Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#92251) grizlisandor válasza joergie (#92250) üzenetére


grizlisandor
addikt

1. kérdés Ez egy tankos játék, miért nem olyannal játszol? :D Fordítod a tankot egy kicsit és szétesik úgy a célzókör, hogy vicc. :W
Mikor pattintod a T-54 simán indulhatott volna a Benny Hill zenéje. :D

(#92252) #95904256


#95904256
törölt tag

LOL... csata után négyen kerestek meg az ellenféltől, hogy elmondják mekkora noob idiot vagyok... csak simán megköszöntem nekik és kellemes játékot kívántam. :D

(#92253) SyMbioTe válasza Viktoár (#92245) üzenetére

Ne is mond. Tegnap T25/2-vel nem bírtam megcsinálni a x5-ös szorzót. Olyan csatákat vesztettünk el ahol simán nyerhettünk volna, sőt úgy is látszott, hogy nyerünk. Figyelem ott harcol 3-4 heavy tank, 1 perc múlva odanézek mind a 4-et kilőtték már.... :W

(#92252) akosf
Gratula szép kör volt :)

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#92254) #95904256 válasza SyMbioTe (#92253) üzenetére


#95904256
törölt tag

Köszi! A visszajátszás közben vettem észre, hogy a városban nekimentem a Chaffee-nak amelyik előttem pattogott két ház fala közt (-1 hp), ezzel buktam a harckocsizó-mesterlövész medált... úgy még szebb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#92255) sith7 válasza #95904256 (#92252) üzenetére


sith7
nagyúr

135k kreditből 33k maradt ? :Y

(#92256) SyMbioTe válasza joergie (#92250) üzenetére

Szépen telibe lőtted a végén, Gratula. :C
Nekem nemrég Nashorn-al volt hasonló. Térképen felspotolták az egyik ellenséges tüzért és nyílt terepen volt. Magát a tankot nem láttam, de térképen igen és így meglőttem egyszer. Utána eltünt a térképről, de csak tolatott és telibe találtam, kilőttem :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#92257) jagada


jagada
őstag

Aslain modpackot használok, vissza lehet valahogy állítani, hogy az xvm a régen (9.6) megszokott WN8 értékeket mutassa, a régi színezéssel és ne ezt a mostani nemtudoménmicsodát?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92258) #95904256 válasza sith7 (#92255) üzenetére


#95904256
törölt tag

Úgy vagyok vele, hogy ha nyereséges egy csata, akkor "pénzügyi oldalról" már jó vagyok. Ez általában a csatáim 80-90%-ról elmondható. Mi a fenét kezdjek még több kredittel? :U

(#92259) sith7 válasza #95904256 (#92258) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, te tudod

(#92260) SyMbioTe válasza joergie (#92250) üzenetére

Egy kérdés: Az melyik mod, hogy Arty-nál meglehet dönteni a célkeresztet?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#92261) #95904256 válasza joergie (#92250) üzenetére


#95904256
törölt tag

Már régen játszottam arty-val. Ezt az új nézetet mivel lehet előhozni?

(#92262) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Végül befutott a garázsba a T69, gyűjtöttem a free xp-t és a napi aranyat, így csak az első három csatában használtam az alaplöveget. A legénységem sohasem volt még ilyen gyalázatos 8-as szintű tankban, mert az amerikai ágon nem mentem túl sokat, szóval következzenek az első benyomásaim.

Mobilitás terén nem túl rózsás a helyzet, alap motorral gyalázatosan megy, a középső motorral már elfogadható, remélem a top motorral még javul a dolog, fordulási sebessége elfogadható a top lánctalppal. A végsebessége rendben van csak kell neki némi lejtő előtte.
Páncélzat teljesen random, van amikor igen keményen széttrollkodja az ellenfél tankjait az oszcilláló torony konstrukciójából adódó felület, de nyilván nem szabad erre hagyatkozni. Modulsérüléseknél a lőszerrekesz a listavezető, biztonságos elhelyezés kötelező rá.
Tűzerő szempontjából egészen korrekt, nyilván nem egy sniper tank a viszonylagos pontatlansága és hosszú célzási ideje miatt, közelharcban pedig a heavyk megfenyítik, de középtávra tökéletes, flankeléseknél ragyogóan kitáraz bárkin, a 2s-es töltési idő a lőszerek között nagyon szimpatikus és az én sehonnai amatőrjeimmel 25s-t vesz igénybe a tár komplett újratöltése, ami egészen elfogadható. A löveggel kapcsolatban az egyetlen tényleges negatívum a felhasznált lőszertípus, az alaplőszer sajnos csak AP, a gold pedig HEAT, ez egyértelműen rossz hír, T71 után elég szokatlan az AP lőszer (lomha) repülési sebessége.
Összességébe véve szerintem remek kis tank lesz ez, teljesen kifejlesztve szórakoztató csatákat lehet majd vele vívni, ha az RNG is úgy akarja.

(#92263) Chris0321 válasza jagada (#92257) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom pontosan mire érted, de ahol az xvm-et lehet aktiválni van pár új beállítási lehetőség (jobbról a második) ott nézz körül.

(#92264) joergie válasza #95904256 (#92261) üzenetére


joergie
őstag

Battle assistant artillery mod. G-vel lehet, vagy aslainban van olyan lehetőség is hogy görgő gombbal.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#92265) Exorsized válasza PR0JECTNR56 (#92262) üzenetére


Exorsized
tag

Én ma váltam meg tőle ( sajnos), cseréltem a nagytesójára. Imádtam a T69-et félelmetes köröket lehet vele menni, de azt figyeltem meg hogy a 4 skulóból 1 biztos hogy mellé megy mindig :D Nekem csak jó tapasztalatom volt azzal a tankkal.

XONE : MrExoQt

(#92266) SyMbioTe

No első nyertes csatám a Panther 88-al: Most vettem meg nemrég, még friss :)

Lehetett volna jobb is, de a végén későn érkezett meg a segítség. 53K tiszta nyereség jött össze.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#92267) jagada válasza Chris0321 (#92263) üzenetére


jagada
őstag

Köszi!
Ez volt a bibi: WGR-re állítódott WN8 helyett!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92268) wanted5


wanted5
őstag

ennek a t95e2nek milyen a creditszorzója? olyan mint egy normál tanknak?

(#92269) myckey válasza wanted5 (#92268) üzenetére


myckey
veterán

igen.
a leírásban nem láttam extra kreditet.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#92270) jr1994 válasza SyMbioTe (#92266) üzenetére


jr1994
addikt

Grat, nem rossz ez elsőre! De biztos vagyok benne, hogy a T-25 legénységed képzettebb ezeknél az újoncoknál, miért nem őket használod a Pantherben is?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92271) Simi37


Simi37
őstag

Jelenleg 2 WoT kliensem van egy ESL meg a sima. Az ESLbe nem sok mod van és az megy is. A sima viszont már jó ideje nem...ma fél órát elszórakoztam azzal, hogy szépen lassan minden modot leszedek a simából, hogy lássam melyik a problémás...eljutottam oda, hogy semmi mod nincs fent és még uninstallt is nyomtam az aslainra...még mindig nem indul el...mi lehet a baj? :F :((

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#92272) fradi81 válasza Simi37 (#92271) üzenetére


fradi81
veterán

bármi lehet, reinstall. Ilyen esetre kell megtartani egy szűz wot mappát.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#92273) Telda


Telda
addikt

Estét!

A berlini triónak van MM limitje?
Mármint hogy pl. t6-tal nem hív t8-ba?

(#92274) mcwolf79 válasza Telda (#92273) üzenetére


mcwolf79
veterán

nincs sztem. Cromwell B-nek tuti nincs.
Nem nagyon lesz már tier limites prémtank. WG nem szeresse. :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#92275) SyMbioTe válasza jr1994 (#92270) üzenetére

Mondasz valamit, átültetem őket ebbe, ezt meg képzem T-25-be. Észre se vettem :). Köszi

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#92276) Viktoár


Viktoár
addikt

Mit jelent a derpnoob? Kv2-vel mentem és egy cromwell b-t lőttem meg menet közben,ezért írta nekem ezt a derpnoob-ot. :U

Üdv:Viktor

(#92277) fradi81 válasza Viktoár (#92276) üzenetére


fradi81
veterán

Norbertka megvette az új op prémiumtankot, és nem tudja elviselni ha kilövik benne.

moto g72, Ninebot d28e

(#92278) jr1994


jr1994
addikt

Jeeee végre :))

Ezért imádom a tomato Maust :D replay

SyMbioTe: arra próbáltam célozni hogy mivel mindkettő német prémium közepes tank, korlátozások nélkül pakolgathatod a legénységet egyikből a másikba. A legcélszerűbb lenne a fejlettebb T-25 legénységet felváltva használnod a két prém tankban (és ha elkezded valamelyik német közepes tank ágat, akkor az lehet a harmadik hely ahol használod őket).

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92279) Viktoár válasza fradi81 (#92277) üzenetére


Viktoár
addikt

Nagy dolog hogy eltaláltam,ezért nem kellene sértegetnie. :N

Egyébként elég sok ilyen cromwell van most a csatákban.

Üdv:Viktor

(#92280) boskorelli


boskorelli
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a 9.7 es update óta találkozott-e valaki olyan jelenséggel, hogy csata közben kifagy a kép és csak a feladatkezelőben lehet leállítleállítani a WOT klienst! Modokat már kitöröltem az biztos nem okozza! A VGA-m elvileg nem hibás ATITOOL 20 perc alatt nem jelzett hibát.
A gépem részletes adatai az aláírásomban!

Előre is köszönöm a választ!

A sikeres üzlet után illik értékelni!

(#92281) Drenadar válasza Viktoár (#92279) üzenetére


Drenadar
veterán

mert JÓK! :)

(#92282) Tuja1 válasza boskorelli (#92280) üzenetére


Tuja1
aktív tag

9.7 óta tapasztaltam csak fagyást. Előtte SOHA.
Nálam "kifehéredik" a kép majd hosszas "gondolkodás" ........
WIN7 alatt jobb klikk a tálcán lévő ikonon és bezárással ki tudok lépni....
Természetesen mire visszalépek már régen kilőttek.
Kellemetlen, hogy eddig csak Tier 10-es járműveknél produkálta.
Kellemes, hogy egyre ritkulnak a "fagyások". (3 napja nincs fagyi) ... kop-kop-kop ...

(MOD-okat nem használok)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#92283) Viktoár válasza Drenadar (#92281) üzenetére


Viktoár
addikt

Elhiszem hogy jók.Lassan odáig jut a WG hogy olyan tankokat lehet venni aranyért amivel már az agyatlanok is tudnak játszani.Nekik mindegy csak pénz legyen belőle. :DD

Üdv:Viktor

(#92284) Simi37 válasza fradi81 (#92272) üzenetére


Simi37
őstag

Hát az ESL-est lemásoltam modmentesítettem újramodoltam fullosra és jó :F A fene tudja mi volt de lényeg, hogy megy.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#92285) boskorelli válasza Tuja1 (#92282) üzenetére


boskorelli
tag

Hali!

Én Win 8.1 et használok, most váltottam laptopról asztalira. A laptopon még a 9.6 volt És annál soha nem volt gondom ilyen fagyásokkal! A laptop ráadásul gyengébb volt: Core I3 2*2,4Ghz 4Gb ram Radeon HD8570M 2Gb vga Win 8.1 --->erről váltottam a lent felsorolt konfigra! Ugyhogy remélem hogy csak programhibáról van szó...

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A sikeres üzlet után illik értékelni!

(#92286) fradi81 válasza boskorelli (#92285) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam még egyszer nem fagyott le a játék intelen, olyan volt hogy fogta magát és kilépett ilyenkor nem ragad be a feladatkezelőben.
"A laptop ráadásul gyengébb volt" -wothoz nem biztos :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#92287) SyMbioTe válasza jr1994 (#92278) üzenetére

Már elkezdtem azt az ágat is a 30.02M-nél járok jelenleg. Megfogadom a tanácsodat :).
Szerk.: Ilyenkor csak át kell tenni a legénységet, vagy át is képezzem a P88-ba? Legénységeknél nem vagyok valami jártass, kicsit kezdő kérdés :))

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#92288) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem mára idáig tartott a játék mert mostmár zsinórban csak retardáltakkal játszok.

Mire nehéztankkal elérek az első fedezékig már 6-0 az ellenfélnek.Innentől kezdve már nincs is kedvem lejátszani a csatát.Előző csatában a cromwell b végigkempelte a hegyen a játékot a sivatagi pályán ahol támadnunk kellett.Hiába írtam hogy use WASD,semmi reakció.Megkérdeztem hogy mégis minek vette meg erre annyit írt hogy mert jó. :W Szerintem onnan nem is látta azokat akiket felspotoltam :D

Üdv:Viktor

(#92289) boskorelli válasza fradi81 (#92286) üzenetére


boskorelli
tag

Hali!

Azt hogy " gyengébb volt" azt arra értettem hogy gyengébb mint a jelenlegi asztalim. A laptopon simán ment nem voltak ilyen fagyások, de én nem tartanám valószínűnek hogy ennek köze lenne ahhoz hogy amd vagy intel proci van a gépben... egyébként van kolegám aki ugyanúgy játszik és neki sem fagy!

A sikeres üzlet után illik értékelni!

(#92290) tick


tick
aktív tag

Cromwell B legénységén az első BIA-t nem lehet dobni újraképzéssel, nulladik képesség lenne?

Everything that has a beginning... has an end

(#92291) fradi81 válasza boskorelli (#92289) üzenetére


fradi81
veterán

De 9.7 itt nem fagy csontra senkinél, akkor lehet nem a játékkal van a gond. Egyébként egy magot használ a wot szóval az i3-as se lehetett sokkal rosszabb a jelenleginél processzor teljesítményben, ellenőrizném a hőmérsékleteket biztos ami biztos.

moto g72, Ninebot d28e

(#92292) jr1994 válasza SyMbioTe (#92287) üzenetére


jr1994
addikt

Képezd ki a három közül a legjobb legénységedet a normál tankba (3002M) és őket vidd tovább ahogy haladsz a közepes tank ágon. Aztán csak beküldöd őket a garázsba, és a prémium tankokba egyesével beülteted őket átképzés nélkül. Új lehetőség a garázsban a legénység automatikus visszahelyezése funkció, csak be kell pipálni az érintett tankoknál és működik is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92293) ObiWan13 válasza jr1994 (#92292) üzenetére


ObiWan13
tag

Sziasztok.
Tudja valaki hogyan lehet sniper módban átlátni a lombozaton/bokron?
Jackot féle modpackot használok

(#92294) fradi81 válasza ObiWan13 (#92293) üzenetére


fradi81
veterán

helo

Már nem lehet rajta átlátni úgy ahogy azelőtt.

moto g72, Ninebot d28e

(#92295) MinionFlasH válasza SyMbioTe (#92266) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Gratula, jó választás volt! :DD :C

(#92296) Valentin90 válasza PR0JECTNR56 (#92262) üzenetére


Valentin90
tag

Sok sikert hozzá! Nekem a T69 a kedvenc tankom T8ban, hihetetlen jó köröket és magas sebzéseket lehet menni vele, hogyha az ember ráérez a használatára. A mobilitása is rendben lesz, ha megkapja a legjobb motort. A sokat vitatott Heat és alacsony átütésű AP lőszert sem éreztem szvsz annyira zavarónak, mert ezzel a tankkal oldalról érdemes sokszor megsorozni az ellenfelet, arra pedig általában elég a 173as pen, sőt, néhol még jobb is, mert kisebb eséllyel nyeli el az üreges páncél az APt mint a Heatet.

(#92297) Angel1981 válasza Telda (#92273) üzenetére


Angel1981
veterán

Biztos nincs.
Egyrészt túl erősek ahhoz, hogy korlátozott legyen, másrészt a WG határozottan állást foglalt, hogy a korlátozott MM-el rendelkező prémtankokat ha lassan is, de teljesen ki akarja irtani.

(#92298) jagada válasza Viktoár (#92283) üzenetére


jagada
őstag

Az E-25 is pont egy ilyen, általad leírt tank, kimondottan agyhalottaknak való.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92299) Jolet


Jolet
őstag

vicces ez az új játékmód...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#92300) Telda válasza Viktoár (#92283) üzenetére


Telda
addikt

Azt csodálom, hogy eddig nem így volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.