Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81901) Bobyjack válasza Indy69 (#81898) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Elvileg a CPU órajele a legfontosabb a WoT jó futásának szempontjából. Szegény motor nem igazán jól van megírva, szeret egyetlen magon menni, szóval egy magas órajelű i5-össel (nem U-s alacsony órajales, alacsony fogyasztású) és egy közepes videókártyával már szépen kell, hogy fusson. A laptop választós fórumon a legolcsóbb játékra használható laptopnak a Lenovo Z50-et írják, amit 180 bruttó környékén lehet kapni, de ennek sajnos pont U-s procija van, ami a WoT-nál nem a legjobb. Itt egy videó arról, hogy milyen beállításokkal hogyan viszi a WoT-ot.

[ Szerkesztve ]

(#81902) HellGreg válasza TESCO-Zsömle (#81895) üzenetére


HellGreg
őstag

De ugye a Su-14-2-re már lehet kapni? Csak mert kép alapján zártnak tűnik...

(#81903) jr1994 válasza Kakumix (#81900) üzenetére


jr1994
addikt

Ó, az csak akkor volt érvényes amikor kihirdették? Hát új accot viszont emiatt nem fogok kezdeni :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81904) TESCO-Zsömle válasza HellGreg (#81902) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Passz, még csak S51-em van. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81905) HellGreg válasza TESCO-Zsömle (#81904) üzenetére


HellGreg
őstag

Azt nem értem, mi különbség van az S-51 meg a Su-14-1 között... kb semmi...
Te a nagyágyút használod? Én azt visszacseréltem a kicsire mert szart se talál el és 48mp-ig tölt... majd a Su-14-2-nél már sokkal jobb lesz remélhetőleg.

(#81906) Micsurin válasza Bobyjack (#81901) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ami nekem van azon maxon (fejlesztet graff) 720p olyan 30-40fps , pedig U-s proci..... 2,8ghz , laptop i5-ből 2,8-3,1 között van a plafon órajelben , amúgy meg az U proci nem a világ vége, nekem a war thunder is maxon megy ezen alaposon ( majdnem 2-szer annyi fps-el mint a WoT :D )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81907) HellGreg válasza Bobyjack (#81901) üzenetére


HellGreg
őstag

Annyit hozzátennék, hogy a laptopomon, amiben i5 volt (sandy bridge), és 6650 Radeon, csak minimumon volt játszható. Most vettem használtan egy asztali gépet, amiben a CPU egy sima Athlon II 250, a VGA meg GTX 560 OC, és médiumon gyönyörűen fut...
ez alapján nem lennék benne olyan biztos, hogy a CPU a legfontosabb, igaz, az asztaliban a papíron gyengébb konfig is lehet sokkal erősebb mint a notiban.

(#81908) Szepi1979 válasza Indy69 (#81898) üzenetére


Szepi1979
senior tag

i7-2760qm, gtx680m, 8 gb ram, ezen fullHD, árnyékok alacsony, sniper módban effektek visszavéve, fps: 50-80 fps.

“ nem kell mindig nyerni “

(#81909) TESCO-Zsömle válasza HellGreg (#81905) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még semmi nincs rá kifejlesztve. Szedem az XP-t, ami nagyjából annyit tesz, hogy ha van időm, akkor azt is leszorzózom.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81910) HellGreg válasza TESCO-Zsömle (#81909) üzenetére


HellGreg
őstag

Mit jelent, hogy leszorzózod? :)

(#81911) stork13 válasza HellGreg (#81910) üzenetére


stork13
aktív tag

Gondolom azt, hogy csak annyit megy vele amíg a napi dupla meg nem lesz.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#81912) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Ez a csata nagyon vicces volt, ennyi mákom nem nagyon volt még egymás után. Igazából elég sok mindent elszúrtam, nem játszottam életem csúcsán, de a végén a capelő IS2-nél sok bénábbat még nem láttam. :D

Meglepődve tapasztaltam, hogy a plecsnikért plussz XP jár, ez mióta van így?

Álmomban sem gondoltam volna, hogy vereséggel lesz meg a Tank Ász...

Replay, ha valakit érdekel.

(#81913) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Bárcsak én kerülnék top tierként ilyen csatába, nem tudom mit érzett az MM :) :

Más, végre én is kiszenvedtem:

A hadművelet sikeres teljesítéséért kapsz egy jutalmat: Prémium időtartam hozzáadva: 3

Jármű hozzáadva: WZ-111
Férőhelyek hozzáadva: 1

(#81914) TESCO-Zsömle válasza HellGreg (#81910) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A napi első nyertes csatát, amire általában 2x-es XP szorzó van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81915) h1mpi válasza Bobyjack (#81913) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az igen! És ilyenkor idegesítő, ha szétkap az arty :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#81916) grizlisandor válasza Bobyjack (#81912) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szép volt, nekem valamiért nagyon megtetszett ez a kis táras tank. :D

(#81917) zozyk


zozyk
addikt

Megvettem a T44-et,a 122 vagy a 100-as löveggel használjátok?
Én a 100-as ra tippelek. :)

[ Szerkesztve ]

(#81918) SoulReaver válasza zozyk (#81917) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jól tippelsz...

122-es ágyúval csak a fakírok használják XD

(#81919) h1mpi válasza Bobyjack (#81912) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az IS-2 bot volt az tuti, szép játék volt. Mondjuk kellett hozzá egy agyhalott T29 és egy VK36 is :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#81921) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!

Orosz heavy (-med) ag utan milyen masik orszag hasonlo agaba es melyikbe lenne erdemes masodiknak elindulni. Ami biztos hogy artys es lightos (meg) nem vagyok es a cromwell vonalat csinalgatom de kevesbe az en vilagom (meg). Ezen felul jo lenne ha a prem heavy is hasznalhato lenne ott farmolasra es legenyseg huzasara.

Koszi

(#81922) [HUN]Dani válasza Lipton (#81921) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Orosz heavy ágra szerintem csak a kínai ág hasonlít. Német, amerikai, brit nehéz tankok más játékstílust igényelnek.

magyarsrac

(#81923) DiszNóÓl válasza Lipton (#81921) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Üdv! Ahogy előttem is írták a kínaiak olyanok nagyjából. Medek tiszta copy, heavyk is kivéve a 113/112.
Medeknél a 100-as(ruszki nagyon pontos cső) kínaiaknál 122-es. Ennyi eltérés van kb.

HATER

(#81924) TESCO-Zsömle válasza Lipton (#81921) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem ne a Kínai ágat kezdd. Felettem már leírták, a kínaiak gyak az oroszoktól kapták a cuccokat és a segítséget, így szinte ugyanazok, stílusra mindenképp.

Próbálj ki valami újat! Nézz körül, hogy mi tűnik számodra érdekesebbnek az alternatívák közül.
- A németeknél szögletes formák és pontos ágyúk várnak rád, teljesen másképp kell őket szögelni, mint a többi tankot.
- A briteknél páncélt főleg a tankok elején és a tornyokon fogsz találni, oldalról, hátulról a zömük papír. Az ágyúik viszonylag pontosak, keveset sebeznek, de gyorsan töltenek.
- A franciáknál jóformán nincsenek is heavy tankok. Az ő gépeik nagyon gyorsak, amiért a páncélzat hiánya a fizetség. Ágyúknál leginkább a revolvertárról híresek, ami csalóka, mert Heavy vonalon csak Tier 8-tól, Arty és TD vonalon pedig csak Tier 10-ben van nekik. Általánosságában azonban elmondható, hogy kisebb kaliber és gyorsabb töltés jellemzi a fegyverzetüket.
- Az amerikai vonalról nehéz nyilatkozni, mivel az az egyik legkiegyensúlyozottabb nemzet, megtalálni benne szinte mindent a páncélozottabb dögöktől kezdve a gyorsabb, könnyebb gépeken át a revolvertárasokig minden van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81925) Jolet


Jolet
őstag

Na megvolt az utolsó csatám ezzel a tankkal, kár érte jó tank nagyon

A FAME-s srác a csata elején szerette volna ha azt csinálom, amit ő mond, de nem bántam meg, hogy a megszokott helyemre mentem

Ma csak ezzel a tankkal mentem, elég jó eddig a statisztikám

replay hamarosan a jutub csatornámon

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81926) echterion válasza #40993792 (#81920) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyetértek. Az új acc-omra megvettem a su100y-t 75-ös legénységgel. Hát, skillek és felszerelés nélkül nem vagyok valami hatékony. Még nem tudtam egy csatát se nyerni vele, tegnap este 20-ból 3 győzelem. Egy a surerrel egy meg a valentinenal. Abba is hagytam, így nehéz a hétvége akcióját kihasználni. :(

**********

(#81929) echterion válasza #40993792 (#81928) üzenetére


echterion
nagyúr

De ez az iker acc-om, ide nem költök semmit (ezer aranyat vettem csak, hogy legyen egy értelmes prémtank rajta), creditem meg nem nagyon volt. Tegnap este akartam farmolni felszerelésre valót, de ilyen wr-rel inkább hagytam.

**********

(#81931) Lipton


Lipton
őstag

Koszonom a valaszokat. A kinai kilove, nem "hasonlot" keresek.
Francia es brit erzesre nem annyira.
Nemet vagy amerikai lehet erdekes. Heavy vonalon ami jobban erdekel a kicsit gyorsabb tankok (nem a tipikus lajharok) es kozepesebb agyuk (nem troll de nem is a nagyon csipegetosebb). Legyen melle jo 8-as premium tank is. A tarasok nagyon erdekelnek, kiprobalnek olyat egyet.

[ Szerkesztve ]

(#81932) zozyk válasza #40993792 (#81920) üzenetére


zozyk
addikt

És a legnagyobb IX-es motor feltétlenül fontos?
A kissebb 100as ágyú megvolt heavy ágról,tornyot megkapta free-ből,bolti láncot raktam rá egyenlőre de még a motor hátravan. :-)

(#81934) weres78


weres78
senior tag

Korábban láttam valahol mapokat, bejelölve a passzív spot, illetve td pozíciókat. Most szükségem lenne rá, de nem találom. Valaki tudna segíteni?

Még annyit, hogy magyar oldal volt...

(#81935) Indy69 válasza Bobyjack (#81901) üzenetére


Indy69
aktív tag

:R

(#81936) Indy69 válasza Szepi1979 (#81908) üzenetére


Indy69
aktív tag

:R

(#81937) echterion válasza #40993792 (#81930) üzenetére


echterion
nagyúr

Amúgy milyen felszerelések valók erre a nagy dögre? Gondolom, a camoja nulla, így álcahálónak nincs sok értelme.

**********

(#81939) echterion válasza #40993792 (#81938) üzenetére


echterion
nagyúr

Távcső helyett nem lenne jobb a bino? Bár, így 80%-os legénységgel rosszabb a látótávja, mint egy stugnak. Remélem, ha 100%-osak lesznek, jobb lesz ez is sokkal.

**********

(#81940) jr1994 válasza echterion (#81939) üzenetére


jr1994
addikt

Nem tudom fejből hogy nálam hogy van felszerelve de megnéztem neten, töltésgyorsító tuti kell, és azt hiszem én használok rajta álcahálót, spotolni meg majd spotol más. A harmadik talán célzásgyorsító nálam de ez nem biztos. Fullos álca skill + festés + hálóval már olyan a camo hogy ha valamiért egyedül maradsz akkor is legalább az első lövés a tiéd.

[tanknumbers] [camo-calculator]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81941) echterion válasza jr1994 (#81940) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, ezt megfogadom. :R

**********

(#81942) Pete55555


Pete55555
addikt

M41 Bulldognál most ott tartok, hogy megvan a lánc, és a 2. ágyú. Innen merre tovább? Fejlesszem ki a motort, utána torony - ágyú. Táras ágyút érdemes rárakni, és ha igen akkor előbb a motort, utána az ágyút, vagy fordítva?

...Szeretem leracsniztatni...

(#81943) emre válasza Pete55555 (#81942) üzenetére


emre
veterán

A táras randomban felesleges. T10-ben meg tök mindegy milyen löveg van rajta mert spotolnod kell. Szóval szerintem mobilitás és camo az elsődleges cél.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81944) Bad Pritt válasza Pete55555 (#81942) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy nyomós oka volt annak, hogy nem a táras ágyút használtam: sokszor kell váltani a lőszerek között. Egy példát tudok hozni, ami megmaradt fejben, afk Maust találtam és alap lőszerrel nem ment be sehol, átváltottam egyből apcr-re. Na most a táras ágyúval fél perc lett volna, mire tudok lőni, addig odaérnek mások is és sokkal kevesebb sebzést tudok bevinni. Nem éri meg szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#81945) Bobyjack válasza grizlisandor (#81916) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Sokaktól hallottam, hogy ilyen-meg olyan rossz a Chi-Ri, szerintem teljesen élvezhető tank. Az ágon a 3., 5., és 6. tank is prímán használható volt a megfelelő gun depression miatt, egyedül a 4-essel nem voltam elégedett.

(#81919) h1mpi: Szerintem nem volt bot, mert akkor rögtön célzott volna rám amint meglát. Szerintem egyszerűen nem tud játszani, valamelyik fejlesztői csokorban volt, hogy vannak olyan játékosok, akik 9-10-es szintre eljuknak anélkül, hogy tudnák, hogy meg kell várni míg beszűkül a célkereszt. Az is közrejátszhatott, hogy nem is gondolta, hogy élve lejutok oda, mert jött rám a Tiger P.

(#81946) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!Meg tudnátok mondani mi annak a modnak a neve ami a közös chet-be beírja ha csapattárs belém lőtt?Kezd marhára elegem lenni a sok majomból és ha megpróbálod megvédeni magad tőlük csak azt lája a többi hogy kilövöd.....Az meg még jobb amikor az e100 úgy dönt hogy kitúr a helyedről te megint nem tehetsz semmit, vagy pont e100 al vagy és 4-en bújkálnak a seggedbe és vissza se engednek, ha meg ne adj isten trekken vagy még beléd is lőnek hogy miért nem mész.Ti ilyenkor mit csináltok?

(#81947) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Vadállat ez a WZ-111, a lámákat csúnyán lehet vele írtani. Nagyon örülök ennek a tanknak, mert bár szerettem a T34-et és a Löwét is, ez kicsit jobban gurul, oda lehet érni a fontos helyekre és még tier limites is. Második csatám vele és máris Tank Ász:

[ Szerkesztve ]

(#81948) BinLaden


BinLaden
tag

Halihóóó!

a meghívásos dolog már nem működik???
olvastam, hogy jano_77 pár napja csinálta meg de nekem ezt dobja

Error:-
According to the rules of the Program, you cannot view this page

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#81949) echterion válasza Tubi1976 (#81946) üzenetére


echterion
nagyúr

Én konkrétan leszarom. Riportolom és tudomást sem veszek róla. Annyira nincs ez olyan sűrűn, hogy jelentőséget tulajdonítsak neki. Tudod, van az a mondás, hogy idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magadat büntetni. Szóval sztem csak lépj túl rajta.

**********

(#81950) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

echterion : Tegnap összefutottunk játékban, kérdeztem tőled 2* is hogy prohardverről ismerős lehet a neved, de erre nem jött válasz. Ugyanez a neved a wot-ban is?

“ nem kell mindig nyerni “

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.