Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#93951) #84221696


#84221696
törölt tag

Célba vettem az ellenséges tankot, abban a pillanatban, amikor lőttem, laggolt a rendszer. Erre meg az ellenség 1s késéssel kilőtt. :))

[ Szerkesztve ]

(#93952) szbalogh válasza emre (#93949) üzenetére


szbalogh
őstag

Neeeee, ez durva. Ezek után tudod mikor megyek ismerősökkel szakaszba? Majd szépen meghívom azt a csata vége felé aki jól nyomta.

Nick: HE_Storm

(#93953) Drenadar válasza mongi (#93930) üzenetére


Drenadar
veterán

hiába aimbotozik bárki is, ha ott van alapból a célzás rng-je valamint az átütés rngje (utóbbit lehet kompenzálni gold spammel (amit persze minden gyökér meg is tesz) de az elsőt nem nagyon...

(#93954) szallasi007 válasza emre (#93949) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem csak az nem tiszta a dinamikus szakaszban hogy az adott körre vonatkozik vagy utána szakaszba maradok az illetővel? Tegnap 5 kill után full kemper useless t71 rám nyomta de nem fogadtam el gondolván full tomato ne akarjon már velem szakaszozni, 6-ik kill azért nem lett meg mert belopta a 80 hps utolsó tankot úgy hogy azt lánc+damage kombóval egyhelyben tartottam (xvm ki van kapcsolva szóval a statjait nem tudom csak a stílus nem tetszett)

[ Szerkesztve ]

(#93955) mongi válasza Drenadar (#93953) üzenetére


mongi
senior tag

akik használják, azok általában a WN8 legalsó szintjén vannak, és köztudottan őket segíti az RNG... innen nincs is min gondolkodni...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#93956) lacibacsi válasza mongi (#93955) üzenetére


lacibacsi
addikt

A fiam 650 WN8 környékén jár (tehát nem a legalsó szinten), de tegnap olyan szinten vele volt az RNG (meg az Erő), hogy csak néztem. Tigrissel, kézi célzással úgy kapta telibe 300+ méterről a futkározó szpottereket, hogy a célzókör félig sem volt beszűkülve neki. Gyakorlatilag minden lövése betalált. Este nekem 6-ból 6 vesztes csata jutott úgy, hogy 10 lövésből legfeljebb 2 talált, a többi mellé/lepattant/nem sebzett...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#93957) sith7 válasza emre (#93949) üzenetére


sith7
nagyúr

AAAAZ igen ... :Y

Köszi az infót :R

(#93958) Drenadar válasza lacibacsi (#93956) üzenetére


Drenadar
veterán

tegnap én is csak néztem és szegény klán/szakasztársaim játékát nehezítettem... fullra beszűkült célzókörrel álló célpont : vagy földet lőttem, vagy falat, vagy egyszerűen nem sebzett semmit. E75 lövése 13 90-re oldalról, semmi nem történt. A kis AMX be is írta a chatbe: EZ most komoly?

És volt tegnap este ilyenből egy rahedli, plusz lagok (szerver oldali célkeresztnek sem lehet már hinni?)

(#93959) jozefgucci1 válasza emre (#93949) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem semmi köszi az infót ha ez valóban működik akkor a szakaszos küldkiket így gyorsan egyszerűen le lehet tudni ,de a java még akkor is hátra van . Az utolsó 15. küldiket még mindíg nehéz összehozni . Lást LT 15 spotolj össze 5-6K-t azért az már szerencse kérdése nagyon . A T28 MT15 küldi is a "lőj ki három TD-t helyett már sebezz 2 ezret TD-be lett , ami már T6-7 ben nem nagyon teljesíthető . Ugyan Comettel volt egy köröm tegnap , hogy 2089-et sebeztem amiből 134 egy Chafee volt :O így nem lett meg . Persze van mikor meglenne a három kill ,de kilövik előled.... :B Ezt nem tudtam kihagyni

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#93960) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Kedves Topiklakók!

A következő napokban topikgazdák kerülnek kiválasztásra, rajtatok múlik kik lesznek azok ezért kérlek benneteket szavazzatok!

Szavazni itt tudtok!

Akinek esetleg nincs gmail fiókja, és csinálni se szeretne, de mégis késztetést érez akaratának kinyilvánítására, írjon nekem privát üzenetet. Elküldöm a jelölteket, és választhat négyet, később ezeket hozzáadjuk az eredményekhez.

A szavazás eddigi alakulása:

(#93961) Quan-Chi válasza MinionFlasH (#93960) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Ki volt azaz elvetemült aki engem ajánlott ? :Y van hogy hónapokig a közelébe nem jutok se a játéknak se a fórumnak :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#93962) Simulacrum válasza jr1994 (#93948) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én mondjuk ennyire durvát nem láttam, de tegnap vesztes csatában T10-es meddel kb. 3000-et sebezve (top xp és top sebzés a csapatban) kaptam 700 xp-t, ami nagyon meglepett. Szerintem ennyi nem járt volna, nem kaptam semmilyen medált. Lehet valami hibádzik náluk, de ez végre egy normális dolog lenne.

(#93963) h1mpi válasza MinionFlasH (#93960) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hitelesítem az eddigi eredményeket! ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#93964) L4mie válasza jozefgucci1 (#93899) üzenetére


L4mie
veterán

Köszönöm a válaszokat. :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93965) MinionFlasH válasza h1mpi (#93963) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Aki nélkül nem jöhetett volna létre.... :DDD ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#93966) Greentea


Greentea
senior tag

Szerintetek mi van most a játékkal?
Új patch óta folyamatosan a 30 gold megszerzésén fáradozok 1 órát, mert olyan körök vannak, hogy: 2:15, 1:15, 5:15.... HP-mat lesebzem szóval azzal nincs gond..
Nem akarok senkit sem megbántani a statjai miatt, de mi a sz@r értelme van 30 WN8-as játékosnak E75, 110?
Bukom és bukjuk a csatát ezek miatt a játékosok miatt.. És akkor felajánlják hogy szakaszozzak velük. :DD :DD
Más ilyet nem tapasztal vagy szoporolleren vagyok? :(

(#93967) jozefgucci1 válasza h1mpi (#93963) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszönjük szépen Közjegyző Úr a szakszerű munkát ! :DDD

Minon .: Természetesen rólad mint Kampánymanagerről sem felejtkezünk meg :R

És még nincs vége....

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#93968) #84221696 válasza Greentea (#93966) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem úgy műkszik, mint eddig. Sem nem nyerek többet, sem pedig kevesebbet.

Viszont mintha jobban jönne a lóvé.:)

(#93969) L4mie


L4mie
veterán

a szakaszra való kéréseket etc. lehet tiltani mint a chatet ? /ha introvertált lennék éppen/
A felvillanó teljesítményeket lehet tiltatni?
/nem vagyok játék közelben ezért a kérdések, csak hogy keressem-e majd a beállítások között, vagy fölösleges turkálni/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93970) Greentea válasza #84221696 (#93968) üzenetére


Greentea
senior tag

Sok küldetést most átalakítottak, könnyebben sikerülnek. :) Így én is jobban keresek.

szerk: előző hozzászólásomból az jön le most másodjára, hogy én mintha egy unicum játékos lennék. Szó sincs erről. :) Átlagos sárga játékos vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#93971) Ebit válasza szallasi007 (#93954) üzenetére


Ebit
addikt

Pontosan addig, amig a szakasz tagjai , nem bontják a kapcsolatot.

(#93972) emre


emre
veterán

A 6.1.2-beta1 (WoT client 0.9.8) XVM-et próbálta már valaki?

(#93960) MinionFlasH

Hmmm, azt hittem ennél jóval többen utálnak. :F

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#93973) wwenigma válasza emre (#93972) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

6.1.2-dev van nekem fenn, a korabban linkelt csomaggal telepult. Minden jol mukodik benne.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93974) Chris0321 válasza L4mie (#93969) üzenetére


Chris0321
addikt

A felvillanó teljesítményeket ki lehet kapcsolni, a beállításokban ha jól emlékszem az első oldalon jobbra alul. A dinamikus szakaszra való meghívás kikapcsolására nem találtam sehol módot de lehet elég ha be van kapcsolva ,hogy csak ismerősödtől kaphass felkérést.

Fejlesztői hírcsokor #140

(#93975) Angel1981 válasza Greentea (#93966) üzenetére


Angel1981
veterán

Az utolsó mondat a "megoldás" - és ez patchfüggetlen.

Nekem pl. múlt hétvégén jól ment a game (3000 körüli WN8), de szombaton 70%, vasárnap 45% körüli volt a win rate-em - és ez ugyebár egy patchen belül. :)

A rossz játékosok esetében meg arra gondolj, hogy sok csatát mintába véve ugyanakkora eséllyel van az ellenségnél is, ahol könnyű préda.

(#93976) emre válasza Chris0321 (#93974) üzenetére


emre
veterán

Erre gondolsz?

(#93973) wwenigma

Úgy látom ez ugyanaz lesz. Köszi! :R

(#93912) wwenigma

Ezzel meg jobbára egyetértek. Nekem az információ hiánya már off, és ha ez szándékos akkor trollkodás. :D
De erről nem itt akarok vitatkozni. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#93977) Chris0321 válasza emre (#93976) üzenetére


Chris0321
addikt

Tegnap néztem át a beállításokat, ezt nem vettem észre de ez vonatkozik a dinamikus szakaszra majd én is bekapcsolom.

(#93978) Viktoár


Viktoár
addikt

Gondolom nem újkeletű dolog hogy amióta ekezdtem az egyik küldetést arty-val amiben szerepel hogy éljem túl a csatát (mégcsak nyerni sem kell) azóta esélytelen csatákat vívok. :D Az elsődleges cél megvan mindig (2000 sebzés kell) de a másodlagossal nem tudok mit kezdeni ha a team elbukik 4 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#93979) szbalogh válasza Viktoár (#93978) üzenetére


szbalogh
őstag

Én hagytam a fenébe a másodlagosakat ha ha nem sikerült az elsődlegesekkel.

Nick: HE_Storm

(#93980) szbalogh


szbalogh
őstag

Telepíthető az Aslains pack.

Nick: HE_Storm

(#93981) Skyhunter válasza MinionFlasH (#93960) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Legalább a PH fórum "lakói" észnél vannak, az első 3 helyezett közül bárkit szívesen látnék gazdának. :)

(#93982) emre


emre
veterán

Vitiris féle hitlog ami leginkább hasonlít a régi damage panelre. letöltés

Bal alsó sarokban:

Jobb felső sarokban kivédett lövés és összes sebzés.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#93983) grizlisandor válasza emre (#93982) üzenetére


grizlisandor
addikt

Csak az ellenség töltésidejének visszaszámlálója hiányzik. :O

Más: ARL 44-et, melyik ágyúval illik használni?
90 mm F3-mal használom jelenleg és választhatok, hogy a másik két ágyúból valamelyiket ki tudom fejleszteni vagy a nagy motort.
105-ös szimpatikus, de a célzásidő és pontosság aggaszt nagyon..
A másik 90-es egy lövéssel kevesebb, de +42 pen, pontosabb és lassabban céloz.
212 pen Tier6-ban nem tök felesleges szerintem, 248 penjen a goldja az F3-nak, azzal amivel találkozok belövöm. Most nézem, hogy a 212 pen-es ágyú lesz a top lövege az m4-nek.
Használom így a tankot, de kihúzok mindent rajta, hogy az m4-en könnyebb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#93984) h1mpi válasza grizlisandor (#93983) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt most találtam Aslainsban, hogy a tank fölött írja ki.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#93985) jr1994 válasza emre (#93982) üzenetére


jr1994
addikt

Próbáltam ezt, szép de nekem a kis laptop monitoron túl sok helyet foglal :(
Aslain meg ilyenkor szokás szerint 5 KB/s-mal tölti le a kiegészítő fájlokat...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#93986) h1mpi válasza jr1994 (#93985) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ja Nekem is 5 órát mutat...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#93987) emre válasza grizlisandor (#93983) üzenetére


emre
veterán

Olvasd tovább, a damage indicatort nézte be a csóka. :DDD
Az ARL témához,régi de talán még időszerű

(#93985) jr1994

Nálam is nagy (1680x1050 a felbontás nálam) és csak az utolsó 10 lövés látszik. A régebbiek eltűnnek....működik, de nem nagyon tetszik.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#93988) bluyoo válasza h1mpi (#93984) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Azt is szabad használni? Mi a neve? ;]

Bazinga!

(#93989) h1mpi válasza bluyoo (#93988) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aslainsban a fele mód olyan, hogy én bannolnám, aki azzal játszik :DDD

Most tölti éppen nem tudom a nevét, de beírom, ahogy végzett. Olyan is van, hogy kiírja, hogy hány lőszer van a másik tankban :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#93990) virkir válasza emre (#93987) üzenetére


virkir
veterán

Visszaolvasni csajok
Kicsit minimalistább.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#93991) fradi81


fradi81
veterán

aslain telepítés után animált csata eredmények, jól néz ki :)

Újra megnyitva már jó. De legalább jó a modpack.

Attici

Úgy nézem vannak benne feljavított grafikai elemek, szebb házak, utak, meg mittudomain.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#93992) Attici


Attici
őstag

Valaki már próbálta a HD klienst?
Most töltöm, már alig várom, hogy kipróbáljam.
Remélem legalább olyan szép lett mint a WoWp-es verzió. :D

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#93993) bluyoo válasza h1mpi (#93989) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:DDD
Biztos nagy előnyt jelent, ha tudod mennyi időd van eliszkolni .... :))
Én megvárom a következő frissítését csak azt utána telepítem.
Elsőnek úgy sincs benne minden amit használok. :)

(#93992) Attici
Szerintem itt a legtöbben azt használjuk.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#93994) Telda válasza Attici (#93992) üzenetére


Telda
addikt

El kell hogy szomorítsalak, de a HD verzió megegezik az eddigi normál verzióval. Az SD lett butítva.

(#93995) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki tudja, hogyan lehet kipróbálni, ha ki lehet az új domination módot??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#93996) szbalogh válasza Telda (#93994) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát nem tudom, én a több helynek jobban örülök az ssd miatt. A fiam meg úgy is csak a kerekeket nézi a garázsban :D

Nick: HE_Storm

(#93997) grizlisandor válasza emre (#93987) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszönöm, akkor jól raktam össze a dolgokat. :)

(#93998) Attici válasza Telda (#93994) üzenetére


Attici
őstag

???????? :Y
De régen lehetett berakni HD felbontású tankokat és azok sokkal szebbek voltak a többinél! :F

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#93999) emre válasza virkir (#93990) üzenetére


emre
veterán

Minek erre még emlékeztem. :P

Itt is van pár ha valaki nem tudna választani megitt egy, és ez lesz rossz ha valaki lefordítja

(#94000) zozyk

Köszi! :R
Érdekelne a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#94000) zozyk válasza emre (#93987) üzenetére


zozyk
addikt

Én egy picit átvariáltam a damagelog-ot,ez sem tetszik?
(ha kell,megosztom) :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.