Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#92451) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Nem tudom, hogy egyedül vagyok -e a , problémámmal, de erősen kétlem.
4 - 5 napja bármilyen tankkal is játszom 28 - és 53 % esélyt ad nekünk, ezek 80% ahogy a nagykönyvben meg van írva veszítjük is.
Kezd megtelni a z..csim ezzel a szétszopatós játékkal.
Nekem ne mondja senki hogy ez véletlen, Azt is tudom hogy gyenge játékos vagyok, de nem ennyire, bármit csinálok sorban veszítjük a csatákat mintha szalagon mennének a csaták.
Ezt egyre nehezebben viselem, lehet hogy a korral jár, de tényleg kezdek besokallni ettől a játéktól. :W

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#92452) jahrn válasza Tuco Ramirez (#92447) üzenetére


jahrn
senior tag

Latom nem erted.
Egy mednek nem az a dolga h szembol ronggya lojje a hvy-ket, oldalrol meg 1-2 tank kivetelevel mindenhez eleg akar 200 pen is. Nem az t mondom h ennyire csokkentsek, de 240 korul nekem hasznalhatonak tunik.
Az meg h az orosz medeknek alacsomy az alfaja..mindnek vannak hatranyai.

(#92453) fradi81 válasza MaxxDamage (#92449) üzenetére


fradi81
veterán

Top ammo? Felteszed a top löveget rá és annyi, lesz benne lövedék.

moto g72, Ninebot d28e

(#92454) sequator válasza Tuco Ramirez (#92447) üzenetére


sequator
senior tag

Szerintem technikailag is macerás lenne a gold-cap megvalósítása, mivel nem tankonként kellene, hanem lövegenként.
Nem mindegy, hogy pl. egy Centurion I alaplöveggel vagy top löveggel van szerelve: 148 vs 226 mm.
Én nem vagyok egy nagy goldspammer, de a Centin jóval többet kellett használnom, amíg meg nem lett a top löveg. A 148-as pen még T8ban is kevés, ha nem tudsz mellé-mögé kerülni. A stock Centi meg nem egy mozgékonyság bajnok.

sautia

sequator

(#92455) Simulacrum válasza Angel1981 (#92429) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Tundra az egyik kedvenc pályám. Nekem kb. az alapján tetszik egy pálya, hogy hány utas. El Halluf egy utas, csak A1-be van értelme menni, na jó meddel, lighttal le lehet menni, de többször halált mint jó kört eredményez.
Tundra viszont 5 utas! Jó balra a hegyek mögött, még artysafe is, jó a mellette levő házas, nagy dombos rész. Középütt is mentem már át, jó a nagy hegy mellett is a vízben menni és jó felmenni a nagy hegyre is. Nem tudom mi a gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#92456) MaxxDamage válasza fradi81 (#92453) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A korábban beszélt "Gold" ammo az amire gondolok, kipróbálnám azt is :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92457) Tuco Ramirez válasza jahrn (#92452) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Persze, a medekkel flankelni kell, ha lehet, erre valók. Én is erre törekszem, HA lehet. Csakhogy sok (túl sok) olyan "csőpálya" kialakítású map van, ahol nem könnyű ezt kivitelezni.

A kis alfa pedig nem kis hátrány. Többet kell kell kint lenni a fedezékből, hogy ugyanannyi sebzést kiosszál mint egy nagyobb alfás tankkal. Már pedig ha sokat kint vagy, sok sebzést is nyelsz be.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#92458) Valentin90 válasza Simulacrum (#92455) üzenetére


Valentin90
tag

Angelnek (és nekem is) szerintem az a gondja elsősorban, hogy nincs még egy olyan pálya a játékban, ami annyira csak egy adott tanktípusnak (heavyknek) kedvezne, mint a Tundra. Kis pálya, szűk, kacskaringós és zárt folyosókkal. Nagyon meg van kötve a med-light-TD-arty keze ezen a pályán.
Azok az utak amiket leírtál, valóban léteznek viszont nagyon kockázatosak, mivel a hegyről szinte mindegyik általad említett helyre be lehet lőni. Az esetek túlnyomó többségében az a csapat nyer, aki a hegyet megszerzi, így máshova nem is nagyon érdemes menned, bármilyen tankkal vagy. Ezért rossz szerintem is a Tundra, mert ha a csata elején nem kap fókuszt a hegy és nem vagy top tier akkor megette a fene az egészet.

(#92459) Angel1981 válasza #43783936 (#92431) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, akkor az némi "kompenzáció".
Majd utána nézek a soft statjainak.

Simulacrum: 5 utas? HE? :F
Bocs, most nem gúnyolódni akarok, de akkor ilyen alapon egy Prokhorovka meg 128 utas. :D
Viccet félre; akié a domb, az nyer. Mivel nagyon utálom, és ebből adódóan nem is boldogulok rajta, elég sok replayt megnéztem róla, hátha okosabb leszek - minimum 30-at az idők folyamán.
A sokat sebző körök közül egyetlenegyet (!) sem láttam, aki ne a dombra ment volna.
Igen, még ott van a "cső" a keleti részen, esetleg rossz gun depes heavyikkel lehet oda menni, de aki ezen két pozíción kívül máshová megy, az 95%-os eséllyel nem fog tudni úgy teljesíteni, úgyhogy ez igazából max. 2 utas, és ebből is egyértelműen csak a domb a nyerő, van olyan fontos, mint a Mines-nál - ami annak ellenére tényleg 3 utas.

[ Szerkesztve ]

(#92460) fradi81 válasza MaxxDamage (#92456) üzenetére


fradi81
veterán

Kakumix leírta neked részletesen de akkor itt egy kép, hátha:

Amelyik lőszernél a vásárlás oszlopban van lenyíló menü, az a gold ammo. Egy kis olvasnivaló hogy tudd mit is veszel.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#92461) MaxxDamage válasza fradi81 (#92460) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ja, hogy az-az... én erre gondoltam :)) :R
/vagy hasonló/ általad mutatott nem sokat ér, csak sokba kerül./
Az M6 -ra raktam álcahálót. Miként üzemel az a tankon? (nem látok rajt semm, hogy rajta volna...)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92462) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#92461) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pont most tapasztalom, hogy KV-2 egy lővésre kilőtte a Hellcat-om :U
Ez normális? :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92463) jr1994 válasza MaxxDamage (#92462) üzenetére


jr1994
addikt

Normális. Nézd meg milyen ágyúja van. És tényleg nézd át az alapokat.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92464) MaxxDamage válasza jr1994 (#92463) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Milyen "alapokra" gondolsz?

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92465) fradi81 válasza MaxxDamage (#92462) üzenetére


fradi81
veterán

Álcahálót nem rakunk nehéztankra, mert az jó esetben elől megy és mindenki látja. Igem a kv2 nagyon lő repesszel. Még egy link hogy meglegyenek az alapok :) [link]

De most tényleg, ezeket el kell olvasni különben tényleg úgy játszol hogy nem vagy képbe.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#92466) #43783936 válasza MaxxDamage (#92462) üzenetére


#43783936
törölt tag

A Kv-2 már csak ilyen.
Lassú, nagy, puha, pontatlan, rettenet lassan tölt, de ha betalál valakit, az összecsinálja magát. :)

(#92467) Kakumix válasza sequator (#92454) üzenetére


Kakumix
senior tag

Technikailag szerintem egyáltalán nem kellene foglalkozni azzal, hogy milyen tank, milyen fejlett állapotban van, egyszerűen csak korlátozni kellene 3-5 darabban és kész. Mindenki azt és ott lője, amihez van elég penje!
Tegnap kaptunk egy ránézésre vesztes csatát az 50B-ben azon gondolkodtam, hogy ne is lőjek vagy HE-t töltsek, hogy kisebb legyen a veszteség (vicc), majd mivel utolsó csatának szántam és mert megtehettem aranyat töltöttem. Cirka 6000 sebzést 5-6killt osztottam ki és a 26%-os esélyt nevetségessé tettem annyival, hogy nem kellett a weakspotokat céloznom. Mind tudjuk, hogy a másik oldalon mit érezhetett az E-100 és a JgPz E-100, akik lassúak, lassan lőnek és a páncéljuk leami, ami használhatóvá tenné őket.

ui.: az esély csak a csatavégi összegzőre van nálam kitéve

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#92468) MaxxDamage válasza fradi81 (#92465) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Asszem Delete the Game lesz a megoldás, mert annak nem látom értelmét, hogy csak Halok / Halunk... és napi 1 Win-t alig tudok megcsinálni, hogy teljesítsem az első szorzós győzelmem :U
Azért köszi mindenkinek ! ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92469) xAttilax válasza Kakumix (#92467) üzenetére


xAttilax
őstag

Mi a bajod a "goldal", hogy volt egy jó csatád vele, szerinted goldal tudnál tartani egy 4000 dmg átlagot? Soha nem értettem ezt a rinyát..

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#92470) sequator válasza MaxxDamage (#92468) üzenetére


sequator
senior tag

Ha nem tanulod meg a játék szabályait, akkor valóban nem tudsz sikereket elérni benne. Ez olyan, mintha anélkül próbálnál sakkozni, hogy megismernéd a figurák lépéseit.

Ez igaz minden játékra, nem csak a WoTra. A különbség csak a szabályrendszer bonyolultságában van.

Sok sikert!

sautia

sequator

(#92471) Tomi0703 válasza MaxxDamage (#92468) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát igen. Ez azért nem egy "kollofgyuti", hogy mész azt lősz. :DDD Utána kell kicsit olvasni a dolgoknak és sok minden világos lesz.

(#92472) wwenigma válasza jagada (#92443) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Persze, statot mennek javitani hogy utana villogjanak vele mekkora kiralyok. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92473) jr1994 válasza MaxxDamage (#92464) üzenetére


jr1994
addikt

Igen, a fradi81 által linkelt oldalról pedig talán a legutolsó a legfontosabb, ami tovább visz ide: link utána jöhet a többi. A legénység fejlesztése és a lőszer toturial cikkek is különösen fontosak szerintem. Nem kell sietni, általában több ezer csata mire az átlag játékos elér egy értékelhető szintet játéktudásban.

Ezek tényleg nagyon alapok, ha ismertem volna ezt az oldalt kezdő koromban... :D de én fél évig semmi ismertetőt, leírást nem néztem meg a játékhoz. Meg is látszott a teljesítményemen, de legalább a dolgok jó részére magam jöttem rá.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92474) Jolet


Jolet
őstag

hibátlan ez a spot rendszer
az előbb egy t-25 egy kockányira állt tőlem (type58) és nem láttam honnan lövöldöz
direkt kint maradtam, hogy bekapcsoljon a periszkóp, mert rohadtul kíváncsi voltam rá és nem spotolódott fel miközben belém lőtt 4-5 lövést....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#92475) jr1994 válasza Jolet (#92474) üzenetére


jr1994
addikt

Én még talán szombaton Erlenbergen futottam bele egy ilyenbe, 100 méterről lövöldözött valamelyik táras AMX középen a folyónál de csak kb 5 másodperc múlva spottoltam fel, ráadásul közben ment magától a tankom és kanyarodni se tudtam - pedig 70 körül volt végig a pingem!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92476) Simulacrum válasza Angel1981 (#92459) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Sose megyek a dombra semmilyen tankkal, mert nem szeretem a tumultust. Nagyon sokszor nyerek ennek ellenére. A másik oldalt áttoljuk és utána felmegyünk értük és leszedjük őket vagy befoglalunk.
Ha lesz jó köröm rajta mostanában teszek majd föl replayt.

Proho tényleg sokutas, ott az arty a baj sajnos. Ha nincs arty, akkor tényleg pont 128 utasnak számoltam én is. ;)

(#92477) Jolet válasza jr1994 (#92475) üzenetére


Jolet
őstag

ott nem ez volt, de itt a csata

részemről tényleg semmi extra, mert érdekelt honnan lövöldöz azért hagytam magam szétlövetni
de szerintem ez nagyon gáz

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#92478) virkir válasza Jolet (#92477) üzenetére


virkir
veterán

Az ugye egy cseppet sem baj, hogy kb 4 bokor volt köztetek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#92479) MaxxDamage válasza jr1994 (#92473) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, csak megyek és tüzelek meg próbálok bujkálni és kb. ennyi a játék számomra, de így az egész játékélmény semmisnek mondható (legtöbb esetben) a sok vereség miatt. Alap játék hozzáállás jó, de valami nem tiszta (elég sok) az olvasnivaló meg elég sok. :) /összességében/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92480) Jolet válasza virkir (#92478) üzenetére


Jolet
őstag

Egyrészt nem egyvonalban vannak másrészt akkor engem is takarni kellett volna...
Persze szigorúan csak szerintem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#92481) virkir válasza Jolet (#92480) üzenetére


virkir
veterán

Egyrészt bőven fedik egymást, másrészt téged a másik type58 spotolt fel, a T-25-nek nem kellett közvetlenül rád látnia.
Az a baj, hogy így sok év távlatából is jönnek elő a "szar" spotrendszer szidások, holott ha nem is tökéletesen de konzekvensen működik.
Csak meg kéne tanulni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#92482) Cooper911 válasza MaxxDamage (#92479) üzenetére


Cooper911
senior tag

Menjél tier 2-5 ben tapasztald ki melyik nemzet, melyik tank osztály fekszik neked, Tanuld a pályákat.
Ha nem akarsz sokat olvasni, nézzél replayeket. Ha kilőnek váltogass a játékosok között nézd hogyan csinálják. Nézd meg a WG-s videókat, főleg a lövedékest, hogy mikor pattan a lövedék stb.
Idővel belejösz, rájösz melyik tank fekszik neked, melyik pályán mit kell csinálni, na akkor mehetsz feljebb és megjön a játékélmény is.
Enélkül csak grindelés lesz.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#92483) Jolet válasza virkir (#92481) üzenetére


Jolet
őstag

Higyjél benne nyugodtan. Sokszor álltam már az ő helyén és minden hülye felszpotolt, de bármikor kipróbálhatjuk...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#92484) #84221696 válasza MaxxDamage (#92479) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ne add fel. :)
Ma szinte csak vesztes csatáim voltak, de már nem érdekel a stat. Addig játszok a játékkal, ameddig több örömöt okoz, mint bosszúságot.
Még mindig a t1 heavym van meg. Azzal el vagyok. Ha bedob t6-t7 csatába, akkor hátul megyek az erősebb tankok mögött, ha t5-be, akkor meg oda megyek, ahol a legnagyobb buli van.

(#92485) fradi81


fradi81
veterán

T54E1 ászocska, ez jó kör volt, DMECH OP :)

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#92486) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Most szakaszozunk Balage és Atti kollégákkal, itt van két jól sikerült és izgalmas körünk. Az elsőben Balage tankászt szerzett:

Jagdtiger szakasz 1 (úgy látom már Balázs is feltette :DDD )

Jagdtiger szakasz 2

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#92487) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Nézzétek már, mi gurult be a garázsba. :o Egy hobbi kört mentem vele, de így is érezni hogy valami félelmetes löveg van rajta. Már most tudom, hogy nagyon jóban leszünk.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#92488) jr1994 válasza Kean_Sorbo (#92487) üzenetére


jr1994
addikt

Grat, ez nekem is ott van a távolabbi célok között :)
De lesz bele értelmes legénységed?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92489) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok olyankor mi a helyzet amikor ketten foglalunk és az írja hogy 3+ a foglalók száma? Vagy a 3+ nem azt jelenti? :B

Üdv:Viktor

(#92490) Kean_Sorbo válasza jr1994 (#92488) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszönöm! Ebbe egy hatodik érzékes parancsnok kell, kuplungégető, meg 100%-os javítás. Aztán ennyi. Ránézel valamire és eltalálod, ezen nem a megszokott orosz ágyú van. Inkább olyan Jagdtigeres. Ráadásul a gold meg APCR.

Balázs, nem vagy te egy kicsit OP, hogy kettesével irtod az ellenfeleket? ;]

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#92491) PR0JECTNR56 válasza fradi81 (#92485) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szép munka, takarított a DMECH! :R
Jómagam is csatlakoznék a kis T69-el a jól sikerült körökhöz:

Visszajátszás erre.

(#92492) MaxxDamage válasza #84221696 (#92484) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Na igen, épp ez az! Ez nem egy vagy két emberen múlik, hogy nyerjünk. És csapatmunka a játék lényege ami sokszor hiányzik... :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92493) scyllarus válasza Valentin90 (#92458) üzenetére


scyllarus
veterán

És ehhez még hozzájön, hogy újabban valahogy mindig olyan csapatokat fogok ki, hogy nem mennek a hegyre. Az utolsó 3 Tundrás csatámban egyedül, vagy csak egy valaki mással mentünk oda, jellemzően meddel és lighttal. És szembejöttek az ellenfél top heavyjei. A sziklánál el lehet bohóckodni velük, ha pirosak-sárgák, de ha zöldek-kékek, akkor, baj van, mert azok nem ijednek meg egy lighttól, bevállalják azt az 1-2 lövést, kijönnek és eltaposnak.
Kínai vagy orosz tankkal meg kb. mindegy hová megy az ember, tiszta bucka az egész, centiméterre ki kell számolni, hol állsz meg, hogy lőni tudjál valamire.
Én is utálom nagyon azt a pályát, elcseszett egy valami.

luimapeiz: elsőre ezt tanuld meg: randomban nincs csapatmunka, 1-29 elleni csata van. Van 15 piros, meg 14 zöld színű ellenfeled. Ne számíts rá, hogy megvéd hátulról, csak azért mert mögötted van, nem fog bevállalni egy lövést full hp-n, ha te lowon vagy, stb. Ez nem wow insta, nem a guild megy együtt.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92494) #84221696 válasza MaxxDamage (#92492) üzenetére


#84221696
törölt tag

Azt sokszor én sem értem, hogy amikor pl a bázist kellene védeni, akkor sokszor hová vonatoznak a t7-es szintű játékosok? Aztán csodákoznak, hogy a nyugodtabb ellenfelek szépen levadásszák őket. Rohannak előre, mintha kergetnék őket. :O

(#92495) Phobion


Phobion
őstag

A mai nappal ért véget a napi 5x bónusz? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#92496) Mardel válasza Phobion (#92495) üzenetére


Mardel
őstag

Péntektől reggel 7:10-től, Kedd 7 óráig tartott.
Tehát igen.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#92497) Phobion válasza Mardel (#92496) üzenetére


Phobion
őstag

hát ezt szomorúan konstatáltam, de köszi
:))

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#92498) jano_77 válasza MaxxDamage (#92461) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem szeretnélek megbántani, de akkora marhaságokat kérdezel - én eddig nem szóltam, de ez már kiverte a biztit nálam is (álcaháló egyik tankos sem látható) -, hogy az már szinte fáj! Mindenki ajánlotta, hogy OLVASS kicsit utána előbb a játéknak, mielőtt elkezded tolni a tankokat a csatamezőn, mert sok lüke kérdéstől kímélnéd meg a fórumot és magadat is. Sokan még linkeket is adtak, ahol sok hasznos dolgot találsz a játékról.
Tedd meg kérlek, hogy előbb elolvasod az ajánlott oldalakat és csak utána teszel fel legközelebb - remélhetőleg már értelmes és nem felesleges - kérdést. Sokan hálásak lennének érte. :R
És igen a KV-2 simán egy lövésezi a Hellcatat, ha a troll gun-al van.
Lehet, hogy tényleg azzal jár mindenki a legjobban, ha törlöd a játékot. De ha neki álltál volna olvasni, mikor ezt először javasolták, akkor már talán némi infód lenne a játékról és sikerült volna több győzelmet is összehoznod, mint napi 1!

Megharagszol, ha megkérdezem, hogy mennyi idős vagy? Csak mert annyira nehezen érted meg, hogy olvasnod kell a játékról, ha boldogulni akarsz!? Ha ez nem megy, akkor tényleg töröld le és keress egy másik játékot. Próbáld ki a GTAV-öt nagyon dicsérik.

(#92475) jr1994: nekem tegnap este egyik csatában felment folyamatosan 999-re a ping-em. Ilyet még talán sosem csinált, mióta játszom. Teleportáló tankokra nehéz volt arty-al lőni. :U

(#92484) meunier: T1 heavy szerintem nagyon jó tank, nem bánod meg, ha sokat mész vele, mert élvezetes vele a játék és még a kreditet is nagyon jól hozza. Nekem megtartós tank, egyik kedvencem és egyike azon kevés tankjaimnak, amin már sikerült elérnem a 2 jelölést. :B

Erről jut eszembe: múltkor ugye volt szó, hogy a Cromwell B-t érdemes megvenni a Cromwell helyett, mert ugyan az, vagy még egy kicsit jobb is! Cromwell B a garázsban, de menet közben rájöttem, hogy a Cromwell a másik, amin szintén 2 jelzés van már és nagyon fájna eladni. :((( Nem tudom mit tegyek, mert két ugyan olyan tank felesleges, viszont csak olyan tank, amin már meg van a 2 jelzés. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92499) #43783936 válasza jano_77 (#92498) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én megtartom mindkét Cromwellt.
Ha van valami event, amiből ki van zárva prémtank, akkor ott a normál.
A B-nek mozgásban nagyobb a szórása, bár ezt a plusz mozgékonyság valamenniyre kárpótolja.

(#92500) szbalogh válasza Jolet (#92483) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha legalább 15 méterrel a bokor mögött állt, akkor nem csoda, hogy nem villant fel... esetleg még álcaháló is lehetett rajta...

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.