Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#93501) szbalogh


szbalogh
őstag

Csak sikerült az a 6k spot.
Olyan pályán ahol esélytelennek tartottam
Az eredmény:

Nick: HE_Storm

(#93502) joergie válasza szbalogh (#93501) üzenetére


joergie
őstag

Na végre :P Gratulahegyek. Gyorsan csináljuk meg az mt-12-t meg spg-11et. álltólag szerdán jön a a 9.8. mikor leszel? :C

Hitman: legénység átpakolás úgy néz ki, hogy azonos nemzet azonos típusba(medium, light stb) büntetés nélkül átrakhatod, szóval a churchill3-ban is 100% lenne a legénység, és mondjuk a caernarvonban is, mindkettő tankban sajátjaként kezeli a legénységet, hiába a caernarvoné eredetileg. Azt hiszem ennél nyakatekertebben nem tudtam volna fogalmazni...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#93503) szbalogh válasza joergie (#93502) üzenetére


szbalogh
őstag

Elvileg dél körül fekszik a fiam. Addig csak nézegetni tudom. Még nem is tudtam menni vele :O

Nick: HE_Storm

(#93504) joergie válasza szbalogh (#93503) üzenetére


joergie
őstag

Jólvan fenn leszek. Én se mentem még vele, fel kéne szerelni, de sajnálom rá a lét, pedig most van :DDD
Szombaton t54 3x csatában így randomra beraktam a rammolós küldetést, és elsőre sikerült t10 batchat artyn.

Hitman MOD: hülyeséget írtam, mert a churchill3 nem brit, hanem orosz, de akkor a caernarvon helyett gondolj egy is3 legénységre vagy is7-re tökmindegy. bármilyen orosz heavy legénységet beleteszel a ch3-ba, sajátjaként fogja kezelni.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#93505) Ukeve válasza hitman77 (#93500) üzenetére


Ukeve
tag

Szerintem azt érdemes előbb megvenni, amelyik nemzet ágát húzod éppen.
Nekem megvan mind a két tank, de a T-25 számomra sokkal nagyobb élvezeti faktort nyújt, plusz a legénysége teljes mértékben kompatibilis az E 50M ággal.
A Churcill III-ról ez nem mondható el sajnos, mivel van egy plusz rádiósa, ami nagy szintű heavykben már nem található meg.
Játékstílusra a T-25 nagyon hasonlít a T67-re csak itt több HP-d van és néhanapján lepattint valamit a páncélod, de azért erre építeni nem szabad. :D
Azt nem tudom sajnos, hogy az angol heavy ággal játszol/játszottál e, de azt talán tudod, hogy a Churchill I-nek mi a 2 legnagyobb hibája. Lapos és gyenge toronypáncél, első görgőkön keresztül sebezhető+láncolható egyszerre a tank, na ugyanezek a hibák megtalálhatók a CHIII-on is. Meg a másik hibája talán, (bár ez csak személyes vélemény), hogy nincs igazából elrettentő ereje a heavyk között. A nagyon pici átlagsebzés miatt egyszerűen a rosszabb játékosok nem ijednek meg tőle, hanem nyugodtan kiállnak és bekapnak 1-2 lövést, míg ők csak egyet durrantanak beléd, de az nagyobb lesz mint a te 2 lövésed. Ez leginkább a trollcsöves tankokra igaz. Pl. KV-1, ha trollal van fölszerelve.
Összegezve: szerintem mind a két tank használható, csak meg kell vele találni a hozzá illő stílust. A T-25 előnye a jó végsebesség, egész jó átütésű ágyú, de nagyon lassan fordul és a tornya is lassan forog, plusz T7-be is felrakja az MM.
A CHIII-t már nagyjából részleteztem, de ennek preferált MM-je van.
Ezekre a kis szintű tankokra viszonylag sűrűn szokott akció lenni, így ha most a keretbe csak az egyik fér bele, akkor se kell csüggedni, mert nemsokára újra le lesz árazva. :)
A legénység áthelyezése meg úgy működik, hogy a nemzet azonos típusú legényeit büntetés nélkül átrakhatod a prémium tankba, míg más típusúakat csak büntetéssel. Példa: E 50 legénység büntetés nélkül mehet a T-25-be, még egy E-75 legénység kb. 20%-ot veszít az alapképzettségéből.

[ Szerkesztve ]

(#93506) hitman77 válasza Ukeve (#93505) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm a választ, a Churchill III-at az IS ág miatt gondoltam, a T25-öt pedig a Leopard miatt.
Az IS ágon valóban lenne egy felesleges rádiós.
A T-25 ágon szintén egy rádióssal többen vannak az Indian panzertől felfelé.

Ez gond? Az lenne nagyobb probléma, ha kevesebben lennének nem?

Az átrakás csak annyi, hogy barakk, majd a másik tankba berakom őket és kész? Ezt meg tudom tenni bármennyiszer ingyen, képességvesztés nélkül?

(#93507) szbalogh válasza hitman77 (#93506) üzenetére


szbalogh
őstag

Ram II-t vagy Su-85i-t, mert azokat kiveszik. A többit ráérsz megvenni később ;)
Mindkettő nagyon jó belevaló kis tank. Szeretem őket.

Nick: HE_Storm

(#93508) joergie válasza hitman77 (#93506) üzenetére


joergie
őstag

igen, ingyen és bérmentve büntetlenül megteheted, de nem kell pakolgatni csak az első alkalommal, amúgy kb 2 katt a legénység feletti kis menüvel.(nekem mod van rá, semmihez se kell nyúlni, ha az adott tankra kattintok berakja az adott tankba az utoljára használt legénységet, ha épp nincsenek a tankban).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#93509) Ukeve válasza hitman77 (#93506) üzenetére


Ukeve
tag

Ezek a kis szintű prémium tankok leginkább legénység képzésre alkalmasak, ha ezt a két ágat szeretnéd húzni és a legényeket a prém. tankokba helyezni, akkor a rádiós mindig el fogja vinni az XP nagy részét, ha csak nincs egy agyon képzett tagod. :D
Kevesebb taggal el se fog indulni csata. :)
9.7-ben betettek egy olyan lehetőséget, hogy két tank között tudod váltogatni az embereket.
Ezt úgy tudod elérni, hogy pl. megveszed a T-25-t legénység nélkül és ha benn van a garázsban, akkor a Leopard (vagy éppen ahol most tartasz) faszijait beküldöd a barakkba és rákattintasz a T-25-nél pl. a parancsnokra és ott kitudod választani a tagokat, ha mindenkit beraktál, akkor lesz a legények fölött egy olyan lehetőség, hogy legénység visszahelyezése (vagy valmi ilyesmi :D ), azt pipáld be. Ez azt csinálja, hogy automatikusan pakolja a tagokat a két tank között, így nem kell minden meccs előtt ezzel vesződni.

(#93510) Mardel válasza hitman77 (#93506) üzenetére


Mardel
őstag

Csak annyira gond hogy a parancsnok rádiós skilljeit a premiumodban nem tudod majd használni.

Az a +1 rádiós többnyire hátrányban lesz és elveszi az xpt a többi elől.

Elvileg minden legénységet egy szintre hoz, ha valamelyiknek a szintje kisebb mint a többi legényé akkor addig csak az az 1 legény fejlődik abban a tankban, míg utol nem éri a többit.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#93511) Pete55555


Pete55555
addikt

Sziasztok.

C2D P8400 2266MHz (3M Cache, 1066 MHz FSB)​
+
Ati Radeon 3450 (256Mb)
+4Gb Ram

Ilyesmi kombóval próbálta valaki a WOT-ot? Elfutna rajta szerintetek ?

...Szeretem leracsniztatni...

(#93512) h1mpi válasza Pete55555 (#93511) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én ennél kicsit erősebbel próbáltam (i3) és ott is 20-30 fps volt low grafon 1680-ban.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#93513) Pete55555 válasza h1mpi (#93512) üzenetére


Pete55555
addikt

Erről a gépről lenne szó konkrétan. Öcsémnek lenne.

Igazából én a GPU-ra gyanakszom, az lenne inkább a kevés, bár tény, hogy a CPU sem túl acélos, a WOT meg olyan jól meg van írva... :U

...Szeretem leracsniztatni...

(#93514) hitman77 válasza joergie (#93508) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm, ez jó hír!

Ukeve: ezek szerint csak, akkor érdemes prém tankban legénységet képezni ha teljesenmegegyezik a két tank legénységi elosztása? Akkor a T-25-el csak a VK 30.02D-ig tudom képezni őket, mert utána előjön a felesleges rádiós problémája.

Mardel: ezt eddig nem tudtam, mármint, hogy fejletlenebb legény több xp-t kap. Mennyivel többet? Ezt nem kellene észrevennem akkor, amikor egy tankban nem azonos szintű elsődeleges skillel rendelkezik a legénység? A T-32-ben mivel a T1-ből került át a legénység nagy része, ketten alacsonyabb szinten vannak, mint a többiek, de a magasabb szintűek is fejlődenek minden csata után, persze az arányokat nem tudom, azt nem néztem.

Az mit jelent, hogy nem tudom kihasználni a parancsnok rádiós skilljeit? A specifikus másdolagos skillre kell gondolni?

szbalogh: megnézem őket, az amcsi medium ágon egyébként is gondolkodtam.

[ Szerkesztve ]

(#93515) #43783936 válasza Pete55555 (#93511) üzenetére


#43783936
törölt tag

Minimum graf, max látótáv 1366x768-ban simán elmegy 25-35 fps-sel.
Nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

(#93516) fradi81 válasza Pete55555 (#93513) üzenetére


fradi81
veterán

Asztali gép nem jöhet szóba?

Szakaszba jönne valaki minimum 8-as artival küldihez?

moto g72, Ninebot d28e

(#93517) mcwolf79 válasza hitman77 (#93514) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azért hamar utoléri a lemaradt legénység.
Én most megvettem a Cromwell B-t, a Cent 7/1 legénységét raktam bele, és a "kakukktojás" rádiós viszonylag hamar felfejlődött hozzájuk. Utol nem érte őket, de 2 skill-t relative hamar kimaxoltam vele.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#93518) h1mpi válasza Pete55555 (#93513) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ezzel a Dell-el is játszhatatlan (minden lowon)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#93519) hitman77 válasza mcwolf79 (#93517) üzenetére


hitman77
senior tag

És ez így működik, mármint ugyan az a helyzet, mint amit fent írtam, hogy a magasabb szintű tankban, aminek a legénységét akarod húzni felslges a rádiós. Az automata átrakás is működik megfelelően?

Akkor még is érdemes lehet a Leopard ág miatt megvenni a T-25-t!?

Az amcsi medium ágnál most néztem, hogy az M3Lee-t kellene visszavennem :Y !
Attól nem kicsit örültem, hogy megszabadultam.

(#93520) sith7 válasza szbalogh (#93501) üzenetére


sith7
nagyúr

Grat :Y :C

(#93521) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hmm, korlatozva van a napi tankeladás száma? Elkezdtem ökörködni, alulrol az összes nemzetnel elitté tenni a tankokat (kifejleszteni mindent es minden utana kovetkezo jarganyt) es tegnap este beszolt a sokadik eladas utan hogy akkor mára ennyi. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93522) virkir válasza wwenigma (#93521) üzenetére


virkir
veterán

Igen. Napi max 5db.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#93523) Ukeve válasza hitman77 (#93519) üzenetére


Ukeve
tag

Igen, ugyanúgy működik az átrakós dolog.
Szerintem érdemes megvenni, mert jól lehet vele képezni a legényeket, emellett még valamennyi kreditet is tudsz vele szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#93524) Viktoár


Viktoár
addikt

Az orosz t-34 közepes tanknál járok.Összejött annyi xp hogy az egyik ágon tovább tudjak menni.
A két közepes ág közül melyik a jobb? A-43 vagy t-34-85?

A közepes tank küldetéseket szeretném majd csinálgatni.

Üdv:Viktor

(#93525) Chris0321 válasza Viktoár (#93524) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a T-34-85 ágán haladok, mivel így nem kell a hátsó tornyos medekkel játszanom. Nem túl jó a lövegkitéríthetőségük. A másik ágnak szerintem csak annyi előnye van, hogy az OBJ 416-ból ki tudod fejleszteni mindhárom 10-es tankot.

(#93526) Viktoár válasza Chris0321 (#93525) üzenetére


Viktoár
addikt

Mindkettőnek jó előnyei vannak,kénytelen leszek mindkét ágat vinni. :D

Üdv:Viktor

(#93527) Dobi 562 válasza Viktoár (#93524) üzenetére


Dobi 562
addikt

Csak hasonlitsd ossze a ket tank top agyuit es megkapod a valaszt. ;)

Nem tudom mennyire vagy tapasztalt jatekos, ha nem annyira akkor inkabb a T34-85 fele indulj, ok a ''klasszikus'' medek, azokkal konyebb jatszani.

(#93528) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ki akarom próbálni hogy tudok-e wotot streamelni. a wolrd of warshippel az előbb próbáltam és nem volt annyira szörnyű. valaki nézné ha összejönne? :)

(#93529) jr1994 válasza Cseri0058 (#93528) üzenetére


jr1994
addikt

Ha időm engedi, én belenéznék :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#93530) MinionFlasH válasza Cseri0058 (#93528) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mindenképpen! :)

Ez a T54E1 egy sunyi dög, egy obj 430II kijött, hogy letámadja szegény egyedül lévő PTA-t, 698Hpja bánta részemről! ;]

[ Szerkesztve ]

(#93531) mongi


mongi
senior tag

Sziasztok!

A Magyar WoT Szövetségen belüli 1-2-3 KUPÁT írunk ki!

- A kupában 3 fős csapatok vesznek részt, 3 tankkal. A három játékban lévő tankra a tier limit 1, 2, és 3. Azaz a csatában részt vesz egy egyes, egy kettes, és egy hármas. TD-k, és ausf. J kizárt tankok!

- A kupára minden játékos nevezhet, aki szövetséges rangban van, vagy szövetséges klán tagja.

- A kupára 5 fős csapatok nevezhetnek, a csapatból hárman játszhatnak egyszerre, kettő tartalék.

- A mérkőzések minden nap este nyolctól, és kilenctől indulhatnak, aki nem szabad ezekben az időpontokban, jól gondolja meg, hogy hogyan jelentkezik (tartalékos stb.)

- A mérkőzéseket a már kipróbált Ensk pályán játszuk, a sínektől jobbra eső részen, a csata úgy kezdődik, hogy át kell menni a síneken, aki visszamegy, vagy csak érinti a síneket, annak a csapata veszített, 3-0-val.

- A meccsek időtartama 10 perc, ha nincs győztes addig fragekkel, akkor az nyert, akinek több HP-je maradt.

- A mérkőzés két győztes meccsig tart. Bármilyen arany cucc használható.

A NYEREMÉNY:
A részvétel öröme mellett egy egyedi, többet nem megszerezhető TS rang a szerverünkön, amit csak a győzteseknek osztunk ki :)

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2015. 05.26. (KEDD) ÉJFÉL.

AZ ELSŐ MECCS IDŐPONTJA: 2015.05.29 PÉNTEK ESTE 20:00.
MÉRKŐZÉSEK EZUTÁN NAPONTA 20:00, ÉS 21:00 ÓRAI KEZDETTEL, MINDEN NAP

PLUSZ NYEREMÉNY:
Az összes résztvevő között kisorsolunk egy 500 Goldot tartalmazó kincsesládát,
amit fórum és játékos társunk xAttilax ( WOT-on belül xlagmarx (TEAM) ) ajánlott fel !
Aki egy csatában is részt vett a kupában, eséllyel indul a díjért! Tessék nevezni, nagyon jó móka!

NEVEZÉS :
A Magyar WOT Szövetség TS-szerverén (TS IP: ts3.wotszovetseg.hu) HoldenCaulfield-nál , illetve a Facebook csoportunkban lehet!

Jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#93532) hitman77 válasza Ukeve (#93523) üzenetére


hitman77
senior tag

Ok, akkor megveszem. Egyébként ez a Leopard ág milyen lesz? Azt látom, hogy papír, gyors, pontos tankok, de a legtöbb helyen nem ajánlják. Én mindenképp viszem még, mert ezzel kezdtem a WOT-ot (mindenféle utána nézés nélkül) és már csak ezért is.

(#93533) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, érdemes-e várnom a borsig vásárlásával? Nem lesz a közeljövőben leakciózva?

(#93534) Chris0321 válasza gyenesmartin (#93533) üzenetére


Chris0321
addikt

Június 6.-án lesz a Normandiai partraszállás évfordulója, akkor lehetnek akciók.

(#93535) Ukeve válasza hitman77 (#93532) üzenetére


Ukeve
tag

A 9-10-esről azt hallottam, hogy hajlamosak az ammo rack sérülésre. Első tankágnak én semmiképp nem javaslom, mivel rendesen megbosszulja a hibákat. Gyors ahhoz, hogy az ember meccs elején előre rohanjon, de nincs semmi páncélja, hogy megvédje a lövedékektől a tankot. Extrém szögekben képes pattintani, de a páncélja éppen csak arra elég, hogy ne overmatcheljék a lób*szó 10-es gunok. :D De azt jól hallottad, hogy pontosak ezek a gunok, sokan a játék legpontosabb gépeinek tartják őket. Ezek csak a 9-10-es tankokra vonatkoznak, alatta jobban tűri a hibákat az ág.

[ Szerkesztve ]

(#93536) Greentea válasza hitman77 (#93532) üzenetére


Greentea
senior tag

Azért nem ajánlják mert nehéz velük játszani, keveset enged meg a tank, hogy hibázz.
Én az Aufkl. Panthernél járok most, és 80 csata után nagyon bejövős. Stock állapotban nem, de fullosan már tudtam vele szép köröket menni.
Melyik tanknál jársz most?

Leopard PTA-tól félek egy kicsit, túl sok mindent kell rajta kifejleszteni, és az ezt megelőző tankok sem kompatibilisek a felszereléseivel (gondolok itt:ágyú, motor) Szóval az drága mulatság lesz../időben biztos. :)
Akiknek megvan, hogy csináltátok? Melyiket fejlesztettétek ki először?

2x2 néha 5

(#93537) zodo


zodo
nagyúr

Szovjet/nehéz KV1 ágon haladok az ajánlás követően de nem tudom merre tovább.
Igaz csak pár csatán vagyok túl a KV-1-el de ez irtó lassú.
Úgy veszem észre inkább a távolból leskelődök esetleg sebzek és aztán közelítem meg az ellenséges tábort.
Nem vagyok az a öldökölős típus.
Párhuzamban a T-34 lite tank is megvan hogy a másik ajánlott IS vonalra küzdjem magam de ezek is nehéz tankok.
Menjek inkább az A-43, MT-25 csapáson?

[ Szerkesztve ]

(#93538) Chris0321 válasza zodo (#93537) üzenetére


Chris0321
addikt

A KV-1-ről is át lehet menni az IS ágra és egyszerűbb is mert végig heavy tankokon haladsz és tudod tovább vinni a legénységet. A T-34 med ágon haladsz (T-34-85, T-43, T-44, T-54, stb.) ezek már gyorsabbak, igaz kevésbé páncélozottak. A light tankokat kezdőknek nem ajánlanám, mert kell hozzá pályaismeret, honnan lehet spottolni és hogyan kell a light tankokkal játszani.

(#93539) zodo válasza Chris0321 (#93538) üzenetére


zodo
nagyúr

Közben megnéztem és a T-34 még csak tervbe van, T-50 van meg de akkor erre megyek tovább.
Köszi és igazad van az IS ágat illetően és akkor ott a következő a KV-1S lesz.

(#93541) meunier

Nekem se lesz (egyelőre) kedvencem a nehéz vonal.
Jobban szeretek haladni pláne ha kell mintsem megvárni a végem. :)

[ Szerkesztve ]

(#93540) hitman77 válasza Ukeve (#93535) üzenetére


hitman77
senior tag

Elsőnek elkezdett ág, de pihentettem. Most megint mennék velük egy kicsit. A szovjet heavy, medium, amcsi heavy, tornyos TD, light ágakat viszem, de ezt is szeretném az Indian Panzerig elvinni.

Greentea: VK3001(D)

[ Szerkesztve ]

(#93541) #84221696 válasza zodo (#93537) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én usánka nehéz tankok felé nyitottam, de azt hiszem sok csata után, hogy ezek a nehéz tankok nem az én világom. Most az M6-al küzdök. Jó tank meg tényleg jó játszani vele, de valahogy nem érzem a filinget.

(#93542) Greentea válasza hitman77 (#93540) üzenetére


Greentea
senior tag

Ja értem, akkor Indien Panzeres vonalon mész.
Érdekes, amikor kezdtem a játékot akkor én is pont ezen a vonalon indultam el legelőször. :U :D
VK3002D-ig jutottam, de nagyon rossznak találtam így feladtam az egész ágat az Indienig.
Ágyúja rossz tier 7-ként, nem annyira mozgékony és páncélja szinte nincsen... Bár jó szögben áll a front így elképzelhető hogy lepattintja a kisebb kalibereket - annyira már nem emlékszem :)
Nerfelni fogják hamarosan, szóval tuti használhatóbb lesz

2x2 néha 5

(#93543) scyllarus válasza Greentea (#93542) üzenetére


scyllarus
veterán

Buffolni fogják.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#93544) #84221696


#84221696
törölt tag

Most gold noob-oztak le. :D
Ami igaz is, de egy t6-os harckocsival goldot fogok hasznáni t8-asok ellen. Persze, ha ez noob dolog, akkor noob vagyok. :))

(#93545) Greentea válasza scyllarus (#93543) üzenetére


Greentea
senior tag

Mindig felcserélem a kettőt.... köszi! :B

2x2 néha 5

(#93546) zozyk


zozyk
addikt

KV-3 ra melyik löveget tegyem?

D10T vs D-25T? :F

(#93547) Ukeve válasza zozyk (#93546) üzenetére


Ukeve
tag

Mindenképp a D-25T-t. :D Szvsz csak a 122-essel igazi az a tank. :)
Hiába nagyobb a ROF-ja a 100-asnak, nincs akkora elrettentő ereje, mint a 122-esnek. Ez az "elrettentés" legfőképp a közelharcnál fog jól jönni, bár szerintem ezt Te úgy is tudod. :)

[ Szerkesztve ]

(#93548) Greentea válasza zozyk (#93546) üzenetére


Greentea
senior tag

Én a D-25T-vel használtam.
Jól jön a + 140 alfa, néha volt +200 is :)

2x2 néha 5

(#93549) CirrMee


CirrMee
addikt

Láma kérdés amatőr gémertől: van valami (magyar) leírás arról, hogy repeszt mikor/mi ellen érdemes használni?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#93550) #84221696


#84221696
törölt tag

Ez engem is érdekelne. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.