Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#92551) emre válasza neato3loco (#92546) üzenetére


emre
veterán

Ráadásul mi a rossebnek kifestő, ha van replay. :U
Ha nincs replay akkor meg egyértelműen off topik,hacsak nincs a képnek egy meghatározott információ tartalma. Már többször is szóvá tettem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#92552) Stigma.HC válasza wwenigma (#92550) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pedig ez bizony off volt a javából, mondjuk engem nem zavar, az ilyeneken automatikusan átlépek. Csak picit többet kell görgetni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#92553) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#92552) üzenetére


Tomi0703
őstag

És mi van a mobilnetesekkel?! :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92554) Departed válasza Stigma.HC (#92552) üzenetére


Departed
őstag

Off vagy ontopic lényegtelen, abba gondoljatok bele ha mindenki a napi 10-20-30 csatájának a képeit ide betolja...a Tankász még oké, bár már az is inkább OFF-ba sorolódott, hátmég az azalatti eredmények... :U

(#92555) papesz5


papesz5
tag

Meglett nemrég a SU-152.Mit kezdjek vele?Alap ágyú:két lövés közt egy örökkévalóság,eltalálni valamit képtelenség,mire becéloz valamit,az huss,elszalad.Sebesség:az nincs,nem érek oda sehová,egy tankhajó hamarabb megfordul mind ez. Bújócskázzak,vagy mit csináljak? :F :F :F :F

Bazinga!!

(#92556) Plasticbomb válasza papesz5 (#92555) üzenetére


Plasticbomb
addikt

alap 152 + goldammo. minden más full. és jó legénység. majd azután csodálkozz rá a 700+os puszikra, és az oneshotolásokra..XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#92557) slett27


slett27
addikt

T44-re milyen felszerelést ajánlotok ? Első benyomás vegyes. Néha nagyon aprítok (legutóbbi ~1900 sebzés, 2. lettem) néha az első 10 mp-ben kiszednek. :F Egyelőre a D10T löveg, VIII lánctalp, X-es rádió. Legénység 83%.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#92558) fradi81 válasza slett27 (#92557) üzenetére


fradi81
veterán

Amit a medekre általában, vert stab, venti, töltésgyorsító

moto g72, Ninebot d28e

(#92559) slett27 válasza fradi81 (#92558) üzenetére


slett27
addikt

Ez teljesen korrekt kimerítő és lényegre törő volt. :D Köszönöm !

Amúgy a ventitől mi változik ? Észrevehető ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#92560) PR0JECTNR56 válasza slett27 (#92559) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

+5% a legénység minden tagjának a teljesítményéhez, Elit alakulat skillel kombinálják a leggyakrabban, mivel a kettő együtt +10%.

(#92561) fradi81 válasza slett27 (#92559) üzenetére


fradi81
veterán

+5% a legénységnek, mindenen javít egy kicsit, itt talán meg tudod nézni mennyit is: [link]

Azt mondják BIA is kell hozzá úgy az igazi. Sokat nem dob a tankon, de értelmesebb felszerelés nem nagyon van helyette.

moto g72, Ninebot d28e

(#92562) slett27


slett27
addikt

Köszi srácok...megnéztem. Játék helyett elemzés most... :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#92563) DVlad


DVlad
őstag

Igazatok van! Korrekt!

"World of Tanks OFF topic

Azokat a hozzászólásokat kérjük ide, amelyek

1, nem vetnek fel érdemi, szakmai kérdést, ebből kifolyólag nem generálnak érdemi vitát. A játékban folyamatosan előforduló, bosszantó/örömteli történések, amelyek ellen/amelyekért nem tudunk tenni, de jól esik kiírni.
Példák:
- Találkoztam egy béna/statpedder/goldnoob játékossal
- Mentem egy pár jó kört
- Ma hülyék játszanak
- Vicces vagy látványos tankos képek és videók
- Trollszakaszt láttam
- A patch miatt megint elszálltak a modjaim (nem konkrétum csak füstölgés)..."

Egy probléma van ezzel.
Valóban felesleges dolgok ezek a dicsekedős bejegyzések, a sírások ezért vagy azért, stb. ebben a topikban, mert nem ide valók. Én is utálom. Csak az a baj, hogy vannak egyenlőbbek. Mindig új, nem a "berkeitekből valóknál" bukik ki ez a dolog! Ez a nagyon gáz.

(#92564) S.Copperpot válasza fradi81 (#92561) üzenetére


S.Copperpot
tag

Hát a ruszki high-tier medekre úgy általában véve nem haszontalan egy vizes ammo rack, tapasztalataim szerint (kivéve, ha tudod, hogy hol az ammo rack, és nem mutogatod). Mondjuk én is visszacseréltem ventire, amint meglett a legénységi skill.

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#92565) Chris0321 válasza slett27 (#92557) üzenetére


Chris0321
addikt

Még csak pár csatát mentem vele de már lőttek ki full hp-ról mert felrobbant a lőszerrekesz ezért a vizes lőszerrekesz szerintem alap rá, még így is volt olyan csata amiben kétszer sérült meg, persze másodjára már nem tudtam javítani.

(#92566) Szilu válasza ddt500hu (#92549) üzenetére


Szilu
tag

Miből kell azt látni, hogy jól tartottátok magatokat? Már 2 10est vesztettetek, és nektek sincs már túl sok hp-tok, mindezt úgy, hogy alig látni kivel harcoltatok, remélem nem a tier8asok nyírtak ki nálatok mindenkit 4 perc alatt. (Patton 3, E75 1, STB 1) Ez egy 100%-ban bukott csata, egy kép nem mond semmit a lehetőségekről, (előzmények, ellenfelek pozíciója stb.), hibákról.
Szintén nem értem, hogy ő miért nagyobb statpadder nálad? Én sem szeretem azokat, akik tudatosan mindig hátul állnak, de szerintem nem fair így megnevesíteni valakit...

[ Szerkesztve ]

(#92567) jano_77 válasza fradi81 (#92561) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem a távcső sok esetben hasznosabb lehet mint a venti. én a legtöbb meden lecseréltem a ventiket optikára. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92568) ddt500hu válasza Szilu (#92566) üzenetére


ddt500hu
veterán

Na most csak a te kedvedért megnéztem a replay-t. Ezt a szemétláda még annál is mocskosabban játszik mint gondoltam. Az egész csata arról szólt, hogy ő ne kapjon lövést!! Csinálok róla videót.

(#92569) jozefgucci1 válasza Departed (#92545) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez annyiszor le lett már írva és nincs nagyon foganatja ,de persze egyetértek vele ,csak pont olyannak írod ,te is aki végre egy ilyennek is örül ? :F Szerencsétlen napok óta próbál beilleszkedni a játékba berakott egy képet na bumm , inkább a notorius képvadászokat kellene megregulázni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92570) Angel1981 válasza 04ahgy (#92537) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, így van, félreérthetően fogalmaztam, jogos! ;)

(#92571) jr1994 válasza jozefgucci1 (#92569) üzenetére


jr1994
addikt

+1

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92572) Departed válasza jozefgucci1 (#92569) üzenetére


Departed
őstag

Mik azok a notorius képvadászok?

(#92573) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#92569) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

BIG +1! :C

(#92574) jozefgucci1 válasza Departed (#92572) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akik mint te is írtad keverik az FB-t a PH-val és mindent posztolnak az on-ban képi anyag formájában :DDD
Amúgy egyetértek veled a lenti posztal csak az mellé ment kicsit . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92575) ddt500hu válasza Szilu (#92566) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nesze. Az elején is óvatos az ürge mert 3 perc alatt 4 lövést adott le. Aztán 11:08-nál (játék idő) szépen otthagyja az 1 lövéses IS7-et megdögleni. Mi 3-an (Obj.704, SU122-54, én) éppen megfogjuk a másik oldalt. Az ellenséges IS7 hátul áll (szürke marha) a többi már össze szarta magát. Még van 30-40mp-ünk kiszedjük a szemben lévő 3 tankot.
Szerencsére Sebész barátunk visszavonult amennyire csak lehet nehogy akárcsak elméleti fenyegetést jelentsen a két mediumnak aki kiszedett minket. Ha csak felspotoltatja magát már nem jöttek volna ilyen rössel.

Videó.

Hát ezért nagyobb statpadder nálam. Én végig ott harcoltam az első vonalban. Ő ott volt az első vonalban de nem csinált kb. semmit. Persze nyilván én IS7-el voltam vegyem fel a lövéseket. Meg is tettem. De 2:6-os állásnál a full hp-s T62A ugyan tegye már oda magát és vegyen fel pár lövést nem??? :F

(#92576) wwenigma válasza ddt500hu (#92575) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Fontos továbbra is lealacsonyitoan beszelni a kezdőkről (szürke marha) és hasonlo aprosagok?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92577) Atti777 válasza wwenigma (#92576) üzenetére


Atti777
senior tag

T10 tankban kezdő? :F

Путин, иди нахуй!

(#92578) wwenigma válasza Atti777 (#92577) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ertsd jol, a masok minositeserol beszelek. Gyenge WN8 vagy akarmi miatt szürke...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92579) Motyi válasza wwenigma (#92578) üzenetére


Motyi
senior tag

(OFF)Annak az ipari hulladék sz..darabnak 11k csatája van, egy hátrakötött kezű majom ügyesebben veri a homlokával a billentyűzetet mint az ilyen. Miért is ne minősítsük? Csak nem állatvédő vagy?(/OFF)

[ Szerkesztve ]

(#92580) LK válasza Atti777 (#92577) üzenetére


LK
addikt

T9-10-ben is találkoztam olyannal,aki nem volt tisztában az alapokkal. Illetve rendszeresek,hogy az egyik oldalra megy 13 tank. Én őket nem sorolnám a haladók kategóriába. Kollégám 22 ezer csatával,(kb.30 tankkal) átlag alattinak számít,és őt sem sorolnám haladó kategóriába. Szerintem sem a tier ,sem a lejátszott csaták nem mérvadóak.

wwenigma: teljesen igazad van, de amikor az ember nem lát az idegtől,néha beírja ide azt ami mindannyiunkal megeseik minden második csatában,a másik az hogy sokkal több oltás ment itt még fél éve,de (szerencsére) el lettek távolítva a nem megfelelő emberek,sokat javult a helyzet,remélem nem esik vissza a topic :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#92581) wwenigma válasza Motyi (#92579) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mivel forumszabalyzattal is ellentétes... akarcsak az ilyen beszed amit megengedtek magatoknak....

LK: alapbol gyorsan lehet haladni, hát még ha fizetővendég az illető akkor pláne. :) Nem voltam itt fél éve, egy honapja kezdtem. És nekem is neha eldurran az agyam de azt ott kiirom magam chaten, gold ammo noob / gold noob oszt' szevasz. :) Pl ami most idegesit hogy az alap KV3 lassabb mint a TOG II* de egyszer csak odaerek mindenhova - egyelore meghalni 1000 kiosztott sebzes utan. ;] De mar csak vagy 40000 XP kell es maxos az is...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92582) Motyi válasza wwenigma (#92581) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem egy itteni fórumtársat minősített a kolléga, szimplán nagyon finoman utalt rá, hogy egy mongoloid nyomiról van szó.Ezzel kit bánt/sért? Az ilyen csököttek nem fórumoznak (bár érdekelné mi zajlik egy ilyen egyszerű ember fejében). És kiemelném, hogy nem egy tapasztalatlan kezdőt minősített (amit én is elítélnék), hanem egy igen kitartó "szürkét" (11k csatával a háta mögött ne nevezzünk már kezdőnek valakit). :)

De részemről lezártam, mindenki úgy hívja az ilyen "játékosokat" ahogy akarja.

[ Szerkesztve ]

(#92583) LK válasza wwenigma (#92581) üzenetére


LK
addikt

Ezek a velejárói egy ingyenes játéknak. Én mielőtt nekiálltam a játéknak,a telepítés előtt elolvastam az alapokat, replayeket néztem,megnéztem a fejlődési fákat,kiírtam a tankok tulajdonságait,és kitaláltam melyik ágon indulok el. Megnéztem a tankok tesztjeit, statjait. Egy terv szerint indultam el,és a world of warshipsben is így fog történni. És igen engem is leoltottak,ahogy ide beírtam. :DDD
Meg kell szokni,hogy valaki segítőkész,valaki meg hírből nem ismeri a tiszteletet.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#92584) Departed válasza jozefgucci1 (#92574) üzenetére


Departed
őstag

Szerencsére vagy a szólás miatt vagy azért mert baromira fárasztó lehet játék/evés/alvás/bármimás helyett ezeket rakosgatni hamar abbahagyják. :D
Én egy-két ÁSZ körömet szoktam csak berakni és csak az OFF-ba, annak szerintem van értelme. Annyi minimum hogy látszódjon hogy hol áll az ACE szint az adott tanknál. ;) Nomeg az már tényleg egy szint amire büszkének lehet lenni. :B

(#92585) fradi81


fradi81
veterán

Mondjuk az elmúlt kb 10 hsz is mehetne az off-ba ennyi erővel :)

moto g72, Ninebot d28e

(#92586) ddt500hu válasza wwenigma (#92576) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én csak arra utaltam, hogy az ellenséges IS7-es semmiféle veszélyt nem jelentett annyira rossz játékos volt.
De hogyan kéne beszélnem egy olyan játékosról aki 11 000!! (nem kezdő) csata után 289 WN8-at tud felmutatni?
Ha valaki szar játékos akkor az. A szürke marha kifejezés pedig kifejezetten visszafogott volt.
Valószínűleg ő is azok táborát erősíti aki az alapokig sem jutott el. De azért klánban van. :C

Írd és mond 792 az átlagsebzése az IS7-el!!! De még csak 8 csatája van vele hátha nem ismerte ki.
IS8 427 csata 661 átlag dmg!!! :Y
Abba sem vagyok biztos, hogy nem bot.

(#92587) mtade válasza ddt500hu (#92586) üzenetére


mtade
aktív tag

Erre itt azt szokták írni az okosok, hogy ha a másik csapatba kerül, akkor meg free frag neked... Ilyen vitákkor egy öreg trénerem kedvenc mondása szokott eszembe jutni: Life is not easy on the mountains... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#92588) ddt500hu válasza wwenigma (#92581) üzenetére


ddt500hu
veterán

"Mivel forumszabalyzattal is ellentétes... akarcsak az ilyen beszed amit megengedtek magatoknak...."

Azért ilyen mélyre ne süllyedj. Ha te a "szürke marha" miatt a fórumszabályzatot emlegeted ott komoly sértődöttség van a háttérben. Lépj túl rajta.

Egyszer régen kifejtettem de akkor te még nem voltál itt. Engem nem az zavar ha valaki kezdő. Nem az zavar ha valaki rossz játékos. Jó ezek is de ezen igyekszem túllépni. Ha valaki nem tudja hol kell lőni az E100-et ez van. Ha táras tankkal egy lövés után visszamegy tegye.

Amin nem tudok túllépni és nem is akarok az a következő. Amikor valaki nem akar harcolni/játszani!

Amikor egy kérdés foglalkoztat csak: "Ez minek jött be a csatába?"
Top heavy beáll A0-ba és onnan biztatja a csapatot. Egylövéses ellenfélre nem megy rá full hp-val.
11 perces csatát lehoz lövés nélkül!!
Tehát konkrétan nem értem mi célból töltötte le a World of Tanks nevű játékot?
Nézegeti a tankokat vagy a tájat?

És ne mond nekem azt amit páran itt eldurrantottak már, hogy neki joga van ehhez. Igen! Pontosan annyi mint nekem lemarházni az ilyen embert mert elrontja mások játékát.
Ezt a játékot győzelemre játsszák! Ki kell lőni az ellenséges tankokat vagy elfoglalni/megvédeni a bázist.
Aki erre nem hajlandó mennyen gyakorló csatát!
Még egyszer mondom. Nem a bénaság zavar. Hanem amikor a szándék sincs meg a harcra!

Nyugodj meg ha belefeccölsz némi időt és eljutsz a közepes szintig te is agyvérzést fogsz kapni az ilyenektől. Nem elsőre másodikra de 20-ra biztos. Én se rakok be naponta 10 ilyen videót pedig megtehetném.

Peace.

mtade Kövesd az eseményeket. Az ellenfélnél volt.

[ Szerkesztve ]

(#92589) Warton válasza papesz5 (#92555) üzenetére


Warton
őstag

Mit kezdj vele? Vedd meg az S-51-et és vissza fogod sírni a SU-152-t. :P

(#92590) Borisz76


Borisz76
veterán

A "szürke marha" jelzőt nehéz teljesen elfogadnom....

Egy "ismerősöm" ( direkt írom így , hogy végig olvasd....végén elárulom ki az !!! ) szokott néha hétvégén játszani...

Csináltam neki fiókot és ha van lehetősége akkor pár csatát játszik.
Ha szigorúan a statisztikát nézem akkor bizony "szürke marha".

Keveset játszik , nem ismeri a tankok gyenge pontját, fedezékbe már azért be tud állni, és a célzást is gyakorolni kell még...

Szóval tényleg kezdő de mégsem mondhatom , hogy "szürke marha" hiszen imádom a 8 éves fiamat !!!

A lényeg, hogy NEM tudjuk ki ül a gép előtt !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#92591) LK válasza Borisz76 (#92590) üzenetére


LK
addikt

:K

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#92592) ddt500hu válasza Borisz76 (#92590) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én mindig végigolvasom az összes hozzászólást.
Ha te is megteszed az enyémmel rájössz, hogy nem a kezdőkkel van a bajom sőt még csak nem is a bénákkal. 11 000 csata az nem kezdő. Aki nem harcol az nem béna.

[ Szerkesztve ]

(#92593) jano_77 válasza Borisz76 (#92590) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak személyes vélemény, nem kell vele egyet érteni, de szerintem ez a játék NEM 8 évesnek való! Esetleg kellene keresni a fiadnak vmi másik játékot, ami Neki való. :U
Szerintem ez a játék erősen minimum korhatárhoz kellene kötni. Persze tudom, ezt nem lehet ellenőrizni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92594) marked one94


marked one94
őstag

Üdv!

Történt már valami olyan változás a játékba ami tényleg ér is valamit, és érdemes lenne újra elővenni?

You'll Never Walk Alone

(#92595) jano_77 válasza marked one94 (#92594) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak rosszabb lett mint volt!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92596) marked one94 válasza jano_77 (#92595) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor csak a szokásos :DD

You'll Never Walk Alone

(#92597) Telda válasza marked one94 (#92594) üzenetére


Telda
addikt

A visszafelé változás is változás ;] .

[ Szerkesztve ]

(#92598) Angel1981 válasza jano_77 (#92595) üzenetére


Angel1981
veterán

De azért kezdünk egy új accot, mi? :D
(NO OFFENSE! ;) ).

(#92599) Tomi0703 válasza Angel1981 (#92598) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ezt inkább ne, mert erre nagyon harap. :D

(#92600) Zeratul válasza Warton (#92589) üzenetére


Zeratul
addikt

Egy Arty-t egy TDvel összehasonlítani fölöttébb "érdekes". Anno az S-51 az egyik kedvencem volt, a O202 a másik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.