, ezért jó egyedül tekerni. Nincs ami elvonja a figyelmedet. Én múltkor a TA-BU teljesítménytúrán törtem ki egy küllőmet a kátyúban amikor egy szoknyás lány mögé kerültem... :B :DDD

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#27874) Tüzi válasza Gyufaaa (#27871) üzenetére

ááá, nem az én kategóriám :D
kb olyan magas volt mint én (180 körül), abból 60% láb, meg két méretes kanna.
az ilyen csajok vagy maffiózó-barátnők, vagy luxusribik, vagy hasonló.
ilyen meg nem kell (:

meg a végén rákapna a bicajozásra (khmm), aztán ráülne az enyémre. if you know what i mean ;D

sokba kerülnek az ilyen csajok, nekem meg most másra kell a lóvé:)

(#27873) Szakbarbár:
elvonhatta volna a figyelmem pár évre ;D
nagyon meleg mozgása volt azon a nyergen vaz.
jobbra-balra, előre-hátra, közben meg vonaglott.
aztán lehet, hogy csak be akart mutatkozni :D
bár amikor ráköszöntem, nem köszönt vissza.
itt pedig el is ásta magát :(
szar neki :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#27875) fpeter07 válasza Tüzi (#27870) üzenetére


fpeter07
veterán

Vagy csak így akart jelezni, hogy menjél előre.

(#27876) pengemetal válasza Zola007 (#27867) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Köszi, távol álljon tőlem a versenyzés, csak úgy magán szorgalomból érdekelt volna a dolog :)
fpeter07 Ezt majd megpróbálom, bár nem vágyom a sötétülésre...

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#27877) Vasinger! válasza Tüzi (#27870) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Te csak fényképezel, vagy tekersz is néha? :D

(#27878) Tüzi válasza Vasinger! (#27877) üzenetére

így alakulnak ki a rekreációs tekerések :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#27879) Cadal válasza Tüzi (#27870) üzenetére


Cadal
őstag

Aham, Balatonfüred, Tagore sétány?? :DDD ;)

Amúgy innen megy valaki a zánkai 24 órás MTB váltóversenyre?

(#27880) tatabike válasza apszi (#27800) üzenetére


tatabike
őstag

Elvileg nem lehet belőle gond, bár ilyen esetben kerülném a plasztik rögzítőt, és fémből készült ellendarabos monoblokkot keresnék. Amúgy az nem hagyományos értelemben vett csésze, tehát nem abban futnak a golyók, a monoblokkokban általában hagyományos, zárt/porvédett csapágy van. Ezt hívják iparinak is, csak fogalmam sincs, miért. Hagyományos golyóscsapágy, szabvány méretekben bárhol kapható. Csak éppen a monoblokkokban nem lehet cserélni, erre azért figyeltek... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27881) mrst3ph3n válasza deicide (#27861) üzenetére


mrst3ph3n
csendes tag

A 7-es Tárnok és Pettend között hétköznap, munkaidőben is forgalmas? Én is tervezek letekerni jövő héten Balcsira.

(#27882) feka007 válasza HollyBoni (#27853) üzenetére


feka007
nagyúr

Most fogok menni letesztelni hosszú távon. Nem hinném, hogy rossz lenne, ha mégis, akkor dzsalok vissza vele :D De ennyiért úgysenagyon lehet besz0pni. 10k-ért pl már nem vennék km órát

(#27883) glacious válasza feka007 (#27850) üzenetére


glacious
addikt

Igen onnan van és nincs ráírva súlyhatár :D

(#27853) HollyBoni: a tescos 1800Ft-ost se zavarta nagyon semmi, úgyhogy az bőven belefér kategória. Most megyek felszerelni havernak ezt a lidl akcióst, majd kipróbáljuk, pont jó helyen lakik hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#27884) tatabike válasza feka007 (#27882) üzenetére


tatabike
őstag

Mivel a telefontartó nem jött be, vettem helyette én is egy ilyen kmórát. Eddig működik, csak a mágnes felfogatása nagyon béna a küllőkre.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27885) pengemetal válasza mrst3ph3n (#27881) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Én két hete szombat reggel mentem arra és akkor sem volt vészes.

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#27886) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Sziasztok!
Milyen állapotúnak mondanátok?
Teljes Ultegra szettes outi, Shimano Wh-R500 kerékkel, karbon első villa. 130 ezer Ft.
Kép1
Kép2
Kép3
Jól látom, hogy van rajta sárvédőszem?

[ Szerkesztve ]

(#27887) deicide válasza mrst3ph3n (#27881) üzenetére


deicide
veterán

Ha nem péntek, akkor nem vészes napközben, vállalható bőven.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27888) Cathfaern válasza kacsyx (#27886) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lánctányér valószínűleg cserés (lesz hamarosan), hátsó sor mondjuk oknak tűnik, bár nem a legjobb szögből van fotózva. Én arra lennék kíváncsi, hogy a fékváltókaron látható sérülést mi okozta... ha esés, akkor a karbon villa miatt nem erőltetném a dolgot.

(#27889) kacsyx válasza Cathfaern (#27888) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Ha a lánctényér csere, akkor gondolom a lánc is. Így meg mindjárt több tízezer.

(#27890) belaazallat válasza Cathfaern (#27888) üzenetére


belaazallat
addikt

Eséshez nem elég mély a sérülés, valamint akkor a fék-váltókar más részein is látszódna nyoma, szerintem csak a rendszeres falhoz támasztás mintája.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#27891) tatabike válasza kacsyx (#27889) üzenetére


tatabike
őstag

Az a tányér még jó pár ezret kibír. A fogak a tövüknél még nincsenek kifényesedve, szóval annyira nem kopott az.
A fékváltó szerintem is inkább támasztás miatt sérült, a karbonvillán vagy legalább a nyakán is kéne lenni valaminek, ha estek volna vele, vagy a hátsó váltó felfogató csavarján, vagy magán a váltón, de nem látni semmit, meg a fékváltó gumiborításán is látszik, hogy nem új, de nincs is lehorzsolva. Ettől függetlenül lehet, hogy már kicserélték. Hozzáértővel meg kell nézetni, ha komolyak a szándékaid, vagy ha Te is az vagy, akkor semmi gond, megnézed, max. nem veszed meg. :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27892) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Nya,vettem U lakatot (Kryptonyte keeper 12 stb) , úgy csörög a biciklin,hogy ezzel valamit kezdeni kellett.
Most egy gumicsőből vágta le pár millimétert,ezt tettem oda, ahol a zár találkozik az U-résszel,egyelőre jó, de hogy ezt hogy gondolták a készítők...
Tegnap éjjel jövök haza haveromtól,tőlem zengett az utca...

Alias: Júzer error

(#27893) A_ScHuLcZ válasza feka007 (#27835) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Gyere és oszd meg a tapasztalatokat a hozzá tartozó topicban is.

Ezt mondom a többieknek is, aki LIDL vagy ALDI üzletben kapható termékekről érdeklődik, vagy termékről szeretne véleményt írni, kérem ebben a topicban tegye, ez direkt erre készült. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#27894) tatabike válasza -HajTömeg- (#27892) üzenetére


tatabike
őstag

:DDD Nekem az első lámpán tartója kopott ki, és az zörög...én is éjjel jövök haza mindig, és tök gáz, mikor beérek a környékünkre, a családi házas övezetbe, bal kézzel lefogom a lámpát, mert ha egy kutya elkezd ugatni, hajnalig zeng a kerület... :D
De majd ma kihézagolom valamivel.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27895) -HajTömeg- válasza tatabike (#27894) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hát én megy imádkozom,hogy ez így kitartson.
Illetve,ha valakinek van rá valami tuti megoldása,az ne tartsa magában.
Ez talán annyiból rosszabb,mint a lámpád,hogy full fém.
Megyek az egyébként is pattogós 25-ös kerekeimmel és az egész lakótelep zeng tőlem :D röhej :)

Alias: Júzer error

(#27896) szjoci válasza -HajTömeg- (#27895) üzenetére


szjoci
őstag

Nekem is ilyen lakatom van, és az említett okok miatt hátizsákban hordom a szerszámokkal együtt... :D

(#27897) rétisün válasza Cathfaern (#27888) üzenetére


rétisün
veterán

mutatok én neked esésből származó fékváltókar-sérülést :DDD igaz, telefonos képen nem hiszem hogy sokat látnál belőle.

amúgy a shimano javára szól, hogy azóta is azt a a fékváltókart használom, és semmivel se vált rosszabbul, mint előtte. (persze nem azért, mert előtte se volt jó, és nem volt hova romlani :P )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#27898) feka007 válasza tatabike (#27884) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem könnyen felment. Tekertem most vele egy 40-est, szerintem szépen műxik, pontosan mér. Az avg tuti pontosabb ezzel, mint az endomondo-val, óra szerint 24,7-et mentem, endo szerint 2 km/h-val kevesebbet, ami 1értelműen kevés. Szóval azért jó az ilyen óra. Ezen kívül sztem a hőmérsékletmérő is jó. Egy hiányosságot tudnék mondani, hogy nem kezd el magától mérni elindulásnál, hanem mindig meg kell nyomni előtte, hogy felébredjen, azért ez szívás, ha épp elfelejtem.

[ Szerkesztve ]

(#27899) kmisi99


kmisi99
addikt

A tengelyt hogy tudom elmozdítani? Úgy értem, hogy egyik oldalon túl rövid így rá se tudom csavarni az anyát a másik oldalon meg rohadtul túllóg még egy anya lazán ráférne. Illetve kb 1mm es kotyogás még oké? Mert ha jobban meghúzom azonnal szorul.

[ Szerkesztve ]

(#27900) fpeter07


fpeter07
veterán

Megavalanche 2014, ideális terep a versenyzésre. [link]

szerk: Aki nem érzi át a képek alapján: [link].

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.