Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#92051) #84221696 válasza jozefgucci1 (#92043) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az lehet, hogy valami nem úgy megy, ahogy kellene. Kb így nézett ki mindhárom csata: két irányba indult a "vonat", én ahhoz csatlakoztam, ahol több tier7-es tank volt, persze csak utánuk, mert nem akartam golyófogó lenni. 1 perc nem telt el, máris -3-ban voltunk. Aztán 5 perc után -10, az ellenfél meg nem veszített tankot. Mire elértem a csata helyszínét, legalább 2 irányból lőttek minket és gyorsan rövidre is zárták a csatát.
A következő csatánál hátra maradtam bázist védeni az SPG-kkel. Itt legalább sebeztem vagy 500-at, meg kilőtem egy ellenfelet, de itt is több irányból szórtak meg. Annyi örömöm volt, hogy utolsónak hóttam meg.
A harmadik csata az az első csatának a kopija volt. :)

Melyik vonalat érdemes végigvinni, az oroszt, németet vagy az amcsit?

(#92052) jagada válasza #84221696 (#92051) üzenetére


jagada
őstag

Végigvinni az említettek közül mindegyiket, mivel mindegyik nemzetnél vannak nagyon OP tankok (és vannak nagyon xarok is amiken végig kell szenvedni, hogy elérd a hőn áhított Op-t). Kérdés, hogy mennyire vagy mazochista és melyik játékstílus/tanktípus jön be neked, ill. menny időd van játszani.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92053) Simi37 válasza jagada (#92023) üzenetére


Simi37
őstag

Nem álltam bokorban :C ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#92054) jozefgucci1 válasza wwenigma (#92050) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez szerintem Berlin az évforduló alkalmából megint elfoglalták :DDD

Meunier .: Vannak ilyen csaták sajnos amikor nem tehetsz mást csak törekedsz arra , hogy minél többet sebezz .Ki kell használni a béna csapatot és élő pajzsnak használva megbújni és onnan csipegetni .A minap nekem Buldoggal volt olyan csatám amiben két perc alatt eldőlt , hogy veszítünk és egy T28 mögő-mellé bújva csipegettem a többit . Szegény Td-t szétkapták hamar ,de neki amúgy is mindegy volt mert a map közepén ált fedezék nélkül :DDD
Elsőre szerintem az orosz-amcsi ág a nyerő .Bár mostanában nagyobb tierben Havy tankal nem egyszerű játszani , mert sok a med-light a csapat fele gyakorlatilag.Attól függ neked mi fekszik jobban. Elsőre talán főleg T6-7 ig a havy vonal a ruszkiknál elég jó . KV1 hatalmas fun az biztos. Igaz mondom ezt úgy , hogy a tizes orosz tankokat rég eladtam :DDD Azonban SU100-KV1-IS3 megtartósak .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92055) Simi37 válasza jozefgucci1 (#92054) üzenetére


Simi37
őstag

Egy nosztalgia mi? ;] :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#92056) Warton válasza h1mpi (#92049) üzenetére


Warton
őstag

Na jah, de mindenképpen mellé kell venned az aranyat és prémet jelenleg.

Stat alapján a Rudy szinte pont olyan mint a normál T-34-85-ös. A motor gyengébb, ugyanaz az 500 hp-s motor van benne, ami a T-34-85M-ben. Az a tank nekem megvan és hát igen csak lassú, annyira, hogy már zavaró. Gondolom ez is eléggé lassú lehet.

A Cromwell az alap Cromwellhez képest valamivel jobbnak tűnik, viszont az a fránya rádiós a képzés miatt nem túl kifizetődő. Meg aztán nekem megvan a Matilda BP is, úgyhogy engem speciel nem érdekel.

Az IS-ről látatlanban pedig csak annyit mondanék, hogy szerintem a tier8-as IS-6 jobb vétel lehet, mint az IS+arany és prém. Bár IS6-om sincs. :DDD De egy tier8-as tank jobban hozza a creditet és az xp-t, mint egy 7-es.

Összességében nem rosszak ezek a járgányok, annak ellenére, hogy sok újdonságot nem tartogatnak és meglehetősen borsos áruk van a csomag miatt, amibe kerültek. Tkp a csomag árának csak a felét teszik ki a tankok ára, a másik fele az arany és a prémium. Az orosz szerveren magába a tankot is meg lehet venni, minden egyéb hülyeség nélkül is. Nem értem az EU-t, hogy miért csesznek ki velünk folyamatosan. Az IS-ről írtam, a Rudy-tól a lassúsága miatt óvnám a társaságot, a Cromwell egy fokkal jobb vétel lehet, persze csak akkor, ha valakit érdekel a brit med vonal és van egy szabad, combos rádiósa annak érdekében, hogy a bónusz xp-ket ne ő nyelje el.

Egy közép tieres (5-7) prémium francia közepes tank viszont jól jönne. A CDC nekem nem tetszik, túl nagy, meg béna, meg drága.

(#92057) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Kis érdekesség:
Tegnap hazasietek a melóból, az egyik gyerek anyósnál, a másik meg születésnapi zsúron.....öröm az arcomon...végre egy kis nyugi, és lehet tankozni...
Indítom a gépet, majd a wOT klienst, erre néhány percnyi nehézkes betöltés után kiakad, és hibaüzenettel kifagy a kliens. Hibaüzenet: nincs elegendő hely a kliens futtatására.
Jelzem 300GB-nyi szabad hely áll rendelkezésre ugyanazon partíción....
Sehogy sem akarta az igazságot, majd gondoltam egy merészet és megpróbáltam újratelepíteni....de csak próbáltam, ugyanis a 9,987GB-nyi letöltendő frissítés 3-szor akadt el menet közben....
Na majd újra próbálkozom....de egyre inkább hajlok afelé hogy ez nem egy puszta véletlen volt.....valaki odaföntről azt akarja hogy hagyjak fel ezzel az időigényes foglalatossággal.... :)

(#92058) 04ahgy válasza Warton (#92056) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"A Cromwell az alap Cromwellhez képest valamivel jobbnak tűnik, viszont az a fránya rádiós a képzés miatt nem túl kifizetődő."

Én úgy láttam ugyanaz a legénység kell a Cromwellbe és a Cromwell B-be, vagy én néztem be valamit?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#92059) #43783936 válasza Dryman (#92057) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én épp most töltöm le újra a játékot, mert fullra legyalultam a gépem, és izmos 4.5GB/óra tempóval jön le. :W

(#92060) Warton válasza 04ahgy (#92058) üzenetére


Warton
őstag

Igen, de a prémbe nem a Cromwell legénységét fogod belerakni, hanem a Centurion 7/1-ét vagy az FV4202-ét.

(#92061) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Minden Tier 10-es csata a t71-el.jpg. Akinek megvan a T71 az, hogy tartja szinten WR-jét? Csak a szakasz? :''D

(#92062) jagada válasza jozefgucci1 (#92054) üzenetére


jagada
őstag

A csatánkénti 3-3db artyról se feledkezzünk meg, még T2-ben is :(( !!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92063) tsiga18


tsiga18
tag

Van az orosz szerveren magyar klán aki CW-zik is? Esetleg az amcsi szerveren?
Egyet találtam, 52 fővel, de ők nem járnak cw-re

(#92064) Veatta válasza PR0JECTNR56 (#92061) üzenetére


Veatta
aktív tag

Lőni kell vele nem csak a spot jószerencséjében bízni. Szerintem. (Itt néztem meg az enyémet: 51%)

egyszóval nem releváns a véleményem...

(#92065) jozefgucci1 válasza PR0JECTNR56 (#92061) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szakasz szerintem sokat dob rajta ,de egyedül is el lehet gépészkedni azért. Megnéztem nekm 58%-vol 130 csatából . A buldog azt megtartottam 500 csata 54%. Ha béna a csapat és elhullik hamar akkor egyedül nem válthatod meg a világot .Mi egy időben hárman toltuk szakaszban csak T71-Buldog és nagyon adta . Azóta van aki elment Gétéázni ..béke poraira :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92066) 04ahgy válasza Warton (#92060) üzenetére


04ahgy
nagyúr

6-os SH-ra szoktunk Cromwell-t vinni, szal de. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#92067) PR0JECTNR56 válasza jozefgucci1 (#92065) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jelenleg 190 csatánál járok vele, természetesen a T69-hez szükséges XP-nek még a közelében sem vagyok, mivel gyakorlatilag minden T10-ben zajló csatának vereség a vége, ennek megfelelően 49%-on vagyok, ami kicsit bosszantó, tekintve, hogy egy remek kis tank T71.
Szerintem a randomokat hagyom vele, csak szakaszba fogom vinni, mert van az a kritikus tömegű agyhalott a játékban, akik teljesítményének a hiányát egyszerűen lehetetlen lecarryzni.
Haverod jól tette, lehet én is megyek inkább máshova gurulni, ehelyett a kutyakomédia helyett. :D

(#92064) Veatta: Én elég szorgalmasan lövöldözök, ha nem esnek egyből rám a 10-es tankok, akkor 1500-2000 környéke elég sima ügy, ha rám esnek a csapat extrém sebességű elhalálozása miatt (és ebből van több), akkor nincs mit tenni (kivéve nyílt mapon, ott még tudok taktikai visszavonulásokat végezni és onnan szórni őket, majd megint visszavonulni), de az állandó Ensk, Himmelsdorf kombón azért nehezebb alkotni.

[ Szerkesztve ]

(#92068) Warton válasza 04ahgy (#92066) üzenetére


Warton
őstag

De akinek van egy Cromwellje az miért venne pénzért még egyet? :F

(#92069) 04ahgy válasza Warton (#92068) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mondjuk, mert gyűjti...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#92070) jozefgucci1 válasza PR0JECTNR56 (#92067) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A lényege mint minden light-med tanknak , hogy kell mozogni vele mint kurva a placcon azaz megtalálni a jó helyeket :DDD . Amúgy ha már autós játék akkor tegnap én is GT5-el toltam PS en mint a wot ,de ma este leszek kicsit.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92071) Emu


Emu
őstag

KV4-hez milyen stílus kell? Igaz, hogy nincs sok csatám még vele, de nagyon nem találom a fonalat. Az egyetlen városi körömben sidescrapelve egész jól tudtam fogni egy sarkot, csak a 175 pennel alig ütöttem át valamit. Nyílt területen viszont ötletem sincs. Tornyozni nem lehet vele, mert mindenki a búbot lövi rajta, és még a scoutok is belövik. Sniper tanknak meg nem nevezném.

(#92072) Warton válasza 04ahgy (#92069) üzenetére


Warton
őstag

Amiket eddig írtam az gyűjtőkre nem vonatkozik, azok úgyis megveszik mindhármat.

Nem gyűjtők esetében, akinek van már Cromwellje annak szerintem felesleges megvennie. Akinek nincs annak jó lehet, azzal, hogy a magasabb tierű normál tankok legénységképzésére nem feltétlenül a legjobb választás a rádiós miatt. SH-ra talán ez a prémCromwell is jó, hiszen egy az egyben ugyanaz.

De én inkább megvárnám, míg az FV 8-as prém lesz, mert kb. ugyanennyibe fog kerülni, mint ez a jelenlegi csomag.

(#92073) ddt500hu válasza Emu (#92071) üzenetére


ddt500hu
veterán

Zis-24 meg a nagy torony a siker titka. A lánca mindent benyel. A nagy torony vödre is egész szívós. És rammolni orrba-szájba!! :DD

(#92074) Warton válasza Emu (#92071) üzenetére


Warton
őstag

Ha a fejlesztett toronyról van szó, akkor a tornyot ugyanúgy be kell forgatni, mint a Maus esetében és akkor nem tudják átlőni a tumort se. Amúgy az a tumor nem annyira gyenge pont, mint amennyire kinéz. Csak akkor lőhető be, ha a torony pont szembe van az ellenséggel.

(#92075) Viktoár válasza Emu (#92071) üzenetére


Viktoár
addikt

Városban érzi igazán jól magát.Nyílt terepen eléggé el van veszve bár akkor is jól tud pattintani.Ha ismered a gyenge pontokat akkor használható a löveg viszont t10-be nem könnyű vele.

Mivel nem túl pontos az ágyú én nem sniperkedtem vele,nem arra való.Második vonalban szoktam vele menni,kivéve ha top vagyok.Akkor lehet tolni a frontvonalat. :D Jól forgatva brutálisan tud pattintani és elnyelni.Skilles legénység és felszerelés kell hozzá mert anélkül elég lassú.

Nagyon hamar felspotolják ezért inkább maradj fedezékben és ne te legyél a legelső.Inkább támogató szerepet szoktam betölteni vele.

Üdv:Viktor

(#92076) fradi81 válasza Emu (#92071) üzenetére


fradi81
veterán

Free xp nélkül csak mazohistáknak :) Tölts repeszt/aranyat ha nem vagy top tier úgy még sebezni is tudsz vele, fullosan lesz jó, így kínszenvedés csak, sokan fel is adják közben :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#92077) Emu


Emu
őstag

Köszönöm! Jelenleg legnagyobb tankom a KV4, ezért nem tudom hogyan kell beforgatni a Maus tornyát :)
Még szinte stock, KV3 top lövege van rajta, meg LTTB-ről a nagy rádió, de kb. ennyi.
Akkor addig nem is várok semmit, amíg nem lesz meg legalább a top löveg rá.

(#92078) Simulacrum válasza Warton (#92072) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Azt ugye tudod, hogy a prém tankok több kreditet hoznak, illetve 1,5x legénységi xp szorzójuk is van, illetve T6-os ként még egy 1,3x alap xp szorzót is kap.
Azért ezek elég jelentősek szerintem.

(#92079) Greentea


Greentea
senior tag

Leárazásokról csak én nem olvasok? Holnap kezdődik a banzáj de sehol semmi info..

2x2 néha 5

(#92080) jagada válasza Emu (#92077) üzenetére


jagada
őstag

Hiába IX-es a top lövege, elég sok mindent nem visz át szemből T10-es tankoknál, még goldal sem, ill. oroszosan kancsal, sokat ne várj tőle. Én a mocit ki sem fejlesztem nála inkább gyűjtöm az XP-t az ST-I-re.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92081) zsolthee


zsolthee
senior tag

Lehet tudni, hogy mikor lesz megint 50%-os kedvezmény a legénység átképzésére?

(#92082) #84221696


#84221696
törölt tag

Azt hiszem, most untam meg. A mai délutáni játék után a arány: 2 győzelem, 1 döntetlen, 13 vereség. A vereségek ilyen 15:3, 15:7, 15:2 stb. sanszunk sem volt semmire.

(#92083) jozefgucci1 válasza #84221696 (#92082) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha nem megy akkor szoktam szervert váltani vagy megpróbálni szakaszban és ha az sem megy akkor kilépek . Van más játék is a világon ,de nem írhatom le mert orosz partizánnak titulálna Serb és Bannolna :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92084) #84221696 válasza jozefgucci1 (#92083) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD
Azt hiszem, szervert váltok! :)

(#92085) jagada válasza #84221696 (#92082) üzenetére


jagada
őstag

Gyakori jelenség nálam is, ha egy csatában nincs 5-6 fragem akkor az bukó, de azért ne várja már el a csapat, hogy a 3 szinttel alacsonyabb scout hozza le a meccset, ha éppen lightozom.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92086) Simulacrum válasza Greentea (#92079) üzenetére


Simulacrum
senior tag

17:00, én úgy emlékszem elég régóta ebben az időpontban kerülnek ki a másnapi akciók.

(#92087) Viktoár válasza #84221696 (#92084) üzenetére


Viktoár
addikt

Ilyen súlyos mérleg után már játékot kell váltani nem szervert. ;) Én 6-7 zsinórban elszenvedett vereség után szoktam váltani és ha az sem segít akkor kilépés és belépés.Ha még mindig szopóág van akkor a holnapi viszontlátásra. :DDD

Üdv:Viktor

(#92088) Jarod1 válasza Viktoár (#92048) üzenetére


Jarod1
addikt

jön a május 9. győzelem napja..

(#92089) MaxxDamage válasza #84221696 (#92082) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én még csak most kezdem a mai nap WoT Gamet :C
/volt olyan napom, hogy reggel mikor volt 120 Player Online max. és estig Gameltem... pár Win -em akadt csak és a tankok első győzelmét sem sikerült megcsinálnom.../ :B :U

Más:
Am. melyik szerver az ajánlott? (nálam a beáll. "Auto" )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92090) #84221696


#84221696
törölt tag

Először felmentem az eu2-es szerverre. Ott szépen folytatódott a noob szériám... Komolyan, noob vagyok, nem vitás, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire. Aztán az eu1-es szerveren toltam 2 csatát, ami már jobban sikerült. Volt egy sima kör, meg egy jó szoros. Szerintem egy szoros csata a legjobb. Ha nem nyerünk, nem baj, csak szoros, izgalmas meccsek legyenek, ne ilyen 15:6-osak, mert az nagyon frusztáló.

[ Szerkesztve ]

(#92091) PR0JECTNR56 válasza MaxxDamage (#92089) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

EU1, kicsit közelebb van hozzánk mint az EU2.

(#92092) MaxxDamage válasza PR0JECTNR56 (#92091) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Mai kezdés: első 3 játékból 2 win , 1 lose és a löveggel még jól is ment (2 tankot szemtől szembe lőttem ki, mert le akartak úgy vadászni..) :DD /én pont töltés alatt voltam... épp, hogy meglett/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92093) jr1994


jr1994
addikt

Itt vannak az akciók.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92094) Greentea válasza jr1994 (#92093) üzenetére


Greentea
senior tag

Fu fullos! Köszi!

2x2 néha 5

(#92095) Greentea


Greentea
senior tag

Persze most jutott eszembe, bocsi az egymásutáni kettő hozzászóláshoz.

T-15 német prémium light tankot érdemes megvenni legénység húzás szempontjából?

2x2 néha 5

(#92096) jr1994 válasza Greentea (#92095) üzenetére


jr1994
addikt

Valami ajándék volt régebben de nem nagyon mentem vele. Megnéztem de nem túl jó abból a szempontból hogy lövész helyett rádióst képez.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92097) Viktoár


Viktoár
addikt

No akkor most olcsóbb lesz at AT 15?

Lehet hogy benevezek rá mivel az AT7-es már fullos és nagyon bejön.Azzal a legjobb a győzelmi százalékom. :DDD

AT 15-ről valakinek vélemény,mennyire jó vagy rossz? Használható a magasabb tierben is vagy szétlőnek mint a ...rt? :)

Üdv:Viktor

(#92098) Greentea válasza jr1994 (#92096) üzenetére


Greentea
senior tag

Igen-igen, de többi csak gyorsabban fejlődik.
450 arany lesz holnap, ezért gondolkozok el rajta, meg Aufkl-t hatodik érzékkel és teljesen kifejlesztett álcával szeretném kezdeni. :)

2x2 néha 5

(#92099) jahrn válasza Emu (#92071) üzenetére


jahrn
senior tag

Nemreg az akcioban en is megvettem a KV-4-et, mert szerettem volna egy jokis pattogos hvy tankot T8-ra. De.... forgathatom akarhogy ha mindenki meg a nagymamaja is egybol gold ammora valt ha KV-4-el talalkozik. Multkor mar kinomban nevettem amikor 2 t9 hvy ugy kapott szet h apcr-t fostak ezerrel. Szal a tanulsag, inkabb a light/med vonalakat kell huzni, a pancel nem sokat er.

(#92100) Drenadar válasza jahrn (#92099) üzenetére


Drenadar
veterán

minek arra gold ammo, mikor a tornyát bárki belövi? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.