Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#92601) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerintem az idétlen beszólogatások legalább annyira bosszantóak és FELESLEGESEK mint a sok kitett csata eredmények fotói! Ezeket még OFF-ban is el kellene felejteni! Elég gyerekesek vagyok.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92602) myckey válasza marked one94 (#92594) üzenetére


myckey
veterán

Persze!
manapság az ágyút sem hagyja el a lövedék, nem hogy átmegy casperbe
a pálya leszakad alattad, és láthatatlan gerillák özönlenek rád
egyébként a könnyű talicskával már farolni is lehet :C
van, sok szép új HD textúra
az artykat még mindig szeretik
és az rng folyamatosan segít a csatákban, jah meg sok egyéb

egyébként meg te csak LoLozzál :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#92603) PR0JECTNR56 válasza myckey (#92602) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

És Serene Coast-on még mindig lebegnek a sziklák! :D

(#92604) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

És az előzőből ugyan kimaradt, de majd itt:

Újabb prémium tankok kerülnek ki a játékból a 9.8 érkezésével.

Ezek listája pedig a következő:
- British Sexton I
- Soviet SU-85I
- American RAM II
- German Pz.Kpfw. IV Schmalturm

Továbbá néhány térkép átdolgozása várható, szintén a 9.8 megjelenésével.

Ezek pedig nem mások mint:
- Karelia
- Sand River
- Airfield
- Siegfried Line
- Westfield

[ Szerkesztve ]

(#92605) Warton válasza ddt500hu (#92588) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem az a fő gond ezzel az egésszel, hogy egy csata kb. 7 percig tart. A csata lezárultával pl. nekem eszembe se jutna szkrínshotolni egy helyzetet, meg a szerencsétlennek kikeresgélni a statját, hogy milyen tankokkal milyen átlag dmg-t ért el hány meccsből. Majd feljönni egy fórumra és erről bejegyzést készíteni. 7 perc a csatának vége. Teljesen feleslegesnek és nem kicsit gyerekesnek tartom ezt a kb. 7 percet tovább nyújtani és foglalkozni ezzel a csatával, meg ezzel az emberrel.

A "szürkemarházásról" meg csak annyit, hogy minden relatív, lehet, hogy más számára Te vagy a szürkemarha, mert kétszer jobb WN8-a van. (nem néztem meg, hogy mennyi, mert annyira nem érdekel.) Meg aztán ki dönti el, hogy ez a WN8 szürkemarha, az a WN8 már maki szint, amaz meg már jó. :U

Písz! :R

(#92606) H@lede


H@lede
tag

Sziasztok íme egy kis Zwackkos nyereményjáték! Link

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#92607) h1mpi válasza H@lede (#92606) üzenetére


h1mpi
nagyúr

1 hónapon keresztül csak a TK menne részemről :DDD

(#92608) jozefgucci1 válasza H@lede (#92606) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem rossz kezdeményezés valóban más mint a megszokott.

H1mpi .: Az nem jó hamar bannolnának , inkább csak belépnék a ts-re és és ott egzecíroztatnám Bingiszt és szecskát ,de jó is lenne ( égfelénező-kérlelő-angyalszárnyas hangulatjel helye )

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92609) fradi81


fradi81
veterán

'A sorsolás Június elején várható.'

-Gondolom a nyertes már megvan :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#92610) Mcray válasza H@lede (#92606) üzenetére


Mcray
senior tag

Üdv,

Szívesen szakaszoznék Zwack tagokkal. Vicces, hogy minden második csatában a Zwack szakasz van a másik oldalon. Kipróbálnám, milyen ha velem vannak.

Komolyan mondom. Nem trollkodásból.

Ma este?

Üdv,

Tyutyu (ingame név)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#92611) marked one94 válasza myckey (#92602) üzenetére


marked one94
őstag

Na ùgy èrzem mèg 1 èvet megint várok addigra hàtha lesz valami jò dolog is :D Megyek is vissza lol-ozni :P

You'll Never Walk Alone

(#92612) H@lede válasza Mcray (#92610) üzenetére


H@lede
tag

A mai estét nem garantálom neked, de esetleg holnap már jó lesz. Vegyél fel barátnak adok ts-t is és összehozzuk a játékot. Wot nick: Halede :)

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#92613) Mcray válasza H@lede (#92612) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszönöm!

Pardon! Közben leesett, hogy ezt privátban kellett volna.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#92614) jano_77 válasza jozefgucci1 (#92608) üzenetére


jano_77
nagyúr

ehhez nem kell klán tagnak lenned, csak menj fel a TS-re! Kéred a címet? :P ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92615) virkir válasza marked one94 (#92611) üzenetére


virkir
veterán

Az való neked. Elég csajos :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#92616) myckey válasza marked one94 (#92611) üzenetére


myckey
veterán

maradj csak ott, itt nem vesztesz semmit, csak a cimborákat ;]

Tuytu
hiányzik a cakkos életérzés? :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#92617) marked one94 válasza virkir (#92615) üzenetére


marked one94
őstag

Remélem te még mindig idegeskedsz a zöldségek miatt akik veled vannak :P

myckey: Úgy lesz :K

You'll Never Walk Alone

(#92618) Quan-Chi válasza ddt500hu (#92588) üzenetére


Quan-Chi
őstag

" Nyugodj meg ha belefeccölsz némi időt és eljutsz a közepes szintig te is agyvérzést fogsz kapni az ilyenektől. " erre reagálnák így utólag. Nem csak időt hanem egész jó pénzt is. Amiért meg ugyebár fizet az ember ne legyen szar. Nagyon ritkán mikor már a 10.-et bukom zsinórba én is meg szoktam nézni a csapattársaim statját. Sokszor elcsodálkozok ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#92619) Jolet


Jolet
őstag

mi volt ez a 2 megás letöltés?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#92620) ddt500hu válasza Warton (#92605) üzenetére


ddt500hu
veterán

Te is gyerekes vagy hiszen rám pazaroltad a drága idődet. :K
Ki a szürke marha? Akit szürke színnel jelöl az xvm. Azt hittem ez nyilvánvaló. :DDD
Egyébként a screenshot, statnézés összesen nem tart 60mp-ig.

(#92618) Quan-Chi Úgy bizony!

[ Szerkesztve ]

(#92621) Angel1981 válasza Tomi0703 (#92599) üzenetére


Angel1981
veterán

Ismertem az előzményt! ;]

Bocs jano, de az sem gyerekesebb, mint folyamatosan szidni a WG-t, de azért pontosan ugyanolyan elánnal leülni a játéka elé játszani, sőt, egy szájb*b*szott jutalom prémtankért külön 10.000 FT-os prémtankot venni - meg még ki tudja, mit?

A WG nem akkor fogja összekapni magát, amikor az őket szidó fórumos beszólások meghaladnak egy kritikus értéket, hanem amikor azt fogja látni, hogy tömegével hagyják ott az emberek őket.

Nekem is "teleszaladt" a játékkal cirka fél éve, azóta sokkal, de sokkal kevesebbet játszom, azt is főleg alacsony tierben, ahol ez a "játék" tényleg betölti számomra azt a szerepet, amire egy JÁTÉK való, nevezetesen, hogy KIKAPCSOL, és SZÓRAKOZTAT.
Csak mivel nem tartom lelki segélyszolgálatnak a fórumot, nem írogatom le folyton hogy "k*cs*g WG!!!! helyette egyszerűen redukálom a játékot - ha az elégedetlenkedők követnék a példámat, már valszeg lépett volna a WG, de így csak továbbra is röhög a markába, amíg az építő jelleg nélküli szidalmazásokat olvasgatja, és bezsebeli a pénzt.

PEACE!

[ Szerkesztve ]

(#92622) rudii


rudii
tag

Csúzli mindenkinek! :) Vajon mit tartogat mára nekünk az RNG? :O Legyen bármi is, nem adjunk könnyen magunkat! ;)
[STREAM LIVE]

(#92623) MinionFlasH válasza rudii (#92622) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Idáig ez a legönelégültebb fej amit valaha is linkeltél! ;] :DDD :C :R

(#92624) jozefgucci1 válasza Mcray (#92610) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az utóbbi időben volt részem párszor csapatni Zwackos kolegákkal és jól elvoltunk .Van mikor ők sem tudnak mit csinálni ,de vannak csaták ahol meg tudnak villanni és ott azért látszik , hogy másképp gondolkodnak játékon belül . "Hoszabb távon kifizetődőbb" ezekkel a srácokkal menni , mert több mapot bejárva és csatát látva lehet ellesni még mindíg dolgokat. Persze most nem büvésztrükkökre kell gondolni :DDD Én dobtam a kezdeményezésüknek egy lájkot minden esetre .

Jano .: Köszi megvan nekem is és azért vagyok" kénytelen" játszani velük , mert khmm más nem jön velem :O :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92625) joergie


joergie
őstag

Valóban, itt vannak az új Személyes küldetések szövegesen, de hogy konkrétan mi az ami ténylegesen változik, arra nem találtam információtt, itt külön megtalálható a jelenlegi, mert a 9.8-ban leendő küldetések.

most nézem, erre vágytam, és belerakják. Lehet változás volt a vezetésben? :C
Added the ability to create a Platoon and invite a player to join during the battle.

Ki mit tud erről: Personal Reserves ??
Once activated, Personal Reserves of different types will increase the number of credits, Free Experience, crew experience, or Combat Experience earned.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#92626) Greentea


Greentea
senior tag

Remek, kaptam egy kis bannt másfél év után újra...
Természetesen kezdő 2-5 tierben, mert valami gy¤kér beállt mögém és elkezdett lőni én pedig kilőttem mert nem engedett vissza... Ritkán csinálok ilyet, de ezt eljátszotta az egyik csapattárssal is, így megelégeltem.
Imádom az ilyen kétéves szintű h*lye gyerekeket...

De legalább tudom nézni Rudi streamét. :)

2x2 néha 5

(#92627) CirrMee


CirrMee
addikt

No ellátogatok most ebbe a topicba is... :)

Régóta érdekel egy válasz a most következő kérdésemre, az imént lefutott kör adta az apropót, hogy valahol válasz után kutassak. Szokványos párbaj köztem és egy másik tank között (utolsó esetnél KV1-S vs KV1-S). Első 2 vagy 3 lövés simán sérülést okoz, amikor már csak 1 lövés lenne hátra, onnantól csak lepattanót dob (utoljára pl 8 -at egymás után, holott a várható utolsó találatig az összeset beadta). Teljesen mindegy mit célzok az adott gépen, csak lepattanót dob az utolsó találat helyett. Elég gyakori nálam az ötös géposztályon belül, hogy elmegyek az elvileg utolsó találatig, odáig minden lövés kivétel nélkül sebez, aztán onnantól mindegyik csak lepattan. Nem prő játékosként kérdem, hogy mi a fene okozza az ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#92628) fradi81 válasza CirrMee (#92627) üzenetére


fradi81
veterán

rng/csal a wg/nem volt szerencséd/benéztél valamit, jöhet a replay.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#92629) #43783936 válasza CirrMee (#92627) üzenetére


#43783936
törölt tag

Néha nekem is gyanús, hogy "az utolsó esély" beakad, és van amikor a pár hp-s tank szinte sérthetetlen lesz.
Olyankor vagy repeszre váltok, vagy más pozíciót veszek fel.
Nem cirkuszolok miatta, mert volt már amikor én kaptam meg az esélyt.

Az is lehet, hogy pont annyit mozgott el az utolsó lövés előtt valamelyikőtök, hogy megnőtt az utolsó lövedék beesési szöge a páncélhoz képest, és az lepattintotta.

(#92630) 04ahgy válasza MinionFlasH (#92623) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mindig ugyanolyan a bajusza és a szakálla, azt észrevettétek? ;]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#92631) ddt500hu válasza #43783936 (#92629) üzenetére


ddt500hu
veterán

Úgy másfél éve volt egy replayem. Csata végén ráakadtam egy kifagyott KV-1S-re. Közvetlen közelről lőttem a tornya oldalát. Olyan közelről lőttem, hogy minden lövedék ugyan abba a lyukba csapódott. 5 lövés ment be egymás után majd amikor egy lövéses lett 2 lövés pattant, 1 lövés 0dmg critical hit és csak a 4-ik pusztította el.
De strongolholdban is találkoztunk már utolsó ellenséges IS3-al ami 300hp-nál sérthetetlen lett és 5-en lőttük 30mp-ig mire kinyiffant.

(#92632) S.Copperpot


S.Copperpot
tag

Bár biztosan van trükközés az utolsó eséllyel kapcsolatban (ezt tudtommal valamilyen szinten el is ismerték a vonatkozó skill bevezetésekor), a fenti hihetetlennek tűnő sztorikkal kapcsolatban nekem inkább két pszichés hatás ugrik be:
1. Az emberek nagy része könnyebben jegyzi meg a negatív élményeket.
2. Az elménk mindenben mintákat lát, ha kell, ha nem. Lásd még pl. csillagképek, felhők, stb.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#92633) MinionFlasH válasza 04ahgy (#92630) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én a "belevágott" szemöldököt hiányolom még! ;] :DDD

(#92634) Simulacrum válasza joergie (#92625) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Personal Reserves
5-10-15 százalékos bónuszok 6-4-2 órára xp-re, szabad xp-re, legénységi xp-re és kreditre.
Ezek közül mindig három lehet egyszerre aktív, gondolom majd különböző küldetésekért osztogatják. Szerintem nagyon jó ötlet, mert eddig ez csak a klánban levő játékosok kaphatták, most pedig már mindenki és akkor aktiválod, mikor van időd játszani.

(#92635) Kean_Sorbo válasza S.Copperpot (#92632) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tudod ebben annyi a bibi, hogy én rendre lövök a Jagdpanzer E 100-zal repeszt. Dobom az ellenfélnek az 5-600 sebzéseket. Majd jön egy kb. 200 HP teljesen mindegy milyen lófasz, aztán belecsulázol a 23 másodperces újratöltéseddel 180-at. Majd akkor az elmédben keresheted a mintákat.
És mielőtt elkezdesz bármit írni, nézd meg az adott tankkal lejátszott meccseim számát, meg a legnagyobb sebzésemet. Illetve ott vannak a csatáim a replays-on.
Ennyit a mindenben mintákat látó emberekről.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#92636) #84221696


#84221696
törölt tag

A mai napi hsz-eket olvasva akkor ez megy offban. Bocsánat, elég csikre dolog, de nekem nagy eredmény. Végre egy jó csatám volt, ami inkább a szerencsének tudható be.
Bocs a képernyőmentésért.

(#92637) Viktoár


Viktoár
addikt

Ebbe az utolsó esélybe már én is belefutottam többször is.Én simán kivenném a játékból mert egy köpedék "fícsör".Miért jó hogy mondjuk 1vs1-be lelövöldözitek egymás hp-ját és utána röhög a markába mert te csak lepattanót tudsz lőni úgy hogy mégcsak be sem forgatja a tankját vagy a gyenge pontjait?

Ezzel akár a győzelmet is el lehet bukni.Ekkora egy hülyeséget beletenni,ppföjjjj. :(
Egyszerűbb lenne ha ilyenkor elkezdene villogni a tank mint amikor a márióba kiütöd a csillagot és legalább tudod hogy felesleges lőni mert sérthetetlen. :D

Üdv:Viktor

(#92638) Angel1981 válasza Simulacrum (#92634) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez tényleg érdekesen hangzik! ;)

(#92639) S.Copperpot válasza Kean_Sorbo (#92635) üzenetére


S.Copperpot
tag

Bocs, de se kedvem, se időm nincs megnézni a számaidat, visszajátszásaidat, satöbbijeidet. Feleslegesnek tűnik, mert nem vontam kétségbe senki történetének az igazságtartalmát sem. Velem is sokszor történt már ilyen, sőt, a WG is bevallotta korábban, hogy azért, hogy az utolsó esély skillnek legyen értelme, megmókolták az utolsó lövéssel kapcsolatos dolgokat. Hogy miket és hogy, azt közülünk vélhetőleg senki sem tudja.
Én csak azt állítottam, hogy ha előfordul egy ilyen, annak az emléke sokáig megmarad (mármint annak, aki ezt negatív élményként éli meg - a legtöbbünk asszem ilyen), és pár eset után már hajlamos az ember úgy érezni, hogy "mindig ez van". Amit viszont én nem tudok megerősíteni. Előfordul, az én érzésem szerint kényelmetlenül gyakran, de nem mindig. Még csak nem is az esetek felében, vagy valamilyen hasonló szinten, ebben biztos vagyok. Legfeljebb megkérjük Diarmant kollégát, hogy fussa már át lécci az összegyűjtött visszajátszásokat, és készítsen belőle statisztikát! ;)

Úgy érzem, kicsit túlteng benned a feszkó, biztos jót tesz ez a játék? :U

szerki: ja, plusz infó, hogy van olyan legénységem, ahol van a töltőnek, tehát a másik oldalát is ismerem a jelenségnek.

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#92640) Viktoár


Viktoár
addikt

Elindítottam a játékot,letöltött kb 2 megát a kliens.Lehet tudni hogy mire szolgált a frissítés?

A 9.8 mikor jön?

Üdv:Viktor

(#92641) S.Copperpot válasza S.Copperpot (#92639) üzenetére


S.Copperpot
tag

Bocsi lejárt a szerk. idő

Őőő, "apró szépséghiba" a hozzászólásomban, hogy az Adrenalinroham / Adrenaline Rush perkre gondoltam. Bocsi...

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#92642) scyllarus válasza Simulacrum (#92634) üzenetére


scyllarus
veterán

És mire fogja adni? Mert én a tesztszerón mentem pár kört T10-ben és T8-ban, és gyakorlatilag "nem vagyok bot" teljesítményre megadta a százalékokat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92643) Simulacrum válasza scyllarus (#92642) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Direkt azért, hogy bárki ki tudja próbálni. Biztos vagyok benne, hogy élesen majd különböző nehézségű küldetések után lehet megszerezni őket.

(#92644) Kean_Sorbo válasza S.Copperpot (#92639) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az ilyen lila fejű emberektől megy fel a feszkó bennem mint te. Most pedig szaladhatsz Zsolthoz, hogy moderáljon. Úgyis hozzászoktam már. Mindig jön ide ilyen beeső megmondóember, persze őt nemérdekli semmi meg senki, de csiripel.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#92645) szbalogh válasza joergie (#92625) üzenetére


szbalogh
őstag

T-55, HT-7 - ma reggel 3 cap ponton múlt... lehet, hogy ha a reset is számít majd könnyebb lesz.
meg a light helyett heavyvel sikerül a pascucci...
e100-al meg scout medál...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#92646) L4mie


L4mie
veterán

Uff népek,
Beállításoknál most tűnt fel a következő csúszka:

Kérdés, ez miez? ha 3D-s TV- monitorként használva, azon WoT ozok, akkor valahogy át lehet lőni nem csak szimulált 3D-s re a WoT ot? O.o hogyan?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#92647) wwenigma válasza L4mie (#92646) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Felskálázás, ha lejjebb huzod, alacsonyabb felbontasba renderel nem pedig nativba.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92648) jagada


jagada
őstag

Valamit cseszhetnének a KV-2 álcájával ezek a nyomik a WG-nél. :W :W
AMX 12-vel voltam, amikor egy KV-2 két lövésből kilőtt, aki egyébként kb. 50m-re volt tőlem, és mindössze egyetlen bokor volt közöttünk amiben ücsörgött úgy, hogy a lövések után sem spotolódott fel. Azt is csak onnan vettem észre, hogy ott van, hogy kizoomoltam madártávlatba és amikor valaki arra ténferget csak akkor villant fel. Ez már a sokadik eset, hogy jobb az álcája annak a dögnek, még lövés után is mint egy bokorban kempelő felderítőnek.
Speciel most ő kempelt a bokorban de hát akkor is.

Egyébiránt amióta kijött a 9.7-es patch és nem lehet átlátni a bokrokon, azóta lőttek a passzív scoutnak, sose lesznek meg a spotdamages egyéni küldik, azt már látom. Akár ki is vehetnék a küldik közül őket.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92649) Mcray válasza jagada (#92648) üzenetére


Mcray
senior tag

Milyen bokrokon nem lehet átlátni? Ez valami pálya spcifikus valami?

Most volt egy csatám Prokhorovkán 13 90-nel ahol én 2500, másik 13 90 6000-ret spottolt sűrű bokorból passzívan.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#92650) fradi81 válasza jagada (#92648) üzenetére


fradi81
veterán

Spotolás szempontból át lehet látni a bokron ahogy eddig, csak elég közel kell menni hozzá, mint eddig is. Az hogy a zoom mod már nem jó arra hogy átlásson rajta a player, az más. Jöhet a replay a rejtélyes esetről.

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.