Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#82151) MinionFlasH válasza Jolet (#82145) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Lehetséges nincs tapasztalatom vele, de amikor kihaltam egy csatában, és volt velünk egy figyeltem átlagos játékosoknál és hát elég lelombozó volt.

(#82152) jozefgucci1 válasza h1mpi (#82149) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Inkább ez mint más esetlegesen véres erőszakos játék. Az én fiam is szokott hétvégén játszani awot-al és ő még csak 9 éves . Leginkább kis tierben játszik a barátaival .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82153) lacibacsi válasza h1mpi (#82149) üzenetére


lacibacsi
addikt

1. Szerinted a paradicsomot a ládikából veszik elő?
2. Az egyhetes T-127-esével jobban aláz, mint én a T-34-85-tel
3. Inkább ez, mint a CoD és más hasonló véres játékok.
4. Miért ne?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#82155) rlazol válasza h1mpi (#82149) üzenetére


rlazol
addikt

ahhoz h bárki ászt, poolt meg hasonlókat csináljon, kellenek a paradicsomok.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82156) lacibacsi válasza szbalogh (#82150) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tehát küldök egy meghívót az e-mailjére és csak azután regisztrál. Ezután kihúzza X-ig bármely ágat, nem szakaszolva (esetleg egyszer-kétszer), és ekkor én megkapom az ajándékom.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#82157) Stigma.HC válasza PR0JECTNR56 (#82154) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

50B nagyon baba lesz :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#82158) h1mpi válasza rlazol (#82155) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem egy 9-10 éves gyerek, ne játsszon ilyen játékokkal...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82159) szbalogh válasza lacibacsi (#82156) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, de kell egy másik mailcímet regisztrálnia, ha a sajátjával már van accountja.
SZakaszozhattok is, megéri, mert kaptok egy csomó xp bónuszt és kreditet is.

Nick: HE_Storm

(#82160) rlazol válasza h1mpi (#82158) üzenetére


rlazol
addikt

alapvetően egyetértek, menjen ki focizni meg biciklizni vagy vegye elő a legót.

de a realitás az, hogy amíg minden pajtása ilyenekkel játszik, addig nagyobb kárt okozol (beilleszkedési problémák, kinézik, kinevetik), ha elzárod, mintha engeded.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82161) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A jelek szerint SerB olyan április 1-i trollkodást akar, hogy az arty gyógyítaná a szövetségeseket a sebzésük helyett.

Na ez kemény lesz, milyen anyázás lesz, hogy kit gyógyíts :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82162) lacibacsi válasza szbalogh (#82159) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#82163) jozefgucci1 válasza h1mpi (#82158) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Alapvetően igazad van , de a mai korszerű világban ahol már alap , hogy egy háztartásban van net és PC ott előbb utóbb a gyerek elkezd majd játszani .A közösségnek nagyon nagy ereje van ebben a korban , hogy épp mi a trend , menő . Ne hogy azt hidd , hogy a kis angyali Minecraft játék sokkal jobb ahol " csak "építkezel és harcolsz , mert ott meg a chat-en megy a folyamatos anyázás és gusztustalankodás. Az estek döntő többségében ott ülök a gyerek mögött a nappaliban és rá- ránézek mit csinál mit ír stb . Nem lehet elkerülni , hogy ilyen időben -évszakban ne üljön a gép elé . Kárt nem okoz senkinek azzal ha 1-1,5 órát játszik egy hétvégén .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82164) wanted5 válasza h1mpi (#82149) üzenetére


wanted5
őstag

50-60 éves embernek miért kell a wot-tal játszania?

mert többségében ugyanaz a játéktudási szint, csak a kor más, és ha erre azt mondod, hogy van olyan idősebb aki nagyon is jól tolja, akkor én meg azt válaszolom, hogy van olyan 10 éves aki szénné alázna...

(#82165) ako001 válasza h1mpi (#82158) üzenetére


ako001
aktív tag

Mivel játszon akkor GTA,Postal2 :F
Az én fiam is 9 és inkább ez mint valami lövöldös szar.És nem is játszik rosszul,sokszor csak mosolygok h miket csinál.Gyalázza a sok piros retardáltat,valamelyik nap csinált 9 csatából 1200wn8-t :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#82166) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy még "rosszabb" játékokkal játszon, de autóversenyes, sport vagy ilyen játékokkal. Ne olyan játékkal, ahol 10 évesen azt neveled bele, hogy ölni jó... Az én fiam még csak 4 éves, de én nem fogom ilyennel játszani engedni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82167) ako001 válasza h1mpi (#82166) üzenetére


ako001
aktív tag

Ne aggódj még pár év és ott fog totyorogni majd melletted,aztán jön a könyörgés,"apa énishad" :D :D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#82168) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ha már tőlem (miattam) indult a téma, akkor én is hozzászólnék bővebben. A kisebbik lányom még nincs 10 éves, de már ő is játszik. A WoT mellett a másik fő játék a Minecraft. Emellett van néhány színcserélős meg tárgykeresős játék, és ennyi. Nem tiltom őt más játékoktól, de azért irányítottam őt, hogy mi az, amivel nem kellene. És most nem a horror-lövöldözős-megabrutál játékokra gondoltam, hanem pl. a mindenféle online flash marhaságra. Valaki írta itt az előbb, hogy milyen duma megy a chat vonalakon. Nos, igen. Néha túl kemények, vagy még rosszabb esetben egyértelműen a kicsik behálózásának kísérleteit lehet felfedezni bennük.
Aki úgy érzi, hogy a WoT gyilkolászásra nevel, az szerintem téved. Szerintem a logika, a megérzés és a helyzetfelismerés fejlesztését inkább szolgálja, mint bármiféle véres ösztön kialakulását. Igazából azonban nem csak a játékok milyensége a nagy kérdés, hanem a gép előtt töltött idő. Akkor van probléma, ha a szülő kontroll nélkül engedi játszani a gyereket Nálunk az a szabály, hogy hét közben fél óra, hét végén 1-1,5 óra játék engedélyezett, ha a napi feladatok rendben vannak és rossz jegy sincs az ellenőrzőben. Hogy ez sok, vagy kevés, azt mindenki maga döntse el. Én azt gondolom, hogy így pont elég idő jut a játékra (nem a számítógépesre!), a fontos tennivalókra és a családra is.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#82169) galervin93


galervin93
őstag

T-34-85-re második skillnek miket érdemes? Elsősorban az eleinte sunnyogós-sniperkedős, majd miután szétszaladt a mémes a közepébe csapós játékmódot kedvelem. Felszerelésnek most van rajta távcső, azon gondolkozom, hogy parancsnoknak felderítő, rádiósnak helyzetfelismerés, hogy még tovább növeljem a látótávot, a vezetőnek off-road, a maradék kettőnek javítás (kettő már van, még kettő nem árt). Vagy inkább az álcára feküdjek rá?
Akkor viszont távcső helyett álcaháló, esetleg nagy javító...?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#82170) Chris0321 válasza galervin93 (#82169) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem írtad le miket adtál eddig, de a javítás mindenkinek elég fontos és a parancsnoknak a hatodik érzék ha nincs még. Én a távcsövet nem venném le, nekem töltésgyorsító, szerszámos láda és periszkóp volt rajta ha jól emlékszem.

(#82171) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#82168) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1

Valahogy én is így gondoltam a dolgot. Nálunk is így van a megyegyezés , hogy hétvégén 1-1,5 óra míg hét közben csak ha jut rá idő akkor max 1 óra . Azonban mivel három nap edzéseken vagy agyerek így általában már csak pénteken ül le a gép elé . A wot szerintem is jó mert tud csapatban játszani barátokkal és ez nem az a fajta ölés . Nem is írok többet a lényeg már úgy is ott van lentebb.

H1mpi .: Anno mikor négy volt a gyerek én is így gondoltam aztán ez sajnos-szerencsére , nem tudom változott . Ami nagyon fontos hogy kontrol alatt legyen a gyerek még ha ezt ő nem is érzi . :R

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82172) Chris0321


Chris0321
addikt

Ezt most találtam a wotinfo-n: Több, nem hivatalos forrásból is megerősítették, miszerint a 9.6-os verzióban már lehetőségünk lesz a legénységi tagok képesítésének megváltoztatására is (pl. rádiósból vezetővé, stb.).

(#82173) jr1994 válasza galervin93 (#82169) üzenetére


jr1994
addikt

Medre a két legfontosabb képesség az álca meg a javítás, azzal kezdve amelyik fontosabb. Általában álca nálam az első, ha bujkálni szeretsz akkor neked is azt javaslom. Hatodik érzék természetesen alap. Én általában harmadiknak szoktam választani vegyes skilleket: látótávnövelőt, pillanatkép-sima utazás, off road, ilyesmiket, esetleg ha tudom hogy nagyon sok csatám lesz a legénységgel beresetelem a biát is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82174) Scheff válasza jozefgucci1 (#82171) üzenetére


Scheff
tag

Pedig ha valaki kicsit elgondolkozik, hogy egy tankban egész pontosan kik szoktak ülni, s mi történük velük, amikor a tank felrobban, felgyullad vagy csak simán megsemmisül, akkor rájöhet arra, hogy bent égni a tankban egy fokkal kegyetlenebb halál lehet annál, mint amikor egy gránát cafatokra robbantra a testedet. A WoT játékosok ilyen szempontból sokkal több virtuális emberéletért felelősek, mint az FPS játékok kegyetlen és vérszomjas játékosai. 1 tank 2-6 emberélet, számoljatok.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#82175) MinionFlasH válasza Scheff (#82174) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Most.... ezt .... komolyan gondolod? 0.o

(#82176) szbalogh válasza galervin93 (#82169) üzenetére


szbalogh
őstag

A távcső nem sokat ér, főleg, hogy a legénység is buta még látótáv téren. Periszkóppal jobban jársz, főleg, ha hátul sunnyogva kezdesz. Töltésgyorsító még OP-bbá teszi az ágyúját. Én ventit szoktam rátenni, de szerelőláda se lehet rossz választás. Pár tized %-on múlt a harmadik csillagom de el keleltt adnom a WZ küldetés miatt :( A T62 legénységet edzettem benne :)
Álca nagyon hasznos rá. Elsőnek álca+ lámpa. AZtán lövésznek meg vezetőnek a kék skillek, a commandernek álca. Utána javítás. Végül reset és bepakolhatod a bia-t.
Ha ezek meg vannak a rádiósnak mehet a +3% látótáv, de nem fogod tudni továbbvinni. Utána a commander a rádiós. Érdemesebb majd a commandernek adni a 3% látótávot.

Scheff :( Te is nézegetsz szíriai tankos videókat? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#82177) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Üdv urak!

Szeretnék egy személyes felfedezést közzé tenni az AMX 50B használók között..

(Ha maguktól is rájöttek akkor sorry..)

Ha szemben áll veled egy tank és nyilván a tornyodat célozza, akkor annyit kell tenned, hogy fel irányítod a tornyod, így csökkentve a szöget, nem egyszer pattintottam goldos e-100-at még jgpz-e100 -at is :)

:R

(#82178) lacibacsi válasza Scheff (#82174) üzenetére


lacibacsi
addikt

Te tényleg azon gondolkodsz játék közben, hogy milyen szörnyű halált halnak a kilőtt tankokban? Bocs, de ez orvosi eset!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#82179) szbalogh válasza lacibacsi (#82178) üzenetére


szbalogh
őstag

(#82180) ako001 válasza Scheff (#82174) üzenetére


ako001
aktív tag

Csak egy 9-10 éves gyerek ezt még nem tudja és jó esetben még sokáig nem is fogja megtudni.
Nekik ez csak 1 játék,semmi más.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#82181) Jadro válasza h1mpi (#82166) üzenetére


Jadro
veterán

A WoT-ban nincs közvetlen emberölés vagy akárcsak ember megsebesítése. (Látványosan persze, mert a legénység ugye kilőhető.) Tárgyias az egész és szerintem emiatt a gyerek nem is fogja emberhez kötni a harcot. Neki megmarad játék szinten. Ennyiben mindenképpen jobb mint valamelyik COD típusú öldöklős játék.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#82182) ako001 válasza jozefgucci1 (#82171) üzenetére


ako001
aktív tag

Csak nehogy ere járjon 1 hupililaüberpro ,mert le leszünk teremtve,hogy a gyerekeink b..ák el az ö játékát :DD :DD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#82183) mcwolf79 válasza Scheff (#82174) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor szerinted ez is romboló hatással van a gyerekekre?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#82184) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Jó azért abban egyetértünk, hogy a WOT nem arra van kihegyezve, hogy a kigyújtott t37ből kiugró töltőnk a homokba fetrengve próbálja eloltani az égő testrészeit Sand riveren! :W

Én DOOM-on, Duke nukem 3D-n, C&C-n nevelkedtem, nem lettem terrorista, se gyilkos, és taszít ha állatokat bántanak, DE a COD-ba a repteres jelenetnél megszaladt a ravasz a civilekre....

A játékok miatt senkiből nem lesz se gyilkos, se aberrált, se semmi más, és nincs hatással a gyerekek fejlődésére...

(#82185) jozefgucci1 válasza Scheff (#82174) üzenetére


jozefgucci1
addikt

szerinted egy 10 éves gyerek , vagy idősebb ilyeneken gondolkodik ? Biztosan nem ... szerencsére. Ennyi erővel a Flatout nevű roncsderbi játék sem való nekik , mert ott meg egy 12 fős derbin többen megsemmisülnek. Ugyan már ez már off-nak is dúrva

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82186) Krytec


Krytec
tag

Ebben a replayben érdemes megnézi az első lövésemet, ahogy az object beleszállt :D kb ez eddig a legszebb kapás lövésem E-75el Replay

(#82187) Scheff válasza mcwolf79 (#82183) üzenetére


Scheff
tag

Másold ide nekem azt a szövegrészt, ami téged arra engedett következtetni, hogy ez romboló hatással van a gyerekekre. Kérlek, másold ki nekem, hogy megvilágosodjak. Sajnos jelenleg azt kell hinnem, hogy nem olvastad el a hozzászólásomat, ami mélységes bánattal töltene el. :(

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#82188) echterion válasza szbalogh (#82134) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is ott tartok, eddig nem vagyok túl jó vele. Kell még cirka 30k a nagy csúzliig, remélem, utána jobba fog menni vele a téma. Mondjuk a motort ráraktam, de így is tetű lassú szegénykém.

A gyerek mivel játszon témához: a lányom karácsonyra kapott testvéremtől egy Wii-t. Na, azt ajánlom mindenkinek, nagyon szeret vele játszani, jókat szoktunk együtt játszani. Az a kontroller meg kifejezetten gyerekbarát. Ha nem erőszakos játékokat tolunk elé, akkor nem okoz ezekben a gyerekekben semi lelki törést az egész napos suli után egy kis lazítás. Délután játszhat eleget a pajtásaival a suliban, este az az egy óra simán belefér.
Az autóverseny sem jó, mert az meg arra neveli, hogy csak az első lehet teljesen elégedett, ami korai frusztrációt okozhat.
Nálam mondjuk a wot nem érdekli a gyerkőcöt, néha megnézi, mit játszok, de ennyi. Wii a kedvenc, Lego, donkey kong, rayman és társai.

**********

(#82189) Habib[HUN] válasza jozefgucci1 (#82185) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hogy a gyerek mivel játszik. Amivel akar :) Én is azzal játszottam. Bajom nem lett.
Ha az ölések számából indulunk ki, akkor téves az állítás. Hány tankot is lő ki Hümérke átlagosan egy kör alatt? Talán ha 1 megvan neki? Na most az cirka 5 ember. Egy fps-ben azért ennél jóval többet mészárolhat le az ember. Sőt egy total war-ban csak úgy hullanak a centúriók...... Mondom én ezt úgy, hogy már C64-en is ment az akció, és a virtuális mészárlás.Mégsem rohanok be egy üzletbe testemre bombákat szerleve, és üvöltöm közben az Admiral Ackbart.... Sőt nekem még a szüleim se nagyon magyarázták el a dolgokat. Azt se tudták, hogy mi fán terem a szórakozásnak ezen formája. Csak megnyugodtak, hogy a gyerek jól elvan. A tanulmányi eredményei is rendben vannak. Aki emiatt aggódik, az meglehetősen paranoid szerintem. 12 évesen már fejből tudtam az összes Mortal Kombat kivégzést. Mégse akartam a szomszéd srác szívét kitépni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82190) TESCO-Zsömle válasza rlazol (#82160) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ennyi erővel senki ne játsszon ilyet, menjen mindenki erdőbe túrázni meg sportolni. Az a 40 évesnek is pont ugyanannyira egészséges, mint a 9-10 évesnek.

Arról nem beszélve, hogy a sokak által nehezményezett problémákat a szellemi érettség és a megfelelő hozzáállás hiánya okozza, nem a túl alacsony átlag életkor, mert összességében a wot-osok átlag életkora bőven 20 fölött van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82191) Dolby válasza Scheff (#82174) üzenetére


Dolby
senior tag

Nem hiszem, hogy gyerek korodban azon gondolkodtál, vajon milyen lehet a gyomorsavak által emésztődni egy farkas hasában, vagy ketrecbe zárva tölteni a szabadidőd a mézeskalács ház mellett. Malackaként és micimackóként egy kidőlő fa tetején lenni és vízesésnél lezuhanni avagy méhkaptárba fejjel beragadni... Nincs mese ahol ilyen példát ne lehetne hozni nagyjából. A gyerekek fantáziája nem elég realisztikus, és a tapasztalatuk sem elég ezek felfogásához. Ettől függetlenül remélem ezt nem úgy fogod értelmezni, hogy szerintem bármivel játszhat egy gyerek mert úgysem fogja fel, simán csak azt szerettem volna cáfolni, hogy a gyilkolás - halál élményt nem fogják úgy elképzelni, ahogy te tetted.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#82192) Scheff válasza Dolby (#82191) üzenetére


Scheff
tag

Hozzád is a kérdésem: hol írtam a gyerekekről és arról, hogy ez szerintem káros? Másold nekem ide azt a mondatot.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#82193) Habib[HUN] válasza Scheff (#82192) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Te nem írtál ilyet. Viszont a beszélgetés fonala innen indult el, és te hoztad fel a Wot-os témát, hogy ott több ember hal meg. Ami szerintem hatalmas tévedés. Már csak számszerűleg sem. Nem véletlenül nincs megrajzolva a kezelő személyzet a tankoknál. Bár az szerintem a korhatár besorolás tartása miatt van.

Ami egy gyereket komolyabban szíven üthet az az idióták jelenléte a chat-ben. Mert a sok hülye, néha olyanokat ír be hogy csak lesek. Néhányan túl komolyan veszik a játékot. Na ezt a részét kell elmagyarázni a gyereknek, hogy ne foglalkozzon a hülyékkel.

(#82194) Dolby válasza Scheff (#82192) üzenetére


Dolby
senior tag

Egy hozzászólásra válaszoltál, ahol arról beszéltek, hogy a gyerek ha korlátok között is, de játszhat wottal, mert ebben nem olyan direkt az ölés élménye, ami a hozzászóló szerint a gyereket károsítaná. Válaszodban leírtad, mennyire kíméletlen halál egy tankban meghalni. Ha nem azért írtad mert válaszodnak köze van a gyerekekhez és a játék károsságának, akkor nem értem miért címezted a válaszod egy erről szóló hozzászólónak? Ilyen erővel másold ki azt a mondatomat ami szerint én azt írtam hogy szerinted káros a gyerekeknek ez a játék. :-D

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#82195) szbalogh


szbalogh
őstag

Szerintem inkább a WoT-ban lője halomra az embereket, mint füves cigit szívjon a suli előtt... mert az is trendi.

Nick: HE_Storm

(#82196) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Szerintem meg ideje volna már átugrani ezt a gyerek játszhat-e WoT-ot OFF témát...

(#82197) Dr_Syrex válasza Scheff (#82192) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nem mondtál ilyet, sőt a megállapításod akár igaz is lehet, de már eddig is bőven off volt a téma, amire ezért van ott a másik erre használható topic. ;)

Ez a PVE mód érdekesen hangzik, de egyelőr nem tudom elképzeni, hogy mennyire is van szüksé erre valójában.
Az AMX 40-et eddig elkerültem, de a kis buff után már megfontolandó lesz nem átugrani szabad xp-ből :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#82198) rlazol válasza h1mpi (#82166) üzenetére


rlazol
addikt

én meg katonákkal és játékágyúkkal játszottam egész gyerekkoromban. Plussz pontot ért, ha valamelyik katonának leesett vmilye a lövéstől. A lövedékre kötöttünk egy madzagot, és amikor visszahúztuk, az így elesett katonák hadifoglyok lettek.
ahhoz képest se terrorista, se rabló nem lett, még csak katona se.
És a tom&jerry? Beavis&butthead? mi is megkaptuk a magunk ilyen adagját bőven.
A gyerek tudja: ez játék. Ennyi.
Az autós játékban leszorítja az ellenfelét pl.
A WoT - vagy bármi más nem ölni tanít, hanem játszani, ezen keresztül gondolkozni, építeni és körülmények hatására, nyomás alatt jól dönteni.

a másik meg, h ha letiltod róla, még erősebben akar majd játszani vele. sokkal jobb megengedni és kontrollálni mint letiltani és akkor titokban - haveroknál - felügyelet nélkül tényleg azt ír a csetbe amit akar.

szerk.: ok, én is leállok a témáról.

h1mpi: "A jelek szerint SerB olyan április 1-i trollkodást akar, hogy az arty gyógyítaná a szövetségeseket a sebzésük helyett."

ez honnan van?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82199) szbalogh


szbalogh
őstag

Ezt még nézzétek meg :) vicces

Nick: HE_Storm

(#82200) TESCO-Zsömle válasza Habib[HUN] (#82193) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na ezt a részét kell elmagyarázni a gyereknek, hogy ne foglalkozzon a hülyékkel.

Aztán jön az ellenőrzőbe a beírás, hogy órán nem figyelt... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.