Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Páromnak keresünk valami értelmeset, mert ami van neki az kimeríti a tanyabike fogalmát.... gurul, de egy sebességes jelleggel, még valahonnan apjáék lőtték kb 10 éve. Most ezt találta és tetszik is neki, viszont nem tudom, hogy ennyit megér e. Vélemények?

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#27652) yodamester10 válasza tolvaj! (#27651) üzenetére


yodamester10
őstag

Ennyit biztos nem!Akkor mennyit érhet az enyém :F :U

(#27653) tolvaj! válasza yodamester10 (#27652) üzenetére


tolvaj!
őstag

pont most számoltam össze az alkatrészek alapján amiket kiírtak ( amiket meg nem azokat a legolcsóbb+3000 ft kb árral helyettesítettem) és így járok 85210.- és még sem sárvédő se lámpa. most csak gurul és megáll. ( ezek természetesen új alkatrészek árai, mivel a bringa is új.) a bikediscount.hu oldalt használtam forrásnak.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#27654) fpeter07 válasza Balazska15 (#27642) üzenetére


fpeter07
veterán

En igenyt tartanek ra.

(#27655) yodamester10 válasza tolvaj! (#27653) üzenetére


yodamester10
őstag

Esetleg egy ilyen?

(#27656) attiati válasza tatabike (#27649) üzenetére


attiati
veterán

elvittem bringás boltba, azt mondta a srác, hogy őszerinte megpiszkálták

Egyébként csomagtartón hordtam, elég sokat rázkódott menet közben.
De az is lehet, hogy már hibás volt, mikor eladta az eladó? Bár nem rémlik, hogy az elejétől hibás lett volna.

Egyátalán hogy megy szét egy 15e ft-os zár? kb 2 hónap alatt 10x használtam :F

[ Szerkesztve ]

(#27657) Because válasza attiati (#27656) üzenetére


Because
őstag

hagytad ázni az esőben?

(#27658) tolvaj! válasza yodamester10 (#27655) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ezt meg sem merem neki mutatni :DDD tudod nő a szentem és ami tetszik neki olyat kell venni.... márpedig neki első telós MTB kell!- és punktum. de akkor már nem tesco és tsa helyeken nézelődöm+ kikérem a véleményeteket :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#27659) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Húha,nem tudom min folyt a vita, de válasz kéne nekem erre.

Illetve a kör leszűkült a SPYRAL ZÁR ROBUSTra (második) és a kryptonite-ra.
Csak azért bizonytalanodtam el,mert ugye elvileg a Kryptonite Keeper 12 STD (harmadik) egy jobb márka,azonban ez egy elég elterjedt tipusa, ha van valami tipushibája,akkor természetesen nem azt veszem.

Alias: Júzer error

(#27660) Szakbarbár válasza feka007 (#27650) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Köszi, nekem hasznos infó. Tavaly voltam azon az úton outival, tényleg borzasztó minősége volt. Tervbe van véve egy Börzsöny kör a közeljövőben.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#27661) feka007 válasza Szakbarbár (#27660) üzenetére


feka007
nagyúr

Most már teljesen outi kompatibilis. :R A többi út nagyjából jó arrafelé.

(#27662) ludsimon


ludsimon
veterán

Átlagsebességekre visszatérve.. SEMMIT se jelent az átlagsebesség!

60km/h-s hátszélben tud menni bárki 40 km/h-s tempót, vagy síkon 0m szinttel.
De Dobogókőre fel, Csobánkáról senki nem fog menni 40-es átlagot. Remélem értitek a lényeget.
A hangsúly azon van, hogy semmit nem jelent az átlagsebesség!

A teljesítmény (watt) ami meghatározó, a mai generációnk már létfontosságú edzőeszköznek tartja (beleértve engem is).

undefined

(#27663) yodamester10 válasza tolvaj! (#27658) üzenetére


yodamester10
őstag

Az a baj,hogy ami rugózik is első teló az egy bringa ára :D

(#27664) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

140km a Balaton körül, szinte csak kerékpárúton: 140km. Váltakozó szélviszonyok ennek ellenére jó időjárasban. [link]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#27665) Zola007 válasza tatabike (#27649) üzenetére


Zola007
veterán

az apját elnézve az egész életében nagy lesz neki, de addig is minden leszálláskor megmogyorózza rendesen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27666) fpeter07 válasza belaazallat (#27664) üzenetére


fpeter07
veterán

A piros útvonal mit jelöl?

(#27667) Zola007 válasza tolvaj! (#27658) üzenetére


Zola007
veterán

Caprine Cross 1.0
Ma néztem meg egy 2.0-t belőle, egész korrekten össze van rakva, 90 rugó újonnan, bár nem MTB, de lehet hogy utólag örülne neki hogy inkább trekkinget vettetek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27668) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

A videoban szereplő színes kerék díszeknek (vagy mi a túró ez :)) mi a neve és hol kapok ilyet?
Baromira tetszik.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#27669) Teasüti válasza Geller72 (#27620) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hogy lehet kérdés egyáltalán, hogy mi értelme ekkora tempónak? Mert képes rá, ennyi.
Edzés. Edzés. Edzés. Miért kell ismételnem magam?

(#27645) maummamut
Azért azt megnézném, hogy te fixivel lejtőzöl! :C
Mindjárt keresek is vmi youtube videót róla; ilyen ötlete volt már vajon másnak is? :Y

(#27668) -HajTömeg-
Mármint a színes felnikre gondolsz? :))

[ Szerkesztve ]

(#27670) gergo5991


gergo5991
őstag

Éjjel nappal esik már 3. napja :( (bár lese szarom, tegnap toltam egy 10-est zuhogó esőben)

[ Szerkesztve ]

(#27671) tatabike válasza Teasüti (#27669) üzenetére


tatabike
őstag

+1

Meg az embernek a vérében van egy idő után. Hányszor van olyan, hogy elindulok reggel egy kis laza karikázásra szombaton, hogy levezessem a munkahelyi stresszt nyugdíjas tempóval, nézelődve, aztán 5 kilométer után ugyanúgy rakom neki nyélen, mint máskor...

gergo5991, még szép... :K A kerékpározás nem időjárás, hanem elhatározás és megfelelő öltözék kérdése.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27672) Teasüti válasza tatabike (#27671) üzenetére


Teasüti
nagyúr

+1 :D
Én minden nap munkába járásnál ezt veszem észre magamon, de leginkább hazafelé menet, odafelé csak ha késésben vagyok. ;]

(#27673) -HajTömeg- válasza Teasüti (#27669) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Arra a kb 10 cm-es csíkra ami belül van.

Alias: Júzer error

(#27674) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Hy,
Valaki tud itt ilyet ;] szerezni nekem, itthon csak az ebike oldalán van, de nem tudnak belátható időn belül hozatni.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#27675) Geller72 válasza Teasüti (#27669) üzenetére


Geller72
veterán

Arról volt szó, hogy befejeztük..de persze, majd megint csak az én hsz-em törölné a modi, a másik tízet benthagyja, ahogy legutóbb is. Így inkább leszarom a vitát. Úgy mész, ahogy akarsz.

(#27676) Teasüti válasza -HajTömeg- (#27673) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Azokon, amik a falon lógnak? Sztem árcédula.
Vagy még mindig nem látom mire célzol.

(#27677) deicide


deicide
veterán

Na, megjöttem Pusztatlonról. Szerintem az alábbi kép mindent elmond a versenyről, a 32 nevezőből 9 tudta a 42km MTB maratont befejezni időben, hogy a félmaratonon rajthoz tudjon állni. Az is kiderült, hogy durva sárra full alkalmatlan a gépem (sokan eleve sárgumival, vagy vékonyabb gumival jöttek, nekem csak a 2.1 volt, meg a combom...), amíg vizes fűben lehetett menni, csak a füvet gyűjtögette, de ahol sár volt, ott pillanatok alatt 15 kilót gyötört a gumi és a villa közé és sokszor meg kellett állni kiturkálni. Azt mondani sem kell, hogy mindenki úgy nézett ki, mint akit leöntöttek 3 vödör sárral. De 4. lettem, meglett, amiért mentem (első 5-ben lenni összetettben) ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27678) tatabike válasza deicide (#27677) üzenetére


tatabike
őstag

:C Gratulálok, ez igen. :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27679) deicide válasza tatabike (#27678) üzenetére


deicide
veterán

Köszi, erre nagyon sokáig emlékezni fogok, jó e közé a 9 ember közé tartozni, mert száraz időben nem feltétlen kihívás, de ma az volt.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27680) Teasüti válasza Geller72 (#27675) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem én kértem moderálást, nem nevezném veszekedésnek sem.
Tényleg felesleges vita, ha képtelen vagy megérteni mi értelme.
Nem is értem ezt a reakciót részedről. Hiányzik belőled a versenyszellem?
Alapvető (emberi) természet része, hogy feszegetjük a korlátainkat.
Mi értelme sportolni, sőt fejlődni egy sportban? Mi értelme kiugrani egy ejtőernyővel egy repülőből? Mi értelme nevezni egy duatlonon és összetettben negyedik helyezést elérni? Mi értelme gyorsan hajtani egy járművel? Mi értelme élni egyáltalán?
Mi vagyunk azok, akik nem értenek téged. :N
Nyilván bennünk van a hiba.
Itt a topik lakók rajonganak a biciklizésért, a fölösleges energiáinkat ebben vezetjük le ahelyett (vagy mellett), hogy kimennénk kapálni a kertbe. Tudom ez biztos megbotránkoztató lehet, de az individualizmus újra virágkorát éli.
Ha mi felülünk a nyeregbe, azt nem azért tesszük, mert díszelegni akarunk rajta, mű életet élni. Csak megyünk.
Ezt az érzést amúgy Jorus már körüljárta egyszer. Olvasd el! :K

deicide
Ez igen! Gratulálok!
Egyszer jó lenne csatlakozni hozzátok, bár ahhoz messze nem vagyok elég elszánt. :B

[ Szerkesztve ]

(#27681) deicide válasza Teasüti (#27680) üzenetére


deicide
veterán

Thx! Ez ma nem csak az elszántságról, a túlélésről is szólt. 2 kulacsot vittem, amiből 5km után csak sárkaparás után tudtam inni, meg 1 energiazselét, mert egy kb 2 órás versenyre készültem, nem 3 óra 41 percre. Na és persze a vége felé volt a legdurvább sár, hogy a bringát felemelni sem tudtam, hogy átvigyem a füves részre, annyi volt rajta. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27682) Teasüti válasza deicide (#27681) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Külön-külön már menne hobbi szinten, de egymás után futni és bringázni; sztem meghalnék. Egy mtb maraton után kb hazamenni alig van erőm, ha még futnom is kéne hát...
És persze mindezt verseny tempóban másokkal időre. Pff. Fényévekre vagyok még ettől.
Főleg, h idén még kb egyszer voltam csak futni. :U

[ Szerkesztve ]

(#27683) tatabike válasza deicide (#27681) üzenetére


tatabike
őstag

Kemény vagy, hogy ilyen kevés utánpótlással kibírtad. Az eléhezésnél csak a dehidratáció rosszabb, ismerem ezeket, mindegyikhez volt "szerencsém" már. Remélem utóbbi azért nem fenyegetett, az nagyon durva tud lenni... :Y

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27684) tolvaj! válasza yodamester10 (#27663) üzenetére


tolvaj!
őstag

Tudom, de erről próbálj meggyőzni egy nőt! :DDD

Zola007

Köszi! Ez tetszik neki! :) :R

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#27685) fpeter07 válasza Teasüti (#27682) üzenetére


fpeter07
veterán

Ez egy elit társaság. A futást kellene elkezdenem, mert hasznos, ahogy a mondás tartja.

(#27686) deicide válasza tatabike (#27683) üzenetére


deicide
veterán

Indulás előtt bekajáltam, az nem volt gond, a folyadék kevés volt, mert az első kortyot mindig ki kellett köpni a sár miatt, elkészültem a végére. A kocsinál bedöntöttem 1/2 l kólát, 1 liter ásványvizet, 1/2 l izót. És ezzel együtt a 10:00-es rajt után most este 10 után voltam WC-n :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27687) tatabike válasza deicide (#27686) üzenetére


tatabike
őstag

Akkor igencsak hasznosított a szervezeted minden folyadékot, durva...:) Sötét vizelet, beszűkült látás, émelygés, koordinációs nehézségek, szédülés... amíg ezek nem jönnek, addig nincs nagy baj...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27688) deicide válasza tatabike (#27687) üzenetére


deicide
veterán

Egyedül a nagyon sárga vizelet van, de más nem volt, azóta ittam még 3 liter ezt-azt :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27689) tatabike válasza deicide (#27688) üzenetére


tatabike
őstag

Ja, az jön elsőnek, de ha idejében juttatsz be folyadékot, és pihensz, akkor nem lesz probléma.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27690) Teasüti válasza fpeter07 (#27685) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És jár vmi társadalmi előrelépéssel egy ilyen elit társaságba szóló tagság? :))
Bringázni szeretek a legjobban, futásból megy talán egy negyed maraton probléma nélkül, úszásból meg néhány km. Jövőre talán átúszom a Balatont, ha már megkerültem.
Ki tudja, mire annyi idős leszek, mint most deicide, talán ironman leszek. ;]
De csak száraz pályán. :))
(Bár havi egy úszással és ekkora kihagyásokkal a futást illetően erre pillanatnyilag kevés az esély.)

MÁS
Rocket Ron és Smart Sam közül melyiket melyik kerékre érdemes felrakni? Nyavalyás bikediscount.de raktárában csak 1 db Smart Sam volt polcon. :((( Abban tetszik a középső sűrű mintázat, talán nagyobb nyomáson jól tűri az aszfaltot, de azért mégiscsak van vmi mintája, nem úgy a semislick Wormdrive-nak jelenleg. Rocket Ron-ra nem írnak rosszakat Testbike-on, viszont arra tippelek rázósabb lesz nagy nyomáson kemény felületen és állítólag jobban is kopik. Ha csak a kopást nézem, akkor előre menne a Rocket Ron, hátra a Smart Sam.
Mászásnál nem tudom mi a jobb, a sűrű vagy a ritkább mintázat. Jelenleg mintázat nélkül is elég jól boldogulok.
Lejtőzésnél viszont szerintem a Smart Sam agresszívebb szélső bütykei jobban fognának bedöntve a bringát első keréken. Meg kíváncsi vagyok vajon mekkora visszalépés lesz agilitásban a 430 gr Wormdrive után az 500 és 540 gr Schwalbe. Ellenben a 47 mm helyett 54 mm szélesség már biztos jobban adja majd lejtőzésnél, főleg ha végre cserélem a villát is.
Hogy nekem mennyire bonyolult az életem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27691) deicide válasza Teasüti (#27690) üzenetére


deicide
veterán

Én is jobban örültem volna a száraz pályának, akkor meglett volna a dobogó is talán, de mára ezt dobta a gép. :DDD

Hajrá, 40 éves korára érik be az ember, addigra simán Ironman lehetsz!

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#27692) Tüzi válasza Balazska15 (#27642) üzenetére

Kéne rendezni egy "mindenki húzzon napi 12-13 órázni a hét hat napján" versenyt, meglátnánk, kinek lenne kedve veszekedni ilyen dolgokon (:
Nekem ezért nincs (:

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#27693) #48525824 válasza Robi BALBOA (#27674) üzenetére


#48525824
törölt tag

Ezt keresed v. ez egy masik tipus?

cyclestore
wiggle

[ Szerkesztve ]

(#27694) belaazallat válasza fpeter07 (#27666) üzenetére


belaazallat
addikt

Asszem a leggyorsabb szakaszt, ott mentük a legjobb átlagot.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#27695) Zola007


Zola007
veterán

" Szépséghibái azért vannak a korából adódóan" [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27696) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Üdv.
Helyzetjelentés a LIDL akcióról.
Barcson még 8 órakor volt belőlük bőven, én két dolgot vettem.
1. telefontartó:
Volt két méret az egyik kb. 124mmx66mm-t enged (ha jól emlékszem), de az én telefonom 129x69, de még ez is bőven szépen elfér benne. Az eggyel nagyobb már 160x90-es tok ami óriási, ezért kockáztattam, de bejött.
2. szerelőKIT:
A felszerelhető kis tasakban benne van minden, amit az újságban is láthattok, kicsit szomorú vagyok, hogy nincsenek belül kis rekeszek vagy valami, mert így minden mindennel csörömpöl, ami elég hallható lesz valószínűleg a délutáni terepezés során.

Illetve nekem is lenne még egy kérdésem: Tudnátok ajánlani valami olcsó/megbízható kispumpát? A leírás szerint ehhez a szerelőKIT-hez is lehet rögzíteni egyet, még nem jöttem rá hogyan.

Köszi, Üdv.
Hajós :R

(#27697) Teasüti válasza Zola007 (#27695) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Micsoda bontó szökevények! :D

(#27696) gergobaby
Nyeregtáska aljára pántokkal?
Amúgy egy valamira való minipumpához lesz konzol.

[ Szerkesztve ]

(#27698) yodamester10 válasza gergobaby (#27696) üzenetére


yodamester10
őstag

(#27699) gergobaby válasza yodamester10 (#27698) üzenetére


gergobaby
aktív tag

és Teasüti

Köszönöm a válaszokat, mindjárt ránézek erre a kütyüre mégegyszer, a pumpa meg kifejezetten tetszik :)

(#27700) Gyufaaa válasza Zola007 (#27695) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem ezt dobták árverésre a roma srácnak, aki idén már 172 ezernyi büntetést szedett vele össze? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.