Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81401) LobiDrg válasza fsb1000 (#81400) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Le tudnád írni tömören, hogy ez mit is jelent pontosan ? A webfordító elég nagy baromságokat ír :D

(#81402) fsb1000 válasza LobiDrg (#81401) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tömören:
A csatába sorolás szempontjai között szerepel a játékos vereség/győzelem aránya.

(#81403) vhw válasza fsb1000 (#81400) üzenetére


vhw
addikt

Sokat vagy a lista tetején; ~könnyű csaták; ~sokat nyersz -> nagyobb eséllyel kerülhetsz a következő csatában a lista aljára.
És ennek fordítottja...

Ez a "mechanizmust" tehát elméletben rövid távon, egy délután, egy pár órás játékidő alatt "megóvja" a játékost a "100 csatás bukta sorozattól" (vagy győzelemtől... ha úgy tetszik...) válogatás nélkül.

Annyira "segít", amennyire másszor "hátráltat". Nem nyerni vagy bukni segít, csak a lista aljára vagy tetejére rak (nagyobb eséllyel) - amivel még mindig tudni kell élni, hogy annak kézzel fogható eredménye is legyen a győzelmi arányon...
Az én "szívatos" köröm a lista alján másnak éppen a "kedvezményes" köre lesz a lista tetején, ugyanez a másik oldalon is...

Végeredményben mindig mindenki ugyanazt kapja.
Vagyis egyéni képességeken, körülményeken (net kapcsolaton, közérzeten, hardveren... stb.) múlik ki mennyire eredményes.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#81404) Bad Pritt válasza fsb1000 (#81390) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy éve játszom gyakorlatilag csak hármas szakaszban, soha nem vettem még ilyet észre. Placebo.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#81405) fsb1000 válasza vhw (#81403) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én sem gondolom másképp.
.
Ha nem így működne a "renccer", akkor sokkal jobban differenciálódnának a játékosok és ez valószínűleg csökkentené a játékosszámot és ezzel együtt a fizetőképes réteg fizetési hajlandóságát is.
.
(#81404) HáGé : Ez a "placebo" benne van a MM szabadalmi bejegyzésében.

[ Szerkesztve ]

(#81406) Pete55555 válasza vhw (#81403) üzenetére


Pete55555
addikt

Nagyon jól leírtad, de még kiegészíteném, illetve kihangsúlyoznék egy részt.
"megóvja" a játékost a "100 csatás bukta sorozattól"
Tulajdonképpen ez nekünk jó. Annyiban, hogy próbál megóvni a buktasorozattól, úgy, hogy feljebb rak, így nagyobb esélyed van befolyásolni a csatát, tehát ha kicsit ügyes vagy, tényleg nyersz.
Ugyanakkor próbál "rontani" az eredményen, ha túl soakt nyernél.
És itt jön be az amit egyszer írtam magamról: jó játékosnak tartom magam, de nem vagyok elég jó ahhoz, hogy (sokkal) feljebb tornázzam a win rátámat. Ahhoz már ugye az kellene, hogy amikor az MM próbálja rontani a win rátámat, akkor is gyakorlatilag lehozzam a csatát, így kijátsszva a rendszert.

(mondjuk ez kb fél éve volt, azóta 1700-1800 körül játszom, és a win rátám is kezd egyre jobban nőni, talán ez a szint már elég a "fejlődéshez")

...Szeretem leracsniztatni...

(#81407) h1mpi válasza fsb1000 (#81405) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én össze vissza játszok és heti szinten simán kijön az 50-60% közötti WR. Mondjuk már egy ideje az 55%-hoz közelít inkább, de van, hogy 45% és van, hogy kerek 50%. Egyszer-egyszer van 90-100%, 8-10 meccsből, akkor ki is lépek és örülök :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#81408) Bobyjack válasza fsb1000 (#81405) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A megoldás: Tier X-ben csak a tetején lehetsz. A könnyített MM-es tankok még jók, azokkal kevésbé tud kiszúrni az MM.

(#81409) h1mpi válasza Bobyjack (#81408) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A könnyített MM-es tankoknak általában van valami olyan "hibája", hogy T9-ben is T10-et érez :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#81410) fody73 válasza jano_77 (#81387) üzenetére


fody73
tag

Nem a szerver oldali célkereszt miatt van. Visszajátszásnál az automata célzás miatt, leragad a célkereszt abban a pozícióban amikor aktiválod . Ha megnézed a csöve jó felé áll!

(#81411) Bobyjack válasza h1mpi (#81409) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Néhányba kell goldot pakolni. Na és? Megengedett...

[ Szerkesztve ]

(#81412) fradi81 válasza Bobyjack (#81408) üzenetére


fradi81
veterán

Kevésbé, de ki tud, kezdésnek -1 tank +2 zwack a túloldalt :DDD
link

moto g72, Ninebot d28e

(#81413) vhw válasza fsb1000 (#81405) üzenetére


vhw
addikt

De ez nem egyenlő azzal, hogy tudatosan;
- a sz@r csapatba tesz
- csata előtt eldönti ki nyer
- rng-t szabályoz csatán belül egyik-másik oldal/játékos számára

Mindezt hosszú távon, személyre szabottan.

"sokkal jobban differenciálódnának a játékosok"

Erről nem lennék meggyőződve: nagy számok törvénye...
Hacsak nem a mentén differenciálódnának a játékosok ki mennyire "türelmes", "kitartó", "elhivatott", hogy túlélje a hullámvölgyeket.

A statjaikat, egyéni képességeiket közvetlenül miért befolyásolná a fenti módszer?
Csak emberi léptékkel teszi "fogyaszthatóbbá" a kellemetlen eredményeket.
Azt sem "erőszakos" módszerekkel, ha történetesen valaki túléli a rá szabott "büntető" csatákat győzelemmel újra találhatja magát a lista tetején... Ugyanez fordítva; ha nem képes nyerni a neki szánt "kedvező" leosztásban, kaphatja tovább az ívét a következő csatában a lista alján is...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#81414) rlazol


rlazol
addikt

az előbb westfielden 2 v 3 lövés erejéig az E50emnek nem kellett töltenie, lövés után egyből tüzelhettem. Annyira meglepett, h pl az elsőbe belebambultam. Aztán el is múlt.
A replayt nem akarom feltölteni, mert nagyon bénán játszom rajta, de ezt a videó részt megmutatnám, ha érdekl valakit. Hogy tudom kivenni a replayből?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81415) Pete55555 válasza rlazol (#81414) üzenetére


Pete55555
addikt

Megnézed a riplit, közben veszed frapssal.

...Szeretem leracsniztatni...

(#81416) fradi81 válasza rlazol (#81414) üzenetére


fradi81
veterán

Elindítod a replyat és felveszed pl a frapsal a jelenetet.

moto g72, Ninebot d28e

(#81417) rlazol válasza fradi81 (#81416) üzenetére


rlazol
addikt

oké, köszi.
hova töltsem fel, ha nincs youtube accom és nem szeretnék emiatt csinálni?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81418) lnk válasza rlazol (#81417) üzenetére


lnk
aktív tag

Ha gmail-t használsz akkor az már egyenlő egy YT accountal.

Egyébként hogy válaszoljak is yt-n kívül talán a videát ismerem vagy az indavideót de gondolom oda is kell regisztráció a feltöltéshez.

[ Szerkesztve ]

(#81419) rlazol válasza lnk (#81418) üzenetére


rlazol
addikt

van gmail accom, ezt nem tudtam, köszönöm. este feldobom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81420) Diarmand


Diarmand
senior tag

Íme egy újabb FV4202 Tankász :DDD

És itt van hozzá a replay is. Erlenbergen védekeztünk és megvédtük magunkat ott, ahol dfsz szerint mindig áttörnek. Vannak még csodák :D

Szerk: Ja igen. Közben elkezdtem vezetni egy listát, hogy mivel megyek, milyen tierű a meccs és hány arty van oldalanként. Még csak 17 meccsnél járok, de már most érdekesen alakul. Ötször nem voltak artyk, tizenegyszer csak egy-egy volt oldalanként és csak egyszer volt három. Nem tudom, előlem talán bujkálnak azok az artyk, amik állítólag annyira megszaporodtak :U
És 7-10-es meccsekről beszélünk. Természetesen folytatom még a listát, mert remélem, hogy most az egyszer talán igaza lesz fsb kollegának. Talán :U

[ Szerkesztve ]

(#81421) Pete55555 válasza Dolby (#81350) üzenetére


Pete55555
addikt

Hátt.....
Lehet, hogy aki balf@sz volt eddig az artyhoz annak segít.
Én kipróbáltam, de sokat nekem nem ad hozzá, én ígyis úgyis tudom hogy kb.hogy fog becsapódni a lövedékem, nem kell hozzá, hogy szögből rálássak. Nem is használom.

(#81364) Djuree kb.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#81422) KaLeun válasza fsb1000 (#81390) üzenetére


KaLeun
senior tag

Már mást sem lehet itt olvasni, csak a nyavalygásodat (arty buff, több az arty és csal a WG) és rajongóid helyeslő csaholását.

És akkor még itt jár az a nyaktiló... :U Ja... :F Mert 2-3 naponta vagy ritkábban valaki megunja a fürdős k...k síró-rívó kórusát. Aztán a válaszaid minősége semmiben sem különbözik az általatok mélységesen elítélt dieghoénál. Csak a nyers mondandót te felcseréled a szokásos csúsztatásaidra és félremagyarázásaidra.

Mióta visszaengedtek trollkodni, itt már nem lehet értelmes hozzászólást olvasni (már az SG is "szakmaibb").

Cila

(#81423) A Zéé válasza Diarmand (#81420) üzenetére


A Zéé
addikt

én ma 11 csatát tudtam menni, t5-t6 tankokkal, általában low tier voltam (de így is 7 győzelem lett), és direkt figyeltem, ha már annyit beszéltetek róla, egyszer volt 2-2, 4x vagy 5x 1-1, a többiben meg egy sem.

Just a simple Lineman...

(#81424) lnk válasza rlazol (#81419) üzenetére


lnk
aktív tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#81425) sith7 válasza KaLeun (#81422) üzenetére


sith7
nagyúr

már az SG is "szakmaibb"

azért ne essünk túlzásokba :N

(#81426) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Nincs valakinek véletlenül egy invite kódja? Előre is köszönöm, és ha lehet priviben. :R

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#81427) dfsz34


dfsz34
őstag

Aki még nem grindelte ki és van rá esélye, szerintem szerezze meg a WZ-111-t. Ez a tank egy brutális állat. Gyakorlatilag sz.rja a kreditet és elég jól lehet szórakozni közben, be a húsdarálóba vele és elég sokáig túlél.

Elég jó látótáv, brutális test, pattint mint állat, a tornyáról is pattognak, egyedül az alját kell rejtegetni, ha lehet, vagy ferdén beállítani ha más megoldás nincs. Viszont az ammot gyakran ellövik, de még nem robbantam. A javítást ha 100% lesz lecserélem biztonságos elhelyezésre első körben, ha az sem elég, akkor lehet, hogy optika helyett rámegy a vizes lőszerrekesz, mert hiába látom az ellenfelet

Ma így mentem vele, a WR borzalmas, ahogy a csapatok is, de volt 3 db 100+e bruttó prémes köröm velem eddig. Volt több nagyon szenvedős csatám is volt vele, sőt olyan is, ahol egyetlen sebzőt tudtam lőni és megsemmisültem a három arty tüzében azonnal.

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
WZ-111 3/9 2 111 2 551 (90)

A legutolsó csatám vele, egy kis város harc, simán 108k kredit prémmel bruttó. A lőszer nem olcsó hozzá, aranyat nem lőttem vele most (csak kaptam egy csomót az ellenfelektől), de még így is vastagon marad.
Map: Siegfried Line WZ-111 1914 108 171
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Szárnysegéd, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
Legénységi XP: 5 481 Javitások: 5 717 Lőszer: 16 400
Teljes: 86 054 WN8: 5 243 (100)

Aranyat nem sokat használtam eddig, bár volt egy érdekes jelenet, kv5 seggel jött és több helyen is próbáltam, nem vitte be, arannyal kétszer kigyújtottam és nagyon örült nekem. Igazából ha van prémium előfizetés, akkor az aranyat is kitermeli, de úgy nem sok marad a végén.

Azt hiszem kredit probléma nem lesz többet, ez a tank kb 2x annyit termel, mint az e-25, pedig talán nem megyek azzal rosszul. Az SP-nél is jobb, mert mozgékonyabb, oda lehet mindig érni vele a csatához és brutál sebzéseket kiszórni.

(#81428) Pete55555


Pete55555
addikt

Ér ez a repesz páncél valamit? Nem veszem észre...

A 600 dmget oldalba kaptam, a 900-at szemből, kb 150m-ről.

(#81429) r1E3S3E7T Több ember is mondta (nem csak itt) hogy tedd rá, jó lesz, fasza lesz, kell az rá.
Ha ilyen dmgeket kapok mindegy lenne oneshotolna, legalább mehetnék a következő csatába...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#81429) Iron Funeral válasza Pete55555 (#81428) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ezt megmondtam volna neked ha kérdezed, nem kellett volna akkor kipróbálnod :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#81430) TESCO-Zsömle válasza Pete55555 (#81428) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak akkor, ha a lövés nem üt át, vagy ha ramolni akarsz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81431) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#81430) üzenetére


Pete55555
addikt

Mind1, leszedem a francba, rárakom a TOG-ra, hátha azon ér valamit, ha nem ott lesz*rom :D
Erre meg rakok ventit.

Szerk: Vagy rakjak rá Optikát inkább??? Most 416m a látótáv. Mondjuk általában megyek vele előre szóval...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#81432) Diarmand válasza KaLeun (#81422) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mondok jobbat.

(természetesen moderátori utasításra ezt a témakört is felveszem a tiltott témák listájára és kerülöm a mások által felvetett ilyen témára való posztolást is) [link]

Ő maga írta, ott van, ahhoz képest állandóan kelti itt a feszültséget. Merre is van a modker topic?

[ Szerkesztve ]

(#81433) fradi81


fradi81
veterán

Ha már wz, harc az artyk ellen:

Nyögvenyelős a végén izgulós meccs, de csak 1 maradhat :)

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#81434) rlazol válasza Diarmand (#81432) üzenetére


rlazol
addikt

Diarmand: új hsz a ModKer topicba :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81435) Iron Funeral válasza Pete55555 (#81431) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem Rammer/EGLD/Vent. Próbáltam optikával de nem volt meggyőző a különbség, venti viszont jól jön.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#81436) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Visszavettem az E-25-öt, bocs a topiktól előre is :DDD
Jó hír, hogy egy ideig még nem játszok vele :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#81437) fsb1000 válasza Bobyjack (#81408) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezért is van a legtöbb csatám t10-essel.

(#81438) rlazol válasza h1mpi (#81436) üzenetére


rlazol
addikt

mintha 1x azt írtad volna, h vettél rá állandó festést. ez megmaradt?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81439) Jolet válasza dfsz34 (#81427) üzenetére


Jolet
őstag

Engem ma mindenki átlőtt vele. Én meg pattogtam az is3-6-ról a t9-esekről már nem is beszélve. Az a fránya rng...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81440) h1mpi válasza rlazol (#81438) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen megmaradt (végtelen jel az ára) csak ki kellett választanom a "3 pálya típust" és megvolt "ingyért".
Annyi a pozitívum, hogy amikor próbáltam, akkor még csak alap legénység volt, most pedig 2.5 skilles megy bele és azóta lejátszottam pár meccset is..
E-25-re milyen cuccokat ajánlotok? (töltésgyorsító, álcaháló, periszkóp?)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#81441) dfsz34 válasza Jolet (#81439) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért ne keseredj el ezen, mert is3-6 azért kihívás a 175 pennek és a 0,46 szórásnak, akárhogyan is, még akkor is ha sokan jelentkeznek, hogy huzatosra lövik ezt a két tankot akár kisebb pennel, elhiszem, csak nem életszerű :) Ezeknek nagyon el kell találni a gyenge pontját ezzel az ágyúval, ami nem mindig jön össze. Természetesen szemből mondom, főleg mikor rázzák, mozgatják, lehet próbálkozni.

12 csatát lenyomtam vele, mára elég lesz belőle, nagyon komoly kredit mennyiséget kitermelt, szerintem olyan 70e körül lehet átlagban (2140 sebzés átlag mellett), prémmel, nettóban (mivel aranyat még nem sokat kellett használnom). Az ellenfelek egyszerűen megőrülnek, centurion, t34, sp, tigerp, tiger, mindnek belemásztam az arcába, sebezni nem bírják a tornyot, mert rázom, mozgatom a tornyot is, kicsit a testet és meg szépen osztom őket. Nekem nagyon teccik ez a tank, igazi bunyós pityu, verekedős pitbull, tehát van fun faktor, nem unalmasak a csaták.

Utolsó köröm, szétsz.vattam egy tiger p és egy t34-t, egyik sem bírt sebezni, pontosabban a t34 belém vágott egyet hátulról (jellemző), amikor a tigerp-vel harcoltam, de utána szépen belemásztam neki is az arcába :)
Map: Mines WZ-111 1 973 111 462
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
Legénységi XP: 5 650 Javitások: 8 523 Lőszer: 13 325
Teljes: 89 614 WN8: 5 545 (100)

A fórum témához, nem furcsa vagy érdekes, hogy kb mindig ugyanaz a 2-3 nyomorult nagyokos veszik össze mindenkivel ebben a fórumban ? Csak kérdezem... Kb addig van beszélgetés, amíg ezek meg nem jelennek. Én már ignorálom mindegyik fa..fejet, javaslom másoknak is.

[ Szerkesztve ]

(#81442) h1mpi válasza fradi81 (#81433) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hogy lámáztak, amikor azt az egyet mellé lőtted... Utána meg ment a gj... :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#81443) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

kicsit átalakítottam a flottát, hogy meg tudjam venni a t110e4-et.
eddig óriási csalódás. ellene mindig azt láttam, hogy alig lehet átlőni, benne ülve szinte nevetségesen papír.
értem én h bújtatni kell az alját, de akkor is komikus, hogy ki mindenki átlő szemből.
vagy mit csinálok rosszul?

- no es importante -

(#81444) Akcok94 válasza Sixkiller6 (#81443) üzenetére


Akcok94
senior tag

ez így szokott lenni, mikor én megyek is7 ellen akkor szinte bevihetetlen, de fordított helyzetbe.

e4 a kupoláját szokták még bevinni, de mivel nekem nincs, ennyit tudtam hozzá tenni.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#81445) Bingisz válasza Sixkiller6 (#81443) üzenetére


Bingisz
addikt

A lövegpajzson és az UFP-n kívül kb. mindenhol belőhető tier 10-ben. :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#81446) Jolet válasza dfsz34 (#81441) üzenetére


Jolet
őstag

Nekem 155 csatám van vele. Az elején nálam is minden szép volt :) most is szeretem ne érts félre, de már vannak mumus tankok vele.

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81447) TESCO-Zsömle válasza Sixkiller6 (#81443) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nehezen hittem, mikor AMX 12t alap lőszerrel bevittem szemből, de megtörtént...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81448) h1mpi válasza Sixkiller6 (#81443) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor a te tankod a T110E3 :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#81449) dfsz34 válasza Jolet (#81446) üzenetére


dfsz34
őstag

Az tuti, egyetértek. Most azt próbálgatom, hogy mennyi aranyat vigyek magammal, amivel le is tudom hozni a csatákat, mert borzalom a WR vele.

Most 6 aranyam van benne és a korábban említett körben, amikor seggel jött a kv5 és arannyal tudtam csak belőni (szégyen ide, szégyen oda, mondjuk srégen is állt, majd megnézem milyen páncélja van ott és hol kell a seggét lőni, nem egy tipikus helyzet). Ebben a körben elhasználtam a 6 aranyat és a végén szembe jött egy arany köpő is6, amit nem bírtam normál lőszerrel egyszerűen belőni. Rángatta a tankot és nem tudtam a gyenge pontjait elől meglőni, ő meg arannyal belőtt simán. Mondjuk kicsit benne volt az is, hogy próbálgatom a határait a tanknak, mert ha rámegyek akkor szerintem közvetlen közelről nem lő be, illetve HE-vel ki tudtam volna simán szedni, alacsony hp-n volt.

E75, STI, béla, ezekre nem érdemes a lőszert pazarolni ha bevágják magukat srégen szemből. Mondjuk nem ezzel, hanem hasonló karakterisztikájú ágyúval az is2-vel egyszer belőttem az E75 parancsnoki belépőjét, néztem is, hogy mi van :F ez most hogy sikerült.

Annyi mellette szól, ha bele tudok mászni az arcukba, akkor nem nagyon tudnak sebezni, igaz én sem őket, patt helyzet, de ha segít a csapat, akkor van esély. Illetve menekülés és flank, nem egy gazella ez a tank, de nem is SP, az szegényem nagyon lassú az ilyenhez, de a wz111 már éppen annyira mozgékony, hogy meg lehet próbálni a manővert.

Illetve hát a 250-es átütésű arany lőszer, azzal beviszi a keményeket, E75. béla. Az STI alja elől elég gyenge, hiába forgatja, ha nem rejti el, ott meglőhető, ha az rng is hagyja persze, csak azért nem kellemes közben kapni tőle a pofonokat. Nekem eddig ezzel a három tankkal gyűlt meg a bajom, csak akkor lehet ezeket kiszedni, ha hibázik az ellenfél vagy ha falkában tudunk támadni.

Az a csata, ahol felhasználtam a 6 aranyat, 36e nettó kreditet adott a végén, szóval mehet bele arany, bár rohamosan olvad a nettó kredit akkor, de beleférhet pár lövés csatánként.

[ Szerkesztve ]

(#81450) Sixkiller6 válasza h1mpi (#81448) üzenetére


Sixkiller6
őstag

erre sajnos és is rájöttem, de azon az ágon szinte semmim sincs (na jó tier7ig megvan)

- no es importante -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.