Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#93101) sequator válasza jano_77 (#93099) üzenetére


sequator
senior tag

Én modok nélkül játszom és nem tapasztaltam semmi hibát a chat ablakok váltásakor, simán megy egy Tabbal a következőre.

sautia

sequator

(#93102) Mardel válasza Departed (#93097) üzenetére


Mardel
őstag

Lakeville csőpálya van 3 cső és abban megy a fight (megkerülést vagy oldalba kerülést nem igazán lehet alkalmazni ezen a pályán), tundran meg ha fingok már azt is meglátják.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#93103) szbalogh válasza emre (#93100) üzenetére


szbalogh
őstag

Azért nem igazán. Rendesen együtt mozogtunk anno a térképen is és a HUNS-ból kaptuk a taktikákat is cw-k előtt. Mondjuk ez már a vége felé volt, lehet, hogy nem ez volt jellemző az idő nagy részére.

Nick: HE_Storm

(#93104) Simulacrum válasza jano_77 (#93099) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Persze, hallottam a ZWACK-ról, csak nem tudom minek klánnevet váltani, ha úgy is ugyanazok vannak benne. Amúgy ez is egy jól kitalált név, de a HUNS logó akkor is jobb. :)
Ilyen klántörténeteket nem ír meg senki? Régen, mintha lett volna oldal, ahol beszámoltak, hogyan állnak a magyar klánok a CW-ken, stb. Én szívesen olvasgatnék ilyeneket.

Lakeville is jó, Tundrát is imádom és bár Swamp egy full kempelős pálya, nagyon sok ászt szereztem rajta. Brutál sok spot szerezhető rajta.

(#93105) Departed válasza Mardel (#93102) üzenetére


Departed
őstag

A városban nagyon jókat lehet fight-olni Lakeville-en, azt pedig minden nemújonc tudja hogy a valley részt csak tartani kell és a városban fight-olni a közepet meg spotolni. Mindegy nekem rengeteg emlékezetes móka volt ott.
Én megkettőzött Prokhorovkát utálom még a swamp-en kívül, elsősorban heavy-vel ha van arty. Ha nincs arty (vagy én vagyok artyval ;] ) akkor viszont jó tud lenni. :)

(#93106) PR0JECTNR56 válasza Mardel (#93102) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ugyanez igaz Pearl River-re, csak ott fizikai értelemben véve is megvan a cső-szerű kialakítás, nagyon unalmas pálya.

(#93107) adamgreen válasza Quan-Chi (#93092) üzenetére


adamgreen
senior tag

Sztm nem a Highwayre gondolsz hanem a Port nevü pályára ami nagyon nagy kedvenc volt.
Hid, autopálya , pályaudvar kikötö ;]

[ Szerkesztve ]

(#93108) adamgreen


adamgreen
senior tag

WG már előkészített egy új hangmotort, de "nincs értelme berakni más újdonságok nélkül"
Storm megerősíti, hogy a 0.9.9-es javítás után a 0.9.10 (és 0.9.11) jön, nem az 1.0.0
Habár az egyéni küldetésekből kikerülnek a szakaszkövetelmények a 9.8-ban, a küldetések sokkal könnyebben elvégezhetőek lesznek szakaszban.
Storm megerősíti, hogy több tesztje is lesz az új mozgási fizikának az előre látható jövőben (9.8 éles után)
azért nincs sok infó Stormtól mostanában, mert most az információ áramlást "figyelmesen kontrollálják"
az új hangmotor (és hangok) kiadási dátuma még nincs meghatározva
Storm 37 éves
nem lesz átütés nerf a 9.8-ban
Chieftain és FV4202 csere nem fog sem a 9.8-ban, sem a 9.9-ben megtörténni, hanem "az egyik elkövetkezőben"
a 9.8 "nagyon hamar" jön
lesznek új pályák a játékban, de a WG nem erősíti meg, hogy pontosan mikor
Lehet hogy a 9.8 tesztben a HD IS-3 BL-9 ágyúja túl rövid. Storm utána néz.
Storm azt mondja hogy az ilyen furcsa lepattanások szándékosak és rendben vannak: Az adat átvitel optimalizálása érdekében a lepattanás véletlenszerű lepattanásként van megjelenítve.
Túl korai bármit mondani a nagy átütés nerfről. A fejlesztők még kísérleteznek.
Storm szerint nagyon fontos a superteszt.
A VK4502A gépfegyver gyenge pontját javítják majd a HD modellen.
Kutatják a "ghost shell" problémát 9-7-ben: "már minden visszajátszást az elemeire szedtünk"
Garázs változtatások (tank választó) még tervben vannak.
Ha egy 120mmes lövedék eltalál egy 40mm oldal páncél+25 lánctalp páncél részt, a három kaliber szabályt külön számolják a 25mm és 40mmre.

:DDD

(#93109) Phobion válasza adamgreen (#93108) üzenetére


Phobion
őstag

Storm 37 éves! :DDD :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#93110) h1mpi válasza adamgreen (#93108) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Storm 37 éves és milliárdos ;]

Vajon miért nem vállalják be az 1.0-át? Talán ők is érzik, hogy még nyílt bétában játszunk néha?! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#93111) Angel1981 válasza h1mpi (#93110) üzenetére


Angel1981
veterán

Viccen kívül - IGEN!

(#93112) szbalogh válasza Simulacrum (#93104) üzenetére


szbalogh
őstag

Azért, mert nagyon felhígult gyenge játékosokkal. Mondjuk én is meglepődtem mikor odamentem, hogy sárgák is vannak. Az meg elég durva volt mikor az egyik ilyen volt az FC cw-n...
Szerintem is jó ez így ha egy klánban vannak a tényleg profik, akik jók, ügyesek és tényleg idejük is van a konkrét játékon kívül is taktikákkal meg egyéb cw ügyekkel pepecselni.

Nick: HE_Storm

(#93113) PAWI


PAWI
tag

Szisztok, régen nem léptem fel ide... ámde tegnap volt egy csata, ami kilökte a biztosítékot, kiváncsi lennék a véleményetekre, mégis mi történt 4:20 környékén. :U

[ISU vs sérthetetlen IS :W ]

[ Szerkesztve ]

(#93114) Quan-Chi válasza adamgreen (#93107) üzenetére


Quan-Chi
őstag

szkúzi, valóban erre gondoltam ! :R

PAWI Artival jártam így, 2 tankot telibe lőttem, nem sebeztem, robbanás se volt, csak eltűnt a lövedék. Majd a játék végén az összesítőbe ott volt a 2 tank amit meglőttem, és egyik ikon sem világított :)

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#93115) PAWI válasza Quan-Chi (#93114) üzenetére


PAWI
tag

Nekem még a tank se volt az összesítőbe. Aztán arra gondoltam, mivel pont a torony és a test között ment át, valami ruszki szupertank lehet, levitáló toronnyal ! :DD

Mondjuk az durva, Arty-val még telibe se kell lőni, hogy sebezzen :)

[ Szerkesztve ]

(#93116) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

A CDC-nek van alternatívája prémium tankok között? Mozgékonyság, nagy átütés, jó kredithozam a szempont(T8).

(#93117) PR0JECTNR56 válasza PAWI (#93115) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#93118) PAWI válasza PR0JECTNR56 (#93117) üzenetére


PAWI
tag

Mindig is le volt maradva az USSR az USA mögött. :)

(#93119) emre válasza szbalogh (#93103) üzenetére


emre
veterán

Akkor azt lehet keverem talán a hun-s-el vagy más hasonló szervezettel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#93120) L4mie válasza PAWI (#93113) üzenetére


L4mie
veterán

nem azért de adamgreen előttetek 2 hsz.-el írta:

Kutatják a "ghost shell" problémát 9-7-ben: "már minden visszajátszást az elemeire szedtünk"

szóval egy bug, szerintem mindenki találkozik vele rendszeresen. Amúgy szerintem is telibe kellett volna kapd, de e van :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93121) PAWI válasza L4mie (#93120) üzenetére


PAWI
tag

:R

Okés, nem is azért raktam ki, hogy most aztán égessük porrá a WG-t. Nekem ugyan nem fáj a dolog. Plusz nem is igazán találkozok ilyenekkel. Csak érdekessékként raktam ki, meg hogy szerintetek Ghost shell, szerver oldali késés vagy valami más.

Ezért kicsivel se fogom kevésbé élvezni, szeretni a játékot. :)

(#93122) Iron Funeral válasza MinionFlasH (#93116) üzenetére


Iron Funeral
őstag

FCM 50t meg a Panther mit 8,8cm hasonló mint a CDC de egyikre sem mondanám, hogy egyenes alternatíva. A kettő közül az FCM az ami jobban hasonlít, de drágább (11k? gold). Ellenben van pref MM-je.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#93123) 04ahgy válasza jano_77 (#93099) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Notebookon modok nélkül játszom, míg az asztali gépen modokkal, mindkettő esetben egyszeri Tab leütés kell csak a váltáshoz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#93124) joergie


joergie
őstag

Itt vannak a 9.8-ban levő személyes küldetés változások tételesen, nekem ez nagyon hiányzott. Persze ezt is bele lehetne rakni az összefoglalóba, de engem már nem érdekel, moderátort keresekben meg lettem szóval, hogy MERTEM berakni egy linket, és hogy ÉN mondjam meg hogy hova, meg merre meddig. Köszönöm szépen a kedves moderátor kollegának, NEM az én érdekem, hogy hasznos linkek kerüljenek az összefoglalóba. Leszarom.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#93125) MinionFlasH válasza Iron Funeral (#93122) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi a választ! Akinek kéne utálja a franciákat, de muszáj lesz megbarátkoznia a tankkal! :)

(#93126) Ebit válasza joergie (#93124) üzenetére


Ebit
addikt

Köszi az infot.

(#93127) mongi


mongi
senior tag

Üdv Urak!

Mongi vagyok itt már régi motoros, a wotban pedig Mongi_76 név alatt futok a HUNBO klánban.

Lehet már találkoztatok velünk vagy a nevünkkel, ugyanis többek között mi állunk a wotinfo.hu-n is megjelent
Ingyen TS3 szerver mindenkinek! - Magyar WoT Szövetség cikkben szereplő Magyar WOT Szövetség mögött :)
Ha nincs csapatod, vagy kell egy szakasz, ha már unod egyedül a játékot, vagy csak beszélgetni szeretnél egyet, nálunk mindig van lehetőséged erre!

Aki nem ismerne minket azoknak leírnám pár mondatban, mit is takar ez a szövetség:

- Bárkinek ingyenesen biztosítunk TS lehetőséget, legyen akár klán nélküli egyéni játékos vagy klántag
- Nálunk a többi TS szerverrel ellentétben nincsenek lezárt szobák, itt aki feljön szabadon bemehet a többiekhez, beszélgethet, szervezhet csapatot, szakaszt...stb.!
- Segítséget nyújtunk a kezdő, gyengébb játékosoknak, nincs lenézés vagy "fikázás" mivel nem megy még annyira a játék, sőt határozottan tilos az ilyen megnyilvánulás.
- Már most 18 kissebb-nagyobb klán és rengeteg egyéni játékos tagja és részese ennek a közösségnek
- Nagy nevű klánok egyes tagjai is felajánlották a segítségüket - többek közt a VTEPS, VIHAR, ZWACK klánból is - hogy akik szeretnének tanulni, fejlődni azokat segítik.
- Nálunk a klán nélküliek is becsatlakozhatnak a csapatcsatákba, mindennaposak nálunk a különböző klánokból és egyéni játékosokból összeálló csapatok, akik így megismerik egymást és nem mint ellenségre tekintenek a másikra.

Végezetül ha felkeltette az érdeklődéseteket ez a lehetőség, a következő címeken találhattok ránk:

TS3 szerver cím: ts3.wotszovetseg.hu

TS3 beállításához segítség itt: TS3 beállítási segédlet

Facebook: Magyar WOT Szövetség

Esetleg a játékon belül írjatok ránk, ha láttok HUNBO-st :)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#93128) h1mpi válasza mongi (#93127) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez példa értékű dolog, grat! :R

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#93129) BoogeyM@n válasza mongi (#93127) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Mongi miért nem tolod nagyobb tankokkal? (t9-10)

(#93130) mongi válasza BoogeyM@n (#93129) üzenetére


mongi
senior tag

Mert szeretek megtanulni azzal, amim van, és ha jobban megy - meg lesz elég kredit - jöhetnek a nagyobbak. Egy év alatt ennyire futotta :)

h1mpi: köszönjük, igyekszünk kialakítani egy valódi közösséget a játékosoknak, széthúzások nélkül :)

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#93131) mtade válasza mongi (#93127) üzenetére


mtade
aktív tag

Szép kezdeményezés, sok sikert nektek!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#93132) Warton


Warton
őstag

Az SH csatáimra vonatkozóan nincs valami stat valahol? Mert sem a kliensben, sem a noobmeteren nem találtam semmit ezekről.

(#93133) Jadro válasza mongi (#93127) üzenetére


Jadro
veterán

No ez jól hangzik! Este szerintem kipróbálom. Klánozni nem akarok, de szakaszolnék szívesen. (küldetésekhez is kellenek ilyen menetek.) Teamspeak-et hallgatnám, mikrofonom nincs és nem is tervezek. Ahogy látom ,ezek itt megvannak, szóval köszi a lehetőséget! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#93134) Tomi0703 válasza mongi (#93130) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mert szeretek megtanulni azzal, amim van, és ha jobban megy - meg lesz elég kredit - jöhetnek a nagyobbak. Egy év alatt ennyire futotta :)

Ez nagyon jó dolog! :K Ha tényleg tanítgattok embereket, akkor ezt is vésd az eszükbe!

(#93135) BoogeyM@n válasza mongi (#93130) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Itt a nyári szünet azalatt elég sokat meglehet szerezni nekem anno pont jól jött ki minden meglett persze akkor még kevesebb ág és tank volt viszont rengeteg szabadidőm :)

(#93136) mongi válasza BoogeyM@n (#93135) üzenetére


mongi
senior tag

Csak tudod én már 22 éve kikoptam az iskolapadból, család, munka mellett nem biztos hogy lenne 3 hónapom csak erre :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#93137) mongi válasza Warton (#93132) üzenetére


mongi
senior tag

Talán itt: http://wot-life.com/

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#93138) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hát azé pedig má mindennek van teteje.... éljen a VISA. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93139) Tomi0703 válasza wwenigma (#93138) üzenetére


Tomi0703
őstag

Vajon mire gondolt a kedves posztiro? :U

(#93140) vJokka válasza Tomi0703 (#93139) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lehet erre :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#93141) jr1994 válasza Tomi0703 (#93139) üzenetére


jr1994
addikt

A kedves posztíró, aki repeszt lőtt E25-re, T32-re, IS-re, valószínűleg azt nehezményezi hogy az ellenfél ki meri lőni a társaitól elszakadó tankját. Mi az hogy kilőni! Egyenesen megalázni, hiszen négyen veszik körbe! Ez kifejezetten sportszerűtlen cselekedet volt!
Amúgy nem értem én se, mi a probléma?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#93142) Simi37 válasza jr1994 (#93141) üzenetére


Simi37
őstag

Az ISre repeszt viszont Én is ilyen hit logot használok és a barna az rammolás által okozott sebzés.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#93143) wwenigma válasza jr1994 (#93141) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Semmi, legalabb a premium tankok egyenlo eloszlasuak is lehetnenek, hogy ne rape legyen a vége. A repesz meg azert van mert kicsit sok kilencest pakol ellenem általában, aztan pattog mint a nikkelbolha... :U A barna meg ahogy irta a kollega, rammolási kísérlet csak Ő sérült.

Egyszeruen annyira sz@r a matchmaking hogy az hihetetlen. Komolyan örömünnep amikor sikerül lőni egy jót.

Ugyanakkor bele lehet kötni a statomba meg minden masba hiszen itt rengeteg PRO van, csak azt felejtitek el allandoan amikor paradicsomot meg ilyeneket kialtotok hogy nem mindegy az ha randomba megy az ember vagy szakaszol...

vJokka: stimm. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93144) Tomi0703 válasza jr1994 (#93141) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ohh ezt észre sem vettem. ;]
Én arra gondoltam, hogy amiatt bosszankodik, hogy elfelejtett fogyócikkeket bepakolni. :O

(#93145) Angel1981 válasza wwenigma (#93143) üzenetére


Angel1981
veterán

"Semmi, legalabb a premium tankok egyenlo eloszlasuak is lehetnenek, hogy ne rape legyen a vége."

A prém tankok 80%-a gyengébb, mint a velük megegyező tierű, és osztályú tankok - a maradék meg velük egyenlő, ezért kapnak normál MM-et.
Erősebbnek egyik sem nevezhető.

(#93146) wwenigma válasza Angel1981 (#93145) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez jo lenne ha valoban igy lenne.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93147) #43783936 válasza wwenigma (#93143) üzenetére


#43783936
törölt tag

A statodba nem kötök bele, mert 1178 csatával szerintem én se voltam jobb, de ha egy picit utánanéznél a dolgoknak (lőszer, pályák taktikák, tankelemzések), utána sokkal eredményesebb lennél, és a játék is jobban szórakoztatna. :)

(#93148) zodo


zodo
nagyúr

Csak nem sikerül ez az xvm beállítás.
Hogy tudom visszaállítani az alap felállást anélkül hogy elveszne a rövidke kis karrierem?
Jacktor mod pack 097 v1.06 szeretném minden xvm statisztikai kijelzés nélkül.

(#93149) virkir válasza wwenigma (#93143) üzenetére


virkir
veterán

Egy dolog, hogy fogalmad nincs az egész játékról.
Egy másik, hogy gyakorlatlan vagy és ezért frusztrált.
De, hogy miért égeted magad ilyen posztokkal azt nagyon nem értem.
Bár el kell ismerni hardban nyomod mint egy igazi férfi, hogy semmi fogyócikket nem használsz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#93150) wwenigma válasza virkir (#93149) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Közöd nincs hozza miert posztolok ilyet, de talan azert mert ez a foruma es meg akartam mutatni milyen xar ha szendvicsbe kerül az ember. :) Attol hogy nem csinalsz ilyen screenshotot, nem hinnem hogy ne kerultel volna még ilyen helyzetbe, max nem reklamozod magad.
Egy masik dolog hogy joparan azt allitjatok egy p2w jatekrol hogy nem az.

Az meg hogy mit hasznalok vagy mit nem, legyen az en bajom oke? Mint ahogy az is hogy mirol van fogalmam. Az itteni emberek 85%-tol szvsz nem varhato el hogy hasznos, segito posztot toljanak ami előbbrevisz... wotinfon meg rosszabb a helyzet, undorito ami abban a forumban folyik...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.