Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#93401) zozyk válasza #95904256 (#93397) üzenetére


zozyk
addikt

what???? :Y :Y :C

Made my day.. :R

(#93402) Biomokus válasza #84221696 (#93378) üzenetére


Biomokus
tag

Szép kör volt! :R

(#93403) Biomokus válasza #95904256 (#93397) üzenetére


Biomokus
tag

Komolyan, miért jó az állandó feszkó-keltés? Nem értem.

(#93404) MinionFlasH válasza Viktoár (#93400) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Régen csináltam, de úgy rémlik, hogy belész az account managment-be( www.worldoftanks.eu), ott van egy Invite friends, és két fül között választhatsz, új játékos, vagy régi játékos visszahívása!

Utána ha jól rémlik, még a játékban "kezet kell fogni"(ez lehet, ha csak a régi visszahívásánál van), a chatet ha nézed az újoncaid között lesz!

[ Szerkesztve ]

(#93405) Viktoár válasza MinionFlasH (#93404) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi szépen,megnézem. :K

Üdv:Viktor

(#93406) #84221696 válasza Biomokus (#93402) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszi! :)
Azt hiszem, a csúcson kell abba hagyni. Ennél jobb sohasem leszek. :)

[ Szerkesztve ]

(#93407) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

;]

Replay. Gore's Medal - TankAce

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#93408) zozyk válasza #95904256 (#93397) üzenetére


zozyk
addikt

Köszönöm... :R

(#93410) Viktoár


Viktoár
addikt

Ez most hogy van?

Csata végén kaptam egy őrjárat kitüntetést. (kv2-vel ami szégyen a felderítőinkre nézve)

A részletes jelentésben pedig azt írja hogy felderített tankok száma 1.

Üdv:Viktor

(#93412) fradi81


fradi81
veterán

s.pershingre alapból repeszt kell tölteni akkor majdnem mindegy hova megy csak kicsit tovább tart a hp-ja :)

moto g72, Ninebot d28e

(#93414) jr1994


jr1994
addikt

1. Zozykról leszállhatnátok, igaza van, az SP páncélja bár tényleg tud pattintani de a tank összességében gyenge. 470 csatám van vele 1300 átlagsebzéssel, Pershinggel 200 csata alatt majdnem 1600. 1900 wn8-am van egyébként. Nem igazán szeretek SP-vel játszani, a kis accon az a fő pénzkereső tankom (ingyér volt) azért szoktam előszedni. 8-as csatában még elmegy de ott is zavaróan lassú.
Megnézem hogy ha kiállsz szembe egy sp-vel 230m-re hányszor lövöd be te azt az IS-3mat ap lőszerrel -.-

2. Viktoár: ne takard el a spotot az őrjárat medállal. Lehet hogy csak 1-et spotoltál be de az csak a legelső felderítésre vonatkozik de az is ér ha olyat spotolsz akit valamelyik csapattárs már észrevett de épp csak te spottolod amikor lövik a társak.

H1mpi: ezt el is felejtettem megemlíteni..

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#93415) Viktoár válasza jr1994 (#93414) üzenetére


Viktoár
addikt

Ja így már értem,köszi.Tehát külön nézi a legelső és külön a sokadik felderítést.

Üdv:Viktor

(#93418) wwenigma válasza zozyk (#93417) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor szimplan ignorald, ez a hsz-ed is csak offtermelo. ;)

Kiprobaltam ezt a mobilos Blitz csodát, hihetetlen rossz az iranyitasa igy 5"-on. :)) Allitolag 10k jatekos van online, szvsz hazudnak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93419) Bingisz válasza wwenigma (#93418) üzenetére


Bingisz
addikt

Tabletre írt játék alapvetően.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#93420) wwenigma válasza Bingisz (#93419) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Elképzelhető hogy 10"-on jobban adná, de ugy vettem eszre az ellenek sem sokkal nagyobb kijelzon tolhatják. Amugy szép nagy, 1,2G-t szedett le majd kicsomagolta es patchelte, valami 3 giga kornyeken ker az sd kartyabol.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93422) Sunyista válasza wwenigma (#93418) üzenetére


Sunyista
tag

Én tableten játszom a Blitzel, de simán megszokható az irányítás kis képernyőn is, próbáltam. Szerintem a legjobb játék jelenleg Androidra. (is :D )

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#93423) Simi37 válasza Viktoár (#93410) üzenetére


Simi37
őstag

Most elfog a rossz érzés amikor su100al spotolok 3k-t és nem adja be rá...hiába volt 6 vagy többe a spot.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#93425) PAWI


PAWI
tag

Jó estét! Igazi Unicum játékoshoz volt szerencsém. :D Nem sokat tett a csatához.

Nézzétek meg a tankjait :DD

[Unicum]

(#93426) Telda válasza Kean_Sorbo (#93424) üzenetére


Telda
addikt

A megnyilvánulásaiból sajnos nekem is ez jön le :( . Igaz én csak egy utolsó senki vagyok.

(#93427) jr1994 válasza wwenigma (#93418) üzenetére


jr1994
addikt

Szobatársam játssza! Én nem mert wp-re tudtommal nincs, és amúgy se menne el a telómon, meg nem is látom értelmét a pc account mellett.

Másik: hogy lehet 4 átütő lövéssel szárnysegédet kapni? Nem 6 különböző ellenséget kell meglőni?

A csávó egyébként végig a pálya végén üldögélt az arty mellett Erlenberg védésnél :U Az E75 meg az arty jók voltak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#93428) Kean_Sorbo válasza PAWI (#93425) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szerintem ez egy resetelt fiók.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#93429) PAWI válasza Kean_Sorbo (#93428) üzenetére


PAWI
tag

Ja, erre nem gondoltam... és akkor ki lehet választani, hogy milyen tankok maradjanak meg? Vagy a prémek megmaradnak?

Közbe utánanéztem, megmaradnak a prémium és aranyért vásárolható dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#93433) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok!
Egy ideje nem játszom, milyen ez az "új" angol TD ág?

(#93434) #43783936 válasza Tbor (#93433) üzenetére


#43783936
törölt tag

T5- szuper.
T6-elmegy
T7-horror, feladtam.

(#93435) Angel1981 válasza sith7 (#93248) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja! Majd 2-3 ember miatt biztos bezárnak egy közel 100.000 hszel rendelkező topikot... :U

[ Szerkesztve ]

(#93436) S.Copperpot válasza #43783936 (#93434) üzenetére


S.Copperpot
tag

A T7 se annyira vészes, csak nem hagyományos TD-ként kell vele játszani.

Angel1981: volt már rá precedens, és jópár ember sikeresen ki is tiltatta már magát.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#93437) #84221696


#84221696
törölt tag

M6-al mentem és összehozott a sors egy E-25-el. Marha nagy buli volt, egyet rálőttem, lement az életének a fele, majd ő lőtte ki a lánctalpam. Aztán leütköztem, lett 10%-a. Majd le akartam lőni, de olyan alacsony építéseű, hogy lazán felette lőtem el. Az E-25 meg szépen lepuffantott. :D Mókás fighting volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#93438) Kean_Sorbo válasza #84221696 (#93437) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az egyedül kóborló tigrincsek és KV4-ek is így haláloznak el, csak ők egy kicsivel hosszabb idő alatt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#93439) #84221696 válasza Kean_Sorbo (#93438) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem voltam egyedül, a bajtárs lepuffantotta. Amíg én a TD-vel hadakoztam, neki jutott két közepes, amikből egyiket sikeresen kilőtt az SPG-nk. :) Miután végzett a közepessel, jött segíteni E-25-öt gyilkolni. Csak sajna elkésett. :)

Közben elkezdtem a fric ágat a tigrincsért. A háborúban jó tanknak számított. Itt a wot-ban érdemes kifejleszteni?

Amúgy az M6-os nekem bevállt. Jókat játszom vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#93441) scyllarus


scyllarus
veterán

Srácok, aki nem mobilról van, az hsz előtt nézzen már a jobb felső sarokba. Köszi a többség nevében.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#93444) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Olvasva a topic-ot, legtöbbször a Győzike Show jut eszembe! :DDD
Nem csoda, hogy ott az a figyelmeztetés! :(
Persze akik csinálják a Show-t, azokat sajnos pont nem érdekli!! :(((

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#93445) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kicsit engedjétek el az offot, vissza az eredeti témához :)

(#93446) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ejj válaszolni akartam tominak erre törölték a hozzászólását, pedig csupa hasznos infoval lett volna tele. :(

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#93447) Kean_Sorbo válasza #84221696 (#93439) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igaz nekem csak ellenfélként van tapasztalatom velük, de az IS sorozat jóval keményebb, ezért szerintem könnyebb velük játszani.
A tigrisekhez úgy érzem nagyobb tapasztalat kell, ráadásul nagyon sérülékenyek. Annyi tornyot lerepülni mint ezekről, egyik ágnál sem láttam.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#93448) Chris0321 válasza #84221696 (#93439) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem meg van egy ideje a Tigris, mentem vele eddig 1397 csatát. Az ágyúja nagyon jó, pontos és gyorsan is tölt. Sajnos mivel nem sok döntött páncélja van könnyebb belőni, ezért megfontoltan kell vele játszani. Én tettem rá vizes lőszerrekeszt, így robbanni nem szoktam vele. Szerintem mindenféleképp megéri megvenni és azon az ágon továbbmenni. A KT-vel is jól megvoltam, az E-75-öt pedig vétek kihagyni. Az E-100 is meg van egy ideje, ha megfelelően használja az ember jó csatákat lehet vele menni.

(#93449) zodo válasza S.Copperpot (#93325) üzenetére


zodo
nagyúr

Egy nap alatt idáig jutottam az újrakezdés után. _zo_do_ :)

Nem hasonlítottam össze az előző fiókom teljesítményével de érzésre ez sem jobb "az alacsony találati arány, és a kicsi sebzés együttható" -t tekintve.
Megszereztem a két db Szovjet IV-es tankot (T-50 és T-28) amikkel elindulók a KV1/IS vonalra plusz a küldetéseket is tudom hajtani az előbbi könnyűvel.
Viszont estére kezdtem a hajam tépni mikor éppen csak megszereztem a tankjaimat vagy új és újabb pályákra tett ahol azt se tudtam merre menjek vagy főleg VI szintű tankokból álló csatába ahol hipp-hopp egy lövés és végem. Kb az utolsó 20 csata erről szólt.

(#93450) Chris0321 válasza zodo (#93449) üzenetére


Chris0321
addikt

Keress egy tapasztaltabb játékost aki ráér bemenni gyakorlóba veled és megnézegetni a térképeket mivel hova érdemes menni. Nem kell nagyon kapkodnod, ráérsz 5-ös szinten gyakorolni, ott elég könnyen kijön pluszba az ember. Igyekezz legalább annyit sebezni mint a saját hp-d és várd meg amíg összeszűkül a célkereszt. Nem árt ha nézegeted a tankok gyenge pontjait, mit hol érdemes lőni. Ha új tankot veszel, lehetőleg minimum 75%-os legénységgel használd, mert sokat jelent a jobb legénység is. A http://wotreplays.eu/-n lehet nézegetni replayokat, kiválaszthatod melyik tank érdekel és azokból is lehet tanulni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.