Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#82701) jr1994


jr1994
addikt

Azt lehet tudni hogy a többi mission-ök (T28C, T55a...) jutalmai mik lesznek? Most a játékban ugye annyi látszik ami a Stug mellé jár, hogy sorozatonként az kreditet ad, aztán fogyócikk + kredit, aztán megint még több kredit. Volt szó prém napokról, stb, azokat lehet konkrétan tudni hogy mire és mennyi jár majd?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82702) rlazol


rlazol
addikt

most én nem értem. :F

aktivált, nehéz tank (TOG), két különböző típusú ellenséges járművet megsemmisítettem, miért nem kaptam meg?

vagy fordítási hiba és a különböző típus jelen esetben eltérő osztályt takar? Vagy prémiummal nem ér?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82703) Chris0321 válasza rlazol (#82702) üzenetére


Chris0321
addikt

Talán mert mindkettő heavy tehát nem semmisítettél meg két különböző típusú tankot?

(#82704) mcwolf79 válasza dfsz34 (#82698) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én pár napja Karelia-n buktattam el egy csatát majd 20000 csatával a hátam mögött.
Támadtunk, én Bc-tel voltam. Bementem középre a feljáróhoz csipkedni és spottolni. Elég sok Td-nk volt, amelyek a szemben lévő hegyen dekkoltak. párat
Szépen felmorzsoltuk a védelmet, meg a bal oldalon volt pár bujkáló védő. Végére egy legyengült Amx50b maradt, amely a bal oldali sziklák mögött bujkált. Én egy Is-3-mal elkezdtünk foglalni. Nyertünk is volna, csak én kimentem a körből, hogy megöljem az Amx-et. sajnos nem vettem észre, hogy már kevesebb mint egy perc van, mert a Fraps fps számlálója betakarta az időmérőt. Lejárt az idő és buktuk. Ha maradok foglalni simán megvan a meccs. Duplázó kör is volt, képzeletben vertem a fejem a falba, hogy lehettem ilyen marha.
Ez van, bár mentségemre legyen mondva hogy éjszaka melóztam, nem voltam 100%-on. Szóval egy unicum játékos is hibázhat és hozhat rossz döntéseket.
Bár a te csapattársad a leírtak alapján tényleg nem volt képben, vagy lehet részeg volt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#82705) lnk válasza rlazol (#82702) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen eltérő osztály szerintem

(#82706) edari válasza mcwolf79 (#82704) üzenetére


edari
őstag

Minek használsz fraps fps mérőt, ha van a játékban alapból?

(#82707) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

vkinek van még olyan gondja rajtam kívül, hogy a teljesített personal mission eredményablaka üres és a két (feltételezem) gomb felirata sem látszik?
xvm és promod van fent

- no es importante -

(#82708) Chris0321 válasza Sixkiller6 (#82707) üzenetére


Chris0321
addikt

Frissítsd az xvm-et a legfrisebb verzióval annak segítenie kell.

(#82709) mcwolf79 válasza edari (#82706) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sőt, még az MSI AB-ben is be volt kapcsolva.
Egyébként azért, mert hébe hóba mással is szoktam játszani.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#82710) h1mpi


h1mpi
nagyúr

IOS-re találkozott már valaki replay lejátszó appal?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82711) edari válasza mcwolf79 (#82709) üzenetére


edari
őstag

Világos :R

(#82712) Sixkiller6 válasza Chris0321 (#82708) üzenetére


Sixkiller6
őstag

köszi, igen megoldotta

- no es importante -

(#82713) neato3loco válasza h1mpi (#82710) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nincs, s nem is lesz szerintem. Az IOS túl #swag hozzá. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#82714) TESCO-Zsömle válasza rlazol (#82702) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt pont tegnap csináltam meg... D.W.2-vel... :DDD

1 light, 2 arty meg 1 med.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82715) Sanya


Sanya
nagyúr

8000 sebzésfelfogás nehéz tankkal? hogy?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#82716) Kakumix válasza Sanya (#82715) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem kell felfognod semmit, ha sebzel 8000-et :). Sebzés és sebzésfelfogás összesen 8000. De egyébként van pár T10-es heavy, amivel lehet próbálkozni (Maus, E100, IS7), hogy saját sebzés nélkül is meglegyen. Vagy összeszámoltok a klánban és úgy indítjátok a csatát, majd az ellenfélhez került haverok csak lepattanót lőnek rád :((

Legyen szép napod!

(#82717) Bingisz válasza Kakumix (#82716) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát az utóbbival azért annyira nem próbálkoznék...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#82718) h1mpi válasza Bingisz (#82717) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez mit jelent, hogy "összeszámoltok"?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82719) scyllarus válasza h1mpi (#82718) üzenetére


scyllarus
veterán

Másodpercre egyszerre nyomják meg a csata gombot (TS-en, 3,2,1) azonos típusú és tierű tanknál, így van esélye, hogy egy csatába kerüljenek. Szerintem sincs sok, de van.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#82720) emre válasza h1mpi (#82718) üzenetére


emre
veterán

Azonos szerveren két három fős szakasz, ts-en megbeszélve egyszerre indítja a játékot, és van rá esély hogy azonos csatába kerüljenek. Persze lehet hogy az ellenkező oldalon lesznek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82721) Lunky88 válasza h1mpi (#82718) üzenetére


Lunky88
tag

Egyszerre nyomnak rá a csata gombra és remélhetőleg összesorsolja őket a gép. Ha legalább két szakasznyi ember megvan hozzá (mondjuk egy klánon belül) akkor esélyes hogy össze is kerülnek.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#82722) jr1994


jr1994
addikt

Éééés valószínűleg erre vonatkozik a wg azon kijelentése, hogy jól meg lesznek büntetve akik csalnak a küldetésekben. Szóval én sem ajánlom.

Egyébként szerintem még a végső (obj 260) küldetések között sincs túl sok amihez tényleg olyan kört kell menni amire csak kevesen képesek. Megfelelő járművel azok is teljesíthetők, persze nem elsőre, ha fél év kell hozzá, akkor fél év kell.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82723) [HUN]Dani válasza Sanya (#82715) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik. Én bélával 4x vagy 5x csináltam meg, mire a másodlagos része is sikerült.

magyarsrac

(#82724) scyllarus válasza Kakumix (#82716) üzenetére


scyllarus
veterán

"Fejlesztői hírcsokor #117
Bannolják azokat akik "megbundázzák" az egyedi missziókat"

Én nem kockáztatnék.

Más: "The most important piece of news is… there will be no free FV4202 for current tier 10 FV4202 owners. Those, who have the FV4202 currently, will simply get it replaced with its successor. This channel is officially supported by Wargaming (it’s a sort of video outlet for WG RU), so yes, this is most likely legit. Well, shit."

FTR blog

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#82725) iwu válasza jr1994 (#82722) üzenetére


iwu
addikt

ok, de ezt hogyan "bizonyítják"? írjon olyan mm-t, ami ezt nem engedi.
minden klánban aktív ts kötelező...ez akár véletlen is megeshet...

btw, tegnap medes küldi, ölj meg egy light tankot: 5 med kör, és egyikben sem volt light az ellennél:P:P:P
2 2 killes heavy meg t29el lett meg tier 9 kanyarban...nah azt sem hittem volna. mákom volt, nem vettek komolyan :P, acetanker lett.

td küldi 10ig megvolt hellcat és e25-tel 12 csatából:D:D:D

jók ezek a missionok, mert végre nem mindennel rambózok, egyből javult a wn meg az eff:D

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#82726) jr1994 válasza scyllarus (#82724) üzenetére


jr1994
addikt

Amilyen lesz az a tank, nekem nem is nagyon fog hiányozni.

Iwu: nem tudom, próbáld ki nyugodtan :U kíváncsi vagyok hogy pontosan mi a büntetés.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82727) iwu válasza jr1994 (#82726) üzenetére


iwu
addikt

soha nem használtam semmiben cheat kódot...nem most fogom elkezdeni.

engem az zavar ebben, hogy ha büntetik, akkor figyelik...ha meg figyelni tudja, akkor akár be tudná tenni az mmbe is...

volt már rá random példa, hogy klántag volt az ellenben...először észre sem vettem:)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#82728) SoulReaver


SoulReaver
veterán

3 napja ilyen meg ehhez hasonló kimenetelű csatákba oszt a játék. Kicsit már sok, kinek kell ez ügyben írni, hogy nézzenek most már rá? vagy valamit csináljanak, mert tegnap is 20 bukta kör volt és csak 6 nyerő, ma még csak 5 bukta köröm volt, de inkább nem is játszok... Gusztustalan a játék...

[ Szerkesztve ]

(#82729) Mottie válasza iwu (#82727) üzenetére


Mottie
őstag

Azért a "direkt pattanot lovok" - et nem szurnak ki olyan könnyen, főleg ha az egyik fél Maus. Amit könnyen észreveszik ha direkt kiloveti magát az egyik, illetve ha hagyja hogy loje hátulról, stb...

Be Victorious!

(#82730) neato3loco válasza Kakumix (#82716) üzenetére


neato3loco
senior tag

TS-en van eltolódás. Nem sok esélye van a taktikádnak. :(

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#82731) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

E 50-re mit érdemes harmadik képességnek adni?
Eddig ezek vannak:

Én javítás, pillanatkép, sima utazás, helyzetfelismerés, javítás sort adnék.

[ Szerkesztve ]

Go Pats!

(#82732) sith7 válasza LicskaiJ (#82731) üzenetére


sith7
nagyúr

álca

(#82733) LicskaiJ válasza sith7 (#82732) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

álcát negyediknek gondoltam ezek után
jobb lenne most?

Go Pats!

(#82734) sith7 válasza LicskaiJ (#82733) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem med tankra, az első, vagy második skill az álca :R

(#82735) h1mpi válasza LicskaiJ (#82733) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pershingen nekem is full álca van és jobb, mint a full javítás. Tegnap engem is felvilágosítottak, ha már javítani kell rég rossz :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82736) vhw válasza sith7 (#82734) üzenetére


vhw
addikt

Végülis egy E75 méretű tankra tényleg létfontosságú az álca...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#82737) Chris0321 válasza scyllarus (#82724) üzenetére


Chris0321
addikt

A 4202-re vonatkozó részt lefordítaná nekem valaki, mobilról írok mert dolgozom és nem tudom lefordítani a googleval.

H1mpi: Azért én ezt nem mondanám, szerintem sokkal fontosabb a javítás és van is értelme.

[ Szerkesztve ]

(#82738) jr1994


jr1994
addikt

Az álca és a javítás is kell a legtöbb medre. Játékstílusa válogatja hogy melyik legyen az első, de szerintem mindkettő nagyon fontos.
És igen, az E75 méretű E50-nek teljesen korrekt álcája lesz ha valaki szépen kihúzza az álcát + festés. Ott a camo calculator tessék megnézni. Valószínűleg arra én is javítást tennék előbb de utána szigorúan álca.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82739) dfsz34 válasza LicskaiJ (#82733) üzenetére


dfsz34
őstag

Amit írtál jó, egy futkosós medre tökéletesek harmadiknak azok a skillek. Ha lapítós med vagy, akkor mehet rá álca, de őszintén szólva ha mész vele előre és harcolsz, akkor az álca nem annyira fontos. Teljesen mindegy gyakorlatilag, mert amikor lősz egyet, akkor úgyis felfedeznek, annyira lecsökken az álca értéke (az eredeti kamo érték kb 75%-al csökken lővés után, szóval marad 25% úgy érdemes számolni :F !). Ezen semmilyen álca nem tud igazán segíteni, csak ha nagy távolságot tartasz az ellenféltől, használod a bokrokat, ilyesmi. Pontosabban nem is a stílus a kérdés, hanem, hogy mennyire mered, tudod és/vagy akarod megközelíteni az ellenfelet. Az alapján kell dönteni. Nagy távolságnál lehet csak szerepe az álcának, de ezzel a tankkal sniperkedni nem az igazi szerintem.

Igaz az is, hogy a BiA helyett jobb lett volna specifikus skilleket választani (pl akkor töltőnek lehet adni javítást vagy álcát, rádiósnak helyzetfelismerést, ami 3%-t ad a látáshoz, a BiA csak 2,3%-t).

Én úgy vagyok ezzel, ha van két specifikus skill sorom egy tankon, az már közel van a tökéleteshez és a BiA hiánya észrevehetetlen szinte, sőt megtehető, hogy a 3. helyre kiválasztasz specifikus skilleket és lecseréled BiA -ra később. 40e xp veszteség mellett kredites resetnél, azt egy prém tank kb 20-25 csatában visszahozza, szóval az sem érv, hogy cserénél veszteség ér, mert minimális ez.

[ Szerkesztve ]

(#82740) LobiDrg válasza SoulReaver (#82728) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Üdv a klubban sorstàrs :D Ha ilyen csatàk jönnek folyamatosan és egymàst követik a bukó csatàk akkor pihentetni kell egy kicsit a jàtékot.Nekem ez a módszer jött be.Most pont ilyen helyzetben vagyok én is.Ha tovàbb erőltetem ilyenkor a jàtékot akkor még nagyobb f*svihar zúdul ràm attól meg csak mégjobban felhúzom magam :D.Jàtsz màssal vagy dobj be néhàny sört este a haverokkal szerintem én is ezt fogom tenni :D

(#82741) Stigma.HC válasza iwu (#82725) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Medes küldi, ölj meg egy scout tankot, hát az viccesre sikeredett nekem.
Csak be volt kapcsolva a küldetés, nem is figyeltem rá, leoval mentem, nagyban regélek ts-en és úgy belemerültem a mondókámba, hogy nyomtam tök véletlenül egy suicide rust az ellenfelek közé, pont kiszedtem a 1390-et. Hogy én mit kaptam azután a chaten :DDD Ezzel nem javítva az amúgy sem fényes statomat leoval.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#82742) dfsz34 válasza jr1994 (#82738) üzenetére


dfsz34
őstag

Lejárt a szerk idő, most olvasom. Elég jól felhozható az álcája, nem kérdés, csak ahogy írtam és mindenki elfelejti, hogy lövés után alig marad neki álcája és megeheted a 100% kamot meg a többit, ha nagyon kicsi az alap álca (lövés után) minden %-os szorzó alig tesz hozzá. Evvan, szopacs.

Tehát vagy nagy távolságból, bokorból sniperkedik valaki, akkor fontos valóban, mert nyilván van észlelési távolság, de harcos medeknél, ahol tuti biztosan felfedeznek lövés után a prioritás semmiképpen nem az álca, mert ennél sokkal fontosabb skillek is vannak, amik a harcot támogatják.

(#82743) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Előtte 3-4 arty volt. Most, hogy ki kellene nyírni egyet már ha egy van a csatában sokat mondok.
Jó, hogy nincs manipulálva az egész.

Amd - Radeon - Ryzen

(#82744) dfsz34 válasza Gyuri27 (#82743) üzenetére


dfsz34
őstag

Én meg artyt öltem rammolással (olcsón, mert nem került lőszerbe). Egyszerre hármat is, kaptam a pascuccit érte. Amikor majd három artyt kell ölni, tuti biztosan alig találkozok velük :) Ez a játék mechanikája :)

Amúgy érdemes valami jó tier4-5 esetleg 6 tankot tartani az ilyen killes, frag lopós küldetésekhez. Pl a med vonalon az összes ilyen jellegű küldetést a T-25-el teljesítettem és elég könnyedén.

[ Szerkesztve ]

(#82745) emre


emre
veterán

A nemzeti ikonokat hogyan lehet engedélyezni?
Mert nálam spec nem működik a funkció.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82746) benvolio


benvolio
őstag

Befigyelt egy potya Kolobanov medál, mert lejárt az idő:[link]. Nem igazán értékelem az így megszerzettet, csak a normál csatásat, na de ezzel is gyarapodik, és ez már a kilencedik. :))

(#82745) emre:ha a zászlókra gondolsz az Aslains-ba, akkor itt: [link]

(#82747) emre válasza benvolio (#82746) üzenetére


emre
veterán

Köszi, de nem Aslain-t használok.
És a konfig fájlokat böngészve nem találtam hasonló opciót.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82748) Akcok94 válasza Gyuri27 (#82743) üzenetére


Akcok94
senior tag

én ugyan így vagyok a medessel, ölj meg két med-t, előtte 3-4-5 is volt a csatába, de az utóbbi időbe vagy 1 vagy 2 van és abból nehézkes a 2-t ölni.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#82749) szbalogh válasza LicskaiJ (#82731) üzenetére


szbalogh
őstag

Attól függ hogy fogsz-e cw-zni az 50m-el. Ha nem, esetleg másodiknak.De ha igen, akkor csak az álca lehet az első a lámpával.

Nick: HE_Storm

(#82750) rlazol válasza TESCO-Zsömle (#82714) üzenetére


rlazol
addikt

köszi a válaszokat!

LicskaiJ - álva e50re szerintem nem sokat ér. főleg, h a kép alapján se festés se álcaháló nincs rajta. nekem így néz ki az E50:

ha meglesz a 4. fullosra, azt fogom lecserélni BIA-ra és indítum uet a sort 5-nek.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.