Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#82351) Zolee_70 válasza SoulReaver (#82350) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nem, de minek foglalkozol vele? Egyébként is, aki így írja a nevét: B3n1026, az jóember nem lehet... :DD

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#82352) fradi81


fradi81
veterán

Kv-4 duplázós bázis védős replay

moto g72, Ninebot d28e

(#82353) Bingisz válasza SoulReaver (#82350) üzenetére


Bingisz
addikt

Én igen. Napok óta vergődik, hogy jönne hozzánk. :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#82354) edari válasza Departed (#82348) üzenetére


edari
őstag

Hát nincs mindig ilyen könnyű dolgom, de ez valóban jó volt :D

E100 tornyát kipucoltam :DD

(#82355) Emu


Emu
őstag

Az eddigi legjobb köröm: (1k csata alatt)

Tomato létemre nagyon örültem neki, a végére egy chi-to meg én maradtunk egy T150 és egy SU100Y ellen, mind a ketten egy lövésesek voltunk, de mivel nem segítettek egymásnak ezért le tudtuk hozni a meccset :D

(#82356) rlazol válasza Bingisz (#82353) üzenetére


rlazol
addikt

és miért nem engeded? :DDD
tényleg, sikerült rendezni a problémákat?

Emu: gratula!

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82357) Bingisz válasza rlazol (#82356) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nagyjából igen. Mondjuk most teljes gőzzel megyünk, nincs olyan esl szerintem ahol ne lenne zwack játékos. :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#82358) Zolee_70 válasza SoulReaver (#82350) üzenetére


Zolee_70
senior tag

időparadoxon, a #82350-ben válaszoltál a #82351-ben feltett kérdésre :C (persze, sejtem, még élt a szerkesztés)

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#82359) h1mpi válasza rlazol (#82349) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja az csak azt jelzi, hogy 100 m-en belül nmy van.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#82360) Kakumix válasza lacibacsi (#82308) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ne is hallgass rám, nem kell törölni, mert pl. a kezdőcsapatok benne vannak. Így pl. az artik számolásakor nem kellett volna kidobnom a nem teljes visszajátszásokat!
Viszont a legjobb köreidet valószínű, hogy túlélted vagy legalábbis végignézted, hogy mi lesz a vége, ezért ezek a visszajátszások használhatóak. Az oszlopfejlécekre kattintva rendezheted, különböző mezőkre a őket (pl. sebzés, sebzéshozzájárulás, kill, xp, wn8, medálok) és ami szerinted mérvadó arra a mezőre rendezve a tetején lesznek a jó köreid. Ezeket kijelölve a kedvencekhez is adhatod, amikor átmásolja őket egy másik mappába. Azt viszont, jó ha tudod, hogy a fájl formátumában történhettek a kezdetek óta változások és lehet, hogy azért nem tudja a WoT Replay Analyzer kiolvasni belőlük az adatokat, illetve nem a WoT aktuális verziójával készült (régebbi) visszajátszásokat nem feltétlenül lehet lejátszani a legújabb WoT-tal.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#82361) rlazol válasza h1mpi (#82359) üzenetére


rlazol
addikt

ah, köszi, az nem érdekel. :N

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82362) dfsz34 válasza SoulReaver (#82350) üzenetére


dfsz34
őstag

Q gyenge a T67-el meg az E-25-el. Rendes ember ilyen nem lehet :)) A hellcatot meg inkább meg sem említem :D

Vicc volt, mielőtt egyesek ugranak, mint láncról szabadult pitbullok. Bár van igazság tartalom is benne.

(#82363) grizlisandor válasza Emu (#82355) üzenetére


grizlisandor
addikt

Grat, én is szeretem ezt a tankot, ég és föld a t-34-hez képest, lassan meglesz a T-43-ra az XP. Nem hiszem, hogy olyan jó kis tank a saját tier-jében, mint ez volt...

(#82364) edari válasza grizlisandor (#82363) üzenetére


edari
őstag

Először én is azt hittem. Aztán kifulloztam, meg hozzászoktam, és az igen jó kis tank.

(#82365) tsiga18


tsiga18
tag

Sziasztok!
Vállalkozó szellemű embert keresek, aki egy általam meghívott, újonnan létrehozott accounton kihúz egy tier 10-es tankot, tier1-től (az T95E2 8-as prémium tank miatt). Fizetség alku tárgya (tier7-es prém tankra gondoltam), akit érdekel keressen privátban.

(#82366) emre válasza tsiga18 (#82365) üzenetére


emre
veterán

Menj az SG-re, ott van pár megélhetési tankozó.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82367) tsiga18 válasza emre (#82366) üzenetére


tsiga18
tag

SG fórumon ez fogad mikor írnék valamit a fórumba, no comment:
" Biztonsági okokból a frissen regisztrált hozzáférésedet a jelszóváltástól számítva minimum 24 óra múlva használhatod!"

[ Szerkesztve ]

(#82368) emre válasza tsiga18 (#82367) üzenetére


emre
veterán

Lehet itt is be kellene vezetni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82369) tsiga18 válasza emre (#82368) üzenetére


tsiga18
tag

Én azon gondolkoztam, ha már az SG is ide tartozik, miért nem csinálták meg hogy a PH loginnal oda is tudjunk írni...

[ Szerkesztve ]

(#82370) TESCO-Zsömle válasza emre (#82366) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kíváncsi leszek, hogy a személyes küldiknek mennyi lesz az ára...

Bár az is igaz, hogy akárkinek oda nem adnám az acc-om még akkor se, ha ingyen csinálná...

Apropó, azt lehet tudni, hogy lesz-e ennek valami határideje? Mert a hírben csak annyit írnak, hogy 15-étől indul, de hogy meddig, az nincs ott és a naptárba sincs bevezetve mint esemény.

Létezik, hogy fognak 4 tankot és ítéletidőig elérhető lesz bárki számára? Mondjuk elvileg nem prémium tankok, csak exkluzívak...

(#82369) tsiga18: Szerintem azért, mert míg a PH lapcsalád közös motoron fut, addig az SG csak ide lett csapva és még a saját motorját használja. Majd ha jön az új RI/OS, talán átírják azt is, már ha lehetséges és/vagy megéri egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82371) ÉNERGIE


ÉNERGIE
tag

van valahol egy oldal ahol meglehet nézni mennyi az aktuális HP 1-1 adott tanknak hogy megkapjam a Mester medált? nyamvadt tier3as könnyű szarral 3hónapja nem tudom megkapni, ma is 22sebzés 857hp és csak 1.osztály...dögunalmas tank, de addig nem akarom eladni amíg nincs meg vele is...

(#82372) fradi81 válasza ÉNERGIE (#82371) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor kapod ha a játékosok 99%-nál több alap XP-t kapsz egy csatában egy hétre visszamenőleg. Hogy más mennyi xp-re kapott ászt, azt meg tudod nézni itt rákeresve a tankra.

moto g72, Ninebot d28e

(#82373) ÉNERGIE válasza fradi81 (#82372) üzenetére


ÉNERGIE
tag

köszi, de ahogy elnézem egy srác most csinált 350sebzést és kapott ászt én meg 857re miért nem? :D futkároztam, felderítettem, kicsináltam 1-1ellen 2-3tankot, nem értem, más magasabb osztályúakkal 1-2hét alatt megvan ezzel a szar BT7-el meg 2hónapja nem megy :D ráadásul 1 osztállyal fentebbiek voltak javarészt

(#82374) rlazol válasza ÉNERGIE (#82373) üzenetére


rlazol
addikt

link, replay, akkor tudunk segíteni.
spot sebzés?

TESCO-Zsömle - már régóta akarom kérdezni, mik ezek az egyéni küldik, hogy fognak működni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82375) emre válasza TESCO-Zsömle (#82370) üzenetére


emre
veterán

Beleolvasgattam, nem túl veszélyesek a stug küldik, mondjuk engem az összes többi jobban érdekel, de azokat még nem tudom kinyitni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82376) Cseri0058 válasza emre (#82375) üzenetére


Cseri0058
őstag

Meddig lehet csinálni ezeket a feladatokat?
Illetve a jutalom tankok prémiumnak számítanak? :O

(#82377) Tesi


Tesi
tag

Reggelt. Nekem is frissítette magát a játék, de belépéskor azt írja ki hogy frissítsem a játékot. Ilyenkor mi van?

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#82378) lnk válasza Tesi (#82377) üzenetére


lnk
aktív tag

Lehet valamelyik mod a ludas.Ha felvan modolva a játékod akkor ürítsd ki a res_mods mappát.

(#82379) emre válasza Cseri0058 (#82376) üzenetére


emre
veterán

Úgy tudom nincs idő limit, de olvastam azt is hogy 6 hónap, és utána jönnek az újabb gépek.
Ki kell választani melyiket akarod teljesíteni, mert csak az számít. Mert amilyen komoly küldik vannak egy jobb játékos egy csatában megcsinálná a felét. :D Azt nem tudom hogy az ajándék tankoknak a kredit szorzója megüti-e a prémium szintet. Lehet csak olyan egyszeri unicum cucc lesz mint az T95E2, vagy az M60.

(#82377) Tesi

Ne töröld, csak nevezd át.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82380) emre válasza emre (#82379) üzenetére


emre
veterán

A tankopediaban Special event vehicle megnevezés áll mellettük úgy mint az object907, és az M60 esetében, szóval szerintem nem prémium járművek lesznek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82381) dfsz34 válasza emre (#82379) üzenetére


dfsz34
őstag

Vajon a hétvégén már futkosnak obj260-ok ? :D :D :D

(#82382) [HUN]Dani válasza emre (#82380) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Elméletileg nem lesz + kredithozamuk, de a legénységet ugyanúgy lehet majd húzni bennük. Legalábbis valami ilyen rémlik egy YT videóból.

magyarsrac

(#82383) Bingisz válasza Cseri0058 (#82376) üzenetére


Bingisz
addikt

Credittermelés szempontjából nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#82384) dfsz34 válasza Bingisz (#82383) üzenetére


dfsz34
őstag

Az obj260 tűnik jónak, de ahhoz elég durva küldetéseket is meg kell csinálni, ahhoz még tankjaim sincsenek. A többit nem tudom mennyire éri meg. Pont német TD-m meg Med-em van prém tankban is, inkább azokkal megyek, az amcsi TD mondjuk jól jön ha legénységet kell húzni.

(#82385) Bingisz válasza dfsz34 (#82384) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem a T55-A és az Object kell.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#82386) Cseri0058 válasza Bingisz (#82385) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem csak a t55a kell :D

[ Szerkesztve ]

(#82387) dfsz34 válasza Bingisz (#82385) üzenetére


dfsz34
őstag

A pontos küldetéseket nem látni, de ha igaz például a kombinált 14e kioszott + hárított sebzés a nehéz tankok esetében, akkor az egy nagyon durva követelmény. diegho múltkor belinkelt egy ászos E100 kört és még neki is hiányzott kb 1e, pedig az tényleg egy ultrabrutál kör volt.

(#82388) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Valaki teljesített már küldetést? Most lett kész a 2. nehéz tankos és ilyen üres ablakot dob be a kör végén. Az első teljesítése után két üreset is beadott. :D

(#82387) dfsz34: Így könnyű teljesíteni. :DDD Még jó, hogy nem régen vettem én is Vk.B-t.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#82389) edari válasza Cseri0058 (#82386) üzenetére


edari
őstag

Én is rá pályázom :)

(#82390) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Stug küldit a 105le-vel simán megcsinálom vagy mégse :D Azért annyira nem könnyű van benne egy-két szívatós rész.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#82391) TESCO-Zsömle válasza Cseri0058 (#82386) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem meg csak az objekt.

De oda olyan beugrók is lesznek, hogy egy csata leforgása alatt ölj meg 2 tankot ramolva heavy-vel. Rendesen meg kell majd sarkantyúzni az 50B-t... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82392) dfsz34 válasza [HUN]Dani (#82388) üzenetére


dfsz34
őstag

Én a könnyű tankost próbálom eddig 4-ből 5 vereség :) 3 városi pályán, kösz WG

(#82393) h1mpi válasza dfsz34 (#82392) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én artyval semmi nem talál.... Tököm ezekbe a küldetésekbe tönkre teszik a játékot vele...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#82394) [HUN]Dani válasza dfsz34 (#82392) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem 3/3. IS-6-al megyek, mert kell a lóvé is. 3 kör alatt kerestem 170k+75k+75k nettót. :DDD

Sajnos még így is kell 3.2m a T110E4-hez. És akkor a többi t9 és t10 gépről nem is beszélve. :(((

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#82395) dfsz34 válasza [HUN]Dani (#82394) üzenetére


dfsz34
őstag

Ok sikerült a könnyű tank, elővettem az egyik kedvencemet, az amx1390-t, természetesen városi pálya és totál vesztésre álltunk (az ellen t57 7-t ölt) de oldalt elsurrantam, egy arty agyonlőttem és befoglaltam segítséggel. Ez durva lesz, ha csak így lehet nyerni.

Két db tök üres ablak fogad, csak gombok vannak, pont ahogy neked is a képen. Kell vmit vajon nyomni, vagy csak zárjam be? Hogy ilyen bosszantó hülyeségek maradnak bent.

[ Szerkesztve ]

(#82396) edari válasza dfsz34 (#82395) üzenetére


edari
őstag

Én imádom a városi mappokat light-okkal. Bekerülök mögéjük és anális beültetést hajtok végre rajtuk :DDD Múltkor is8-at gyújtottam fel, meg is3-at is. Mindezt egy amx 12t-vel :)

(#82397) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#82395) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+Dani: A micropatch akad a modokkal, nekem a teljes res_mods mappát ki kellett ürítenem, hogy egyáltalán elinduljon a játék. Az említett ablakokat hibátlanul kapom.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82398) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na szeritnem meg is kapták az artyk a nerfet. Hirtelen egyik napról a másikra 10% lett a találati arányom... Kávé+BIA... 127%-os legénységgel.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#82399) dfsz34 válasza TESCO-Zsömle (#82397) üzenetére


dfsz34
őstag

Betennél egy képet, hogy mi van ott? A Res Mod-ot ezért nem törlöm, ha fontos valami, akkor inkább várok a küldetésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#82400) edari válasza h1mpi (#82398) üzenetére


edari
őstag

Akkor én már meg se próbálok lövöldözni az AMX 13 F3 AM-el. Eddig se talált el semmit Mondjuk full stock, na de akkor is :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.