Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#92501) zsolthee válasza MaxxDamage (#92479) üzenetére


zsolthee
senior tag

HA igazán érdekel a játék, akkor nem lesz fárasztó az olvasás, mert rengeteg hasznos információval fogsz gazdagodni.
De ha ez fárasztó és angolból kicsit jó vagy, akkor remek videót találsz a YT-on is. [link]
Továbbá álcázásról és minden egyébről találsz oktatóanyagot.

Csak, hogy érezd mennyire összetett a játék: tegnap volt egy jó csatám 110-zel (tier8 , kínai, nehéz).
1 arty, IS6, SU-122-44 és egymed ellen maradtam. Utóbbit és a TD-t kilőttem, IS6 2 lövéses volt. Bevittem neki egy sebzést aztán az Ő lövése pattant a tankom hátuljáról és mire ráfordultam, kilőtt az arty.
Mit rontottam el? Nem figyeltem a térképet, hogy hozzám képest merre van a tüzér (arty), így volt esélye rám lőni. Ha nem követem el ezt a hibát, nyerünk. Több mint 3000 sebzés után egy bukta jött össze. Persze bosszankodtam, de nem a WG meg az arty miatt. Elrontottam, benéztem a helyzetet, pedig 14k csata van már a hátam mögött, és nem tomato szinten tolom.
Ezért nehéz jónak lenni. Nagyon sok mindenre kell egyszerre figyelni miközben nyugodtnak kell maradnod egész végig. Nem szabad izgulni, Rambozni sem bef0sni.... Nagyon rövid idő alatt jó döntéseket kell hozni és a megszerzett tudást rögtön alkalmazni. (hol lövöm meg az ellenséget, hová húzódok, beforgatom a tankot, menekülök vagy támadok, megkerülöm...) Na ehhez kell rutin. Valakinek több, valakinek kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#92502) szbalogh válasza MaxxDamage (#92492) üzenetére


szbalogh
őstag

Nagyon sok mindenre kell figyelni egyszerre és így az elején még nem tudod, hogy egyáltalán mire.
Én csak gurultam emg játszottam és nem érdekelt semmi. Így is el voltam, tetszett, hogy végre van egy egyszerű tankos játék. Aztán beléptem egy klánba. Ekkor már volt egy 9-es tankom is de összességében csak kb 50% győzelmi arányom. Na ekkor fedeztem fel, hogy van a wotwiki, ahol minden fontos dolog le van írva. (Biztos linkelték már de +1 hozzá) Új világ tárult ki előttem. És akárki akármit is mond, hogy ilyen eltűnt lövedék, meg jaj honnan szpotoltak fel... mindenre volt magyarázat és legközelebb már figyeltem ezekre a dolgokra.
Kezd szerintem azzal, hogy legalább a saját tankod erősségeit és gyengéit ismerd meg és a csatákban keress olyan helyeket ahol ezeket ki tudod használni!
Van a játékban vagy 500 tank. Ezeket mind megismerni lehetetlen. Ezért érdemesebb egy tierben elidőzni hosszabb ideig, hogy valamennyire kiismerd az adott szint tankjait.
A győzelmekkel ne foglalkozz! Nagyrészt nem rajtad múlik. Olyan nincs, hogy minden nap ugyan annyi győzelem és vereség van. Vannak sikeresebb és rosszabb napok is. Inkább a WN8 mutatódat figyeld, ha ez emelkedik, akkor egyre ügyesebb vagy. A győzelmek meg majd jönnek a skillel :K

Jano: Nem volt olyan rég, amikor még te is ilyeneket kérdeztél :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#92503) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap találkoztam egy értelmes játékossal. Amerikai értelmiségi 40-es fickó. Jód dumáltam vele csata után.

Beírtam Tier 3 csatában, hogy a tankommal (Medium III) egyetlen pont van amit tudok védeni, ha velem szemben van valaki a másik oldalon. Csak Ő reagált, hogy "Ok odamegyek". T-127-tel volt.

Végig vezettük a csatát hála nekünk, erre a többi 13 csapattársunk vérszemet kapott és egy perc alatt meghalt (Nem vicc, tényleg).

Ketten maradtunk. 6-6 killel zártuk. Ha Ő nincs ott és én sem vagyok a másik oldalon akkor egy szabvány 15:3-mas vereség lett volna...

Utána tier 6-ban kettő T-14-gyel ugyanezt megismételtük.

Ennyire jó ha van egyetlen idegen, akivel együtt tudtok dolgozni :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#92504) Viktoár


Viktoár
addikt

Na úgy látszik ez megint nem az én napom lesz.4 csatából 4-szer 3000 felett sebeztem az AT 15-el de leduplázni nem sikerül.Olyanokon megy el a csata hogy például a 100 hp-s jpanter lenyomja a full hp-s AMX 12t-t. :N Vagy a végén az STA-1 nem tudja kijátszani a tüzért. :U

Kezdem azt hinni hogy még mindig nem teszek eleget a győzelemért,persze a top gun meg nagy kaliber ott villog a végén de hiába. :(

A sok öngyilkos aki az elején berongyol a senki földjére milyen jól jönne a végjátékban.Tök mindegy hogy mivel van,nehéz tank vagy könnyű,bemegy és seperc alatt felspotolják aztán ennyi volt.Vannak értelmesebb játékosok is de 2-3 ügyesebb játékos nem elég ha a gyengék 0 sebzéssel veszik ki a részüket a játékból. :N

Már várom a 9-es löveget hátha azzal mégtöbbet tudok tenni a győzelemért. :)

Erre valakinek ötlete?[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#92505) zsolthee válasza Viktoár (#92504) üzenetére


zsolthee
senior tag

Az én értelmezésemben 3nál többen vannak a körben. XVM mod hiba szerintem.

(#92506) jano_77 válasza #43783936 (#92499) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyon effelé húzok én is. :K

(#92502) szbalogh: viccelődünk, viccelődünk.... ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92507) szbalogh válasza zsolthee (#92505) üzenetére


szbalogh
őstag

3 vagy annál több.

Nick: HE_Storm

(#92508) 04ahgy válasza Viktoár (#92489) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Olyankor az a helyzet, hogy a kliens alapesetben nem közli a foglalók számát. MOD számolja ki a másodperc léptetéséből. Néha lehet bugos, vagy várni kell, hogy beálljon. Fordulj a mod készítőjéhez, használj másik modot, vagy ne használj egyáltalán foglalásjelző modot, és a probléma megoldódik.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#92509) adamgreen


adamgreen
senior tag

Május 15 töl MEGINT az amcsi T21,T71,M7,T69 stb vonal lesz a Top of the tree :C

(#92510) Viktoár


Viktoár
addikt

Lehet hogy valamelyik mod amit felraktam tartalmaz foglalásjelző modot?.Célkereszt,hitlog,és damage panel van felrakva,más nincs.XVM-et nem szeretem,mert úgyis hazudik. :D

Felrakom a replayt,de ne várjatok tőlem unicum játékot. :D [link]

Üdv:Viktor

(#92511) jano_77 válasza adamgreen (#92509) üzenetére


jano_77
nagyúr

de jó, hogy már kihúztam és megvettem a T57 HT-t. Na nem baj, majd az emelt szorzó miatt nyomatom a T54E1 és T57 HT párossal illetve lehet, hogy a T21 vissza veszem, hogy javítsam kicsit a statomat vele, mert elég siralmas sajnos. :B

TESZT szervert próbálta már vki? Az új Domination csata módot lehet szakaszban is játszani vagy csak magányosan? Amúgy Redingitel videóját néztem most meg, egészen jónak tűnik ez a csatamód. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92512) PR0JECTNR56 válasza adamgreen (#92509) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon kiváló, úgyis éppen a T69-nél járok. :)

(#92513) scyllarus válasza jano_77 (#92511) üzenetére


scyllarus
veterán

Hogy ez hogy fog hatni a játékra... Amikor a sok "játékos"-nak a kétzászlós csata alapelemeit sem sikerült megérteni ennyi idő alatt. Össze vissza fognak fogalmatlanul rohangálni.
Én is visszaveszem a T21-et, csak kell az a T71 nekem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92514) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv! A bázis foglalásnál a foglalók számának növelésével meddig gyorsul a foglalási sebesség? Egyszer az egyik csatában valaki beírta a chat-be, hogy felesleges háromnál többnek foglalni, mert nem lesz hamarabb a győzelem. Valóban így van, vagy tévedett az illető. Így utólag belegondolva voltam már úgy ötödmagammal a foglalókörben, hogy látszólag nagyon lassan nőtt a százalék.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#92515) #43783936 válasza lacibacsi (#92514) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az idő nem csökken, de sokkal nehezebb resetelni a foglalást, .

(#92516) fradi81 válasza PR0JECTNR56 (#92491) üzenetére


fradi81
veterán

Hát ezt lehoztad, grat az új gépezethez :)

moto g72, Ninebot d28e

(#92517) jr1994 válasza lacibacsi (#92514) üzenetére


jr1994
addikt

Ütközet módban tovább tart elfoglalni a bázis. És igen, ha többen foglalnak, megoszlik a foglalópont és kevésbé esik vissza a foglalás ha valakit meglőnek. Ezért kell egyesével minden foglalóra rálőni vészhelyzetben.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92518) tick


tick
aktív tag

Crusader SP első Stark medál :) replay

Everything that has a beginning... has an end

(#92519) Angel1981 válasza adamgreen (#92509) üzenetére


Angel1981
veterán

Linkeld légyszi, hogy honnan van!
(Nem mintha nem hinném el, csak kéne a megerősítés.)

A játékon belül látni?

Szerk: ok, kapcsoltam! ;)
Nem tudom megnézni csak este, de biztos így van! ;)

[ Szerkesztve ]

(#92520) tick válasza Angel1981 (#92519) üzenetére


tick
aktív tag

Nézd meg a játékon belül a küldetéseket :)

Everything that has a beginning... has an end

(#92521) lacibacsi válasza jr1994 (#92517) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mogyesz75, jr1994: köszönöm

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#92522) adamgreen válasza Angel1981 (#92519) üzenetére


adamgreen
senior tag

Játékon belül irja hogy 3 napon belül elérhető ;)

(#92523) jano_77 válasza scyllarus (#92513) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmm...tényleg még T71 is van a sorból ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92524) MaxxDamage válasza jano_77 (#92498) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, beismerem a hülyeséget, nem megfelelő kérdéseket. :)
Ez mind azért van, mert a játékot felraktam és minden olvasgatás nélkül gameltem/gamelek vele. Koromról annyit, hogy 3.-ik x-be vagyok. ;)
Majd ha időm engedi megnézem a korábban ajánlott linkeket. :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92525) 04ahgy válasza MaxxDamage (#92524) üzenetére


04ahgy
nagyúr

:R Hidd el, lesz eredménye.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#92526) hitman77 válasza MaxxDamage (#92524) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Én is így voltam vele. Mentem kilőttek, mentem nem találkoztam senkivel, majd egy láthatatlan ellenfél kilőtt. Örültem ha egyet tudtam lőni ami sebzett is. Ez főleg az M3 Lee időszakra volt jellemző. Majd a T1 Heavy időszakban rájöttem hogy nem kell mindig elől menni, elkezdtem nézni a statokat, videókat és szép lassan jöttek az eredmények. Most is csak kb. 700-1100 közötti WN8 átlagokat megyek amikor játszok, de 2500 csata után talán ez nem is olyan rossz. Ebben vannak főleg Bulldoggal olyan 5-7000 körüli körök is. Amikor elkezdtem nézni a statomat kb. 80 volt ez az értek. Nem kell idegeskedni ha nem megy, ennél a játéknál hosszabb a tanulási időszak mint sok másiknál.

Türelem, tanulás és meglesz az eredménye. A játék is élvezetesebb lesz majd ezután.

[ Szerkesztve ]

(#92527) Plasticbomb válasza Viktoár (#92504) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Sajnos az AT vonal ilyen. A Top ágyúval használhatóak, sőt, igen eredményesek tudnak lenni, de kell a csapat is melléjük, vagy baromi sok mák, hogy egyedül úgy jöjjön ki a lépés, hogy lehozd. TD betegség, hogy csak szemből jövőkre tudsz fókuszálni, ha oldalról is érkezik valaki, akkor baromira rábaszol.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#92528) jozefgucci1 válasza Plasticbomb (#92527) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+ ha rossz oldalt választasz a csata elején akkor simán befigyel egy kis sebzéses kör . Nekem is az utóbbi napokban nem ment a szorzózás egyedül az AT15-el , de aztán szakaszban sikerült.A top ágyuval mocsok módon lehet aprítani az ellent és az alacsony töltési idő miatt láncon lehet tartani bárkit .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#92529) Plasticbomb válasza jozefgucci1 (#92528) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az At sornak egyedüli igazán komoly rákfenéje pont ez: Top ágyú/ az összes hulladék. Top ágyúval olyan köröket mentem vele anno, hogy öröm volt nézni, egyedül a vesztés húzta a szám sarkát sokszor. Igen, ott a másik, amikor nem a jó helyre mész, és így nem sebzel gyakorlatilag semmit sem. Ez a felhasználó hibája. XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#92530) L4mie válasza MaxxDamage (#92524) üzenetére


L4mie
veterán

ne is mond, szintén XXX és nincs már idő, mint a szép régi egyetemi évek alatt.

Majdnem egy évig csak casual fun tanker voltam, semmit nem olvastam, aztán elkezdett egyik haver is játszani, megbeszéltük, hogy nem csak puffogtatunk :D

na meg is lett az eredménye, sokkal évezetesebb így a játék, bár staton nagyon látszik a kezdeti leszarom faktor, de legalább könnyű volt fejlődni :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#92531) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Sziasztok

A Löwe legényeit berakhatom büntetés nélkül a Jpanther II-be?

Köszi

Na!!!

(#92532) vhw válasza Hafy75 (#92531) üzenetére


vhw
addikt

Hát azt nem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#92533) Angel1981 válasza Hafy75 (#92531) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem, mert az heavy, a JP II meg TD - csak német nehéz tankba teheted be büntetés nélkül.

A JP II esetében német prém TD-t kell venned, hogy így legyen (Dicker, E-25, JGTG 88, stb.)

vhw: mi van Veled, visszatértél? ;)

[ Szerkesztve ]

(#92534) Hafy75 válasza Angel1981 (#92533) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Ok, köszönöm.

Na!!!

(#92535) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi mindenkinek a sok bíztatást, majd mindenképp megnézem amit kell és talán jobban megy majd a játék, mert mondhatni "eszetlen" mód játszom jelenleg... nincs meg az a tudás ami a komoly játékhoz kell(ene) :)
M3 Lee -ről meg annyit, hogy azt a Tankot nagyon rühelltem :)) /T1 Heavy amivel már jobban ment a Game és M6 -al is elég jó, teccetős a játék... nem megyek előre hanem kivárom a sorom/ a videók és olvasnivaló biztosan nem fog rosszul jönni. :R (anno WoW -ba is voltak követelmények, hogy Server First RAID Guild tagja legyek... és annak is eleget téve toltam a gamet megfelelően és (PvP) és Arénáztam is sokat nagy sikerrel)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92536) L4mie válasza MaxxDamage (#92535) üzenetére


L4mie
veterán

nos, ha a wow ment ilyen szinten és nem a tauruson akkor ez is fog :)
ugyanaz a tematika, itt is van teorycraft :P meg megvan a maga wowheadje.

A különbség ami szerintem a leginkább érezhető a két játék között, nem az, hogy itt nincs pve vagy hogy ez lövöldözős arcade, hanem hogy itt nem érzed azt, hogy muszáj belogolni és letolni 4 órát a raiddel, ergo ezt tudod casual ként is pro szinten tolni, csak lassabban fogsz haladni a tierben ami aztán baromira nem zavar senkit.

szvsz nekem a kedvenceim a t5 TD-k hiába van T10-es medem, meg lehetne 9 es heavy-m, t5 TD ami megfog, kis méregzsákok mind, amivel ha szarul mozogsz gyorsan kipurcansz :P

kivéve az archer mert az egy hátramenetes tolószék :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#92537) 04ahgy válasza Angel1981 (#92533) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Pontosabban a nem prém. német nehéz tank legénységét teheti büntetés nélkül a Löwébe, a Löwére képzetteket a népet nem prémium nehéz tankba is csak levonással tudja használni (átképzés nélkül kisebb legénységi %-on üzemelnek majd).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#92538) vhw válasza Angel1981 (#92533) üzenetére


vhw
addikt

Csak épp erre jártam.
És egyelőre nem... bár már megkaptam, hogy a tankjaim hiányolnak.

Mellesleg... ismer valaki ingyenes relatíve "korlátlan" vpn klienst - wot-hoz?
(A rendszergazda huncutkodik a torrent letöltések miatt; lekapcsolásra került pár dolog... köztük az online játékok is. Most cyberghost 5 szolgáltatja az egérutat: a steam-et és ottani multi játékokat még rá lehet venni az együttműködésre, de a wot [se] nem hajlandó működni. Frissítés az lejön még vpn nélkül is, de szerverre már nem hajlandó csatlakozni...)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#92539) joergie


joergie
őstag

Azon gondolkodok hogy kéne a 6k spotdmg-et megcsinálni. Szerintetek az működne, ha bemegyek 2 batchattel szakaszban, az amx1390-em fullra töltve HE-vel trackhez , és megyünk, trackelek ezek meg darálnak. Vagy amx50b, azok gyorsabban újratöltenek. Vagy foch155. t57heavy lassú lenne ehhez, wtf-e100 ugyanezért nem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#92540) SyMbioTe

Azért néha ki lehet fogni jó játékosokat is nem csak "agyhalottakat": :D
Replay

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#92541) #43783936 válasza joergie (#92539) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha szakaszba mész, akkor ne lightokkal, mert az ellennél is ugyanannyi light lesz, és nagy eséllyel felspottolnak.

(#92542) Simulacrum válasza joergie (#92539) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Megvárod a következő patcht és akkor már a saját sebzésed is számít ennél a küldetésnél. Igaz összesen 7000 kell majd, de akkor is jóval könnyebb lesz így.

[ Szerkesztve ]

(#92543) joergie válasza #43783936 (#92541) üzenetére


joergie
őstag

Az nem izgat ha felspottolnak, nagyon szénné van húzva a vas. 476m látótáv, fullcamo, extra combat rations meg minden. 450m-ről spotolok kb mindent mozgás közben. Nem hiszem hogy az MM figyelne a tankok típusára, hogy egyenlően legyenek, max a súlyuk miatt tehet több autolodert oda is.

T55A lt-15 küldetés 8k lesz spot, track és saját sebzés összesen? az még gázabb. Így is toptier lighttal megyek.

igen, 7k már valamivel jobban hangzik. De a következő patch... bah. Kellenének a leányok lorraine-be, meg már csinálnám az obj260 küldiket.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#92544) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hellcat -ra raktam az álcahálót és azzal tolva ez már nem is rossz (első jobb csatám ezzel a tankkal) ;)
/M41 HMC -vel meg nagyon megy.../

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#92545) Departed válasza MaxxDamage (#92544) üzenetére


Departed
őstag

Kicsit higul a fórumtartalom :U Please ne tegyetek be mindenféle random eredményű csatáról képet, nincs értelme. Köszi! :R

(#92546) neato3loco


neato3loco
senior tag

Csak egy kérdés: - A képeket, meg replay-eket, miért nem az OFF topicba írjátok? :F Meg lehet érte kövezni, de sokszor már idegesít, hogy 5 perc alatt 40 komment, és annak a fele büszkélkedés.
Mindenkinek gratulálok a teljesítményhez, de ne .. ne!
Nem vagyok Topic gazda sem, de ha kérhetem...

Szerk.: Most látom, hogy már másnak is b*ssza a csőrét.

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#92547) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha esetleg vki ismeri a két Chi-Ris srácot az enemy csapatában, akkor üzenem Nekik, hogy nem kell cheat, csak meg kell tanulni játszani! Első csatám volt a Tiger P-el és mivel folyamatosan pattogtak rólam, egyfolytában chíteléssel vádoltak és még reportoltak is a majmok! Gratulálok az agyhalottaknak.

(replay) csak, hogy lássátok, nem én kezdtem a beírogatást és a cseszegetést, hanem drága honfitársaink.

Amúgy ezt leszámítva első csata volt még az igaz, de szeretni fogjuk egymást azt már most látom. Jaaaa....és nem teljesen 100%-os a legénység, mert a VK-ból nem gold-ért képeztem át az összeset, hanem csak a parancsnokot és a lövészt.

szerk: én a chat miatt tettem be és hogy hátha vki ismeri a Chi-Ri-s srácokat. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92548) neato3loco válasza jano_77 (#92547) üzenetére


neato3loco
senior tag

Feltételezem két fiatal srác lehet, akiknél elpattan valami, ha nem sikerül mindenkit megölni. Nem kell velük foglalkozni.
Nem csak ebben a játékban vannak ilyen mentalitású emberek, ráadásul magyarok. Le kell őket f*sni!

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#92549) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Gratulálok Sebész kartársnak a kiváló helyezkedésért! :C :W
A kép után 5mp-el a 704 és én is hullák voltunk pedig jól tartottuk magunkat a túlerővel szemben. Statpadder noob barátunknak mindennél fontosabb volt, hogy full hp-val nézhessen szembe tök egyedül a 6 ellenféllel. Megkapta amire vágyott.

(#92550) wwenigma válasza Departed (#92545) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mar elnezest de ez elegge ontopic, ennel ontopikabb nem is lehetne. Ne ertelmezzuk mar felre az OFFtopic jelenteset.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.