Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#92901) PR0JECTNR56 válasza S.Copperpot (#92899) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#92902) S.Copperpot válasza Drenadar (#92900) üzenetére


S.Copperpot
tag

Igen, a +15% XP-t én is kiszúrtam, de épp a körülmények lettek volna az érdekesek... :) Két-három óráért biztosan nem éri meg, mert a különbözetből egy napos prémiumot lehet venni, és még marad is pár modul leszerelésére.

SHiZUOKA: köszi! :R (szerintem továbbra sem éri meg)

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#92903) Chris0321


Chris0321
addikt

Fejlesztői hírcsokor #138

Nem tudja valaki a japán Tigris-t mikor akarják berakni a játékba?

(#92904) PR0JECTNR56 válasza S.Copperpot (#92902) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szerintem is elég gyenge ajánlat, az arany jobb helyette azonos pénzösszegből. Más dolog, ma nem kimondottan taktikus csapattársakkal kényeztet az MM, de vannak körök, amik menthetőek szerencsére (így is volt 2-3 lövés, amit lazán elhibáztam a lag és esti figyelmetlenség miatt, meg akadnak még itt kellemetlen pillanatok, de mindenre itt a replay):


Visszajátszás erre.

(#92903) Chris0321: Én a 9.9-re tippelnék, szerintem a 9.8-ra még nem lesz kész, bár ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#92905) Chris0321 válasza PR0JECTNR56 (#92904) üzenetére


Chris0321
addikt

A 9.8-as test szerver leírásában szerepel a japán Tigris HD képe, bár nincs kiírva mint új modell. Igaz, hogy elvileg most már nem lehet majd a teszt szerveren kipróbálni az új prém tankokat ha jól tudom.

(#92906) Emu válasza Phobion (#92892) üzenetére


Emu
őstag

Most még szerencséd is van, mert ha jól tudom van teszt szerver. Fel tudsz menni és ki tudod próbálni a prém tankokat, aztán eldöntöd, hogy bejön-e az a stílus ami ahhoz a tankhoz kell.

(#92907) Phobion válasza SyMbioTe (#92898) üzenetére


Phobion
őstag

Köszönöm a választ, (#92906) Emu kollégának is!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#92908) Quan-Chi válasza Phobion (#92885) üzenetére


Quan-Chi
őstag

A helyzet az, hogy a prem. tankok legénység fejlesztésre és lóvé farmolásra alkalmasak csak. Ha ki akarsz húzni egy ágat úgyis a sorba következő tankokkal kell tolni és ebben az esetben a prem acc. sokkal jobb választás. Más megközelítésből minden prem. tanknak van egy kifejleszthető változata is ami általában jobb.
Nekem van több mint 700 játékom Tiger II-vel (2027WN8). Szóval nagyjából érzem a formát. Április elején a haveroktól szülinapomra kaptam egy Löwe-öt amivel azóta 62 meccset toltam 2205 WN8-al és leesett közben 2 mester medál is :)) A tapasztalatom az amit már korábban is leírtak.
- A 320-as alfa T8-ban elég kevés (nekem rendre 290-310 közt sebez)
- a kis alfa mellett még a DPM is alacsony, mindennel együtt kicsivel 10sec alatt tölt.
- frontpáncél StuG III -al belőhető ...
- nagyon lassú, rosszul is gyorsul cserébe rettenetesen fordul (E100 minden tekintetben agilisabb)
- német tankokhoz mérten lassan céloz (2.9sec) ami valamiért fullos legénységgel is lassúnak tűnik.
- hatalmas, az artyk imádják, még T10ben is prior. target :(((
Viszont !
- sokszor top tier
- ha eredményesen kifüggted a Tiger I line-t a Löwe megvásárlása előtt akkor valószínű a sidescrape nem lesz ismeretlen. A Löwe 100mm oldalpáncélja bármit lepattint ha jó a szög.
- A torony baromi kemény tud lenni hulldown position-be, bár néha olyan helyeken lőnek be, hogy a pofám leszakad.
- Az ágyú pontos, 400m-en belüli mellélövés esetén csak magadat hibáztathatod.
- és elérkeztünk a lényeghez. Okádja a lóvét :C
Nem kell megerőltetned magad egy nettó 70-80K+os körért, de nem ritka a 100K+ !
A rettenet kredithozam mellett a prem. ammo ára jelentéktelen tétel. Ami nagy szerencsére APCR. T10-ben 2nd line-ba remek support tank, de ha ügyes vagy 1st line-ba is megállja a helyét.
+1 a ráadás ! A Löwe -öt sokan megveszik 0 játék ismerettel, így az átlag hatékonyság elég rossz vele, és sokan nem is félnek tőle éppen emiatt. Egy túl bátor és meggondolatlan enemy hamar pórul járhat ...
:))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#92909) Angel1981 válasza xAttilax (#92891) üzenetére


Angel1981
veterán

"nekem minden vele a játék csak nem élvezet."

Hát nem is. A Löwe az aztán nem egy fun tank, az biztos.
Sajnos vele ténylegesen MUNKA a kreditfarmolás, de arra nagyon jó.

(#92910) jagada válasza Quan-Chi (#92908) üzenetére


jagada
őstag

"Más megközelítésből minden prem. tanknak van egy kifejleszthető változata is ami általában jobb."
Ez az állítás szerintem nem igaz. Csak pár példát említve ezeknek mi a "jobb" normál, azonos tierű megfelelője?: E25, AMX CDC, FCM36 PAK40 stb.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92911) Phobion válasza Quan-Chi (#92908) üzenetére


Phobion
őstag

Köszönöm az elemzést! :R Tehát akkor lényegében pénz farmolásra jó, és gyakorlott játékosoknak ajánlott. Kevésbé gyakorlott játékosnak melyik prém tankot ajánlod? :D de amint lesz időm megnézem a teszt szerveren ezeket

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#92912) MinionFlasH válasza Phobion (#92911) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ezt elolvashatnád, illetve ha nem szimpatikus, vagy másik alternatívát keresnél akkor itt szemezgess. A sárgával kiemeltek a prémium tankok, ami kék háttérrel van satírozva arról van elemzés.

Ha valamelyik az elemzés alapján bejön szerintem, érdemes replayt is keresni róla!

[ Szerkesztve ]

(#92913) Quan-Chi válasza jagada (#92910) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Természetesen kivétel mindig van, és olyan is, hogy a prem. tank hamarabb van meg mint az alap line.
Ilyenre mindig akad példa (pl AT15A vagy Panzer S35) és persze olyan is akad 1-2 aminek nincs megfelelője vagy nagyon hasonlója alap tech tree -n ilyen az E25, TOG, CDC az FCM pak spec egy francia Marder II
A francia Somua S35 még most került bele a tech tree-be pedig német prem tankként évek óta szerepel.
A lényeg, hogy az elérhető 80db prem tank nagy részét be lehet egyszerűen azonosítani a tech tree-n :K

PhobioNN7 amint korábban írtam, de most helyesbítem, majdnem minden prem. tanknak van jobb, a tech tree-n elérhető megfelelője. Éppen ezért szinte mind az átlagosnál is jobb játékost igényel. A lehetőségek közül talán az IS6 vagy a super pershing és a KV220 a leg "bolond biztosabb" már elnézést a kifejezésért. sajnos a KV220 ritkán megvehető és akkor is csak ilyen 90-100 ojrós csomagba. Az IS6 hálás tud lenni. Bár kezdésnek egyik prem. tankot sem ajánlom a KV220-on kívül, de ha mégis kell 1 akkor IS6

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#92914) Phobion


Phobion
őstag

(#92912) MinionFlasH , (#92913) Quan-Chi - Köszönöm, nem spamolok többet. :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#92915) Drenadar válasza Quan-Chi (#92913) üzenetére


Drenadar
veterán

KV220 eléggé buli, kivéve ha veled szembe jön még egy, vagy 6os tier van...

nekem sikerült "olcsón" megvenni nem volt olyan húzós.

(#92916) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap este siralmas köröket sikerült teljesítenem ob.263-al.
Tényleg azt hiszem hogy ez a vas nem nekem való.....eddig is volt egykét szenvedős td, de idővel mindig sikerült 48% fölé emelni a winrate arányomat. Ezzel az orosz vassal még akkor is élvezetes a játék ha vereség a csata vége, tegnap viszont sokkolt hogy sorozatosan olyan csapatba kerültem ahol a csapattársak hirtelen halála volt a jellemző, aztán ott maradtam a végére egyedül, brutális túlerővel szemben....
Próbáltam az itt elhangzott okosságokat, nem mentem egyedül a pálya másik oldalára, nem rohantam előre....próbáltam ésszerűen játszani, de egyhuzamban a 10 vereség elvette a kedvemet. Kicsit félretettem a játékot, majd éjfél után egy újabb próbálkozás, és mintha kicserélték volna az egészet. Sorozatos győzelmek és 6000 fölötti páncél által felfogott sérülés, acélfal, nagy kaliber stb....
Nem hiszem hogy hirtelen ennyit javult volna a tudásom, szopóág ide vagy oda, most már tutira azt gondolom igencsak beleszól a WG a csaták kimenetelébe sajnos.

(#92917) L4mie válasza Dryman (#92916) üzenetére


L4mie
veterán

nem a WG, a játékosok minősége....
éjfél után nem hiszem, hogy pokemonokkal együtt fog összerakni.

Ahogy anno valaki mondta itt :P Jobban jártál volna, ha a csapattársak téglát raktak volna W-re és úgy játszanak. Haver játszott mindig reggel 6-7 között, mert akkor értelmes emberek játszanak és még a vesztes csaták is sokkal élevezhetőbbek.
Ennyi, WG csak válogat a hozott anyagból, ha sok a szar, akkor te is sok szart fogsz magad mellé kapni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#92918) Quan-Chi válasza Dryman (#92916) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Haverokkal mostanába minden 7végén tolunk 3fős szakaszt, hajnal 2ig vállalhatatlan a játék ! Mostanába inkább iszunk és éjfél után kezdünk :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#92919) jagada válasza L4mie (#92917) üzenetére


jagada
őstag

Néha azért elég érdekesen keveri a lapokat az MM, amikor pl. az ellenfélnél van egy 3 fős szakasz csupa kék játékosból és mind E25-ben ücsörög, továbbá kapnak még két lila játékost top tierben, a mi csapatunkban erre van 3 BOT-ból álló szakasz, valamint 2db-al kevesebb a Top tierbeni tankokból és a többi játékos is mind tomató, na ekkor mondja nekem valaki, hogy ki van ballanszolva a játék. Főleg amikor zsinórba jönnek az ehhez hasonló felállású csaták. Ilyenkor az ember legszívesebben már a betöltő képernyőnél nyomna egy önmegsemmísítést, ha volna ilyen gomb.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92920) L4mie válasza jagada (#92919) üzenetére


L4mie
veterán

Na ezért sincs nálam bekapcsolva az xvm :) ne keseredjek el már a csata elején.
bár pont mostanában gondolkoztam el rajta, hogy visszakapcsolom, de most inkább mégsem.

többször felmerült itt is meg amúgy is, hogy WN alapján kéne "ligákat" csinálnia a WG nek, és egymás ellen játszatni az azonos szintű játékosokat, de sajnos ehhez kevés a játékos, és amúgy se nagyon kivitelezhető. :(

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#92921) h1mpi válasza jagada (#92919) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Már rég meg kellett volna lépnie a WG-nek a WN8 szerinti MM-et. + - 500-as érték különbség teljesen jó lenne.

(#92920) Furkoo: gyorsabb voltál :)

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#92922) MinionFlasH válasza h1mpi (#92921) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Jó lenne, de akkor >250 wn8 játékosok T1-2 ben mit fognak csinálni, megállnak egymással szemben, és 15 percig forgatják a tornyukat? :DDD ;]

(#92923) h1mpi válasza MinionFlasH (#92922) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 250-es WN8-as +500-al már játszhatna 750-es wn8-as játékossal. Itt is van 1-2 ilyen wn8 rátával rendelkező player, aki nem játszik rosszul. Legalább nem menne le az unicum player tier3-ba aprítani és elvenni a kedvét a kezdőknek.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#92924) MinionFlasH válasza h1mpi (#92923) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mostanában szorzózom a tetrachot, és a PZIID-t, csomószor jó játékosok vannak többen TII-ben én is meglepődtem!

Tegnap volt egy csatám Leo PTA-val Prokhorovkán sajnálom, hogy nem lőttem képet, 25% nyerési eséllyel, a mi csapatunkba citrom-zöldek, ellennél 4-5 unicum-sárga-zöld, simán nyertünk( 5-6an mardtunk a végére)! Jó persze nem ez a jellemző, de annyi mindentől függ a csata végkimenetele.

(#92925) Tomi0703 válasza h1mpi (#92923) üzenetére


Tomi0703
őstag

És aki új ágat húz, de nem szeretne freet elkölteni?
Már többször leírták mi lenne a gond a WN8 szerinti MM-el... Szerintem te sem élveznéd.

(#92926) Quan-Chi válasza h1mpi (#92923) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Jagdpanzer I -el 69% WR és 2417 WN8 ;] 3 skilles legénység, full felszerelés, festés ...
sajnos a TD látótáv nerf ezt is érintette 350@300 :O azóta ritkán folyok le T2be :U

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#92927) jagada válasza h1mpi (#92923) üzenetére


jagada
őstag

Tegnap egy szuperunicum (kazna kru klánból) ellen játszottam T2-ben, mit mondjak szánalmas volt a játéka. A meccs 2/3-áig bokorban kempelt a tetrachal, majd amikor a csapatunk zöme elhullott, előmászott lefarmolni a sok egylövéses tankot. Fél perc sem telt bele és a garázsban találta magát, de a meccset így is nyerék. Pedig azt hittem, hogy epic csatát fog produkálni, direkt kiváncsi is voltam, hogy csinálja egy pro, de illúzióromboló volt nagyon.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92928) Simulacrum válasza Dryman (#92916) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Éjfél után sosem játszom, de már mástól is hallottam, hogy akkor jobb a helyzet. Én a reggelre esküszöm, már persze, akinek van akkor ideje játszani. Tavaly nyáron többször játszottam reggel 6-7 körül és akkor is jobb csatákat tapasztaltam.

jagada: Bármennyire is undorító az ilyen, alacsony tierben szerintem csak ez vezet célra. Ott még mindenki hanyatt-homlok rohamozik. Olyan helyeken tűnnek fel tankok, ami abszolút illogikus. Egy jó játékos nem ilyenekre számít, mert T10-ben nem ezt tapasztalta meg. Muszáj megvárni az öngyilkos alakulatok elhullását és utána alkotni valamit, ha már minden ellen felfedte magát.

[ Szerkesztve ]

(#92929) zsolthee válasza Dryman (#92916) üzenetére


zsolthee
senior tag

A játékosoknak köszönd, ne a WG-t hibáztasd. A nyugodtabb játék érdekében szedd le az XVM és egyéb statisztikai modokat. ;] :DDD

(#92921) h1mpi
Mi lenne az epic medálokkal ha mondjuk kékként csupa hasonlóval játszanál?
Minden sebzésért meg kéne rendesen küzdeni, ritkán hibázna az ellenfél. Egy idő után inkább fárasztó lenne mintsem szórakoztató. Kezdő tomato hogyan tanulna, fejlődne? Én már az elején hamar az uninstall-ra nyomtam volna, ha csupa pirossal találkozok és talán sosem jutok el a jelenlegi szintre. Sokszor néztem a kivégzésem után, hogy mit hogy kell csinálni és ez legalább adott némi motivációt. Nem kezdi mindenki rögtön fórummal és oktató anyagok olvasásával. Rossz lenne a képesség alapú MM szerintem.

(#92930) h1mpi válasza zsolthee (#92929) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Értek mindenkit, de én személy szerint jobban szeretnék velem hasonló tudásúakkal játszani, mert ez ugye nem single player játék. Ha nem csak nézne a csapat fele, mint hal a szatyorban, hanem lenne valami taktikai érzékük is én jobban szórakoznék. De tudom úgyse lesz ilyen soha, szval nem is reménykedem benne.

Illetve, ha folyamatosan zöld és kék playerek lennének körülöttem, szerintem én is sokkal jobban fejlődnék, mint így.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#92931) jagada válasza zsolthee (#92929) üzenetére


jagada
őstag

Én már azzal is megelégednék, ha az MM nem pakolná tele BOT-okkal a játékot és azonos tierű tankokból egyenlő darabszámban kerülnének a játékba mindkét oldalon, ill. a troll szakaszokat sem kellene engedni szerintem (T4-T10 csatákban nincs szükség T1 tankokra). Főleg amikor csak az egyik csapatban hemzsegnek. Szerintem ez nem lenne teljesíthetetlen kérés.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92932) MinionFlasH válasza jagada (#92931) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én annak örülnék, ha azonos tierbe mennének a tankok, bőven elég a stock-full közötti különbség, stock t43-al nem poén T9ben vergődni!( Persze amikor a játékosszám engedi ezt)

(#92930) h1mpi

Játszol már, vagy még nem érkezett meg a "Ha visszajössz játszani kapsz egy IS6-ot" email? ;)

[ Szerkesztve ]

(#92933) Atti777


Atti777
senior tag

Azt azért meg lehetne csinálni, hogy ha valaki tier5 fölött nem éri el az adott tank átlagsebzésének xx%-át, akkor ne használhassa a következő tankot. Ezt még csak nem is lenne bonyolult megoldani. xx lehetnek mondjuk 90

Путин, иди нахуй!

(#92934) PR0JECTNR56 válasza Atti777 (#92933) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Erre bizonyosan nem fog sor kerülni, csakúgy mint minden olyan változtatásra, ami a WG-t egy garassal is megrövidítené.

(#92935) #84221696 válasza h1mpi (#92930) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tegnap t6-os tankkal t8-as szinten nyomtam egy pár csatát és érdekes volt ám, hogy a t8-asok is lemmingeltek, pedig elég lett volna csak a bázist védeni, mert jött az ellen foglalni. Mondjuk, sikerült is nekik. :D
De milyen már, hogy 15:2-re kaptunk ki, de az ellenfél kettő veszteségét pont én egy t6-os tierű tankkal okoztam? :D

(#92936) BoogeyM@n válasza zsolthee (#92929) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Hú b+ nem mondod hogy a WG a szent és sérthetetlen omg.
Hát akkor legyen istenkáromlás de egy rakás szart csináltak a játékból mert nem lehet eldönteni szimura hajaz a játék vagy csak egy lövöldözős fostalicskát sikerült alkotni rohadt nagy katyvasz az egész mert beleültetnek véresen komoly valós dolgokat aztán nyakon szarják egy jó nagy kalappal az egészet grat :C
Aztán ott vannak a játékosok akiknek a fele nem is tudja mi a játék mechanizmusa vagy hogy mivel játszik.

Ha még te se látogattál el és fogalmaid sincsenek a játékról akkor nem ártana fogalmadnak lennie róla mielőtt másokat szólsz le xvm huszár azt a szart csak gyökereknek találták ki ettől nem leszel pró :( csak a low
játékosoknak kell hogy kit lőhet meg mit csináljon mert nem tudja szegény.

http://wiki.wargaming.net/en/World_of_Tanks Game Mechanics

(#92937) Warton válasza MinionFlasH (#92932) üzenetére


Warton
őstag

Én meg egy 10-es td-nek és egy 10-es artynak örülnék... Ja meg egy csomó free prémium tanknak. :K

A WN alapú MM szerintem elég rossz ötlet. Kellenek a mazsolák a játékba.

(#92938) S.Copperpot válasza h1mpi (#92930) üzenetére


S.Copperpot
tag

Akkor miért nem játszol team battle-t? Az elvileg skill alapú MM-el megy. Vagy inkább szopjon más, akinek ez a felállás a megfelelő?

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#92939) BoogeyM@n válasza S.Copperpot (#92938) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Így van ott lennének a külön game módok elvileg akinek ez kell. Ne a random csatát hozzuk fel példának mert azt mindenki tudja milyen.Megszoksz vagy megszöksz.
Meg lehetne hivatalos fórumon lökni nekik a nem tetsző dolgokat nyugodtan talán megfogadják és változtatnak vmit hát vagy nem de többet ér mint itt...

(#92940) #43783936 válasza h1mpi (#92930) üzenetére


#43783936
törölt tag

Jó lenne az a képesség alapú MM
Megnézném amikor D. nagy(arc)ú(r) 10 perc várakozás után csatába kerül, mert annyi kellene, hogy azonos szintű WN8-as playereket összeszedjen és még a tankok elosztását is figyelembe vegye.
Az illető egy idő után meglepődne, hogy esik a statja, mert azonos szintűek között nem lehet úgy hentelni, mint a mezei playerek, tomatók és botok között.
Akkor lenne csak igazán nagy sírás-rívás! :D

(#92941) Warton válasza BoogeyM@n (#92936) üzenetére


Warton
őstag

Láttad volna milyen volt a játék zárt béta alatt. Ugráló tankok, 2 fajta tizes tank volt Maus és IS-7 azt csá. Na akkor volt fos. Ahhoz képest manapság már egész játszható.

Egyáltalán nem szimu, szerintem sose hajazott rá. De a szimuk általában amúgy is dögunalmasak. A fiktív tankok nekem sem annyira tetszenek, de a játék változatossága szempontjából azért nem olyan nagy baj, hogy bekerül egy-két nem létező papírtank.

(#92942) zsolthee válasza h1mpi (#92930) üzenetére


zsolthee
senior tag

Én is szívesen tanulok másoktól és kérem ki a véleményüket adott helyzetben, csak nem mindenki kezdi fényesen az elején, erre próbáltam rávilágítani.
Atti777 kolléga ötletére lehetne alapozni: ha nem megy a kisebbel, ne erőltesd a nagyobbat.

(#92936) BoogeyM@n
"fostalicskát sikerült alkotni "
Hasonló módon minősíteném én is a hozzászólásodat.
Egyébként mire föl személyeskedsz? Szövegértés: egyes.
A WOT-os nick nevedre kíváncsi lennék.

(#92943) sith7 válasza h1mpi (#92930) üzenetére


sith7
nagyúr

Illetve, ha folyamatosan zöld és kék playerek lennének körülöttem, szerintem én is sokkal jobban fejlődnék, mint így.

miért ? :F

bedarálnak előled mindent, abba neked mi a jó ?

(#92944) jagada válasza Warton (#92941) üzenetére


jagada
őstag

Illetve adott esetben azoknak is a lekicsinyített változata, hogy a játszani nem tudó, de pénzt nem sajnáló félhüle idióta is tudja a statját húzni vele, lásd E25.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92945) LK válasza #43783936 (#92940) üzenetére


LK
addikt

A képesség alapú MM helyett az is elég lenne,hogy ne egy csapatba jusson a pirosak zöme,a másikba meg a zöldek zöme. Nem létezik hogy a WG tudta nélkül,csak a véletlen dob be12-13 piros embert egy csapatba. Ez helyett vegyesen kéne beraknia mindkét csapatba. Már azzal is elégedett lennék. Remélem a warships-et nem rontják el.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#92946) Valentin90 válasza #43783936 (#92940) üzenetére


Valentin90
tag

Kempháborúk lennének ha behoznák a képességalapú MMet. Nem leszólni, nem megbántani akarok senkit, de a WoTnak igenis szüksége van arra, hogy egy csatában szerepeljenek gyengébb és jobb képességű játékosok. A jó játékos valamilyen szinten a gyengébből él azzal amikor elfoglalja a pálya kulcspozícióit és onnan lövöldöz mert tudja, hogy onnan meg lehet szivatni a tapasztalatlanabb játékosokat. Hozzáteszem, nyilván őt is rengetegszer megszivatták mire megtanulta, hogy egy adott pályán hova érdemes menni. Ergo, a tanulás rögös útját minden lilának végig kellett járnia.
Ha lilák-lilák ellen harcolnának akkor nagyon elhúzódnának a csaták, senki nem merne előrébb menni mert tudják, hogy számítanak a felbukkanására. Prohorovkán pl mindenki berusholna középre és a hegyre rá se bagóznának :DDD

(#92947) #43783936 válasza Valentin90 (#92946) üzenetére


#43783936
törölt tag

Így jártam pár napja.
Az ellenségemnek se kívánom. :U

(#92948) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nemrég jelent meg ez a szivárogtatott "hír " Free for all csaták és TD

Várom , hogy mikor jönnek a perkek majd mellé amit egy adott tanktípushoz lehet majd választani . Például a jól ismert Mártírdom perk ha kilőnek viszed magaddal aki a közelben van a Juggernaut , ami ugye + életet ad . Értem én , hogy újítást akarnak , hogy még nagyobb legyen a játékosszám ,de lehet nem a Cod szériából kellene ötletet meríteni . Tudodm , hogy a"célközönség a tizenéves korosztály a játékgyártóknál , mert őket lehet a legkönnyebben ezekkel megfogni ,de ez már nem a helyes irány szerintem .

A hétvégén voltam a gyerekkel a PlayIT-en és szembesültem a mai játékos állomány összetételével , hogy szépen fogalmazzak . Az egy dolog , hogy a metroszexuális stílus belopta magát ide is és trendi ,de a rendezvény jobban hasonlított egy a Hortobágyi marhaterelő versenyre mintsem IT ésShow-ra ! Ezek után látom lelki szemeim előtt a 20K csatás bot játékost amit csak torony forgatva nézelődik ki a Lol feliratú nagyshildes baseball sapka alól és Wow Lol vezényszavakkal horkantva örül amikor bejut a cap körbe low Hp-n és beírhatja a közös chat-be hogy GG .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92949) BoogeyM@n válasza Warton (#92941) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Ott voltam :DDD Öröm volt az első mouse ellen menni az vmi nagy kocka gyerek volt vécére se ment ki hogy olyan hamar meglett neki mindenki csak leste ez mi ilyen tank kell :)

Wottól meg én se várnám már hogy szimu legyen mert sose lesz de ez így baromi nagy katyvasz akkor inkább legyen árkád lövölde és szedjék ki a baromságaikat mert ez a baj hogy kettős játékot csináltak ahol a saját érdekeik szerint tekerik az értékeket.
Aztán meg nem lehet hibáztatni azokat a player-eket se akik csak hobbiból véletlen játszanak ezzel 1órát.

[ Szerkesztve ]

(#92950) Quan-Chi válasza MinionFlasH (#92932) üzenetére


Quan-Chi
őstag

azért az nem lenne túl jó ha mindenki a saját tierjébe kerülne. Gondolj csak bele egy top tierben lévő Ru251 vagy AMX 1390 mit művelne ott ? Illetve a medálok zöme kiesne. Nem lenne meg az az élmény, hogy egy T5-ös lightal megerőszakoltál hátulról egy JGT88-at vagy valami más lassú vackot :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.