Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81251) SoulReaver válasza robogo81 (#81245) üzenetére


SoulReaver
veterán

(#81246) h1mpi Fura nekem ez az arty, mikor sniper módba nyomnám, átvált felül nézetbe ;]

Köszi, ezen a pályán nehéz volt, főleg, hogy nem figyelte senki sem a térképet.. :D

(#81252) h1mpi válasza SoulReaver (#81251) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az új arty modot Neked találták ki, nem próbáltad még? Sokkal jobban lehet "oldalba" lőni a tankokat.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81253) robogo81 válasza galervin93 (#81250) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szép hogy te próbálod a beledet is kihajtani,az ellennél meg a 0-ás tiger 1-e is több xp-t kap mint te.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#81254) Dolby


Dolby
senior tag

jackson legényeinek (és az utána lévő td-kbe) mit javasoltok képességeknek? (ST-I-re is kíváncsi lennék ha van javaslat :-) ) Köszi

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#81255) SoulReaver válasza h1mpi (#81252) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy ez most komoly-e... :D:D

Más..:

Hol marad a Nagy kaliber plecsni? vagy túl is kellene élnem?

(#81256) edari válasza galervin93 (#81250) üzenetére


edari
őstag

Teljesen jó ;] A másik teamnek ;]

(#81257) jano_77


jano_77
nagyúr

Szép ez az "új" német TD ág a legénység kiosztás szempontjából. Jól kitalálták.

Még csak véletlenül sem stimmelnek az egymást követő legénységek! FUCK
Segítséget, tanácsot szeretnék kérni, hogy miként képezzek legénységet a Marder 28T-be?
Jelenleg van egy Stug III G. 3 skilles legénységem és egy Ferdinánd (1 skill fejlődik) legénységem.
Hogy lenne a legoptimálisabb az átképzés, hogy a későbbiekben tudjam majd használni a legényeket?
Van a garázsban egy JT8.8, azzal tudom esetleg húzni azon legényeket, amik épp nem ülnének tankban.
Köszi a tanácsokat előre is. :R

(#81255) +SoulRiever-: szerintem a Nagy kaliber plecsni az 4500-5000 dmg-nért járt volna. Nincs fent a team HP jelző mod, ami mutatja, hogy mennyi dmg kell a Nagy kaliberhez?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81258) rlazol válasza SoulReaver (#81255) üzenetére


rlazol
addikt

nagy kaliber ellenfél össz hp 20%nyi dmgnél jár, az itt 5600+ lett volna, vagy 6 kill. messze vagy mindkettőtől. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81259) TESCO-Zsömle válasza benvolio (#81244) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ahhoz, hogy mindenkinek legalább 50%-os win-je legyen, kellenének olyan csaták, amit mindkét csapat megnyer. Azonban a WoT-ban csak döntetlen van, ami mindkét félnek vereség.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81260) Simi37 válasza SoulReaver (#81255) üzenetére


Simi37
őstag

Hát nagyjából úgy 5K sebzésnél lett volna itt nagy kalibered...ez a sebzés t8ba talán elég lett volna.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#81261) A Zéé


A Zéé
addikt

lehet, hogy nem nagy szó nektek, de nekem nagyon nagy skalp, hogy végre a KV-1-el is meg tudtam csinálni a tank ászt:

Kellett hozzá a két afk churchill is, de ez a sebzés sokat dobott az átlagomon, 84%-on vagyok, bár attól tartok melós lesz a második csillag.
replay, ha valakit érdekel

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#81262) rlazol válasza TESCO-Zsömle (#81259) üzenetére


rlazol
addikt

ez azért így nem igaz.
a döntetlen nem számít bele se a vereségek, se a győzelmek közé, de egyik fél se kap győzelmi bónuszt.

nézd meg pl az én stat lapomat.

6691 csata
3188 győzelem+3445 vereség=6633 - vagyis 58 csata hibázdik, na, azok a döntetlenek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81263) benvolio válasza TESCO-Zsömle (#81259) üzenetére


benvolio
őstag

Miért? 1-et nyersz 1-et vesztesz, 2-t nyersz 2-t vesztesz, 3-at nyersz, 3-at vesztesz stb. Én már próbáltam szándékosan romlani, de az is nehéz több ezer csata után. Mióta fent van az XVM, nem akarok zöld lenni, mert most már értem miért vagyok sokszor fő célpont. Hihetetlen de sokszor tényleg csak én vagyok zöld, pedig ahogy játszok statisztikailag rosszabbnak kéne lennem, mert a fele részben teszem oda magam ésszel. :)

(#81264) rlazol válasza benvolio (#81263) üzenetére


rlazol
addikt

és a döntetlen?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81265) benvolio válasza rlazol (#81264) üzenetére


benvolio
őstag

Mindegy, nem tudom, hogy kell ezt számolni, inkább iszok még egyet és lövöldözök egy kicsit. :DDD

(#81266) fsb1000 válasza rlazol (#81262) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A döntetlen egyenlő a vereséggel.

(#81267) TESCO-Zsömle válasza benvolio (#81263) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért?

Mert vannak 60+%-os emberek, azért.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81268) rlazol válasza fsb1000 (#81266) üzenetére


rlazol
addikt

csak XP szempontjából, de általános összesítésben nem úgy kerülnek könyvelésre

nézd meg pl az én stat lapomat.
összesen 6691 csata
3188 győzelem+3445 vereség=6633 - vagyis 58 csata hibázdik, na, azok a döntetlenek.

de ezt már leírtam ma egyszer, 4 hsz-el a tied előtt...

TESCO-Zsömle - az ÁTLAG 49% a döntetlenek miatt, pont ezért van úgy meghatározva pl az XVM színskálája is, hogy 49% az átlagos.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81269) fsb1000 válasza rlazol (#81268) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A döntetlen egyenlő a vereséggel.
Ez nem azt jelenti hogy a döntetlenek száma hozzáadódik a vereséghez.

(#81270) Chris0321 válasza mcwolf79 (#81238) üzenetére


Chris0321
addikt

Sajnos mostanában nekem is sokat lagol a játék, ma csak 2 alkalommal találtam magam az ellenséges tankok előtt mire magához tért szerencsére mindkét alkalommal túléltem de éppen csak. Az internetszolgáltatóval beszéltem, nem tapasztaltak semmi problémát plusz én is csak a játékkal vagyok gondba más minden megy ahogy kell. Nem egy olyan csatám is volt ahol alig tudtam valamit csinálni mert állandóan belagoltam és többször kidobott a játék megszakadt kapcsolat miatt közben ment rendesen a net. Nekem 20/6-os netem van, régen ment a torrent is a játék mellett és nem volt semmi probléma most meg magában sem bírja? Jó nem egy erőgéppel játszom de a 30-40-es fps megvan mindig,

(#81271) SoulReaver


SoulReaver
veterán

PFFF :D LEhoztam a csatát arty-val XD A végén egyedül hellcat ellen meg su-85... :D Replay

(#81272) rlazol válasza fsb1000 (#81269) üzenetére


rlazol
addikt

Értem, tehát van két almám, egy barackom meg két körtém. Mivel az almát szeretem, de se a barackot, se a körtét nem, lényegében 2 almám és három körtém van. :K

ha neked ez így egyenlő, legyen neked egyenlő a döntetlen a vereséggel. :U

részemről nem fogok többet flood-flame vitába keveredni veled ilyen (vagy más) fingreszelésen. :N

Chris0321 - vírusirtó, tűzfal nem megy a háttérben?

+SoulRiever- :R

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81273) fsb1000 válasza rlazol (#81272) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudom, hány almád van, de a WoT-ban a döntetlen csata minden szempontból azonos a vereséggel. Randomban. ( CW-n nem mindig)

[ Szerkesztve ]

(#81274) Chris0321 válasza rlazol (#81272) üzenetére


Chris0321
addikt

Eset van fenn, eddig is az volt és nem volt semmi gondom.

(#81275) rlazol válasza Chris0321 (#81274) üzenetére


rlazol
addikt

nekem a benti gépemen van, ahonnan nem wotozom, és iszonyat lassít minden hálózati folyamatot. Nem tudom, a WoT ot hogy befolyásolja, nyilván nem éri meg kikapcsolni és kipróbálni. :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81276) galervin93 válasza robogo81 (#81253) üzenetére


galervin93
őstag

Ó, én azt nem is figyeltem. :-D Inkább az élmény hiányzik az ilyen meccseken. Volt egy 0:15-öm is, meg még jó pár vereség. (43%) Cserébe magamhoz mérten most jó átlagot hozok, ráadásul meddel, ami igazából eddig nem ment annyira. Eddig a hülyebiztos ruszki heavy-ágat hittem a legjobbnak magamnak, de kezd bejövős lenni a mozgékonyabb irány. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#81277) fradi81


fradi81
veterán

Arány szerintem:

18326/100=183,26*51,88=9507

Akkor is ennyi lenne a játékban a győzelmek aránya ha 8644 lenne a döntetlen és 175 a vereség. De 2-es voltam matekból :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#81278) Ukeve válasza Dolby (#81254) üzenetére


Ukeve
tag

STI-re tudok javasolni.
1. sor: hatodik érzék+full javítás és az egyik töltőnek biztonságos elhelyezés (mindkettőnek felesleges, mert nem adódik össze a hatásuk)
2. sor: vegyes skillek vagy BIA, ha nem akarsz később újra osztani

(#81279) scyllarus válasza Chris0321 (#81274) üzenetére


scyllarus
veterán

Az eset legendásan szar ilyen szempontból (is). Mint vírusirtó jó, csak éppen a tulajdonképpeni célt (biztonságosan használhasd a géped) ott lövi meg, hogy nem tudod használni a géped.
De azt biztonságosan :)

Ránéznék a helyedben az útvonaladra a wg szerverig (pl. Pingplotterrel). Ha van útközben a telia.net, akkor meg is van a bűnös. Amúgy mostanában nekem is kezd romlani a helyzet. 80-100 fps és lag...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#81280) echterion válasza Chris0321 (#81270) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam ugyanez volt ma, majd' minden csatában laghegyek. Így nem volt egyszerű. A nap vége egy győzelem tizenvalahány vereség mellett.

**********

(#81281) [HUN]Dani válasza jano_77 (#81257) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Mindenképpen camo kéne elsőnek arra a kis dögre. Pici és alattomos, nagyon szuper td.

magyarsrac

(#81282) Djuree


Djuree
félisten

na azt álmodtam hogy a centi 7/1-re egyből 2 csíkot adott a csőre, az első nem is kell nekem, minek. :DDD :C
lehet kicsit pihentetni kéne a gémet? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81283) szbalogh válasza whited (#81199) üzenetére


szbalogh
őstag

Sok erős klánnak van akadémiája. Olyat keress amiben sokat strongholdoznak! Ott lehet kis tankokkal megtanulni a csapatjátékot és még a tankajaid is gyorsan fejlődnek.

Nick: HE_Storm

(#81284) lnk válasza szbalogh (#81283) üzenetére


lnk
aktív tag

Már hozzánk bevettem elég sokat mennek az Sh csaták. Ha úgy érzi nem bírja idegekkel a bandát vagy nem tanul tőlünk akkor keres másikat :)

(#81285) h1mpi válasza Djuree (#81282) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Inkább megszerezni a két csíkot :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81286) 04ahgy válasza Djuree (#81282) üzenetére


04ahgy
nagyúr

:) Ez már súlyos. Én is szoktam videokártyával álmodni. habár tankos eddig nem fordult elő World of Tankos álom nálam.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#81287) rlazol válasza fradi81 (#81277) üzenetére


rlazol
addikt

:N
ez nem matek, ez szövegértés... :P ;]
WR=győzelmi arány
de én nem a győzelmekről, hanem a vereségekről és a döntetlenekről beszélek. A fenti példán a vereségarányod 8644/18326*100=47,17%, ha viszont egybe számolod a döntetlent a vereséggel akkor 48,12%.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81288) edari válasza 04ahgy (#81286) üzenetére


edari
őstag

VGA-val mit lehet álmodni?

(#81289) Chris0321 válasza rlazol (#81275) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól emlékszem 2011 óta játszom és mindig ESET volt a gépemen és eddig ennyi problémám nem volt a lagokkal pedig régen mikor az 5-ös tankokkal voltak nagy akciók szinte egész nap játszottam hétvégén. Megpróbálom játékos üzemmódban míg játszom de szerintem nem ezzel van a gond.

scyllarus: Kipróbálnám ezt a PingPlotter-t hátha megtudok valamit írnál egy privátot, hogy kell használni?

echterion: Én csak egy okból erőltettem a játékot, mert haladnom kell a Centurion 7/1-el még csak a láncot raktam fel free-ből és a középső ágyúra van meg a fele xp de így nagyon nehéz játszani.

[ Szerkesztve ]

(#81290) h1mpi válasza SoulReaver (#81271) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:R Az arty modot azért kérdeztem, mert a replay alapján "felülről" célzol és nem az új moddal. A végén ez simán kézzel céloztad, vagy auto célzással (nem is tudom artynál van-e olyan? :F )

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81291) Pete55555 válasza edari (#81288) üzenetére


Pete55555
addikt

Mondjuk egy új ASUS GTX970 ami fel van készítve folyékony nitrogénhez. Szerintem arról ámodik ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#81292) edari válasza Pete55555 (#81291) üzenetére


edari
őstag

Akkor már 980 4-way SLI ;] Pacsálva és max OC :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81293) Djuree válasza 04ahgy (#81286) üzenetére


Djuree
félisten

nekem már többször is. :D

Chris0321: én felraktam free-ből a nagy csövet, elvertem rá a régóta gyűjtögetett free-t, nagyon adja, eddig ez a 9-es med tetszik legjobban. a tortoise-ra is kéne a nagy cső, így nem sokat ér teknőc ernő. majd ha lesz az akció váltok annyit ami még kell hozzá, vagy 40k.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81294) Diarmand válasza rlazol (#81272) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jó kutya módjára háromszor is elugatta neked ugyanazt, mindenféle indoklás nélkül. Merő értelem mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81295) SoulReaver válasza h1mpi (#81290) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tényleg nem találkoztam még azzal a moddal :/

Simán auto célzás nélkül löttem ki a hellcat-ot, amúgy is egy év mire becéloz bármit is, hát a szerencsére bíztam ;) :)

(#81296) h1mpi válasza SoulReaver (#81295) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor szépen elsült a kezed, mindkét alkalommal :C

Ajánlom figyelmedbe youtube
A mod benne van az Aslainsban vagy innen tölthető

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81297) SoulReaver válasza h1mpi (#81296) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hehe, köszi :)) látom te is nagy arty mágus vagy :p ma kipróbálom ezt a modot, nem gondoltam, h ilyen király :D
Köszi szépen!!! :C

(#81298) lnk válasza h1mpi (#81296) üzenetére


lnk
aktív tag

Én nekem is fel van rakva de még nem próbáltam ki. Egyik klántársam mondta hogy kényelmesebb a célzás vele.

Tegnap Ts-en egyik klántársam megszólal: "Felraktam ezt az új modot de attól még ez a k...a arty 10-ből 7x úgyanúgy mellé lő" Gondoltam magamban ennek sem kell a hülyeségért a szomszédba mennie :)

(#81299) Chris0321 válasza Djuree (#81293) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs annyi free xp-, hogy kifullozzam és más tankra is kell.

(#81300) szbalogh válasza lnk (#81298) üzenetére


szbalogh
őstag

A legnagyobb előnye, hogy be tudod vele célozni a tank közepét, nem ugrál a célkereszt a tank teteje és a föld között, mint felülnézetben. De még talán ennél is jobb, hogy ha épp eltűnik a lövés előtt a tank, akkor nem ugrik 5 métert előre a célkereszt.

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.